Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-03, 18:16   #4741
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Poprzyglądałam się mojej twarzy i dochodzę do wniosku, że zarówno Humektan, jak i Ziaja Calma HLC nawilżająca są dla niej za słabe. Polecicie coś treściwszego na dzień?
ja po humektanie przerzucilam sie na pharmaceris- krem gleboko nawilzajacy, niestety troszke sie po nim swiece ale uzywalam go jakies 2 miesiace na dzien i na noc, i teraz moge go uzywac tylko na noc a na dzien matujacy i dobrze jest bo humektan tez mnie slabo nawilzal
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:30   #4742
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Poprzyglądałam się mojej twarzy i dochodzę do wniosku, że zarówno Humektan, jak i Ziaja Calma HLC nawilżająca są dla niej za słabe. Polecicie coś treściwszego na dzień?
Dla mnie mistrzem nawilżania jest Cetaphil MD Dermoprotektor
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:40   #4743
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
ja po humektanie przerzucilam sie na pharmaceris- krem gleboko nawilzajacy, niestety troszke sie po nim swiece ale uzywalam go jakies 2 miesiace na dzien i na noc, i teraz moge go uzywac tylko na noc a na dzien matujacy i dobrze jest bo humektan tez mnie slabo nawilzal
Niestety ten Pharmaceris kosztuje tyle co Mineral Flowers... Może kiedyś.

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Dla mnie mistrzem nawilżania jest Cetaphil MD Dermoprotektor
Zastanawiam się nad nim od jakiegoś czasu, ale obawiam się, że może być jednak za lekki. Nadaje się pod makijaż?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:42   #4744
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Dla mnie mistrzem nawilżania jest Cetaphil MD Dermoprotektor
mnie niestety zapchal
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:48   #4745
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

jak dla mnie najlepszy nawilżacz to babydream extrasensitive Pflegecreme poza tym - PILARIX krem 20% mocznika i AA KREM NAWILŻAJĄCY NA NOC Z WIT B! Polecam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 19:57   #4746
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad nim od jakiegoś czasu, ale obawiam się, że może być jednak za lekki. Nadaje się pod makijaż?
Faktycznie jest lekki, ale nawilża moją cerę lepiej niż inne, bardziej treściwe kremy a dzięki temu, że jest lekki to pod makijaż jest w sam raz u mnie wszystko ładnie trzymało się kupy na nim.
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 21:57   #4747
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Zastanawiam się nad nim od jakiegoś czasu, ale obawiam się, że może być jednak za lekki. Nadaje się pod makijaż?
Cetaphil kosztuje około 35zł, a Mineral Flowers w promocji możesz za 37zł dorwać więc...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 06:57   #4748
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Cetaphil kosztuje około 35zł, a Mineral Flowers w promocji możesz za 37zł dorwać więc...
A nie orientujesz się przypadkiem czy teraz jest promocja na Mineral Flowers?
Kończę właśnie swój zestaw (wzięłam na próbę miniaturki po 40ml, jeszcze w letniej promocji) i jestem zakochana, nigdy nie miałam tak ładnej cery!

EDIT: Znalazłam info na stronie Sephory, że jest -50% na wszystkie kosmetyki MF w wybranych perfumeriach - lecę dziś do mojej Spehory i zaopatrzę się w zestaw kremów na dzień i na noc.
http://www.sephora.pl/pl/cid14181/mineral-flowers.html

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2010-11-04 o 07:35
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 07:48   #4749
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Właśnie podobno jest promocja, ja dzisiaj także pójdę do Sephory to się okaże
Jedna z dziewczyn na innym wątku pisała, że nawet jeśli przy tych kremach jest wyższa cena to warto zapytać ekspedientki aby sprawdziła cenę przy kasie, bo przy kasie może się okazać, że jest mniej
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 09:25   #4750
MadziA2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 172
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

A czy używał ktoś Acnefan asa? Podobno pomaga na bolące pryszcze. Ale nie stosowałam i dlatego pytam Was
MadziA2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 11:24   #4751
linka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 52
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

dziewczyny a jaki krem polecacie pod makijaż??

ja używam OLAY emulsja nawilżająca ale czasami zdarza się tak że podkład sie źle rozprowadza i jakby waży się. nie wiem czy to wina kremu czy może sposobu aplikacji podkładu(nakładam go pędzelkiem)

jeśli macie jakiś sprawdzony i dobry krem to prosze o propozycje
linka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-04, 13:56   #4752
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
A nie orientujesz się przypadkiem czy teraz jest promocja na Mineral Flowers?
Kończę właśnie swój zestaw (wzięłam na próbę miniaturki po 40ml, jeszcze w letniej promocji) i jestem zakochana, nigdy nie miałam tak ładnej cery!

EDIT: Znalazłam info na stronie Sephory, że jest -50% na wszystkie kosmetyki MF w wybranych perfumeriach - lecę dziś do mojej Spehory i zaopatrzę się w zestaw kremów na dzień i na noc.
http://www.sephora.pl/pl/cid14181/mineral-flowers.html
a ja dzisiaj byłam w Sephorze w Galerii Krakowskiej i babka powiedziała mi, że nie mają kosmetyków Mineral Flowers i nie będą mieć, bo ta seria została zlikwidowana... więc o co chodzi?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-04, 18:03   #4753
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Cetaphil kosztuje około 35zł, a Mineral Flowers w promocji możesz za 37zł dorwać więc...
Tylko że Cetaphilu mam ponad 2x więcej. A poza tym, nie wiedziałam, że mogę dorwać Mineral Flowers w takiej promocji.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj byłam w Sephorze w Galerii Krakowskiej i babka powiedziała mi, że nie mają kosmetyków Mineral Flowers i nie będą mieć, bo ta seria została zlikwidowana... więc o co chodzi?
Hah, a już byłam skłonna się na nie szarpnąć. Nie mam pod ręką Sephory, żeby to sprawdzić, ma ktoś jeszcze jakieś informacje?
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:11   #4754
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Witam
Macie jakieś sprawdzone podkłady i bazy pod podkłady do cery tłustej i łojotokowej?

Moja cera ześwirowała po raz kolejny,jest tak tłusta że podkład sie na niej rozwarstwia,do tej pory używałam estee lauder double wear i true match z loreala i było ok.Po względnym okresie spokoju(przez ostatnie 3 lata moja cera była raczej normalna,wczesniej to szkoda nawet wspominac znów masakra.Dostałam od dermatologa receptę na epiduo i tabletki glamuren,pielęgnacyjne też sobie już wybrałam ale za cholerę nie mogę zdecydować sie na podkład i bazę.

Napiszcie proszę czego Wy używacie

virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:46   #4755
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

dziewczyny możecie mi wytłumaczyć pewną kwestię, siedząc w domu bez makijażu i kremu jest cały czas jestem matowa, za to gdy nakładam krem, podkład i puder po jakiś 2-3h świecę się i to strasznie, nie ma takiej opcji żeby zrezygnować z podkładu bo moja cera pozostawia wiele do życzenia
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 13:55   #4756
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Tylko że Cetaphilu mam ponad 2x więcej. A poza tym, nie wiedziałam, że mogę dorwać Mineral Flowers w takiej promocji.



Hah, a już byłam skłonna się na nie szarpnąć. Nie mam pod ręką Sephory, żeby to sprawdzić, ma ktoś jeszcze jakieś informacje?
seria Mineral Flowers jest likwidowana, jednak jeszcze końcówki kremów można gdzieniegdzie kupić.
Co do tego, że Cetaphilu masz 2 razy więcej - MF wystarcza na dość długo więc w sumie co za różnica ja dzisiaj jadę po ten krem, bo już wyhaczyłam gdzie w KRK można kupić ostatnie egzaemplarze
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 15:07   #4757
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie mi wytłumaczyć pewną kwestię, siedząc w domu bez makijażu i kremu jest cały czas jestem matowa, za to gdy nakładam krem, podkład i puder po jakiś 2-3h świecę się i to strasznie, nie ma takiej opcji żeby zrezygnować z podkładu bo moja cera pozostawia wiele do życzenia
Mam tak samo i nie wiem, o co chodzi... Powiedziałabym, że to wynik stresu, ale ja się nie stresuję poza domem.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
seria Mineral Flowers jest likwidowana, jednak jeszcze końcówki kremów można gdzieniegdzie kupić.
Co do tego, że Cetaphilu masz 2 razy więcej - MF wystarcza na dość długo więc w sumie co za różnica ja dzisiaj jadę po ten krem, bo już wyhaczyłam gdzie w KRK można kupić ostatnie egzaemplarze
Oj dobra dobra. W takim razie nawet nie szukam Mineral Flowers, bo jeszcze mi się spodobają, a tak to nie ma problemu. Poza tym, krem AA półtłusty okazał się dla mnie rewelacyjny.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 16:26   #4758
linka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 52
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

podejrzewam że używaż nieodpowiedniego kremu bądź podkładu do tego typu cery i dlatego otrzymujesz taki efekt.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
dziewczyny możecie mi wytłumaczyć pewną kwestię, siedząc w domu bez makijażu i kremu jest cały czas jestem matowa, za to gdy nakładam krem, podkład i puder po jakiś 2-3h świecę się i to strasznie, nie ma takiej opcji żeby zrezygnować z podkładu bo moja cera pozostawia wiele do życzenia
linka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 16:41   #4759
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Witam
Macie jakieś sprawdzone podkłady i bazy pod podkłady do cery tłustej i łojotokowej?

Moja cera ześwirowała po raz kolejny,jest tak tłusta że podkład sie na niej rozwarstwia,do tej pory używałam estee lauder double wear i true match z loreala i było ok.Po względnym okresie spokoju(przez ostatnie 3 lata moja cera była raczej normalna,wczesniej to szkoda nawet wspominac znów masakra.Dostałam od dermatologa receptę na epiduo i tabletki glamuren,pielęgnacyjne też sobie już wybrałam ale za cholerę nie mogę zdecydować sie na podkład i bazę.

Napiszcie proszę czego Wy używacie
Kosmetyki mineralne.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-06, 16:49   #4760
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zaneta_krak Pokaż wiadomość
Przy cerze tłustej, z problemami warto sięgać po kremy/ kosmetyki z kwasami. W ciągu dnia gwarantują, że cera nie będzie się świecić, a kremy na wieczór wygładzają blizny i złuszczają naskórek. Ja polecam tylko 2 kremy: nr1 to Bandi z kwasami aha i nr2 to krem francuskiej firmy Uriage. Przy dłuższym stosowaniu ( to już z rok) nie mam już żadnych wyprysków, cera jest gładsza i nie świeci się!!!
Kosmetyczka poleciła mi właśnie na noc na plecy zakupić Bandi z kwasami migdałowy. Przejrzałam KWC,ale opinii mało. Może ktoś jeszcze coś o nim napisać?
Dla mnie nie jest tani, bo kosztuje ok 60zł (znalazłam na allegro). Nie wiem czy warto czy dalej szukać kremu złuszczającego z kwasami.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 16:57   #4761
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Mam tak samo i nie wiem, o co chodzi... Powiedziałabym, że to wynik stresu, ale ja się nie stresuję poza domem.
stresować to nie stresuję się

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez linka1988 Pokaż wiadomość
podejrzewam że używaż nieodpowiedniego kremu bądź podkładu do tego typu cery i dlatego otrzymujesz taki efekt.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

wątpię, używam kremu ziaja Calma i podkładu w musie Essence

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kosmetyczka poleciła mi właśnie na noc na plecy zakupić Bandi z kwasami migdałowy. Przejrzałam KWC,ale opinii mało. Może ktoś jeszcze coś o nim napisać?
Dla mnie nie jest tani, bo kosztuje ok 60zł (znalazłam na allegro). Nie wiem czy warto czy dalej szukać kremu złuszczającego z kwasami.
a nie lepiej kupić jakieś kwasy na BU czy mazidłach?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 17:15   #4762
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez martusienka Pokaż wiadomość
Kosmetyki mineralne.
Je też brałam pod uwagę i chyba spróbuje,najchętniej wcale bym się nie malowałam ale w pracy muszę dobrze wygladać.

Czego używasz jako bazy?
Ja zastanawiałam sie nad tym kremem
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ja.html&next=1 ale sama nie wiem,miałam próbke ich filtru i mnie zapchał.
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 19:04   #4763
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

uu, z mineralami na tlustej cerze moze byc roznie... na mojej sie nie trzymaja w kazdym razie probowalam juz rozne mineraly, nakladalam na tysiace sposobow, na rozne "bazy" (w sensie bazy = bazy i bazy = kremy, filtry) i nic... a do tego od niektorych dostalam uczulenia. jako tako wypadala kombinacja mineralna na silikonowej bazie, ale jaki sens nakladac mineraly na silikon, skoro sa podklady, ktore daja lepszy efekt i tez skladaja sie z silikonow i mineralow oczywiscie mowie o swojej cerze... ja nie widzialam sensu.

virtual_luv, ogolnie wszystko zalezy od tego, ile masz do ukrycia. co juz wyprobowalas, co ci sie podobalo, czego brakowalo? i w jakim przedziale cenowym?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 20:06   #4764
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Ja do moje tłustej cery uzywam od jakiegos czasu Rossmanowskiego Rival do Loop -tego na zmarsczki mimiczne.Swietnie nawilza,nie zapycha -cera po nim jest idealna.Z pdkladow to tylko Rimmel mineralny.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 22:27   #4765
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Je też brałam pod uwagę i chyba spróbuje,najchętniej wcale bym się nie malowałam ale w pracy muszę dobrze wygladać.

Czego używasz jako bazy?
Ja zastanawiałam sie nad tym kremem
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ja.html&next=1 ale sama nie wiem,miałam próbke ich filtru i mnie zapchał.
Odradzam ten krem. Robiłam do niego kilka podejść na przestrzeni lat i efekt zawsze jest ten sam. Pierwsze kilka dni rewelacja, buzia supergładka i matowa. Po tygodniu pojawiają się wągry, zaskórniki zamknięte, suche placki i łuszczenie totalnie przesuszonej skóry, która reaguje jeszcze większym przetłuszczeniem. Polecam krem nawilżający, tylko bez zapychających składników. A ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że żaden podkład nie trzyma się na naprawdę tłustej cerze. Swego czasu, gdy moja bardzo się przetłuszczała, pomagał żel matujący z Lancome, z serii Pure Zone (wtedy miał zielone opakowanie). Używałam go jako bazy pod podkład i nie miałam problemu z jego rozwarstwianiem. Do tego bibułki matujące i było naprawdę dobrze. Na szczęście nie mam już tego problemu. Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce o piękną cerę!

Edytowane przez 201608151056
Czas edycji: 2010-11-06 o 22:32
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-06, 23:12   #4766
linka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 52
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Napisane przez kasia9513 wątpię, używam kremu ziaja Calma i podkładu w musie Essence




ten krem raczej nie nadaje się pod makijaż dla cery mieszanej i łojotokowej ponieważ jest silnie nawilżający i może powodować to świecenie po kilku godzinach. spróbuj czegoś lżejszego.

Edytowane przez linka1988
Czas edycji: 2010-11-07 o 10:10
linka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 05:46   #4767
martusienka
Wtajemniczenie
 
Avatar martusienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 2 125
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Je też brałam pod uwagę i chyba spróbuje,najchętniej wcale bym się nie malowałam ale w pracy muszę dobrze wygladać.

Czego używasz jako bazy?
Ja zastanawiałam sie nad tym kremem
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,9...ja.html&next=1 ale sama nie wiem,miałam próbke ich filtru i mnie zapchał.
Ja używam kremu z Ziaji, Kuracja nawilżająca, Krem reduk. podrażniania na dzień. Na KWC ma dobre opinie, mi odpowiada.

Też mam tłustą skórę. Najpierw nakładam ten krem, później puder bambusowy, który matuje, a na koniec podkład, obecnie testuję Lumiere i są dla mnie lepsze niż EDM. Na mojej skórze wyglądają świetnie. Duże znaczenie ma umiejętność nakładania minerałów.
__________________
martusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 07:21   #4768
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
a nie lepiej kupić jakieś kwasy na BU czy mazidłach?
Może i lepiej dla kogoś kto zna się na tym , ma czas i cierpliwość do pipetkowania, mieszania tego wszystkiego, bo nie ma tam gotowych produktów.

Polećcie jakiś dobry krem złuszczający z kwasami (mocny).
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 10:14   #4769
linka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 52
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Może i lepiej dla kogoś kto zna się na tym , ma czas i cierpliwość do pipetkowania, mieszania tego wszystkiego, bo nie ma tam gotowych produktów.

Polećcie jakiś dobry krem złuszczający z kwasami (mocny).



Przejrzyj ofertę firmy BANDI mają swoją stronkę i z tego co wiem w ich ofercie znajdziesz rewelacyjne kremy z kwasami. polecam i sama rozważam ich kupno ponieważ moja koleżanka je zachwala. ja osobiście narazie mam Bandi Young Care Krem Złuszczający na Noc ale już powoli mi się kończy i planuję zamówić coś z serii AHA.
linka1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 11:13   #4770
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Może i lepiej dla kogoś kto zna się na tym , ma czas i cierpliwość do pipetkowania, mieszania tego wszystkiego, bo nie ma tam gotowych produktów.

Polećcie jakiś dobry krem złuszczający z kwasami (mocny).
Effaclar K z La Roche Posay. Płyn złuszczający z tej samej serii świetnie uzupełnia pielęgnację.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.