Klej do paznokci Ados zamiast bazy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-10, 12:11   #1
babsi86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10

Klej do paznokci Ados zamiast bazy?


Witam, mam bardzo cienkie i łamliwe paznokcie, lakier utrzymuje się góra do 3 dni (a kupuję te droższe - Inglot i Sally Hansen), kupiłam sobie kiedyś klej do paznokci Ados, wygląda jak lakier bezbarwny, zastanawiam się, czy gdybym użyła go jako podkład pod lakier to czy paznokcie byłyby mocniejsze, a lakier się dłużej trzymał? Czy tylko zniszczyłabym sobie płytkę?
babsi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-12, 11:01   #2
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Klej do paznokci Ados zamiast bazy?

Nie wiem czy to żart czy pytasz serio ale na wszelki wypadek się wypowiem - "KLEJ" nie służy do malowania nim naturalnej płytki a na to jeszcze kładzenia lakieru kolorowego ! Owszem, kleje dołączane są to tipsów które możesz kupić w markecie ale przyklejanie ich to krzywda dla naturalnych paznokci ! ADOS to raczej ostateczność w przypadku złamanego pazura... Wyczytałam, że niby można go stosować na płytkę w celu jej ochrony i wzmocnienia ale dla mnie to jakaś bzdura, jak można klejem odbudować i wzmocnić płytkę? Chyba doraźnie i to na własną odpowiedzialność..
Z resztą myślę, że 3 dni to nie jest zły wynik jeśli w tym czasie wykonujesz takie czynności jak sprzątanie, mycie, pranie itp. Nałożenie kleju na płytkę pazura to tak jakbyś chciała nałożyć klej na twarz i na to nałożyć puder/róż/rozświetlacz żeby lepiej się trzymał...Nie wierzyłabym we wszystko co pisze producent tylko liczyła też na swoją intuicję i rozum mimo wszytko Zainwestuj w jakąś fajną bazę i top coat i zapomnij o KLEJU ! Pzdr.

Edytowane przez Maartikrk
Czas edycji: 2012-12-12 o 11:05
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-13, 17:10   #3
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Klej do paznokci Ados zamiast bazy?

....
nie radzę tego tak stosowac.
Najlepiej by było gdybys poprostu wzmocniła paznokcie,regularne malowanie i używanie zmywacza może osłabiac paznokcie.Po pierwsze dobra odżywka,po drugie wcieranie olejku w okolice skórek.Poczytaj wątki o pielęgnacji naturalnej płytki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:16   #4
Mirka_24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Klej do paznokci Ados zamiast bazy?

Ja zawsze daję pod kolorowy lakier podkład. To może nie tyle co daje dlzuszy efket na paznoikciach, ale tez wyrównuje płytkę. Myślę, że możesz pokombinowac
Mirka_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.