Guerlain-kolorówka - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-23, 13:12   #4231
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
podobno teraz jest tak, ze jesli w jednej paczce zamowi sie kolorowke i perfumy to wysylka gratis, ale to musialaby Dimiti potwierdzic, bo ona jest ekspertem od tru
Wydaje mi się, że ta promocja się już skończyła, ale może się mylę
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:14   #4232
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Czyli jak już zamówiłam Nacre w cenie promocyjnej, to poczekają chwile na wpłatę? Bo przez paypala tak szybko nie idzie, ale chyba mam juz zaklepane?
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 13:21   #4233
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że ta promocja się już skończyła, ale może się mylę
wlasnie sprawdzilam - tzn wlozylam do koszyka jakis puder i perfumy i jak w calej procedurze doszlam do podsumowania tego zakupu to przesylka nadal 0 jest

magtru - teraz nawet jak juz by sie skonczyla promocja - Ty masz zlozone zamowienie za taka cene i po prostu finalizujesz to zamowienie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:23   #4234
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Ja nie moge was czytac! Po prostu nie moge! Teraz juz calkiem nie wiem co robic

Czy kupic kulkowe Mythic, czy prasowane Mythic, czy prasowane Nacres, czy kulkowe Imperiales Nie wiem nooo.... Ratunku.....

Juz calkiem zglupialam
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 14:50   #4235
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Ja nie moge was czytac! Po prostu nie moge! Teraz juz calkiem nie wiem co robic

Czy kupic kulkowe Mythic, czy prasowane Mythic, czy prasowane Nacres, czy kulkowe Imperiales Nie wiem nooo.... Ratunku.....

Juz calkiem zglupialam
Jeżeli zależy Ci na rozświetleniu to polecam mythic cały czas pamiętam o tym że mam wkleić zdjęcia, ale ostatnio mam za dużo na głowie i cały czas wypada mi to z pamięci
A tak z innej beczki to dzisiaj mam paskudny dzień i zamiast poczekać do wypłaty wygrzebałam zaskórniaki i kupiłam róż diora pięknie się będzie komponował na buzi z moimi kuleczkami
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 15:15   #4236
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Mythic? Ale kuleczki czy prasowanca?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 16:04   #4237
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Czy kupic kulkowe Mythic, czy prasowane Mythic, czy prasowane Nacres, czy kulkowe Imperiales Nie wiem nooo.... Ratunku.....
biedna ... to faktycznie mozna zwariowac bo chcialoby sie wszystko ...


ja zdecydowalam na prasowane Mythic ... Narces tez w sumie fajne ale ciemniejsze...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 16:12   #4238
magtru
Rozeznanie
 
Avatar magtru
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 925
Dot.: Guerlain-kolorówka

Prasowane daja wyraźniejszy efekt, mnie Tymena przekonała, jestem zadowolona, kulki mam w domu, prasowańce nosze w torebce, wydawało mi się ,że Immolation nie rozstaje sie z pastelami, jak zakocha się w Mythicach to wygodnie jej będzie nosić prasowane w torebce...
Ilios, to znaczy,że tru poczeka na przelew pare dni? Dopiero w poniedziałek przeleje na paypala.
magtru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 16:45   #4239
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain-kolorówka

Melduję że weszłam w posiadanie Kiss Kiss Baby - pierwsza szminka z Guerlain w mojej kolekcji ma się świetnie mięciusieńka, na ustach tworzy powłoczkę, nawilża, odżywia i nadaje piękny lekki kolor. Jedyna wada to taki staromodny smrodek na modłe Celii... ja akurat nie przepadam ale ogółem szminka przezajefajna
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 17:32   #4240
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Mythic? Ale kuleczki czy prasowanca?
Ja bym była za kuleczkami prasowańce też są piękne ale nic tak oka nie cieszy jak kuleczki
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:05   #4241
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Melduję że weszłam w posiadanie Kiss Kiss Baby - pierwsza szminka z Guerlain w mojej kolekcji ma się świetnie mięciusieńka, na ustach tworzy powłoczkę, nawilża, odżywia i nadaje piękny lekki kolor. Jedyna wada to taki staromodny smrodek na modłe Celii... ja akurat nie przepadam ale ogółem szminka przezajefajna
super, że się skusiłaś a jaki odcień kupiłaś?
jak dla mnie ten zapach to delikatny malinowy
ze szminek marzy mi się jeszcze Rouge G de Guerlain jest jedną z najlepszych, jaką dane mi było poznać
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 18:09   #4242
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Melduję że weszłam w posiadanie Kiss Kiss Baby - pierwsza szminka z Guerlain w mojej kolekcji ma się świetnie mięciusieńka, na ustach tworzy powłoczkę, nawilża, odżywia i nadaje piękny lekki kolor. Jedyna wada to taki staromodny smrodek na modłe Celii... ja akurat nie przepadam ale ogółem szminka przezajefajna
super ... mi zapach nie przeszkadza ... no i to opakowanie dla sroczek... blink blink ...

ktora kupilas ??
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:19   #4243
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
biedna ... to faktycznie mozna zwariowac bo chcialoby sie wszystko ...


ja zdecydowalam na prasowane Mythic ... Narces tez w sumie fajne ale ciemniejsze...
Ja czaiłam się od kilku dni na Mythic, ale zachwyty Ilios oraz promocja popchnęły mnie w ramiona Nacres Jak potestuję, to się wypowiem. Jeśli chodzi o odcień, to beżyki mi pasują. Mythic natomiast nie testowałam, wiec nie wiem
Tru jest wspaniałe - nie dość, że cudna promocja, to jeszcze 5 godzin po złożeniu zamówienia dostałam maila z numerem paczki
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:21   #4244
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
super, że się skusiłaś a jaki odcień kupiłaś?
jak dla mnie ten zapach to delikatny malinowy
ze szminek marzy mi się jeszcze Rouge G de Guerlain jest jedną z najlepszych, jaką dane mi było poznać
Rouge G na truskawie jest za 111zł klikać! to sporo mniej niż u nas - jakbym miała karte i znała kolorówkę to od razu bym klikała
ojj malinek to ja tam nie czuję ale to nic, rekompensują mi to jej właściwości zapach trochę jak u Givenchy w Rouge Interdit no i nieodzownie przypomina mi szminki poprzedniej epoki
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
super ... mi zapach nie przeszkadza ... no i to opakowanie dla sroczek... blink blink ...

ktora kupilas ??
nooo opakowanie typowo blink blink boskie aż mi wstyd było w pociągu wyciągać i się malować bo tak mi jakoś nie pasowała do całości (bardziej do Orient Ekspresu pasuje niż do obskurnego PKP ) hihi nie żałuję zakupu aa kupiłam oczywiście Red Nude
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:27   #4245
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kasia pokaz jak wyglada na ustach ...

Ganimedea ja akurat dostepu do tru nie mam wiec nic nie powiem ... ale przed zakupem pewnie oba pomacam zeby sie ostatecznie upewnic ... choc po ogladnieciu zdjec u Nevady sklaniam sie w kierunku Mythic
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:29   #4246
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Mythic? Ale kuleczki czy prasowanca?
MAsz bardzo jasna skore wiec prasowance to zly pomysl. Ja jestem tak jasna, ze musialam wyjac rozowe kulki bo zmienialy mi kolor skory mocno. Ty pewnie tez bedziesz musiala. Rozowe kulki wyjmiesz a miziac pedzlem dokladnie po prasowancach bedzie ciezko. Poza tym wiecej produktu sie zmarnuje. No i tez kawalek z kolorem bezowym tez pewnie sie nie przyda.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2009-10-23 o 18:31
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:32   #4247
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Rouge G na truskawie jest za 111zł klikać! to sporo mniej niż u nas - jakbym miała karte i znała kolorówkę to od razu bym klikała
ojj malinek to ja tam nie czuję ale to nic, rekompensują mi to jej właściwości zapach trochę jak u Givenchy w Rouge Interdit no i nieodzownie przypomina mi szminki poprzedniej epoki
właśnie widziałam a jeszcze z -10% to już w ogóle cena jak marzenie (przy naszych 179zł w perfumeriach ). Myslę, że się zdecyduję ale nie wiem czy jeszcze w tym miesiącu kolor mam już swój ukochany także obejdzie się bez klikania w ciemno
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:47   #4248
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14885268]MAsz bardzo jasna skore wiec prasowance to zly pomysl. Ja jestem tak jasna, ze musialam wyjac rozowe kulki bo zmienialy mi kolor skory mocno. Ty pewnie tez bedziesz musiala. Rozowe kulki wyjmiesz a miziac pedzlem dokladnie po prasowancach bedzie ciezko. Poza tym wiecej produktu sie zmarnuje. No i tez kawalek z kolorem bezowym tez pewnie sie nie przyda.[/QUOTE]

Czyli mowisz ze dac sobie spokoj z prasowancami? to wychodzi nato, ze kulkowe Mythic tez nie beda mi pasowac?
Ja straszny bledzioch jestem... I chcialabym, zeby tak pozostało
Co robic?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 18:47   #4249
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kasia pokaz jak wyglada na ustach ...
pokażę, pokażę ale w przyszłym tygodniu bo aparat w Poznaniu został. Nie daje mocnego kolorku, aczkolwiek przezroczysta nie jest więc o to mi chodziło! Rosewood jednak za bardzo wpada w brąz. więc dla mnie odpada... Za to te Rouge G mi się podobają, może jak trochę portfel mi odetchnie przed świętami lub po poproszę koleżankę żeby mi zamówiła bo sorry, ale 179zł to nie dam za jedną szminkę śmiech na sali, ciekawi mnie kto sobie u nas ceny wymyśla kosmetyków, na pewno ta osoba ma poczucie humoru...

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
właśnie widziałam a jeszcze z -10% to już w ogóle cena jak marzenie (przy naszych 179zł w perfumeriach ). Myslę, że się zdecyduję ale nie wiem czy jeszcze w tym miesiącu kolor mam już swój ukochany także obejdzie się bez klikania w ciemno
noo! przecież jeszcze zniżki są!
jaki kolorek jest Twoim ukochanym?
ja się ostatnio zorientowałam, że te nazwy wszystkie się na G zaczynają ale mam tempo
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-23, 18:54   #4250
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
pokażę, pokażę ale w przyszłym tygodniu bo aparat w Poznaniu został. Nie daje mocnego kolorku, aczkolwiek przezroczysta nie jest więc o to mi chodziło! Rosewood jednak za bardzo wpada w brąz. więc dla mnie odpada... Za to te Rouge G mi się podobają, może jak trochę portfel mi odetchnie przed świętami lub po poproszę koleżankę żeby mi zamówiła

ok poczekam ... ja pozostane przy kiss kiss baby... bo te mi odpowiadaja no i sa balsamowate... az tak moje milosc do pomadek nie rozkwitla zebym sie za innymi ogladala ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:10   #4251
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
bo sorry, ale 179zł to nie dam za jedną szminkę śmiech na sali, ciekawi mnie kto sobie u nas ceny wymyśla kosmetyków, na pewno ta osoba ma poczucie humoru...
u nas uznali, że skoro to pomadka-klejnot i to w biżuteryjnym opakowaniu, to powinna odpowiednio kosztować czytałam zagraniczne blogi i tam w komentarzach krytycznie spoglądano na cenę 45$, ciekawe co by powiedzieli na naszą, skoro to porównywalnie 64$
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
noo! przecież jeszcze zniżki są!
jaki kolorek jest Twoim ukochanym?
ja się ostatnio zorientowałam, że te nazwy wszystkie się na G zaczynają ale mam tempo
Galia testowałam 4 kolory z próbki od Sephory, ten jest idealny, pięknie podkreśla mój naturalny kolor ust i rzeczywiście delikatnie powiększa usta tylko nie wiem czemu kolory na stronie Guerlain tak się różnią od rzeczywistych..
ja się zorientowałam, że kolory zaczynają się od "G", jak zgłaszałam ją do KWC
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake

Edytowane przez Organzza
Czas edycji: 2009-10-23 o 20:12
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 20:19   #4252
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Czyli mowisz ze dac sobie spokoj z prasowancami? to wychodzi nato, ze kulkowe Mythic tez nie beda mi pasowac?
Ja straszny bledzioch jestem... I chcialabym, zeby tak pozostało
Co robic?
Ja mam Mythic w kulkach. Rozowe kulki wyjelam, sa w osobnym opakowaniu i czesto uzywam ich jako rozu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 22:27   #4253
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
ok poczekam ... ja pozostane przy kiss kiss baby... bo te mi odpowiadaja no i sa balsamowate... az tak moje milosc do pomadek nie rozkwitla zebym sie za innymi ogladala ...
to ja w miłości do szminek jestem bardzo niewierna hihi a niestety kolorki KKB są dla mnie za delikatne, mmmmoże na lato ale na pewno nie jesień-zima

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
u nas uznali, że skoro to pomadka-klejnot i to w biżuteryjnym opakowaniu, to powinna odpowiednio kosztować czytałam zagraniczne blogi i tam w komentarzach krytycznie spoglądano na cenę 45$, ciekawe co by powiedzieli na naszą, skoro to porównywalnie 64$
tak no domyślam się... A jeszcze dodaj w opisie coś z kamieni szlachetnych i w ogóle koniec świata... No ale dobrze że jest Tru

Cytat:
Galia testowałam 4 kolory z próbki od Sephory, ten jest idealny, pięknie podkreśla mój naturalny kolor ust i rzeczywiście delikatnie powiększa usta tylko nie wiem czemu kolory na stronie Guerlain tak się różnią od rzeczywistych..
ja się zorientowałam, że kolory zaczynają się od "G", jak zgłaszałam ją do KWC
muszę zobaczyć czy na blogu karli są swatche tych szminek ja właśnie szukam cały czas czegoś co w elegancki sposób podbije kolor moich ust
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-23, 22:37   #4254
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka

Kurcze, musicie mnie tymi szminkami...
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 07:15   #4255
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;14887306]Ja mam Mythic w kulkach. Rozowe kulki wyjelam, sa w osobnym opakowaniu i czesto uzywam ich jako rozu.[/QUOTE]


Mozna i tak w sumie.... Ale ja bym chciala kupic kuleczki takie juz hmmm... idealne... jakPastele - idealnie mi pasują I nie wiem corobic.
Jak testowalam Mythic w Sephorze to ten proszek na rece nie byl rozowy. Byl porownywalny do Pasteli, z tym ze Pastele bardziej wybielaly. I dlatego tam myslalam nad Mythic w kulkach...

A nie wiem jak Imperiales. Bardzo chcialabym juz je pomacać Moze wyciagne dzisiaj mojego TŻta na rundke po perfumeriach


P.S. a co myślicie o tej bazie? Bo też mi chodzi po głowie I cena nie jest wielka
http://www.allegro.pl/item791832921_...jaca_baza.html

Edytowane przez Immolation
Czas edycji: 2009-10-24 o 07:20
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 08:16   #4256
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Mozna i tak w sumie.... Ale ja bym chciala kupic kuleczki takie juz hmmm... idealne... jakPastele - idealnie mi pasują I nie wiem corobic.
Jak testowalam Mythic w Sephorze to ten proszek na rece nie byl rozowy. Byl porownywalny do Pasteli, z tym ze Pastele bardziej wybielaly. I dlatego tam myslalam nad Mythic w kulkach...
w świetle perfumerii mało który kosmetyk wygląda źle
Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
P.S. a co myślicie o tej bazie? Bo też mi chodzi po głowie I cena nie jest wielka
http://www.allegro.pl/item791832921_...jaca_baza.html
mi się wydaje nieciekawa, ale to tylko odczucia po przeczytaniu różnych krytycznych recenzji ja używałam kiedyś L'Or - ta jest cudowna
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 09:29   #4257
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item791028455_guer...na_edycja.html tu jest z przesylka 240, wiec jeszcze 10 zl taniej
powiem tak - ja bym na Twoim miejscu wziela motyle. Nacre uwielbiam, motyle kocham. ich sie nie da nie kochac sa dopracowane co do szczegolu, to rekompensata Gueraina za wszystkie plastikowe i kartonowe opakowania meteorytow
efekt w obu jest porownywalny, motyle maja wiecej drobinek. ja nacre uzywam na cala twarz, motyle na policzki [bo jak glupek je oszczedzam ], ale tu masz ta boska puderniczke, ktora jest cudowna wprost... no i zawsze potem mozesz sobie dokupic z tru za ok 130 zl refill do niej
poza tym motyle to limitka z zeszlego roku, nacre z tego, wiec motyle zapewne szybciej znikna i juz ich nie bedzie. NIGDYYYY

tak w ramach kuszenia jeszcze kilka ich fotek
ale ta przesyłka jest ekonomiczna, a ja bym chciała poleconą albo paczkę..., więc cena pewnie będzie 250zł
ale chyba kliknę
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:17   #4258
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Guerlain-kolorówka

Hmmm... bo ta baza tak slicznie wyglada Tylko nie wiem wlasnie czy warto w nią inwestowac
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 10:21   #4259
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Guerlain-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Hmmm... bo ta baza tak slicznie wyglada Tylko nie wiem wlasnie czy warto w nią inwestowac
hehe, najlepiej mieć okazję przetestować.. przejrzyj KWC, może ono Ci coś pomoże
ja np. nie używałabym bazy, bo nie dałoby się połączyć kremu filtru i bazy, nie mówiąc już o podkładzie
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-24, 12:00   #4260
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Guerlain-kolorówka

Immolation,wydaje mi sie,ze ta baze ma kkknnn,ale na 100% pewna nie jestem...
Moze podpytaj jak sie sprawuje...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.