Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 20:32   #4801
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Pranie ale właśnie mają być wprowadzone prasowańce już niedługo, zapewne w każdym istniejącym kolorze podkładu.
No właśnie tylko zastanawiam się, czy wejdą jako poszerzenie istniejącej oferty "pressed", czy to będzie inny, nowy produkt.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:33   #4802
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

A mnie krzemionka wysusza, pomimo, że nakładałam jej niewiele. W końcu z niej zrezygnowałam.
Ale ja ogólnie mam duże skłonności do wysuszania i suchą cerę.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:35   #4803
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dzięks! Nie omieszkam wypórbować

Mmm ale kusicie, dziewczęta. A jak ze sprawą wdychania krzemionki pylącej podczas nakładania? Lorri wspominała, ze to niefajna sprawa?
Ja chyba nic nie wdycham. Nigdy przy nakładaniu krzemionki nie tworzą mi się kłęby pyłu. Strzepuję odrobinę do miseczki, nabieram pędzlem i hop na twarz. Więc pylicy obawiać się przy makijażu raczej nie trzeba. Ale niech każdy sam decyduje.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:37   #4804
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1104544 6]A mnie krzemionka wysusza, pomimo, że nakładałam jej niewiele. W końcu z niej zrezygnowałam.[/quote]
Jednak

---------- Napisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Ja chyba nic nie wdycham. Nigdy przy nakładaniu krzemionki nie tworzą mi się kłęby pyłu. Strzepuję odrobinę do miseczki, nabieram pędzlem i hop na twarz. Więc pylicy obawiać się przy makijażu raczej nie trzeba. Ale niech każdy sam decyduje.
Rozumiem Pytałam, bo nie mam pojęcia co to za konsystencja, zdarzaja się pudry klasyczne, które wywołuja tumany dookoła pędzla, ale skoro jest ok to fajnie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 20:42   #4805
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Rozumiem Pytałam, bo nie mam pojęcia co to za konsystencja, zdarzaja się pudry klasyczne, które wywołuja tumany dookoła pędzla, ale skoro jest ok to fajnie
Konsystencja jest bardzo pylista, jak ją kiedyś będziesz miała, to pewnie się zdziwisz jak delikatny i pyłkowy jest to proszek. Tak więc pewnie można nią zrobić kłęby pyłu, ale to kwestia delikatności w obsłudze, odpowiedniego pędzla no i umiaru - bardzo minimalne ilości nakładamy, znacznie mniej niż podkładu mineralnego.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:20   #4806
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziewczyny, uległam pokusie (pomimo wysokiego dolara) i zrobiłam kolejne zamówienie.

No to teraz czekamy
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:24   #4807
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

A ja bym chciala wygladac jak ta pani azjatka z wiosennej kolekcji EDM!!! mozecie mi to zalatwic?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 21:29   #4808
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A ja bym chciala wygladac jak ta pani azjatka z wiosennej kolekcji EDM!!! mozecie mi to zalatwic?
ona jest sliczna

Lemirka co zamowiłaś?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:36   #4809
romeska
Raczkowanie
 
Avatar romeska
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: leszno/gdańsk
Wiadomości: 149
GG do romeska
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

LEMIRKA no mialas poczekac na mnie a ja czekam na flattopa
romeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 21:38   #4810
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez romeska Pokaż wiadomość
LEMIRKA no mialas poczekac na mnie a ja czekam na flattopa
Też ze względu na niego jeszcze próbek nie zamawiam.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 06:38   #4811
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

A w komorze kriogenicznej przy -120 st. C tez minerałkom się nic nie dzieje. Bo niby czemu miałoby się cokolwiek dziać? Ale tak informuję, dla porządku.
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 07:29   #4812
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

dziewczyny dołączam do Was!
przed chwilą zapłaciłam za pierwszy zestaw próbek i już się nie mogę doczekać przesyłki
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 07:46   #4813
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

relacja z minerałków po dwóch tygodniach:
nakładane na sucho na krem i po kwadransie filtr 50 SVR - następnie zroszona twarz oraz pędzel wodą mineralną i stemplowanie. wykończenie meteorytkami ( leci na razie puder EDM )
cer normalna z lekką tendencją do błyszczenia w strefie T. efekt : 12 godzin makijażu bez poprawek. rewelacja ( opinia TŻ ) lekkie błyszczenie po około 7-8 h zlikwidowane natychmiast bibułką lub o zgrozo ! zwykłym listkiem papieru toaletowego. nie było wg mnie żadnego wysypu ani podrażnienia. pory mam wrażenie delikatnie zwężone, skóra gładsza, bardziej promienna.
podsumowanie : miłość na całe życie.
czekam na paczkę.......będę jeszcze próbować innych formuł i nakładania z primerem z ciekawości
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:15   #4814
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
dziewczyny dołączam do Was!
przed chwilą zapłaciłam za pierwszy zestaw próbek i już się nie mogę doczekać przesyłki
Witamy
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 09:36   #4815
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez romeska Pokaż wiadomość
LEMIRKA no mialas poczekac na mnie a ja czekam na flattopa
Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Też ze względu na niego jeszcze próbek nie zamawiam.
Właśnie wysłałam maila z zapytaniem kiedy będzie

---------- Napisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Witamy
Witamy
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:09   #4816
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez rybka123 Pokaż wiadomość
hm, widzisz jak napisałam do nich pierwszego maila to juz nastepnego dnia odpisali zebym sprawdziła na poczcie (bo czasem przetrzymują zagraniczne paczki) i zebym dała im znac i zebysmy byli w kontakcie, jak im kolejnego dnia napisałam ze owszem byłam na poczcie i pani powiedziała ze paczka nie doszła do polski nawet i ze to jest juz problem nadawcy to mi juz nie odpisali, pisałam 9 dni temu! powtornie 5 dni temu! cóż.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Na stronach Poczty Polskiej znalazłam formularz reklamacji przesyłki zagranicznej:

http://www.cennik.poczta.lublin.pl/p...cn_08_form.php

Po jego wypełnieniu i potwierdzeniu robi się plik PDF, który można wydrukować i najlepiej z tym iść na pocztę. Jest to oficjalny druk dopuszczony do obrotu, coś takiego można też na pewno pobrać na poczcie do ręcznego wypełnienia.

O niektóre dane trzeba by zapytać EDM (np. urząd nadania, masa przesyłki), ewentualnie może dziewczyny są w stanie podać nazwę urzędu nadania z nalepki na paczce. "Kwota podanej wartości" to, z tego co się orientuję, kwota zamówienia, przynajmniej u mnie tyle podali, koszt wysyłki nie był doliczony. Adres nadawcy jak na stronie EDM:

Everyday Minerals
P.O. Box 41779
Austin, TX 78704

Myślę, że warto spróbować. Jak się przyjdzie z takim papierem, to panie z poczty będą miały obowiązek się tym zająć. Po coś w końcu ten druk stworzono - musi istnieć jakaś forma reklamacji przesyłki zagranicznej, również ze strony adresata.

Dostałam od nich maila, że mogę dostać zwrot pieniędzy lub kupon. W tej sytuacji nie będę użerać się pocztą, nie chce mi się
Kupon wykorzystam na kosmetyki i dodatkowo dopłacę za rejestrowaną przesyłkę.
Niestety od jakiegoś czasu przesyłki nierejestrowane mają tendencje znikać po drodze.

Mam prośbę o pomoc w doborze koloru. Miałam już próbki z Buffd i Lumiere i byłam pewna, że dobrze dobrałam kolory. Na 12 próbek tylko jedna pasowała mi kolorystycznie: z Lumiere, kolor Light Medium Neutral (formuła Veena Velvet). Jakie kolory powinnam wybrać z EDM?

Wrzucam link to palety kolorów Lumiere, do odcieni Neutral:
http://www.lumierecosmetics.com/inde...2found&iid=389
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:38   #4817
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dzięks! Nie omieszkam wypórbować

Mmm ale kusicie, dziewczęta. A jak ze sprawą wdychania krzemionki pylącej podczas nakładania? Lorri wspominała, ze to niefajna sprawa?
Z tego artykulu wynika, ze pylica nam nie grozi :

http://mollyloretta.com/wordpress/20...-in-cosmetics/
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 10:42   #4818
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Dostałam od nich maila, że mogę dostać zwrot pieniędzy lub kupon.
Kupon wykorzystam na kosmetyki i dodatkowo dopłacę za rejestrowaną przesyłkę.
Niestety od jakiegoś czasu przesyłki nierejestrowane mają tendencje znikać po drodze.
Po jakim czasie im zgłosiłaś, że przesyłka nie doszła?
Mogłabyś mi przybliżyć jak wygląda sprawa z rejestrowanymi przesyłkami ze strony naszej poczty? Co to daje?
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:13   #4819
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Pomożecie ostatni raz?
Doszłam do płatności a ponieważ jeszcze nigdy nic nie zamawiałam na zagranicznych stronach,nie jestem do końca pewna,co powinnam wpisać.Płacę kartą mBanku.Więc powinnam wybrać metodę Credit Card Payment?Co tam powinnam wpisać?Czy zaznaczyć to małe okienko Pay Pal?Ale ze mnie laik
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 11:14   #4820
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej, ja przy cerze mieszanej używam formuły Matte - najdłużej się utrzymuje na twarzy bez nakładania dodatkowo pudru sypkiego. Próbowałam też Semi-Matte, ale niestety przy naszych letnich upałach nie dawał rady. Opakowanie Big to jest 12 gramów - mnie wystarcza na jakieś 2-3 miesiące stosowania codziennie. Na początek polecam zamówienie zestawu próbek, który jest bezpłatny. Płaci się tylko za przesyłkę (4,50 USD). Warto najpierw spróbować kilku kolorów, niż kupować coś w ciemno. Poza tym w zestawie próbek możesz też wziąć róż, który nawet w tak malutki opakowaniu starczy Ci na bardzo długo.

Podsumowując, kiedyś przypadkiem trafiłam na Everyday Minerals i zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Szczerze polecam - używam ja i siostra, a obie mam bardzo kapryśne cery.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 11:20   #4821
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Hej, ja przy cerze mieszanej używam formuły Matte - najdłużej się utrzymuje na twarzy bez nakładania dodatkowo pudru sypkiego. Próbowałam też Semi-Matte, ale niestety przy naszych letnich upałach nie dawał rady. Opakowanie Big to jest 12 gramów - mnie wystarcza na jakieś 2-3 miesiące stosowania codziennie. Na początek polecam zamówienie zestawu próbek, który jest bezpłatny. Płaci się tylko za przesyłkę (4,50 USD). Warto najpierw spróbować kilku kolorów, niż kupować coś w ciemno. Poza tym w zestawie próbek możesz też wziąć róż, który nawet w tak malutki opakowaniu starczy Ci na bardzo długo.

Podsumowując, kiedyś przypadkiem trafiłam na Everyday Minerals i zakochałam się od pierwszego wejrzenia. Szczerze polecam - używam ja i siostra, a obie mam bardzo kapryśne cery.
opakowanie big nie ma 12 gramow tylko 6 a czasem 8g. jeszcze nie spotkalam nikogo kto by go zuzyl w takim tempie, 1 g starcza na 3-8 tygodni wg wszystkich ktorzy sie tu wpisywali
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:25   #4822
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dolar spada...!
..a Flat Topa jak nie było, tak nie ma.

Chyba, że nad ranem wykupiłyście wszystkie egzemplarze?


Pozdrawiam spod warstewki Olive Fair Intensive i macham na dzień dobry nowo nawróconym fankom proszku
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 12:59   #4823
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dolar spada...!
..a Flat Topa jak nie było, tak nie ma.

Chyba, że nad ranem wykupiłyście wszystkie egzemplarze?


Pozdrawiam spod warstewki Olive Fair Intensive i macham na dzień dobry nowo nawróconym fankom proszku
Papuzinku też czekam na Flat Topa Zastanawia mnie tylko to co jest napisane na ich stronce. Wcześniej było napisane, że będzie dostępny od 18.02, a teraz, że
Wow, these are really popular! We will have them back in stock any day now!
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:21   #4824
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
dziewczyny dołączam do Was!
przed chwilą zapłaciłam za pierwszy zestaw próbek i już się nie mogę doczekać przesyłki
witaj
co zamówiłaś?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:22   #4825
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Aguś, Ty tutaj!
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Papuzinku też czekam na Flat Topa Zastanawia mnie tylko to co jest napisane na ich stronce. Wcześniej było napisane, że będzie dostępny od 18.02, a teraz, że
Wow, these are really popular! We will have them back in stock any day now!
cFaniaki.

(Fakt, że niechcący nam pomogli - gdyby zamieścili go wczoraj, wielkie stado Wizażanek wtopiłoby kasę po najbardziej niekorzystnym kursie.)

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:25
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:28   #4826
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Aguś, Ty tutaj!

cFaniaki.

(Fakt, że niechcący nam pomogli - gdyby zamieścili go wczoraj, wielkie stado Wizażanek wtopiłoby kasę po najbardziej niekorzystnym kursie.)

pewnie śledzą kurs złotego.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:30   #4827
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Jestem zywym przykladem na to, ze watek o makijazach mineralnych i poboczne typu przed/po jest nam NIEZBEDNIE POTRZEBNY. Gdyby Ella nie zamiescila tam swoich zdjec, pewnie nigdy nie zapragnelabym Linen, garnac sie ku coraz to nowym markom mineralnym, pozostajac w nieswiadomosci posiadania pod nosem takiego cuda. Ten kolor to dla mnie ideal. Po prostu to kolor mojej twarzy i - co najwazniejsze - szyi Kocham nasze forum..
Ella
albo inne wielbicielki Linen, czy sprawdzalyscie go w innych formulach? mam w tej chwili semi-matte, leci do mnie matte. Ciekawe, czy rozne formuly zmieniaja jego odcien?
Dodam jeszcze, ze o dziwo pasuje mi rowniez light olive, jest jedynie nieco za ciemny. Bede go sobie doosypywac do Linena latem
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:32   #4828
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jestem zywym przykladem na to, ze watek o makijazach mineralnych i poboczne typu przed/po jest nam NIEZBEDNIE POTRZEBNY. Gdyby Ella nie zamiescila tam swoich zdjec, pewnie nigdy nie zapragnelabym Linen, garnac sie ku coraz to nowym markom mineralnym, pozostajac w nieswiadomosci posiadania pod nosem takiego cuda. Ten kolor to dla mnie ideal. Po prostu to kolor mojej twarzy i - co najwazniejsze - szyi Kocham nasze forum..
Ella albo inne wielbicielki Linen, czy sprawdzalyscie go w innych formulach? mam w tej chwili semi-matte, leci do mnie matte. Ciekawe, czy rozne formuly zmieniaja jego odcien?
Dodam jeszcze, ze o dziwo pasuje mi rowniez light olive, jest jedynie nieco za ciemny. Bede go sobie doosypywac do Linena latem
ja też kocham linen, mam matte a lecą do mnie pozostałe formuły, powinny niedługo być, więc porównam i dam znać
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:48   #4829
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Witamy
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
Witamy
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
witaj
co zamówiłaś?
jakie miłe przyjęcie
zamówiłam:
z podkładów wszystkie formuły intensive:
- beige-medium beige neutral
- golden - winged butter
- beige - light tan

róż: summer stroll

korektor: multi-tasking concealer

brałam trochę w ciemno te kolory, nie sprawdzając wcześniej zdjęć real, mam nadzieję, ze chociaż coś trafię następnym razem będę bardziej rozważniejsza i przestudiuję album

Edytowane przez katia84
Czas edycji: 2009-02-19 o 13:54
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 13:49   #4830
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja też kocham linen, mam matte a lecą do mnie pozostałe formuły, powinny niedługo być, więc porównam i dam znać

powiedzcie mi Moje Drogie w takim razie jak się ma Linen do Perfecta ??? sama nie wiem czy próbować Linen czy Fawn. Perfect jest ok, super się wtapia - ale na dekolcie np mam odrobinę bardziej żółty kolor...Leci do mnie golden light ale się zastanawiam czy nie będzie zbyt ciemny.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.