Lakiery O.P.I cz. II - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-12, 18:59   #1591
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

kiedys juz wycofali z td, powtorka z rozrywki.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 19:04   #1592
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Oooooo, udalo mi sie jeszcze zamowic i otrzymac 3 OPIki z seri DS z nailetc. No to paskudnie... Te lakiry w USA sa dosc tanie i mozna je dostac w tzw. wyprzedazowych koszach z resztkami za 3-4 dolce. W Europie probuja to wciskac za 50-100 zlotych od sztuki - w zaleznosci od kraju. Dziwi mnie to, bo przeciez koszt transportu nie jest az taki znaczacy, by dorzucac 200 procent marzy...
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 22:47   #1593
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

big apple red - faktycznie taki naj? ma ktos....?
zainteresowal mnie dzis;p
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-12, 23:45   #1594
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
big apple red - faktycznie taki naj? ma ktos....?
zainteresowal mnie dzis;p
Tez sie nad nim swego czasu zastanawialam. Macalam buteleczke w sklepie i dopatrzylam sie malenkiego shimmeru wpadajacego w niebieski roz. Na fotkach kolor wyglada na bardzo blyszczacy, kryjacy i bez zadnych szimerowych poblaskow.
Blogerka ponizej pisze, ze kolor ma wykonczenie gelly, ale ladnie kryje przy dwoch warstwach.
Mi sie bardzo ten kolor podoba, ale ja kocham wszystkie czerwienie i mam wrazenie, ze niedlugo bede miala pokazny zasob dublujacych sie kolorkow, z ktorymi za Chiny nie zechce sie rozstac

Tu jest fajny opis koloru : http://glazecraze.blogspot.com/2010/09/my-fav-red.html
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 00:02   #1595
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

ja na razie czerwone to mam paint my moji.. i kennebunk, a klasyka nie.
Wiem, ze byl on topem instajla, teraz tez o nim piszą, ze sam seks zwlaszcza na dlugich...
kusi mnie ten kolor, mimo ze nigdy do czerwonych-czerwonych nie bylam przekonana.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 00:14   #1596
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ja strasznie lubie wszelkie czerwienie . W szczegolnosci takie blyszczace i neutralne temperaturowo. Choc czesciej lapie sie na tym, ze klikam glownie w przygaszone sztuki. Ogolnie, troche sie czuje niezdecydowana .
Co do 'instajla', wskakuje sobie na jego amerykanska strone www i tam jest masa ciekawych rzeczy: nowosci, trendy, fryzury, top kosmetyki itp. Dzieki tej stronce napalilam sie na rozne marki niedostepne w PL, czy i u mnie na polnocy . Robie zakusy na jakis lakier Debory Lipman, wszelkie mineralne podklady australijskiej firmy Becca oraz na wszelkie nowosci z grupy korektorow pod oczy Laury Mercier.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 00:48   #1597
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

ja sobie cenie bardzo porady rozne urodowe które oni tam wypisują i kosmetyki polecane też.

Ja bym chciała zeby ta czerwien byla naprawde seksowna ale nie w tandetnym, plastikowym stylu.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 00:58   #1598
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Ten efekt tandety przez kazdego jest inaczej postrzegany. Czasem ten sam kolor inaczej sie prezentuje u dwoch roznych osob. Widzialam raz piekna czerwien Chanel, do ktorej palalam uczuciem, ale jak sobie strzelilam probke na paznokciu - czar prysl :/.

Ps. Gralas sobie w Instant Stylist? Mnie to kazda sezonowa wersja strasznie wciaga
http://www.instyle.com/instyle/fashion-games/
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 08:47   #1599
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Big Apple Red jest fantastyczny
jaskrawa czerwien , seksowna
To jedyny lakier ktoremu jestem wierna non stop i zawsze mi sie podoba
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:05   #1600
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
big apple red - faktycznie taki naj? ma ktos....?
zainteresowal mnie dzis;p
Mam i polecam z całego serca najbardziej seksowna czerwień ever! Tak właśnie wyobrażam sobie ten kolor w całej okazałości, ani różowawy, ani brązowawy - po prostu czerwony

Wykończenie faktycznie odrobinę żelkowe, ale krycie bardzo dobre przy dwóch warstwach. Absolutnie w nim żadnego shimmera nie uświadczysz nie wiem skąd takie spostrzeżenie Naprawdę polecam, sam sex

A o miejsce nr 1 wśród czerwieni bije się u mnie z Color so Hot it Berns
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:30   #1601
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Lalesia, fakt, nie sprawdzalam 'szimmerowatosci' na samych paznokciach, ale w samej buteleczce dopatrzylam sie malenkiego poblasku. Ja 'macalam' w sklepie o sztucznym oswietleniu, moze cos mi zaswiecilo z boku czy co i stad to wrazenie. Na swatchach widac piekna klasyczna czerwien pelna blasku, jak na paznokciach Elizabeth Taylor

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:29 ----------

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
kiedys juz wycofali z td, powtorka z rozrywki.
Sabbatha, a na td juz wrocily OPIki, czy na dobre je stamtad wkurzyli 'straznicy marki'?
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 20:57   #1602
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Elizabeth Taylor - jak najbardziej
Anna Nicole Smith juz mniej haha

to tak w temacie porzadanego przeze mnie efektu
a tak na powaznie, chcialabym kolor który przekona mnie do czerwonych paznokci
bo poki co tego przekoanania tak do konca brak, myslalam jeszcze o Oui bit of red z francuskiej.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 22:25   #1603
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

wywalili i wrocily :P a teraz zobaczymy.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 07:56   #1604
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

dziewczyny a gdzie się zaopatrujecie w china glaze?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 12:10   #1605
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Przyleciały już moje opiki z ebaya więc kolekcja powiększyła mi się o Barefoot in Barcelona, YDKJ i Mermaid's Tears Dodatkowo wpadł mi jeszcze mini Flower-to-Flower. Na razie malowałam tylko BiB i aplikacja cudo. Kolor też świetny ale to raczej dla wielbicielek cielaczków.
Flower jest bardzo wakacyjny Wlasnie ogladalam swatche. Mietowy Pirat tez jest super. Fajne zakupy zrobilas .

Ps. Jeszcze kilka postow o YDKJ i w koncu sama go kupie, bo z kazdym razem ciagnie mnie bardziej do tego blotka .

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a gdzie się zaopatrujecie w china glaze?
Ja kupowalam w alphanailstylist.pl. Maja tam sporo roznych akryli, zeli, pilnikow, akcesoriow i wlasnie Chinki oraz Seche. Seche kosztuje tam ok. 25 zlotych, a Chinki od 18 w gore. Of koz, placi sie za przesylke, ale sporo rzeczy jest naprawde tanszych i czasem mysle, ze czasem taniej tam niz na ibeju. - to jesli chodzi o wszelkie gadzety (IBD, EzFlow). Chinek maja sporo, choc pojedyncze sztuki sa niedostepne. To o niebo lepiej niz na VB.

To, co mnie tam cieszy to fakt, ze za granice wysylaja za 20 zlotych, niezaleznie od wielkosci paczki .
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 17:57   #1606
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Barefoot, fakt super mam go, Mermaid Tears tez

kurcze ja juz chce lato znowu, bo teraz to moimi ulubionymi kolorami to nie bardzo idzie malowac :p
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 07:41   #1607
patisonowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 101
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a Barefoot to jaski to odcien ?

pzdr
patisonowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 13:07   #1608
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

barefoot in barcelona mialam na mysli, wyzej soulie pisala ze kupila
dzis sobie nim pomaluje
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 17:40   #1609
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

OPI zniknely z Transdesign....
Gdzie teraz mozna buszowac?
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 18:16   #1610
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Viki, lakiery mozesz kupic na lookfantastic.com lub beautybay.com UK. Jednak bardziej sie je oplaca kupowac w setach miniatur, bo pojedynczo kosztuja 10,5 funta. Pierwsza stronka przesyla bez oplat, druga sobiec cos doklada. Mozesz tez zamawiac wieksze ilosci na angelsbeautysupply.com - siostrzana strona VB, ale lepiej funkcjonujaca. To, co tom maja w ofercie, na 90 proc jest dostepne. Przesylka ok. 15 dolcow, ale ceny lakierow sa na tyle niskie, ze sie nadal oplaca. (ponizej 30 zlotych za opi)
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 19:01   #1611
viki79
Zakorzenienie
 
Avatar viki79
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 7 296
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Viki, lakiery mozesz kupic na lookfantastic.com lub beautybay.com UK. Jednak bardziej sie je oplaca kupowac w setach miniatur, bo pojedynczo kosztuja 10,5 funta. Pierwsza stronka przesyla bez oplat, druga sobiec cos doklada. Mozesz tez zamawiac wieksze ilosci na angelsbeautysupply.com - siostrzana strona VB, ale lepiej funkcjonujaca. To, co tom maja w ofercie, na 90 proc jest dostepne. Przesylka ok. 15 dolcow, ale ceny lakierow sa na tyle niskie, ze sie nadal oplaca. (ponizej 30 zlotych za opi)

dzieki
__________________






viki79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 12:14   #1612
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Ja strasznie lubie wszelkie czerwienie . W szczegolnosci takie blyszczace i neutralne temperaturowo. Choc czesciej lapie sie na tym, ze klikam glownie w przygaszone sztuki. Ogolnie, troche sie czuje niezdecydowana .
Co do 'instajla', wskakuje sobie na jego amerykanska strone www i tam jest masa ciekawych rzeczy: nowosci, trendy, fryzury, top kosmetyki itp. Dzieki tej stronce napalilam sie na rozne marki niedostepne w PL, czy i u mnie na polnocy . Robie zakusy na jakis lakier Debory Lipman, wszelkie mineralne podklady australijskiej firmy Becca oraz na wszelkie nowosci z grupy korektorow pod oczy Laury Mercier.
Becca jest w Polsce, w Warszawie z tego co z naszego InStyle'a wyczytałam Jeśli będziesz w naszym kraju to chyba w GaliLu o ile dobrze pamiętam

A żeby nie było, że ja nie w temacie To OPI miałam, mam nadal, ale zamierzam porównać z Chinkami, bo aż tak ich nie miłuję choć kolory piękne Bubble Bath to mój klasyk od lat.
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 12:29   #1613
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

ehh zaczynam polowanie na vb na to seche vite i ewentualnie big apple red (chociaz nie jestem do niego w pelni przekonana;p)
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 14:02   #1614
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Becca jest w Polsce, w Warszawie z tego co z naszego InStyle'a wyczytałam Jeśli będziesz w naszym kraju to chyba w GaliLu o ile dobrze pamiętam

A żeby nie było, że ja nie w temacie To OPI miałam, mam nadal, ale zamierzam porównać z Chinkami, bo aż tak ich nie miłuję choć kolory piękne Bubble Bath to mój klasyk od lat.

Dzieki za namiar, Myszolapka. Przyjrze sie cenom i zastanowie, gdzie bardziej mi sie oplaca kupic. W Swe darowuje sobie wszystki zakupy perfumeryjne, bo ceny to 3 razy tyle, co w USA i 2 razy tyle, co w PL. Choc ostatnio namierzylam tutejszy butik online, gdzie kosmetyki YSL i Guerlain kosztuja o 30-40 proc taniej. (YSL nie uzywam ze wzgledow ideologicznych) i sa o niebo tansze niz na Truskawie.

Co do OPI, uwielbiam te marke slepa miloscia, ale wiecej niz 25 max 30 zlotych za nia nie wyloze, bo lakiery OPI kupuje niemal hurtowo . Jesli bedzie wiecej tarc tego typu , ze OPI wycofuje swoje lakiery z kolejnych sklepow online w USA, zastanowie sie nad Chinka, Orly i Nubar-em.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 15:40   #1615
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
ehh zaczynam polowanie na vb na to seche vite i ewentualnie big apple red (chociaz nie jestem do niego w pelni przekonana;p)
Ja się seche strasznie rozczarowałam. Po tylu tak dobrych recenzjach w necie spodziewałam się o wiele więcej. Ja zdecydowanie wolę Out the door albo Insta dri

A do mojej kolekcji dołączył wymarzony Miami beet a Mama kupiła sobie My private jet - też piękny
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 15:48   #1616
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez organizm Pokaż wiadomość
Ja się seche strasznie rozczarowałam. Po tylu tak dobrych recenzjach w necie spodziewałam się o wiele więcej. Ja zdecydowanie wolę Out the door albo Insta dri
ja identycznie
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:18   #1617
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

a co was rozczarowalo dokladnie?
mi zalezy najbardziej na tym, o czym wlasnie piszą w opiniach na vb, ze mozna pomalować, i po 5 minutach klaść sie spać. Odcisnieta posciel to moja zmora. Opi nowe super schną, ale niestety te które maja ponad rok i jest ich mało juz (u mnie to wlasnie Miami beet i barefoot) nieco gorzej, no i ten utrapiony wgniatajacy sie po 2 dniach sweetheart.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:33   #1618
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a co was rozczarowalo dokladnie?
mi zalezy najbardziej na tym, o czym wlasnie piszą w opiniach na vb, ze mozna pomalować, i po 5 minutach klaść sie spać. Odcisnieta posciel to moja zmora. Opi nowe super schną, ale niestety te które maja ponad rok i jest ich mało juz (u mnie to wlasnie Miami beet i barefoot) nieco gorzej, no i ten utrapiony wgniatajacy sie po 2 dniach sweetheart.
ja ostatnio już po kąpieli malowałam drugą rękę i dosłownie po 5 minutach max szłam spać. a śpię z rękoma pod poduszką i nic się nie odcisnęło. Seche ma tendencje do ściągania lakieru ale u mnie np pojawiła się ta tendencja pod sam koniec buteleczki także nie narzekam. dla mnie to najlepszy wysuszacz i nabłyszczacz w jednym
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 18:35   #1619
organizm
Zakorzenienie
 
Avatar organizm
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 000
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
a co was rozczarowalo dokladnie?
mi zalezy najbardziej na tym, o czym wlasnie piszą w opiniach na vb, ze mozna pomalować, i po 5 minutach klaść sie spać. Odcisnieta posciel to moja zmora. Opi nowe super schną, ale niestety te które maja ponad rok i jest ich mało juz (u mnie to wlasnie Miami beet i barefoot) nieco gorzej, no i ten utrapiony wgniatajacy sie po 2 dniach sweetheart.
Myślałam że przedłuży trwałość lakieru, a tu nic.. wręcz mam wrażenie, że szybciej mi się ściera.. lakier się hmm rysuje, nie umiem tego wytłumaczyć, ale widać rysy na powierzchni paznokcia. No i to koszmarne kurczenie.. niby opanowałam kiedy muszę pomalować seche, żeby było ok ale i tak czasem wyglądało to brzydko.. dla mnie zbyt dużo kombinowania, czasem się zagapiłam i pomalowałam o jeden palec za dużo i już było za późno
Fakt, wysusza lakier szybko i w tej kwestii nie znalazłam nic co by mu dorównywało, ale dla mnie to za mało.
Jak użyję OTD albo Insta dri to też spokojnie mogę położyć się spać i nic się nie odciśnie
A ostatnio używam Nail tek IT i jestem zdziwiona, bo nie ma właściwości wysuszających a wysycha naprawdę szybko
__________________
"If you think you can, you can.
If you think you can't, you are right."
/Mary Kay Ash/

organizm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 19:18   #1620
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Lakiery O.P.I cz. II

ja poki co jesli chodzi o nawierzchniowe produkty (chyba mozna to tak nazwac;p), uzywalam tylko kilka razy (na wyjezdzie) topu z inglota i mam top opi.
Chyba jednak kupie ten seche, pewnie i tak dosc szybko to nie nastąpi bo bede czekac az bedzie dostepny na vb

zastanawiam sie tez nad jakąś odżywką. Na razie slyszalam dobre opinie o nailteku.
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-02 07:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.