Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-11, 19:01   #331
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja właśnie zamówiłam mydełka węglowe i owsiano-czekoladowe.Gdyby nie link to nawet o istnieniu strony pojęcia bym nie miała.
Ja też bym nie miała.

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak to poparzyło?! Właśnie ono mnie zainteresowało między innymi.


Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Nie chcę tu offtopować, ale też miałam takie pomysły. Jadłam 500-800 kcal, zero tłuszczu, zero masła, słodyczy, czegokolwiek podejrzanego plus kilka godzin ćwiczeń... tak sobie rozregulowałam metabolizm, że przez parę lat to już tyłam niemal od wszystkiego i w ogóle nie mogłam wrócić do normalnych posiłków, bo zaraz mi coś rosło Bardzo nie polecam takiej metody
Coś o tym wiem, bo właśnie robiłam identycznie. Ja już id 15:00 nic nie jadłam i doszłam do momentu gdzie byłam pewna, że woda tuczy. Od 3 lat tyję, tyję, tyję... Fakt, że za dużo jem. Obecnie dziennie jakieś 4 000 kcal. Zresztą... nie ważne. Długa historia i nie na ten wątek.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Mnie bardzo kuszą teraz mydła z Lawendowej Farmy:
http://www.lawendowafarma.pl/
Też na tej stronie byłam i również mnie te mydełka oczarowały.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:07   #332
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

fajne te mydelka

ja tez kiedys mialam taki etap ze nie jadlam nic, a jak cos jadlam to rbilam po 100 przysiadow, brzuszkow itp zeby to zrzucic

ostatnio nie jadlam slodyczy i fast foodow, a teraz niestety zaczelam, ale postaram sie ograniczyc


mydelka sa super, chcialabym jakies z glinka )

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

oj chyba zamwie jakies! tylko jeszcze nie wiem ktore

Korah :D ktore polecasz?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:14   #333
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:23   #334
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania Niestety mieszkam w Stanach to to trochę utrudnia sprawę wspierania polskiej gospodarki, aleeee... i tak regularnie coś z Polski zamawiam
Jak zamawiasz z Polski?-online?Oplaca sie?
Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
moje nowości
Super mydelka-daj znac jak sie spisuja
Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mam dokladnie to samo-malo co mi pasuje-nawet produkty dla wrazliwcow(micel biodermy,woda Avene) nie sprawdzily sie u mnie.Musze byc b ostrozna z testowaniem dlatego u mnie raczej minimalizm w pielegnacji i kolorowce-nie wyobrazam sobie miec tony kosmetykow i ciagle uzywac czegos innego.Chociaz zazdroszcze dziewczynom ktore maja skore nosorozca i moga sobie testowac ciagle cos innego

Co do mydelek polecam mydelko dead sea salt(u mnie sie sprawdza w najbardziej krytycznych sytuacjach-musze zrobic recenzje na blogu)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:23   #335
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Ja mam z Tuli: supertłuste, kokosowe, czekolada, zielona glinka, owsiany peeling i dla alergików.
Jak lubicie naturalne mydełka, to zajrzyjcie koniecznie na ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=400992

I kolejna kasa z portfela wyjdzie

Mnie bardzo kuszą teraz mydła z Lawendowej Farmy:
http://www.lawendowafarma.pl/
Właśnie pozbyłam się jednego mydła a już mam ochotę na kolejne . To kiedy ten wątek zakupoholiczek?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:26   #336
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Mam dokladnie to samo-malo co mi pasuje-nawet produkty dla wrazliwcow(micel biodermy,woda Avene) nie sprawdzily sie u mnie.Musze byc b ostrozna z testowaniem dlatego u mnie raczej minimalizm w pielegnacji i kolorowce-nie wyobrazam sobie miec tony kosmetykow i ciagle uzywac czegos innego.Chociaz zazdroszcze dziewczynom ktore maja skore nosorozca i moga sobie testowac ciagle cos innego

Co do mydelek polecam mydelko dead sea salt(u mnie sie sprawdza w najbardziej krytycznych sytuacjach-musze zrobic recenzje na blogu)
I nie przyzwyczaja ci się cera po pewnym czasie skoro używasz tego samego non stop?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:30   #337
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ja tez mam ten problem z wrazliwa skora co kupie to sie okazuje, ze mi nie pasuje


zrbie sobie parowke wlasnie gotuje sie woda, sekretny chyba wkleila tutaj gdzies cos o parwkach musze przeczytac, nie wiem czy dla mnie te parowki to dobry pomysl bo ja mam raczej sucha cere.. zanieczyszczony mam nos tutaj troszke obok nosa i brode! ale reszta jest sucha ale tak lubie moja buzie po parowce
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 19:31   #338
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja tez mam ten problem z wrazliwa skora co kupie to sie okazuje, ze mi nie pasuje


zrbie sobie parowke wlasnie gotuje sie woda, sekretny chyba wkleila tutaj gdzies cos o parwkach musze przeczytac, nie wiem czy dla mnie te parowki to dobry pomysl bo ja mam raczej sucha cere.. zanieczyszczony mam nos tutaj troszke obok nosa i brode! ale reszta jest sucha ale tak lubie moja buzie po parowce
Pisałam o parówce na wątku o kosmetykach naturalnych. Do cery suchej również parówkę można stosować.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:37   #339
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

juz znalazlam
zastanawiam sie czy wlac kilka kropel ol. z drzewa herbacianego (tak juz robilam) czy np wrzucic torebke rumianku? bo mam tylko rumianek w domu, albo kilka kropel soku cytrynowego
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:43   #340
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
juz znalazlam
zastanawiam sie czy wlac kilka kropel ol. z drzewa herbacianego (tak juz robilam) czy np wrzucic torebke rumianku? bo mam tylko rumianek w domu, albo kilka kropel soku cytrynowego
A jakie ty tam miałaś wymienione?
Myślę, że to nie jest jakoś aż tak bardzo ważne, ale skoro dawałaś już olejek to daj teraz rumianek i zobacz czy jest jakaś różnica. Potem się podziel spostrzeżeniami.


Dziewczyny tak w ogóle tą książkę, co mam o kosmetykach naturalnych robionych w domu mogę zeskanować. Poświęciłabym któryś weekend. Potem jak coś mogę wam to na e-maila wysłać jeżeli byście chciały.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:45
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 19:53   #341
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ooo, jakie poruszenie wzbudziłam wstawiając linka Bardzo dobrze, zamawiajcie! Lushowe składy nie umywają się do składów Tuli

A co do odchudzania- ja tez swoje przeszłam. W wyniku głodzenia się zeszłam do 39kg, włosy wypadały mi garściami i miałam anemię. Nie mówiąc o depresji i widzeniu tłuszczu na każdym skrawku mojego ciała. Na szczęście mam to za sobą.
A moim źródłem cukru są teraz owoce
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 19:53   #342
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Jak zamawiasz z Polski?-online?Oplaca sie?
Eeeech, zamawiam, że tak powiem, przez swoją rodzinę. Zamawianie z BU to jest wyższa szkoła jazdy, bo nie wysyłają do USA w ogóle (zresztą chyba w ogóle za granicę). Ja kupiłam z mojego konta, jako adres podałam adres w Polsce i potem Rodzina mi wysłała. Czy się opłaca...hmm. No ja od razu zakupiłam sobie i im tyle, że się opłaciło Paka była na chyba sto pięćdziesiąt złotych dla wszystkich. Po prostu tyle się nasłuchałam o BU, że mnie ciekawośc kompletnie zżerała

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Co do mydelek polecam mydelko dead sea salt(u mnie sie sprawdza w najbardziej krytycznych sytuacjach-musze zrobic recenzje na blogu)
Mogłabym prosić o lakiegoś linka albo coś..?


Sekretny, jakby Ci się chciało, to miałabyś moją dozgonną wdzięczność

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-11 o 19:54
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:06   #343
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Sekretny, jakby Ci się chciało, to miałabyś moją dozgonną wdzięczność
To zeskanuję. Będę miała też dla siebie, bo muszę ją oddać za jakiś czas. Tylko dobrze by było jakby któraś z was mi potem powiedziała jak tą książkę w jeden plik spakować, bo tego już nie umiem.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:11   #344
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ok zrobilam z rumiankiem, nalozylam glinke, zmylam i przejechalam kostka lodu po twarzy, nalozylam teraz milk&lotion, zobaczymy


te mydelka mnie ciekawia
chcialabym zeby kazdy kosmetyk byl najpierw dostepny w postaci malych probek tak na 4 dni zeby mozna bylo je testowac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:14   #345
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
I nie przyzwyczaja ci się cera po pewnym czasie skoro używasz tego samego non stop?
Jak uzywam tego samego to jest dobrze-jak tylko cos zmienie to od razu cera mi sie psuje.
A o co chodzi z tym przyzwyczajaniem sie cery?Ze niby kosmetyki po pewnym czasie nie dzialaja i trzeba je zmienic?
Ja tak nie mam

Linusiaczek-link do mydla:
http://www.deadseawarehouse.com/famous-salt-soap.html

Uzywam jeszcze z tej firmy maseczki ktora tez polecam-cera jest po niej gladziutka i wszystkie niespodzianki szybko sie goja:
http://www.deadseawarehouse.com/mud-mask-travel.html
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:14   #346
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość

Dziewczyny tak w ogóle tą książkę, co mam o kosmetykach naturalnych robionych w domu mogę zeskanować. Poświęciłabym któryś weekend. Potem jak coś mogę wam to na e-maila wysłać jeżeli byście chciały.
Noooo
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:21   #347
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Linusiaczek-link do mydla:
http://www.deadseawarehouse.com/famous-salt-soap.html

Uzywam jeszcze z tej firmy maseczki ktora tez polecam-cera jest po niej gladziutka i wszystkie niespodzianki szybko sie goja:
http://www.deadseawarehouse.com/mud-mask-travel.html
O jak ślicznie. Mydła są wegańskie, nietestowane na zwierzętach, a do tego Dead Sea Warehouse są sygnariuszami kampanii na rzecz bezpiecznych kosmetyków. W kwestii niebezpieczeństwa składów od 0-1 na 10! Bardzo dziękuję za linka, firma wygląda na super porządną
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:25   #348
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
O jak ślicznie. Mydła są wegańskie, nietestowane na zwierzętach, a do tego Dead Sea Warehouse są sygnariuszami kampanii na rzecz bezpiecznych kosmetyków. W kwestii niebezpieczeństwa składów od 0-1 na 10! Bardzo dziękuję za linka, firma wygląda na super porządną
I taka jestTe wszystkie recenzje i zachwyty to wszystko prawda.Mydlo i maseczka nie maja wad-proste naturalne skladniki.Zapach minimalny.Mydlo mi pomoglo tez na tradzik na plecach-kupuje je non stop.
Sprawdz u siebie w sklepie z organiczna zywnoscia-moze tam ta firma miec swoje produkty-ja kupuje u siebie w Vitamin Cottage.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:40   #349
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ok zrobilam z rumiankiem, nalozylam glinke, zmylam i przejechalam kostka lodu po twarzy, nalozylam teraz milk&lotion, zobaczymy


te mydelka mnie ciekawia
chcialabym zeby kazdy kosmetyk byl najpierw dostepny w postaci malych probek tak na 4 dni zeby mozna bylo je testowac
właśnie to jest super w tych mydełkach Tuli że są malutkie, można wypróbować, a nawet jak bardzo nie pasuje, to mniej żal wyrzucić/oddać małe mydełko za 4 zł niż za 12 zł

Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, jak się tu zareklamuję i zaproszę Was na mojego bloga, który powstał kilka dni temu. Napisałam spory wpis o mydłach naturalnych. Miło by mi było, gdyby czytał go ktoś jeszcze poza moimi przyjaciółkami
http://kotwilka.blogspot.com
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 20:49   #350
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

kotwilka super blog, bede czytac na pewno

juz mnie zaciekawilas ta maska do wlosow - skoro ja kupilas to musi miec sklad w porzadku? tez bym jakas chciala..

i na pewnoe tymi kosmetykami do twarzy.. krem itp, jutro pojde d Natury, ten krem do twarzy, krem do mycia mnie zaciekawily
moze Korah rzuci okiem na sklad? chyba ze Ty tez sie na tym dobrze znasz bo ja to jestem zielna.. nawet jak wkleilas sklady to one i tak mi nie za wiele mowia
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:50   #351
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, wybacz za offtop, ale uśmiałam się zdrowo jak zobaczyłam na Twoim blogu to zdjęcie: jak to niepotrzebne? Przecież w promocji!

Normalnie jak bym czytała o mojej rodzinie (i sobie ostatnio też )
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 20:58   #352
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
właśnie to jest super w tych mydełkach Tuli że są malutkie, można wypróbować, a nawet jak bardzo nie pasuje, to mniej żal wyrzucić/oddać małe mydełko za 4 zł niż za 12 zł

Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, jak się tu zareklamuję i zaproszę Was na mojego bloga, który powstał kilka dni temu. Napisałam spory wpis o mydłach naturalnych. Miło by mi było, gdyby czytał go ktoś jeszcze poza moimi przyjaciółkami
http://kotwilka.blogspot.com
Już dodałam do obserwowanych. Jak to nie kupować? Przecież w promocji! :
Już jestem po prysznicu z użyciem naturalnego peelingu kawowego z cukrem, cynamonem i oliwką babydream. Nie mogę się nacieszyć moją gładką skórą.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie

Edytowane przez _Czarodzielnica_
Czas edycji: 2011-04-11 o 21:00
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:20   #353
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kotwilka super blog, bede czytac na pewno

juz mnie zaciekawilas ta maska do wlosow - skoro ja kupilas to musi miec sklad w porzadku? tez bym jakas chciala..

i na pewnoe tymi kosmetykami do twarzy.. krem itp, jutro pojde d Natury, ten krem do twarzy, krem do mycia mnie zaciekawily
moze Korah rzuci okiem na sklad? chyba ze Ty tez sie na tym dobrze znasz bo ja to jestem zielna.. nawet jak wkleilas sklady to one i tak mi nie za wiele mowia
Ja aby już tak nie męczyć Korah to wpisuje niekiedy każdy składnik w google i zazwyczaj wszystkie znajduje i czytam, co to jest. Może ty też zacznij tak próbować.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
właśnie to jest super w tych mydełkach Tuli że są malutkie, można wypróbować, a nawet jak bardzo nie pasuje, to mniej żal wyrzucić/oddać małe mydełko za 4 zł niż za 12 zł

Mam nadzieję, że się nie pogniewacie, jak się tu zareklamuję i zaproszę Was na mojego bloga, który powstał kilka dni temu. Napisałam spory wpis o mydłach naturalnych. Miło by mi było, gdyby czytał go ktoś jeszcze poza moimi przyjaciółkami
http://kotwilka.blogspot.com
Będę czytać. Na pewno.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:33   #354
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kotwilka super blog, bede czytac na pewno

juz mnie zaciekawilas ta maska do wlosow - skoro ja kupilas to musi miec sklad w porzadku? tez bym jakas chciala..

i na pewnoe tymi kosmetykami do twarzy.. krem itp, jutro pojde d Natury, ten krem do twarzy, krem do mycia mnie zaciekawily
moze Korah rzuci okiem na sklad? chyba ze Ty tez sie na tym dobrze znasz bo ja to jestem zielna.. nawet jak wkleilas sklady to one i tak mi nie za wiele mowia
Maska do włosów nie jest ekologiczna, za to te kosmetyki do twarzy mają naprawdę świetne składy

Maska poza konwencjonalnymi zmiękczaczami i antystatykami ma właściwie tylko masło shea, glicerynę, pantenol i witaminę E. Ma też lekki silikon. Dziś ją nakładałam - włosy były wyraźnie wygładzone Czy zależy Ci na takim efekcie?

Krem nawilżający - gliceryna, olej słonecznikowy, jojoba, betaina, oliwa z oliwek, shea, wit. E, miłorząb (+emulgatory itp. czyli to co trzeba dodac, zeby wyszedł krem )
Olejek - olej jojoba, słonecznikowy, olej z moreli, wit. E, olej z rokitnika, i ekstrakt z miłorzębu

Krem do mycia twarzy - gliceryna, krzem, łagodny detergent ekstrakt z oczaru i z miłorzębu (+emulgatory, bezpieczne konserwanty),

To tak z grubsza

Ckin2u, Linusiaczek, _Czarodzielnica_, SekretnyWachlarz : dziękuję Wam bardzo za miłe słowa ::
__________________


Edytowane przez kotwilka
Czas edycji: 2011-04-11 o 21:35
kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 21:36   #355
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ciekawe czy ten krem tez by mnie nie zapchal, zobacze jutro w Naturze czy on jest, tylko musze spisac dokladna nazwe

sekretny - probuje tak ale nie wychodzi mi to zbytnio jeszcze..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 23:55   #356
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
wałczę z uzależnieniem od wszystkiego co słodkie. nie jem słodyczy, jogurtów słodzonych, budyniów, słodkich bułek itp.
przypomniałaś mi o aktualizacji podpisu


Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja od 11 roku życia do mniej więcej 17 nie jadłam fast foodów, słonych przekąsek, chipsów itp.
Przez 3-4 miesiące (dzień w dzień) nie jadłam nic słodkiego ani nic, co ma cukier. Żałuję, że wróciłam i do słodyczy i do cukru i co gorsza po tylu latach do fast-foodów. Bardzo, bardzo to się odbiło na moim ciele.
Chociaż takie nie jedzenie w ogóle cukru miało akurat średnio dobry skutek, bo raz mi zrobiono badania krwi (zemdlałam) i miałam 35 czegoś tam cukru, a powinno być 70. No, ale wtedy się odchudzałam bardzo drastycznie (tylko 500 kcal dziennie) to co się dziwić.
Tak w ogóle po iks latach zdecydowałam się na badania krwi (właśnie wróciłam od lekarza, byłam w szoku, że tak łatwo mi wypisał skierowanie na NFZ) + zlecił jeszcze badania moczu. Już jestem w strzępkach nerwów, bo z moją kancerofobią to już sobie najgorsze wyobrażam. Ech...


Mnie też by sie przydalo. Brak samozaparcia, za bardzo kocham slodycze. Kiedyś na diecie 1100 kalorii zrzucilam 7 kg w póltora miesiąca, ale to byla katorga dla mnie. Chce zrzucić teraz przed latem tyle samo, cięzko mi się jednak za to zabrać. Wiecznie coś podjadam

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-11 o 23:56
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 00:05   #357
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]


Mnie też by sie przydalo. Brak samozaparcia, za bardzo kocham slodycze. Kiedyś na diecie 1100 kalorii zrzucilam 7 kg w póltora miesiąca, ale to byla katorga dla mnie.
To mi przypomina moją dietę 1000 kcal. Na diecie wytrzymałam, efekty były, alee nie wytrzymałam już kilkutygodniowego programu powracania do normalnego trybu żywieniowego po diecie i wszystko wróciło do normy Ale najlepsze było to, że ja nigdy nie miałam dużo do zrzucenia, to po co mi to w ogóle było? Nie można było po prostu zacząć jakiś rytm ćwiczeń? Teraz jeśli zacznę nową dietę to tylko taką min. 1500 kcal i dużo ruchu

A żeby już tak totalnie nie było offtopu to powiem, że doszły do mnie dziś minerałki LA minerals (polecane przez Czarnego Elfa). Normalnie szok, bo zamówiłam w piatek późnym wieczorem Jak wypróbuję to coś więcej napiszę, ale próbek jest 10, to trochę mam do testowania

Edytowane przez Linusiaczek
Czas edycji: 2011-04-12 o 00:08
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 00:37   #358
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
fajne te mydelka

ja tez kiedys mialam taki etap ze nie jadlam nic, a jak cos jadlam to rbilam po 100 przysiadow, brzuszkow itp zeby to zrzucic

ostatnio nie jadlam slodyczy i fast foodow, a teraz niestety zaczelam, ale postaram sie ograniczyc


mydelka sa super, chcialabym jakies z glinka )

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

oj chyba zamwie jakies! tylko jeszcze nie wiem ktore

Korah :D ktore polecasz?


Nie próbowalam jeszcze mydelek tuli, ale kusi mnie węglowe i to dla alergików. Z glinką też jest godne uwagi, ale jeśli masz już w domu glinkę, to może inne wypróbuj.


Do Parówek polecam mieszanki ziolowe firmy chyba Herbapol np Vagosan albo Septosan, koszt opakowania, które jest dosyć wydajne to 5-6 zl. Nawet jeśliby uczulily, to pienieżnej straty nie będzie, a są bardzo skuteczne i bardzo aromatyczne. 100% natura.

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
kotwilka super blog, bede czytac na pewno

juz mnie zaciekawilas ta maska do wlosow - skoro ja kupilas to musi miec sklad w porzadku? tez bym jakas chciala..

i na pewnoe tymi kosmetykami do twarzy.. krem itp, jutro pojde d Natury, ten krem do twarzy, krem do mycia mnie zaciekawily
moze Korah rzuci okiem na sklad? chyba ze Ty tez sie na tym dobrze znasz bo ja to jestem zielna.. nawet jak wkleilas sklady to one i tak mi nie za wiele mowia

Fajna ta maska do wlosów, nie powala do końca skladem, ale wydaje mi się, że jest bardzo skuteczna i delikatna za razem. Bardzo przyzwoita.

Co do kremu do twarzy, to sklad super. Dość minimalistyczny, co akurat dla Ciebie byloby wskazane, jednak nie pozbawiony bliżej określonych substancji zapachowych, niestety.


Kotwilka, będę czytać.

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
To mi przypomina moją dietę 1000 kcal. Na diecie wytrzymałam, efekty były, alee nie wytrzymałam już kilkutygodniowego programu powracania do normalnego trybu żywieniowego po diecie i wszystko wróciło do normy Ale najlepsze było to, że ja nigdy nie miałam dużo do zrzucenia, to po co mi to w ogóle było? Nie można było po prostu zacząć jakiś rytm ćwiczeń? Teraz jeśli zacznę nową dietę to tylko taką min. 1500 kcal i dużo ruchu

A żeby już tak totalnie nie było offtopu to powiem, że doszły do mnie dziś minerałki LA minerals (polecane przez Czarnego Elfa). Normalnie szok, bo zamówiłam w piatek późnym wieczorem Jak wypróbuję to coś więcej napiszę, ale próbek jest 10, to trochę mam do testowania

Ja mialam dietę rozpisaną przez dietetyka. W zasadzie to ją wciąż mam. Jest bardzo dobra, po dojściu do wymarzonej wagi musze tylko dodac zupę i raz w tygodniu jakiś okropnie kaloryczny deser w typie Sticky Toffee Pudding. No i tak robilam i utrzymywalam wagę przez ok. 6 miesięcy, no, ale potem bylo boże Narodzenie i wszystko diabli wzięli Na szcżescie bez efektu jojo.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-04-12 o 00:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 06:56   #359
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

mi ostatnio wszyscy mowia ze schudlam i 'wpychaja' we mnieslodycze i niezdrowe jedzenie, ale ja nie chce i musze sie zmotywowac i znowu zdrow odzywiac (juz nie chodzi o odchudzanie itp tylko o to, ze sie lepiej czulam) moim zdaniem bardzzzo duzo daje nie jedzenie po 18stej... ja akurat nie lubie jesc na noc bo potem nie moge spac.


Korah dziekuje krem mnie zaciekawil
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 07:01   #360
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja schudłam wtedy w 3-4 miesiące aż 13 kilogramów. O dziwo nie miałam efektu jojo, bo powoli zaczynałam wszystko jeść, ale potem to się już rzuciłam na jedzenie i tak jest do teraz. -.-' Wyglądam jak kluska. Mam tylko 157 cm wzrostu, więc u mnie każde pół kilograma widać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.