Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 17:09   #2461
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Australian organics hydra stabilizing shampoo for normal hair
With pure essential oils lime, clary sage and lavender
Pure plant proteins + 6 provitamins
No synthetic fragrance
No synthetic colors
No parabens
No animal testing
No animal ingredients
250 ml

ingredients / composition inci: aqua, **aloe barbadensis lraf juicy, tea lauryl sulfate (coconut derived), cocomido propyl betaine (coconut derived), peg-7 glyceryl cocoate (coconut derived), cocamide dea (coconut derived), glycerin, **matricaria recutita (chamomile) flower extract, **arctium lappa (burdock) extract, **calebdula officinalis (calendula) extract, hydrolysed wheat protein, alcohol (and) peg-35-castor oil (and) polysorbate 20 (and) aesculus hippocastanum (horse chestnut) seed extract (and) retinyl palmitate (vitamin a) (and) tocopherol (vitamin e) (and) inositol (vitamin b) (and) calcium pantothenate (vitamin b5) (and) linoleic acid (vitamin f) (and) biotin (vitamin h), citric acid sadium chloride (sea salt), phenoxyethanol, benzyl alcohol, salvia sclarea (clary sage) oil, citrus aurantifolia (lime) oil, lavandula angustifolia (lavender) oil, sodium copper chlorophyllin (vegetable colour), limonene*
*natural component of pure essential oils and pure plant oils
** certified organic in accordance with the australian national standard for organic and biodynamic produce and eu regulation 834/ 2007

bardzo dziękuję.
Na stronie pisali o certyfikatach - sa jakiś na szamponie?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:21   #2462
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

bardzo dziękuję.
Na stronie pisali o certyfikatach - sa jakiś na szamponie?

jest adres firmy, że Australia, strona www, mail
info@australianorganics.com

może warto napisać i zapytać o te certyfikaty
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:34   #2463
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wróciłam z tk i były tylko 3 sztuki szamponu australian organics do włosów normalnych, więc nie wiem, czy anula i wachlarzyki was to interesuje?
ponadto z tej firmy są peeling, żel pod prysznic, krem do rąk. wszystko po 19,99 zł.

Widziałam też BeSave, ale tylko żel po prysznic i krem do rąk.
Jadę tam w poniedziałek
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:39   #2464
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jadę tam w poniedziałek
no i po akcji - marzec miesiącem oszczędzania

za mną wciąż chodzi podkład logona za 35 zł, tylko szkoda że to przeciwzmarszkowy, to trochę nie dla mnie, ale ten blady kolorek w sam raz dla mnie
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:11   #2465
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Wow I to tyle w tym temacie
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
fajne masz włoski
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mam bardzo podobny kolor włosów ale nie sa takie błyszczące na codzień
Dzięki, Dziewczyny , chociaż moim zdaniem na zdjęciach wyglądają dużo lepiej niż w rzeczywistości.

Byłam w Renomie. Maska anti-age z Organique pachnie obłędnie, ale jest dość mała i kosztuje teraz 43 zł. W Organic Farmie Zdrowia stoi za kasą jeden mały regał kosmetyków. Po tym jak mój wzrok padł na żele Born to Bio w cenie 36 zł, zrobiłam odwrót do wyjścia. W TK Maxx nie było tych szamponów, ale znalazłam kilka innych firm, m. in. Tigi, seria Love Peace Planet - szampony, odżywki w tubach i jakieś spraye do włosów, Organic Surge - toniki i żele pod prysznic, Aok, seria BIO Expert - kremy przeciwzmarszczkowe, Aquabio, seria Thalasso 40+ - jakieś kremy. Poza tym widziałam żele pod prysznic BeSave oraz żele i peelingi Dr. Scheller. Możliwie, że coś przegapiłam i niestety nie spisałam cen, bo TŻ już mi zaczynał wzdychać ze zniecierpliwieniem.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:40   #2466
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzięki, Dziewczyny , chociaż moim zdaniem na zdjęciach wyglądają dużo lepiej niż w rzeczywistości.

Byłam w Renomie. Maska anti-age z Organique pachnie obłędnie, ale jest dość mała i kosztuje teraz 43 zł. W Organic Farmie Zdrowia stoi za kasą jeden mały regał kosmetyków. Po tym jak mój wzrok padł na żele Born to Bio w cenie 36 zł, zrobiłam odwrót do wyjścia. W TK Maxx nie było tych szamponów, ale znalazłam kilka innych firm, m. in. Tigi, seria Love Peace Planet - szampony, odżywki w tubach i jakieś spraye do włosów, Organic Surge - toniki i żele pod prysznic, Aok, seria BIO Expert - kremy przeciwzmarszczkowe, Aquabio, seria Thalasso 40+ - jakieś kremy. Poza tym widziałam żele pod prysznic BeSave oraz żele i peelingi Dr. Scheller. Możliwie, że coś przegapiłam i niestety nie spisałam cen, bo TŻ już mi zaczynał wzdychać ze zniecierpliwieniem.
Nie patrz na pojemność.Ta maska jest tak strasznie wydajna,że naprawdę muszę się postarać,żeby ją zużyć przed upłynięciem terminu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:09   #2467
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Potraktowałam włosy zestawem alverde do włosów brązowych - szampon średnio wydajny, ale sympatyczny. Odżywka tak samo. Włosy mam mięciutkie, ale chyba trochę za słabo nawilża ten zestaw, bo wyczuwam lekkie sianko.....taki efekt jakbym zapomniała odzywki nałozyć.
Miałam ten sam efekt. I wiele innych osób też. Dlatego może ta seria jest wycofywana.

Anula świetny av. Taka słodka wiosenna żyrafka

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Przy dłuższym używaniu zauważyłam, że zostawia coś na włosach i odżywka działa inaczej niż przy szamponie Babydream. Poza tym wyskoczyła mi masa pryszczy w miejscach gdzie jest szampon czyli na górze czoła tam gdzie się włosy stykają z czołem, koło ucha, na górze szyi.
Jesli masz na myśli ten szampon nadający blask, też zauważyłam że zostawia jakąś warstewkę. Nawet pisałam o tym. Szkoda.

Beeets piękne zakupy oczywiście zasługują na "ach ach" Cieszę się, że dr.Hauschka pasuje.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 19:20   #2468
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
TŻ zrobił zdjęcia moim włosom. Pierwsze z flashem, drugie bez (jeśli to nie jest oczywiste ). Końcówki są w opłakanym stanie, ale coś nie mogę się zebrać do fryzjera. Na drugim zdjęciu kolory trochę przekłamane, pewnie przez słońce - nie mam tak jasnych włosów. Przepraszam za niepościelone łóżko w tle. Zmykam na spacer!
ja to lubie sie katowac wlepiajac wzrok w takie wlosy i sie sliniac godzinami jeszcze mnie dobij i powiedz, jaki obwod ma twoj kitulec
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Umalowałam sie podkładem LN honey - wcale nie jest taki ciemny. Jest mniej za ciemny niż buff za jasny jak dobrze roztarłam linie szczęka - szyja to naprawdę trzeba być czepliwym, żeby sie dopatrzec, że jest delikatnie za ciemny dla mnie Ale za to świecę się Przetestuję jeszcze w poniedziałek w pracy.
no prosze, to by mogl byc na lato... tylko cos mi to swiecenie nie pasuje. probowalas go na alve nalozyc? tak rachu ciachu rozsmarowac i zostawic "do wystygniecia"? i moze przypudruj troche... chociaz ja nawet jak zapome pudru, to jakos przechodze...
a w piatek to nalozylam holistica, potem alve i potem LN - pudru mi sie wlasnie zapomnialo i geba byla ladna. lekki glow oczywiscie od poludnia tez, ale nie takie ciasto na twarzy i porow nie bylo widac. taka jakas ladniejsza sie robie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:35   #2469
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
[/FONT][/SIZE]
no prosze, to by mogl byc na lato... tylko cos mi to swiecenie nie pasuje. probowalas go na alve nalozyc? tak rachu ciachu rozsmarowac i zostawic "do wystygniecia"? i moze przypudruj troche... chociaz ja nawet jak zapome pudru, to jakos przechodze...
a w piatek to nalozylam holistica, potem alve i potem LN - pudru mi sie wlasnie zapomnialo i geba byla ladna. lekki glow oczywiscie od poludnia tez, ale nie takie ciasto na twarzy i porow nie bylo widac. taka jakas ladniejsza sie robie
Ja nakładam podkład LN na olejek dr.Hauschka. A dzisiaj poniwaz spedziłam cały dzień na dworze był olejek, na to filtr, podkład i przypudrowałam pudrem dr.Hauschka. Cieszę się, że się spisuje Tylko szkoda, że Wam nie spasił
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:36   #2470
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Miałam ten sam efekt. I wiele innych osób też. Dlatego może ta seria jest wycofywana.

Anula świetny av. Taka słodka wiosenna żyrafka



Jesli masz na myśli ten szampon nadający blask, też zauważyłam że zostawia jakąś warstewkę. Nawet pisałam o tym. Szkoda.

Beeets piękne zakupy oczywiście zasługują na "ach ach" Cieszę się, że dr.Hauschka pasuje.
margoltka, dzięki dr hauschka jest naprawdę świetny

melya, włosy masz cudne
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:40   #2471
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Również dostałam próbki LN. Nie zraziłam się kolorami w strunach i nałożyłam każdy odcień na szyję.
O matko boska, miałam skórę w kolorach tęczy
Jeden kolor ewentualnie by się nadawał, więc jak będę siedzieć w domu to nałożę go na twarz.
Wcześniej, przed sprawdzeniem kolorów pacnęłam na twarz jakiś odcień (niestety nie pamiętam jaki to był) i byłam różową świnką. Nie zmyłam go, bo chciałam chociaż przetestować sam podkład.

Nawet dla mojej trądzikowej cery krycie było wystarczające, ładnie ujednolicił koloryt cery. Niestety się świeciłam, ale nie używałam pudru. Myślę, że załatwiłby sprawę.

Ogólnie podkład bardzo fajny, ale te kolory mnie przerażają
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 19:46   #2472
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
TŻ zrobił zdjęcia moim włosom. Pierwsze z flashem, drugie bez (jeśli to nie jest oczywiste ). Końcówki są w opłakanym stanie, ale coś nie mogę się zebrać do fryzjera. Na drugim zdjęciu kolory trochę przekłamane, pewnie przez słońce - nie mam tak jasnych włosów. Przepraszam za niepościelone łóżko w tle. Zmykam na spacer!
śliczne i takie długie ach nic złego nie widać na zdjęciu, piękne są.
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
wiedziałam że tak będzie chyba obydwa zapachy bedą mi bardzo odpowiadać

Pepco? a ja sie właśnie zastanawiałam co to za nowy sklep mi w galerii otworzyli muszę tam zajrzeć


nie znam linka ale chodzi o to żeby nie używać detergentów i nie wysuszać tym włosów. Głównie tę metodę stosują osoby z kręconymi włosami, bo one najbardziej odwdzięczają się za dobre nawilżenie. Kiedyś jak próbowałam wydobyć skręt z moich to też myłam głowę odżywką, ale musiałam myć głowę codziennie a jak dla mnie to za często.
Pepco jest fajne, można odmienić mieszkanko niskim kosztem, a podobne produkty 3x droższe można znaleźć np w Black red white.
hm, ale codziennie tak myć włosy? Przeciez odzywki nie umyją skalpu. Chyba, ze sklap myje się normalnie? Czarna magia
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:49   #2473
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ja nakładam podkład LN na olejek dr.Hauschka. A dzisiaj poniwaz spedziłam cały dzień na dworze był olejek, na to filtr, podkład i przypudrowałam pudrem dr.Hauschka. Cieszę się, że się spisuje Tylko szkoda, że Wam nie spasił
na hauschkowy olejek tez juz nakladalam, ladnie sie rozprowadza i fajnie lezy na nim i na jojoba z zelem aloesowym tez juz go mialam.
nie przejmuj sie, ze dziewczynom nie spasil... bedzie wiecej dla nas

Klo(l)cia pewnie na twarzy mialas taupe, jesli jasny roz, albo beige, jesli ciemniejszy one sa jedyne rozowe w serii... a ktory na szyi pasowal? pewnie buff jak wiekszosci... albo sand?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:52   #2474
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Miałam ten sam efekt. I wiele innych osób też. Dlatego może ta seria jest wycofywana.

Anula świetny av. Taka słodka wiosenna żyrafka



Jesli masz na myśli ten szampon nadający blask, też zauważyłam że zostawia jakąś warstewkę. Nawet pisałam o tym. Szkoda.

Beeets piękne zakupy oczywiście zasługują na "ach ach" Cieszę się, że dr.Hauschka pasuje.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja to lubie sie katowac wlepiajac wzrok w takie wlosy i sie sliniac godzinami jeszcze mnie dobij i powiedz, jaki obwod ma twoj kitulec

no prosze, to by mogl byc na lato... tylko cos mi to swiecenie nie pasuje. probowalas go na alve nalozyc? tak rachu ciachu rozsmarowac i zostawic "do wystygniecia"? i moze przypudruj troche... chociaz ja nawet jak zapome pudru, to jakos przechodze...
a w piatek to nalozylam holistica, potem alve i potem LN - pudru mi sie wlasnie zapomnialo i geba byla ladna. lekki glow oczywiscie od poludnia tez, ale nie takie ciasto na twarzy i porow nie bylo widac. taka jakas ladniejsza sie robie
myslę, że podkład nie ma tu nic do rzeczy
powiem Ci, że ten podkład nie trzyma u mnie matu zbyt dobrze. ale jeszcze się nie poddałam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:08   #2475
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

Klo(l)cia pewnie na twarzy mialas taupe, jesli jasny roz, albo beige, jesli ciemniejszy one sa jedyne rozowe w serii... a ktory na szyi pasowal? pewnie buff jak wiekszosci... albo sand?
Nie powiem ci jaki to był kolor, w sumie miałam dwa kolory, na jednej połowie inny. Oba były podobnie różowe Na pewno nie był to taupe.

Tak, przypasował buff, ale też nie do końca Jeszcze go przetestuję. Reszta absolutnie odpada.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:09   #2476
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Melya przepiękne włosy , zazdroszczę jak nie wiem co
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:19   #2477
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
myslę, że podkład nie ma tu nic do rzeczy
powiem Ci, że ten podkład nie trzyma u mnie matu zbyt dobrze. ale jeszcze się nie poddałam
a ze niby skad? hormony, wiosna i takie tam...?
z tym matem, jesli sie nie uda, to potwierdzi sie regula: co twarz to obyczaj najwazniejsze, zeby kazda z nas znalazla sobie jakis naturalny podklad. ty masz juz kilka typow, wiec za dobrze by ci bylo, jak by kolejny ci przypasowal
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Nie powiem ci jaki to był kolor, w sumie miałam dwa kolory, na jednej połowie inny. Oba były podobnie różowe Na pewno nie był to taupe.

Tak, przypasował buff, ale też nie do końca Jeszcze go przetestuję. Reszta absolutnie odpada.
hmm... a co z buffem nie tak? za jasny, za ciemny, za ziemisty? sprobuj w weekendy przetestowac wszystkie po kolei na policzkach. tylko dobrze rozprowadz. a jak nic nie przypasuje - to przynajmniej nie bedzie cie kusilo, zeby kupic
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:21   #2478
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

wciąż się zachwycam zapachem szamponu australian organics
nie mogę się doczekać jutrzejszych testów.

a ponadto oglądałam pomadki logona i przepadłam, mają dwa odcienie delikatnej róży jaką kocham, taka typowa baby doll
czy jest wśród nas posiadaczka jakieś pomadki logona?

wachlarzyku, widzę, że szukałaś opinie o zmywaczu sante.
ja mam i jestem na nie nie mogę wykończyć. fajnie, że nie śmierdzi jak typowy zmywacz, ale u mnie nie radzi sobie z brokatowymi lakierami
kupilam za ok. 15 zł (liczone bez wysylki, bo kupowałam jeszcze inne rzeczy).
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:25   #2479
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Jesli masz na myśli ten szampon nadający blask, też zauważyłam że zostawia jakąś warstewkę. Nawet pisałam o tym. Szkoda.
Dokładnie ten.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
wachlarzyku, widzę, że szukałaś opinie o zmywaczu sante.
ja mam i jestem na nie nie mogę wykończyć. fajnie, że nie śmierdzi jak typowy zmywacz, ale u mnie nie radzi sobie z brokatowymi lakierami
kupilam za ok. 15 zł (liczone bez wysylki, bo kupowałam jeszcze inne rzeczy).
Czyli opinie pół na pół, muszę sama przetestować. Ja brokatowych lakierów nie używam, bo nie przepadam za nimi, a poza tym zauważyłam, że z brokatem większość zmywaczy średnio sobie radzi.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Dzięki, Dziewczyny , chociaż moim zdaniem na zdjęciach wyglądają dużo lepiej niż w rzeczywistości.

Byłam w Renomie. Maska anti-age z Organique pachnie obłędnie, ale jest dość mała i kosztuje teraz 43 zł. W Organic Farmie Zdrowia stoi za kasą jeden mały regał kosmetyków. Po tym jak mój wzrok padł na żele Born to Bio w cenie 36 zł, zrobiłam odwrót do wyjścia. W TK Maxx nie było tych szamponów, ale znalazłam kilka innych firm, m. in. Tigi, seria Love Peace Planet - szampony, odżywki w tubach i jakieś spraye do włosów, Organic Surge - toniki i żele pod prysznic, Aok, seria BIO Expert - kremy przeciwzmarszczkowe, Aquabio, seria Thalasso 40+ - jakieś kremy. Poza tym widziałam żele pod prysznic BeSave oraz żele i peelingi Dr. Scheller. Możliwie, że coś przegapiłam i niestety nie spisałam cen, bo TŻ już mi zaczynał wzdychać ze zniecierpliwieniem.
Muszę się tam przejść. Z tej firmy Aok to Sicilia coś tam miała, chyba krem pod oczy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 20:31   #2480
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dokładnie ten.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------



Czyli opinie pół na pół, muszę sama przetestować. Ja brokatowych lakierów nie używam, bo nie przepadam za nimi, a poza tym zauważyłam, że z brokatem większość zmywaczy średnio sobie radzi.



Muszę się tam przejść. Z tej firmy Aok to Sicilia coś tam miała, chyba krem pod oczy.


to będziesz zadowolona z sante z niebrokatowymi radzi sobie całkiem dobrze

jeszcze dodam zachwyt nad weledą.
testowalam Antycellulitowy olejek z brzoz - pachnie lasem moglabym go używać tylko dla tego zapachu
szkoda, że 100 ml kosztuje aż ok. 80 zł.



__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-03-03 o 20:37
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:36   #2481
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a ze niby skad? hormony, wiosna i takie tam...?
z tym matem, jesli sie nie uda, to potwierdzi sie regula: co twarz to obyczaj najwazniejsze, zeby kazda z nas znalazla sobie jakis naturalny podklad. ty masz juz kilka typow, wiec za dobrze by ci bylo, jak by kolejny ci przypasowal

hmm... a co z buffem nie tak? za jasny, za ciemny, za ziemisty? sprobuj w weekendy przetestowac wszystkie po kolei na policzkach. tylko dobrze rozprowadz. a jak nic nie przypasuje - to przynajmniej nie bedzie cie kusilo, zeby kupic
po prostu piekna jestes z natury podkład niewiele ma do roboty.
a ja bym nie miała nic przeciwko, żeby mi wszystkie pasowały
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:48   #2482
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
]hmm... a co z buffem nie tak? za jasny, za ciemny, za ziemisty? sprobuj w weekendy przetestowac wszystkie po kolei na policzkach. tylko dobrze rozprowadz. a jak nic nie przypasuje - to przynajmniej nie bedzie cie kusilo, zeby kupic
Buff jest ciut za jasny, tyle zapamiętałam. Na pewno jeszcze go przetestuję i dam znać
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:51   #2483
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anula, tylko nie bij ale piszecie, że tamten twój ava to była żyrafka, a ja caly czas myślałam, że to taka słodka krówka
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:49   #2484
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja to lubie sie katowac wlepiajac wzrok w takie wlosy i sie sliniac godzinami jeszcze mnie dobij i powiedz, jaki obwod ma twoj kitulec
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
melya, włosy masz cudne
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
śliczne i takie długie ach nic złego nie widać na zdjęciu, piękne są.
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Melya przepiękne włosy , zazdroszczę jak nie wiem co
Dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa. Z ciekawości zmierzyłam obwód kitki, bo nigdy tego nie robiłam. 9 cm - nie wiem co o tym myśleć, bo nie mam żadnego odniesienia. Jak wreszcie wybiorę się do fryzjera, to ubędzie im z długości jakieś 5 cm, bo końcówki są naprawdę kiepskie.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anula, tylko nie bij ale piszecie, że tamten twój ava to była żyrafka, a ja caly czas myślałam, że to taka słodka krówka
Smoki, krówki... Nie wiedziałam, że żyrafy się tak po mistrzowsku kamuflują.

edit.
Jak patrzę na tą nową, to w sumie przypomina mi brykającego konika.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-03-03 o 21:52
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:01   #2485
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
anula, tylko nie bij ale piszecie, że tamten twój ava to była żyrafka, a ja caly czas myślałam, że to taka słodka krówka

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
.


Smoki, krówki... Nie wiedziałam, że żyrafy się tak po mistrzowsku kamuflują.

edit.
Jak patrzę na tą nową, to w sumie przypomina mi brykającego konika.
żyrafa - mistrz kamuflażu!
mi też
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:16   #2486
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Mi przypomina przerobioną zebrę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 00:39   #2487
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
śliczne i takie długie ach nic złego nie widać na zdjęciu, piękne są.

Pepco jest fajne, można odmienić mieszkanko niskim kosztem, a podobne produkty 3x droższe można znaleźć np w Black red white.
hm, ale codziennie tak myć włosy? Przeciez odzywki nie umyją skalpu. Chyba, ze sklap myje się normalnie? Czarna magia
No właśnie że myją większość odżywek zawiera jakiś środek powierzchniowo czynny,a jeżeli nie to chyba wystarczy żeby był jakiś olej i emulgator i wtedy działa na podobnej zasadzie jak olejek myjący. Nie pamiętam już dokładnie jak to było, ale doświadczalnie mogę potwierdzić skuteczność tej metody. Włosy są lepiej nawilżone, bardziej mięsiste,ale nie są tak dokładnie oczyszczone i szybciej się przetłuszczają ( przynajmniej moje). Poza tym moje loki trzymały się tylko tego samego dnia i musiałbym je myć codziennie rano a nie mam na to czasu, więc sobie podarowałam .
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 00:43   #2488
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
No właśnie że myją większość odżywek zawiera jakiś środek powierzchniowo czynny,a jeżeli nie to chyba wystarczy żeby był jakiś olej i emulgator i wtedy działa na podobnej zasadzie jak olejek myjący. Nie pamiętam już dokładnie jak to było, ale doświadczalnie mogę potwierdzić skuteczność tej metody. Włosy są lepiej nawilżone, bardziej mięsiste,ale nie są tak dokładnie oczyszczone i szybciej się przetłuszczają ( przynajmniej moje). Poza tym moje loki trzymały się tylko tego samego dnia i musiałbym je myć codziennie rano a nie mam na to czasu, więc sobie podarowałam .
Kobieto czemu ty jeszcze nie śpisz? Chociaż zaraz... ja też jeszcze nie śpię.
Aby było w temacie to krem z Sanoflore do rąk troszkę mnie zawiódł. Producent pisze, że nadaje się na zimno, bo chroni przed wiatrem i takie tam. Jak dla mnie to typowy krem, ale nie na silnie niskie temperatury. Pomimo, że kupiłam go w lipcu to specjalnie czekałam z nim do zimy aby sprawdzić te obietnice producenta. Są one niestety trochę przekoloryzowane. Krem świetny, ale na co dzień, na wiosnę/lato/jesień.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:03   #2489
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Mi przypomina przerobioną zebrę.
czyli każdy znajdzie coś dla siebie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:14   #2490
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
No właśnie że myją większość odżywek zawiera jakiś środek powierzchniowo czynny,a jeżeli nie to chyba wystarczy żeby był jakiś olej i emulgator i wtedy działa na podobnej zasadzie jak olejek myjący. Nie pamiętam już dokładnie jak to było, ale doświadczalnie mogę potwierdzić skuteczność tej metody. Włosy są lepiej nawilżone, bardziej mięsiste,ale nie są tak dokładnie oczyszczone i szybciej się przetłuszczają ( przynajmniej moje). Poza tym moje loki trzymały się tylko tego samego dnia i musiałbym je myć codziennie rano a nie mam na to czasu, więc sobie podarowałam .
w sumie racja, coś w tym jest. Jak będę miała wolny dzień to spróbuję, ale jakoś nie wierzę, że włosy będą dobrze wyglądać.
kilka dni temu nałożyłam odżywkę Alterry (zieloną) na porządnie osuszone włosy, chodziłam z nią około godzinki. Włosy były śliczne, spróbujcie, szczególnie te niezadowolone z tych odżywek
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
czyli każdy znajdzie coś dla siebie
Oj umiesz dogodzić, umiesz
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.