Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-29, 13:36   #1951
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
refleksów rozjaśniaczem? ale ja chcę mieć równomierny kolor

A nie da się nic zrobić żeby włosy rozjaśniły się w całości? np. kąpiel rozjaśniająca z Twojego bloga? czy to źle wyjdzie?

Tylko kolejna dekoloryzacja jest w stanie mi pomóc?
Z równomiernym kolorem będzie problem... Przy schodzeniu z ciemnego koloru ciężko uzyskać jednolity kolor (przy nasadzie będzie jasniejszy, bardziej intensywny, a reszta będzie ciemniejsza). Propozycja Kathy jest bardzo dobra, ja też zaczynałam od refleksów... Może wyjść całkiem fajny efekt bez konieczności rozjasniania całych włosów czy dekoloryzacji...
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 14:07   #1952
distriction
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 28
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
Z równomiernym kolorem będzie problem... Przy schodzeniu z ciemnego koloru ciężko uzyskać jednolity kolor (przy nasadzie będzie jasniejszy, bardziej intensywny, a reszta będzie ciemniejsza). Propozycja Kathy jest bardzo dobra, ja też zaczynałam od refleksów... Może wyjść całkiem fajny efekt bez konieczności rozjasniania całych włosów czy dekoloryzacji...
Pisząc refleksy macie na myśli pasemka? czym? zwykłym rozjaśniaczem?

Wiąże się to znów z min. 150zł na fryzjera miałam nadzieję że uda mi się coś wskórać bez pomocy fryzjera...
distriction jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:56   #1953
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

a ma ktos wlosy farbowane tą farba?
poprosilabym o foto tym bardziej ze jest przecena z 32.99 na 24.99 ... tylko nie chce zeby taka marchewka wyszla znowu wgl ja nw w jakim kolorze mi ladnie... ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HCo14_17.jpg (15,6 KB, 38 załadowań)
__________________
Aparatka - góra: 28.04.2011; dół: 02.06.2011
WŁOSOMANIACZKA.
`bo gdy kochamy zawsze pragniemy być lepsi niż jesteśmy..

ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:31   #1954
Jusstine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
GG do Jusstine
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Witam
Przeczytałam ten wątek od deski do deski i postanowiłam napisać.
Jakiś czas temu dołączyłam do grona szczęśliwych posiadaczek rudziaczków
Moja przygoda zaczęła się od ściągania czerni, która towarzyszyła mi wiele lat.. I tak po kilka tonów doszłam do mojego prawie wymarzonego koloru Niestety kolor zmył się po około 3 tygodniach, więc dziś nałożyłam hennę (mieszanka trzech odcieni + papryka) by podkręcić kolorek i... efekt jest taki jak na załączonym obrazku...
Jedno zdjęcie z fleszem drugie bez

PS: Wysuszyłam tylko grzywkę bo reszta tworzy ananaska
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0045m.jpg (44,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0044m.jpg (11,9 KB, 56 załadowań)
Jusstine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 19:32   #1955
anika*
Raczkowanie
 
Avatar anika*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 172
GG do anika*
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Farbowałam od ponad roku farbą Aartego kolorami 8.41, 7.41, 9.44 czasem coś sobie pomieszałam i generalnie z kolorów jestem zadowolona tylko przeraża mnie tak szybkie jej wypłukiwanie (myję włosy codziennie)
Czytałam sobie trochę wątek i pomyślałam o spróbowaniu Revlonu 7.44 tylko, że cenowo wychodzi koszmar 34 zł za 50 ml ja płacę tyle za 150 artego
Czy któraś z Was używa farb przeznaczonych do salonów fryzjerskich i jest zadowolona stosunkowo małym wypłukiwaniem koloru?
Bardzo proszę o polecenie bo nie chce farbować dłużej włosów co 2 tyg.
__________________
"...Dzień wczorajszy nie istnieje, to tylko wspomnienie.
Dzień jutrzejszy nie istnieje, to tylko przypuszczenie
Bo dzień dzisiejszy jest najważniejszy!!! ..."
anika* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:16   #1956
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez distriction Pokaż wiadomość
refleksów rozjaśniaczem? ale ja chcę mieć równomierny kolor

A nie da się nic zrobić żeby włosy rozjaśniły się w całości? np. kąpiel rozjaśniająca z Twojego bloga? czy to źle wyjdzie?

Tylko kolejna dekoloryzacja jest w stanie mi pomóc?
można zrobić kąpiel

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anika* Pokaż wiadomość
Farbowałam od ponad roku farbą Aartego kolorami 8.41, 7.41, 9.44 czasem coś sobie pomieszałam i generalnie z kolorów jestem zadowolona tylko przeraża mnie tak szybkie jej wypłukiwanie (myję włosy codziennie)
Czytałam sobie trochę wątek i pomyślałam o spróbowaniu Revlonu 7.44 tylko, że cenowo wychodzi koszmar 34 zł za 50 ml ja płacę tyle za 150 artego
Czy któraś z Was używa farb przeznaczonych do salonów fryzjerskich i jest zadowolona stosunkowo małym wypłukiwaniem koloru?
Bardzo proszę o polecenie bo nie chce farbować dłużej włosów co 2 tyg.
daj fotkę z 8.41
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 20:22   #1957
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

dziewczyny,
czy to ma jakieś znaczenie przed farbowaniem, jak np na noc myję włosy,nakładam odżywkę,i na następny dzień wieczorem farbuję włosy, to czy ta nałożona odżywka ma znaczenie, gorzej farba złapie, czy lepiej jak są bez odżywki do farbowania ????
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 22:35   #1958
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
a ma ktos wlosy farbowane tą farba?
poprosilabym o foto tym bardziej ze jest przecena z 32.99 na 24.99 ... tylko nie chce zeby taka marchewka wyszla znowu wgl ja nw w jakim kolorze mi ladnie... ;/
Po niej marchewka za nic w świecie nie wyjdzie kilka Dziewczyn się wypowiadało na temat tej farby u mnie wyszła tak:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1312924109

Kisia_1 kilka postów wcześniej zadałam podobne pytanie Kathy i odpowiedź brzmi, że odżywka może wpłynąć na farbowanie. Silikony mogą utrudnić wchłonięcie farby.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:39   #1959
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

mnie tez włosy wypłukują się mega szybko i tez farbuje artego, muszę myć włosy codziennie i dziś, po 2 tyg od malowania zadowolona nie jestem, szamponetka ozywia kolor1 raz, przy 2 myciu nie ma śladu, a włosy są okropne w dotyku, mam jakiś specyfik typu szamponetka ( fryzjerski w pompce) ale efekt tez jest jednorazowy.
kupiłam sobie marijel 8.42 czyli jasny blond miedziany opalizujacy, na palecie ma troche inny wygląd, za jakies 2 tyg go będę go testowac, możne taka moja uroda juz nie wiem, do blondu nie chce wracac, w ciemnych wygladam jak niezywa, a rudy sie splukuje. po prostu pat.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 07:33   #1960
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
a ma ktos wlosy farbowane tą farba?
poprosilabym o foto tym bardziej ze jest przecena z 32.99 na 24.99 ... tylko nie chce zeby taka marchewka wyszla znowu wgl ja nw w jakim kolorze mi ladnie... ;/
kupiłam ją dwa miesiące temu w promocji, jak o niej później poczytałam, to do tej pory stoi na półce... jak nie chcesz marchewki, to ta farba może się u Ciebie sprawdzić, bo raczej mało prawdopodobne aby kolor wyszedł jak na zdjęciu... A tak poza tym za 25 zł (bez oksydantu) kupisz już farbę profesjonalną, którą będziesz miała na dwa farbowania no chyba, że masz długie włosy to wtedy nie.

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
mnie tez włosy wypłukują się mega szybko i tez farbuje artego.
Jakim odcieniem Artego farbowałaś? Masz fotki jakieś?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 08:37   #1961
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

gdzies w watku są zdjecia 7.4 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3503
pozniej malowałam 8.44 ( nie mam specjalnie zdjec jako ze to kolor intenstwnie miedziany wychodził mi dosyc ciemno, nie było duzej roznicy miedzy 7.4, moze dlatego ze potrzebowałam kilka malowan zeby przeszły z 7 na 8 poziom)
a na poprzednirej stronie są zdjecia 8.43 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1930

w najblizszych planach mam marijel 8.42 nęci mnie tez blond tytoniu virginia z artego (7.7) i 8.41 czyli miedziany popiel tez a artego, jesli wszystko mi sie tak szybko spłukuje to w najblizszych miesiacach przedstawie wam te kolory
__________________

www.serce-oliwki.pl





Edytowane przez LadyBane
Czas edycji: 2012-03-01 o 08:55
LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 11:02   #1962
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez LadyBane Pokaż wiadomość
gdzies w watku są zdjecia 7.4 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3503
pozniej malowałam 8.44 ( nie mam specjalnie zdjec jako ze to kolor intenstwnie miedziany wychodził mi dosyc ciemno, nie było duzej roznicy miedzy 7.4, moze dlatego ze potrzebowałam kilka malowan zeby przeszły z 7 na 8 poziom)
a na poprzednirej stronie są zdjecia 8.43 https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1930

w najblizszych planach mam marijel 8.42 nęci mnie tez blond tytoniu virginia z artego (7.7) i 8.41 czyli miedziany popiel tez a artego, jesli wszystko mi sie tak szybko spłukuje to w najblizszych miesiacach przedstawie wam te kolory
8.43 jest u Ciebie dużo dużo jaśniejszy od 7.4, myślałam, że aż tak dużej różnicy nie będzie... Na jaki kolor kładłaś 8.43? Ja sobie wczoraj kupiłam 9.44 i w przyszłym tygodniu na weekend będę farbować. Pierwszy raz będę farbować Artego, zobaczymy jak się u mnie sprawdzi Póki co henna dobrze się trzyma i na pewno do niej wrócę
7.7 planowałam kupić siostrze, bardzo mi się ten odcień podoba
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:11   #1963
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
dziewczyny,
czy to ma jakieś znaczenie przed farbowaniem, jak np na noc myję włosy,nakładam odżywkę,i na następny dzień wieczorem farbuję włosy, to czy ta nałożona odżywka ma znaczenie, gorzej farba złapie, czy lepiej jak są bez odżywki do farbowania ????
JAK NAJBARDZIEJ!!
uzywaj odżywki bez silikonów i poliquatrenium
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:27   #1964
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

dzięki kathy579
poczytałam w tej mojej odżywce z inebrya nie ma silikonów ani poliquatrenium.

ale generalnie lepiej farbować włosy na które wcześniej odżywka nie była kładziona, tak to odczytuję
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:59   #1965
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
dzięki kathy579
poczytałam w tej mojej odżywce z inebrya nie ma silikonów ani poliquatrenium.

ale generalnie lepiej farbować włosy na które wcześniej odżywka nie była kładziona, tak to odczytuję
ja uzywam przed farbowaniem do rozczesania odzywki Isana Babassu i jest git.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:22   #1966
Kisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 186
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

ja też muszę zakupić tą Isanę Babassu, bo często przewija się w wątkach z tego co podczytuję.
Kisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:39   #1967
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Kisia_1 Pokaż wiadomość
ja też muszę zakupić tą Isanę Babassu, bo często przewija się w wątkach z tego co podczytuję.
prosta i nieszkodliwa
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 16:27   #1968
sexysoul1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

a jaka woda?

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
na lekko sprany Vitalitys 7.44+8.44 50/50 szamponetka Joanna - ognist rudy
sexysoul1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 08:00   #1969
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
a ma ktos wlosy farbowane tą farba?
poprosilabym o foto tym bardziej ze jest przecena z 32.99 na 24.99 ... tylko nie chce zeby taka marchewka wyszla znowu wgl ja nw w jakim kolorze mi ladnie... ;/
Ejzi, nie wyjdzie marchewka, po niej wychodzi rudawy brązik
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 11:53   #1970
LadyBane
Rozeznanie
 
Avatar LadyBane
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świdnik
Wiadomości: 611
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez sylvietta86 Pokaż wiadomość
8.43 jest u Ciebie dużo dużo jaśniejszy od 7.4, myślałam, że aż tak dużej różnicy nie będzie... Na jaki kolor kładłaś 8.43? Ja sobie wczoraj kupiłam 9.44 i w przyszłym tygodniu na weekend będę farbować. Pierwszy raz będę farbować Artego, zobaczymy jak się u mnie sprawdzi Póki co henna dobrze się trzyma i na pewno do niej wrócę
7.7 planowałam kupić siostrze, bardzo mi się ten odcień podoba
to zdjecie z 8.43 to włosy ktore juz 3 raz były malowane tym kolorem, tu juz z wodą 3% ( odrost troche za słabo pokryty, ale całosc ok)
zdjecie 7.4 jest po wczesniejszej pogmentacji, bo wtedy walczyłam z uporczywie przeswitującym jasnym blondem, łagodnie schodziłam z ciemniejszych włosów, dla mnie roznica miedzy 7.4 a 8.44 była widoczna dopiero za 2/3 farbowaniem 8.44 kiedy kolor nieco sie juz wypłukał.
tuby artego starczają mi na kilka razy, dlatego nie mam wielkiego doswiadczenia z roznymi kolorami.
__________________

www.serce-oliwki.pl




LadyBane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:35   #1971
Neptune
Raczkowanie
 
Avatar Neptune
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 116
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Wróciłam Mam już Alfaparf 8.34 i 8.4 no i teraz za jakiś tydzień dwa będę się farbować Ciekawe co z tego wyniknie... No i jeszcze muszę dokupić jakąś dobrą wodę
Neptune jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:45   #1972
201703061106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 232
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

hej dziewczyny dawno nie zaglądałam---ja dalej ruda- teraz mieszanka Goldwell Topchic 7kg+ 700 max+ kkmix zastanawiam się jednak czy farbę mogę trzymać ok godziny na włosach?- fryzjerka trzymała mi prawie godzinę tę mieszankę; mam pytanko- czy którą z miłych koleżanek farbowała ostatnio L`Oreal Pure Paprika? Macie może foty jak wyszedł kolorek??
201703061106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:01   #1973
FoileBeanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 255
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

dziewczyny! jestem załamana... miałam ładny rudy, ale po wycofaniu serii 100% color nie miałam czym zafarbować znalazłam Garnier Nutrisse 76 (ostatnio ubogo w rude odcienie na półkach!). kolor wyszedł ładnie, pokryte wszystkie włosy, ale... są takie ciemne! wyszedł mi baaardzo ciemny "rudy", moim marzeniem jest marchewka, miałam taką, a teraz o! znów ciemne! w pomieszczeniu to w ogóle jak brąz wygląda... może w słońcu byłby to ciemny rudy
nie wiem, co mam zrobić. zostawić i się przyzwyczaić, choć to nie jest mój kolor, spróbować zafarbować inną farbą (tylko którą?), czy iść do fryza(ale czy uda się jej zrobić mi marchewę?)
proszę o jakieś rady...
FoileBeanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:29   #1974
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez FoileBeanna Pokaż wiadomość
dziewczyny! jestem załamana... miałam ładny rudy, ale po wycofaniu serii 100% color nie miałam czym zafarbować znalazłam Garnier Nutrisse 76 (ostatnio ubogo w rude odcienie na półkach!)
Wycofano? koszmar. Nie mogłam ostatnio znalezc w rossmannie złocisto miedzianego blondu i myślałam, że to chwilowe braki...
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 10:44   #1975
FoileBeanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 255
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Wycofano? koszmar. Nie mogłam ostatnio znalezc w rossmannie złocisto miedzianego blondu i myślałam, że to chwilowe braki...
właśnie całą serię wycofali nawet na allegro i ebayu nie ma jak oni mogli?! zwłaszcza, że nie ma zamiennika za bardzo, ta farba była idealna...
FoileBeanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:51   #1976
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez FoileBeanna Pokaż wiadomość
dziewczyny! jestem załamana... miałam ładny rudy, ale po wycofaniu serii 100% color nie miałam czym zafarbować znalazłam Garnier Nutrisse 76 (ostatnio ubogo w rude odcienie na półkach!). kolor wyszedł ładnie, pokryte wszystkie włosy, ale... są takie ciemne! wyszedł mi baaardzo ciemny "rudy", moim marzeniem jest marchewka, miałam taką, a teraz o! znów ciemne! w pomieszczeniu to w ogóle jak brąz wygląda... może w słońcu byłby to ciemny rudy
nie wiem, co mam zrobić. zostawić i się przyzwyczaić, choć to nie jest mój kolor, spróbować zafarbować inną farbą (tylko którą?), czy iść do fryza(ale czy uda się jej zrobić mi marchewę?)
proszę o jakieś rady...
76 to ta miedziana czerwień? Z tego co się orientuję to właśnie ciemno wychodzi;/
Ja bym na Twoim miejscu poczekała aż kolor się spierze i dopiero wtedy myślała o farbowaniu może akurat się dość dobrze spłucze i nie trzeba będzie kombinować. A teraz jeśli są ciemne i zafarbujesz to nic nie zdziałasz.
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 16:40   #1977
martynkowska86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 16
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Sylwietta dziekuje za rady

No więc jestem juz po dekoloryzacji, na głowie mam kolor pszenicy plus szare odrosty na 3 cm, wygladam koszmarnie ale co zrobic. oczywiście konce wyszły troche ciemniej.

teraz intensywnie odzywiam. codziennie wcieram ampułke redical, psikam mgiełką, uzywam tony odzywek, łykam skrzyp, pije pokrzywe. no i zbieram sie na konową koloryzację choc troszkę sie obwiam czy wyjdzie ok. zwłaszcza, że mam utleniacz jak pisąłam 9%- boje sie, że zniszczę.ehhh

dziewczyny mam tez obawy czy farba pokryje wloski równomiernie....czy inaczej zafarbuje ten odrost, inaczej góre i inaczej ciemniejsze konce...czy nakładac na poczatek na odrost i góre a na ostatnie 15 min na końcówki? jak myslicie?

Foile współczuje....mnie tez zachwyca jasny rudy..ja nie jestem expertem, może kolor sie spierze i po nalożeniu jasniejszego bedzie oki?

ja teraz cały czas chadzam w słynnej babce aby odrosty tak koszmarnie nie rzucały się w oczy ( co przy półrocznym synku jest nawet plusem ) w kazdym razie farbowanie za 2 tyg, maz wraca z pracy z Niemiec, od 6 lat widzi mnie w brazach i to ciemnych zdziwi sie bardzo
__________________
Nie jestem tu nowa....

Żona, mama, aparatka

Tak dla długich włosów, paznokci, ładnej cery i wysportowanej sylwetki
martynkowska86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 18:09   #1978
Jusstine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
GG do Jusstine
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

FoileBeanna jeszcze kilka dni temu w Legionowie widziałam tą farbę, więc jak będę w okolicy to mogę zajrzeć czy jest i w razie czego kupić
Jusstine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 07:58   #1979
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Neptune Pokaż wiadomość
Wróciłam Mam już Alfaparf 8.34 i 8.4 no i teraz za jakiś tydzień dwa będę się farbować Ciekawe co z tego wyniknie... No i jeszcze muszę dokupić jakąś dobrą wodę
Będzie ładnie Wodę Joanny sobie kup Dobra i tania

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

Cytat:
Napisane przez martynkowska86 Pokaż wiadomość
Sylwietta dziekuje za rady

No więc jestem juz po dekoloryzacji, na głowie mam kolor pszenicy plus szare odrosty na 3 cm, wygladam koszmarnie ale co zrobic. oczywiście konce wyszły troche ciemniej.

teraz intensywnie odzywiam. codziennie wcieram ampułke redical, psikam mgiełką, uzywam tony odzywek, łykam skrzyp, pije pokrzywe. no i zbieram sie na konową koloryzację choc troszkę sie obwiam czy wyjdzie ok. zwłaszcza, że mam utleniacz jak pisąłam 9%- boje sie, że zniszczę.ehhh

dziewczyny mam tez obawy czy farba pokryje wloski równomiernie....czy inaczej zafarbuje ten odrost, inaczej góre i inaczej ciemniejsze konce...czy nakładac na poczatek na odrost i góre a na ostatnie 15 min na końcówki? jak myslicie?

Foile współczuje....mnie tez zachwyca jasny rudy..ja nie jestem expertem, może kolor sie spierze i po nalożeniu jasniejszego bedzie oki?

ja teraz cały czas chadzam w słynnej babce aby odrosty tak koszmarnie nie rzucały się w oczy ( co przy półrocznym synku jest nawet plusem ) w kazdym razie farbowanie za 2 tyg, maz wraca z pracy z Niemiec, od 6 lat widzi mnie w brazach i to ciemnych zdziwi sie bardzo
9% po dekoloryzacji? Moim zdaniem zniszczysz włosy. Skoro masz już kolor pszenicy, to po co chcesz jeszcze bardziej rozjaśniać? 6% pewnie też będzie za dużo ale już lepiej niż 9 Z pokryciem równomiernym będzie raczej problem, za pierwszym razem ciężko jest uzyskać równy kolor. Co do techniki farbowania to niech ktoś inny się wypowie
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 18:53   #1980
Neptune
Raczkowanie
 
Avatar Neptune
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 116
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
8.34 nie wychodzi intensywnie, zmieszaj go z 8.44 (daj 50 ml 8.44 na 20 ml 8.34).
Możesz też zawsze testowac samo 8.34 + oxydant na kosmyku.

Jednak zdecydowałam się wypróbować tą kombinację tzn. z 8.4 bo 44 jak wiadomo nie ma Farbowanie za tydzień lub dwa Kathy to ile wody mam dodać? 90ml 6% tak?

Edytowane przez Neptune
Czas edycji: 2012-03-05 o 20:28
Neptune jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.