Farby Syoss -wątek zbiorczy - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-24, 19:25   #151
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2 972
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Syoss - ciemny brąz Rewelacja!!!!!!
odrosty pokryło swietnie a mam włosy koloru blond
takze jestem bardzo zadowolona
ivoncia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 12:12   #152
tonight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 18
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

a jak z wydajnością farby syoss? na włosy za ramiona wystarczy jedna farba czy potrzebne będą 2?
__________________
na spacer po obłokach
za rękę z kimś, kogo kocham... ;**
tonight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 13:16   #153
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2 972
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

mi 1 Syoss poszedl praktycznie na odrosty bo chcialam miec rowno zrobione
takze radzila bym dwa opakowania jesli chcesz miec dobrze zrobione
ale naprawde polecam mi osobiscie super wyszlo a jak slicznie wlosy sie blyszcza a uzylam jedynie tej odzywki ktora byla dolaczona do farby

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

a jesli chodzi o Casting to nie polecam osoba ktore farbuja na ciemno a swoje wlosy maja blond
uzylam ciemnej czekolady i na odrostach zlapalo mi na rudo ;/
a do tego wylecialo mi tyle wlosow ze lo ho ho dlatego zostaje przy Farbie Syoss
ivoncia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 10:02   #154
Mika0988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

hej dziewczyny
Kupilam farbe Sayos, ciemny braz i mam zamiar dzisiaj zafarbowac sobie wloski uzywala moze ktoras z was tego odcieniu tej firmy? wlosy mam dosyc dlugie, do tego geste dlatego kupilam dwa opakowania i mam nadzieje, ze starczy wczesniej farbowalam sie na palette i welatton i bylam tak srednio zadowolona. Nie chcialabym, zeby wyszedl mi czarny kolor, ale taki wlasnie ciemniejszy braz. Boje sie tylko, ze przez to zniszcza mi sie wlosy. W sumie przy tamtych farbach nic mi sie nie dzialo, ale wiadomo, ze to roznie bywa. Ponad 2 lata pracowalam, nad tym, aby wlosy doprowadzic do jakiegokolwiek uzytku, bo niestety od prostowania i robienia blond pasemek strasznie zniszczyly mi sie wlosy:/ tak wiec: czy ktoras z was uzywala tej farby? jakie byl efekt? dlugo trzymal sie kolor?
Mika0988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 17:10   #155
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

wczoraj robiłam syoss ciemny blond jestem mega zadowolona wyszedl mi taki mega braz jak z reklamy, wlosy pieknie lsnia, a kolor jest soczysty nie taki zwykly
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 20:53   #156
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 027
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Ja farbowałam wczoraj z syossa na miodowy blond i powiem szczerze że jak były mokre to mi się bardziej podobały niż po wyschnięciu ale ogólnie nie jest źle tylko na odroście mam trochę ciemniejsze
nakładałam na jasny blond taki jak na pierwszym zdjęciu, drugie i trzecie robione z lampą a ostatnie bez. A i może wiecie jaką farbą mogłabym teraz uzyskać taki kolor jak na drugim zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07106.jpg (83,8 KB, 242 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08382.jpg (44,2 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08380.jpg (36,8 KB, 256 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08415.jpg (22,8 KB, 215 załadowań)
qeres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:09   #157
Shailiha
Raczkowanie
 
Avatar Shailiha
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 107
farby Syosss.

Ja mam małe pytanie co do farb Syoss, mam właśnie rozjaśnione z czarnego włosy na taki bardzo jasny rudy włosy. Wie ktoś może jaki kolor włosów mi wyjdzie jeśli zafarbuje za dwa - trzy tygodnie włosy farbą Syoss - miodowy brąz nie wyjdzie za ciemno? chcę po prostu otrzymać ładny jasny brąz byleby nie wyszedł czarny.
Shailiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 18:13   #158
wwweeerka
Zakorzenienie
 
Avatar wwweeerka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 9 103
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Shailiha Pokaż wiadomość
Ja mam małe pytanie co do farb Syoss, mam właśnie rozjaśnione z czarnego włosy na taki bardzo jasny rudy włosy. Wie ktoś może jaki kolor włosów mi wyjdzie jeśli zafarbuje za dwa - trzy tygodnie włosy farbą Syoss - miodowy brąz nie wyjdzie za ciemno? chcę po prostu otrzymać ładny jasny brąz byleby nie wyszedł czarny.
podbijam tylko ja myslalam nad zlocistym ciemnym blondem
__________________
Na zawsze razem






Edytowane przez wwweeerka
Czas edycji: 2010-12-13 o 18:16
wwweeerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:33   #159
dairar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Witam
właśnie nałożyłam na wlosy farbę syoss 9-1 ... czekam na efekty ... i że tak powiem chol...... się boję ;/ ostatni raz jak farbowalam ekspetymentalna farbą włosy, obiecałam sobie, że już więcej tego nei zrobię ale ta syoss tak mnie zachęciła, że dałam się skusić. Mam nadzieję, że nie będę żałować
jeśli bedzię co pokazać i czym się chwalić to wstawię zdjęcie PO
dairar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:36   #160
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

czekamy na efekty i trzymam kciuki ja uzywam 9-5 i jestem zadowolona obys ty też była.pozdrawiam
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:50   #161
skandii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
GG do skandii
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez chmurka80 Pokaż wiadomość
a mnie chyba jasny szlag trafi, 3 farby kupiłam : złocisty miód i satynowy blond z castinga a ostatnia farba to jasny blond z syossa i żaaaaaadna nie rozjaśniła mi włosów ani o pół tonu, zeby chociaż rude czy zielone wyszły to przynajmniej wiedziałabym ze coś zrobiła z moim kolorem a tu nic ciemny blond jak był tak jest
Dodam że nawet nie liczyłam ze wyjdzie taki kolor jak na pudełku tylko żeby troszeczke rozjaśnić ocieplić ten mój mysi ciemny blond.
Co do cholery jest z tymi moimi włosami ???
ale na naturalny kolor kladłaś?
skandii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-13, 23:42   #162
joluska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 75
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

hej zakupiłam syoss kolor 8-7 miodowy blond. na wszelki wypadek dwa opakowania. podpowiedzcie mi proszę: mam długie włosy (do połowy łopatek, cienkie (od zawsze) brązowe i dwa razy farbowane na rudy (kolor u fryzjera pierwszy raz 7,42 a drugi raz Preference bardzo intensywna miedź) no i nie wyszedł taki bardzo intensywny tylko taki brązowo rudy... ale przeżyłam, tragedii nie ma więc w takim kolorku chodzę, bo nie bede ich niszczyć. (farbowałam w odstępach minimum 4 tygodnie) czy myślicie, że jak nałożę tego syossa to złapie mi cokolwiek i wyjdzie jakiś rudy bądź miodowy blond?

Cytat:
Napisane przez Shailiha Pokaż wiadomość
Ja mam małe pytanie co do farb Syoss, mam właśnie rozjaśnione z czarnego włosy na taki bardzo jasny rudy włosy. Wie ktoś może jaki kolor włosów mi wyjdzie jeśli zafarbuje za dwa - trzy tygodnie włosy farbą Syoss - miodowy brąz nie wyjdzie za ciemno? chcę po prostu otrzymać ładny jasny brąz byleby nie wyszedł czarny.
Shailiha, jak rozjaśniałaś włosy? ja chce sobie własnie "zrudzić" na jasno ale do fyzjea już nie pójdę choćby nie wiem co! wzięła fryzjerka 150 zł za farbowanie a po tygodniu miałam swój naturalny brąz

Edytowane przez joluska
Czas edycji: 2010-12-13 o 23:46
joluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 08:40   #163
sabinaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: M-ce
Wiadomości: 38
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

dairar czekamy na ocenę jak włoski ? Mnie kolorki kuszą ciągle szukam odpowiedniej farby , ostatnio jak kupiłam średni blond to wyszedł ciemnawy brąz ;/ który do mnie nie pasował i ładnie wyglądał tylko na zdjęciach Dlatego chcę spróbować czegoś z jasnych SYOSS
__________________
"Życie jak karty, wystarczy jeden podmuch..."-KaWu

sabinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 09:28   #164
dairar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

hmm... no i wyszlo jak zwykle, gora zołta, reszta biała ... masakra, dobrze ze dzisiaj mam urlop
generalnie nie jestem załamana, bo przechodze to za każdym farboweniem i wiem, że jak umyje kilka razy dzisiaj głowe, odpowiednio ułoże włosy, to nie będzie widać "efektu świeżo PO farbowaniu"

kolor różni sie w zalezności od padania światła i od ułożenia włosów ... szczerze to myślałam, że wyjdzie gorzej ale mimo to że nie jestem załamana, to znów sobie powtarzam, że NIGDY WIĘCEJ nie bede farbowala włosów w domu - sama
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg coolpix 248.jpg (24,6 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 256.jpg (51,0 KB, 139 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 257.jpg (38,0 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 259.jpg (36,3 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 262.jpg (35,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 263.jpg (45,7 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg coolpix 264.jpg (34,3 KB, 112 załadowań)
dairar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 11:45   #165
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

dairar kolorek wyszedł Ci ładny , mi osobiście taki całkiem jasny nie pasuje i troszkę się boję bo ostatnio kupiłam farbę syoss 9-5 mroźny perłowy blond prawdopodobnie dzisiaj będę farbować i coś mi się wydaje patrząc na twoje włoski że moje wyjdą wręcz siwe chyba źle zrobiłam że nie wybrałam troszkę ciemniejszego blondu
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:25   #166
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

ja właśnie nałożyłam syossa 9-5 i czekam na efekty na chwilę obecną mam wrażenie że włosy zamiast się rozjaśniać to się przyciemniają mam nadzieję że z efektów końcowych będę zadowolona bo inaczej
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 19:29   #167
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

pochwal sie efektami....monia840
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 22:04   #168
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Kurcze nie mam pojęcia czym się ufarbować. Pomóżcie dziewczyny. Jaka farba rozjaśni odrosty ciemnoblond, które były farbowane syossem 9-5 i wyszedł taki rudawy... Głupio to wygląda trochę.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 11:35   #169
zula4x4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 49
GG do zula4x4
Dot.: Farba Syoss

Ja farbowałam "jasnym brązem" i wyszedł mi średni brąz, który zmył się po 3 tygodniach,no masakra. Podczas zmywania tej farby miałam z 4 różne odcienie na głowie. Przyciemniałam włosy, a teraz farba się zmyła, zostało tylko rozjaśnienie po niej i moje odrosty są ciemniejsze :/ Czyli farbowałam na ciemniej sprało się i mam rozjaśnione. Włosów mi farba nie zniszczyła jakoś szczególnie, ale szczypała w skórę głowy podczas trzymania jej. Ogólnie zawiodłam się.
zula4x4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 12:33   #170
1988Marlena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 835
Dot.: Farba Syoss

Hej Dziewczyny, ja farbowałam mamie włosy farbą syoss chłodny kasztan 5-24. Włosy ostatnio były farbowane miesiąc wcześniej l'oreal preference i efekty były fantastyczne (nie pamiętam dokłądnie numeru odcienia ale prawie taki sam na opakowaniu). Zachciało się nam sprawdzić nowe profesjonalne farby i ... masakra. Włosy mamy są siwe i odrosty ciut ponad 1cm wyszły pomarańczowe!! Gdzie obiecany chłodny kasztan?? Nie wiem, ale żadna inna farba nie dała takich efektów. L'oreal zawsze siada idealnie równo na odrostach i na reszcie włosów. Wcześniej używałyśmy garnier color natural , garnbier 100% color i natural&easy grey expert schwarzkopfa i też było ok, więc to na pewno nie wina włosów.
Ja już na pewno jej nigdy nikomu nie polecę bo efekt był koszmarny, zamiast obiecanego chłodu marchewkowa rudość i ZERO POŁYSKU. Włosy dopiero po kolejnym farbowaniu (już inną farbą) odzyskały część połysku i teraz już są prawie jak przed syossem (a minął miesiąc i 2 tygodnie).
Jak dla mnie ten produkt jest przereklamowany.
1988Marlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 13:37   #171
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
pochwal sie efektami....monia840
Hej dziewczyny w zasadzie to nie ma się czym chwalić bo wyszedł mi blond ale z odcieniami rudości zresztą zobaczcie same , mam nadzieję że po kilku myciach ten rudy się spierze

P.S. Sorki za jakoś zdjęć ale były robione na szybcika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC150152.jpg (106,9 KB, 211 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC150153.jpg (144,2 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC150168.jpg (62,4 KB, 120 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC150179.jpg (172,9 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC150182.jpg (156,8 KB, 115 załadowań)
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 01:00   #172
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Monia.A jakiego koloru byl twoj odrost ze ci rudawe wyszly?bo ja sie zastanawiam nad tym zeby zafarbowac moje wlosy wlasnie syossem 9-5,dodaje fotke moich obecnych wlosow.ja wlasnie chce uzyskac chlodny kolor i jasny.nienawidze roudosci ani nawet refleksow rudawych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1163.jpg (90,9 KB, 203 załadowań)
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 08:47   #173
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Pokaż wiadomość
Monia nie jest tak źle wygląda na balejaż , jeśli Ci to przeszkadza - płukanka
dzięki sabinaaaa za pocieszenie jakoś się przyzwyczajam , używam szamponu z Joanny tego z płukanką i mam nadzieję że ten rudy kolor się zmyje , a włosy pewnie wyszły mi takie dlatego że wcześniej zawsze miałam pasemka.

Cytat:
Napisane przez rosetta
Monia.A jakiego koloru byl twoj odrost ze ci rudawe wyszly?bo ja sie zastanawiam nad tym zeby zafarbowac moje wlosy wlasnie syossem 9-5,dodaje fotke moich obecnych wlosow.ja wlasnie chce uzyskac chlodny kolor i jasny.nienawidze roudosci ani nawet refleksow rudawych.
ja swoje włosy mam naturalny blond , jak to zawsze mówię mysi kolor i przez to miejscami tam gdzie miałam swoje naturki to wyszły mi rude
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 15:22   #174
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

monia,ale jaki blond masz ten naturalny,jedna osoba powie mysi na ciemny blond a inna na jasny.Masz ciemny ten naturalny blond czy sredni czy jasny?o to mi chodzilo.Dziwne dlaczego ci takie rude refleksy wyszly,no mi tez wlasnie takie rudawe wyszly po farbie clairol Nice&Easy lightest blond i potem poprawilam castingiem 1013 z czego wyszla katastrofa :/ ja chce miec jasny blond!!!!!!!!!:rycz e-smarkam:a nie jakies rudosci
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 16:49   #175
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
monia,ale jaki blond masz ten naturalny,jedna osoba powie mysi na ciemny blond a inna na jasny.Masz ciemny ten naturalny blond czy sredni czy jasny?
moje naturalne włosy to ciemny blond , dlatego wyszły mi po farbowaniu takie rudawe, nawet przetrzymałam farbę dłużej niż zalecany czas ale i tak to nic nie dało
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 18:51   #176
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

monia.aha to moze mi nie wyjda rudawe bo moj naturalny kolor to sredni blond...kurde juz sama nie wiem .te moje wlosy na zdjeciu to sa jasniejsze w swietle dziennym.nie takie rude.maja lekkie odcienie rudego po farbowaniu ..
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 19:59   #177
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

rosetta patrząc na kolorek twoich włosków jaki masz teraz to myślę że farba ładnie Ci powinna pokryć, ja niestety przez swoje ciemne naturki mam teraz rudawe refleksy, dlatego myślę że tobie powinno wyjść ok jak pofarbujesz włoski to wrzuć jakąś fotkę bo sama jestem ciekawa jak ci wyjdą, podejrzewam że gdybym teraz drugi raz nałożyła farbę syoss 9-5 to już by ładnie pokryło ale nie chcę już katować swoich włosów zwłaszcza że i tak mam je osłabione, myję je w fioletowym szamponie z Joanny i kolor robi się już ładniejszy
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:11   #178
rosetta
Raczkowanie
 
Avatar rosetta
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 66
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Monia.Wlasnie dziewczyny mi pisaly na drugim forum ze ten syoss 9-5 nie rozjasnia i raczej mi nie wyjdzie .I czytalam tez na forum ze moze fajnie wyjsc po Majiblond 901s ktory rozjasnia o 3 tony .hmm teraz juz sama nie wiem.Dodaje fotki mojich wlosow zrobione przed chwila doslownie.
ok 4 mies temu pasemka rozjasniaczem,ok miesiac temu lightest blonde 10 nice&easy,3 tyg temu casting 1013 .moj naturalny to sredni blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1169.jpg (98,1 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1165.jpg (65,7 KB, 228 załadowań)
rosetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:29   #179
monia840
Przyczajenie
 
Avatar monia840
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 10
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

kurcze rosetta nie wiem co ci doradzić mi się wydaje że kolor powinien ci wyjść ok bo widzisz na moich fotkach tam gdzie miałam pasemka to wyszły takie jak powinny a tam gdzie miałam swoje naturalne to wyszły rude, a ty w tej chwili masz o wiele jaśniejsze włoski niż mój naturalny więc dlatego myślę że kolorek powinien wyjść ci dobrze , ale trzeba też patrzeć na to że każdego włosy są inne więc różnie może wyjść. Myślę że sama powinnaś zadecydować jaką farbę użyć ja nie chcę Ci nic doradzać bo tak jak napisałam wcześniej każdy włos jest inny, wyraziłam tylko swoje zdanie i wydaje mi się że jak nałożysz syossa 9-5 na ten kolorek co masz to nie powinny wyjść Ci rude ale też mogę się mylić w każdym razie trzymam kciuki i mam nadzieję że jak nałożysz syossa czy też inna farbę to będziesz zadowolona. Jak pofarbujesz włoski to koniecznie daj znać jak wyszły
monia840 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 20:33   #180
joluska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 75
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
ja schodziłam z ciemnych brązowych na naturalny blond i powiem Ci, że nawet nie myślałam o dekoloryzacji, bo wiedziałam że dla moich włosów to będzie bardzo cięzka przeprawa...
rozjaśniaczem?

Cytat:
Napisane przez rosetta Pokaż wiadomość
Monia.A jakiego koloru byl twoj odrost ze ci rudawe wyszly?bo ja sie zastanawiam nad tym zeby zafarbowac moje wlosy wlasnie syossem 9-5,dodaje fotke moich obecnych wlosow.ja wlasnie chce uzyskac chlodny kolor i jasny.nienawidze roudosci ani nawet refleksow rudawych.
a mi się właśnie ten kolorek ze zdjecia baaardzo bardzo podoba ja w przeciwieństwie ulielbiam ciepłe blondy i rudości

Edytowane przez joluska
Czas edycji: 2010-12-16 o 20:34
joluska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-07 11:24:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.