Nowy Podklad Bourjois!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-01, 10:23   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Nowy Podklad Bourjois!!!


Jestem ciekawa czy ktoras z Was widziala,testowala i moze cos powiedziec w kwestii podkladu Bourjois Repulpant Anti-Age,z mikro sferami z kolagenem?
Producent obiecuje cere wygladzona,jednolista i pelna blaskuSam podklad ma byc lekki i jedwabisty....reklama kusi ale jak to sie ma w rzeczywistosci?
Bede wdzieczna za wszelkie info
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 10:49   #2
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

ja niestety zawiodłam sie na podkładach Bourjois
ale kto wie,może ten to bedzie wyjątek
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 10:54   #3
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Cytat:
Napisane przez cattt
ja niestety zawiodłam sie na podkładach Bourjois
ale kto wie,może ten to bedzie wyjątek
Ja tak samo Spływające z twarzy, wchodzące w pory i zostawiające smugi. Brrr
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 11:40   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Wlasnie dlatego wolalabym poznac opinie osoby,ktora go uzylachyba ze dorwe probeczki....zreszta z nowosciami bywa roznie
Dziekuje Wam za info
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 15:23   #5
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Ja testowałam tylko na ręce i wiem że go nie kupię bo najjaśniejszy odcień jest blady i różowy a drugi w kolejności jest już dla opalonej buźki :/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 15:45   #6
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Ja testowałam tylko na ręce i wiem że go nie kupię bo najjaśniejszy odcień jest blady i różowy a drugi w kolejności jest już dla opalonej buźki :/
Dziekuje za odpowiedzjezeli Twoje odczucia wzgeldem kolorow sa takie to moje pewnie beda podobne,zawsze mam problem z dobraniem dobrze pasujacego odcienia.
Chyba sobie odpuszcze jednak ten podklad i dam jeszcze jedna szanse Lirene rozswietlajacemu
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 15:59   #7
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Żeby Ci było łtwiej to powiem, że teraz uzywam Dream Matte kolor Nude i on dla mnie jest nie za jasny i nie za ciemny ale trochę wpada w bladą marchewkę..
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 16:02   #8
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Żeby Ci było łtwiej to powiem, że teraz uzywam Dream Matte kolor Nude i on dla mnie jest nie za jasny i nie za ciemny ale trochę wpada w bladą marchewkę..
DMM mialam Cameo i byl OK,chociaz z Revlonu Skinlights optymalny jest Nude,a Lirene wzielam bez;z kolei z AA Oceanic pasuje mi kosc sloniowa....i badz tu madra
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:14   #9
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Wczoraj go zakupilam i jak na razie nie wymienilabym go za zadne skarby Mam odcien nr 63 taki ladny jasny pozatym kolor dopasowywuje sie lekko do odcienia cery takze mysle ze kazdy jednak znajdzie cos dla siebie.To moj drugi podklad z Bourjois po Happy Light(odcien nr 12) i jak najbardziej jestem pozytywnie zaskoczona.Ladnie sie rozprowadza, nie zostawia zadnych smug, trzyma sie caly dzien, pieknie rozswietla no i cudnie pachnie I nie wiem czy rzeczywiscie ale jakas taka ladniejsza buzke po nim mam Cena 59 zł ale dalabym nawet i wiecej.Polecam
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:27   #10
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Cytat:
Napisane przez Kasiaczek22
Wczoraj go zakupilam i jak na razie nie wymienilabym go za zadne skarby Mam odcien nr 63 taki ladny jasny pozatym kolor dopasowywuje sie lekko do odcienia cery takze mysle ze kazdy jednak znajdzie cos dla siebie.To moj drugi podklad z Bourjois po Happy Light(odcien nr 12) i jak najbardziej jestem pozytywnie zaskoczona.Ladnie sie rozprowadza, nie zostawia zadnych smug, trzyma sie caly dzien, pieknie rozswietla no i cudnie pachnie I nie wiem czy rzeczywiscie ale jakas taka ladniejsza buzke po nim mam Cena 59 zł ale dalabym nawet i wiecej.Polecam
Dajesz dobra rekomendacje,ale chyba poszukam testerow zebym mogla sie sama przekonacbo 59zl na testy to za duzo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:52   #11
Mariqa
Wtajemniczenie
 
Avatar Mariqa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

A mnie się nie podoba, mam go już drugi tydzień i załuję wydanego grosza jak nigdy na kosmetyki nie żałowałam.
Może to dlatego, że przyzwyczajona jestem raczej do lepsiejszych podkładów...
Ma jednakowoż jedną zaletę, a mianowicie jest naprawdę wygładzajacy minimalnie rozświetla twarz i nadaje na dość krótki / może ze 2 godziny?/ wygląd gładkiej cery
A ponadto:
- beznadziejna kolorystyka, najjasniejszy odcień, który zakupiłam, jest rzeczywiscie chłodny i różowawy / czego oczywiście ja ślepota nie zauważyłam /, drugi w kolejności jest znacznie ciemniejszy, już dla opalonych twarzy - przy czym na mnie ten jasny odcień ciemnieje i tak, nawet kiedy nie uzywam pudru
- nietrwałość, ściera się po 2-3 godzinach, bardzo delikatnie kryje, a nawet powiedziałabym, ze podobny jest do kremów tonujacych w tym wzgledzie.
- mam głupie uczucie podczas aplikacji, że rozsmarowuje na twarzy masło, zupełnie jak z podkładami z najniższej półki, które z tego choćby wzgledu unikam jak ognia.
- twarz nie uzyska efektu nawet półmatu, nie nadaje sie do cer tłustych i mieszanych / jesli ktoś broni się przed żarówką /. Hm, raczej za tę cenę drugi raz się nie skusze, wole już dołożyć drugie tyle i kupić coś wartościowszego
__________________
C'est la vie - cały twój Paryż dwie drogi na krzyż
Knajpa, kościół, widok z mostu
Mariqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-01, 19:36   #12
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowy Podklad Bourjois!!!

Przyznam sie,ze mam niezle zamieszanie....nie probowalam wczesniej podkladow Bourjois ale jak mam wydac 60zl na darmo to wole sie skierowac w strone sprawdzonego Revlonu czy IsaDory,poniewaz faktycznie jak mam kupic bubla a potem sie zastanawiac co z nim zrobic to....szkoda kasy
Mariqua-dziekuje za informacjecere mam mieszana,w sumie i tak korzystam z rozswietlaczywiec chyba jednak daruje sobie ten podklad,no ....w drodze wyjatku jezeli trafi sie okazja na Targowiskuto wtedy moze powalcze o niegotymczasem dziekuje WAM wszystkim za opinie i glosy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.