Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-16, 10:15   #1531
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Dziewczęta macie jakieś kody na -10% do D. ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:16   #1532
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I ja, dopóki nie dostanę po czymś rozwolnienia to jest ok .
Doszła Lolka?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:16   #1533
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez agnesik1 Pokaż wiadomość
Kiedy zamawiałaś? Mojego z 11 tez jeszcze nie ma. DPD twierdzi, że nie mają takiej przesyłki.
Oni mają strasznie nieogarnięty ten system, już mi się zdarzało (innym dziewczynom chyba też z tego co pamiętam) odebranie paczki mimo, że w systemie nadal jej nie było
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:16   #1534
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dziewczęta macie jakieś kody na -10% do D. ?
018MNPL

Jak tam sprawa z all.?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:17   #1535
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie 50% wtedy ceny byłyby znośniejsze
o tak tak
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:20   #1536
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
I ja, dopóki nie dostanę po czymś rozwolnienia to jest ok .
Doszła Lolka?


Jeszcze nie, ale to pewnie przez mojego listonosza - on zwykle nawet awiza nie raczy mi wrzucić do skrzynki, sama muszę na poczcie dopytywać . Jak dojdzie, od razu dam znać

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mnie się nie chce czytać składów kosmetyków ale jedzonko już prześwietlam
Ja niczego nie prześwietlam, bo mi kody i symbole składników kompletnie nic nie mówią . W zasadzie jedyne, co sprawdzam, to data ważności .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:20   #1537
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kurde jakie tu pogawędki, a to rybka niedobra, a to antyperspirant zły .

Wy tak serio? . Ja jestem zdania, że życie jest za krótkie, co z tego jakbym miała sobie odmawiać tego czy tego, jak mnie ma dopaść jakaś choroba to i tak dopadnie. Równie dobrze mogłabym sobie wyjść powiedzmy do sklepu i nagle mógłby mnie przejechać samochód . Nie wiem może tylko ja tak mam, że żyję tym co jest teraz, nie planuje niczego bo po co? Jak mi jakiś kosmetyk pasuje to używam go, a, że on ma jakieś złe składniki to trudno, dopóki mnie nie uczula i mi służy to używam go . Nie popadajmy w paranoje .
Ale niektórych rzeczy lepiej unikać mimo wszystko

Ja tam wolę umrzeć piękna i młoda i do tego czasu wolałabym być zdrowa

Ale chipsów sobie czasem nie odmówię
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 10:21   #1538
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kurde jakie tu pogawędki, a to rybka niedobra, a to antyperspirant zły .

Wy tak serio? . Ja jestem zdania, że życie jest za krótkie, co z tego jakbym miała sobie odmawiać tego czy tego, jak mnie ma dopaść jakaś choroba to i tak dopadnie. Równie dobrze mogłabym sobie wyjść powiedzmy do sklepu i nagle mógłby mnie przejechać samochód . Nie wiem może tylko ja tak mam, że żyję tym co jest teraz, nie planuje niczego bo po co? Jak mi jakiś kosmetyk pasuje to używam go, a, że on ma jakieś złe składniki to trudno, dopóki mnie nie uczula i mi służy to używam go . Nie popadajmy w paranoje .
wiadomo że przesada jest niedobra w żadną stronę ale jeżeli mogę zjeść coś mniej przetworzonego od czegoś to wybiorę to pierwsze a co do kosmetyków to poza tym że wyeliminowałam antyperspiranty bo mi nie sa potrzebne to używam wszystkiego i nie skupiam się na składach bo mi się nie chce zwracam uwagę tylko na składy żywności bo jest to dla mnie ważne ale żeby nie było - nie jestem jakąś eko wariatką czy coś

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mnie się nie chce czytać składów kosmetyków ale jedzonko już prześwietlam
mam tak samo jak Ty

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2015-06-16 o 10:23
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:25   #1539
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Jeszcze nie, ale to pewnie przez mojego listonosza - on zwykle nawet awiza nie raczy mi wrzucić do skrzynki, sama muszę na poczcie dopytywać . Jak dojdzie, od razu dam znać

-
Oki
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:26   #1540
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


mam tak samo jak Ty
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:26   #1541
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Ale niektórych rzeczy lepiej unikać mimo wszystko

Ja tam wolę umrzeć piękna i młoda i do tego czasu wolałabym być zdrowa

Ale chipsów sobie czasem nie odmówię
ja też czasem skoczę do kfc, chinczyka, mcdonalda albo na pizze pizza to moja słabośc heh
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 10:26   #1542
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wiadomo że przesada jest niedobra w żadną stronę ale jeżeli mogę zjeść coś mniej przetworzonego od czegoś to wybiorę to pierwsze a co do kosmetyków to poza tym że wyeliminowałam antyperspiranty bo mi nie sa potrzebne to używam wszystkiego i nie skupiam się na składach bo mi się nie chce zwracam uwagę tylko na składy żywności bo jest to dla mnie ważne ale żeby nie było - nie jestem jakąś eko wariatką czy coś

Ale i ja tak samo jak mam wybierać pomidorka z Biedronki powiedzmy czy pomidorka od mamusi z działeczki to oczywiście, że wezmę pomidorka od mamy .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:30   #1543
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie 50% wtedy ceny byłyby znośniejsze
Rabat działa też na ceny promocyjne

Ten zestaw wychodzi za 77,85 zł zamiast 173,00 zł , a niedługo Dzień Ojca
http://www.patandrub.pl/sklep/p-90-m...ie-twarz-rece/
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:30   #1544
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Ja oliwek dla dzieci już więcej nie kupię, tłuste to i strasznie wolno się wchłania. Po użyciu czułam się jakbym się nasmarowała olejem Użyłam tej oliwki kilka razy, poszła w kąt, aż w końcu wywaliłam
Ja oliwkę Babydream używałam i używam ( muszę wykończyć) tylko na brzuch ( i to tylko w czasie ciązy - w Rossie dawali za 1gr czy 1 zł do zakupów) bo jak smarowałam nią ramiona to dostałam krostek-chyba zapchała mi pory.
Cytat:
Napisane przez agnesik1 Pokaż wiadomość
A jeszcze wracając do eko co powiecie na nasze polskie Sylveco i ich nową markę Biolaven? Sylveco ma też kosmetyki dla dzieci, czaję się na nie od jakiegoś czasu (jak tylko wykończymy obecne Babydreamy) a ich balsam myjący jest moim hitem w delikatnej pielęgnacji włosów.

/Dobry wieczór tak w ogóle. /
Z Sylveco miałam kremy-próbki i dla mnie były za treściwe-pozostawiały tłustawą warstwę której nie lubie (mam cere mieszaną).
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
z każdej strony nas trują :/ :/ dobrze ze i ja i mąż mamy rodziców i dziadków na wsi, z dużymi ogródkami warzywnymi i sadem więc coś nam zawsze wychodują nie chemicznego i kury mi mama chowa na mięso więc co mogę to jem ze wsi a nie z marketu. Chociaż pewnie i tak nic w tego bo w krakowie powietrze takie zanieczyszczone że szkoda gadać
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam z Biolavenu płyn micelarny, ale jeszcze nie próbowałam go, czekam na swoją kolejkę, z Sylveco miałam dość fajną pomadkę, która chroniła przed opryszczką ( a u mnie to jest koszmar ).



Idealna strona dla takiego laika w składach jak ja. Dzięki bardzo



Nie popadajmy też w paranoję

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



Ja też zawsze cieszę się jak wracam od mamusi i teściowej ze świeżutką wałówką, warzywka, owoce, miąsko i słoiki No i te wędliny robione samemu Zupełnie inne niż te sklepowe, które wszystkie smakują tak samo
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
już usunęłam
a z tymi kurami to prawda - faszerują to nie wiadomo czym. Tak samo jest z wędlinami. Moja mama sobie wybudowala wędzarnię i razem z tatą wędzą sami szynki, boczki, kiełbasy itp. I różnica miedzy tym co w sklepie (nawet tymi drogimi wędlinami "niby" bez polepszaczy) jest kolosalna

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



jedzonko od mamusi jest najlepsze a samodzielnie robione wędliny to super sprawa. Jak się kiedyś dorobię domu i ogrodu to też sama będę to robić póki co wędzenie na balkonie to chyba nie jest najlepszy pomysł
zazdroszcze ja chcę mieć kiedyś dom, nauczyć się samemu robić wędliny,piec chleb ( obecnie moj piekarnik ma miejsca w środku 15x20 cm wiec nie poszaleję) itd.
Jak u nas w mieście jest coroczne święto i zjeżdżają ludzie ze swoimi wyrobami na sprzedaz ( nawet z Litwy) to zawsze kupuje wiecej pomimo ceny -wole dac synowi lepsze wedliny i kupic u nich niz pozniej w sklepach ( choc i tak w sklepach wedline kupie juz b.rzadko bo sklady mnie odstraszają..)
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:34   #1545
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
018MNPL

Jak tam sprawa z all.?
dziękuję ale nieważny wyskakuje że do 1.05

no więc, rozpoczęłam batalię tak jak mi poradziłyście, postraszyłam zgłoszeniem na policję itp i zażądałam natychmiastowego zwrotu kasy, dalej nie chciała podać nr listu. Strasznie się tłumaczyła, przepraszała, sytuacja pozytywnie się rozwiązała, ale ogólnie niesmak pozostał
dodam, że zwróciła mi 50% wartości

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Pochwalę się, że znów kupiłam 5 Lolek wzięłabym więcej ale na spółę z siostrą a można było tylko 10 na jedno zamówienie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:38   #1546
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
PAT&RUB 25% rabatu na cały asortyment kod: NALATO
wykupili krem pod oczy.. a chciałam coś nowego spróbować bo mi sie Clinique kończy
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:39   #1547
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dziękuję ale nieważny wyskakuje że do 1.05

no więc, rozpoczęłam batalię tak jak mi poradziłyście, postraszyłam zgłoszeniem na policję itp i zażądałam natychmiastowego zwrotu kasy, dalej nie chciała podać nr listu. Strasznie się tłumaczyła, przepraszała, sytuacja pozytywnie się rozwiązała, ale ogólnie niesmak pozostał
dodam, że zwróciła mi 50% wartości

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Pochwalę się, że znów kupiłam 5 Lolek wzięłabym więcej ale na spółę z siostrą a można było tylko 10 na jedno zamówienie
Symulowałam dziś w D. z tym kodem i wchodził może niedawno go zablokowali

Dobrze, że sytuacja się wyjaśniła, ale 50%...

Też mnie kuszą te Lolki, ale średnio lubię ten zapach szkoda, że nie ma innych zapachów w perfumetkach za 4zł
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:40   #1548
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ale i ja tak samo jak mam wybierać pomidorka z Biedronki powiedzmy czy pomidorka od mamusi z działeczki to oczywiście, że wezmę pomidorka od mamy .
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:41   #1549
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
no więc, rozpoczęłam batalię tak jak mi poradziłyście, postraszyłam zgłoszeniem na policję itp i zażądałam natychmiastowego zwrotu kasy, dalej nie chciała podać nr listu. Strasznie się tłumaczyła, przepraszała, sytuacja pozytywnie się rozwiązała, ale ogólnie niesmak pozostał
dodam, że zwróciła mi 50% wartości
Brawo za determinację Czyli otrzymałaś w końcu to co kupiłaś i 'rabacik'?
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 10:44   #1550
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Czy dotarły już do Was paczuszki z nowymi miniaturami z C? Dostałam w piątek info o wysyłce, a w systemie DPD, paczki nadal brak.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Mam to samo jak dziś nie dostanę paczek to do nich naskrobię

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Kurczaki, tak straszycie tymi dezodorantami, że wystawiłam kulkę Clarinsową z zapasów zużyję do końca tę, co mam i kupię sobie Nivea
Cytat:
Napisane przez agnesik1 Pokaż wiadomość
Kiedy zamawiałaś? Mojego z 11 tez jeszcze nie ma. DPD twierdzi, że nie mają takiej przesyłki.
U mnie tak samo :/ buuu

Chciałam z P&R kupić ten balsam koloryzujący do nóg i całego ciała z dodatkowym rabatem, ale już na niego się promocja skończyła :/ więc odpuszczam.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:59   #1551
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość




Pochwalę się, że znów kupiłam 5 Lolek wzięłabym więcej ale na spółę z siostrą a można było tylko 10 na jedno zamówienie
które Lolity kupowalyscie?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:59   #1552
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ja też jeszcze nie mam paczki z C. I w systemie jej nie ma, ale na stronie piszą, że dostawa trwa 3-5 dni roboczych, więc chyba na razie nie ma co do nich pisać.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 10:59   #1553
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

jest jakiś kod do iperfumy?
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:03   #1554
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Mam do anulowania zamówienie w D. z Meteorytami tymi nowymi limitowanymi.
Do tego w zamówieniu jest gratis: torba CK, królik, pomadka KissKiss, 2 bransoletki, czekoladki i 3 próbki - za wszystko 215,10 zł.
Jak któraś jest chętna na piszcie na PW
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:11   #1555
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Mam do anulowania zamówienie w D. z Meteorytami tymi nowymi limitowanymi.
Do tego w zamówieniu jest gratis: torba CK, królik, pomadka KissKiss, 2 bransoletki, czekoladki i 3 próbki - za wszystko 215,10 zł.
Jak któraś jest chętna na piszcie na PW
Szkoda, żem spłukana

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

QUOTE=poison0123;51763726]jest jakiś kod do iperfumy?[/QUOTE]

Za zapisanie się do newslettera dają śmieszne 3%
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:49   #1556
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

kicia555 spróbuj może któryś działa:

XV58DL - 10 % przy zakupach powyzej 120 zł
85PXEM3W -20zł powyzej 150 zł
112klpl -10%
001KLPL - 10%
018MNPL - -10%
LATO15 do 30.06.2015 - -10%
PAYBACK74, -30 zł za min. 230 zł
-50 zł przy zakupie za 380 kod: SCOUPON91 ważny do 30.06

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Dziewczyny miała któraś to serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ej.html&next=1 ? W ogóle jak te kosmetyki, bo ja miałam chyba tylko szampon , a tak to nie przypominam sobie.
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:52   #1557
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
wykupili krem pod oczy.. a chciałam coś nowego spróbować bo mi sie Clinique kończy
ten krem jest baaardzo dobry miałam kiedyś próbkę, starczyła mi na jakieś 3-4 tygodnie użytkowania i muszę powiedzieć,byłam bardzo zadowolona, czaję się i chcę go kupić

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Symulowałam dziś w D. z tym kodem i wchodził może niedawno go zablokowali

Dobrze, że sytuacja się wyjaśniła, ale 50%...

Też mnie kuszą te Lolki, ale średnio lubię ten zapach szkoda, że nie ma innych zapachów w perfumetkach za 4zł
a może ja go już wykorzystałam

50% bardzo mi pasuje

ja Lolki lubię bardzo, a takie mini pojemności i atomizer no nie mogłabym nie wziąć

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Brawo za determinację Czyli otrzymałaś w końcu to co kupiłaś i 'rabacik'?

dokładnie

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
które Lolity kupowalyscie?
te ugryzione jabłko, edt
perfumetki 7ml

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
kicia555 spróbuj może któryś działa:

XV58DL - 10 % przy zakupach powyzej 120 zł85PXEM3W -20zł powyzej 150 zł
112klpl -10%
001KLPL - 10%
018MNPL - -10%
LATO15 do 30.06.2015 - -10%
PAYBACK74, -30 zł za min. 230 zł
-50 zł przy zakupie za 380 kod: SCOUPON91 ważny do 30.06
Dziękuję Ci pięknie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2015-06-16 o 11:53
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:52   #1558
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Dziewczyny miała któraś to serum https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ej.html&next=1 ? W ogóle jak te kosmetyki, bo ja miałam chyba tylko szampon , a tak to nie przypominam sobie.
To serum ma w składzie szkodliwe barwniki linalool i citronellol (pamiętam z programu Bosackiej)
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:55   #1559
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Strach tu dziś czytać, kosmetyki złe jedzenie złe, no masakra ;D
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-16, 11:56   #1560
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To serum ma w składzie szkodliwe barwniki linalool i citronellol (pamiętam z programu Bosackiej)
a mówią że telewizja ogłupia a tu tyle się można pożytecznych rzeczy dowiedzieć. Ja też lubię program Bosackiej

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Strach tu dziś czytać, kosmetyki złe jedzenie złe, no masakra ;D
no dzisiaj akurat taki temacik nam się trafil
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:21.