Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-07, 21:08   #91
Satine_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 183
GG do Satine_18
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Nie dam rady wejść w linka którego podałaś - coś się chyba zacięło, spróbuję później... [już jest]
Na wizaz dopiero zaczynam i uczę się poruszać - tak żeby niczego nie przeoczyć. Na ,,Moje makijaże" nigdy nie zaglądam...moze czas zacząć.. dzięki za linka niewątpliwie się przyda

Bourjois; dla mnie to za drogo..

Przeglądam linka o ustach wizażanek i normalnie w kompleksy wpadam...
Satine_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-07, 23:09   #92
aga21087
Zakorzenienie
 
Avatar aga21087
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 4 583
GG do aga21087
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Na bladej cerze slicznie wyglada jasny róz na policzkach i do tego usta musniete bezbarwnym błyszczyiem a oczka do tego mozesz lekko podtuszowac.... bedzie extra...
aga21087 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 00:12   #93
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3d3fc.jpg (24,4 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2907507.jpg (31,2 KB, 179 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 557431022fq2.jpg (111,3 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tobiaszarius7.jpg (60,2 KB, 304 załadowań)
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 19:38   #94
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Satine_18
Piękne fotki Rachelo

Poszukuję błyszczyku o kolorze malin - tak na dzień, codzień i nie mogę znaleźć mojego wyśnionego koloru..niestety..,ale za czerwonymi pomadkami nie mam problemu bo moja mama lubi takie więc mam duży wybór w pięknych, gustownych mazidełkach

Moje najnowsze odkrycie w kwestii malinowych blyszczykow: Lumene Berryfun nr 20 Pink Glamour. Poltransparentny, bez brokatu, jak tafla wody
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 20:00   #95
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Błyszczyki mają boskie, ale 40zł za takie maleństwo to rozbój w biały dzień

Czarna - śliczna jesteś w tym avatarze
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 20:29   #96
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez rachela
Błyszczyki mają boskie, ale 40zł za takie maleństwo to rozbój w biały dzień

Czarna - śliczna jesteś w tym avatarze
Masz na mysli Lumene? Maja po 6ml, moze faktycznie nie naleza do tanich, ale mimo wszystko sie chyba oplaca.. szczegolnie wybor kolorow dla zimnych typow

Dzieki Rachelo co prawda, nie jest to zdjecie juz specjalnie aktualne, bo zawsze musze cos sknocic z wlosami
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 22:12   #97
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

No trochę pocieszył mnie ten wątek Mam bladą cerę bez piegów, włosy średni blond i zielone-brązowe oczy. Wyglądam zdrowiej w lekkiej opaleniźnie, niestety zimą to nie bardzo bez chodzenia na solarium:P
Denerwujące komentarze w stylu:"Boże jaka ty jesteś blada!" dobrze znam(noi "wyglądasz jak anorektyczka" ale to już oddzielny temat), ludzie lubią się do mnie porównywać w kwestii opalenizny(każdy jest przy mnie ciemniejszy a to przecież modne być opalonym ) Na zdjęciach też wypadam "bielej" od innych, ale czasem naturalniej, kiedy stanę obok spalonej solarówy
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 22:21   #98
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Angry Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Kochana!!!
Ja mam IDENTYCZNY problem. Nienawidzę jak ludzie się zemną porównóją czasami mam wrażenie że dlatego mnie lubią bo przy mnie każdy wygląda na opalonego! Kiedyś miałam tak dość że chodziłam na solarium, stosowałam samoopalacze pudry itp a teraz wypowioadam wojnę mam dość jestem jaka jestem. Jest taka reklama (stara) Opium gdzie rudowłosa bardzo blada kobieta leży prawie naga i wygląda pięknie. A jak komuś się nie podoba to niech idzie pielęgnować raka skóry do solarium!
Pozdrawiam
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 22:31   #99
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez 1maria1
Jest taka reklama (stara) Opium gdzie rudowłosa bardzo blada kobieta leży prawie naga i wygląda pięknie. A jak komuś się nie podoba to niech idzie pielęgnować raka skóry do solarium!
Pozdrawiam
Nawet któraś Wizażanka ma tę fotę w avatarze.
Jest piękna
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-12-11 o 17:26
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-08, 23:22   #100
1maria1
Raczkowanie
 
Avatar 1maria1
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 71
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Chodzi mi o reklamę perfum YSL Opium która została zakazana to zdjęcia Sophie Dahl. Co o tym sądzicie??





http://us.st11.yimg.com/store1.yimg....1881_155360343
1maria1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 00:29   #101
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

uwielbiam Sophie z tej reklamy, zreszta juz pisałam ze uwielbiam bladosc
Dziewczyny
ja sie przstałam przejmowac komentarzami , to cos co mnie wyróznia, zwraca uwage, intryguje?
i ogólnie pasuje mnie jako całokształtu choc nie bylo moim zabiegiem
-ja nie lubie słonca
zawsze wzbudzaja moj usmiech dalsze znajome kore probuja wywolac pewnego rodzaju zazdrosc o to ze sa takie pieknie ziemiste
w zasadzie nie rozmumiem takiej polityki - jechac do wspanialego, egzotcznego kraju po to by lezec caly dzionek plackiem na plazy i myslec o powrocie i umierajacych z zazdrosci kolezankach - ja z podrozy przywoze mase wspomnien i mnostwo znajomosci - szkoda mi czasu na lezakowanie

z nieprzyjemnosci - owszem zdarzylo mi sie np niedalej jak w zeszle wakacje ze jakis podstarzly budowlaniec za mna krzyknał na ulicy "uu ale sie pani opalila!!!" i jeszcze szly za mna jakies "skwarki" kore to stwierdzenie histerycznie rozbawilo,
najlepeij miec gotowa cieta riposte na takie sytuacje - coz moze sie wyjdzie na obscesowa i bezczelana osobe.. ale efket zamurowania gotowy

bladosc uwazam za ultrazmysłowa ,wyniosła , tajemnicza i efemeryczna, jest ukochana wsrod wieeelu kobiet ktore znam - sa to glownie srodowiska arystyczne , ogolnie osoby o dosc specyficznym klimacie.. coz, opalenizna kojarzy mi sie banalnoscia t <przepraszam mocno fanki opalenizny - wiem ze to spore uogolnienie ale poprostu potwierdza to moje srodowisko i masa plastikowo-rozowych dziewczat po solarium ktore napotykam na kazdym kroku a przez ktore głownei pałam zniecheceniem do fenomenu opalenizny> trzeba miec troche cywilnej odwagi aby sie nosic na biało choc mysle ze stosunek do bladosci sie zmienia

spojrzcie tylko na aktorki , glownie te zagraniczne - w wiekszosci to piekne biale ciała wg mnie opalenizna na zachodzie jest juz passe , zreszta jesli chodzi o mode panuje tam rodzaj wolnej amerykanki - kazdy nosi sie jak mu wygodnie nie wywolujac szczegolnej uwagi .. u nas niestety w dalszym ciagu pewnego rodzaju modowy zascianek :/
__________________
Urtica dioica

Edytowane przez leeloo
Czas edycji: 2006-02-09 o 01:02
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 08:51   #102
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Zaczynam ze swoją bladością czuć się jak arystokratka Mam bardzo jasną cerę, czarne rzęsy i brwi, szare oczy i włosy ciemny blond.
Ja z podkładów od lat używam:
Antystresowy z Avonu Nude
Lasting Performance 101, ale myślę, że 100 byłby lepszy.
Velvet Matt z Lumene 01 - za ciemny

Teraz leci do mnie Mary Kay od sunapee Co do różów polecam Blush Delice 01 i 02, będzie też pasował Bourjois Rose d'or lub Lilas d'or. Funkcję różu może też spełniać puder rozświetlający Sephory w różowym kolorze.

Lukrecjo, obie jesteśmy bladziutkie, ale na zdjęciach ze zlotu nie wiem jakim cudem ja wyszłam prawie biała, a ty masz zdrowy odcień skóry

Chciałam jeszcze dodać, że faceci najczęściej mają polewkę z tzw. skwarek, którym nie wystarcza solarium i kładą tonową tapetę
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 11:34   #103
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja ostatnio zauważyłam, że ciemnieję Jeśli chodzi o manię porównywania to właśnie ja mam taką Lubię wiedzieć jaka jestem biała. Otóż mam taką jedną bladą znajomą, od której zawsze byłam jaśniejsza. Porównywałyśmy się ostatnio i okazało się, że ściemniałam, a właściwie zróżowiałam ale tylko ręce i twarz, reszta ciała jest taka jaka była. Co robić, żeby się rozjaśnić (poza stosowaniem kwasów)? Chciałabym odzyskać swój blady kolorek
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 12:03   #104
crumb
Raczkowanie
 
Avatar crumb
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 244
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Ja ostatnio zauważyłam, że ciemnieję Jeśli chodzi o manię porównywania to właśnie ja mam taką Lubię wiedzieć jaka jestem biała. Otóż mam taką jedną bladą znajomą, od której zawsze byłam jaśniejsza. Porównywałyśmy się ostatnio i okazało się, że ściemniałam, a właściwie zróżowiałam ale tylko ręce i twarz, reszta ciała jest taka jaka była. Co robić, żeby się rozjaśnić (poza stosowaniem kwasów)? Chciałabym odzyskać swój blady kolorek
A szamiesz marchewkę? jeśli tak to odstaw.
Ja chodziłam pomarańczowa przez miesiąc <wstyd> a to wszystko przez zapijanie się sokami marchwiowymi.
Mój TZ mówił że jestem pszenno-buraczana. On tak z miłości, ale mimo wszystko wyglądałam jak w ostatnim stadium żółtaczki.
__________________
Rodzina:
"Nie wyrażamy zgody na sekcję zwłok XY"

Klinicysta: (podanie do Zakł.Patomorfologii)
"Sekcja zwłok konieczna(...) Z punktu widzenia rozpoznania, w sekcji można pominąć głowę.."
-------------
crumb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 12:03   #105
mizuho
Raczkowanie
 
Avatar mizuho
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 42
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Germini , wiecej zdjec !! Boskie sa !

a w szczegolnosci to z reklamy virgin..
mizuho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 12:08   #106
Yoasia 22
Rozeznanie
 
Avatar Yoasia 22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja też należę do "tych bladych", ale to nie byłoby dla mnie problemem, gdyby nie mój czerwony nos Jakoś nie komponuje się jasna cera z czerwonym nochalem (zwłaszcza zimą). Dlatego wolę przyciemnić trochę buźkę i zapudować nosek
__________________
~ Yoasia 22 ~
Yoasia 22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 12:18   #107
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Ewuńka
fajny wątek
ja rowniez naleze do grona bladolicych ale takich naaaprawde blaaadolicych
najwiekszy problem mam z doborem podkladu ciagle szukam i szukam i jak narazie nic dobrego z tego nie wychodzi
Najjasniejsze podkłady, jakie testowałam ma Shiseido, Kanebo (przecież to firmy z krainy bladolicych Azjatek ) i Givenchy.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 12:29   #108
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

W Wietnamie kobiety zakrywają jak mogą ciało przed słońcem by pozostało blade, według nich ten kto jest opalony nadaje się tylko do pracy w polu Sklepy są pełne kremów wybielających i kremów z mocnymi filtrami. Zupełnie odwrotnie niż u nas
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 12:42   #109
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Bledziochy górą!
Chociaż przyznam bez bicia, że lubię, jak mnie w wakacje podłapie słonko i jestem caaała w piegach. Ja się cieszę, że się opaliłam... a tak naprawdę to moja opalenizna jest równa normalnemu kolorowi skóry

Tak, to Sophie Dahl. Wczoraj jak szłam spać, to sobie przypomniałam
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-09, 12:49   #110
Ewuńka
Rozeznanie
 
Avatar Ewuńka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 728
GG do Ewuńka
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Noor
Najjasniejsze podkłady, jakie testowałam ma Shiseido, Kanebo (przecież to firmy z krainy bladolicych Azjatek ) i Givenchy.
no tak tylko ze one to tanszych nie naleza
__________________




Ewuńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 16:20   #111
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Ewuńka
no tak tylko ze one to tanszych nie naleza
Ale czasem warto pocierpieć i uskładać na coś porządnego.

Szczerze powiedziawszy, naprawdę wyraźną różnicę między kosmetykami górno- i dolnopółkowymi, taką dla której warto wydać te pieniądze, widzę jedynie przy podkładach właśnie i przy pudrach (ale tu pewnie znalazłoby się coś dobrego i na średniej półce, a o dobre podkłady na średniej też trudno). Ze średniej półki pamiętam tylko jeden niezły jasny podkład - z Revlona (Colorstay, taka stara wersja jeszcze, bez aplikatora w pompce, tylko w słoiczku), miał kolor Ivory, ale trochę ciemniejszy niż "japońce" i Givenchy.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 17:12   #112
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

propozycje makijazy
choc cery
nie do konca max porcelanowe niestety
bardziej efekt kosmetykow
wyszukam wiecjej , cos mi nie laczy net zlaczam narazie tylko to co udalo mi sie sciagnac
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-09, 18:17   #113
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

troche alaternatynwych propozycji
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 21:52   #114
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Lindsay Lohan

http://www.lindsayimages.com/thumbnails.php?album=403
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 22:22   #115
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez leeloo
uwielbiam Sophie z tej reklamy, zreszta juz pisałam ze uwielbiam bladosc
Dziewczyny
ja sie przstałam przejmowac komentarzami , to cos co mnie wyróznia, zwraca uwage, intryguje?
i ogólnie pasuje mnie jako całokształtu choc nie bylo moim zabiegiem
-ja nie lubie słonca
zawsze wzbudzaja moj usmiech dalsze znajome kore probuja wywolac pewnego rodzaju zazdrosc o to ze sa takie pieknie ziemiste
w zasadzie nie rozmumiem takiej polityki - jechac do wspanialego, egzotcznego kraju po to by lezec caly dzionek plackiem na plazy i myslec o powrocie i umierajacych z zazdrosci kolezankach - ja z podrozy przywoze mase wspomnien i mnostwo znajomosci - szkoda mi czasu na lezakowanie

z nieprzyjemnosci - owszem zdarzylo mi sie np niedalej jak w zeszle wakacje ze jakis podstarzly budowlaniec za mna krzyknał na ulicy "uu ale sie pani opalila!!!" i jeszcze szly za mna jakies "skwarki" kore to stwierdzenie histerycznie rozbawilo,
najlepeij miec gotowa cieta riposte na takie sytuacje - coz moze sie wyjdzie na obscesowa i bezczelana osobe.. ale efket zamurowania gotowy

bladosc uwazam za ultrazmysłowa ,wyniosła , tajemnicza i efemeryczna, jest ukochana wsrod wieeelu kobiet ktore znam - sa to glownie srodowiska arystyczne , ogolnie osoby o dosc specyficznym klimacie.. coz, opalenizna kojarzy mi sie banalnoscia t <przepraszam mocno fanki opalenizny - wiem ze to spore uogolnienie ale poprostu potwierdza to moje srodowisko i masa plastikowo-rozowych dziewczat po solarium ktore napotykam na kazdym kroku a przez ktore głownei pałam zniecheceniem do fenomenu opalenizny> trzeba miec troche cywilnej odwagi aby sie nosic na biało choc mysle ze stosunek do bladosci sie zmienia

spojrzcie tylko na aktorki , glownie te zagraniczne - w wiekszosci to piekne biale ciała wg mnie opalenizna na zachodzie jest juz passe , zreszta jesli chodzi o mode panuje tam rodzaj wolnej amerykanki - kazdy nosi sie jak mu wygodnie nie wywolujac szczegolnej uwagi .. u nas niestety w dalszym ciagu pewnego rodzaju modowy zascianek :/
Zgadzam sie nawet w 110%
I uwazam, ze ta reklama Opium jest swietna i nie powinni jej zdejmowac. i tez kocham swoja bladosc.
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 23:05   #116
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Uwielbiam ją. Dzięki za link
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 20:19   #117
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Podniosłyście mnie na duchumiałam właśnie w planie tego lata zrezygnować całkowicie z opalania sie(czyt.całodziennego meczenia sie w upale)tylko mam jasną cere i czarne(naturalnie)włosy i brązowe oczy i niewiem czy będzie mi to pasowac??jak myślicie?i gdzie ja sie podzieje w lecie gdy wszystkie kolezanki będą sie wylegiwac w słońcu....
Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 20:31   #118
Satine_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 183
GG do Satine_18
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Scarlet - możesz leżeć pod drzewkiem i czytać ksiązkę ;d
Dobra książka, miły cień, wiaterek, zielona trawka - aż się rozmarzyłam ..
Satine_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 20:38   #119
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Satine_18
Scarlet - możesz leżeć pod drzewkiem i czytać ksiązkę ;d
Dobra książka, miły cień, wiaterek, zielona trawka - aż się rozmarzyłam ..
Ech ja też...marzę o lecie albo choć o wiośnie a za oknem śnieg pada i pada....
Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 06:23   #120
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Moje najnowsze odkrycie w kwestii malinowych blyszczykow: Lumene Berryfun nr 20 Pink Glamour. Poltransparentny, bez brokatu, jak tafla wody
też poszukuje tych błyszczyków dziwne jest to że na stronie Lumene jest tylko 15 kolorów, jadna z wiazanek ma nr.16 a tu widze jeszcze nr.20

jako że ja tez bladolica
mam na dysku zapisane linki do ciekawych wątków na wizażu o jasnych podkładach, zawsze przed kupnem podkładu do nich sięgam
może wkleję je, to komuś sie przydadzą, może ktoś ich jeszcze nie widział a poszukuje teraz podkładu
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=podk%B3ad

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...asny+podk%B3ad

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...asny+podk%B3ad

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...asny+podk%B3ad

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...asny+podk%B3ad

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...asny+podk%B3ad
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.