Co po kwasach?? - pytanie do kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 17:39   #1
malamarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16

Co po kwasach?? - pytanie do kosmetyczki ale nie tylko


Jeśli taki wątek już istnieje to z góy przepraszam bardzo, oczywiście korzystałam z wyszukiwarki ale nie znalazłam takiego watku stad moj post. Od poczatku czerwca stosuje na noc krem z kwasami konkretnie Cleanance K Avene ( oczywiscie na dzień filrty!!) i jestem zadowolona z rezultatow jego działania. Grudki znikneły, jakies wieksze wypryski pojawiaja sie znaczniej rzadziej, mam mniej zaskornikow. Wiem jednak ze Cleanance K zawiera kwasy AHA i w mniejszym stezeniu kwasy BHA. Wiem takze ze skora z czasem uodparnia sie na działanie kwasów zwłaszcza AHA wiec nalezałoby zrobi przerwe w ich stotosowaniu zeby za jakis czas do nich ewntualnie wrocic. Mam wiec pytanie jak podtrzymać efekt po zakończeniu 3miesiecznej kuracji jaki uzyskałam dzieki Cleanance K ?Stosować krem z kwasami BHA, ktore podobno działaja mniej inwazyjnie ale za to mozna stosować je bez przerwy?? Może mogłaby mi podać Pani jakieś konkretne nazwy preparatów bo ja naprawde sie gubie (słyszalam o niejakim Effaclar K i Diacenealu- moze ktoryś z nich??). Czy może doradza Pani zrobić sobie w ogole przerwe od kwasów?? Nie chce zeby niedoskonalości spedzały mi znow sen z powiek, tak miło jest nie mysleć czy przypadkiem nie wyskoczyła mi jakaś krostka. Prosze wyporwadzić mnie z błedu jeśli gdzieś napisałam coś co nie jest prawda (mam nadzieje jedank ze sie nie, ponieważ przed stosowaniem kwasow przestudiowałam dokładnie artykuł zamieszczony na wizazu o kwasach ). Dodam jeszcze ze mam skore mieszana, przetłuszczajaca w strefie T i sucha na policzkach. Na dzień stosuje krem Clean - Ac Avene. Przepraszam, ze tyle pytań na raz ale mam nadzieje ze rozumie Pani o co mi chodzi. Z góry dziekuje za pomoc. Pozdrawiam gorąco Proszę o pomoc także inne wizażanki jeśli umiałby doradzić cos w tej kwestii

Edytowane przez malamarcia
Czas edycji: 2007-09-21 o 14:34
malamarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:32   #2
malamarcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 16
Dot.: Co po kwasach?? - pytanie do kosmetyczki

Przepraszam, moze jestem niecierpliwa ale czy ktoraś z koleżanek z wizażu mogłaby mi pomoc, bo czekam na jakas dobra rade i nic...
malamarcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 18:31   #3
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Co po kwasach?? - pytanie do kosmetyczki

ja bym kupiła effaclar k. zawiera bha, więc skóra się nie "przyzwyczaja" i sparwi, ze efekty stos. avene się nie cofną.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.