witraże profesjonalne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-08, 14:08   #1
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624

witraże profesjonalne


dzieczyny chcialam wam pokazać jakie witraze tworzy moja znajoma, a dokładnie prawie zona mojego kolegi... jak powiedzila ze robi witraże to pomysląłam że to jedna z wielu amatorek Widnow-art, dobrze ze nie powiedzialam tego głosno
zobaczcie jakie cuda...
witraz gekon - to ich drzwi balkonowe
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 14:20   #2
blooondiii
Raczkowanie
 
Avatar blooondiii
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 39
Dot.: witraże profesjonalne

no ładne ładne
__________________
**blooondiii**
blooondiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 14:34   #3
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Dot.: witraże profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Ela
dzieczyny chcialam wam pokazać jakie witraze tworzy moja znajoma, a dokładnie prawie zona mojego kolegi... jak powiedzila ze robi witraże to pomysląłam że to jedna z wielu amatorek Widnow-art, dobrze ze nie powiedzialam tego głosno
zobaczcie jakie cuda...
witraz gekon - to ich drzwi balkonowe
świetne! ma talent dziewczyna.
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 16:07   #4
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: witraże profesjonalne

naprawde świetne!Najbardziej podoba mi sie gekon ale rybki tez sa swietne i bardzo pomysłowe. Sama mam zamiar zapisac sie na kurs robienia witrażów. Achh chcialabym umiec takie robic
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-08, 19:32   #5
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: witraże profesjonalne

zapomnialam podac jej stronę, oto ona http://www.witraz.friko.pl
Kamila robi tez super lampy, lampiony, klosze, niestety ceny powalają, mówi ze cena takiej lampki nocnej to ok 300zł (po znajomosci)
zmówiłam sobie u niej taki kwadrat/ swiecznik -do środka wkłada sie swieczke lub podgrzewacz- wygląda jak z masy perłowej barwionej na bursztynowo i z kilkoma wciśnietymi koralikami bo tylko 25zł
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 18:14   #6
Balsaminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 34
Angry Dot.: witraże profesjonalne

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;367092]dzieczyny chcialam wam pokazać jakie witraze tworzy moja znajoma, a dokładnie prawie zona mojego kolegi... jak powiedzila ze robi witraże to pomysląłam że to jedna z wielu amatorek Widnow-art, dobrze ze nie powiedzialam tego głosno
zobaczcie jakie cuda...
witraz gekon - to ich drzwi balkonowe[/quote]


No coz..powiem , ze tymi slowami mnie osobiscie obrazilas...
Jak chcesz zobaczyc jak wygladaja amatorskie prace windowart to zajrzyj tutaj...
http://balsaminka.webpark.pl/Witraze.html

a potem obrazaj...powiem Ci ze nie czuje sie gorsza Twoich "profesjonalnych" witrazystek.

a w przeciwienstwie do jej pracy...ja moge w kazdej chwili zmienic obrazek na drzwiach balkonowych na inny..a ona co?


Przystopuj kochanie ze slowami zanim znowu kogos "niechcacy" obrazisz
Balsaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 20:14   #7
lucyAS
Zadomowienie
 
Avatar lucyAS
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 124
Dot.: witraże profesjonalne

Balsaminkjo twoje prace sa bardzo piekne ,niemniej nie widze powodu zeby sie tak umosic gniewem....
nie przypuszczam zeby Ela wlasnie ciebie miala na mysli
a wykonanie prawdziwego witrazu nie jest sprawa latwa ani prosta ,nie mozna porownywac tych technik ,bo to zupelnie co innego

windowartmoze wykonac wlasciwie kazdy,a prawdziwy witraz niestety nie,potrzeba zaplecza "technicznego" i wiem co mowie bo wlasnie tym sie bardzo interesuje

wyluzuj
__________________
GABRYŚ - nasz mały skarb
29. 01. 2009


start - 94 17.12.2011
cel 1 - 90 - osiągnięty
cel 2 - 85 - osiągnięty 24.03.2012
cel 3 - 80 - ........
cel 4 - 75 - .........
cel 5 - 70 - ........
lucyAS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-04, 20:18   #8
Beaux
Zakorzenienie
 
Avatar Beaux
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 732
Dot.: witraże profesjonalne

Cytat:
Napisane przez Balsaminka Pokaż wiadomość
No coz..powiem , ze tymi slowami mnie osobiscie obrazilas...
Jak chcesz zobaczyc jak wygladaja amatorskie prace windowart to zajrzyj tutaj...
http://balsaminka.webpark.pl/Witraze.html

a potem obrazaj...powiem Ci ze nie czuje sie gorsza Twoich "profesjonalnych" witrazystek.

a w przeciwienstwie do jej pracy...ja moge w kazdej chwili zmienic obrazek na drzwiach balkonowych na inny..a ona co?


Przystopuj kochanie ze slowami zanim znowu kogos "niechcacy" obrazisz
Balsaminka nie jestem fanką witrażu ani tzw. "window art", ale nie dziwię się że poczułaś się urażona - Twoje prace są naprawdę perfekcyjnie wykonane. Z drugiej strony: jak można porównywać malowanie na folii czy szkle do klasycznego witrażu? Nie chodzi mi o to, że jedno jest gorsze od drugiego, to poprostu inne techniki...
__________________
Album wędrował od listopada 2008: elia damurek nir hejasz kamilcia malgwa pupil jambolaja sol katasiaczek i dotarł w październiku 2011

BLOG
Beaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 06:06   #9
Balsaminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 34
Dot.: witraże profesjonalne

BEAUX -Dokladnie...to sa zupelnie inne techniki ( choc cel jest taki sam) - tym bardziej nie rozumiem dlaczego tych co uzwywaja windowcolorki stawia sie w zestawieniu z tymi co uzywaja tasm olowianych i farby do szkla? [...]pomysląłam że to jedna z wielu amatorek Widnow-art, dobrze ze nie powiedzialam tego głosno [...]

I nie unioslam sie..tylko zrobilo mi sie przykro.

LucyAS z tym zapleczem technicznym to nie jest tak...do tego nie jest potrzebne zaplecze ( no chyba ze mowa o piecu) - ale za to potrzebna jest "gora" forsy.

I ja tez przez to przechodzilam.

Moje prace "olowiane" sa w jednym z kosciolow w Olsztynie ale i tak zostaje przy zelkach.



LucyAS witraz tez moze wykonac kazdy:

Polecam Wam strone http://www.pujan.pl/index_pl.html
Firma elblaska - wystarczy zadzwonic a wszystko Wam wytlumacza
lub zajrzec u nich na stronie do "zrob to sam"

Pozdrawiam.
Balsaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 11:21   #10
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: witraże profesjonalne

\Balsaminka przejrzałam Twoją stronkę, naprawdę piękne rzeczy robisz. Myślę, że Ela nie chciała nikogo obrazić . A po tym co zobaqczyłam wierze, że mogło zrobic Ci się przykro. Pozdrawiam.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 12:37   #11
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: witraże profesjonalne

balsaminka. ja oglądam twoje prace na forum gazety i jestem nimi zachwycona! ale wiem też że window artu i ołowiu nie można stawiać w ogóle w jednym szeregu, też robiłam to i to...wolę window art, gdyż tak jak powiedziałaś stwarza wiecej możliwości zazarówno aranżacyjnych jak i kompozycyjnych. zaa to witraz ołowiany jest bardziej "monumentalny" jeśli wiecie co mam na myśli...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 13:45   #12
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: witraże profesjonalne

Słuchajcie przejrzałam te strony i jestem zachwycona witrażem, jak tylko znajdę wolną chwilę też zaczynam kompletować "sprzęt" i tworzyć.
Balsaminka wielki pokłon w Twoją stronę robisz wspaniałe rzeczy.
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 18:13   #13
ghostaa
Raczkowanie
 
Avatar ghostaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 64
Dot.: witraże profesjonalne

bardzo ladne prace! najbardziej mi sie podoba ta droga, Grudzien 2006 i te kwiaty dla babci Gieni! ale tak wogole to wszystkie sa piekne!!!!

pozdrawiam
__________________
BELIEVE


Moja strona: www.alefanna.piczo.com

Ars longa vita brevis est
ghostaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-06, 16:23   #14
kalimerka
Raczkowanie
 
Avatar kalimerka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łańcut:):):)
Wiadomości: 151
Dot.: witraże profesjonalne

ŚLICZNE
kalimerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 06:22   #15
Balsaminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 34
Dot.: witraże profesjonalne

Jestem Wam ogromnie wdzieczna za te mile slowa.
Tym bardziej, ze to co robie jest moim "czystym" hobby" a nie komercjalna sztuka.
Wielkie DZIĘKUJE

Kiedy ide ulica i widze ulicznego grajka, to zawsze mu rzuce pare groszy.
Kiedys kolezanka mnie sie spytala dlaczego to robie - odpowiedzialam jej- ze nalezy mu sie, bo ja nigdy bym sie na to nie odwazyla i nigdy sie nie naucze tak grac. Nie zastanawiam sie wtedy co on z tymi pieniedzmi zrobi, ani czy jest muzykiem zawodowym. Liczy sie to, ze potrafi grac i ze sie tego nie wstydzi.
Dlatego moim zdaniem, kazdy powinien chociaz raz w zyciu pochwalic sie tym w czym jest dobry i co lubi, lub tym co sprawia mu przyjemnosc - bez porownywania do profesjonalistow i amatorow, bez porownwania "ladne-brzydkie". Wszystko co powstaje spod naszych rak - praktycznie z niczego - jest sztuka sama w sobie ( nawet gotowanie).
Dlatego kochane nie chowajcie swojej sztuki po szufladach i szafach. To co dla was moze byc wstydliwe, dla innych moze stac sie inspiracja.
I nie porownywajcie- bo kazda "dzielo" jest inne i inna technika robione.

Wielki poklon dla decoupag'stek i tych pań ktore maluja butelki.
Balsaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-08, 16:33   #16
karlinka
Przyczajenie
 
Avatar karlinka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 11
Dot.: witraże profesjonalne

Balsaminko!!!!! Jestem zauroczona Twoimi pracami wyglądają bardzo profesjonalnie!!! i do tego ta muzyczka w tle!! Boska Sprawiłaś mi ogromną przyjemność swoimi pracami Oglądałam pare razy hihihi Ja tez maluje żelkami oraz takimi normalnymi do szkła. Ale do CIebie jeszcze mi daleko może kiedyś zaprezzentuje swoje prace ale to chyba dla mnie za wcześnie.

ps. mam pytanie jakiej firmy używasz farb??? Ja użwam wesołych żelek ...ale Twoje kolory są takie... takie soczyste ale nie krzykliwe

Pozdrawiam serdelkowo wszystkich Tworzących!!!!!!!!!!!!!!
karlinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 19:14   #17
urwanyguzik
Rozeznanie
 
Avatar urwanyguzik
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 568
Dot.: witraże profesjonalne

Chciałabym się nauczyc robic witraze myslę o technice Tiffaniego. czy moglybyście (please) mi powiedziec jak sie do tego zabrac? jestem zielona
urwanyguzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.