Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-18, 21:38   #2611
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No dokładnie, mam takie samo zdanie tylko skąd mój gin wymyślił, że na ludzi z hirsutyzmem laser nie podziała skutecznie Muszę go zapytać przy okazji.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 17:39   #2612
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No dokładnie, mam takie samo zdanie tylko skąd mój gin wymyślił, że na ludzi z hirsutyzmem laser nie podziała skutecznie Muszę go zapytać przy okazji.
Bzdury gada
Mam PCOS wraz z hirsutyzmem. Od 2 lat (miałam 5 zabiegów do tej pory) chodzę na laser Light Sheer (zwykły, nie Duet) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Póki co laserem depiluję tylko twarz (wąsik, broda z podbródkiem), dla mnie różnica między tym co było przedtem, a tym, co jest teraz jest ogromna. Ja miałam idealne warunki- im jaśniejsza cera i ciemniejsze włosy- im większy kontrast- tym lepiej. Dodam jeszcze, że u mnie leczenie hormonalne nie przyniosło żadnego skutku, hormony ciągle są podwyższone. Mam znajome z hirsutyzmem również po depilacji laserowej LS i także są zadowolone.
Moja endokrynolog wręcz namawiała mnie na laser

W Krakowie polecam salon Medicor na Karmelickiej i p. Edytę Nykiel Oferują bardzo dużo zniżek, za 1 i 2 zabieg płaci się cenę regularną (bądź ja np. korzystałam ze zniżki wakacyjnej -50% na każdy zabieg), za 3- 100 zł, czwarty- darmowy, 5- 100 zł i potem już tak na zmianę: albo darmowy zabieg, albo płatny 100 zł.

Edytowane przez gwiazdka93
Czas edycji: 2014-12-19 o 17:40
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 20:04   #2613
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Fajnie, że się wypowiedziałaś, pewnie sporo osób szuka takich informacji
Też mi się wydaje, że gadał bzdury.
Fajny masz ten salon, znowu się potwierdza, że korzystniej wychodzi zdecydować się na serię w jednym gabinecie. U mnie też w wakacje były promocje ale niestety za późno się dowiedziałam, słońce już mnie dopadło i nie skorzystałam. W tym roku będę na bieżąco.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 20:22   #2614
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Fajnie, że się wypowiedziałaś, pewnie sporo osób szuka takich informacji
Też mi się wydaje, że gadał bzdury.
Fajny masz ten salon, znowu się potwierdza, że korzystniej wychodzi zdecydować się na serię w jednym gabinecie. U mnie też w wakacje były promocje ale niestety za późno się dowiedziałam, słońce już mnie dopadło i nie skorzystałam. W tym roku będę na bieżąco.
Przypadkiem (z nudów) tu trafiłam
Na pewno większą szansę na zadowalające efekty mają kobiety z hirsutyzmem idiopatycznym- kiedy to hormony są w normie, ale to nie znaczy, że przy zaburzeniach hormonalnych laser jest bezskuteczny. Ja leczę się u dwóch lek. (endokrynolog i ginekolog) i obydwie lek. twierdzą, że laser jest bardzo pomocny w walce z hirsutyzmem.
U mnie promocja wakacyjna polegała na tym, że do końca wakacji musiałam się umówić na zabieg, ale wykonać go mogłam później kiedy chciałam, więc ja pierwszy miałam jakoś na jesień. Teraz chodzę średnio raz na pół roku i naprawdę jestem mega zadowolona.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:47   #2615
Kimiko666
Zadomowienie
 
Avatar Kimiko666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Bzdury gada
Mam PCOS wraz z hirsutyzmem. Od 2 lat (miałam 5 zabiegów do tej pory) chodzę na laser Light Sheer (zwykły, nie Duet) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Póki co laserem depiluję tylko twarz (wąsik, broda z podbródkiem), dla mnie różnica między tym co było przedtem, a tym, co jest teraz jest ogromna. Ja miałam idealne warunki- im jaśniejsza cera i ciemniejsze włosy- im większy kontrast- tym lepiej. Dodam jeszcze, że u mnie leczenie hormonalne nie przyniosło żadnego skutku, hormony ciągle są podwyższone. Mam znajome z hirsutyzmem również po depilacji laserowej LS i także są zadowolone.
Moja endokrynolog wręcz namawiała mnie na laser

W Krakowie polecam salon Medicor na Karmelickiej i p. Edytę Nykiel Oferują bardzo dużo zniżek, za 1 i 2 zabieg płaci się cenę regularną (bądź ja np. korzystałam ze zniżki wakacyjnej -50% na każdy zabieg), za 3- 100 zł, czwarty- darmowy, 5- 100 zł i potem już tak na zmianę: albo darmowy zabieg, albo płatny 100 zł.
Dzięki za informacje własnie takiej szukałam bo spotkałam sie z rozbieżnymi opiniami dotyczącymi depilacji przy pcos itp. Ja jestem bladziochem z ciemnymi włosami więc mam nadzieję, że ładnie zadziała - umawiam się na styczeń na konsultacje wstępną
__________________


Kimiko666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:53   #2616
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Kimiko666 Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje własnie takiej szukałam bo spotkałam sie z rozbieżnymi opiniami dotyczącymi depilacji przy pcos itp. Ja jestem bladziochem z ciemnymi włosami więc mam nadzieję, że ładnie zadziała - umawiam się na styczeń na konsultacje wstępną
Nie ma za co, powodzenia
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 17:53   #2617
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej dziewczyny. Pisałam w innym wątku ale ten wydaje mi się aktywniejszy więc mam nadzieje, że nie jest to problem.

Czy są tu osoby z Lublina? Możecie polecić jakiś salon?
Widzę, że Ars Medica ma dobre opinie. A co z Laser Cosmetic Salon?
Jestem skłonna wydać moje oszczędności na laser. Mam dość golenia, kremów itd Muszę przyznać, że sama narobiłam sobie problemów wyrywając/depilując niepotrzebnie niektóre obszary...
Moja największa zmora to grube ciemne włosy w miejscach takich jak: wąsik, broda, linia biała oraz pachwiny i pośladki (a raczej pomiędzy!!! ), ręce jak na blondynkę też pozostawiają wiele do życzenia.
Pośladki to dość długie blond włoski z którymi prawdopodobnie nic nie zrobię twarz i szyję, dół pleców porastają dłuższe blond włoski, gdzieniegdzie ciemnawe ... jestem z natury ciemną blondynką z dość bladą cerą jednak owłosienie mam różne, zależnie od partii ciała.. załamać się idzie...

Oczywiście przed zabiegiem planuje udać się do endokrynologa by mieć pewność że hormony są ok. Ostatnio pani dermatolog powiedziała mi, że na moją twarz może laser nie zadziałać... choć na brodzie mam pojedyncze, czarne włoski... co o tym myślicie ? Czy któraś z was jest w podobnej sytuacji?
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"

Edytowane przez holly-dolly
Czas edycji: 2014-12-29 o 03:31
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 10:21   #2618
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Holly-dolly musisz pójść na konsultację do wybranego salonu i tam ocenią czy można wykonać zabieg, w sensie czy może być skuteczny. Ogólnie zasada jest taka, że im ciemniejsze włoski i jaśniejsza skóra tym łatwiej jest je usunąć. Po opisie przez internet trudno to ocenić.
Tak jak piszesz, te ciemniejsze włoski powinno "złapać". Najlepiej by było gdybyś zaczęła od takiego obszaru.
Powodzenia
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-28, 23:21   #2619
juli_etta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć Dziewczyny!

Ja również od dłuższego czasu myślałam o depilacji laserem, przewertowałam masę forów internetowych i ostatecznie zdecydowałam się na zabieg. Teraz chciałabym podzielić się swoją opinią.
Robię całe bikini z linią pośladkową. Jak przeżyję bikini, to potem chyba już żadna część ciała nie będzie mi straszna Jeśli bikini wyjdzie dobrze, to zajmę się innymi częściami ciała. Na podstawie pozytywnych opinii w Internecie zdecydowałam się na gabinet Laser DeLux w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Mogę go polecić. W czasie pierwszej wizyty przeprowadzono ze mną bardzo dokładny wywiad. Pani, z którą rozmawiałam odpowiadała na wszystkie moje pytania, a ze swojej strony wypytała nawet o to kiedy ostatnio robiłam peeling (co mnie zdziwiło) oraz czy nie przyjmuję jakiś preparatów ziołowych lub suplementów diety wzmacniających włosy i paznokcie. Na próbę wróciłam po kilku dniach, ponieważ musiało minąć jeszcze trochę czasu od zakończenia kuracji antybiotykiem (wcześniej byłam chora). Próbę miałam wykonaną na bikini, nodze i pachach. Nie miałam żadnych podrażnień.

Zabieg wykonywany na bikini nie należy do przyjemnych, ale przed "strzałem" ciało było chłodzone, więc dało się znieść. Mnie bolało tylko w trakcie "strzału". Przed zabiegiem wkłada się taką specjalną bieliznę, która później jest tylko odchylana, co pozwoliło mi czuć się komfortowo. Pani, która wykonywała zabieg była sympatyczna i bardzo dokładna. Teraz nie pamiętam już mocy "strzałów", ale następnym razem zwrócę na to uwagę. Wydaje mi się spędziłam w gabinecie ok 40 minut. Po zabiegu nic mnie nie bolało. Miałam trochę zaczerwienioną skórę, ale po kilku godzinach zeszło. Należy pamiętać, żeby używać kremu, np. alantanu. To pomaga. Po ok. 1 tyg. włosy zaczynają wypadać i to daje piorunujący efekt Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i próbowałam pomóc im pęsetą - ale tylko tym, które same bez bólu wychodziły. Wtedy wypadło z 70% włosów. Teraz wyrosły włosy, które są aktualnie w fazie wzrostu, ale jest ich ok. 40 % mniej niż na początku. Przerwy między wizytami wynoszą mini. 8 tyg. Ogólnie uważam, że jak na pierwszy zabieg efekt jest zadowalający i chętnie wybiorę się na kolejny na początku stycznia, tym bardziej, że w salonie mają promocję i ceny są naprawdę przystępne. Całkowite bikini (z linią pośladkową gratis) kosztuje 199 zł.

Przy okazji, Jeśli któraś z Was chciałaby rozpocząć swoją przygodę z laserem w gabinecie Laser DeLux, chętnie polecę to miejsce, co pozwoli Wam na uzyskanie 20% zniżki na pierwszy zabieg, a ja na kolejny dostanę 50% zniżki Promocja działa na terenie całej Polski a gabinety są w różnych miastach (np. Gdańsk, Kraków, Sosnowiec, Toruń, Łódź, Kielce)
Oczywiście chętnie odpowiem również na wszelkie pytania, jeśli będziecie takie mieć Możecie napisać też na mail: sas.anka@op.pl

Ja ze swojej strony obiecuję zdać relację po kolejnym zabiegu
juli_etta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 02:09   #2620
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Holly-dolly musisz pójść na konsultację do wybranego salonu i tam ocenią czy można wykonać zabieg, w sensie czy może być skuteczny. Ogólnie zasada jest taka, że im ciemniejsze włoski i jaśniejsza skóra tym łatwiej jest je usunąć. Po opisie przez internet trudno to ocenić.
Tak jak piszesz, te ciemniejsze włoski powinno "złapać". Najlepiej by było gdybyś zaczęła od takiego obszaru.
Powodzenia

Oczywiście masz racje i gdy juz będę zdecydowana wybiorę sie na konsultację bikini to włoski bardzo ciemne wiec z tym nie powinno byc problemu.
To co mnie martwi to kwestia golenia przed zabiegiem. Troche mnie przeraża golenie twarzy. W przypadku gdy laser zadziała tylko na te ciemniejsze włosy, pozostaje ryzyko ze te blond bedą rosły mocniejsze po maszynce, prawda? Boje sie ze mój problem sie jednocześnie pogorszy..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 10:21   #2621
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez holly-dolly Pokaż wiadomość
To co mnie martwi to kwestia golenia przed zabiegiem. Troche mnie przeraża golenie twarzy. W przypadku gdy laser zadziała tylko na te ciemniejsze włosy, pozostaje ryzyko ze te blond bedą rosły mocniejsze po maszynce, prawda? Boje sie ze mój problem sie jednocześnie pogorszy..
To są niepotrzebne obawy Też się tego bałam i z tego, co czytam wiele dziewczyn ma takie obawy. U mnie absolutnie się tak nie stało, włosy będące jasne już przed zabiegiem nadal takie są Nie wiem ile w tym prawdy w końcu, ale ponoć wzmacnianie się włosów przez golenie to mit (co ja również mogę potwierdzić na podstawie golenia innego obszaru).
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-29, 12:16   #2622
Carthia
Raczkowanie
 
Avatar Carthia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 41
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Jestem po 5 sesjach LS na bikini i pachy. Po 3 trzech sesjach miotałam się czy kontynuować bo po okresie gładkim, nagle zaczęły odrastać włosy na bikini a same zabiegi bolały jak diabli mimo emli. Na szczęście teraz po 5 zabiegu widzę, że się opłacało i mam nadzieję tak zostanie. Idę za tydzień na mam nadzieję ostatni zabieg, a włosy miałam czarne i mocne. Czy ktoś używał lidokainy do znieczulenia, podobno działa lepiej od emli?
Carthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 12:52   #2623
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez holly-dolly Pokaż wiadomość
Oczywiście masz racje i gdy juz będę zdecydowana wybiorę sie na konsultację bikini to włoski bardzo ciemne wiec z tym nie powinno byc problemu.
To co mnie martwi to kwestia golenia przed zabiegiem. Troche mnie przeraża golenie twarzy. W przypadku gdy laser zadziała tylko na te ciemniejsze włosy, pozostaje ryzyko ze te blond bedą rosły mocniejsze po maszynce, prawda? Boje sie ze mój problem sie jednocześnie pogorszy..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja się bardzo bałam. Niepotrzebnie. Włosy po zgoleniu nie odrosły na następny dzien. Odrosły po kilku tyg. bardzo delikatne. Takze bez obaw, tylko trzeba się psychicznie nastawić do tego bo uczucie dziwne.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 13:30   #2624
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Podobnie jak wiele kobiet, przez długi czas miałam problem z ciemnymi, szybko odrastającymi włosami, które były grube i ogromnie ciężko było je usuwać....
W ostatnich tygodniach zdecydowałam się na zakup depilatora laserowego IPL 4000 z Remingtona ok 700 zł
Do domowego użytku na prawdę bardzo fajny i całkiem skuteczny. Różnice są widoczne już po pierwszym użyciu! Zabieg jest bezbolesny

Jedyny minus jest taki, że żarówka wystarcza na 1500 impulsów (ok 3-4 zabiegi na całe nogi) a koszt nowej żarówki to ok 100 zł.
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 21:20   #2625
poziomka_321
Raczkowanie
 
Avatar poziomka_321
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: TST
Wiadomości: 103
GG do poziomka_321
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

IPL nie powoduje trwałego usunięcia owłosienia.

A co do golenia- ja również starsznie się bałam tego ale tak jak pisały moje poprzedniczki- naprawdę nie zauważyłam żadnych nowych włosków po używaniu golarki,a porzuciłam pęsetę już w końcu września.
__________________
Non omnis moriar...
poziomka_321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 00:29   #2626
holly-dolly
Raczkowanie
 
Avatar holly-dolly
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 53
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dzięki dziewczyny za słowa otuchy, bardzo mnie pocieszylyscie Wraz z nowym rokiem chciałabym zacząć depilację. Na pierwszy rzut pójdzie bikini i najprawdopodobniej twarz bo finansowo nie wyrobie na więcej znalazłam gabinet z lekarzem dermatologiem gdzie na pierwsze trzy zabiegi jest zniżka -40% a ewentualny 4,5 i 6 aż 50%


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"don't worry about a thing
'cause every little thing gonna be all right"

‎"Nobody can tell you what tomorrow brings so live your life today"
holly-dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 10:20   #2627
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez cola201 Pokaż wiadomość
Podobnie jak wiele kobiet, przez długi czas miałam problem z ciemnymi, szybko odrastającymi włosami, które były grube i ogromnie ciężko było je usuwać....
W ostatnich tygodniach zdecydowałam się na zakup depilatora laserowego IPL 4000 z Remingtona ok 700 zł
Do domowego użytku na prawdę bardzo fajny i całkiem skuteczny. Różnice są widoczne już po pierwszym użyciu! Zabieg jest bezbolesny

Jedyny minus jest taki, że żarówka wystarcza na 1500 impulsów (ok 3-4 zabiegi na całe nogi) a koszt nowej żarówki to ok 100 zł.
Nie wierzę w takie urządzenia. Miałam kiedyś (lata temu jak weszły hitem do Pl) laser Rio. Kosztował też około tej kwoty jaką podajesz, namachałam się z usuwaniem włosów a efekty były opłakane. Po jakimś roku nie widziałam dosłownie żadnych rezultatów, włosów było tyle samo jak przed zabiegami. Moim zdaniem strata pieniędzy i nerwów a poza tym prawdziwy czyt. skuteczny laser może być niebezpieczny, żadna firma nie pokusiłaby się moim zdaniem przekazania "pacjentom" czegoś takiego do domowych zabiegów bez żadnego nadzoru.
Kto by potem płacił odszkodowania za np. poparzenia skóry? Moim zdaniem to tylko dobrze zareklamowane zabawki, nic więcej.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 11:02   #2628
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Na pewno masz w tym trochę racji, ponieważ chyba nie ma złotego środka na to by pozbyć się owłosienia. Też nie wierzyłam w całkowite usunięcie włosów, lecz na dużo wolniejszy odrost.Instrukcja jasno określa, do jakiego koloru skóry urządzenie się nadaje ( gł. blada i jasna), oczywiście nie jest ono do profesjonalnego salonu, tak więc i błysk jest słaby. Poza tym urządzenie to ma czujnik, więc jak nie jest dobrze dociśnięte do skóry to po prostu nie odda strzału laserem.
Owłosienie ciemne najlepiej czarne jest skuteczniej usuwane, na jasne włoski laser ten nie praktycznie nie działa. I jak to napisała poziomka_321 urządzenie to nie powoduje usunięcia włosów na stałe co jest prawdą, i producent też nie składa takich obietnic.
Na swoich nogach zauważyłam dużo wolniejszy jego odrost lub "chwilowy brak".
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 16:29   #2629
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Byłam dzisiaj na zapowiadanym tu wcześniej Vectusie w Vanilla Laser w DG i jestem pod wrażeniem co do profesjonalizmu i jakości usług. Pani przesympatyczna, pokazywała mi nawet co jak idzie w ustawieniach Vectusa. Obejrzała mnie pod katem dotychczasowych zabiegów na LS i stwierdziła, ze mam bardzo dobre efekty po tamtym laserze. Koniec końców stanęło. ze łydki mi zrobi nastepnym razem tylko tam, gdzie naprawdę trzeba, czyli w paru zaledwie miejscach, bo 90% owłosienia usunał LS po 3 zabiegach.
Dzisiaj zrobiono mi czesciowe (głebokie) bikini po raz 7 (poprzenie razy na LS) i pierwszy raz wąsik. I przyznam szczerze, ze bikini w głebokie w tych obszarach bolało jak diabli - na LS ledwo "smyrało". Wasik tez bolesny, ale mały, wiec krótka piłka
Nastepnym razem łydki i wąsik.
Pytałam sie Pani, czy wąsik faktycznie tak trudno usunąć, powiedzieła, ze nie, chociaz sporo zalezy od koloru włosów, a poniewaz ja mam jasna skórę i dosyć ciemne włosy, to mam bardzo sprzyjajace warunki aby skutecznie w paru seriach usunąc włosy.
Także ja również polecam ten salon serdecznie i bardzo dziękuję Wizazance, która mi go poleciła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 15:21   #2630
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez cola201 Pokaż wiadomość
Na pewno masz w tym trochę racji, ponieważ chyba nie ma złotego środka na to by pozbyć się owłosienia. Też nie wierzyłam w całkowite usunięcie włosów, lecz na dużo wolniejszy odrost.Instrukcja jasno określa, do jakiego koloru skóry urządzenie się nadaje ( gł. blada i jasna), oczywiście nie jest ono do profesjonalnego salonu, tak więc i błysk jest słaby. Poza tym urządzenie to ma czujnik, więc jak nie jest dobrze dociśnięte do skóry to po prostu nie odda strzału laserem.
Owłosienie ciemne najlepiej czarne jest skuteczniej usuwane, na jasne włoski laser ten nie praktycznie nie działa. I jak to napisała poziomka_321 urządzenie to nie powoduje usunięcia włosów na stałe co jest prawdą, i producent też nie składa takich obietnic.
Na swoich nogach zauważyłam dużo wolniejszy jego odrost lub "chwilowy brak".
No właśnie jest złoty środek- depilacja laserem medycznym w gabinecie. Nie rozumiem po co kupować takie urządzenie do domu za dajmy na to 700 zł, potem wymieniać żarówki po 100 zł a producent nie obiecuje przy tym żadnego efektu. Nie lepiej w to miejsce wybrać się na 2-3 zabiegi a to już znacznie zredukuje ilość niechcianych włosów?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 18:53   #2631
cola201
Rozeznanie
 
Avatar cola201
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: KrakĂłw- miasto KrĂłlĂłw Polskich
Wiadomości: 536
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Urządzenie chciałam sobie kupić, ale dostałam go w prezencie, więc zrezygnowałam z zabiegów. Poza tym nie stać mnie na wykonanie zabiegów na praktycznie całym ciele a jednorazowo nic nie pomoże
Tak więc i tak koszt 100 zł na żarówkę raz na 2 miesiące nie obciąża mojego budżetu
cola201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:22   #2632
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na zapowiadanym tu wcześniej Vectusie w Vanilla Laser w DG i jestem pod wrażeniem co do profesjonalizmu i jakości usług. Pani przesympatyczna, pokazywała mi nawet co jak idzie w ustawieniach Vectusa. Obejrzała mnie pod katem dotychczasowych zabiegów na LS i stwierdziła, ze mam bardzo dobre efekty po tamtym laserze. Koniec końców stanęło. ze łydki mi zrobi nastepnym razem tylko tam, gdzie naprawdę trzeba, czyli w paru zaledwie miejscach, bo 90% owłosienia usunał LS po 3 zabiegach.
Dzisiaj zrobiono mi czesciowe (głebokie) bikini po raz 7 (poprzenie razy na LS) i pierwszy raz wąsik. I przyznam szczerze, ze bikini w głebokie w tych obszarach bolało jak diabli - na LS ledwo "smyrało". Wasik tez bolesny, ale mały, wiec krótka piłka
Nastepnym razem łydki i wąsik.
Pytałam sie Pani, czy wąsik faktycznie tak trudno usunąć, powiedzieła, ze nie, chociaz sporo zalezy od koloru włosów, a poniewaz ja mam jasna skórę i dosyć ciemne włosy, to mam bardzo sprzyjajace warunki aby skutecznie w paru seriach usunąc włosy.
Także ja również polecam ten salon serdecznie i bardzo dziękuję Wizazance, która mi go poleciła
Moja mama była 2 razy na wąsiku i efekt jest piorunujący Myślę, że jeszcze raz będzie musiała pójść i będzie po sprawie.
Sama na łydkach byłam dwa razy i szkoda mi już pieniędzy na kolejny (osobny) zabieg, będę musiała znowu iść na cały pakiet. Czyli co? Wychodzi na to, że łydki są najłatwiejsze do zrobienia?
Przeglądałam ostatnio oferty salonów w innych miastach i znalazłam takie, w których można kupić wybraną ilość "strzałów". To też ciekawe rozwiązanie.

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez cola201 Pokaż wiadomość
Urządzenie chciałam sobie kupić, ale dostałam go w prezencie, więc zrezygnowałam z zabiegów. Poza tym nie stać mnie na wykonanie zabiegów na praktycznie całym ciele a jednorazowo nic nie pomoże
Tak więc i tak koszt 100 zł na żarówkę raz na 2 miesiące nie obciąża mojego budżetu
W takim razie rozumiem. Myślałam, że je kupiłaś, po swoich doświadczeniach pomyślałam, że to strata pieniędzy i wolałabym już je wydać na zabiegi. Jeśli dostałaś to zupełnie inna sprawa
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:36   #2633
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Moja mama była 2 razy na wąsiku i efekt jest piorunujący Myślę, że jeszcze raz będzie musiała pójść i będzie po sprawie.
Sama na łydkach byłam dwa razy i szkoda mi już pieniędzy na kolejny (osobny) zabieg, będę musiała znowu iść na cały pakiet. Czyli co? Wychodzi na to, że łydki są najłatwiejsze do zrobienia?
Przeglądałam ostatnio oferty salonów w innych miastach i znalazłam takie, w których można kupić wybraną ilość "strzałów". To też ciekawe rozwiązanie.
No zobaczymy, jak to bedzie z wąsikiem u mnie.
Pani własnie coś takiego mówiła, ze na nodze najłatwiej i najszybciej sie pozbyc włosów Chociaż to też w sumie kwestia indywidualna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:42   #2634
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No zobaczymy, jak to bedzie z wąsikiem u mnie.
Pani własnie coś takiego mówiła, ze na nodze najłatwiej i najszybciej sie pozbyc włosów Chociaż to też w sumie kwestia indywidualna
U mnie najciężej pozbyć się włosków właśnie nad górną wargą Pocieszam się, że może to naturalne (w sensie, że większość kobiet ma wąsika, lekkiego, bo lekkiego, ale jednak...) i dlatego tak ciężko go usunąć. Miałam 5 zabiegów już i włoski nadal odrastają, jest ich mniej, ale wciąż ciemne. Nie wiem ile depilacji jeszcze przejdę
Dla porównania na brodzie odrasta mi dosłownie kilka pojedynczych włosów, a myślałam, że to z nią będą większe problemy.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 10:58   #2635
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
U mnie najciężej pozbyć się włosków właśnie nad górną wargą Pocieszam się, że może to naturalne (w sensie, że większość kobiet ma wąsika, lekkiego, bo lekkiego, ale jednak...) i dlatego tak ciężko go usunąć. Miałam 5 zabiegów już i włoski nadal odrastają, jest ich mniej, ale wciąż ciemne. Nie wiem ile depilacji jeszcze przejdę
Dla porównania na brodzie odrasta mi dosłownie kilka pojedynczych włosów, a myślałam, że to z nią będą większe problemy.
Ja mam bardzo mało pod nosem, generelanie to w sumie tylko po bokach kilka takich wyazistych, bo na granicy z ustami to jasniutkie i delikatnte, ale niemniej chciałam sie tego pozbyc, bo mnie irytuje
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 23:45   #2636
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam dziewczyny. Chcialabym abyscie rozwialy badz potwierdzily moje watpliwosci. Zachecona opiniami w internecie oraz informacjami od znajomej(miala depilacje bikini light sheerem) zdecydowalam sie na gleboka depilacje wlasnego bikini. Ze strachu o bol poszlam na probe laserowa do innego salonu majacego light sheer duet- na malym skrawku skory pani przylozyla raz wieksza a raz mniejsza koncowke- mala bolala bardzo. Po powrocie do domu czulam delikatny swad-skory? Wloskow? Choc zostaly w tym miejscu zgolone. Mialam tez takie czerwone kropeczki na skorze, ktore troche zciemnialy. Zadnych innych objawow. Pani wykonujaca probe powiedziala ze depilujac bikini pracuje na obu koncowkach, bo mala stosuje w trudniej dostepnych miejscach. Na zabiegi wlasciwe zapisalam sie do innego gabinetu dysponujacego rowniez light sheerem ale bardziej dostepnym cenowo. Dzis mialam pierwszy zabieg-wykonany wylacznie duza koncowka- i tu moje watpliwosci czy faktycznie nie jest tak ze ona nie dociera do trudno dostepnych miejsc np zalamanie pachwiny? Zabieg trwal kilka minut-moze 4 lub 5, bardzo krotko-czy to normalne? Prawie nie bolalo,podobnie jak na probie duzankoncowke odczulam tak samo. Nie mam zadnych podraznien,lekkie czerwone kropeczki,ale to moze od golenia. Zastanawia mnie to czy zabieg nie byl wykonany zbyt krotko i na tzw.odwal bez starania sie o dotarcie do kazdego zakatka( mala koncowka). Mialyscie depilacje wykonywana jedna czy dwoma koncowkami?

---------- Dopisano o 00:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:43 ----------

I jak czesto powinno wykonywac sie zabieg na bikini,bo mnie zapisano na za 4 tyg. Nie za krotko?
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 23:52   #2637
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marta--1985 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Chcialabym abyscie rozwialy badz potwierdzily moje watpliwosci. Zachecona opiniami w internecie oraz informacjami od znajomej(miala depilacje bikini light sheerem) zdecydowalam sie na gleboka depilacje wlasnego bikini. Ze strachu o bol poszlam na probe laserowa do innego salonu majacego light sheer duet- na malym skrawku skory pani przylozyla raz wieksza a raz mniejsza koncowke- mala bolala bardzo. Po powrocie do domu czulam delikatny swad-skory? Wloskow? Choc zostaly w tym miejscu zgolone. Mialam tez takie czerwone kropeczki na skorze, ktore troche zciemnialy. Zadnych innych objawow. Pani wykonujaca probe powiedziala ze depilujac bikini pracuje na obu koncowkach, bo mala stosuje w trudniej dostepnych miejscach. Na zabiegi wlasciwe zapisalam sie do innego gabinetu dysponujacego rowniez light sheerem ale bardziej dostepnym cenowo. Dzis mialam pierwszy zabieg-wykonany wylacznie duza koncowka- i tu moje watpliwosci czy faktycznie nie jest tak ze ona nie dociera do trudno dostepnych miejsc np zalamanie pachwiny? Zabieg trwal kilka minut-moze 4 lub 5, bardzo krotko-czy to normalne? Prawie nie bolalo,podobnie jak na probie duzankoncowke odczulam tak samo. Nie mam zadnych podraznien,lekkie czerwone kropeczki,ale to moze od golenia. Zastanawia mnie to czy zabieg nie byl wykonany zbyt krotko i na tzw.odwal bez starania sie o dotarcie do kazdego zakatka( mala koncowka). Mialyscie depilacje wykonywana jedna czy dwoma koncowkami?
Na głebokim bikini wykonuje sie zabieg mała końcówką, ale np w okolicy dosyć płaskiej, a wiec okolice pachwin, łona, spokojnie mozna duża końcówkę zastować.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 00:07   #2638
marta--1985
Przyczajenie
 
Avatar marta--1985
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 18
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hm no właśnie to tez wzbudziło moje wątpliwości. Nikt szczegółowo zabiegu nie opisuje wiec trudno mi znaleźć informacje ... Czyli przez zastosowanie tylko duzej koncówki zabieg może byc mniej skuteczny bo npmniej precyzyjny? Moglabym liczyc na odpowiedz na pozostale pytania? Bylabym wdzieczna, zastanawiam sie nad zmiana salonu...
__________________
Marcia
marta--1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 00:10   #2639
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez marta--1985 Pokaż wiadomość

I jak czesto powinno wykonywac sie zabieg na bikini,bo mnie zapisano na za 4 tyg. Nie za krotko?
Ja pierwsze 3 zabiegi (na twarz) miałam wykonywane co 7- 9 tyg., późniejsze w dłuższych (kilku mies.) odstępach
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-04, 10:26   #2640
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj na zapowiadanym tu wcześniej Vectusie w Vanilla Laser w DG i jestem pod wrażeniem co do profesjonalizmu i jakości usług. Pani przesympatyczna, pokazywała mi nawet co jak idzie w ustawieniach Vectusa. Obejrzała mnie pod katem dotychczasowych zabiegów na LS i stwierdziła, ze mam bardzo dobre efekty po tamtym laserze. Koniec końców stanęło. ze łydki mi zrobi nastepnym razem tylko tam, gdzie naprawdę trzeba, czyli w paru zaledwie miejscach, bo 90% owłosienia usunał LS po 3 zabiegach.
Dzisiaj zrobiono mi czesciowe (głebokie) bikini po raz 7 (poprzenie razy na LS) i pierwszy raz wąsik. I przyznam szczerze, ze bikini w głebokie w tych obszarach bolało jak diabli - na LS ledwo "smyrało". Wasik tez bolesny, ale mały, wiec krótka piłka
Nastepnym razem łydki i wąsik.
Pytałam sie Pani, czy wąsik faktycznie tak trudno usunąć, powiedzieła, ze nie, chociaz sporo zalezy od koloru włosów, a poniewaz ja mam jasna skórę i dosyć ciemne włosy, to mam bardzo sprzyjajace warunki aby skutecznie w paru seriach usunąc włosy.
Także ja również polecam ten salon serdecznie i bardzo dziękuję Wizazance, która mi go poleciła
Cori nie ma za co Fajnie że też jesteś zadowolona. Ja jestem zadowolona więc polecam ten gabinet.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.