Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV! - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-21, 18:32   #2911
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Dziewczyny czy zawsze wyglądał tak ten wątek, że wypisujecie tylko to co w danym momencie zużyłyście i podsumowanie miesiąca? Bo nie ukrywam, że trochę tu nudno. O niczym innym widzę nie piszecie. Tylko ewentualnie wtedy jak ktoś was o coś zapyta. Tak naprawdę nie ma o czym tu czytać. Takie wypisywanie tylko zużyć to mogłoby być na wyliczankach. Nie ma nic motywującego, nie piszecie jak idzie wam denkowanie. Może najwidoczniej tak jak jest wam odpowiada. Jestem tu od niedawna i trochę się zawiodłam.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 19:50   #2912
cochebomba
Raczkowanie
 
Avatar cochebomba
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Pruszcz Gdański
Wiadomości: 457
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zawsze wyglądał tak ten wątek, że wypisujecie tylko to co w danym momencie zużyłyście i podsumowanie miesiąca? Bo nie ukrywam, że trochę tu nudno. O niczym innym widzę nie piszecie. Tylko ewentualnie wtedy jak ktoś was o coś zapyta. Tak naprawdę nie ma o czym tu czytać. Takie wypisywanie tylko zużyć to mogłoby być na wyliczankach. Nie ma nic motywującego, nie piszecie jak idzie wam denkowanie. Może najwidoczniej tak jak jest wam odpowiada. Jestem tu od niedawna i trochę się zawiodłam.
Do tego służy ten wątek. Często sobie narzekamy, że w danym miesiącu mało denek albo wręcz przeciwnie, chwalimy się nawzajem za dużą liczbę zużyć. Jeśli treść Cię nudzi, to nikt nie zmusza do zaglądania.
Ja często wypatruję w denkach innych Wizażanek kosmetyków, które zamierzam kupić. Dzięki temu mam szansę dopytać i poznać świeżą opinię na temat produktu. Myślę, że to jeden z bardziej przejrzystych wątków na forum, i taki ma być z założenia.
cochebomba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 20:11   #2913
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez cochebomba Pokaż wiadomość
Do tego służy ten wątek. Często sobie narzekamy, że w danym miesiącu mało denek albo wręcz przeciwnie, chwalimy się nawzajem za dużą liczbę zużyć. Jeśli treść Cię nudzi, to nikt nie zmusza do zaglądania.

Ja często wypatruję w denkach innych Wizażanek kosmetyków, które zamierzam kupić. Dzięki temu mam szansę dopytać i poznać świeżą opinię na temat produktu. Myślę, że to jeden z bardziej przejrzystych wątków na forum, i taki ma być z założenia.

Dokładnie. Ja uwielbiam tu zaglądać i działa na mnie bardzo motywująco, że nie tylko ja się zmagam z zapasami I szczerze to też często szukam inspiracji


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-21, 23:29   #2914
Diamentowa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Dziewczyny poleglam :-D w Bath & body works promocje, będzie lanie :-P

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Diamentowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 00:19   #2915
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Diamentowa007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny poleglam :-D w Bath & body works promocje, będzie lanie :-P

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Co za promocje mają? Spodobały mi się te nowe zapachy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 00:40   #2916
Diamentowa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Co za promocje mają? Spodobały mi się te nowe zapachy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz jest promocja:

Druga świeca 50% taniej, na kosmetyki kupujesz 5 płacisz za 3 a 2 kosztują grosz. Jest jeszcze opcja przy mydlach 3 za 80 a 5 za 95 coś takiego ja skorzystałam z promocji na świece i 5 za 3 do ciała :-D

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Diamentowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 06:05   #2917
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
To Ciebie pytałam o te żele pod oczy ? Szukam i nie mogę znaleźć 😕 a na jakimś wątku, dziewczyna mi fajnie napisała o nich.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie do mnie pytanie, ale uważaj z nimi, przetestuj pierwszy raz jak będziesz w domu. Nie wszystkim służą - mnie podrażnily tak ze strupy w okolicach oczu miałam
Cytat:
Napisane przez Diamentowa007 Pokaż wiadomość
Teraz jest promocja:

Druga świeca 50% taniej, na kosmetyki kupujesz 5 płacisz za 3 a 2 kosztują grosz. Jest jeszcze opcja przy mydlach 3 za 80 a 5 za 95 coś takiego ja skorzystałam z promocji na świece i 5 za 3 do ciała :-D

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Uff już myślałam że zaczęła sie wyprzedaż 2 razy w roku robię tam zapasy, bo używam tylko tych żeli pod prysznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 07:15   #2918
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

zużyłam miniaturke odżywki do włosów Aussie
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 09:58   #2919
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Diamentowa007 Pokaż wiadomość
Teraz jest promocja:

Druga świeca 50% taniej, na kosmetyki kupujesz 5 płacisz za 3 a 2 kosztują grosz. Jest jeszcze opcja przy mydlach 3 za 80 a 5 za 95 coś takiego ja skorzystałam z promocji na świece i 5 za 3 do ciała :-D

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
A to spoko. Taka to nie nie interesuje bi zaxduzo bym tych kosmetyków musiała wziąść.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Nie do mnie pytanie, ale uważaj z nimi, przetestuj pierwszy raz jak będziesz w domu. Nie wszystkim służą - mnie podrażnily tak ze strupy w okolicach oczu miałam

Uff już myślałam że zaczęła sie wyprzedaż 2 razy w roku robię tam zapasy, bo używam tylko tych żeli pod prysznic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak wygląda wyprzedaż w tbs? Przeceniaja wszystko czy tylko wybrane rzeczy? Ile procent są przeceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 10:49   #2920
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Po porannej wizycie w łazience doszły 3 denka:
1. Avon Szampon Advance Techniques, Daily Shine, 2 in 1 400 ml - fajny i bardzo wydajny. Ale mam cieniutkie włosy i troszkę obciążał.
2. Ziaja Mintperfect Sensitiv Stomatologiczny przeciwpróchniczy płyn do ust 500 ml - 3/10
3. Joanna Power Hair ampułki wzmacniające- brak rezultatów, poza tym mega śmierdziały

nie taki zły ten październik w denkach pod warunkiem, że człowiek się zaprze...
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-22, 20:52   #2921
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

6. Laura Conti, migdałowy krem do rąk, 100 ml
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-22, 21:41   #2922
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
A to spoko. Taka to nie nie interesuje bi zaxduzo bym tych kosmetyków musiała wziąść.



A jak wygląda wyprzedaż w tbs? Przeceniaja wszystko czy tylko wybrane rzeczy? Ile procent są przeceny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aż sprawdzałam, czy na pewno się nie pomyliłam ze sklepami mowa była o B&BW, więc jeżeli ten sklep Cię intersuje to :
*wszystko nie jest na przecenie, ostatnio raczej tylko limitki były przeceniene, na pierwszej wyprzedaży na jakiej byłam także stała wchodziła do wyprzedaży, ale tak czy siak nie był to cały asortyment, żel Paris amour np mógł stać i na wyprzedaży i poza , przeceniana były dana partia .
*z procentami różnie ostatnio żele balsamy mgiełki były finalnie za 30-32 zł , mydła za 18 chyba (kiedyś za 12 były ), wiecej nie pamietam, ale są wtedy akcje kup 2 weź 2 gratis a częsciej kup 3 weź 2 gratis.

Ja zawsze zaopatruje się wtedy w żele bo finalnie wychodzą mnie 18/20 zł, na pierwszej wyprzedaży były po 12, ale potem już nie było takich okazji.

Nie przeceniają żeli antybakteryjnych, mini wersje balsamów zeli mgiełek przeceniane są, ale szybko się rozchodzą, mgiełek raczej nie da się dorwać.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 00:28   #2923
Diamentowa007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
aż sprawdzałam, czy na pewno się nie pomyliłam ze sklepami mowa była o B&BW, więc jeżeli ten sklep Cię intersuje to :
*wszystko nie jest na przecenie, ostatnio raczej tylko limitki były przeceniene, na pierwszej wyprzedaży na jakiej byłam także stała wchodziła do wyprzedaży, ale tak czy siak nie był to cały asortyment, żel Paris amour np mógł stać i na wyprzedaży i poza , przeceniana były dana partia .
*z procentami różnie ostatnio żele balsamy mgiełki były finalnie za 30-32 zł , mydła za 18 chyba (kiedyś za 12 były ), wiecej nie pamietam, ale są wtedy akcje kup 2 weź 2 gratis a częsciej kup 3 weź 2 gratis.

Ja zawsze zaopatruje się wtedy w żele bo finalnie wychodzą mnie 18/20 zł, na pierwszej wyprzedaży były po 12, ale potem już nie było takich okazji.

Nie przeceniają żeli antybakteryjnych, mini wersje balsamów zeli mgiełek przeceniane są, ale szybko się rozchodzą, mgiełek raczej nie da się dorwać.
Ja byłam akurat w złotych. Pani ekspedientka przy wyborze świec powiedziała o promocji na drugą 50%, potem wspomniała że jest promocja 5 za 3 zapytałam czy na cały asortyment pani odpowiedziała że tak oprócz świec i zapachów do domu. Sprawdzalam paragon faktycznie się zgadza druga świeca -50 % 3 ceny normalne ( dwie mgiełki i masło do ciała) natomiast 2 ceny 0,01 były to akurat żele pod prysznic. Wynika to z tego że dwie najtańsze rzeczy są po groszu. Żele antybakteryjne też były na promocji ale nie pamiętam czy 3 za2 czy 5 za 3.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Diamentowa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 11:28   #2924
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
aż sprawdzałam, czy na pewno się nie pomyliłam ze sklepami mowa była o B&BW, więc jeżeli ten sklep Cię intersuje to :
*wszystko nie jest na przecenie, ostatnio raczej tylko limitki były przeceniene, na pierwszej wyprzedaży na jakiej byłam także stała wchodziła do wyprzedaży, ale tak czy siak nie był to cały asortyment, żel Paris amour np mógł stać i na wyprzedaży i poza , przeceniana były dana partia .
*z procentami różnie ostatnio żele balsamy mgiełki były finalnie za 30-32 zł , mydła za 18 chyba (kiedyś za 12 były ), wiecej nie pamietam, ale są wtedy akcje kup 2 weź 2 gratis a częsciej kup 3 weź 2 gratis.

Ja zawsze zaopatruje się wtedy w żele bo finalnie wychodzą mnie 18/20 zł, na pierwszej wyprzedaży były po 12, ale potem już nie było takich okazji.

Nie przeceniają żeli antybakteryjnych, mini wersje balsamów zeli mgiełek przeceniane są, ale szybko się rozchodzą, mgiełek raczej nie da się dorwać.
Oczywiście że pomyliłam sklepy.... . Mnie interesuje the body shop. Bo tam były takie perfumy z nowości, które mi się spodobały. I żel pod prysznic też bym jakiś wzięła bo się z zapasów wygrzebalam.
Żeby było o denkach to napiszę jeszcze, że w tym miesiącu planuje jeszcze zużyć tusz do rzęs, serum do biustu i może żel do higieny intymnej. Chyba więcej już mi nic nie wpadnie, bo wprawdzie niektórych produktów zostało mi bardzo mało to chyba już nie dam rady ich w październiku zużyć.
W przyszłym miesiącu nastawiam się na denko trzech kremów do twarzy. W związku z tym mam pytanie - polecany tu krem evree używacie na noc czy na dzień? Mam go w zapasach i będzie nastepny do zużycia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 11:34   #2925
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Jestem w szoku jak mi denko z tym miesiącu idzie, ale pewnie w podsumowaniu wyjdzie jak zwykle, że w porównaniu do reszty to mało zużyłam

I faktycznie poszlam policzyć i tylko 13 denek Ale duże pojemności stąd takie wrażenie wypchania pudełka
Cytat:
Napisane przez Diamentowa007 Pokaż wiadomość
Ja byłam akurat w złotych. Pani ekspedientka przy wyborze świec powiedziała o promocji na drugą 50%, potem wspomniała że jest promocja 5 za 3 zapytałam czy na cały asortyment pani odpowiedziała że tak oprócz świec i zapachów do domu. Sprawdzalam paragon faktycznie się zgadza druga świeca -50 % 3 ceny normalne ( dwie mgiełki i masło do ciała) natomiast 2 ceny 0,01 były to akurat żele pod prysznic. Wynika to z tego że dwie najtańsze rzeczy są po groszu. Żele antybakteryjne też były na promocji ale nie pamiętam czy 3 za2 czy 5 za 3.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
Ja mowie o wyprzedaży nie o obecnej promocji
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Oczywiście że pomyliłam sklepy.... . Mnie interesuje the body shop. Bo tam były takie perfumy z nowości, które mi się spodobały. I żel pod prysznic też bym jakiś wzięła bo się z zapasów wygrzebalam.
Żeby było o denkach to napiszę jeszcze, że w tym miesiącu planuje jeszcze zużyć tusz do rzęs, serum do biustu i może żel do higieny intymnej. Chyba więcej już mi nic nie wpadnie, bo wprawdzie niektórych produktów zostało mi bardzo mało to chyba już nie dam rady ich w październiku zużyć.
W przyszłym miesiącu nastawiam się na denko trzech kremów do twarzy. W związku z tym mam pytanie - polecany tu krem evree używacie na noc czy na dzień? Mam go w zapasach i będzie nastepny do zużycia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie lubię żeli pod prysznic z body shop jakoś, skusilam się kiedyś i kupiłam parę na promocji i po pierwsze nie podeszły mi jakoś zapachy, po drugie skóra jak po większości żeli mnie po nich swedziala plus były strasznie nie wydajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 13:32   #2926
motylek_8259
Raczkowanie
 
Avatar motylek_8259
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 376
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Gratuluję wszystkim denek

Kolejne moje październikowe denka:
3. Alterra, Krem pod prysznic bio-pomarańcza i bio wanilia - 250ml;
4. Bielenda, Professional Formula, Głęboko oczyszczająca maseczka peel-off - 2x6ml;
5. Femina, Opakowanie wkładek higienicznych - 60sztuk;
6. All About Body, Sól do kąpieli morskie minerały - 600g;
7. Listerine, Total Care, 6w1, Płyn do płukania jamy ustnej - 500ml;
8. Oriflame, Nature Secrets, Szampon do włosów normalnych z jabłkiem i kwiatem dzikiego bzu - 250ml.
__________________
Książki:
2016: 66

motylek_8259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 16:01   #2927
Jastinkaa
Zadomowienie
 
Avatar Jastinkaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 153
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

10.Harmonique Cukrowy peeling do ciała
11.Bingospa Sól borowinowa
12. tołpa Ujędrniający żel pod prysznic
__________________
Mama x2









Jastinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 16:10   #2928
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Jestem w szoku jak mi denko z tym miesiącu idzie, ale pewnie w podsumowaniu wyjdzie jak zwykle, że w porównaniu do reszty to mało zużyłam

I faktycznie poszlam policzyć i tylko 13 denek Ale duże pojemności stąd takie wrażenie wypchania pudełka

Ja mowie o wyprzedaży nie o obecnej promocji

Nie lubię żeli pod prysznic z body shop jakoś, skusilam się kiedyś i kupiłam parę na promocji i po pierwsze nie podeszły mi jakoś zapachy, po drugie skóra jak po większości żeli mnie po nich swedziala plus były strasznie nie wydajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nigdy żeli od nich nie miałam.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 17:12   #2929
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Już październik. A ja w sierpniu otwierałam tusz do rzęs- wiem dzięki naklejce z Tołpa.
Przydałoby się go częściej używać.
Nie jest źle- lada dzień wpadnie parę rzeczy, ale zużywanie kilku zaniedbałam.
Muszę nadgonić z maską do włosów organic shop, masłem do ciała Isana i masłem do ust Nivea (poszło w odstawkę jak miałam grypę bo uznałam, że mazanie w nim palcem jak sieję wirusem do mocno średni pomysł).
Na wykończeniu mam: krem do twarzy, szampon, 3 albo 4 żele pod prysznic, dwufazówkę do demakijażu oczu i dwufazową odżywkę b/s do włosów.
Mocno zużyłam 2 szminki w kredce. Może w przyszłym miesiącu wpadną jako denka kolorówki. No i mam zaledwie resztki peelingu do ciała, dlatego zamówiłam 1 nowy bo mam do zużycia kosmetyki bronzujące, a bez peelingu nie mam ich jak zużyć.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-23, 19:23   #2930
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

7. Bania Agafii, jajeczna maska do włosów, 300 ml.
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-23, 20:10   #2931
KarolinaFS
Raczkowanie
 
Avatar KarolinaFS
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Piaseczno
Wiadomości: 220
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Witam się po dłuższej nieobecności Dzielnie w październiku denkuję, ale nie miałam czasu na wpisanie tego do wątku

Zużyłam ostatnio:
1. Ziaja - Tonik Liście Manuka 200ml - trochę pomagał na rozszerzone pory, ale bez rewelacji
2. Biowax - Szampon Złote Algi & kawior 200ml - super produkt, włosy są po nim miękkie i piękne
3.Garnier Fructis - Oil Repair 3 200ml - mam mieszane uczucia. Zimą i jesienią działa cuda, ale jak tylko włosy poczują wiosnę, to zaczynają być po niej bardzo oklapnięte i jakby nieświeże
4. Waciki 120 szt. Cleanic i 80szt. Velvet (chyba znalazłam te najlepsze, które się nie rozpadają w palcach, nie rozwarstwiają się i są bardzo miękkie )
5. Perfecta Daqx Cosmetics - Barbados cukrowy peeling do ciała 225g ten zapach ♥
6. Rival de Loop - Hydro Kapsułki pielęgnacyjne 7szt. Dobrze nawilżają, tylko strasznie śmierdzą xD
7. Vaseline - Balsam do ciała Kakaowy 200ml. Chyba najlepszy z produktów Vaseline, o wiele treściwszy niż wersja żółta.
8. Seporadin - Szampon Niger 200ml mój KWC
9. Eveline - Luksusowy Ultra-wygładzający balsam pod prysznic 200ml. Ma dobre nawet działanie, ale strasznie śmierdzi. Mocno sztuczny i chemiczny zapach. (Dostałam w prezencie) Raczej już nie sięgnę po balsamy pod prysznic tej firmy- króluje u mnie Nivea
10. Isana - Limitka Summer Feelings Kremowy żel pod prysznic 300ml Piękny zapach jeżynek
11. 2x Missha - Ice Tear Emulsion (próbki). Bardzo dobre działanie nawilżające, szybko się wchłaniają, być może kupię pełną wersję produktu
12. Skinfood - Premium Avocado Rich Toner (próbka) Bardzo ciekawy produkt, ma postać bardzo gęstego płynu. Pięknie pachnie i dobrze tonizuje Na pewno kupię ;D
13. Skinfood - Fresh Apple toner (próbka) Przyjemny produkt, już bardziej zbliżony do znanych nam toników. Być może kupię.
14. Semilac - Bloczek polerski
15. Semilac - Top 7ml
16. Olejek Myjący DIY 100ml
i "półprodukty", które dodawałam do kosmetyków lub olejku DIY do mycia twarzy
17. Witamina E 10ml
18. ZSK - Naturalny olejek z pomarańczy 7ml
__________________
Moja azjatycka dusza
KarolinaFS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 00:37   #2932
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

12. Próbka szamponu head and shoulders mentol
13. Maska pilomax włosy ciemne

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 06:58   #2933
Zzziajana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez KarolinaFS Pokaż wiadomość
Witam się po dłuższej nieobecności Dzielnie w październiku denkuję, ale nie miałam czasu na wpisanie tego do wątku

Zużyłam ostatnio:
1. Ziaja - Tonik Liście Manuka 200ml - trochę pomagał na rozszerzone pory, ale bez rewelacji
2. Biowax - Szampon Złote Algi & kawior 200ml - super produkt, włosy są po nim miękkie i piękne
3.Garnier Fructis - Oil Repair 3 200ml - mam mieszane uczucia. Zimą i jesienią działa cuda, ale jak tylko włosy poczują wiosnę, to zaczynają być po niej bardzo oklapnięte i jakby nieświeże
4. Waciki 120 szt. Cleanic i 80szt. Velvet (chyba znalazłam te najlepsze, które się nie rozpadają w palcach, nie rozwarstwiają się i są bardzo miękkie )
5. Perfecta Daqx Cosmetics - Barbados cukrowy peeling do ciała 225g ten zapach ♥
6. Rival de Loop - Hydro Kapsułki pielęgnacyjne 7szt. Dobrze nawilżają, tylko strasznie śmierdzą xD
7. Vaseline - Balsam do ciała Kakaowy 200ml. Chyba najlepszy z produktów Vaseline, o wiele treściwszy niż wersja żółta.
8. Seporadin - Szampon Niger 200ml mój KWC
9. Eveline - Luksusowy Ultra-wygładzający balsam pod prysznic 200ml. Ma dobre nawet działanie, ale strasznie śmierdzi. Mocno sztuczny i chemiczny zapach. (Dostałam w prezencie) Raczej już nie sięgnę po balsamy pod prysznic tej firmy- króluje u mnie Nivea
10. Isana - Limitka Summer Feelings Kremowy żel pod prysznic 300ml Piękny zapach jeżynek
11. 2x Missha - Ice Tear Emulsion (próbki). Bardzo dobre działanie nawilżające, szybko się wchłaniają, być może kupię pełną wersję produktu
12. Skinfood - Premium Avocado Rich Toner (próbka) Bardzo ciekawy produkt, ma postać bardzo gęstego płynu. Pięknie pachnie i dobrze tonizuje Na pewno kupię ;D
13. Skinfood - Fresh Apple toner (próbka) Przyjemny produkt, już bardziej zbliżony do znanych nam toników. Być może kupię.
14. Semilac - Bloczek polerski
15. Semilac - Top 7ml
16. Olejek Myjący DIY 100ml
i "półprodukty", które dodawałam do kosmetyków lub olejku DIY do mycia twarzy
17. Witamina E 10ml
18. ZSK - Naturalny olejek z pomarańczy 7ml
Piękne denko!
Zzziajana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 07:27   #2934
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Denko agrestowego mydła w płynie z Biedronki
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 08:58   #2935
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Jedwab do włosów Green Pharmacy. Nareszcie. Nie wiem, po co go tyle kupiłam, mam jeszcze 2. Moje włosy go nie lubią. Zdarzyło mi się go używać do doraźnego wygładzenia rąk i smarowania stóp w miejscu przypuszczalnych otarć. Byleby się skończył.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy zawsze wyglądał tak ten wątek, że wypisujecie tylko to co w danym momencie zużyłyście i podsumowanie miesiąca? Bo nie ukrywam, że trochę tu nudno. O niczym innym widzę nie piszecie. Tylko ewentualnie wtedy jak ktoś was o coś zapyta. Tak naprawdę nie ma o czym tu czytać. Takie wypisywanie tylko zużyć to mogłoby być na wyliczankach. Nie ma nic motywującego, nie piszecie jak idzie wam denkowanie. Może najwidoczniej tak jak jest wam odpowiada. Jestem tu od niedawna i trochę się zawiodłam.
Chodzi o to, że mamy zapasy kosmetyków. I każde denko, to jeden kosmetyk mniej.
I jak niby miałybyśmy się motywować? Ogłosić dzień grubej szpachli?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 10:26   #2936
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

dziewczyny ostatnio nie mam czasu na dokładne sledzenie wątku ale czasem tu zagladam i mam pytanie czy Kudlik jeszcze z nami denkuje?bo cos jej ostatnio nie widuje
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 12:45   #2937
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość

Chodzi o to, że mamy zapasy kosmetyków. I każde denko, to jeden kosmetyk mniej.
I jak niby miałybyśmy się motywować? Ogłosić dzień grubej szpachli?
Nie musisz od razu tak ma mnie naskakiwać. Chodziło mi o to, że można byłoby czasami napisać też coś więcej niż tylko jaki w danym momencie kosmetyk się zużyło. Jak wam idzie denkowanie czy poległyście na wyprzedażach, jak przechowujecie kosmetyki, ile czego macie... itp. Czasami jak się wchodzi do wątku to przez 3/4 strony od góry do dołu są wypisane tylko same denka. Nie ma tak naprawdę co tu czytać. Jaki ten wątek ma sens? Równie dobrze mogę sobie zużyty kosmetyk wypisać w zeszycie. Niektóre z was poza wypisaniem denka tak naprawdę chyba w życiu nic innego tu nie napisały. To tyle z mojej strony.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 12:53   #2938
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Nie musisz od razu tak ma mnie naskakiwać. Chodziło mi o to, że można byłoby czasami napisać też coś więcej niż tylko jaki w danym momencie kosmetyk się zużyło. Jak wam idzie denkowanie czy poległyście na wyprzedażach, jak przechowujecie kosmetyki, ile czego macie... itp. Czasami jak się wchodzi do wątku to przez 3/4 strony od góry do dołu są wypisane tylko same denka. Nie ma tak naprawdę co tu czytać. Jaki ten wątek ma sens? Równie dobrze mogę sobie zużyty kosmetyk wypisać w zeszycie. Niektóre z was poza wypisaniem denka tak naprawdę chyba w życiu nic innego tu nie napisały. To tyle z mojej strony.
Skoro ten wątek nadal istnieje, to widać zdaniem użytkowniczek ma sens. Nie za bardzo tak dołączyć do wątku jako nowy forumowicz i nagle narzucać wszystkim swoją wizję tego, jaki ten wątek ma być, zanim się zorientujesz jaki i dlaczego był dotychczas.
A takie rzeczy jakich oczekujesz są w innych wątkach. Choćby w wątku "Odwyk od zakupów kosmetycznych". Gdzie dziewczyny piszą o przechowywaniu kosmetyków to nie jestem na 100% pewna, ale są wątki o kolekcjach kosmetyków różnego typu, więc być może tam znajdziesz takie wpisy. To jest wątek denko. Tu są denka plus ewentualne opisy zużytych kosmetyków, plus ewentualnie zdjęcia denek z całego miesiąca. I tyle. Jak Cię to nie motywuje no to musisz się motywować inaczej. Osoby które tu piszą motywuje to, że piszą to co piszą tu publicznie, a nie prywatnie w zeszycie.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 13:36   #2939
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Skoro ten wątek nadal istnieje, to widać zdaniem użytkowniczek ma sens. Nie za bardzo tak dołączyć do wątku jako nowy forumowicz i nagle narzucać wszystkim swoją wizję tego, jaki ten wątek ma być, zanim się zorientujesz jaki i dlaczego był dotychczas.
A takie rzeczy jakich oczekujesz są w innych wątkach. Choćby w wątku "Odwyk od zakupów kosmetycznych". Gdzie dziewczyny piszą o przechowywaniu kosmetyków to nie jestem na 100% pewna, ale są wątki o kolekcjach kosmetyków różnego typu, więc być może tam znajdziesz takie wpisy. To jest wątek denko. Tu są denka plus ewentualne opisy zużytych kosmetyków, plus ewentualnie zdjęcia denek z całego miesiąca. I tyle. Jak Cię to nie motywuje no to musisz się motywować inaczej. Osoby które tu piszą motywuje to, że piszą to co piszą tu publicznie, a nie prywatnie w zeszycie.
Dziękuję za wyjaśnienie. Najwidoczniej wyobrażałam sobie nie wiadomo co od tego wątku. Nadal będę czasami tu zaglądać i zapewne wstawię swoje zużycia z całego miesiąca. Zaczęłam gromadzić puste opakowania z ciekawości, by zobaczyć ile tego tak naprawdę zużyłam i szczerze powiedziawszy przynosi to efekty.
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-24, 18:25   #2940
caramel macchiato
Zadomowienie
 
Avatar caramel macchiato
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 259
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

11. Hotelowy żel pod prysznic, 35 ml
12. Seni Care, lotion myjąco-natłuszczający, 20ml

Na wykończeniu mam:
- peeling do twarzy Sylveco,
- bloker Ziaja,
- szampon do włosów Baikal Herbals,
- odżywka do włosów Elseve,
- żel z peelingiem pod prysznic Oriflame,
- krem do rąk Oriflame,
- cienie do powiek Paese,
- konturówkę do ust Eveline,
- błyszczyk do ust Rimmel,
- tusz do rzęs L'oreal,
- bronzer do twarzy Kobo.
__________________
`KeepYour Heels, Head And Standards HIGH`



Jestem kierowcą.
caramel macchiato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-31 22:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.