Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 18:33   #31
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

A kto Ci to sprawdzi?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 10:24   #32
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Podciagam w gore Dobry watek, mysle ze przydany bardzo Miejmy nadzieje, ze bedzie mniej tych oczywistych, lekko irytulacych pytan
Ale co powiecie na to? Ostatnio robilam pazurki dziewczynie, straszna wiecipieta, krecila sie jakby miala owsiki i na dodatek miala takie niespodziewane zrywy jak jej np. noga scierpla czy cus No w miejscu trudno jej bylo usiedziec w kazdym razie I wlasnie nakladalam jej zel, ostroznie, delikatnie, powolutku, dokladnie, a ona nagle zryw! I BACH.. zel na skorkach!!

ops watek juz chyba nawet jest przyklejony, nie trza go podciagac
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 14:41   #33
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Z pewną dozą niesmiałości ....
--> Zanim umówicie się na spotkanie zapytajcie stylistki czy udziela Wam gwarancji na te pazurki i na jaki okres czasu. Okres do 3 dni uważam za sprawiedliwy.
--> Każda stylistka powinna udzielić Wam informacji na temat dbania o już przedłużone pazurki.
--> Obgryzione paznokcie przedłużamy tak samo jak nieobgryzione. Stylistka, która nie chce podjąć się stylizacji "ogryzków" - nie jest warta uwagi.

Chyba narazie wsio
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 15:58   #34
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

zgadzam się w całej rozciągłości
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 16:46   #35
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

dziewczyny dziękuję za super wątek, bo dojrzewam do zrobienia sobie paznokci. Dzięki Wam wiem na co mam zwrócić uwagę idąc do salonu.
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 17:25   #36
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Dzięki Mona
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 09:38   #37
poleczka_n
Raczkowanie
 
Avatar poleczka_n
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 119
GG do poleczka_n
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

podnosze do góry super wątek!!
__________________
http://polanosek.viewbook.com/

mój wątek w katalogu wizażystek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=242275
poleczka_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-19, 18:04   #38
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Dzięki Mona
Szpoko

BTW - też podbijam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 08:05   #39
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Dodam jeszcze parę słów bo kilka dziewczyn napisało do mnie ostatnio z pewnymi wątpliwościami...

Madzia pisze,że stylistka zrobiła jej paznokcie różnej długości....
NIe trzeba być znawcą dziedziny stylizacji paznokci by wiedzieć, że paznokcie zdecydowanie powinny być równe To już zresztą nawet kwestia estetyczna niż techniczna.

To samo tyczy sie kształtu - nie ma mozliwosci by część paznokci była opiłowana w kwadrat a część w dowolne falki, migdałki,pseudomigdałki.. .. Swiadczy to o nieudolności stylistki i kropka!Zadne tłumaczenia nic tu nie pomogą

Ktoś inny pisze,że paznokcie na całej długości są jednakowo grube... Jest to błąd stricte techniczny! Po to uczymy się modelowac ładną krzywą C by paznokieć był bardziej wytrzymały a także zbliżony kształtem do naturalnego!
Płaskie kotlety wyglądają naprawde apetycznie jedynie na talerzu....

W kwestii frencha... Spotykam się ostatnio bardzo często z praktyką malowania frencha lakierem i pokrywania go żelem...
De facto jest to błąd techniczny gdyż tego typu powierzchni pokrywać glossem nie nalezy.
Ale jesli zel trzyma się ładnie - to pal licho z tym aspektem!
Sek w tym,że jest to koszmarne pójscie na łatwiznę i jeden z elementów oszczędzania na materiałach .
Myslę ,że zadna szanująca się stylistka nie malowałaby frencha lakierem a poświęciła jednak te 20 minut na wymodelowanie ładnej końcówki i smile line.

I własnie jeszcze w kwestii linii uśmiechu - raz zdarzyło mi się robić pazurki klientce, gdy zazyczyła sobie ją całkowicie prostą tzn. usmiech taki jak ten - .
Na szczęscie byłk to pierwszy i ostatni raz, pozniej sama stwierdziła ,ze wygląda to brzydko.
Oczywiscie o gustach się nie dyskutuje, komuś taki 'usmiech' może się podobać...jednak zadaniem stylistki jest zrobić linię jak najbardziej imitującą naturalna.
A więc lekko wygięta po łuku!!
Więc jesli stylistka sama z siebie ( Tu pisze do Gosi ) , bez konsultacji z klientką zaczyna robić "kreski" zdecydowanie nalezałoby ja poprosić o zmianę koncepcji.

Uffff to chyba tyle


Aha!! Cena żelków i akrylków w większosci przypadków jest porównywalna
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 09:23   #40
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

super watek
ja dodam jeszcze z wlasnego doswiadczenia ze przy zelu kciuki robimy na koncu a nie jak wiele klientek z panika w oczach pyta "a kciuki?" wszystko po koleji
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 10:42   #41
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Top ja jeszcze od siebie- jezeli juz znalazłyście dobra stylistke, której możecie zaufac, nie zadawajcie co 15 sekund pytania "A po co to?" "A dlaczego?". "A to tak juz będzie?"
Moze jestem brutalna, ale u mnie szkolenie kosztuje 600zł i jezeli ktos chce uzyskac na te wszystkie pytania odpowiedzi, to zapraszam
W rakcie zabiegu skoncentrujmy sie na rodzaju zdobienia, długości paznokci itp... Czyli na tym co przyjemne
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 13:09   #42
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Top ja jeszcze od siebie- jezeli juz znalazłyście dobra stylistke, której możecie zaufac, nie zadawajcie co 15 sekund pytania "A po co to?" "A dlaczego?". "A to tak juz będzie?"
to co wtedy odpowiadasz Albertynko? jak sobie radzic z takimi pytaniami? ( mysle o ewidentnie podpytujących)
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:29   #43
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
nie zadawajcie co 15 sekund pytania "A po co to?" "A dlaczego?". "A to tak juz będzie?"

Buahahahahaha
Cudne
Nie pomyslalam o tym do tej pory...
W sumie ja zawsze udzielam względnie wyczerpującej odpowiedzi...Ze np teraz primer kwasowy po to, bezkwasowy po to, żel bazowy itp....

Hmmm no sama nie wiem
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:42   #44
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Może udzielanie ustnego, darmowego kursu nie wchodzi w zakres usługi, ale powiem Wam, że kiedy pierwszy raz poszłam do stylistki i usiłowałam się dowiedzieć dlaczego "ta biała końcówka frencha zaczyna się tak wcześnie" i czy pazurki nie mogłyby być "bardziej płaskie i cienkie", nie usatysfakcjonowała mnie odpowiedź: "przecież paznokieć zrasta i zaraz byłoby widać twoją linię uśmiechu. Nie, nie mogą, trzeba wzmocnić linię stresu, musi być krzywa C."


Rozumiem Albertynę, to nie szkolenie tylko usługa zdobienia/przedłużania paznokci ale zdecydowanie wolałabym stylistkę, która udzieli mi odpowiedzi, również na takie "węszące" pytania jak: "czemu nakładasz mi na pazurki ten cuchnący primer???"...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:06   #45
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
usiłowałam się dowiedzieć dlaczego "ta biała końcówka frencha zaczyna się tak wcześnie" i czy pazurki nie mogłyby być "bardziej płaskie i cienkie", nie usatysfakcjonowała mnie odpowiedź: "przecież paznokieć zrasta i zaraz byłoby widać twoją linię uśmiechu. Nie, nie mogą, trzeba wzmocnić linię stresu, musi być krzywa C."
Mysiaku no ale doskonale Ci odpowiedziała!!!!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:21   #46
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Ale ja wtedy byłam pazurkową dziewicą i nie miałam pojęcia co to jest "linia uśmiechu", "linia stresu" czy "krzywa C"

Lepiej gdyby dodała, że zbyt płaskie będą nietrwałe a w razie złamania (odłamania) mogą być wręcz niebezpieczne...
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:24   #47
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
No to wtedy trzeba było zapytać o co biega!

Ja wolę posługiwać się takimi terminami bo wtedy widać ,że jestem zorientowana w temacie a nie wymyslam sobie jakieś własne cuda-wianki i snuję autorskie teorie


Choć jak sie czasem rozpędze z polimeryzacją to dziewczyny krzyczą ,że mam przestać i zacząć mowić po ludzku


Edytowane przez frauhelga
Czas edycji: 2010-02-19 o 15:52
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:32   #48
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Choć jak sie czasem rozpędze z polimeryzacją to dziewczyny krzyczą ,że mam przestać i zacząć mowić po ludzku

No coś Ty, toż to znacznie bardziej zrozumiałe niż jakaś linia włosa czy stresu

Zresztą właśnie po przeczytaniu twojej wypowiedzi, w której w podobny sposób się "rozpędziłaś" stwierdziłam, że poszukam innych twoich postów i najpierw uśmiałam się do łez czytając twoje ironiczne odpowiedzi a potem zachwyciłam się pazurkowym wątkiem
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 14:46   #49
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Zresztą właśnie po przeczytaniu twojej wypowiedzi, w której w podobny sposób się "rozpędziłaś" stwierdziłam, że poszukam innych twoich postów i najpierw uśmiałam się do łez czytając twoje ironiczne odpowiedzi a potem zachwyciłam się pazurkowym wątkiem
Tak Paula jest w tym mistrzynia. Uwielbiam czytac jej ironiczne wypowiedzi

edit: ( zapomniałam) Jeszcze dodam, ze jak robie kolezanka pazurki to zawsze sie nabijaja z tego co mowie, chodzi oczywiscie o jezyk uzywany przez stylistki. Az mi głupio czasami, ale na szkoleniu cały czas mi powtarzała, ze powinnam tylko uzywac takiego słownictwa, bo wtedy klientki wiedza, ze oddały sie w rece odpowiedniej osobie. Choc oczywiscie to o niczym nie swiadczy jesli nie posiada sie odpowiednich umiejetnosci.
Jeszcze dodam, zeby klientki nie probowały stylistka pokazac, ze one wiedza lepiej( bo zazwyczaj nie wiedza) - mam taka kolezanke ktora np. wyjmuje reke z lampy zanim ja jej powiem, bo twierdzi ze juz wystarczy. Jak opracowuje jej tipsa to sie denerwuje i mowi, ze po cholere go tak pieszcze i zabiera i daje nastepnego. Dobrze, ze to kolezanka. Przynajmniej moge ja powyzywac troszke
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 14:52   #50
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Też uwielbiam czytać wieczorami moje ironiczne wypowiedzi
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 15:03   #51
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez paulakrk Pokaż wiadomość
Też uwielbiam czytać wieczorami moje ironiczne wypowiedzi
Ale chyba nie wszystkie jednego wiczoru??? Chyba by Ci go zabrakło
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:20   #52
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Top ja jeszcze od siebie- jezeli juz znalazłyście dobra stylistke, której możecie zaufac, nie zadawajcie co 15 sekund pytania "A po co to?" "A dlaczego?". "A to tak juz będzie?"
Moze jestem brutalna, ale u mnie szkolenie kosztuje 600zł i jezeli ktos chce uzyskac na te wszystkie pytania odpowiedzi, to zapraszam
W rakcie zabiegu skoncentrujmy sie na rodzaju zdobienia, długości paznokci itp... Czyli na tym co przyjemne
Święte słowa Szlag mnie trafia jak komuś robię paznokcie i pyta "CO TO?" To tak jakby poszedł do dentysty i pytał o skład plomby
Zazwyczaj wszystko tłumaczę, w jak najmniej przyswajalny sposób Po 5-6 pytaniu klientka daje se siana, bo i tak z tego nic nie rozumie.
A najlepiej jak ktoś się pyta po kolei co i jak, a na sam koniec podsumowuje "To w sumie proste! Widziałam jak się torobi, wygląda na banał. Kupię sobie żele i sama sobie takie zrobię"
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 16:32   #53
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Tak jak kolezanka powiedziałam, ze wybieram sie na kurs to bezwyjatkow było: " No to fajnie. w sumie to takie proste" albo lepiej: " Nie szkoda Ci kasy? Lepiej kup tylko produkty i sobie rob, bo ktos tam tak zrobił"


Dobra bez zasmiecania juz.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 08:51   #54
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Tia.. dokładnie, na takie "węszące" pytania udzielam wyczerpujacej wypowiedzi kompletnie nie zrozumiałej dla lakia, np "To jest acid primer, nakładam go w celu zwiekszenia adhezji masy akrylowej do płytki paznokcia i w celu zapobiegnięcia liftowania sie z czasem masy" :-P

Sądze, że są trafne pytania i uwagi dotyczace kształtu, wzoru, czy koloru, ale moja technika pracy, niech pozostanie moja.

Moje stałe klientki juz mnie znaja i wiedza- na poczatku wspólnie wybieramy zdobionko i długośc paznokcia, ewentualnie metode- zel, akryl, potem gadamy o wszystkim i o niczym- czyli faceci, psy, praca, pogoda, nauka. Gdy ja skończe wypiłowywac pierwszą dłoń, ona zaczyna ją ogladac, a ja piłuje druga, gdy ma uwagi, poprawiam, gdy nie- nabłyszczam. To samo z drugą.
Sadze, że znalazłam złoty środek- wszystko o czym może zadecydowac klientka- decyduje ona- pracą, czyli strona techniczna- zajmuje sie ja.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 11:47   #55
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

hehhe, swietna ta odpowiedź
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 18:47   #56
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
Tia.. dokładnie, na takie "węszące" pytania udzielam wyczerpujacej wypowiedzi kompletnie nie zrozumiałej dla lakia, np "To jest acid primer, nakładam go w celu zwiekszenia adhezji masy akrylowej do płytki paznokcia i w celu zapobiegnięcia liftowania sie z czasem masy" :-P
Ostatnio pozwoliłam sobie Ciebie zacytować Pieknie to brzmiało


A w kwestii tytułu wątku...
"Zanim pojdziesz do stylistki...rusz głową"

Opowiem Wam dzisiejszą historyjke

W niedziele o godzinie..uwaga uwaga 7:37 budzi mnie sms o następującej tresci " Hej, czy mozemy sie umowic na paznokcie".
Sms od osoby o imieniu ,powiedzmy "Zosia" - mam ją zapisaną w telefonie choć żywcem nie kojarze kto to

No to bach, przecieram oczy, siegam machinalnie po kalendarz i odpisuję - " wtorek, 18 30, do zobaczenia".
Idę spac dalej

Dzis o 18 30 zasiadam w Atelier i czekam
18 40 - nic
18 50 nic.

No to piszę sms - " Hej , byłysmy umówione dzis na 18 30...."
Dostaję odpowiedz - "Tak"


NIeco zbita z tropu stwierdzam ,ze najwyrazniej biorytm dzis niekorzystny i naleję sobie wodę do wanny.

Po 3 minutach przychodzi sms " Bedziesz u nas?"



Hehe generalnie stan mojego skofundowania osiągnął apogeum
Odpisuję jednak twardo " Ze co proszę?"

No i dzwoni telefon - " Czy będę dzis w / tu nazwa miejscowości pod Krakowem/ bo przecież się umawiałyśmy ? "
Powoli zbieram szczękę z podłogi i zaczynam tlumaczyć ,ze ja niestety nie dojeżdzam ....
Na to slyszę,że przecież byłam "u nich" tydzień temu.....

Hehe tu generalnie opadły mi ręce.
Pani powiedziala "aaa to jakaś pomyłka" i poszła w ****u .


Tak wiec drogie Panie - apeluję
Do jasnej ciasnej, pamiętajcie z kim i gdzie sie umawiacie, OK?
Mnie to tam rybka, ale przed świętami ruch jest straszny i niejedna dziewczyna chętnie by w to okienko wtorkowe wskoczyła...

No , to tyle z bajkopisarstwa na dziś
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 18:56   #57
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

buhahahhaa
git historyjka
brawa dla tej dziewczyny, bo uśmiałam się do łez (zwłaszcza wyobrażając sobie minę Pauli po odbieraniu taki SMSów)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:32   #58
guga1
Wtajemniczenie
 
Avatar guga1
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 317
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

swietne hehehe
guga1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:40   #59
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

szkoda gadac
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 21:39   #60
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: Zanim pojdziesz do stylistki..VADEMECUM

Dobre Jakby mnie ktos wyciagnał z łozka o 7 rano, a pozniej jeszcze nie przyszedł na umowione spotkanie to bym zabiła.....
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.