Książki Nory Roberts - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 18:57   #1
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755

Książki Nory Roberts


Witam was serdecznie drogie wizażanki

Bardzo lubię czytać książki autorstwa Nory Roberts mam już ich na swoim koncie dość sporo. Każda jej książka jest inna niż poprzednie i każda mnie zachwyca, jej książki pokazują miłość(z tego co wiem nie tylko) w rożnych obliczach. Każdą z przeczytanych książek tej autorki bardzo mile wspominam i wiem ze do wielu z nich w przyszłości wrócę.

Tak wiec jestem ciekawa czy są tu inne fanki książek Nory Roberts?
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 20:57   #2
tutaj
Zakorzenienie
 
Avatar tutaj
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 500
Dot.: Książki Nory Roberts

Nie nazwałabym się jej fanką, ale kilka książek przeczytałam. Traktuje je jak "zapychacze" nudnych wieczorów. Takie łatwe i przyjemne, że aż nie pamiętam żadnego tytułu
__________________
tutaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 21:21   #3
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Książki Nory Roberts

Pamiętam, że w czasach liceum przeczytałam dość sporo jej książek (takie wytchnienie od nudnych lektur szkolnych). Wspominam je jako bardzo przyjemne, lekkie historie o miłości, nierzadko ze sporą domieszką sensacji.
Od dawna nie czytam tego typu książek, teraz preferuję innego rodzaju literaturę.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 09:21   #4
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez tutaj Pokaż wiadomość
Nie nazwałabym się jej fanką, ale kilka książek przeczytałam. Traktuje je jak "zapychacze" nudnych wieczorów. Takie łatwe i przyjemne, że aż nie pamiętam żadnego tytułu
no tak fanka to może złe określenie

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Pamiętam, że w czasach liceum przeczytałam dość sporo jej książek (takie wytchnienie od nudnych lektur szkolnych). Wspominam je jako bardzo przyjemne, lekkie historie o miłości, nierzadko ze sporą domieszką sensacji.
Od dawna nie czytam tego typu książek, teraz preferuję innego rodzaju literaturę.
Ja nie preferuje żadnego rodzaju książek po prostu albo coś mnie zainteresuje albo nie


Czy naprawde tylko ja czytam jej książki?
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-01, 14:57   #5
kaasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 381
Dot.: Książki Nory Roberts

Ja także od czasu do czasu sięgam po książki Nory Roberts. Czyta się je przyjemnie, łatwo i szybko (akurat na jedno popołudnie ), bohaterowie są sympatyczni i książki nie nudzą. Ale to jest ten typ książek, o których się zapomina, po jakimś czasie nie kojarzę tytułu z treścią. Zdarza mi się wypożyczyć książkę i po kilku stronach stwierdzić, że przecież już ją kiedyś czytałam, lub odwrotnie - pamiętać, że czytałam ten tytuł, ale nie przypominać sobie w ogóle treści.
kaasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 21:17   #6
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez kaasia Pokaż wiadomość
Ja także od czasu do czasu sięgam po książki Nory Roberts. Czyta się je przyjemnie, łatwo i szybko (akurat na jedno popołudnie ), bohaterowie są sympatyczni i książki nie nudzą. Ale to jest ten typ książek, o których się zapomina, po jakimś czasie nie kojarzę tytułu z treścią. Zdarza mi się wypożyczyć książkę i po kilku stronach stwierdzić, że przecież już ją kiedyś czytałam, lub odwrotnie - pamiętać, że czytałam ten tytuł, ale nie przypominać sobie w ogóle treści.
Ja też nie twierdze ze to książki które w jakiś szczególny sposób zapadają w pamięć. To mi sie w nich podoba ze są właśnie takim oderwaniem od nie zawsze kolorowej rzeczywistości. Są lekkie, łatwe i przyjemne
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 10:51   #7
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Książki Nory Roberts

nie jesteś sama jestem jej wielka fanką również moja historia z Nora Roberts zaczęła się jakieś 5 lat temu od książki " Bogowie zła " i od tego czasu ciagle czytam jej książki wspaniale łączy wątek romansu,przygody,horroru i kryminału.nie mam nic do zarzucenia
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 15:08   #8
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Książki Nory Roberts

Ja też ją bardzo lubię. Zwłaszcza serię o kluczach, trzech siostrach. Teraz jestem w trakcie trylogii kręgu.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 14:36   #9
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Książki Nory Roberts

czytałam tylko te 3 o wampirach, bo fascynuje mnie ten temat
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 16:37   #10
Mustique
Lena
 
Avatar Mustique
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12 229
Dot.: Książki Nory Roberts

ja też miło wspominam wieczory z tą autorką.

niedawno zakończyłam czytać trylogię: " ogród"... zachwycona byłam.

a zaczęłó się od " Willi"...

....................
__________________
Mała, Wredna, Bezczelna..
ale jakże zadowolona z siebie!
Mustique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 22:08   #11
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Książki Nory Roberts

Najbardziej podoba mi się cykl In Death - lekki, łatwy i przyjemny, chociaż nie które fragmenty irytują. Poza tym miło wspominam "Ciemną stronę księżyca" i "Śmiałe marzenia". Niestety ma za sobą także koszmarne romanse np. "Nocne fajerwerki".
Z ostatnio przeczytanych trylogii znak siedmiu rozbawił mnie słownictwem, zacytować nie mogę bo i tak wygwiazdkuje. Generalnie dobrze napisany romans przyjemnie się czyta, ale preferuję realne scenariusze. U Roberts często postacie są przerysowane, przykładowo bohaterki wcinają same fast foody i słodycze popijają tą mieszankę colą i funkcjonując na takiej diecie całe życie mają figurę super modelki. Do tego nie które opisy seksu rozkładają na łopatki słowem fantazja ją czasami ponosi.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-13, 12:28   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Do tego nie które opisy seksu rozkładają na łopatki słowem fantazja ją czasami ponosi.
ooo tak no ale ja czytałam o seksie z wampirem, to niewiadomo, co oni tam naprawdę potrafią
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:48   #13
KejTej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Książki Nory Roberts

Ja też ją lubię
Jak już wspomniano, lekkie i przyjemne.
Najbardziej podobały mi się 'Trzy boginie' i taka trylogia, której tytułu zapomniałam.
Dlatego piszę, bo chciałabym ją przeczytać, a tak to kurczak... Książki były o 3 parach, które (wiadomo) miały uratować coś tam sroś tam. Był tam wampir, jakaś babka, która je łapała, potem facet, który potrafił się zmieniać i jakaś księżniczka jeszcze... W każdym razie jak coś drynda w głowach to piszcie...
KejTej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:32   #14
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: Książki Nory Roberts

Ja czytałam jej książki pisane jako J.D. Robb (jakaś seria ze śmiercią w tytule). I mimo, że jestem dość wybrednym czytelnikiem i romansideł nie lubię, tak te czytało mi się naprawdę fajnie, lekko ale z zainteresowaniem.
Przeczytałam też pierwszą książkę z serii Ogród (coś z dalią) i na pewno jak spotkam w bibliotece te następne to wezmę i przeczytam.
Ja te książki określam raczej jako babskie czytadła podczas PMS kiedy mi źle i niedobrze.
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 20:14   #15
melancholiee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Forks
Wiadomości: 31
Dot.: Książki Nory Roberts

Zgadzam się, że treść książek wypada z głowy bardzo szybko, zwłaszcza, jeśli czyta się dużo kryminałów z wątkami miłosnymi. Najbardziej lubię serię napisaną pod pseudonimem J.D. Robb o przygodach Eve Dallas. Jedna część mi się kompletnie nie podobała, bodajże coś o maniaku komputerowym, ale głowy nie daję. Kiedyś czytałam też przyjemną książkę Roberts - pamiętam, że był jakiś namiot w lesie, czy coś. I rezerwat (?). Polecam na długie zimowe wieczory, z kocykiem i ciepłą herbatą.
__________________
"One thing I truly knew—knew it in the pit of my stomach, in the center of my bones, knew it from the crown of my head to the soles of my feet, knew it deep in my empty chest—was how love gave someone the power to break you. I`d been broken beyond repair."
Fangbanger
Spunk Ransom

Edytowane przez melancholiee
Czas edycji: 2010-01-12 o 20:17
melancholiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 15:24   #16
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez Mustique Pokaż wiadomość
ja też miło wspominam wieczory z tą autorką.

niedawno zakończyłam czytać trylogię: " ogród"... zachwycona byłam.

a zaczęłó się od " Willi"...

....................
Ta trylogia bardzo mi sie podobała, zreszta jak chyba kazda jej ktora przeczytałam

Cytat:
Napisane przez KejTej Pokaż wiadomość
Ja też ją lubię
Jak już wspomniano, lekkie i przyjemne.
Najbardziej podobały mi się 'Trzy boginie' i taka trylogia, której tytułu zapomniałam.
Dlatego piszę, bo chciałabym ją przeczytać, a tak to kurczak... Książki były o 3 parach, które (wiadomo) miały uratować coś tam sroś tam. Był tam wampir, jakaś babka, która je łapała, potem facet, który potrafił się zmieniać i jakaś księżniczka jeszcze... W każdym razie jak coś drynda w głowach to piszcie...
To jest trylogia kregu w jej skład wchodza:"Magia i miłość", "Taniec Bogów”, „Dolina Ciszy”. Ja czytałam ale niestety tylko pierwsza część

Cytat:
Napisane przez melancholiee Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że treść książek wypada z głowy bardzo szybko, zwłaszcza, jeśli czyta się dużo kryminałów z wątkami miłosnymi. Najbardziej lubię serię napisaną pod pseudonimem J.D. Robb o przygodach Eve Dallas. Jedna część mi się kompletnie nie podobała, bodajże coś o maniaku komputerowym, ale głowy nie daję. Kiedyś czytałam też przyjemną książkę Roberts - pamiętam, że był jakiś namiot w lesie, czy coś. I rezerwat (?). Polecam na długie zimowe wieczory, z kocykiem i ciepłą herbatą.
ja jej kryminałów jeszcze nie czytałam ale myślę ze jak spotkam to się skusze
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:17   #17
KejTej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
Ta trylogia bardzo mi sie podobała, zreszta jak chyba kazda jej ktora przeczytałam



To jest trylogia kregu w jej skład wchodza:"Magia i miłość", "Taniec Bogów”, „Dolina Ciszy”. Ja czytałam ale niestety tylko pierwsza część



ja jej kryminałów jeszcze nie czytałam ale myślę ze jak spotkam to się skusze
Bardzo dziękuję m_martka . Ja czytałam całą serię i bardzo mi się podobała. Od Nory jeszcze polecam "Port macierzysty" czy jakoś tak i "Trzy boginie" .
KejTej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-21, 10:37   #18
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez KejTej Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję m_martka . Ja czytałam całą serię i bardzo mi się podobała. Od Nory jeszcze polecam "Port macierzysty" czy jakoś tak i "Trzy boginie" .
trzy boginie zaczęłam czytać ale jakoś mnie nie wciągnęły i z tego co pamietam to nie skończyłam jej czytać.
A po pozostałe dwie książki z trylogii kręgu na pewno sięgnę bo pierwsza mi się podobała.
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 12:22   #19
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Książki Nory Roberts

Roberts Nora - Szczęściara
Właśnie przeczytałam -lekkie, wciągające, przeczytane jednym tchem nie ma to jak trochę się zrelaksować i wciągnąć w miłosną opowieść


Przeczytałam jeszcze portret w bieli
dłuższa, ciekawsza, równie wciągająca

Edytowane przez Ilena
Czas edycji: 2010-03-23 o 08:40
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 19:53   #20
KejTej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 27
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
trzy boginie zaczęłam czytać ale jakoś mnie nie wciągnęły i z tego co pamietam to nie skończyłam jej czytać.
A po pozostałe dwie książki z trylogii kręgu na pewno sięgnę bo pierwsza mi się podobała.
Właśnie skończyłam czytać po raz drugi całą serię i muszę przyznać, że jest świetna, chociaż czasami mnie męczyły te wszystkie rzewne wyznania miłosne... No ale.
3 część jest najlepsza. WOJNA! Ihaa!
KejTej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 20:28   #21
Shizuka351
Przyczajenie
 
Avatar Shizuka351
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: Książki Nory Roberts

Ja przeczytałam całkiem sporo jej książek. Najlepiej zapamiętałam serię o 3 siostrach czarownicach. Sądzę że to miłe książki, ale nic poza tym. Bohaterowie są zbyt idealni jak dla mnie, a niektóre "romantyczne" opisy pocałunków/seksu są powalające (też bym takie porywające momenty chciała przeżyć
Shizuka351 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 20:27   #22
Martita2103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 25
Smile Kwartet weselny - Nora Roberts

Ostatnio buszując po internecie przypadkiem wpadłam na książki Nory Roberts i zainteresowałam się Kwartetem weselnym, czy któraś albo któryś z Was czytał te książki? Myślicie że warto po nie sięgnąć?
Martita2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:12   #23
SyllaQMadam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3
Dot.: Książki Nory Roberts

Niedawno skończyłam czytać "Ciemna strona księżyca" Nory
i po prostu zafascynowałam się super się czytało, przechodzisz przygodę razem z nią Najpierw myślałam, że mam dobry okres na czytanie książek
, ale pożyczyłam drugą innej autorki i już nie jest dobra nie mogę się wciągnąć jakoś, więc powróciłam do Nory i zamierzam czytać każdą jej książkę.

Edytowane przez SyllaQMadam
Czas edycji: 2011-11-27 o 18:15
SyllaQMadam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 09:40   #24
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez Martita2103 Pokaż wiadomość
Ostatnio buszując po internecie przypadkiem wpadłam na książki Nory Roberts i zainteresowałam się Kwartetem weselnym, czy któraś albo któryś z Was czytał te książki? Myślicie że warto po nie sięgnąć?
ja juz sobie je zaklepałam w bibliotece

Cytat:
Napisane przez SyllaQMadam Pokaż wiadomość
Niedawno skończyłam czytać "Ciemna strona księżyca" Nory
i po prostu zafascynowałam się super się czytało, przechodzisz przygodę razem z nią Najpierw myślałam, że mam dobry okres na czytanie książek
, ale pożyczyłam drugą innej autorki i już nie jest dobra nie mogę się wciągnąć jakoś, więc powróciłam do Nory i zamierzam czytać każdą jej książkę.
mnie tez sie szybko czyta jej książki, a ze zawsze mam niedosyt lubię jej trylogie
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 13:10   #25
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Książki Nory Roberts

Szkoda, że wątek umarł.
Fajna lekka pisarka z Nory Roberts,
jakieś 4 lata temu przeczytałam jej wszystkie pozycje jakie znalazłam w bibliotece. Wiele nie po kolei z serii in death.
Niedługo mam zamiar wrócić do serii ale tym razem przeczytać wszystkie części i w odpowiedniej kolejności
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 14:21   #26
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Książki Nory Roberts

czytałam- więzy krwi i ciemna strona księżyca - bardzo mi się podobały
natomiast trzy Boginie, nuda do kwadratu... bohaterowie irytujący...

w swojej biblioteczce mam Lasy w płomieniach - czytałyście?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 16:12   #27
ameliar
Zadomowienie
 
Avatar ameliar
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 881
Dot.: Książki Nory Roberts

Ja nie czytałam
Ale dodaje jako kolejną pozycję do...
__________________


"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" Paulo Coelho
(maj 2010-...)


ameliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 19:43   #28
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
czytałam- więzy krwi i ciemna strona księżyca - bardzo mi się podobały
natomiast trzy Boginie, nuda do kwadratu... bohaterowie irytujący...

w swojej biblioteczce mam Lasy w płomieniach - czytałyście?
mnie trzy boginie tez znudziły
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-24, 22:18   #29
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Książki Nory Roberts

Cytat:
Napisane przez m_martka Pokaż wiadomość
mnie trzy boginie tez znudziły
a z okładki ta książka zapowiadała się rewelacyjnie
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-25, 09:07   #30
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: Książki Nory Roberts

nawet opis jest zachęcający do przeczytania,

W biedronce pojawiają się co jakiś czas książki Nory, ostatnio kwartet weselny i trylogia trzy siostry.
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:49.