szczęśliwe singielki czyli MY :-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-15, 23:28   #61
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
tego bardziej niesmiałego czy tego bardzo wygadanego?? Mi sie ten wygadany podobał, a blondynek tez był całkiem całkiem choć blondynów z zasady zawsze przekreślałam to ten mmmmm
napewno umiesz flirtować!! Ja tez nie pamietałam a dziś było mmmmmmm az mi się gebula smieje
noo niezbyt wygadany? cicha woda brzegi rwie... pewnie go onieśmieliłaś i tyle właściwie obojętnie jaki, ważne żeby można było potrenować hehe a Ty udoskonalaj swoje umiejętności, dopóki masz okazję coś mi się wydaje, że oni raczej zajęci nie są... więc DO DZIEŁA!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:29   #62
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Ano, dziewczyny, ja tutaj widzę ładny wiec sfiksowałyśmy, bośmy chłopa dawno nie miały

Jestem singlem i nie narzekam a wręcz przeciwnie-emocji to mam więcej, niż kiedykolwiek. Robię co mi się podoba, jak mi się podoba i z kim mi się podoba- czego więcej moge wymagać? ściskam Was wszystkie mocno, single Wy cudne
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:30   #63
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Ano, dziewczyny, ja tutaj widzę ładny wiec sfiksowałyśmy, bośmy chłopa dawno nie miały

Jestem singlem i nie narzekam a wręcz przeciwnie-emocji to mam więcej, niż kiedykolwiek. Robię co mi się podoba, jak mi się podoba i z kim mi się podoba- czego więcej moge wymagać? ściskam Was wszystkie mocno, single Wy cudne
co tam wiec... Sabat Wolnych Singlowych Czarownic i widać jaki tu kocioł
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:32   #64
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
my tu single a już się rozglądamy za jakimś smakowitym kąskiem... hehe wtedy tytuł tego wątku powinien być inny np. "Poszukujemy kogoś do trenowania flirtowania" albo "Facet pilnie potrzebny..." no, ale wracając do tematu-jakoś się tą Trójcą podzielimy...
i wychodzi na to ze ladne z nas singielki haha ale potrenowac trzeba bo czasem kiedys jak ktos nas wezmie z zaskoczenia zebysmy wiedzialy co i jak to jak trojca do podzialu to ja juz w ogole chyba jestem najszczesliwsza haha
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:33   #65
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
my tu single a już się rozglądamy za jakimś smakowitym kąskiem... hehe wtedy tytuł tego wątku powinien być inny np. "Poszukujemy kogoś do trenowania flirtowania" albo "Facet pilnie potrzebny..." no, ale wracając do tematu-jakoś się tą Trójcą podzielimy...
U mnie swego czasu panowało haslo: Facet na gwałt potrzebny

Laski lece spanko!! Po takim dniu to powinno mi się wreszcie dobrze spać
Ściskam was mocno!!
Słodkich
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:35   #66
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kociaczek
ktos nas wezmie z zaskoczenia zebysmy wiedzialy co i jak
o chciałabym to widzieć... każda z nas wyciągnie swoją tajemną broń ( bazooke ) i każdy facet będzie nasz no, ale na razie on mi nie potrzebny jestem dumna, że jestem SINGLEM
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:36   #67
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
co tam wiec... Sabat Wolnych Singlowych Czarownic i widać jaki tu kocioł
Niezależna Republika Wizażowych Czarodziejek z naciskiem na NIEZALEŻNA ale co racja, to racja- oczarowac kogoś trza. Choćby dla przećwiczenia paru zaklęć i sztuczek
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 23:36   #68
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
U mnie swego czasu panowało haslo: Facet na gwałt potrzebny

Laski lece spanko!! Po takim dniu to powinno mi się wreszcie dobrze spać
Ściskam was mocno!!
Słodkich
no ja też lecę spatuchać... dobranoc moje Singielki słodziutkich snów buziaaaaczki dla Was wszystkich!!
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:37   #69
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
noo niezbyt wygadany? cicha woda brzegi rwie... pewnie go onieśmieliłaś i tyle właściwie obojętnie jaki, ważne żeby można było potrenować hehe a Ty udoskonalaj swoje umiejętności, dopóki masz okazję coś mi się wydaje, że oni raczej zajęci nie są... więc DO DZIEŁA!
Tylko stał i sie usmiechał, nawet słowa nie powiedział
Mi sie wydaje że jednak zajęci.. bo fajni naprawdę ehh miałam iść spać ide juz nie piszcie nic
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:38   #70
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Niezależna Republika Wizażowych Czarodziejek z naciskiem na NIEZALEŻNA ale co racja, to racja- oczarowac kogoś trza. Choćby dla przećwiczenia paru zaklęć i sztuczek
dokładnie NIEZALEŻNA szkoda że nie można zmienić tytułu wątku na NR-WC nawet ładnie się prezentuje, nieprawdaż? (tylko to WC mi się z toi-toi kojarzy )
teraz na serio dobranoc! i Wy też do spania! macie być rześkie i wypoczęte
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-15, 23:46   #71
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
o chciałabym to widzieć... każda z nas wyciągnie swoją tajemną broń ( bazooke ) i każdy facet będzie nasz no, ale na razie on mi nie potrzebny jestem dumna, że jestem SINGLEM
ja tez jestem dumna z tego ze jestem singlem no to jak idziecie spac to slodkie caluski dla wszystkich singielek
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 23:58   #72
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Melduje sie!
Alez tu sie towarzystwo rozbrykalo, no prosze prosze!!

I widze, ze nawet trafily tu do nas dusze spoza Rozstaniowego!

Zgadzam sie zgadzam z Ryfka :
Cytat:
sfiksowałyśmy, bośmy chłopa dawno nie miały!


Cytat:
Napisane przez Ryfka
Jestem singlem i nie narzekam a wręcz przeciwnie-emocji to mam więcej, niż kiedykolwiek. Robię co mi się podoba, jak mi się podoba i z kim mi się podoba- czego więcej moge wymagać?
no czego?? A jakiegos ksieciunia na bialym koniu.. no dobra moze byc osiol.. moze nawet na bosaka przyjsc

KAJEEEEK!!!

Flirciaro jedna!!!

Lepiej bys opowiedziala jak tam z ta praca??? Bo nie wiem czy drogie kolezanki wiecie, ale Kajek bedzie pracowac wiec zanim tam sie zalapie chce zaczarowac swoja przyszla ekipe, zeby potem za nia czarna robote odwalali...!! Udal sie motyw ze szpiegiem????
A gdziez zes Cie znowu Twoj byly wypatrzyl??

I tym optymistycznym akcentem klade sie spac spozniona o dwie godziny i znow jutro na 8h nie wstane....

CALUSY DLA WSZYSTICH!!!


MOja WIZAZOWA RODZINKO!
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 06:33   #73
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

witam singielki z samego rana
Uśmiechajmy się dużo, wszak nigdy nie wiadomo, co może się zdażyć
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 07:20   #74
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
oj zgadzam się zgadzam! kobiety zawsze poświęcają się dla swoich facetów, zrywają kontakty ze znajomymi, poświęcają calutki swój czas dla nich, a często oni i tak tego nie doceniają. Zatem, skoro jesteśmy już wolne, to odrobinka egoizmu nam nie zaszkodzi, prawda? No, może więcej niż odrobinka

martina@ witaj, jak miło że przyłącza się do nas kolejna szczęśliwa singielka!!

żeby tylko nie utworzyło się tu kółko zagorzałych feministek hihi
zgadzam sie wiecej niz odrobinka egoizmu nam nie zaszkodzi

ja rowniez przylaczam sie jako szczesliwa singielka
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 08:18   #75
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

jesteście niemożliwe... jowisia no ja właśnie miałam wstać o ósmej... a zobacz która jest
a kajasia wszystko skrzętnie ukrywa przed nami co to za motyw ze szpiegiem? co Wy znowu uknułyście...

Sathi no uśmiecham się z samego rana... mój kot wygląda dziś jak szczurek aż z niej cieknie, bo na dworze ulewa a jej zachciało się na spacerki chodzić

aluniaa007 hehe raz się żyje, więc od czasu do czasu można być egocentrykiem, ale troszeczkę

pozdrawiam Was Wariatki singlowe moje miłego dnia
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 10:40   #76
kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 564
GG do kociaczek
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez Sathi
witam singielki z samego rana
Uśmiechajmy się dużo, wszak nigdy nie wiadomo, co może się zdażyć
tak tak usmiechamy sie moza ja juz nie z samego rana ale ups takie fajne to lozeczko mam ze wstawac mnie sie nie chcialo az do 10 haha milego dnia singileki
kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 12:21   #77
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez jowisia
no czego?? A jakiegos ksieciunia na bialym koniu.. no dobra moze byc osiol.. moze nawet na bosaka przyjsc
"no i skończyło się rumakowanie"

JOWISIU! Ja Cię przywołuję do porządku, młoda damo! Żadnych osiołków, osiłków ani innych zwierząt gospodarskich! Zobaczysz, będzie super ten Twój menszczizna
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 12:24   #78
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez jowisia
KAJEEEEK!!!

Flirciaro jedna!!!

Lepiej bys opowiedziala jak tam z ta praca??? Bo nie wiem czy drogie kolezanki wiecie, ale Kajek bedzie pracowac wiec zanim tam sie zalapie chce zaczarowac swoja przyszla ekipe, zeby potem za nia czarna robote odwalali...!! Udal sie motyw ze szpiegiem????
A gdziez zes Cie znowu Twoj byly wypatrzyl??

I tym optymistycznym akcentem klade sie spac spozniona o dwie godziny i znow jutro na 8h nie wstane....

CALUSY DLA WSZYSTICH!!!


MOja WIZAZOWA RODZINKO!
A co nie wolno mi?? Myslalam ze niewiem jak to sie robi, a chyba cos wiem I jak uroslam w oczach Kumpela sie potem smiala ze az sie prostowalam, bo jestem na codzien konik garbusek
To chyba jednak nie bedzie moja przyszla ekipa, dzwonilam tam przed chwila (bo jak bylam to sie nie przyznalam ze w sprawie stazu ) okazalo sie ze szef potrzebuje kogos do prowadzenia sklepu internetowego, niewiem czy komputerowego czy odzieżowego, bo taki tez ma. mam spotkanie w czwartek przed poludniem wiec trzymajta kciukasy!!! wszystko sie okaze w praniu... powiem co i jak :P
A exa widzialam na miescie, popatrzyl na mnie wrednie i udal ze nie zna, ehhh i pomyslec ze chcialam z tym czlowiekiem spedzic reszte zycia

Lece sie odprezyc... bo jakos nieswojo sie czuje
Ściskam was kobietki
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 12:30   #79
myycha
Rozeznanie
 
Avatar myycha
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 780
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

ufff przeczytalam caly watek ... zakrecone kobity z was ... i takie pozostancie... ja odkad zaczelam pracowac w solarium dziekuje losu za to, ze jestem singielka... bo przeciez gdybym kogos miala to jak ja bym flirtowala z tymi przystojniakami... kocham wolnosc i solarium
myycha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 12:32   #80
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
jesteście niemożliwe... jowisia no ja właśnie miałam wstać o ósmej... a zobacz która jest
a kajasia wszystko skrzętnie ukrywa przed nami co to za motyw ze szpiegiem? co Wy znowu uknułyście...

Sathi no uśmiecham się z samego rana... mój kot wygląda dziś jak szczurek aż z niej cieknie, bo na dworze ulewa a jej zachciało się na spacerki chodzić

aluniaa007 hehe raz się żyje, więc od czasu do czasu można być egocentrykiem, ale troszeczkę

pozdrawiam Was Wariatki singlowe moje miłego dnia
Iuvenilis nic nie ukrywam Jowi wie bo sie z Jowi juz 5 miesiecy 'znamy' Jowis patrz ile juz czasu minelo, zaraz pol roku bedziemy oblewac
Iuv chodzi o to, ze planuje odbyc staz, mam namiary na dwa miejsca i zanim tam zadzwonilam to poszlam do tego sklepu zobaczyc co i jak, jaka atmosfera itp, a ze sami faceci i to w przedziale 22-27 czyli moim ulubionym to zaraz dzis zdwonilam ze chce tam miec staz okazalo sie ze jednak tak milo nie bedzie bo szef ma inne plany w stosunku do stazysty, ale w czwartek sie wszystkiego dowiem

No to lecem Miłego dnia Singielki kochane
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 12:52   #81
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Iuvenilis nic nie ukrywam Jowi wie bo sie z Jowi juz 5 miesiecy 'znamy' Jowis patrz ile juz czasu minelo, zaraz pol roku bedziemy oblewac
Iuv chodzi o to, ze planuje odbyc staz, mam namiary na dwa miejsca i zanim tam zadzwonilam to poszlam do tego sklepu zobaczyc co i jak, jaka atmosfera itp, a ze sami faceci i to w przedziale 22-27 czyli moim ulubionym to zaraz dzis zdwonilam ze chce tam miec staz okazalo sie ze jednak tak milo nie bedzie bo szef ma inne plany w stosunku do stazysty, ale w czwartek sie wszystkiego dowiem

No to lecem Miłego dnia Singielki kochane
no to się postaraj... może osobiście udaj się do szefa, wiesz mini spódniczka+dekoldzik, no i powiedz że zależy Ci na stażu tylko i wyłącznie w komputerowym... pamiętaj o trzepotaniu rzęsami i tym podobnych
no powinno zadziałać (chciałabym zobaczyć minę tego szefa, jak Cię zobaczy )
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 12:53   #82
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez myycha
ufff przeczytalam caly watek ... zakrecone kobity z was ... i takie pozostancie... ja odkad zaczelam pracowac w solarium dziekuje losu za to, ze jestem singielka... bo przeciez gdybym kogos miala to jak ja bym flirtowala z tymi przystojniakami... kocham wolnosc i solarium
wcaaaale nie takie zakręcone... my chyba tylko wiecznie jesteśmy chore-na głupawkę no, to pewnie widujesz niezłe CIACHA tam na solarce... a w kabinach macie kamery?
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 13:59   #83
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
no to się postaraj... może osobiście udaj się do szefa, wiesz mini spódniczka+dekoldzik, no i powiedz że zależy Ci na stażu tylko i wyłącznie w komputerowym... pamiętaj o trzepotaniu rzęsami i tym podobnych
no powinno zadziałać (chciałabym zobaczyć minę tego szefa, jak Cię zobaczy )
Mam spotkanie z szefem w czwartek, ale mini i dekold odpada nawet takich ciuchów nie mam w szafie nieznosze spódnic wiec mam chyba tylko 3
Ja tez jestem ciekawa miny tego szefa bo mnie z widzenia zna napewno Posciemniam że potrzebna jest w sklepie równowaga bo czasami faceci tez tam przychodzą obaczymy... może to prowadzenie sklepu internetowego to bedzie w tym sklepie i bede miała z chłopakami kontakt?? Fajnie by bylo Dobra uciekam zagadnienia przygotowywac
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 14:10   #84
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

hmmmm no to chyba i ja powinnam dopisac sie do Was,Drogie Singielki.... czy ja szczesliwa singielka jestem?? nie patrzac na ten jednodniowy dol w ciagu kazdego jednego miesiaca to tak ,jestem szczesliwa singielka


POZDRAWIAM
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 16:13   #85
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez doduŚ
hmmmm no to chyba i ja powinnam dopisac sie do Was,Drogie Singielki.... czy ja szczesliwa singielka jestem?? nie patrzac na ten jednodniowy dol w ciagu kazdego jednego miesiaca to tak ,jestem szczesliwa singielka


POZDRAWIAM
hehe doły się zdarzają... i wybuchy gniewu również
(uwaga uwaga! ZBLIŻA MI SIĘ OKRES ->czytaj:należy mnie omijać szerokim łukiem )

doduŚ czy mi się wydaje, czy masz w podpisie słowa piosenki z filmu Khabi Khushi Khabie Gham ( Czasem słońce, czasem deszcz )??
A myślałam, że tylko ja jestem na tyle walnięta, żeby mieć obsesję na punkcie tego filmu...
pozdrawiam
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 16:23   #86
madzia1324
Raczkowanie
 
Avatar madzia1324
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 111
Talking Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

aj dziewczyny to My chcemy być wolne czy jednak nie co Ale to ja się też pochwale, że dzisiaj dwaj mili, młodzi panowie kominiarzowie (kurcze tak to się odmienia ) miło się do mnie uśmiechali i próbowali nawiązać rozmowe heh miło było Ej a co to faceci z komputerowego co? Bo ja byłabym zainteresowana blondynkiem ewentualnie
__________________
Radość to motyl
Który fruwa nisko nad ziemią,
Lecz smutek to ptak
O wielkich, silnych, czarnych skrzydłach,
One unoszą człowieka ponad życie
(...)

Edith Sodergan
"w zwierciadle, niejasno"
madzia1324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 16:25   #87
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

ja jestem takiego zdania:
trzeba umieć być z kimś, ale trzeba też opanować sztukę bycia samemu. W każdym momencie życia trzeba się dobrze ze soba czuć.

Jest mi super samej, ale wcale bym się nie pogniewała, jakbym miała TŻ
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 16:30   #88
iuvenilis
Raczkowanie
 
Avatar iuvenilis
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 366
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez martina@
ja jestem takiego zdania:
trzeba umieć być z kimś, ale trzeba też opanować sztukę bycia samemu. W każdym momencie życia trzeba się dobrze ze soba czuć.

Jest mi super samej, ale wcale bym się nie pogniewała, jakbym miała TŻ
chyba opanowałam tę sztukę do perfekcji... i powiem, że jak trafiam na nieodpowiedniego faceta i skoro tak dobrze mi było samej, to po co się męczyć?
czekam na Księcia z bajki.
Na białym koniu.
I koniec. Kropka.
I nikt inny
__________________
...
iuvenilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 16:42   #89
madzia1324
Raczkowanie
 
Avatar madzia1324
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 111
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
chyba opanowałam tę sztukę do perfekcji... i powiem, że jak trafiam na nieodpowiedniego faceta i skoro tak dobrze mi było samej, to po co się męczyć?
czekam na Księcia z bajki.
Na białym koniu.
I koniec. Kropka.
I nikt inny
właśnie! trafiłaś w sedno. Tylko mi jedne kumpel powiedzial, że księciów z bajek już nie ma i że oni wygineli. I że niewiadomo na co czekam. A wy co o tym myślicie? Przecież nic na siłe, a jak patrze na niektóre osoby. Nie kochaja się tylko na siłe chcą z kimś być, bo boja się samotności, nie chcą być wyśmiane itd. Dla mnie to byłby koszmar
__________________
Radość to motyl
Który fruwa nisko nad ziemią,
Lecz smutek to ptak
O wielkich, silnych, czarnych skrzydłach,
One unoszą człowieka ponad życie
(...)

Edith Sodergan
"w zwierciadle, niejasno"
madzia1324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-16, 16:42   #90
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: szczęśliwe singielki czyli MY :-)

Cytat:
Napisane przez iuvenilis
chyba opanowałam tę sztukę do perfekcji... i powiem, że jak trafiam na nieodpowiedniego faceta i skoro tak dobrze mi było samej, to po co się męczyć?
czekam na Księcia z bajki.
Na białym koniu.
I koniec. Kropka.
I nikt inny
dokładnie! ja już wiem mniej wiecej jaki ma być, więc nawet nie chce mi się pakować w związek dla samego 'związku', byle by tylko z kimś być. To nie dla mnie
__________________
ŻYCIE, KOCHAM CIĘ NAD ŻYCIE!

73->72->71->65->60
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.