Szampony koloryzuj±ce, szamponetki - pytania, problemy - w±tek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-06-25, 11:20   #2101
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hammie Poka¿ wiadomo¶æ
chcialam zrobic panterke lub zebre na lbie (mam blond) czy szamponetka sie do tego nadaje?
Niezbyt. Przy myciu szamponetka bêdzie siê rozp³ywaæ trochê, tj zmywaæ i przenosiæ na niepofarbowane czê¶ci w³osów. Tak¿e zeberka by³aby wtedy p³ywaj±c± zeberk± (;
Jak chcesz co¶ zmywalnego to id¼ do sklepu fryzjerskiego i kup sobie taki spray barwi±cy w³osy. On w ogóle nie przenika do wnêtrza w³osa tylko oblepia go- zmywa siê przy ka¿dym myciu. Tak¿e co prawda musia³aby¶ powtarzaæ koloryzacjê po ka¿dym myciu, ale masz pewno¶æ, ¿e na 100% kolor zejdzie. I nie zniszczy w³osów. Za to trzeba wtedy przed deszczem siê chroniæ :P

Cytat:
Napisane przez Gorzarkagim Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ z pytaniem ^.^
Mam w³osy koloru ciemny blond a chcia³abym farbowaæ na granatowo-czarny
My¶licie ¿e mo¿e wyj¶æ?
No i je¶li nie znajdê tych szamponetek z Dani to oc jeszcze polecacie?
W±tpiê aby z ciemnego blondu zrobi³a siê przy pierwszej koloryzacji granatowa czerñ. Podejrzewam, ¿e mog³oby byæ tak jak u mnie- kolor za pierwszym razem z³apie o wiele s³abiej. I o ile w przypadku kawowego br±zu to kolor po prostu sta³ siê laskowym rudym, który mi pasowa³, o tyle granatowa czerñ mog³aby staæ siê hmm granatem...
Mo¿e spróbuj najpierw pokoloryzowaæ jedno pasemko gdzie¶ w g³êbi fryzury? Tak ¿eby w najgorszym wypadku je wyci±æ? xD
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 14:02   #2102
Aga Yoko
Raczkowanie
 
Avatar Aga Yoko
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Che³m
Wiadomo¶ci: 201
GG do Aga Yoko
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

To dobrze, jak nie brudzi recznikow
Ale chyba jednak z tego 'farbowania' nic nie bedzie narazie. Bylam dzisiaj u fryzjera i tak mam sciete, ze tych z wierzchu wlosow jest malo, ale widac te spod spodu xd i one ciemniejsze sa, wiec w sumie mam teraz juz ciemny braz, bez farbowania :d
Ale dzieki za wiadomosci na ten temat Kiedys pewnie sie przydadza )
Aga Yoko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 14:36   #2103
karolis90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Jak szybko zmyc szampon koloryzujacy palette do 24 myc?? wczesniej ciagle rozjansialam wlosy, a wczoraj zafarbowalam tym szamponem ciemna czekolada, sa czarne przy przedzialku a reszta jest brazowa z przeswitami blondu, paskudztwo.... Jak sie tego pozbyc??
karolis90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 14:44   #2104
maarttt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 231
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

czy to naprawde taki staszny kolor? czy wyjdzie mi czerwony lub pomaranczowy??? chcialam rudy (na zdjeciac moj obecny kolorek i szampontka)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg PICT4047.jpg (111,3 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 1241869239.jpg (42,3 KB, 33 za³adowañ)
maarttt jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 15:05   #2105
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez karolis90 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak szybko zmyc szampon koloryzujacy palette do 24 myc?? wczesniej ciagle rozjansialam wlosy, a wczoraj zafarbowalam tym szamponem ciemna czekolada, sa czarne przy przedzialku a reszta jest brazowa z przeswitami blondu, paskudztwo.... Jak sie tego pozbyc??
Je¿eli masz w³osy w dobrym stanie to proponujê po prostu myæ je d³ugo szamponem zio³owym. Jest najmocniejszy i powinien sporo koloru wyp³ukaæ z w³osów. Mo¿esz te¿ spróbowaæ polaæ w³osy 20% roztworem wody i soli morskiej, a potem w³o¿yæ w³osy pod czepek i pod rêcznik na kilka godzin. Ale powiem szczerze, ¿e ta druga opcja jest dla w³osów raz, ¿e bardzo zdrowych, a dwa, ¿e wytrzyma³ych na takie rzeczy. Odpowiedzialno¶ci za stan w³osów przy tych metodach nie biorê. Zw³aszcza przy drugiej.

Cytat:
Napisane przez maarttt Poka¿ wiadomo¶æ
czy wyjdzie mi czerwony lub pomaranczowy??? chcialam rudy (na zdjeciac moj obecny kolorek i szampontka)
No jak patrzê na zdjêcie [ bardzo rozmyte niestety ] to mam odczucie, ¿e pani na tej szamponetce ma czerwone w³osy. Ale co to za plamy s± na opakowaniu tej szamponetki? By³a otwierana? Je¿eli w ¶rodku jest bardziej ruda ni¿ czerwona, a na to wskazuj± plamy :P, to spoko, raczej bardziej ruda wyjdzie. Przynajmniej u mnie w przypadku szamponetek Marion wiêcej znaczy³ kolor szamponetki ni¿ kolor pani na zdjêciu. Chocia¿ nie spotka³am siê jeszcze z przypadkiem, gdzie kolor w³osów ze zdjêcia drastycznie ró¿ni³ siê od koloru samej substancji barwi±cej.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 15:14   #2106
Gorzarkagim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 33
GG do Gorzarkagim
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

hmm granat na g³owie mnie nieco zniecheci³ Mo¿e spróbuje z jakim¶ czekoladowym..
Gorzarkagim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 15:53   #2107
elpik91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Witam wszystkie Panie Chcialabym sobie zafarbowac wloski, szamponetka. Mam jasny braz wlosy i chcialabym sobie zafarbowac na jasniejszy...na rudy, ale taki nie calkiem rudy, cos podchodzacego pod miodowy blond...nie wiem jak to okreslic, mam nadzoeje ze wiedziecie o co mi chodzi. Zlapie mi szaponetka kolor jasniejszy od moich wlosow? I czy wie ktos czy sa moze takie? Nigdzie u siebie w miescie nie znalazlam ale moze da sie w necie zamowic? mam linka z kolorkiem wlosow...nie wiem czy moge go tu uzyc...moj ideal koloru sa takie szamponetki moze? znacie jakies? BArdzo dziekuje z gory za odpowiedzi

Farby to tak nie bardzo moge uzywac, chyba ze sa jakies takie, ktore nie nieszcza wlosow i nie wypadaja po nich. Ostatanio jak farbowalam wlosy farba to mi lecialy...;/ Mam ogolnie malo wlosow i nie chce ich resztek stracic xD sa cienkie i slabe...dlatego pytam o szamponetki
tutaj pokazuje zdjecie, nie wiem czy wyraznie widac ale mam wyrazniejsze tylko nie wiem czy moge z fotobloga wstawiac...xD

http://photos.nasza-klasa.pl/1967461...6e19c286e.jpeg
elpik91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 18:39   #2108
sale_girl
Zadomowienie
 
Avatar sale_girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 1 239
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

No to jestem ruda... bardziej chwyci³ na niektórych pasemkach, o ja mam w³osy naturalnie z pasemkami od s³oñca... ale trochê rudego jest, chocia¿ trochê te¿ rozja¶nionego br±zu... poka¿ê wam zdjêcie pojutrze, bo nie mam aparatu na razie
sale_girl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 19:00   #2109
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Czekamy na zdjêcia . Mo¿e sama te¿ siê skuszê na rudy, ostatnio mam na niego ochotê.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-25, 19:40   #2110
grouchysnaper
Raczkowanie
 
Avatar grouchysnaper
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czelad¼
Wiadomo¶ci: 70
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Ja zdecydowa³am siê farbowaæ na rudo. Co prawda mam taki bardziej br±zowo rudy kolor w³osów, ale mo¿e co¶ z tego wyjdzie, chocia¿ refleksy. I mam zamiar kupiæ jutro w Rossmanie t± Deliê (?). Efekty poka¿ê
grouchysnaper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-26, 08:48   #2111
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gorzarkagim Poka¿ wiadomo¶æ
hmm granat na g³owie mnie nieco zniecheci³ Mo¿e spróbuje z jakim¶ czekoladowym..
Ju¿ lepiej. Czekoladowy najwy¿ej tak jak u mnie kawowy, zejdzie na rudo. Mnie to akurat nie przeszkadza.

Cytat:
Napisane przez elpik91 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkie Panie Chcialabym sobie zafarbowac wloski, szamponetka. Mam jasny braz wlosy i chcialabym sobie zafarbowac na jasniejszy...na rudy, ale taki nie calkiem rudy, cos podchodzacego pod miodowy blond...nie wiem jak to okreslic, mam nadzoeje ze wiedziecie o co mi chodzi. Zlapie mi szaponetka kolor jasniejszy od moich wlosow? I czy wie ktos czy sa moze takie? Nigdzie u siebie w miescie nie znalazlam ale moze da sie w necie zamowic? mam linka z kolorkiem wlosow...nie wiem czy moge go tu uzyc...moj ideal koloru sa takie szamponetki moze? znacie jakies? BArdzo dziekuje z gory za odpowiedzi

Farby to tak nie bardzo moge uzywac, chyba ze sa jakies takie, ktore nie nieszcza wlosow i nie wypadaja po nich. Ostatanio jak farbowalam wlosy farba to mi lecialy...;/ Mam ogolnie malo wlosow i nie chce ich resztek stracic xD sa cienkie i slabe...dlatego pytam o szamponetki
tutaj pokazuje zdjecie, nie wiem czy wyraznie widac ale mam wyrazniejsze tylko nie wiem czy moge z fotobloga wstawiac...xD

http://photos.nasza-klasa.pl/1967461...6e19c286e.jpeg
Ju¿ "kilka" razy pisa³y¶my tutaj z dziewczynami, ¿e szamponetka nie rozja¶ni w³osów.
A co do s³abych w³osów to radzê najpierw je zregenerowaæ i powalczyæ z ich wypadaniem, a dopiero potem je mêczyæ.

Cytat:
Napisane przez sale_girl Poka¿ wiadomo¶æ
No to jestem ruda... bardziej chwyci³ na niektórych pasemkach, o ja mam w³osy naturalnie z pasemkami od s³oñca... ale trochê rudego jest, chocia¿ trochê te¿ rozja¶nionego br±zu... poka¿ê wam zdjêcie pojutrze, bo nie mam aparatu na razie
To czekamy. Ciekawam bardzo efektu

Cytat:
Napisane przez grouchysnaper Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zdecydowa³am siê farbowaæ na rudo. Co prawda mam taki bardziej br±zowo rudy kolor w³osów, ale mo¿e co¶ z tego wyjdzie, chocia¿ refleksy. I mam zamiar kupiæ jutro w Rossmanie t± Deliê (?). Efekty poka¿ê
No skoro gdzieniegdzie masz ja¶niejsze w³osy to refleksy na pewno wyjd±. Wiadomo, je¿eli masz w³osy ja wiem, ton ciemniejsze od szamponetki, to na pocz±tku szamponetka nawet i to chwyci. Tj, tak oblepi w³os, ¿e bêdzie wra¿enie zmiany koloru. Ale to siê najszybciej zmyje.

I tak, Delia jest w Rossmannie
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-26, 09:26   #2112
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 3 712
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
Niezbyt. Przy myciu szamponetka bêdzie siê rozp³ywaæ trochê, tj zmywaæ i przenosiæ na niepofarbowane czê¶ci w³osów. Tak¿e zeberka by³aby wtedy p³ywaj±c± zeberk± (;
wlasnie dlatego pytam, bo wlasnie tez sie balam, ze ta zebra bedzie plywac xD ale z drugiej strony farbe tez sie zmywa wod± wiec czemu z szamponetki mialoby nie wyjsc, jakz farby wychodzi?
hammie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-26, 10:14   #2113
grouchysnaper
Raczkowanie
 
Avatar grouchysnaper
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czelad¼
Wiadomo¶ci: 70
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

No ja mam nadziejê, ¿e jest xD Znaj±c moje szczê¶cie to pewnie braknie, albo kto¶ przede mn± akurat wykupi. Och, nie wytrzymam tych kilka godzin ;D Ja chcê byæ ruda ^^ Tzn. znajomi, gdy im o tym mówiê, patrz± na mnie jak na idiotkê i mówi± "ale ty jeste¶ ruda". I we¼ tu gadaj z takimi xD

I tu jest zdjêcie "przed" (ja nie jestem ruda, oni maj± omamy):
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1020952.jpg (70,6 KB, 88 za³adowañ)

Edytowane przez grouchysnaper
Czas edycji: 2009-06-26 o 10:22
grouchysnaper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-26, 12:10   #2114
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 3 784
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grouchysnaper Poka¿ wiadomo¶æ
No ja mam nadziejê, ¿e jest xD Znaj±c moje szczê¶cie to pewnie braknie, albo kto¶ przede mn± akurat wykupi. Och, nie wytrzymam tych kilka godzin ;D Ja chcê byæ ruda ^^ Tzn. znajomi, gdy im o tym mówiê, patrz± na mnie jak na idiotkê i mówi± "ale ty jeste¶ ruda". I we¼ tu gadaj z takimi xD

I tu jest zdjêcie "przed" (ja nie jestem ruda, oni maj± omamy):
jestes dziwnie ruda, ale jestes. Ja tez planuje zmienic kolor wlosow na rudy.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytaæ

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-26, 12:16   #2115
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hammie Poka¿ wiadomo¶æ
wlasnie dlatego pytam, bo wlasnie tez sie balam, ze ta zebra bedzie plywac xD ale z drugiej strony farbe tez sie zmywa wod± wiec czemu z szamponetki mialoby nie wyjsc, jakz farby wychodzi?
Jasne, farba siê zmywa wod±, ale po prostu hmm, robi siê minimalnie ja¶niejsza. Natomiast szamponetka po zetkniêciu z wod± czê¶ciowo wyp³ywa z w³osa i to w o wiele wiêkszej ilo¶ci ni¿ zwyk³a farba. I ta czê¶æ szamponetki, która wyp³ukuje siê z w³osa sp³ywa jak wiadomo po jego ca³ej d³ugo¶ci, w tym równie¿ po tej nieposzamponetkowanej czê¶ci. Dlatego mo¿e siê okazaæ, ¿e zeberkê masz do pierwszego mycia, a potem to ju¿ masz na g³owie jakie¶ szare zwierzê (;

Cytat:
Napisane przez grouchysnaper Poka¿ wiadomo¶æ
No ja mam nadziejê, ¿e jest xD Znaj±c moje szczê¶cie to pewnie braknie, albo kto¶ przede mn± akurat wykupi. Och, nie wytrzymam tych kilka godzin ;D Ja chcê byæ ruda ^^ Tzn. znajomi, gdy im o tym mówiê, patrz± na mnie jak na idiotkê i mówi± "ale ty jeste¶ ruda". I we¼ tu gadaj z takimi xD

I tu jest zdjêcie "przed" (ja nie jestem ruda, oni maj± omamy):
Bardzo ³adne w³osy masz! I kolor i fryzura Ale fryzura przede wszystkim
A có¿, w³osy jednak do¶æ ciemne masz. Trzymaj d³ugo szamponetkê, wtedy poblask na pewno bêdzie. Ale nie wiem czy co¶ wiêcej szamponetce uda siê zdzia³aæ. MAm nadziejê, ¿e tak I czekam na zdjêcia
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-26, 15:02   #2116
Gorzarkagim
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 33
GG do Gorzarkagim
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

I mam na g³owie czekoladkê ^.^
Raczej nie wesz³a w rudy, mi siê w ka¿dym razie podoba
Gorzarkagim jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-26, 16:00   #2117
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

A ja do tej pory nie pofarbowalam ;p planuje pod koniec sierpnia, bo teraz u¿ywam olejku rycynowego.
Co chwile zmieniam zdanie, teraz jest zdecydowana na czarna kawe Delii. moze ktoras z Was uzywala?? Bylam nawet dzis w Rossmannie i nie bylo tego koloru. Chalut, u Ciebie w Ross jest? ahaa.. i jak dlugo trzyma sie kolor po Delii?
__________________
Zapuszczam w³osy
od 1 stycznia 2009


51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-26, 18:15   #2118
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gorzarkagim Poka¿ wiadomo¶æ
I mam na g³owie czekoladkê ^.^
Raczej nie wesz³a w rudy, mi siê w ka¿dym razie podoba
Not o ¶wietnie

Cytat:
Napisane przez gie17 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja do tej pory nie pofarbowalam ;p planuje pod koniec sierpnia, bo teraz u¿ywam olejku rycynowego.
Co chwile zmieniam zdanie, teraz jest zdecydowana na czarna kawe Delii. moze ktoras z Was uzywala?? Bylam nawet dzis w Rossmannie i nie bylo tego koloru. Chalut, u Ciebie w Ross jest? ahaa.. i jak dlugo trzyma sie kolor po Delii?
A co ma olej rycynowy do farbowania?

No ja mia³am ten kolor Delii. U mnie jak wszystkie ciemne niezale¿nie od firmy, trzymal siê do pierwszego mycia. Ale wiesz, ja k³ad³am taki ciemny kolor na w³a¶ciwie do¶æ jasny rudy blond :P Tak¿e to normalne, ¿e siê wyp³uka³.
No i tak, u mnie w Rossmannie jest ten kolor. Przynajmniej by³ jaki¶ czas temu :P
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-26, 19:47   #2119
gie17
Raczkowanie
 
Avatar gie17
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 133
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chatul Poka¿ wiadomo¶æ
A co ma olej rycynowy do farbowania?

To, ¿e aby go zmyæ musze umyc glowe 3 razy, a wtedy nie ma ju¿ prawie ¶ladu po kolorze.
__________________
Zapuszczam w³osy
od 1 stycznia 2009


51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 cm

gie17 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-28, 13:32   #2120
grouchysnaper
Raczkowanie
 
Avatar grouchysnaper
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czelad¼
Wiadomo¶ci: 70
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

No, szamponetka Delii (?) - jestem na tak ;D Nie bardzo widaæ kolor na tych moich ciemnych kud³ach, ale jest ró¿nica Zauwa¿alna ^^ Kolor ³adny, szampon pachnia³ ³adnie, ale kolor i egzystencja - "o mój bo¿e, co ja mam zrobiæ xD?" ale wysz³o zdjêcia dam wieczorem, bo muszê je jeszcze zrobiæ
grouchysnaper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 15:45   #2121
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grouchysnaper Poka¿ wiadomo¶æ
No, szamponetka Delii (?) - jestem na tak ;D Nie bardzo widaæ kolor na tych moich ciemnych kud³ach, ale jest ró¿nica Zauwa¿alna ^^ Kolor ³adny, szampon pachnia³ ³adnie, ale kolor i egzystencja - "o mój bo¿e, co ja mam zrobiæ xD?" ale wysz³o zdjêcia dam wieczorem, bo muszê je jeszcze zrobiæ
To czekamy na zdjêcia. I cieszê siê, ¿e co¶ wysz³o na Twoich w³osach
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 16:34   #2122
lolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: jak zmyæ szampon koloryzuj±cy???

Dziewczyny pomozcie!! Tydzieñ temu umy³am sobie w³osy szamponem koloryzujacym z loreal casting cream blondem, trzyma³am 40 minut i wysz³y mi rude jak u lisa. Mia³am ¶liczny kolor br±zu, któ³rego nie da siê uzyskaæ farb±. Potem posmarowa³am sobie w³osy zio³ow± farb± ela czy co¶ takiego, ale tylko mi to przyciemni³o. Czy wróce do swojego koloru? Albo czy s± jakie¶ sposoby ¿eby wróciæ? Prosze pomó¿cie mi bo do konca wakacji bêde chodzic w czapce !
lolka34 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 18:55   #2123
grouchysnaper
Raczkowanie
 
Avatar grouchysnaper
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czelad¼
Wiadomo¶ci: 70
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper
Dot.: jak zmyæ szampon koloryzuj±cy???

Cytat:
Napisane przez lolka34 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomozcie!! Tydzieñ temu umy³am sobie w³osy szamponem koloryzujacym z loreal casting cream blondem, trzyma³am 40 minut i wysz³y mi rude jak u lisa. Mia³am ¶liczny kolor br±zu, któ³rego nie da siê uzyskaæ farb±. Potem posmarowa³am sobie w³osy zio³ow± farb± ela czy co¶ takiego, ale tylko mi to przyciemni³o. Czy wróce do swojego koloru? Albo czy s± jakie¶ sposoby ¿eby wróciæ? Prosze pomó¿cie mi bo do konca wakacji bêde chodzic w czapce !

Ile razy tu ju¿ pisa³o? Trzeba przeczytaæ najpierw wcze¶niejsze posty, kobieto. Z br±zu nie zrobisz blond w³osów szamponetk±. A pozatym rudy jest ³adny xd Nie mam pojêcia co masz zrobiæ, myj w³osy co 10 minut ;p


Zaraz dam zdjêcia ;D

Edit.
No, jest ;D Zamaza³am siê, bo wysz³am strasznie, ale lepszego zdjêcia w³osów nie by³o ;D
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (35,7 KB, 82 za³adowañ)

Edytowane przez grouchysnaper
Czas edycji: 2009-06-28 o 19:33
grouchysnaper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 19:54   #2124
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Widaæ ró¿nicê. Tylko chyba trochê nierównomiernie z³apa³?
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 20:10   #2125
grouchysnaper
Raczkowanie
 
Avatar grouchysnaper
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czelad¼
Wiadomo¶ci: 70
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Mo¿e i by z³apa³, my¶lê, ¿e to bardziej moja wina ;D No bo pierwszy raz cokolwiek z w³osami robi³am, noo! Mam alibi Ale i tak mi siê podoba, zw³aszcza jak jest s³oñce >które zosta³o zg³adzone przez te cholerne burze<.
grouchysnaper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 20:30   #2126
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Grouchysnaper, kolorek Ci wyszed³ rewelacyjny
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 21:22   #2127
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 2 773
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez grouchysnaper Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e i by z³apa³, my¶lê, ¿e to bardziej moja wina ;D No bo pierwszy raz cokolwiek z w³osami robi³am, noo! Mam alibi Ale i tak mi siê podoba, zw³aszcza jak jest s³oñce >które zosta³o zg³adzone przez te cholerne burze<.
W takim razie jeste¶ usprawiedliwiona.
Wiadomo, najpierw trzeba zobaczyæ jak to siê robi.... Na nastêpny raz ju¿ bêdziesz wiedzia³a i bêdzie jeszcze lepiej.
MalaArielka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 21:46   #2128
Exly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 693
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

WOW! Super kolorek bardzooo mi siê podoba! Zmiana widoczna ;]
__________________
Czy nie lepiej by³oby, zamiast têpiæ z³o, szerzyæ dobro?


Exly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-28, 22:16   #2129
Chatul
ma zielone pojêcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomo¶ci: 40 401
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie jeste¶ usprawiedliwiona.
Wiadomo, najpierw trzeba zobaczyæ jak to siê robi.... Na nastêpny raz ju¿ bêdziesz wiedzia³a i bêdzie jeszcze lepiej.
Ale wed³ug Ciebie ¼le z³apa³o? Bo jak dla mnie to nawet równo, i efekt mi siê podoba
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-06-29, 10:11   #2130
grouchysnaper
Raczkowanie
 
Avatar grouchysnaper
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czelad¼
Wiadomo¶ci: 70
Wy¶lij wiadomo¶æ przez ICQ do grouchysnaper GG do grouchysnaper Send a message via Skype™ to grouchysnaper
Dot.: Szampony koloryzuj±ce - pytania, problemy - w±tek zbiorczy

Hej, bo siê czerwieniê ;D Dziêki Ale kolor i tak widaæ g³ównie wtedy, gdy jest s³oñce, którego aktualnie nie ma -.-



jestem ruda! ^^
grouchysnaper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-24 12:33:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.