Jasny podkład - zbiorczy - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 21:29   #2581
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Chyba są w sklepach MAC Pro o ile się nie myle...
Czyli nie w Polsce .
Ale ja Wam powiem, że z NC15 jestem póki co zadowolona. Jasne, że wolałabym coś jaśniejszego, ale ten podkład jest i tak jaśniejszy od innych firm i jak dla mnie ma dużo lepszy odcień .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:24   #2582
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Czyli nie w Polsce .
Ale ja Wam powiem, że z NC15 jestem póki co zadowolona. Jasne, że wolałabym coś jaśniejszego, ale ten podkład jest i tak jaśniejszy od innych firm i jak dla mnie ma dużo lepszy odcień .
Biorąc pod uwagę zawrotność ilość sklepów MAC w Polsce mi (czyli osobie, która w żadnym punkcie tej firmy nigdy nie była) to czy jest w Polsce czy nie różnicy nie robi.
Z resztą pewnie do berlińskiego MACa (chyba właśnie Pro) mam najbliżej. Aczkolwiek wycieczki po podkład nie planuje.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 22:53   #2583
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę zawrotność ilość sklepów MAC w Polsce mi (czyli osobie, która w żadnym punkcie tej firmy nigdy nie była) to czy jest w Polsce czy nie różnicy nie robi.
Z resztą pewnie do berlińskiego MACa (chyba właśnie Pro) mam najbliżej. Aczkolwiek wycieczki po podkład nie planuje.
Ale mnie to bardzo martwi, bo ostatnio się polubiłam z MACiem :P.
Tylko dodam, że mnie studio fix kompletnie nie pasuje, a używam pro longwear. Póki co jestem zachwycona, ale dopiero go używam od poniedziałku :P.

Btw. używasz podkładu EDM?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:23   #2584
agusiia69
Zakorzenienie
 
Avatar agusiia69
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 320
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dzisiaj testowałam NYX kolor pale
http://www.cherryculture.com/cosmeti...3&cat=0&page=1

i jest rewelacyjny
Trzyma się długo, nie spływa, nie ciemnieje, nie podkreśla suchych skórek (zmarszczek nie mam, więc nie wiem, jak z nimi)
Ogromnie jestem zaskoczona tym podkładem. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobry.
Stawiam go na równi z Clarinsem Everlasting.

I pomyśleć, że Amerykanmi mają takie cudo NYX za jedyne 13$ czyli 39 zł
Polecam gorąco

Szabiku, dziękuję jeszcze raz bardzo serdecznie
a można go kupić u nas w Polsce? jeśli tak to za ile?
__________________
19.05.2016 Kingusia
agusiia69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:48   #2585
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mam pytanie odnosnie koloru Dax , Cashmere, Mousse. Czy ten 01 naprawde potrafi dopasowac sie do baaardzo jasnej skory?
Boze, podklad mi sie skonczyl i musze na predkosci znalezc jakies tanie cudo... lubie manhattan ale chyba byl ostatnio za ciemny
cos dobrze kryjacego i zeby nie znikal po godzinie
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:10   #2586
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnosnie koloru Dax , Cashmere, Mousse. Czy ten 01 naprawde potrafi dopasowac sie do baaardzo jasnej skory?
Boze, podklad mi sie skonczyl i musze na predkosci znalezc jakies tanie cudo... lubie manhattan ale chyba byl ostatnio za ciemny
cos dobrze kryjacego i zeby nie znikal po godzinie
Ymmm... Dla mnie Dax-y są bardzo ciemne... Jakoś nie widzę, by dopasowały się do jasnej cery
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:14   #2587
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

wrzucam swatcha porównującego:
podkład Pharmaceris Ivory
SkinFood Gingko #1 Bright
Missha M Perfect Cover #21
baza Missha BB Boomer
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15 styczeń 076.jpg (43,0 KB, 140 załadowań)
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 14:28   #2588
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ziarnko, dzięki za swatch! Pięknie oddaje kolory bb creamów

Ponieważ ostatnio pisałyśmy o MAC-u, Burberry i Bobbi Brown zamieszczam link do zdjęcia porównującego te 3 podkłady:http://2.bp.blogspot.com/_mYYTSzNz8V...parisments.jpg
Od lewej: Bobbi brown moisture rich Alabaster, MAC Pro longwear NC 15, Burberry Trench #1. Jak widać Burberry jest najjaśniejszy
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-01-15 o 15:27
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:09   #2589
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Btw. używasz podkładu EDM?
Owszem, używam z EDM Fair Neutral w formule Intensive- właśnie mi się kończą i czekam na Vanilla Latte z Blushe. A o co chodzi?
Cytat:
Napisane przez agusiia69 Pokaż wiadomość
a można go kupić u nas w Polsce? jeśli tak to za ile?
Podobno w niektórych sklepach Marionnaud jest NYX, na wątku jest lista sklepów, ale czy mają podkłady nie mam pojęcia.
Beeets, ciesze się, że NYX Ci przypasował. Ja mam co do niego jeszcze dość mieszane uczucia i jeszcze w sumie nie wyrobiłam sobie o nim opinii...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:20   #2590
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Owszem, używam z EDM Fair Neutral w formule Intensive- właśnie mi się kończą i czekam na Vanilla Latte z Blushe. A o co chodzi?

Podobno w niektórych sklepach Marionnaud jest NYX, na wątku jest lista sklepów, ale czy mają podkłady nie mam pojęcia.
Beeets, ciesze się, że NYX Ci przypasował. Ja mam co do niego jeszcze dość mieszane uczucia i jeszcze w sumie nie wyrobiłam sobie o nim opinii...
A jesteś zadowolona z krycia ?
Bo ja też używam od hmm pół roku? Coś koło tego i jedyna wada, jaką ma dla mnie ten podkład, to że niezbyt kryje. No dobra, może jeszcze przy moich suchych policzkach jest nie do końca idealny efekt i podkreśla skórki, ale to i tak najlepszy podkład jaki miałam, kolor jest idealny (soft butter peach )
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 17:32   #2591
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Owszem, używam z EDM Fair Neutral w formule Intensive- właśnie mi się kończą i czekam na Vanilla Latte z Blushe. A o co chodzi?

Podobno w niektórych sklepach Marionnaud jest NYX, na wątku jest lista sklepów, ale czy mają podkłady nie mam pojęcia.
Beeets, ciesze się, że NYX Ci przypasował. Ja mam co do niego jeszcze dość mieszane uczucia i jeszcze w sumie nie wyrobiłam sobie o nim opinii...
tak dziękuję jeszcze raz
będę myśleć o pełnowymiarowym opakowaniu jak skończę moje zapasy podkładowe (mam teraz pełnowymiorowe podkłady: Clarins everlasting, clinique fresh alabaster, lancome silky matt, philosophy supernaturalw w 2 sztukach), choć to może trochę potrwać
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 17:50   #2592
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

wrzucam swatcha porównawczego z Elemongiem
dzisiaj miałam pierwsze testy. może nie naraziłam go na ekstremalne wydzielanie sebum (najbardziej się świece koło południa, a nałożyłam go koło 13), ale mogę stwierdzić, że na razie mi się podoba. stapia się ze skórą tak genialnie, że wyglądam, jakbym nic na niej nie miała kolor mi bardzo pasuje, czyli jest trochę szaro-różowy. chyba nie najlepszy dla osób o cieplejszej karnacji.
zaskoczył mnie poziom krycia - całkiem niezły. choć wiadomo, jak nałożymy więcej warstw nie wygląda już tak naturalnie.
przez to, że nie "wysycha" na skórze, pozostawia jakby wilgotną warstewkę, może znikać z twarzy jeśli go nie przypudrujemy. ja w sumie utrwaliłam nieco czoło i nos cieniutką warstewką minerałów.
w poniedziałek narażę go na trudniejsze warunki, bo będzie musiał przetrwać na mojej twarzy od 7 do co najmniej 16

na zdjęciu: na dole nieroztarte, na górze roztarte podkłady (poza mineralnym Pixie, którego i tak słabo widać). wygląda to kiepsko bo nie dość ze pochmurny dzień, to u mnie w pokoju jest zawsze bardzo ciemno, wiec zdjęcie robione przy oknie - dlatego światło się dziwnie odbija)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swatchpodklady.jpg (20,3 KB, 276 załadowań)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2011-01-15 o 18:16
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:06   #2593
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
A jesteś zadowolona z krycia ?
Bo ja też używam od hmm pół roku? Coś koło tego i jedyna wada, jaką ma dla mnie ten podkład, to że niezbyt kryje. No dobra, może jeszcze przy moich suchych policzkach jest nie do końca idealny efekt i podkreśla skórki, ale to i tak najlepszy podkład jaki miałam, kolor jest idealny (soft butter peach )
Na początku nie byłam zadowolona z krycia, ale to był w sumie mój jak by pierwszy podkład. Próbując kilka podkładów tradycyjnych okazało się, że nic inne podkłady pod tym względem są dużo gorsze. Przyzwyczaiłam się do tego, że mogę mieć średnie krycie i naturalnie wyglądającą skórę, albo mocne krycie i maskę. I jednak preferuje to pierwsze... Z tym, że u mnie musiała bym mieć kamuflaż na 2/3 części twarzy, żeby wszystko ukryć, a po moim EDMie widać tylko co po niektóre zaczerwienienia i część zmian skórnych, więc nie jest tragicznie.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 18:25   #2594
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
wrzucam swatcha porównawczego z Elemongiem
dzisiaj miałam pierwsze testy. może nie naraziłam go na ekstremalne wydzielanie sebum (najbardziej się świece koło południa, a nałożyłam go koło 13), ale mogę stwierdzić, że na razie mi się podoba. stapia się ze skórą tak genialnie, że wyglądam, jakbym nic na niej nie miała kolor mi bardzo pasuje, czyli jest trochę szaro-różowy. chyba nie najlepszy dla osób o cieplejszej karnacji.
zaskoczył mnie poziom krycia - całkiem niezły. choć wiadomo, jak nałożymy więcej warstw nie wygląda już tak naturalnie.
przez to, że nie "wysycha" na skórze, pozostawia jakby wilgotną warstewkę, może znikać z twarzy jeśli go nie przypudrujemy. ja w sumie utrwaliłam nieco czoło i nos cieniutką warstewką minerałów.
w poniedziałek narażę go na trudniejsze warunki, bo będzie musiał przetrwać na mojej twarzy od 7 do co najmniej 16
Jaki jasny ten Elemong! O kurczę...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 11:28   #2595
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dzisiaj testowałam NYX kolor pale
http://www.cherryculture.com/cosmeti...3&cat=0&page=1

i jest rewelacyjny
Trzyma się długo, nie spływa, nie ciemnieje, nie podkreśla suchych skórek (zmarszczek nie mam, więc nie wiem, jak z nimi)
Ogromnie jestem zaskoczona tym podkładem. Nie spodziewałam się, że będzie aż tak dobry.
Stawiam go na równi z Clarinsem Everlasting.

I pomyśleć, że Amerykanmi mają takie cudo NYX za jedyne 13$ czyli 39 zł
Polecam gorąco

Szabiku, dziękuję jeszcze raz bardzo serdecznie
potwierdzam, Pale jest mega jasny osobiście nic jaśniejszego jeszcze nie znalazłam ale niestety dla mnie jest od wakacji za jasny... a szkoda, bo strasznie go lubię. Teraz go mieszam z kapką Colorstaya Ivory i jest ok
Ale mam dwie wersje tego Pale. W starym i nowym opakowaniu. Nowy się poprawił, bo stary był strasznie "tępy", trudny do rozprowadzenia i podkreślający pory itd
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 15:01   #2596
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Kurcze, jakbyście widziały na allegro tego nyxa to dacie mi znać?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 15:13   #2597
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

czy ktos potrafi porównac gosha X do gosha tego o? http://girlwiththearabstrap.blogspot...ce-of-day.html pewnie od lampy tak ladnie wyszedl jasno
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 21:02   #2598
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ale Elemong idzie w kier szarego-różu jakby,

Ja się gubię w Illamasqua- odcień jasnością ok na poziomie 115, ale żółtością raczej w wyższych numerach, które pewnie są za ciemne.
Ktoś coś wie? Bo strasznie mało swatchy jest w sieci.
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-24, 23:10   #2599
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ale Elemong idzie w kier szarego-różu jakby,

Ja się gubię w Illamasqua- odcień jasnością ok na poziomie 115, ale żółtością raczej w wyższych numerach, które pewnie są za ciemne.
Ktoś coś wie? Bo strasznie mało swatchy jest w sieci.
A wiesz że mignął mi swatch koloru 135... Jak znajdę to zamieszczę linka... Z tym, że on wydawał mi się nieprzyjemnie ciemny, taki pomarańczowy. Nie wiem więc czy jest sens zamawiać 2 podkłady (100 i 135) dla uzyskania idealnego koloru, bo kwota jaką się wtedy zapłaci to ponad 200 zł...

Milk, ten podkład Gosha to jakaś zagadka. W necie trudno o swatche... Zdaje się widziałam jakiś odcień (jakiś po najjaśniejszym chyba pearl) i mógłby u mnie robić za brązer...

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:49 ----------

Tutaj parę linków do swachy illa:
kolor 135 przed i po roztarciu (wpada w tony ciepłe/ neutralne):
http://www.sherrydream.com/wp-conten...0/DSC06481.jpg

http://www.sherrydream.com/wp-conten...0/DSC06479.jpg

illa 120 - zdecydowanie różowa:
http://gallery.cosmetosaur.com/?level=picture&id=337

I ogólna tabelka odcieni:
http://www.asos.com/Illamasqua/Illam...spx?iid=809023
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-25, 09:01   #2600
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Też uważam, że bez sensu, to strasznie duża kwota.

Hm, na tym swatchu jasność jest w porządku na moim monitorze, ale ręka mocno ciemna, więc nie mamy za bardzo jak się odnieść prawidłowo.
Chyba jakiś albinistyczny człowiek musiałby robić dla nas swatche
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 11:31   #2601
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

hej, hej, za kazdym razem jak idę wybierac podkład to w tym sztucznym świetle nic nie wydać, potem jak wychodze na światło dzienne to dostaje szału bo kolor jest zupełnie inny;/
Tak więc, teraz używam rimmera lasting finish ivory i jest on dla mnie za ciemny, krycie ok, konsystencja też, ale ten kolor...
Znacie może podkład o podobnych własciwościah ale o ton jaśniejszy ?
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:16   #2602
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Czy ktoś testował może ten podkład? http://www.barneys.com/Foundation/00...efault,pd.html Cena co prawda średnio zachęcająca, ale podobno jest ekstremalnie jasny...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:36   #2603
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ilona321 Pokaż wiadomość
hej, hej, za kazdym razem jak idę wybierac podkład to w tym sztucznym świetle nic nie wydać, potem jak wychodze na światło dzienne to dostaje szału bo kolor jest zupełnie inny;/
Tak więc, teraz używam rimmera lasting finish ivory i jest on dla mnie za ciemny, krycie ok, konsystencja też, ale ten kolor...
Znacie może podkład o podobnych własciwościah ale o ton jaśniejszy ?
Chodzi Ci o ten podkład:https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...e.html&next=1? Bo jeśli tak, to może popatrz na to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ie.html&next=1 o kolorze 010 (najjaśniejszy, niedostępny w drogeriach, ale do zdobycia na allegro)...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 18:53   #2604
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

tak, własnie o ten mi chodziło: Rimmel, Lastin 16h Foundation
dziękuję za radę, ale chyba ten mus nie będzie za bardzo kryjący, nie chce bardzo duzego krycia, ale zeby był tak średnio- kryjący.
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:03   #2605
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ilona321 Pokaż wiadomość
tak, własnie o ten mi chodziło: Rimmel, Lastin 16h Foundation
dziękuję za radę, ale chyba ten mus nie będzie za bardzo kryjący, nie chce bardzo duzego krycia, ale zeby był tak średnio- kryjący.
Wiesz, jeśli masz gdzieś Douglasa obok siebie, to proponuję zajrzeć do niego i obadać ten podkład. Rozcierałam go kiedyś na nadgarstku i on dla mnie nie jest wcale taki kryjący
Z innych firm nie przychodzi mi nic do głowy chwilowo... Może inglot AMC? Moim zdaniem to dobry podkład dla osób, które właśnie nie potrzebują mocnego krycia i intensywnego matu...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:47   #2606
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

chodzi o ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1
przez długi czas używałam tego :
Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin


kolor ivory ok, ale zbyt ciężki, mnie zapychał i śmierdzi;p nie, to nie dla mnie;p

a co z kolorami: Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco-wygładzający) i Max Factor, Lasting Performance Make-Up ?

Edytowane przez Ilona321
Czas edycji: 2011-01-25 o 19:50
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 19:57   #2607
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ilona321 Pokaż wiadomość
chodzi o ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...on.html&next=1
przez długi czas używałam tego :
Revlon, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Combination/Oily Skin


kolor ivory ok, ale zbyt ciężki, mnie zapychał i śmierdzi;p nie, to nie dla mnie;p

a co z kolorami: Lirene Dermoprogram, City Matt (Fluid matująco-wygładzający) i Max Factor, Lasting Performance Make-Up ?
Lirene to straszne ciemnidła. Kiedyś czytałam że bladolice próbują ich używać, ale szczerze - nie mam pojęcia jak one to robiły, wszak podkłady te mogą robić za brązery. Dla mnie odstają już o kilka tonów (3 może 4?). Z max factora polecam rozważyć tylko kolor 100. Ale wpada lekko w róż i może ulegać oksydacji.

Co do revlona, to mineralny powinien być lżejszy. W sumie dla mnie CS krzywdy nie czynił; gdyby był jaśniejszy rozważyłabym pozostanie przy nim
Poczytaj jeszcze wcześniejsze posty i obejrzyj swatche podkładów, może akurat natrafisz na coś fajnego, co Cię zainteresuje
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-25, 20:00   #2608
Ilona321
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 230
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ok, super, dziękuje bardzo
po prostu będę chodzic do rossmana i odlewać sobie kapkę, żeby zobaczyć kolor w domu;]
Ilona321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 17:25   #2609
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

znalazłam takiego swatcha lancoma pierwszy wydaje się jasny i żółty, dla tych co żółci poszukują. ja niestety szukam różowawych. chyba wrócę do gosha. revlon mnie wykończył. wysusza jest taki ciężki, po sekundzie rozchodzi się wokół porów. niby ma mega krycie ale mam wrażenie, że to przez niego mam tyle do maskowania
http://musicalhouses.blogspot.com/20...oundation.html
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-29, 22:04   #2610
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
znalazłam takiego swatcha lancoma pierwszy wydaje się jasny i żółty, dla tych co żółci poszukują. ja niestety szukam różowawych. chyba wrócę do gosha. revlon mnie wykończył. wysusza jest taki ciężki, po sekundzie rozchodzi się wokół porów. niby ma mega krycie ale mam wrażenie, że to przez niego mam tyle do maskowania
http://musicalhouses.blogspot.com/20...oundation.html
Bardzo fajny swatch. Szkoda że na nasz rynek wypuszczono tak beznadziejne odcienie teint miracle. Najjaśniejszy zbliżony jest do NC20 MAC-a... Jak go kupiłam (no oczywiście - zawsze kupuję, dopiero później myślę) to myślałam, że się rozpłaczę...

Natomiast dzisiaj chcę wam zaprezentować podkład z Coastal Scents Undercover High Definition Foundation, jaki otrzymałam w wymiance z jedną z wizażanek. Kolor to ST-02 ( jest jeszcze ST-01 jaśniejszy i mniej żółty). ST-02 oscyluje gdzieś w granicach odcieni NC10 - NC15, zatem jest przyjemnie jasny.
Krycie umiarkowane, daje półmat w stronę satyny. Więcej napiszę jak go gruntownie przetestuję.
Na zdjęciach: butla z podkładem, kropla na nadgarstku przed i po roztarciu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0238.jpg (41,8 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0242.jpg (37,4 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0243.jpg (41,5 KB, 71 załadowań)
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.