Biała Podlaska - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 12:09   #151
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez Laleczka Barbie Pokaż wiadomość
z tego co mi wiadomo p Dorota dlugo ma otwarte i zawsze cos tam robi jak wchodze do intermarche.
A to ciekawe, ponieważ mieszkam tuż przy Intermarche i codziennie robię tam drobne zakupy. Odkąd p. Dorota przeniosła tam swój salon widziałam zaledwie kilkanaście razy, aby ktoś tam siedział na fotelu. Dodatkowo, salon często jest zamknięty, mimo że na szybie podane są godziny.
I nie spotkałam się z wymyślnymi fryzurami na głowach fryzjerek. W Lalce dziewczyny miały zaplecione zwykłe warkocze lub włosy związane w kitkę. Tak samo było w Metamorfozie. Fryzjerce, która ma wymyślny fryz, który trzeba codziennie pół godziny układać, nie powierzyłabym swoich włosów.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 21:51   #152
edytalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Biała Podlaska

A ktoś z was słyszał o salonie "Szalone Nożyczki"? Salon jest na ul. J. Sobieskiego, z tego co kojarzę są to okolice Carrefoura. Albo inny salon "Tymoszyńska Atelier" na ulicy Sapieżyńskiej, też niedaleko? Szczerze mówiąc pierwszy raz o nich słyszę, może ktoś zna jakieś opinie?

Co do regeneracji włosów to wiem, że wspomniana tutaj już p. Iwona też ją robi u siebie w salonie Pasja na pl. Wolności. Ja zaryzykowałabym. Ona jest świetną fryzjerką i myślę, że takiego zabiegu nie zrobi źle.

Edytowane przez edytalek
Czas edycji: 2014-09-10 o 22:01
edytalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 07:47   #153
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Żenada...wróćmy do normalnej rozmowy i koniec
@kmjk i byłaś już w Pasji? Jeśli tak to opowiedz jak było. Ja od jakiegoś czasu zraziłam się zupełnie do fryzjerów i moją fryzurą zajmował się mój TŻ (bardzo sobię chwale )ale jakoś tak ostatnio coś nowego mi się zamarzyło. Więc chce dobrze wybadać sprawę nim się oddam pod czyjeś nożyczki ;p
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 09:13   #154
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Kaminka24, jeszcze nie udało mi się tam wybrać, ponieważ nie mogę się w sobie zebrać. Trochę mi żal podcinać to co z takim trudem odhodowałam. Poza tym w pracy dopisało i codziennie kończę po 18. Na sobotę nawet nie próbuję się umówić, ponieważ sezon weselny nadal trwa i pierwszy wolny termin byłby za ho ho ho
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 07:42   #155
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Umówiłam się! W poniedziałek o 8 siadam na fotel Nie będę szaleć, ponieważ za bardzo podobają mi się moje włosy, ale widzę w nich wyraźnie że przydałoby się podcięcie. I myślę że wszystkie Wizażanki mi przytakną - podcięcie włosów też można spaprać. Jaka rzeczywiście jest p. Iwona, zobaczymy.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 23:20   #156
edytalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: Biała Podlaska

To napisz jak wrażenia . Ja mogę się założyć, że będziesz zadowolona
edytalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 08:23   #157
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Już po wizycie. Na początku spodobało mi się to że p. Iwona zaprosiła mnie na fotel i oceniła moje włosy - sprawdziła w jakiej są kondycji na długości i końcówki, zapytała czego oczekuję. Kiedy powiedziałam że chcę się pozbyć końcówek i nie mogę się zdecydować między półkolem a cięciem na prosto, doradziła i uargumentowała.
Mycie było bardzo delikatne, żadnego szarpania, tak samo zresztą jak późniejsze rozczesywanie. Powiedziała że podetnie 1 cm, ponieważ włosy są w bardzo dobrej kondycji, nie ma potrzeby więcej. I naprawdę ciachnęła tylko tyle To było dla mnie coś nowego. Nigdy nie miałam jakoś szczególnie zniszczonych, popalonych włosów, a niektóre fryzjerki i tak ciachały 4-5 cm. Teraz na spokojnie oglądałam fryzurkę w lusterku - nie widzę nierówności i "omijaków".
Pierwszy raz w życiu na mojej głowie nie wylądowała tona kosmetyków. Tylko spray u nasady włosów
Nie musiałam upominać że jest mi za gorąco w głowę, ponieważ czułam raz ciepły raz chłodny nawiew. Układanie tylko i wyłącznie przy pomocy płaskiej szczotki - zupełnie jakby chciała pokazać jak układać bez nie wiadomo jakiego sprzętu Na pytanie czy używam prostownicy pokręciłam głową, więc nawet nie usłyszałam propozycji jej uruchomienia
Tak, jestem zadowolona na pewno wrócę za kilka miesięcy na kolejne podcięcie.
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-23, 09:01   #158
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

@kmjk super, bardzo się cieszę że wizyta udana i że mamy dobrego fryzjera w białej który przede wszystkim wie że 1cm to 1cm ;p Pomyśle pomyśle i może też się zdecyduje
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 15:13   #159
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Biała Podlaska

Nadal ''boję się'' fryzjerów w Białej, ale mam coraz więcej pracy a co za tym idzie mniej czasu i chyba w końcu będę musiała zdecydować się na korzystanie z usług fryzjerskich w Białej.
Ostatnio końcówki podcinałam w Lublinie, a w Białej chodzę tylko na grzywkę. Już kilka razy byłam w Salonie Tymoszyńska Atelier i w sumie to szału może nie było, ale byłam w miare zadowolona ( w końcu to tylko grzywka więc trudno o szał). Śmieszne jest tylko to, że trafiając tam na różne osoby potrafią powiedzieć, że grzywka była źle ścięta (a ścinana u nich w salonie)
Dziewczyny, a co z ładnymi upięciami oraz prostymi fryzurami w Białej, znalazłyście coś?
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-15, 14:42   #160
Cola89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Biała Podlaska

A czy któraś z Was była w salonie Kemon na sidorskiej? Mam niedaleko i zastanawiam się czy warto się tam wybrać. Mam kręcone włosy i chciałabym je wycieniować i zrobić ombre. Zaryzykować? Czy lepiej umówić się do p. Iwony z pasji, którą tu tak polecacie:P
Cola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-16, 08:14   #161
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez Cola89 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was była w salonie Kemon na sidorskiej? Mam niedaleko i zastanawiam się czy warto się tam wybrać. Mam kręcone włosy i chciałabym je wycieniować i zrobić ombre. Zaryzykować? Czy lepiej umówić się do p. Iwony z pasji, którą tu tak polecacie:P
Ja chyba nie ryzykowałabym, a jak już coś to poszłabym na początku na mniej inwazyjny zabieg, aby zorientować się co i jak i czy Pani fryzjerka nas słucha i zrobi to czego oczekujemy Daj znać jak było jeśli się zdecydujesz
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-21, 19:22   #162
Cola89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Biała Podlaska

A umówiłam się! 2 siadam na fotel do Pani Iwony z Pasji. Szaleć na razie nie będę. Umówiłam się na samo strzyżenie. Z ombre poczekam, bo i tak przed samym strzyżeniem czuję lekki stresik
Cola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 11:11   #163
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Super, to koniecznie zdaj relacje po strzyżeniu. Planujesz jakąś większą zmianę czy raczej podcięcie koncówek? Byłoby ekstra jakbyś wrzuciła zdjęcia przed i po, ale nie wiem czy nie za dużo chce ;p
Może i ja się w końcu przekonam na zmianę na mojej głowie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 14:55   #164
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Biała Podlaska

Pasja ma wielu stałych klientów, ja jak juz coś będę decydowała się na Tymoszyńską Atelier (chodzi o podcięcie końcówek), moja siostra była tam na strzyżeniu i wyszła zadowolona, ale z kolei kiedyś też nie była zadowolona z upięcia. W sumie to dwie zupełnie różne usługi.
Aktualnie szukam miejsca w Białej gdzie ładnie upinają włosy ale nikt nic mi nie może polecić. Chodzi mi o klasyczne upięcie, trzymajace się na głowie całą noc, bez wizualnego hełmu z toną lakieru
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-25, 21:23   #165
fera88
Przyczajenie
 
Avatar fera88
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Biała Podlaska

Ja wybieram się w kwietniu na próbną fryzurę ślubną do Pasjonatów Fryzjerstwa, dam znać jak wrażenia
fera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 08:24   #166
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: Biała Podlaska

W takim razie czekam na info A gdzie mieści się ten salon?
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-07, 08:29   #167
Cola89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 8
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez Kaminka24 Pokaż wiadomość
Super, to koniecznie zdaj relacje po strzyżeniu. Planujesz jakąś większą zmianę czy raczej podcięcie koncówek? Byłoby ekstra jakbyś wrzuciła zdjęcia przed i po, ale nie wiem czy nie za dużo chce ;p
Może i ja się w końcu przekonam na zmianę na mojej głowie
Niestety ale fotek nie będzie zdam relacje. Wizytę ogólnie mogę ocenić bardzo pozytywnie. Z rzeczy które mi się bardzo podobały to było to że Pani Iwona słuchała tego co do niej mówiłam, do rozczesywania użyła grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami - tak jak to powinno być przy rozczesywaniu kręconych włosów, a jednak w Białej spotkałam się z tym pierwszy raz... Odradziła mi ombre z tego względu że włosy mogły by się za bardzo zniszczyć, z tego i z naszej rozmowy wnioskuję że na kręconych włosach się zna Jeszcze jedną rzeczą która mi się podobała było to że sprawdziła czy włosy są równo obcięte, było to dla mnie lekkie zaskoczenie, bo nigdy wcześniej nikt tego nie robił. Widocznie inni wychodzili z założenia że na kręconych włosach nie widać jak są nierówno obcięte Ze strzyżenia jestem zadowolona, nie była to jakaś większa zmiana jedynie podcięcie końcówek i wycieniowanie, ale włosy zostały "powycinane" jak trzeba Także ja już chyba zakończyłam poszukiwania dobrej fryzjerki w Białej.

Edytowane przez Cola89
Czas edycji: 2015-04-07 o 08:31
Cola89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-23, 18:30   #168
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: Biała Podlaska

Hej dziewczyny !
Szukam opinii na temat Tymoszyńska
Atelier. Czesala sie tam ktoras z was ? Moja wizyta juz za tydzien, ale mam mieszane uczucia. Zrazil mnie troszke fakt robienia platnej rezerwacji na sobotnia wizyte i dostepnosc godzin - mnostwo wolnych terminow.
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-25, 10:56   #169
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Ścinałam się tam kilka razy i powiem tak: zawsze było poprawnie. Fryzura mi się zawsze raczej podobała ale nigdy nie było takiego wow po spojrzeniu w lustro, a lubie to uczucie i o to mi chodzi idąc do fryzjera.
Raz też czesałam się tam na wesele i mimo tego że nie było dużego pola do popisu bo byłam wtedy ścięta na krótkiego boba to fryzurka wyszła bardzo ładnie. A koleżanki z długimi włosami też sobie zachwalały czesanie tam więc chyba można polecić
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 08:05   #170
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Biała Podlaska

Mam pytanie.
Z Lalki p. Ania przeniosła się do nowego miejsca, gdzie się mieści teraz Jej salon i czy któraś była? Jak oceniacie?
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 20:50   #171
pinkoosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 155
GG do pinkoosia
Dot.: Biała Podlaska

Dzieki za odpowiedz
Ja juz po mojej wizycie. Bylam zachwycona ! Fryzura piekna, ceny raczej wysokie, ale i tak polecam ! Moja fryzure mozna zobaczyc na ich stronie, pani wlascicielka robila zdjecia, bo sama byla zachwycona ta fryzura. Upiecie zaczesane na bok.
pinkoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 17:44   #172
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Mam pytanie.
Z Lalki p. Ania przeniosła się do nowego miejsca, gdzie się mieści teraz Jej salon i czy któraś była? Jak oceniacie?
Byłam widziałam. Bierze mniej niż w Lalce 35 zł. Za malowanie i strzyżenie 130zł. Salon mały fajny.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-12, 07:49   #173
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! ! Pomocy!!!!
Bialskie Wizażanki, Złociutkie moje, poradźcie. 26 września mam wesele. Planowałam sama się uczesać, ale boję się że nie poskromię mojej zbyt długiej (bo hodowanej) grzywki, więc jednak oddam się w fachowe ręce. W Pasji mają wolny termin tylko na 8 rano, to stanowczo za wcześnie. Jaki salon proponujecie? Orientujecie się może w bialskich cenach uczesań?
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-14, 17:20   #174
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

Spokojnie kochana, w Białej dużo fryzjerów, na pewno coś się wymyśli Na ostatnie wesele poszłyśmy z koleżanką na czesanie do Tymoszyńska atelier, wtedy jeszcze w epi, bo teraz się przeniosła na Sapieżyńską. Byłyśmy zadowolone, bez jakiegoś powalenia na kolana, ale wszystko z klasą U mnie wielkiego pola do popisu nie było, byłam wtedy ścięta na krótkiego boba ale ładnie mnie zrobiła i zapłaciłam jak dobrze pamiętam 70-80zł. Koleżanka miała dłuższe włosy i zapłaciła jakoś 90-100, ale jej fryzura była bardziej wymyślna ;p
Słyszałam też dobre opinie o nowo otwartym salonie na Francuskiej "Babska Fanaberia" ;P Podobno ładnie czeszą i nie jest drogo można obejrzeć kilka fryzurek tam zrobionych na ich facebooku
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-17, 09:41   #175
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

Obdzwoniłam chyba połowę fryzjerów w BP szukając wolnego terminu i udało się umówić w "Dorocie". Mam mieszane uczucia, ponieważ czesałam się tam dwa lata temu i wyglądałam tak stereotypowy oblech z przydługimi włosami nad karkiem. Z drugiej strony mam teraz znacznie dłuższe włosy, więc będzie większe pole do popisu
Dziewczyny, czy to ja jestem sknerą, czy rzeczywiście 80 zł za zwykłe uczesanie, zwykły koczek trzymający się kilka godzin (bez lokówki, bez kilograma wsuwek, ogólnie bez ekstrawagancji - jak każdemu podkreślałam przez telefon) to trochę obłęd? Ale może to ja żyję w innym świecie.
Dzięki za nakierowanie na "Babską Fanaberię" - nie słyszałam o nich, ale warto się zainteresować i wypróbować. W dodatku mają czynne do 20 więc można pójść po pracy bez wcześniejszego zrywania się
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 09:46   #176
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Biała Podlaska

To fajnie że udało się gdzieś jeszcze wcisnąć ;p Dorota to tam przy inter marche?
Wiesz, ja też uważam że to sporo za takie proste uczesanie, no ale takie są ceny, i to raczej wszędzie dość podobne. Dlatego gdy chce coś prostego typu same pokręcenie, czy jakiś koczek czy lekkie podpięcie (pod warunkiem że uda mi się trochę zapuścić włosy ;p) to zatrudniam albo jakąś koleżankę albo męża. A jak chce być bardziej odstawiona z czymś fikuśnym na głowie to odżałuje te 7 - 8 dyszek i ide do fryzjera
Tak, duży plus że do 20 pracują
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 11:45   #177
kmjk
Raczkowanie
 
Avatar kmjk
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 282
Dot.: Biała Podlaska

"Dorota" na Piłsudskiego. W InterMarche jest "Ladies & Gentelmen".
Właśnie też najchętniej uczesałabym się sama, ale grzywka sięga mi za kości policzkowe i już na codzień mam małe problemy żeby ją ujarzmić. A jeśli będę się starała perfekcyjnie zrobić włosy to tym bardziej mi nie wyjdzie Wolę tym razem oddać się w ręce profesjonalisty, nie do końca ufam swoim fryzjerskim umiejętnościom
kmjk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 09:18   #178
olciak00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez Cola89 Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was była w salonie Kemon na sidorskiej? Mam niedaleko i zastanawiam się czy warto się tam wybrać. Mam kręcone włosy i chciałabym je wycieniować i zrobić ombre. Zaryzykować? Czy lepiej umówić się do p. Iwony z pasji, którą tu tak polecacie:P
Ja już w życiu tam nie pójde. Ta fryzjerka jest jakaś dziwna. Poszłam z włosami do połowy uda i poprosiłam o lekkie podcięcie końcówek. i co? wyszłam z włosami do ramion. A sam fakt, że mam kręcone włosy sprawił, że wyglądałam jak jakaś owieczka. Nie polecam
olciak00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 11:49   #179
olciak00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez kmjk Pokaż wiadomość
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! ! Pomocy!!!!
Bialskie Wizażanki, Złociutkie moje, poradźcie. 26 września mam wesele. Planowałam sama się uczesać, ale boję się że nie poskromię mojej zbyt długiej (bo hodowanej) grzywki, więc jednak oddam się w fachowe ręce. W Pasji mają wolny termin tylko na 8 rano, to stanowczo za wcześnie. Jaki salon proponujecie? Orientujecie się może w bialskich cenach uczesań?
a jakie masz włosy? chodzi mi czy długie, krótkie, cienkie, grube, kręcone, proste? bo moze ja bym pomogla, nie jestem fryzjerką ani nic, ale w życiu czesałam wiele osob na wiele okazji, ale nie na kazdych włosach miałam okazje
olciak00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 05:55   #180
fera88
Przyczajenie
 
Avatar fera88
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Biała Podlaska

Cytat:
Napisane przez gosiawow Pokaż wiadomość
W takim razie czekam na info A gdzie mieści się ten salon?
Salon Pasjonaci Fryzjerstwa jest na ul. Sadowej 11-21/6A
Obie fryzjerki są bardzo miłe i profesjonalne. Miałam dwie fryzury próbne. Fryzura na ślubie i weselu trzymała się bardzo dobrze Jestem zadowolona Zdjęcia są z dnia ślubu
Mogę też umieścić zdjęcia fryzur próbnych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Ag&Ka_012.jpg (47,3 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ag&Ka_028.jpg (57,7 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ag&Ka_030.jpg (77,1 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ag&Ka_031.jpg (71,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ag&Ka_033.jpg (105,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ag&Ka_007.JPG (502,9 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ag&Ka_009.jpg (73,8 KB, 13 załadowań)
fera88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-15 20:49:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.