Ciezkie proby rozjasniania kłaczków;) Prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-22, 19:17   #1
elewina987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1

Ciezkie proby rozjasniania kłaczków;) Prosze o pomoc


Witam serdecznie! To moj pierwszy post na wizazu
Problem dotyczy rozjasniania wlosow. Otoz, mialam wlosy ciemne blond (mozna powiedziec, ze podchodzacy pod braz), chcialam je rozjasnic, wiec poszlam do fryzjerki. Zrobila mi blond pasemka. Kolor ladny, jasniutki taki jaki chcialam, ale nie bylo ich duzo a ja chcialm blond wsumie na calych wlosach. Jak mialam juz odrosty poszlam do innej fryzjerki. Ta Pani "dorobila" mi jeszcze dosc sporo jasnych pasemek. Ogolnie zlaly sie z reszta wlosow i juz bylo widac, ze moja glowa jest duzo jasniejsza. Ale mnie pasemka nadal nie odpowiadaly, wiec sama kupilam farbe (Garnier, dokladnej nazwy nie pamietam, ale cos jasny blond odcien 100) i zafarbowalam. Efekt byl taki, ze pasemka jeszcze sie rozjasnily, a te wlosy "bez pasemek" nabraly kolo blond, ale taki raczej sloneczny, lekko rudawy (ja chce wlosy bardziej paltynowy jasny blond). Po tygodniu (wiem,wiem niezdrowe, no ale..) kupilam krem superrozjasniajacy z Garniera platynowy blond, odcien bodajze 111. Nalozylam go i tak : wlosy "z pasemkami" mialy idealny odcien jaki chcialam, te bez nich troche rozjasnialy, ale nadal byly rudawe. Jednak pasemek mialam dosc sporo i wszystko sie ladnie zlalo. Teraz po miesiacu mam juz male odrosty (wlosy rosna mi bardzo szybko), farba niestety zeszla z koloru i teraz mam wlosy takie slomkowe, sloneczne, zolte. A tego wlasnie strasznie nie chce..
Co moze mi pomoc? Czy rozjasniacz da rade , aby wlosy nie byly rude? Jezeli tak to jaki? A moze rozjasniacz i farba?
Wiem, ze to baaardzo niszczy wlosy, ale moje sa silne, bo pomimo czestego farbowania i prostowania, ich kondycje oceniam na dobra.
Bardzo prosze o pomoc, poniewaz chce to zrobic jak najszybciej, nawet jutro. Tylko prosze o pomijanie wpisow, ze powinnam isc do fryzjera. Wiem, ze to najlepszy sposob, ale ja jednak nie chce.
Pozdrawiam i z gory dziekuje
elewina987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 19:56   #2
Cam
Raczkowanie
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 48
Dot.: Ciezkie proby rozjasniania kłaczków;) Prosze o pomoc

Jest taki szampon z Joanny do włosów blon który niweluje żółty kolor włosów. Myj narazie nim włosy. Powinien pomóc
Cam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.