Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-04, 23:03   #2131
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Po wizycie w Mac po głowie chodzi mi tylko blyszczyk Fresh Air jest dokałdnie taki jak lubie ciepły cielisty różyk z minimlaną dozą opalizacji i do tego lipglass i najciemniejszy cien z mineralnych jest obłedny, brazośliwkofiolety zawsze i moze karmelowa pomadka i teraz sie bije z myslami
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 23:40   #2132
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

O mamo... a ja się zakochałam w tej palecie To pierwsza gotowa paletka co tak mi się podoba http://www.temptalia.com/mac-shop-dr...hotos-swatches

Jak dla mnie cudeńko... choć fiolet muszę oblookać na żywo, ale ogólnie

Martwi mnie tylko jej depotowanie Ktoś z Was depotował już takie duże paletki?
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-04, 23:51   #2133
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
O mamo... a ja się zakochałam w tej palecie To pierwsza gotowa paletka co tak mi się podoba http://www.temptalia.com/mac-shop-dr...hotos-swatches

Jak dla mnie cudeńko... choć fiolet muszę oblookać na żywo, ale ogólnie

Martwi mnie tylko jej depotowanie Ktoś z Was depotował już takie duże paletki?
Depotowałam metodą z zapalniczką już kilka razy. Faktycznie jest to dość problematyczne i ryzykowne ale bez nerwów da radę Polecam taką metodę: trzymając paletkę pęsetą podgrzać nad płomieniem zapalniczki, aż do wytworzenia się bąbelków w plastiku. Przedziurawić i nalać w otwory alkohol wysokoprocentowy. W ten sposób klej puszcza bez "dłubania" i potencjalnej możliwości uszkodzenia cienia.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 09:18   #2134
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
O masz - z tego wszystkiego zapomniałam o pędzelku całkiem, a miałam go obadać Postaram się to sprawdzić jeszcze, wszystko przez to, że standu nie ma i w ogóle go nie widziałam.
Nevado, na mojej skórze oraz na twarzy pań z Maca oba MSF-y wyglądają jednak zupełnie inaczej - u Ciebie na zdjęciu wydają mi się ciemniejsze i mniej taflowe, niż widzę na swojej twarzy. To pewnie kwestia oświetlenia i odcienia skóry też.
Według mnie ta Blondyna też wygląda zupełnie inaczej niż w rzeczywistości nie jest taka różowa ale dzięki Nevadko że wrzucasz zdjątka.
Z pomadek to dla mnie super jest Pillow Talk i taki jasny koralowy różyk nie pamiętam nazwy a o pędzlu zapomiałam nawet nie wiem czy był bo nie ma standu i wszystko leży tak byle jak.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
heh Milili ja sama patrząc na swatche nie jestem wcale przekonana ze Blodne będzie mi lepiej pasował. No bo, cery królewny śniezki nie mam, mam NC 20, żóltawa cera no i dobrze mi w Chez Chez Lame na kościach polikowych, więc stąd się nad Redhead zastanawiam
Ja mam NC 25 jasne włosy i zdecydowanie lepiej mi w Redhead chociaż co jakiś czas zmieniam odcień blondu jak nie beżowy to platynowy itd. i kolory kosmetyków w których aktualnie mi dobrze potem gryzą w oczy, w ten sposób mam dużo pomadek co czekają w kolejce.
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:25   #2135
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Depotowałam metodą z zapalniczką już kilka razy. Faktycznie jest to dość problematyczne i ryzykowne ale bez nerwów da radę Polecam taką metodę: trzymając paletkę pęsetą podgrzać nad płomieniem zapalniczki, aż do wytworzenia się bąbelków w plastiku. Przedziurawić i nalać w otwory alkohol wysokoprocentowy. W ten sposób klej puszcza bez "dłubania" i potencjalnej możliwości uszkodzenia cienia.
Dziękuje pięknie za podpowiedź W takim razie pewnie się skuszę, bo kolory idealnie moje. Jak pierwszy raz depotowałam pojedynczy cień to skończył marnie i od tej pory boję się depotować Choć ostatnio znowu spróbowałam i tym razem się udało Aby już tak zawsze było
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:28   #2136
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Ja mam NC 25 jasne włosy i zdecydowanie lepiej mi w Redhead chociaż co jakiś czas zmieniam odcień blondu jak nie beżowy to platynowy itd. i kolory kosmetyków w których aktualnie mi dobrze potem gryzą w oczy, w ten sposób mam dużo pomadek co czekają w kolejce.
No to pół tonu jesteś ciemniejsza Po przestudiowaniu swatchów w necie zrezygnowałam któregokolwiek MSF-a z Naturally. Wolę capnąć 3 szminy z Shop/Cook, które spokoju mi nie dają juz teraz.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 10:38   #2137
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dziękuje pięknie za podpowiedź W takim razie pewnie się skuszę, bo kolory idealnie moje. Jak pierwszy raz depotowałam pojedynczy cień to skończył marnie i od tej pory boję się depotować Choć ostatnio znowu spróbowałam i tym razem się udało Aby już tak zawsze było
depotowanie jak raz obczaisz to już będzie dobrze

Jezu te quady mi sie już śnią
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 12:26   #2138
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No to pół tonu jesteś ciemniejsza Po przestudiowaniu swatchów w necie zrezygnowałam któregokolwiek MSF-a z Naturally. Wolę capnąć 3 szminy z Shop/Cook, które spokoju mi nie dają juz teraz.
Ja Naturally całkowicie odpuszczam - z minerałami mi zupełnie nie po drodze, a kolorystyka szminek i błyszczyków nie dla mojego typu urody

Za to muszę Ci przyznać Corii rację z quadem Daphne, w końcu się na niego skusiłam i jestem bardzo zadowolona
Dla mnie on jest właśnie bardzo niewymagający - do dziennego makijażu w ponure zimowo-jesienne zaspane wczesne poranki. Malowałam się ostatni na pół ślepo (bo wyjątkowo bez soczewek) przy kiepskim oświetleniu, mając 10 minut czasu, machnęłam kilka razy pędzelkami i efekt był bardzo ok (no moż enie oszałamiający jak wtedy, gdy sie przyłożyć i poświęcic pół godizny na rozcieranie mocno napigmentowanych cieni) taki w sam raz na dzień, oko ładnie podkreślone bez wysiłku i nakładu czasu, a do tego kolory bardzo moje (a ten najjaśniejszy cień co to w ogóle koloru niby nie daje - to ja sie tym nawet nie przejmuję, bo i tak stanowi świetną bazę wygładzającą powiekę)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 13:35   #2139
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, ma któraś z Was może z limitowanej edycji pigment sweet sienna?
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:15   #2140
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Uff, mam w końcu czytnik kart i odczytałam moje swatche dla Was, coś nawet widać na nich, choć oczywiście daleko im do jakości zdjęć niektórych z Was Zaraz wrzucę na swatchowy fotki z Naturally oraz moje ostatnie nabytki błyszczolowe z niedostępnych w PL kolekcji.
Kamo, też choruję na sweet siennę, ale ona już raczej nie do upolowania jest Pozostaje nadzieja na wymiankę z kimś, kto ją ma, ew. przeglądanie ebaya.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:21   #2141
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
Ja Naturally całkowicie odpuszczam - z minerałami mi zupełnie nie po drodze, a kolorystyka szminek i błyszczyków nie dla mojego typu urody

Za to muszę Ci przyznać Corii rację z quadem Daphne, w końcu się na niego skusiłam i jestem bardzo zadowolona
Dla mnie on jest właśnie bardzo niewymagający - do dziennego makijażu w ponure zimowo-jesienne zaspane wczesne poranki. Malowałam się ostatni na pół ślepo (bo wyjątkowo bez soczewek) przy kiepskim oświetleniu, mając 10 minut czasu, machnęłam kilka razy pędzelkami i efekt był bardzo ok (no moż enie oszałamiający jak wtedy, gdy sie przyłożyć i poświęcic pół godizny na rozcieranie mocno napigmentowanych cieni) taki w sam raz na dzień, oko ładnie podkreślone bez wysiłku i nakładu czasu, a do tego kolory bardzo moje (a ten najjaśniejszy cień co to w ogóle koloru niby nie daje - to ja sie tym nawet nie przejmuję, bo i tak stanowi świetną bazę wygładzającą powiekę)
Mam takie samo zdanie, jak i Ty co do Naturally

Dokładnie - Quad Daphne jest idealny do szybkiego codziennego makijażu. Z tym, ze z najjaśniejszym kolorem nie mam zadnego problemu, już jednorazowa aplikacja pędzelkiem na powiekę ruchomą czyni go widocznym.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 14:45   #2142
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ma któraś z Was może z limitowanej edycji pigment sweet sienna?
Ja kupowałam na allegro odsypkę, ale nie miałabym nic przeciwko "repromote" tego właśnie koloru.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:45   #2143
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Uff, mam w końcu czytnik kart i odczytałam moje swatche dla Was, coś nawet widać na nich, choć oczywiście daleko im do jakości zdjęć niektórych z Was Zaraz wrzucę na swatchowy fotki z Naturally oraz moje ostatnie nabytki błyszczolowe z niedostępnych w PL kolekcji.
Kamo, też choruję na sweet siennę, ale ona już raczej nie do upolowania jest Pozostaje nadzieja na wymiankę z kimś, kto ją ma, ew. przeglądanie ebaya.
faaaaaaajnie ta Ruda wygląda na poliku!!! cieszę się że ją wzięłam. Nie cieszę się że odbiorę ją dopiero przy okazji kolejnej kawki z Wizażankami ;/ a Sonoran Rain bardzo delikatnie na Tobie wygląda
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:47   #2144
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja kupowałam na allegro odsypkę, ale nie miałabym nic przeciwko "repromote" tego właśnie koloru.
no własnie, na allegro nie ma nawet odsypki tego koloru.. kupilam na ebayu odsypke
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:50   #2145
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Ja jak na razie zachorowałam na 3 sztuki kissable lipcolours Enchantee, Flaunting It i Scan-delicious

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
no własnie, na allegro nie ma nawet odsypki tego koloru.. kupilam na ebayu odsypke
Weź pod uwagę, że jest to limitowanka sprzed kilku ładnych lat - to i tak masz szczęście że jeszcze udało Ci się ją dostać.

P.S. Skleroza nie boli...to nie było z allegro...Pozdrawiam Dobrą Duszyczkę
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz

Edytowane przez agniecha4791
Czas edycji: 2012-02-05 o 14:51 Powód: dopisek
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 14:53   #2146
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A wiecie, że ja kupiłam So Vain z Kissable przy Peacocky i... zapomniałam kompletnie, że go mam! Dopiero zapowiedzi tegoroczne sprawdziły, że go wyciągnęłam i użyłam, po raz drugi chyba. Oj, powinnam pewnie przestać kupować nowości i wreszcie coś zużyć do końca, co?
Ale prawie zużyłam cień Mylar, to już jest coś. No i ze 4. błyszczyki macowe już wykończyłam kiedyś.
Kasiu, specjalnie tak niewiele nałożyłam Sonoran, wiem, że u Ciebie (chyba?) widziałam go w wersji full color. Tylko że ja się boję mocnych czerwieni, zazdraszczam i podziwiam je na razie u innych.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 15:58   #2147
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ja jak na razie zachorowałam na 3 sztuki kissable lipcolours Enchantee, Flaunting It i Scan-delicious

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------


Weź pod uwagę, że jest to limitowanka sprzed kilku ładnych lat - to i tak masz szczęście że jeszcze udało Ci się ją dostać.

P.S. Skleroza nie boli...to nie było z allegro...Pozdrawiam Dobrą Duszyczkę
Flaunting It jest super, ja właśnie się zastanawiam nad Scan-delicious... ale sama nie wiem, tyle jest tych fuksji w mojej szafce...

Ja kiedyś z jedną Wizażanką zamówiłam siennę na ebayu - mam pół słoiczka wśród moich największych skarbów Jest przepiękny!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
A wiecie, że ja kupiłam So Vain z Kissable przy Peacocky i... zapomniałam kompletnie, że go mam! Dopiero zapowiedzi tegoroczne sprawdziły, że go wyciągnęłam i użyłam, po raz drugi chyba. Oj, powinnam pewnie przestać kupować nowości i wreszcie coś zużyć do końca, co?
Ale prawie zużyłam cień Mylar, to już jest coś. No i ze 4. błyszczyki macowe już wykończyłam kiedyś.
Kasiu, specjalnie tak niewiele nałożyłam Sonoran, wiem, że u Ciebie (chyba?) widziałam go w wersji full color. Tylko że ja się boję mocnych czerwieni, zazdraszczam i podziwiam je na razie u innych.
To i tak jesteś dobra z tym zużywaniem

Tak tak, ale nie wiedziałam że on tak delikatnie nałożony też daje radę i to nawet ładnie bardzo )
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:11   #2148
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Sprawdziłam właśnie - cena słoiczka Sweet Sienny na ebayu zaczyna się od 119 USD! To ja poczekam, aż ją kiedyś wznowią, dziękuję bardzo... Czy ona ma w środku pył diamentowy i platynę, że taka kosztowna? Powariowali ludziska zupełnie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:13   #2149
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Sprawdziłam właśnie - cena słoiczka Sweet Sienny na ebayu zaczyna się od 119 USD! To ja poczekam, aż ją kiedyś wznowią, dziękuję bardzo... Czy ona ma w środku pył diamentowy i platynę, że taka kosztowna? Powariowali ludziska zupełnie.
też to widziałam, myślałam, że jakiś błąd.. ja za odsypkę zapłaciłam z wysyłką 5,99euro
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 16:16   #2150
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Sprawdziłam właśnie - cena słoiczka Sweet Sienny na ebayu zaczyna się od 119 USD! To ja poczekam, aż ją kiedyś wznowią, dziękuję bardzo... Czy ona ma w środku pył diamentowy i platynę, że taka kosztowna? Powariowali ludziska zupełnie.
Ha ha ha....ja kiedyś polowałam na pigment Deckchair, ale jak zobaczyłam ceny na ebayu przekraczające 100$ dałam sobie spokój. Mam nadzieję,że niedługo powtórzą kolorki, tym bardziej że klika kolorów już się powtórzyło przy poszczególnych kolekcjach jak Circa Plum czy Hipnotizing.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:19   #2151
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kama-hh Pokaż wiadomość
też to widziałam, myślałam, że jakiś błąd.. ja za odsypkę zapłaciłam z wysyłką 5,99euro
No i 6 eurasków byłoby ok., tyle bym z chęcią na Siennę wydała. Widziałam kiedyś ten pigment na ACW w formie odsypki w podobnej chyba cenie, ale ostatnio ciągle jest tam niedostępny.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:34   #2152
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Sprawdziłam właśnie - cena słoiczka Sweet Sienny na ebayu zaczyna się od 119 USD! To ja poczekam, aż ją kiedyś wznowią, dziękuję bardzo... Czy ona ma w środku pył diamentowy i platynę, że taka kosztowna? Powariowali ludziska zupełnie.
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Ha ha ha....ja kiedyś polowałam na pigment Deckchair, ale jak zobaczyłam ceny na ebayu przekraczające 100$ dałam sobie spokój. Mam nadzieję,że niedługo powtórzą kolorki, tym bardziej że klika kolorów już się powtórzyło przy poszczególnych kolekcjach jak Circa Plum czy Hipnotizing.
nie, nie dałabym tyle za sloiczek... tym bardziej, że znając moje szczęście, gdybym za tyle słoik kupiła to akurat by wyszła Sienka z jakąś kolekcją.
Aga - Deckchair też jest cudny!!! i moja wielka miłość, Goldenaire
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 16:45   #2153
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Aga - Deckchair też jest cudny!!! i moja wielka miłość, Goldenaire
To idę pooglądać swatche .
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 17:00   #2154
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
To idę pooglądać swatche .
Ja właśnie je wyguglałam, pięęęękne
Przy Deckchair oczko Marti się załapało
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:25   #2155
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyna prezentuje makijaz wykonany quadem Shop&Drop i szminką Dish It Up http://www.specktra.net/t/178194/mac...0#post_2200174
bardzo mi sie podoba i jedno i drugie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:28   #2156
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Czaderski! Zwłaszcza oko fajne, na takie usta nigdy bym się pewnie nie odważyła. One takie w Twoim typie, no nie? Zdecydowanie to szminka dla Ciebie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:40   #2157
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Czaderski! Zwłaszcza oko fajne, na takie usta nigdy bym się pewnie nie odważyła. One takie w Twoim typie, no nie? Zdecydowanie to szminka dla Ciebie.
Zgadza sie, w moim typie Tyle, ze na podstawie swatchów skresliłam ta szminke z listy i to tylko dlatego, ze ma wykończenie Lustre, za którym nie przepadam, ale będe musiała zweryfikować swoje poglądy na temat Dish It Up Musze zaczac szukac jakis opakowań pustych, moze na jedną szminkę będzie.
A Najadko, orientujesz się czy szminki dalej kosztuja 79 zł, bo ktoś pisał, wcześniej, ze już 90 ale nie wiem, czy to pomyłka z Pro Longami czy cuś, ale pamietam ze tak tu coś czytałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-05, 22:47   #2158
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No moja Perfect Day była po 79 zł, więc chyba nic się nie zmieniło?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 08:12   #2159
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No moja Perfect Day była po 79 zł, więc chyba nic się nie zmieniło?
Mam taka nadzieje.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-06, 13:40   #2160
kama-hh
Zakorzenienie
 
Avatar kama-hh
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 8 242
GG do kama-hh
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mam taka nadzieje.
Moje corii tez kosztowaly 79
kama-hh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.