Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-02, 09:34   #2641
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
... żeby nie wykupywać wczesniej .... też mi coś cały świat zdążył się już nimi nacieszyć a może nawet znudzić i czeka na nowa kolekcję a tu takie restrykcje za chwilę będzie napis na szybie że jedna klientka moze nabyć tylko dwa produkty z wybranej kolekcji w ciągu miesiąca

We Włoszech w sklepach są zapisy na kolekcje i tym samym rezerwacje - dotyczy na 100% Bolonii i Rzymu.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:04   #2642
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
We Włoszech w sklepach są zapisy na kolekcje i tym samym rezerwacje - dotyczy na 100% Bolonii i Rzymu.
Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
... żeby nie wykupywać wczesniej .... też mi coś cały świat zdążył się już nimi nacieszyć a może nawet znudzić i czeka na nowa kolekcję a tu takie restrykcje za chwilę będzie napis na szybie że jedna klientka moze nabyć tylko dwa produkty z wybranej kolekcji w ciągu miesiąca
Dziewczyny, no takie są informacje z salonu MAC-a, też mi się to nie podoba, ale z tego co wiem to wyszło to po kolekcji Daphne, tak też mi ten pan wspomniał, że właśnie przez sprzedaż z szuflady później brakowało produktów. Vera również wchodzi teraz
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:26   #2643
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dokładnie to teraz wchodzi aż 5 kolekcji, no normalnie przegięli: Chenman, Viva Glam Nicki, Vera, Shop/ Cook i Sheen Supreme. Zajrzałam dziś do Maca po kredkę do brwi, a tu takie wieści.
No więc tak, dziś jednak ruszyła taka nieoficjalna przedsprzedaż, ponoć byłam pierwsza Zdążyłam pomacać pudry z Very - b. subtelne rozświetlacze z odrobiną koloru, raczej odpuszczę. Obłędne perlglide'y, ale to już wiecie pewnie (ja się dość późno zmacowałam, więc nie znałam ich z poprzedniej edycji). Wg mnie właściwie warto mieć wszystkie, są niesamowite! Już w dotyku boskie, jak maselko - a kolory po prostu bajeczne. Porwałam fiolet, wrócę po więcej, ale powoli, bo to już stała kolekcja.
Rozczarowały mnie te ciepłe pigmenty z Very - nuda raczej, świetnie wygląda głownie ten syrenkowy zestaw, muszę potestować naocznie. Cudowna koralowa, matowa szminka z Chenmana, na pewno na mojej liście, a i lila niczego sobie. Obłędne korale i róże, takie nawilżające w Sheen Supreme (pomarańczowa Korean Candy! brzoskwinka Blossom Culture!). Fajne odcienie lakierów z Very - piękny fioletowy granat, ciekawa morelka. No i plushglassy - ja je b. lubię, za smak, fajne uczucie mrowienia. Porwałam prześliczny On a Holiday - malina z uroczymi, błękitnymi iskierkami, no śliczności.
Chyba muszę zweryfikować swoją listę na zakupy 7.03 - więcej szminek dojdzie, nie wiem, czy nie warto dla nich zrezygnować z cieni/ pigmentów, bo nie są unikalne, a szminki - wyjątkowe w tych kolekcjach. Co myślicie?
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:27   #2644
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, no takie są informacje z salonu MAC-a, też mi się to nie podoba, ale z tego co wiem to wyszło to po kolekcji Daphne, tak też mi ten pan wspomniał, że właśnie przez sprzedaż z szuflady później brakowało produktów. Vera również wchodzi teraz
Oj tam oj tam coś kręcą Naturally weszła później bo standów i plakatów nie mieli Glitter and Ice nie było połowy rzeczy bo prom porwali... ale co mi pozostało grzecznie czekać i tyle
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 11:39   #2645
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dokładnie to teraz wchodzi aż 5 kolekcji, no normalnie przegięli: Chenman, Viva Glam Nicki, Vera, Shop/ Cook i Sheen Supreme. Zajrzałam dziś do Maca po kredkę do brwi, a tu takie wieści.
No więc tak, dziś jednak ruszyła taka nieoficjalna przedsprzedaż, ponoć byłam pierwsza Zdążyłam pomacać pudry z Very - b. subtelne rozświetlacze z odrobiną koloru, raczej odpuszczę. Obłędne perlglide'y, ale to już wiecie pewnie (ja się dość późno zmacowałam, więc nie znałam ich z poprzedniej edycji). Wg mnie właściwie warto mieć wszystkie, są niesamowite! Już w dotyku boskie, jak maselko - a kolory po prostu bajeczne. Porwałam fiolet, wrócę po więcej, ale powoli, bo to już stała kolekcja.
Rozczarowały mnie te ciepłe pigmenty z Very - nuda raczej, świetnie wygląda głownie ten syrenkowy zestaw, muszę potestować naocznie. Cudowna koralowa, matowa szminka z Chenmana, na pewno na mojej liście, a i lila niczego sobie. Obłędne korale i róże, takie nawilżające w Sheen Supreme (pomarańczowa Korean Candy! brzoskwinka Blossom Culture!). Fajne odcienie lakierów z Very - piękny fioletowy granat, ciekawa morelka. No i plushglassy - ja je b. lubię, za smak, fajne uczucie mrowienia. Porwałam prześliczny On a Holiday - malina z uroczymi, błękitnymi iskierkami, no śliczności.
Chyba muszę zweryfikować swoją listę na zakupy 7.03 - więcej szminek dojdzie, nie wiem, czy nie warto dla nich zrezygnować z cieni/ pigmentów, bo nie są unikalne, a szminki - wyjątkowe w tych kolekcjach. Co myślicie?
Nooo nie.... a mnie rozłożyło jakieś grypsko cholera... chociaż dziś idę do lekarza więc w sumie powód wyjścia słuszny a przy okazji może bym zahaczyła o MAC-a, a Ty najadko pewnie w GM byłaś?
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 12:26   #2646
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

po pracy biegnę do MACa
milili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 15:52   #2647
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Byłam dzisiaj w macu w krakowie, aby pomacać dwie szminki, których nie udało mi się wcześniej zdobyć i tak - cieszę się, ze nie kupiłam w ciemno Quick Sizzle, bo taka sobie u mnie na ustach wyszła, natomiast nieoczekiwanie dobrze bylo mi w Watch Me Simmer, a ja i korale się nie lubimy, jednak Watch ma domeiszkę różowego koloru i chyba dlatego mi pasuje. Tak czy siak, będzie czekac na mnie odłożona do 7
Jeszcze testowałam Force of Love z Chen Man i tez była ładna i podobnie jak Quick, Watch - żarówiasta.
Macałam cienie mineralne z Chen Man - nie zachwyciły mnie, ale ja nie mineralno-cieniowa jestem
Najjaśniejszy niebieski z Love Cycle na oku wychodził bardzo jaskrawo - tak jak na zdjęciu reklamowym modelki.
Poniżej Nicki Minaj Viva Glam na ustach i pearlglide Undercurrent na oku.
I potwierdzam, póki co Chen Man można kupować, jest wystawiona, natomiast Cook/Shop dopiero od 7 marca. Ale mozna rezerwować sobie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicki1.jpg (23,6 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg under.jpg (25,1 KB, 53 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-03-02 o 16:00
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 16:29   #2648
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No Nicki wyglada cudownie na Tobie, jestem pod wrażeniem, Corii. Force of Love tez mnie zachwyciła, ale nie byłam przygotowana (psychicznie i finansowo) na te wszystkie cuda. Czy ktoś może mi napisać, czy Sheen Supreme wchodzą na stałe czy to (jak podejrzewam) limitów tylko?
Dobra wieść jest taka, ze potem w kwietniu nic nowego w PL nie wchodzi, tylko pielęgnacja. Uf....
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 16:50   #2649
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w macu w krakowie, aby pomacać dwie szminki, których nie udało mi się wcześniej zdobyć i tak - cieszę się, ze nie kupiłam w ciemno Quick Sizzle, bo taka sobie u mnie na ustach wyszła, natomiast nieoczekiwanie dobrze bylo mi w Watch Me Simmer, a ja i korale się nie lubimy, jednak Watch ma domeiszkę różowego koloru i chyba dlatego mi pasuje. Tak czy siak, będzie czekac na mnie odłożona do 7
Jeszcze testowałam Force of Love z Chen Man i tez była ładna i podobnie jak Quick, Watch - żarówiasta.
Macałam cienie mineralne z Chen Man - nie zachwyciły mnie, ale ja nie mineralno-cieniowa jestem
Najjaśniejszy niebieski z Love Cycle na oku wychodził bardzo jaskrawo - tak jak na zdjęciu reklamowym modelki.
Poniżej Nicki Minaj Viva Glam na ustach i pearlglide Undercurrent na oku.
I potwierdzam, póki co Chen Man można kupować, jest wystawiona, natomiast Cook/Shop dopiero od 7 marca. Ale mozna rezerwować sobie.
ale ladna ta pomadka
__________________
Moje zapachy http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/7148/

"One of the things i love the most about you is the fact that you don't need me for anything. And yet, you find yourself needing me."


Wymienię :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277186
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 17:31   #2650
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Corii, jak zwykle elektryzujesz spojrzeniem
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 19:22   #2651
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
No Nicki wyglada cudownie na Tobie, jestem pod wrażeniem, Corii. Force of Love tez mnie zachwyciła, ale nie byłam przygotowana (psychicznie i finansowo) na te wszystkie cuda. Czy ktoś może mi napisać, czy Sheen Supreme wchodzą na stałe czy to (jak podejrzewam) limitów tylko?
Dobra wieść jest taka, ze potem w kwietniu nic nowego w PL nie wchodzi, tylko pielęgnacja. Uf....
Najadko no troche za dużo rzucili kolekcji na raz, a człowiek przecież nie wygrał w totka
A ta Force of Love jest naprawde boska, ale nie nabęde, bo starczy mi to co mam, a mam za duzo oczoj*** szmin
A Pani mi coś wspominała, ze Extra Dimension ma nie byc w pl
Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
ale ladna ta pomadka

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Corii, jak zwykle elektryzujesz spojrzeniem
Basiu dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 20:01   #2652
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Bardzo prosze o zweryfikowanie, czy te roze sa oryginalne, niestety nie mam nic z Maca, wiec sama nie jestem w stanie tego swtierdzic (1 aukcja wydaje mi sie podejrzana )

http://allegro.pl/mac-powder-blush-f...166613407.html

http://allegro.pl/mac-powder-blush-m...177271616.html
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:30   #2653
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o zweryfikowanie, czy te roze sa oryginalne, niestety nie mam nic z Maca, wiec sama nie jestem w stanie tego swtierdzic (1 aukcja wydaje mi sie podejrzana )

http://allegro.pl/mac-powder-blush-f...166613407.html

http://allegro.pl/mac-powder-blush-m...177271616.html
Jak na moje oko to ta pierwsza aukcja jest ok, a ta druga trudno stwierdzić, nie widać naklejki z tyłu opakowania.
ale niech się jeszcze wypowiedzą inne dziewczyny
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 20:42   #2654
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Bardzo prosze o zweryfikowanie, czy te roze sa oryginalne, niestety nie mam nic z Maca, wiec sama nie jestem w stanie tego swtierdzic (1 aukcja wydaje mi sie podejrzana )

http://allegro.pl/mac-powder-blush-f...166613407.html

http://allegro.pl/mac-powder-blush-m...177271616.html
Na moje oko pierwsza aukcja nie budzi zastrzeżeń, natomiast w przypadku drugiej - bez oglądnięcia spodu (głównie chodzi o naklejkę), jednoznacznie przesądzić się nie da.

Ups, praktycznie zdublowałam post powyżej

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2012-03-02 o 21:00
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:07   #2655
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Jak na moje oko to ta pierwsza aukcja jest ok, a ta druga trudno stwierdzić, nie widać naklejki z tyłu opakowania.
ale niech się jeszcze wypowiedzą inne dziewczyny
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na moje oko pierwsza aukcja nie budzi zastrzeżeń, natomiast w przypadku drugiej - bez oglądnięcia spodu (głównie chodzi o naklejkę), jednoznacznie przesądzić się nie da.

Ups, praktycznie zdublowałam post powyżej
aaj no wlasnie i dostalam tylko kod ze spodu opakowania, ale to chyba nic nie daje prawda. A ja myslalam, ze roz z pierwszej aukcji moze byc podrobka, bo nie ma kodu na opakowaniu, czyli tez tak moze byc, ze tylko na pudeleczku jest?
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:22   #2656
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
aaj no wlasnie i dostalam tylko kod ze spodu opakowania, ale to chyba nic nie daje prawda. A ja myslalam, ze roz z pierwszej aukcji moze byc podrobka, bo nie ma kodu na opakowaniu, czyli tez tak moze byc, ze tylko na pudeleczku jest?
Na moim różu jest kod również na naklejce, ale jest wypisany czarnym kolorem, a wiadomo, że na czarnej naklejce nic nie widać. Dlatego trudno stwierdzić, czy rzeczywiście go tam nie ma czy może na zdjęciu tego nie widać
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:23   #2657
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
A ja myslalam, ze roz z pierwszej aukcji moze byc podrobka, bo nie ma kodu na opakowaniu, czyli tez tak moze byc, ze tylko na pudeleczku jest?
Nie, każdy róz na spodzie ma wybity kod produkcji. Ale od częstego użytkowania moze sie on zetrzeć.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:28   #2658
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, każdy róz na spodzie ma wybity kod produkcji. Ale od częstego użytkowania moze sie on zetrzeć.
dlatego wlasnie mam obawy co o tego pierwszego rozu, pisalam do sprzedawczyni skad wziela kod to napisala mi, ze z pudeleczka.
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-02, 21:32   #2659
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
dlatego wlasnie mam obawy co o tego pierwszego rozu, pisalam do sprzedawczyni skad wziela kod to napisala mi, ze z pudeleczka.
To może spytaj ja, czy na spodniej stronie rózu tez jest kod, albo niech wysle Ci dokładniejsze zdjęcia. Jesli nie ma, to ja bym moze nie ryzykowała.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-02, 21:35   #2660
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To może spytaj ja, czy na spodniej stronie rózu tez jest kod, albo niech wysle Ci dokładniejsze zdjęcia. Jesli nie ma, to ja bym moze nie ryzykowała.
Napisalam wlasnie, jesli nie bedzie to nie ryzykuje
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 16:13   #2661
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Kupiłam wczoraj beauty powder 'play it proper' z nowej kolekcji chenman.
Niestety troszeńke nie ten kolor co chciałam czy ktoś się zainteresuje przygarnięciem/wymianką na inny rozświetlacz bardziej w neutralnym, szampańskim kolorze niż różowym?
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:30   #2662
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

No i dałam ciała Myślałąm, że w UK kolekcja wchodzi, tak jak w PL 7.03, a tu lipa, weszła we czwartek... Byłam dziś na rekonesansie, wyszłam z niczym... Najbardziej interesowały mnie szminki Quick Sizzle, Watch me simmer i Force of love i jeszcze jasno różowa z Sh/C ( nazwy nie pamiętam). Była już tylko ta pierwsza, w moim Macu, gdy szminki się wyprzedadzą, zdejmują je ze standów i zastępują tymi z regularnej kolekcji,także nawet nie pomacałam...
QC na mnie wyglądała NIEMAL DOKŁADNIE jak GAT, różniły się tylko wykończeniem, no może GAT troszeńkę ciemniejsza, ale to tylko na ręku było zauważalne i no też po chwili przyglądania się. Na ustach już nie było tego widać. No i Poszłam się po innych stoiskach połajdaczyć

Edytowane przez tiniaczek
Czas edycji: 2012-03-03 o 21:34
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:40   #2663
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
QC na mnie wyglądała NIEMAL DOKŁADNIE jak GAT, różniły się tylko wykończeniem, no może GAT troszeńkę ciemniejsza, ale to tylko na ręku było zauważalne i no też po chwili przyglądania się. Na ustach już nie było tego widać. No i Poszłam się po innych stoiskach połajdaczyć
No musze zaprotestować GAT i Quick Simmer się różnią - jedna ma całkiem inny odcień od drugiej. A wiem, bo z ciekawości postawiłam obie obok siebie i zeswatchowąłam tez na ręce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-03-03 o 21:43
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:15   #2664
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No musze zaprotestować GAT i Quick Simmer się różnią - jedna ma całkiem inny odcień od drugiej. A wiem, bo z ciekawości postawiłam obie obok siebie i zeswatchowąłam tez na ręce
Dlatego piszę, że na mnie Na moich ustach różnicy nie było i tyle.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:56   #2665
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No musze zaprotestować GAT i Quick Simmer się różnią - jedna ma całkiem inny odcień od drugiej. A wiem, bo z ciekawości postawiłam obie obok siebie i zeswatchowąłam tez na ręce
Ale na ustach a na ręce to zupełnie coś innego... usta mają swój pigment, który diametralnie potrafi zmieniać to jak odbieramy szminkę po nałożeniu na usta.
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 08:35   #2666
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cześć dziewczyny, przepraszam, że się wcinam, ale na pewno będziecie wiedzieć w jakiej cenie jest obecnie pędzelek 217 ? Bo w tygodniu chcę podjechać do Wrocławia i chciałabym wiedzieć na jaką kwotę się przygotować
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:27   #2667
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No i dałam ciała Myślałąm, że w UK kolekcja wchodzi, tak jak w PL 7.03, a tu lipa, weszła we czwartek... Byłam dziś na rekonesansie, wyszłam z niczym... Najbardziej interesowały mnie szminki Quick Sizzle, Watch me simmer i Force of love i jeszcze jasno różowa z Sh/C ( nazwy nie pamiętam). Była już tylko ta pierwsza, w moim Macu, gdy szminki się wyprzedadzą, zdejmują je ze standów i zastępują tymi z regularnej kolekcji,także nawet nie pomacałam...
QC na mnie wyglądała NIEMAL DOKŁADNIE jak GAT, różniły się tylko wykończeniem, no może GAT troszeńkę ciemniejsza, ale to tylko na ręku było zauważalne i no też po chwili przyglądania się. Na ustach już nie było tego widać. No i Poszłam się po innych stoiskach połajdaczyć
Oj, to współczuję - dla mnie nie ma większego koszmaru niż wyprzedanie połowy kolekcji, nim się ogarnę i stwierdzę, co chcę.
No i szkoda, że nawet nie dadzą pooglądać tego, co u nich jest już sold out - przecież czasem można się zapoznać z testerem i spróbować szukać gdzie indziej - dziwna polityka .
Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, przepraszam, że się wcinam, ale na pewno będziecie wiedzieć w jakiej cenie jest obecnie pędzelek 217 ? Bo w tygodniu chcę podjechać do Wrocławia i chciałabym wiedzieć na jaką kwotę się przygotować
Ok. 100 zł.
Jak chcesz znać dokładną cenę, najlepiej zadzwoń do MAC'a - na pewno bez problemu Ci podadzą.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:29   #2668
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi napisać, czy Sheen Supreme wchodzą na stałe czy to (jak podejrzewam) limitów tylko?
Według info z Mac w GM wchodzą na stałe. One były już wcześniej w kolekcji Seasonally Supreme a teraz jakby od nowa je wrzucili .
Od dawna są za granicą dostępne. Ja w lutym w Londynie kupiłam m.in. Asian Flower.
A jak jest w końcu z tą przedsprzedażą? Wczoraj dzwoniłam do GM i powiedziano mi, że żadnej kolekcji nie sprzedają NIGDZIE w PL wcześniej i "spod lady". Kłamstwo?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 09:50   #2669
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Według info z Mac w GM wchodzą na stałe. One były już wcześniej w kolekcji Seasonally Supreme a teraz jakby od nowa je wrzucili .
Od dawna są za granicą dostępne. Ja w lutym w Londynie kupiłam m.in. Asian Flower.
A jak jest w końcu z tą przedsprzedażą? Wczoraj dzwoniłam do GM i powiedziano mi, że żadnej kolekcji nie sprzedają NIGDZIE w PL wcześniej i "spod lady". Kłamstwo?
Tylko kolekcja Shop/Cook jest opóźniona i wchodzi 7 marca i faktycznie - wg posiadanych przeze mnie informacji - żadnej przedsprzedaży nie ma, przynajmniej oficjalnej . Myślę, że raczej będą się tego trzymać.
Natomiast pozostałe kolekcje (na pewno Vera, Chen Man i Sheen Supreme) są już oficjalnie w normalnej sprzedaży.
A jak Asian Flower, zadowolona z niej jesteś ?- czaję się na nią od jakiegoś czasu, muszę obejrzeć na żywo.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-04, 10:15   #2670
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Dziewczyny, nigdy się nie interesowałam tym tematem, bo zawsze zakupy robiłam w salonie Mac'a, ale wczoraj przypadkiem trafiłam na Allegro na aukcje kompaktu Studio Fix za połowę ceny Produkt niby nowy, z UK.. Jest szansa, że będzie oryginalny czy na 100% to podróbka?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:45.