Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-29, 20:41   #331
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majolka Pokaż wiadomość

Mam 2 oraz 3 i obydwa są fantastyczne. Strasznie się z nich cieszę. Oczywiście 3 jest nieco ciemniejsza od 2 i ma wyraźnie cieplejszy kolor, bardziej wpada w pomarańcz, ale taki delikatny. Ja jestem raczej bladolica i obydwa kolory pasują mi świetnie. Trójeczka cudownie ożywia twarz bez efektu świnki. Sama nie wiem, który wolę bardziej... Uwielbiam te pudry.
Mam nadzieję, że trochę pomogłam.

Zazdrosc serce moje sciska
postanowiłam, ze kupie dwa na pewno delicate beige, 02, bo w moim kosmetycznym arsenale brakuje pudru matujacego, a ponoc w tej roli sprawdza sie super
no i cóz, moja cera równiez jest dosc blada, (pracuje nad tym, troche solarium, troche kremu z dodatkiem samoopalacza Garniera... "cera musnieta słoncem" sie nazywa ) mam niebieskie oczy i chwilowo (jeszcze nie wiem, jak długo to "chwilowo" potrwa ) ciemne włosy i zastanawiam sie, czy lepiej kupic 01, pastel, czy ten sweet carmel, 03... ktory bylby lepszy do ozywienia cery, dodania wigoru, ukrycia zmeczenia ??


Margaretka... heheh mam nadzieje, ze sprzedawcy sie zbytnio nie wycwanili i nie zaczną podnosic cen no ale cóz, bezlitosne prawa marketingu popyt rosnie, ceny idą w góre
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:27   #332
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Wklejalam zdjecia tych czworek ale raczej nie potwierdze, ze kompozycja trzecia to Soft White. Wg mnie to bedzie Sparkling Dantelle. A ostatnia to rzeczywiscie Fresh Rose.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 21:44   #333
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
I jeszcze wystawi za taką cenę





O tak, dziękuję

Ja też jestem bladolica i nie chciałabym kupić za ciemnego pudru, ale jak mówisz, że są ok to dobrze. Kupię 2 i 1, a jakby mi jeszcze starczyło, to dokupie jeszcze 3 - stara pudernica ze mnie





No to zagadka się wyjaśniła

Aneta, Kate mówiła mi, że Ty widziałas pryzmy w Holandii, może wiesz, czy Soft White są matujące czy rozświetlające i jak bardzo sa jasne?
Niestety,ale widziałam tylko w kartoniku,teste ry to tylko 03 i 04 oraz Sparkling Dentelle,więc nie testowałam osobiście.Sama będe kupować oba,ale zupełnie w ciemno,chyba,że miła pani zechce otworzyć kartonik,zobaczę chociaż kolory w pudełeczku na żywo .

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wklejalam zdjecia tych czworek ale raczej nie potwierdze, ze kompozycja trzecia to Soft White. Wg mnie to bedzie Sparkling Dantelle. A ostatnia to rzeczywiscie Fresh Rose.
Raczej nie.Sparkling Dentelle testowałam na ręce,w rzeczywistości to są trochę inne kolory i są mocno błyszczące,raczej na ciało,ewentualnie odrobinkę pod łuk brwiowy,idealne na Sylwestra .Jak dla mnie,osoby lubiącej rozświetlacze-bezużyteczne.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:20   #334
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Pogrzebałam dzisiaj po internecie, ale nie znalazłam zdjęć pryzm sypkich: Soft White i Fresh Rose, może któras z was je widziała?
Tez szukalam fotek w necie, ale nic nie znalazlam poza odcieniami wszystkich sypkich pryzm: light pastel, delicate beige, sweet caramel, tender sun, soft white, fresh rose i sparkling dentelle

i linkiem aukcji pryzm szampanskich, z podanymi odcieniami: champagne beige shimmer, powdery pink shimmer, pearly white with shimmer, and pearly beige with shimmer.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:22   #335
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Trudno ocenic... na testerach i zdjeciach jedno, a na zywca jeszcze inna bajka Wychodzi na to, ze albo ten szampan w SD jest przedstawiany na testerach jako zolty albo rzeczywiscie SD i SW roznia sie ta kostka wlasnie - szampan vs zolty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Prisme Libre - Sparkling Dantelle.JPG (16,0 KB, 82 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:35   #336
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pryzmy Givenchy

dziewczyny, czy macie zdjęcie najciemniejszych pryzm? bardzo prosze
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:41   #337
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy macie zdjęcie najciemniejszych pryzm? bardzo prosze
Chodzi Ci o nie-katalogowe?

Tutaj jest 04, aukcja Allegro oczywiście
http://www.allegro.pl/item139296244_...r_nowosc_.html

Dodam jeszcze link do 01, też zdjęcie nie-katalogowe:

http://www.allegro.pl/item139295599_...r_nowosc_.html
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 22:47   #338
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pryzmy Givenchy

bardzo dziękuję muszę je mieć!!!!!
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:51   #339
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję muszę je mieć!!!!!

Hi hi i kolejna skuszona

Dystrybutorzy Givenchy nawet nie wiedza ile kasy traca nie sprowadzajac wszystkich odcieni pryzm do Polski.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 22:57   #340
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pryzmy Givenchy

Niedawno w drogerii, w Carrefour panie specjalnie dla mnie dzwoniły do dystrybutora - okazało się, że nr 4 będzie w Polsce...na wiosnę
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 23:07   #341
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Kolory na monitorze mogą odbiegać od tych rzeczywistych.Np.pryzmy pastelowe na aukcji,w linku podanym przez margaretkę,zawierają kolor fioletowy,natomiast tak naprawdę to jest jasny,ładny róż .Poza tym wszystkie są o kilka tonów jaśniejsze,bardziej rozbielone .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-29, 23:07   #342
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Niedawno w drogerii, w Carrefour panie specjalnie dla mnie dzwoniły do dystrybutora - okazało się, że nr 4 będzie w Polsce...na wiosnę
Rychlo wczas szkoda, ze nie kolejna gwiazdke
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 00:49   #343
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawiałam z konsultantą Givenchy i powiedziała, że mają być ponownie w sprzedaży na początku stycznia.
Co do kolorów niedostępnych u nas to mówiła, że mogą być na lotniskach, bo tam kolorówka jest dostarczana przez innych dystrybutorów.

No to dobrze wiedzieć bo ja trzymam swój kupon na pryzmy, zawsze to będzie jakieś 20 zł taniej *które potem będzie można wydać na coś innego*

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tez szukalam fotek w necie, ale nic nie znalazlam poza odcieniami wszystkich sypkich pryzm: light pastel, delicate beige, sweet caramel, tender sun, soft white, fresh rose i sparkling dentelle

i linkiem aukcji pryzm szampanskich, z podanymi odcieniami: champagne beige shimmer, powdery pink shimmer, pearly white with shimmer, and pearly beige with shimmer.

No właśnie, znalazłam tylko nazwy kolorów, nie ma zdjęć. Givenchy niby takie dumne z nowego pudru, a na stronie nie ma nawet dokladnych opisów i zdję, mają przedziwną kampanię promocyjną


Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
bardzo dziękuję muszę je mieć!!!!!
Ależ Ci się spodobały

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Kolory na monitorze mogą odbiegać od tych rzeczywistych.Np.pryzmy pastelowe na aukcji,w linku podanym przez margaretkę,zawierają kolor fioletowy,natomiast tak naprawdę to jest jasny,ładny róż .Poza tym wszystkie są o kilka tonów jaśniejsze,bardziej rozbielone .
Dobrze wiedzieć, że kolory nie są aż tak wiernie oddane
Chociaż i tak dobrze, że możemy je obejrzeć, a nie tylkoto jedno powtarzające się zdjęcie katalogowe.


Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Niedawno w drogerii, w Carrefour panie specjalnie dla mnie dzwoniły do dystrybutora - okazało się, że nr 4 będzie w Polsce...na wiosnę
A powiedzieli chociaż którego roku? Bo z ich tempem sprowadzania nigdy nic nie wiadomo...


Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Rychlo wczas szkoda, ze nie kolejna gwiazdke
Tak się zastanawiam czemu tak mało, póżno... może nie ma aż tak wielu kupujących i im się nie opłaca sprowadzać dużo? Z drugiej strony, pytam regularnie o nie w Sephorze i ciągle słyszę: dostaliśmy ostatnio, ale blyskawicznie się sprzedały.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 01:07   #344
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pryzmy Givenchy

Może zaczniemy bombardować dystrybutora prośbami o więcej, więcej i jeszcze raz więcej
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 03:02   #345
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość

Ja też jestem bladolica i nie chciałabym kupić za ciemnego pudru, ale jak mówisz, że są ok to dobrze. Kupię 2 i 1, a jakby mi jeszcze starczyło, to dokupie jeszcze 3 - stara pudernica ze mnie







Aneta, Kate mówiła mi, że Ty widziałas pryzmy w Holandii, może wiesz, czy Soft White są matujące czy rozświetlające i jak bardzo sa jasne?
Margaretko ja oglądałam testery 02 i 03 (szczęściara ze mnie ), 03 dla mnie zdecydowanie za ciemne, jeśli jesteś jasnolica, to poczekaj na tester, na 03 w ciemno bym się nie skusiła.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Hi hi i kolejna skuszona

Dystrybutorzy Givenchy nawet nie wiedza ile kasy traca nie sprowadzajac wszystkich odcieni pryzm do Polski.
Otóż to

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Kolory na monitorze mogą odbiegać od tych rzeczywistych.Np.pryzmy pastelowe na aukcji,w linku podanym przez margaretkę,zawierają kolor fioletowy,natomiast tak naprawdę to jest jasny,ładny róż .Poza tym wszystkie są o kilka tonów jaśniejsze,bardziej rozbielone .
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
No to dobrze wiedzieć bo ja trzymam swój kupon na pryzmy, zawsze to będzie jakieś 20 zł taniej *które potem będzie można wydać na coś innego*




No właśnie, znalazłam tylko nazwy kolorów, nie ma zdjęć. Givenchy niby takie dumne z nowego pudru, a na stronie nie ma nawet dokladnych opisów i zdję, mają przedziwną kampanię promocyjną




Tak się zastanawiam czemu tak mało, póżno... może nie ma aż tak wielu kupujących i im się nie opłaca sprowadzać dużo? Z drugiej strony, pytam regularnie o nie w Sephorze i ciągle słyszę: dostaliśmy ostatnio, ale blyskawicznie się sprzedały.
Ja też kuponik trzymam na pryzmy i też panie mówią, że przychodzą rzadko i w niewielkich ilościach.

A strona Givenchy to dla mnie pomyłka , nie wiedzą w jakim świecie żyją.
Przy tej stronie strona APC to mistrzostwo świata.

O pryzmach sypkich jest w necie rzeczywiście niewiele .

Dziwi mnie, że w cywilizowanych krajach też są kłopoty z testerami.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 08:07   #346
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Słuchajcie, a jak ja chcę normalny puder (jednak nie rozświetlający, bo takich to juz chyba mam sporo ), matujący, to z Waszych wypowiedzi wynika że 2 lub 3? Czyli delicate beige albo sweet caramel?
Nie jestem jakoś bladolica (chociaż w porównaniu z moją wiecznie opaloną kuzynką to jestem biała jak śnieg ), raczej mam normalny kolor pyszczka (co sprawdziłam wczoraj kupując puder - generalnie dobre były odcienie "środka", ani za ciemne, ani za jasne).
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 08:24   #347
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a jak ja chcę normalny puder (jednak nie rozświetlający, bo takich to juz chyba mam sporo ), matujący, to z Waszych wypowiedzi wynika że 2 lub 3? Czyli delicate beige albo sweet caramel?
Nie jestem jakoś bladolica (chociaż w porównaniu z moją wiecznie opaloną kuzynką to jestem biała jak śnieg ), raczej mam normalny kolor pyszczka (co sprawdziłam wczoraj kupując puder - generalnie dobre były odcienie "środka", ani za ciemne, ani za jasne).
02 jest bardzo uniwersalny, ja nie mam bardzo jasnej skóry, też pośrodku gdzieś i mnie pasuje idealnie.
03 radziłabym przetestować przed zakupem - mnie wydaje się dość ciemny.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 09:01   #348
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam czemu tak mało, póżno... może nie ma aż tak wielu kupujących i im się nie opłaca sprowadzać dużo? Z drugiej strony, pytam regularnie o nie w Sephorze i ciągle słyszę: dostaliśmy ostatnio, ale blyskawicznie się sprzedały.
Givenchy to u nas (oczywiscie poza Wizazem ) malo popularna marka, duzo lepiej sprzedaja sie kosmetyki Diora (za ktorym ja osobiscie nie przepadam), Lancome, czy Chanel, no i Clinique (fajne kosmetyki i ceny do zaakceptowania). Maja tez lepszy marketing. Poza tym pewnie nie chce im sie zaryzykowac i sprawdzic jak bedzie ze sprzedaza calej gamy kosmetykow Givenchy.


Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
02 jest bardzo uniwersalny, ja nie mam bardzo jasnej skóry, też pośrodku gdzieś i mnie pasuje idealnie.
03 radziłabym przetestować przed zakupem - mnie wydaje się dość ciemny.
Wg mnie 02 jest idealna dla sredniej cieplej karnacji, a 03 to niemalze brazer i moze byc fajny do cieniowania ciemniejszej karnacji.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 09:32   #349
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość




Wg mnie 02 jest idealna dla sredniej cieplej karnacji, a 03 to niemalze brazer i moze byc fajny do cieniowania ciemniejszej karnacji.
Też mi się tak zdaje . Choć typowym brązerem w palecie jest tender sun.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 09:41   #350
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Też mi się tak zdaje . Choć typowym brązerem w palecie jest tender sun.
Dlatego napisalam niemalze brazer wszystko zlaezy od karnacji albo upodoban uzytkowniczki
a 04 jakos mi nie przypadla do gustu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 09:53   #351
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dzięki dziewczyny za opinie na temat 02 i 03 - wychodzi z tego, że dwójkę mogę kupować w ciemno
Jak gdzieś ją znajdę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 09:59   #352
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie na temat 02 i 03 - wychodzi z tego, że dwójkę mogę kupować w ciemno
Jak gdzieś ją znajdę
Powinny byc na poczatku stycznia w Sephorach, albo innych sieciowkach.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 09:59   #353
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie na temat 02 i 03 - wychodzi z tego, że dwójkę mogę kupować w ciemno
Jak gdzieś ją znajdę
W sephorze będą napewno po 8 stycznia - także jak masz kupon zachomikowany to nie będzie problemu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:14   #354
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Pryzmy Givenchy

Kuponu nie mam, bo w sephorze mam kartę od niedawna Jeszcze tyle nie nakupiłam
Ale akurat w styczniu mam imieninki, to coś pomyślę
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:54   #355
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Cool Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Kuponu nie mam, bo w sephorze mam kartę od niedawna Jeszcze tyle nie nakupiłam
Ale akurat w styczniu mam imieninki, to coś pomyślę


ja też mam karte od niedawna, mam chyba jakies 400 punktów ;P
słuchajcie, czy była jakas promocja przedswiętami czy co?? bo w dniu, kiedy wyrobiłam sobie karte, dostalam 20% znizki na wszystko generalnie byłam w lekkim szoku eh, szkoda ze wtedy sie o pryzmy nie pytałam
wiecie moze, kiedy jakas promocja wieksza w sephorze ??
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 10:57   #356
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ja też mam karte od niedawna, mam chyba jakies 400 punktów ;P
słuchajcie, czy była jakas promocja przedswiętami czy co?? bo w dniu, kiedy wyrobiłam sobie karte, dostalam 20% znizki na wszystko generalnie byłam w lekkim szoku eh, szkoda ze wtedy sie o pryzmy nie pytałam
wiecie moze, kiedy jakas promocja wieksza w sephorze ??
Dziś i jutro -20% cała kolorówka i - 30% wybrane zapachy.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 11:16   #357
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pryzmy Givenchy

ooo ;D

w kazdym miescie ?? bo jakbym pojechała do gdanska i sie okazało, ze nie ma, to by było straszne
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 12:09   #358
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
ooo ;D

w kazdym miescie ?? bo jakbym pojechała do gdanska i sie okazało, ze nie ma, to by było straszne
w kazdym miescie, czyli ruszaj na podboj i po powrocie pochwal sie zakupami.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 12:59   #359
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Givenchy to u nas (oczywiscie poza Wizazem ) malo popularna marka, duzo lepiej sprzedaja sie kosmetyki Diora (za ktorym ja osobiscie nie przepadam), Lancome, czy Chanel, no i Clinique (fajne kosmetyki i ceny do zaakceptowania). Maja tez lepszy marketing. Poza tym pewnie nie chce im sie zaryzykowac i sprawdzic jak bedzie ze sprzedaza calej gamy kosmetykow Givenchy.




Wg mnie 02 jest idealna dla sredniej cieplej karnacji, a 03 to niemalze brazer i moze byc fajny do cieniowania ciemniejszej karnacji.
Potwierdzam to co mówi Contax , Givenchy słabo się sprzedaje . W perfumerii gdzie robię zakupy , sprzedało się tylko jedno pudełko sypkich pryzm .
Dziwne , prawda
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 13:09   #360
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Potwierdzam to co mówi Contax , Givenchy słabo się sprzedaje . W perfumerii gdzie robię zakupy , sprzedało się tylko jedno pudełko sypkich pryzm .
Dziwne , prawda
Zazdroszcze, ze u Was sie slabo sprzedaje U mnie jest tylko jedna Sephora gdzie maja Givenchy i juz od bardzo dlugiego czasu ani sypkich pryzm, ani prasowanych, ani polowy podkladow wszystko wykupione i nie wiadomo kiedy bedzie dostawa
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.