Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-15, 15:04   #1561
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

Rzeczywiście na stronie Lumiere ładnie wyglądają, ale poszperałam w sieci i niezawodna strona Sephory nieco ostudziła mój zapał:
http://www.sephora.com/browse/produc...requestid=9426

Z lumiere podobało mi się 02 i 11 (lub 13 i 22 - wyglądają podobnie), a po zobaczeniu kolorów na stronie Sephory - na pewno nie wezmę w ciemno
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 15:37   #1562
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

ja chętnie bym przetestowała, są śliczne
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 17:49   #1563
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

Oj faktycznie Sephora nieco inaczej ujmuje ten temat

Tutaj podobają mi się 7 (oczywiście zbyt ciemna dla mnie ale śliczna), 8, 11 i 18 (no ta to dopiero ciemna.... sexi hehe)

Ciekawe co to jest to 24? Biała

Edit: Czemu ona w USA kosztuje 26$ ?? ile to wychodzi na nasze? 1 & = 2,9 zł jakoś? To ja ją chcę za 75,40 zł!!!!!

Edytowane przez pakosta
Czas edycji: 2007-04-15 o 17:53 Powód: Cena
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:32   #1564
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Ciekawe co to jest to 24? Biała
24 Pink Whisper (light frosted pink)

Przypuszczam, że to będzie taka biało-perłowa, mi kojarzy się z pomadkami Bell (miały taki kolor, mój kolega określał to wyrazem nie nadającym się do napisania na forum )
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:38   #1565
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

03 i 22 jeśli wyglądają tak w rzeczywistości to pewnie się skuszę
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 21:59   #1566
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
24 Pink Whisper (light frosted pink)

Przypuszczam, że to będzie taka biało-perłowa, mi kojarzy się z pomadkami Bell (miały taki kolor, mój kolega określał to wyrazem nie nadającym się do napisania na forum )
No własnie kolor kojarzy mi się z pomadkami w jakich kochałam się mając 11 lat Nawet miałam taką marki Celia - ale nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek odważyła się jej użyć.
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 08:36   #1567
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

Jesłi mogę się wtrącić, bliższe rzeczywistości są kolorki z Lumiere a nie z Sephory. Oceniam na podstawie malinowej czerwieni numer 20. Na stronie Sephory wygląda...różowo. Zupełnie nie to
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-16, 08:55   #1568
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jesłi mogę się wtrącić, bliższe rzeczywistości są kolorki z Lumiere a nie z Sephory. Oceniam na podstawie malinowej czerwieni numer 20. Na stronie Sephory wygląda...różowo. Zupełnie nie to
L_V, jesteś jedyną osobą która uzywa tej pomadki, więc w sumie nie powinnaś się wtracać Bo co Ty możesz o niej wiedzieć
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 09:48   #1569
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jesłi mogę się wtrącić, bliższe rzeczywistości są kolorki z Lumiere a nie z Sephory. Oceniam na podstawie malinowej czerwieni numer 20. Na stronie Sephory wygląda...różowo. Zupełnie nie to
To mnie pocieszyłaś miałam uraz po którejś z palet kolorów dostępnych na Lumiere, zupełnie nie odzwierciedlały rzeczywistości
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 08:19   #1570
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
L_V, jesteś jedyną osobą która uzywa tej pomadki, więc w sumie nie powinnaś się wtracać Bo co Ty możesz o niej wiedzieć
Obiecuję, że już nie będę

Agnieska, jeśli chodzi o moją czerwień, to trafili z paletką. Ta z Sephory jest wg mnie za jasna. Kolory sa bardziej intensywne, nie takie "rozwodnione"...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 15:22   #1571
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Givenchy Rouge Interdit

chyba pooglądam je w sephorze
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-21, 14:47   #1572
Kocia1983
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Z daleka...
Wiadomości: 6
Question Pryzmy Givenchy - czy są odpowiednie do cery mieszanej?

Czy są tutaj osoby, które używały pryzm Givenchy przy mieszanej cerze? Jakie dają efekty? Czy jest to puder matujący dodajacy świerzości skórze, czy działa na zasadzie róż bądź brązera i nie nadaje się do omiatania całej twarzy? Czy zawiera ten paskudny brokat? Mam mieszną cerę, wiec zależy mi na zmatowieniu i nadaniu jej zdrowego wygladu. W jakiej wersji będzie lepszy: w kamieniu, czy sypki?
Kocia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 15:20   #1573
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Pryzmy Givenchy - czy są odpowiednie do cery mieszanej?

ja miałam swego czasu prasowane- świeciłam się po nich jeszcze szybciej, natomiast z opisu dziewczyn sypkie pryzmy nie są matujące.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 15:34   #1574
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Pryzmy Givenchy - czy są odpowiednie do cery mieszanj?

Ja mam cere mieszana i uzywam sypkich pryzm - Delicate Beige. Nie maja drobinek, ale nie jest to puder matujacy. Nadaja sie natomiast jak najbardziej do omiatania calej twarzy.
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-21, 20:59   #1575
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy - czy są odpowiednie do cery mieszanj?

polecam ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=pryzmy !!

__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 07:13   #1576
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pryzmy Givenchy

Hej kobitki jak to w końcu jest z tymi sypańcami pryzmami Givenchy w Niemczech ? Kiedyś pytałam tu na forum czy są tam dostępne i dziewczyny powiedziały, że są i to wszystkie odcienie. Tymczasem wczoraj mój TŻ obleciał całe Ulm (południowo - zachodnie Niemcy) i wszędzie babki mówiły, że nie prowadzi się u nich tej marki Był w Douglasie, Kaufhofie, Temme i...lipa Wszędzie ta sama śpiewka. Która z Was kupiła w Niemczech ten puder i w jakim mieście ? Zachorowałam na Light Pastel.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:35   #1577
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

W Niemczech nie wszędzie jest kolorówka Givenchy,podobnie jak w Polsce.
Wejdz na forum Emigrantki,tam dokładnie popytaj wizażanki z Niemiec.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:09   #1578
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Sine.ira z tego co wiem od dziewczyn z Niemiec to u nich są wszystkie odcienie sypkich pryzm. Jedank tak jak już wspomniała Aneta nie wszędzie można kupić kolorówkę Givenchy. Zerknij na ich stronę firmową, tam są podane dokładne adresy - gdzie ją można kupić.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 10:20   #1579
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dzięki za rady Uczynię jako rz(ż)eczecie
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-29, 15:33   #1580
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Znowu sypnęło pryzmowymi testerami na Allegro - ale ja od tej osoby już nie kupuję Jak już Kasi pisałam - miałam trochę przejść z samą wysyłką, jeden z testerów poszedł w pył, a teraz okazało się, że choć kwota pobrania na awizo jest za jeden puder - kwota przelewu została za dwa. Ja mam tego dość i smarnę maila informującego, że dziękuję za transakcję, ale nie odbieram. Pewnie pomyłka, ale dla mnie za dużo tych pomyłek - straciłam przez to pół h na poczcie, gdy uświadomiłam sobie, że powinnam zapłacić 70zł mniej (odbierałam kilka przesyłek), włącznie z wzywaniem kierowniczki i przeprosinami, sami nie wiedzieli co robić i otrzymałam kartkę z danymi, by skontaktować się z tą osobą.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 10:39   #1581
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Logo Sunkissed Powder #41 Sunset
Nowy brazer. Hmm... Chyba jednak bardziej mnie trzepnelo przy 9-tkach Harmonie Sunset
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Logo Sunkissed Powder #41 Sunset.jpg (18,1 KB, 45 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:47   #1582
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Pierwsze chwile z Prisme Libre #05 Soft White.
Hmm... mieszane uczucia, zachwytow niet. Puder bardzo mialki, kolory jasne ale ogolnie nie tworza najjasniejszego pudru swiata. Kazdy widzi gdzie indziej granice "bladosci", wiec znajda sie i tacy, ktorzy powiedza, ze wybiela, jak i tacy, ktorzy skonstatuja, ze jednak przyciemnia. U mnie odcina sie od szyi, ktora jest blado-zolta (twarz mam rozowawa i puder chyba to minimalnie podkresla, potegujac dysonans miedzy szyja a twarza). Wygladza skore (w sensie dotykowym, nie wizualnym, jest calkowicie transparentny). Zapach bardzo swiezy, zielony (podoba mi sie, chcialabym ta Eau de Fleurs), zanaczam, ze zupelnie inny niz w Prismissime. Nabieranie metoda solniczki zle - wysypuje sie na pokrywke za duzo i w dodatku nierownomiernie wzgledem kolorow, lepsze jest przykladanie pedzla i "solenie" wlasnie jego.
Pierwsze wrazenia po nalozeniu tych pryzm na sam krem (Clinique DDMG) - absolutny mat, ktory niestety nie przypadl mi do gustu (oczywiscie nalozylam mala ilosc pudru), nie jestem przyzwyczajona do siebie w pudrowej, matowej masce, uzywam rozswietlajacych specyfikow. Ten efekt utrzymal sie caly dzien - mat, mat, mat - poza jedna strefa - o dziwo pod koniec dnia zauwazylam, ze swieci mi sie nos, co normalnie mi sie nie zdaza wcale, widac skora bronila sie przed tym pudrem.
Kolejnym razem nalozylam pryzmy na City Blocka 25, efekt lepszy, chociaz wciaz pierwsze chwile to mat i widoczna przypudrowana warstwa (uwidacznia mi wloski na twarzy, przy specyfikach nawilzajacych nawet nie wiem, ze je mam, a tu sie wybijaja na pierwszy plan, nie cierpie tego). Nalozylam jednak na policzki perlowe kuleczki Glazel i wreszcie wygladalam jak czlowiek, po jakims czasie puder stopil sie z filtrem i wreszcie zaczal wygladac naturalnie. Druga proba, wiec zdecydowanie bardziej udana, chociaz mimo to nadal oceniam go srednio.
W planach mam kolejno, filtry: 20, 40, 50, krem nawilzajacy, baza rozswietlajaca, podklad. Jak wyprobuje pozostale konfiguracje dam znac.
Ogolne podsumowanie na poczatek - trzy naciagane gwiazdki. Nie zrazam sie jednak, sama chcialam matowego pudru, to mam. W koncu ilez mozna miec samych rozswietlaczy? Musze go oswoic, a jak sie dziad nie da, to nauczy sie latac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:27   #1583
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pierwsze chwile z Prisme Libre #05 Soft White.
Hmm... mieszane uczucia, zachwytow niet. Puder bardzo mialki, kolory jasne ale ogolnie nie tworza najjasniejszego pudru swiata. Kazdy widzi gdzie indziej granice "bladosci", wiec znajda sie i tacy, ktorzy powiedza, ze wybiela, jak i tacy, ktorzy skonstatuja, ze jednak przyciemnia. U mnie odcina sie od szyi, ktora jest blado-zolta (twarz mam rozowawa i puder chyba to minimalnie podkresla, potegujac dysonans miedzy szyja a twarza). Wygladza skore (w sensie dotykowym, nie wizualnym, jest calkowicie transparentny). Zapach bardzo swiezy, zielony (podoba mi sie, chcialabym ta Eau de Fleurs), zanaczam, ze zupelnie inny niz w Prismissime. Nabieranie metoda solniczki zle - wysypuje sie na pokrywke za duzo i w dodatku nierownomiernie wzgledem kolorow, lepsze jest przykladanie pedzla i "solenie" wlasnie jego.
Pierwsze wrazenia po nalozeniu tych pryzm na sam krem (Clinique DDMG) - absolutny mat, ktory niestety nie przypadl mi do gustu (oczywiscie nalozylam mala ilosc pudru), nie jestem przyzwyczajona do siebie w pudrowej, matowej masce, uzywam rozswietlajacych specyfikow. Ten efekt utrzymal sie caly dzien - mat, mat, mat - poza jedna strefa - o dziwo pod koniec dnia zauwazylam, ze swieci mi sie nos, co normalnie mi sie nie zdaza wcale, widac skora bronila sie przed tym pudrem.
Kolejnym razem nalozylam pryzmy na City Blocka 25, efekt lepszy, chociaz wciaz pierwsze chwile to mat i widoczna przypudrowana warstwa (uwidacznia mi wloski na twarzy, przy specyfikach nawilzajacych nawet nie wiem, ze je mam, a tu sie wybijaja na pierwszy plan, nie cierpie tego). Nalozylam jednak na policzki perlowe kuleczki Glazel i wreszcie wygladalam jak czlowiek, po jakims czasie puder stopil sie z filtrem i wreszcie zaczal wygladac naturalnie. Druga proba, wiec zdecydowanie bardziej udana, chociaz mimo to nadal oceniam go srednio.
W planach mam kolejno, filtry: 20, 40, 50, krem nawilzajacy, baza rozswietlajaca, podklad. Jak wyprobuje pozostale konfiguracje dam znac.
Ogolne podsumowanie na poczatek - trzy naciagane gwiazdki. Nie zrazam sie jednak, sama chcialam matowego pudru, to mam. W koncu ilez mozna miec samych rozswietlaczy? Musze go oswoic, a jak sie dziad nie da, to nauczy sie latac.

On jest bezdrobinkowy?Tylko matujący?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 14:47   #1584
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dokladnie. Nie ma ani jednej iskierki. To tylko puder w gadzeciarskiej oprawie.
Aha - kolory to: czysta biel (cukier puder doslownie), czysty zolty, bez z domieszka rozowosci, pudrowy roz (najciemniejszy z nich wszystkich).
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:51   #1585
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Vril,dzięki za szczegółowy opis.Wiem teraz napewno,że softy sobie mogę spokojnie odpuścić (chociaż już dawno je sobie dopuściłam ).Może jednak powinnaś jeszcze spróbować podejść do pasteli?
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:09   #1586
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Może jednak powinnaś jeszcze spróbować podejść do pasteli?
Nie, podziekuje. Pastele mam, rozswietlacze mam - na produkcie 2w1 mi nie zalezy (poza tym struktura pudru bedzie ta sama, tyle, ze z drobinkami), i tak za duzo mam tych firdygalkow. Koncze poszukiwania pudru sypkiego - albo oswoje Softy albo daruje sobie jakikolwiek i zostane przy tym, co mam. Ogolnie czuje sie wyczerpana pogonia za pudrami i przerzucam sie na przefasonowanie kufra w kategorii "cienie". Jak trzasne kiedys aktualizacje, to okaze sie, ze polowa wybyla na rzecz czego innego (juz teraz ledwo poznac, ze to moj zbior sprzed pol roku).
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 20:26   #1587
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie, podziekuje. Pastele mam, rozswietlacze mam - na produkcie 2w1 mi nie zalezy (poza tym struktura pudru bedzie ta sama, tyle, ze z drobinkami), i tak za duzo mam tych firdygalkow. Koncze poszukiwania pudru sypkiego - albo oswoje Softy albo daruje sobie jakikolwiek i zostane przy tym, co mam. Ogolnie czuje sie wyczerpana pogonia za pudrami i przerzucam sie na przefasonowanie kufra w kategorii "cienie". Jak trzasne kiedys aktualizacje, to okaze sie, ze polowa wybyla na rzecz czego innego (juz teraz ledwo poznac, ze to moj zbior sprzed pol roku).

O bardzo chciałbym zobaczyc Twoją aktualizację zbiorów. Pewnie nie tylko ja
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 20:57   #1588
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

vril gdzie kupiłaś soft white?
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 21:03   #1589
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
O bardzo chciałbym zobaczyc Twoją aktualizację zbiorów. Pewnie nie tylko ja
Ja też .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 22:45   #1590
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
vril gdzie kupiłaś soft white?
Dobry czlowiek przywiozl z Pragi czeskiej.

Aktualizacja pelznie na czworak, nie wczesniej niz w lecie dobrnie - jest w stanie ciaglej zmiany, wiec nie ma sensu wklejac, w koncu to ma byc zbior tego, co uzywam, a nie tego, czego chce sie pozbyc.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:51.