Kosmetyki Givenchy - wątek zbiorczy. - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-11, 14:53   #2071
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Pryzmy Givenchy

Fajnie sie zapowiadaja
I sa w az siedmiu odcieniach. Ciekawe czy u nas beda wszystkie
__________________

I'm not livin' to be a Mrs.





Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 15:31   #2072
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Pryzmy Givenchy

a ja ciekawa jestem jaka będzie równica miedzy nimi a prisme again
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 15:33   #2073
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Pryzmy Givenchy

A to będzie chyba w kompakcie,więc raczej nie kupię.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 16:05   #2074
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez olik04 Pokaż wiadomość
a ja ciekawa jestem jaka będzie równica miedzy nimi a prisme again
Dla mnie nie ma możliwości modelowania twarzy przy dwóch najjaśniejszych odcieniach, to jest pewnie zasadnicza różnica
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:53   #2075
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

może będzie u nas jakiś jasniutki odcień, chętnie bym kupiła
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 14:05   #2076
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Zdjecie z MUA mna wstrzasnelo - skad oni wytrzasneli Milky Way??? Pierwszy raz na oczy widze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg prismissime.jpg (101,3 KB, 135 załadowań)
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 10:41   #2077
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Nowości jesień 2007, uzupełnienie postu Agi:


Kolekcja inspirowana Audrey Hepburn

Prismissime Eyes- Shade 54 Cache-Cache (limited edition), a 9-color eyeshadow collection, cleverly holds an array of camouflage inspired colors along with Audrey Hepburn’s personal philosophy engraved on the mirror: Style for Life.

Prisme Again!Shade 10 Secret Rose (limited edition). Secret Blush, a powder blush quartet, beautifully displays the Givenchy 4G logo on the squares of fuschia, peach, mauve, and yellow powder blush designed to light up the face with a natural glow. This exclusive quartet offers more words of wisdom from Audrey Hepburn engraved on the mirror: Laugh Often.

Balancing out the bold eyes of the Prismissime Eye palette are two nude hues of Rouge Interdit, Givenchy’s star lipstick, in 25 Rose Caprice and 26 Voluptuous Nude.

New to the Givenchy makeup brand this season is Prisme Foundation, a palette of complementary powder foundation colors to create a flawless finish for every complexion. Swirled together, the four colors blend all over the face to camouflage flaws and enhance features. Individual hues can also be used to highlight and contour.

Prisme Foundation Shaping Powder Makeup is available in 7 versatile shades:

* Shaping Ivory-1
* Shaping Rose-2
* Shaping Beige-3
* Shaping Amber-4
* Shaping Honey-5
* Shaping Brown-6
* Shaping Copper-7

Na deser dwie fotki z cyklu "Azjatkom to się powodzi"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg givenchyfall2007.jpg (55,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg givenchyfall2007b.jpg (53,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg givenchyfall2007d.jpg (46,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg givenchyfall2007c.jpg (39,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Givenchy Prisme Again Starry 777 (Asia Exclusive).jpg (8,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Givenchy Logo Bronzer Sunrise (Asia Exclusive).jpg (8,3 KB, 53 załadowań)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-08-07 o 20:39
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 08:22   #2078
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Pryzmy Givenchy

Z przyjemnością stwierdzam, że wątek trochę odżył A co pryzmowych nowości, to ciekawe czy cokolwiek z tego pojawi się w Polsce.
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 12:10   #2079
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Na deser dwie fotki z cyklu "Azjatkom to się powodzi"
Przydałoby się wreszcie znaleźć ich forum ze zdjęciami i dręczyć się własną zazdrością mały problem może być tylko z językiem
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:03   #2080
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Znalezc swoja droga ale wejsc to inna bajka Przykladowo, CozyCot gdzie kroluje Singapur olewa rejestracje A tak bym chciala na ich MM zajrzec...

Maja, juz sobie wyobrazam caly stand Givenchy wylacznie z limitowankami na azjatycki rynek - apopleksja gwarantowana
Z drugiej strony, wejsc na ich "zbiory", wkleic tutejsze firdygalki... mozna zapocztkowac nowa edycje "100 pytan do..." Ciekawe jakby zareagowaly na porownanie naszego Inglota do pigmentow MAC oraz na zdjecia kulek APC w roznych konfiguracjach kontra Meteoryty Mozna zasiac ziarno zawisci
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:27   #2081
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Już sobie wyobrażam tą wymianę zdań Chyba metodą obrazkową.
Ja się mocno staram Givenchy sobie obrzydzić. Po niepełnym zadowoleniu z pryzm tak sobie wmawiam, że te niedostępne limitowanki to zapewne wstrętnie wyglądają na twarzy a nowości się nie sprawdzą. No a nasze rodzime wyroby pewnie zrobiłyby tam furorę

A wracając na ziemię. Interesuje mnie ten nowy kompakcik - nie wiecie przypadkiem jaką toto będzie miało konsystencję? Suchą czy taką mazisto - kremową? Chyba raczej tradycyjną - suchą, prawda? Skoro są dobre do modelowania...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 13:35   #2082
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Mnie sie nijak nie daje obrzydzic skutecznie, bo znow prismissime mnie w pazury zlapalo
Tez mnie baaardzo kompakt glowe zawraca, wolalabym kremowa, bo suchych jest od groma i troche, a ja wole takie bardziej podkladowe kompakty - maslo czy cus Optuje za ta wlasnie opcja, bo jakby zrobili suche, to wyszly by im takie insze Prisme Visage, a na plaster im dwa podobne produkty. Wzmianki konkretnej nigdzie nie mozna znalezc. Tak sobie mysle, jakby sie takim maslem w czterech kolorach dalo modelowac twarz... Podoba mi sie ta wizja, nie ma to tamto
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 13:46   #2083
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ano własnie. Różnica polegać będzie chyba na tym, że nowy kompakt ma trzy odcienie beżu, a nie, jak w visage różniste kolory tęczy. No to nie poszaleli z nowościami. Zobaczymy jak będzie w praktyce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a22e58f19bf7.jpg (29,3 KB, 16 załadowań)
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2007-08-27 o 14:02
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 21:52   #2084
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Pryzmy Givenchy

A ja powiem wam, że też czuję pewne zagrożenie dla mojego portfela w związku z planowanymi nowościami- sypkie pryzmy jednak są świetne (pomimo tego, że podkreślają mi suche skórki), więc chętnie obejrzę, co się pojawi nowego. Wracając do dypkich pryzm na chwilę- mnóstwo osób się skarżyło, że np delicate beige są zbyt różowe i takie tam - mam chyba jakieś wyjątkowe szczęście, bo dla mnie kolor jest idealny; tzn przez pierwszych kilka sekund wydaje się, że jest zbyt różowy, ale potem idealnie stapia się ze skórą.
A nóż-widelec te nowe pryzmy będą jeszcze lepsiejsze?

A teraz malutki offtop - Vril, o ile pamiętam zasadzałaś się na Subli'mine- masz go może? Tak też się trochę nad nim zastanawiam i byłabym wdzięczna, gdybyś mogła mi coś o nim napisać. Z góry dzięki.
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 09:29   #2085
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Pryzmy Givenchy

ja używałam Subli'mine - najlepszy podkład nawilżajacy jaki kiedykolwiek miałam, naprawdę byłam z niego bardzo zadowolona i kolor wreszcie miałam cudnie dopasowany, niestety teraz moja cera jest bardziej mieszana i nie mogłabym go używać

jest ładnie rozświetlający, skóra jest promienna wygląda na gładszą, taką szlachetniejszą dobrze nawilża, nie podkreśla suchych skórek, trwały przynajmniej na mnie, łatwo znaleźć odpowiedni kolor, mnie nie zapychał, co tez było dużym plusem , jest bardzo łatwy w obsłudze, dobrze sie rozprowadza i nie tworzy smug
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:05   #2086
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

To ja skrobnę coś o Prisma Again! Visage w odcieniu nr 10 Pearly Satin
W rzeczywistości kolory różnią się od tych widocznych na Allegro, są bardziej intensywne. Mamy brudny róż (który w zalezności od światła może uchodzić za brązową czerwień ), beż, pomarańcz i liliowy. Nie ma co obawiać się efektu bombki na skórze - obecnie nie jestem pewna które kwadraty mają drobinki (bo po zamieszaniu pędzlem mogło się to roznieść na inne części), ale na skórze dają zgodnie z nazwą perłowy, bardzo delikatny efekt. Skóra wygląda po prostu gładko, ale nie "tanio". Myslę, że spisze się przy makijażu bardzo naturalnym, bo różnica między zaznaczonymi mocniej policzkami jest niewielka.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:10   #2087
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Krissie jeszcze nie mam, zakup planuje na jesien, teraz zbieram informacje ale po tym, co napisala Madlaine, nie mam juz watpliwosci Najprawdopodobniej wezme kolor Champagne
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:17   #2088
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Pryzmy Givenchy

Naprawdę warto wydać 170 zł na podkład? Macie może jego skład, aby wrzucić na biochemię?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 14:35   #2089
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Ja zamierzam wydac 100 na Truskawie
Kupuje firdygalki rzadko, do kazdego przymierzam sie kilka miesiecy i na dlugo mi te dupelki starczaja, bo nie maluje sie codziennie, wiec jak dla mnie, uzbierac odpowiednia kwote i wydac na cos konkretnego jest do przyjecia. Nie wspominajac juz o tym, ze poszukiwania jasnego mazidla na nizszych polkach to niczym krucjata po gralla
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-09, 14:55   #2090
anta3
Raczkowanie
 
Avatar anta3
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 377
Dot.: Pryzmy Givenchy

Dobrze, ze o podkladach mowa, bo planuje zakup za kilka dni. Mysle o Fleur de Teint od Guerlain, ale wciaz sie zastanawiam czy to dobry wybor. Efekt czytalam jest rewelacyjny, ale podobno trzyma sie nie za dlugo i dlatego te watpliwosci. Leci do mnie baza Prime Time (Bare Escentuals) i moze w palaczeniu bedzie trwaly tak jak bym tego chciala (ide niedlugo na wesele i musi sie dlugo trzymac). Macie jakies doswiadczenia z tym podkladem? Nie mam blisko do Sephory, wiec pewnie bedzie to zakup w ciemno ( na tagomago 150 zl )
anta3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 16:13   #2091
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Vril, a zastanawiałaś się może nad odcieniem 104 waniliowym?
Ja mam (co prawda Skin Tonica) ale podejrzewam, że będzie podobny. On jest genialnie żółty, czasem ten kolor wydaje mi się aż za intensywny ale do chińskiej szyi pasuje bez pudła
Szampańska 102 z kolei wydaje się (ale wydaje mi się, podkreślam, bazuję na tym, co widzę na monitorze) mocno beżowa - może dawać odcień jasnego, chłodnego beżu ale daleki od żółci

Zrobiłam zdjęcie:
po lewej dla porównania Clinique Stay True nr 21 (mocno beżowo-szary i w tym kierunku kojarzy mi się ta 102)
po prawej Skin Tonic 504 waniliowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 504.JPG (6,0 KB, 142 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 18:09   #2092
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pryzmy Givenchy

Maja jeszcze bardziej mnie do tego szampana przekonalas Chce tonera bardziej w strone bezo-zolci niz rozu ale czystej zolci nie chce na pewno. Szyja jest tylko lekko "azjatycka", kadlub idealnie kremowy, tylko rece i nogi w tonacji smietankowo-rozowawej (szlaban, caly sernik mi tu zaraz wyjdzie ). Twarz chce zneutralizowac ale nie zrobie sobie na twarzy zoltej maski, nawet przezroczystej. Owal, zuchwe i skronie mam neutralne, tylko nos, broda i policzki sa lekko zarozowione i przez to, ten kolor dominuje mi na twarzy, a ja chce sie dopasowac odcieniem do tego owalu wlasnie. Takie bezowe szarosci dobrze na mnie wygladaja.
Dzieki za zdjecie - jasniutki ten Skin Tonic, cos 2 tony nizej musi byc piekne Za to Clinique wyszedl pieronsko ciemny ale tu nie dziwota - oni maja jakies poronione kolory - ich najjasniejszy Perfectly Real moglam uzyc dopiero po samoopaleniu sie Clarinsem
Bardzo mi tymi fotkami pomoglas, bardzo
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 18:23   #2093
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Pryzmy Givenchy

Hmmm a ta wanilia bardzo jasna jest?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:29   #2094
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Maja jeszcze bardziej mnie do tego szampana przekonalas
Tak czy tak, fajnie, że mogłam pomóc. Na szczęscie już wykańczam tego klinika, nadaje bowiem skórze nieco szary odcień który z jednej strony gasi naczynka, z drugiej wygląda jakoś niezdrowo i jest trochę ciemnawy.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Hmmm a ta wanilia bardzo jasna jest?
Hmm powiem tak. Mam jasną skórę (dłoń na zdjęciu jest nieco opalona) nie opalam twarzy w ogóle. Do dziewczyn z wątku o bladolichych jednak chyba trochę mi brakuje, głównie ze względu na naczynka. Kiedy nakładam tą waniliową 504 to widzę wyraźnie, ze podkład jest o ton jasniejszy od odcienia skóry ale bardzo ładnie się zlewa i dobrze komponuje się z moją szyją, która jest w odcieniu zółtawym.
Mogę powiedzieć, ze wanilia jest jasna a nawet bardzo jasna na mojej skórze.
Jeśli dobrze pamiętam to Agnieska miała również ten odcień, może się w wolnej chwili wypowie
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 20:30   #2095
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
To ja skrobnę coś o Prisma Again! Visage w odcieniu nr 10 Pearly Satin
W rzeczywistości kolory różnią się od tych widocznych na Allegro, są bardziej intensywne. Mamy brudny róż (który w zalezności od światła może uchodzić za brązową czerwień ), beż, pomarańcz i liliowy. Nie ma co obawiać się efektu bombki na skórze - obecnie nie jestem pewna które kwadraty mają drobinki (bo po zamieszaniu pędzlem mogło się to roznieść na inne części), ale na skórze dają zgodnie z nazwą perłowy, bardzo delikatny efekt. Skóra wygląda po prostu gładko, ale nie "tanio". Myslę, że spisze się przy makijażu bardzo naturalnym, bo różnica między zaznaczonymi mocniej policzkami jest niewielka.

Aga, czy mi sie tylko wydaje, ale z Twojego opisu pobrzmiewa lekkie rozczarowanie
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 21:04   #2096
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Hmm powiem tak. Mam jasną skórę (dłoń na zdjęciu jest nieco opalona) nie opalam twarzy w ogóle. Do dziewczyn z wątku o bladolichych jednak chyba trochę mi brakuje, głównie ze względu na naczynka. Kiedy nakładam tą waniliową 504 to widzę wyraźnie, ze podkład jest o ton jasniejszy od odcienia skóry ale bardzo ładnie się zlewa i dobrze komponuje się z moją szyją, która jest w odcieniu zółtawym.
Mogę powiedzieć, ze wanilia jest jasna a nawet bardzo jasna na mojej skórze.
Jeśli dobrze pamiętam to Agnieska miała również ten odcień, może się w wolnej chwili wypowie
Ja już na wątku "Nasze zbiory..." o nim pisałam Dla mnie mógłby być jeszcze o ton jaśniejszy, ale ładnie stapia się ze skórą myślę że dla osób z jasną skórą (ale nie tak ekstremalnie jasną jak ma np. Cmoksia - choć ona ma chłodny odcień) będzie bardzo dobry.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga, czy mi sie tylko wydaje, ale z Twojego opisu pobrzmiewa lekkie rozczarowanie
Może nie tyle rozczarowanie, co brak zachwytu na razie użyłam go raz, więc może coś jeszcze z niego wyciągnę
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 21:11   #2097
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Może nie tyle rozczarowanie, co brak zachwytu na razie użyłam go raz, więc może coś jeszcze z niego wyciągnę
No wlasnie, mnie tez ostatnio malo co zachwyca z kolorowki
Niby fajne, ale bez polotu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 21:21   #2098
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No wlasnie, mnie tez ostatnio malo co zachwyca z kolorowki
Niby fajne, ale bez polotu
Odwagi! Niedługo jesienne nowości
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 22:09   #2099
Krissie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 248
Dot.: Pryzmy Givenchy

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
ja używałam Subli'mine - najlepszy podkład nawilżajacy jaki kiedykolwiek miałam, naprawdę byłam z niego bardzo zadowolona i kolor wreszcie miałam cudnie dopasowany, niestety teraz moja cera jest bardziej mieszana i nie mogłabym go używać

jest ładnie rozświetlający, skóra jest promienna wygląda na gładszą, taką szlachetniejszą dobrze nawilża, nie podkreśla suchych skórek, trwały przynajmniej na mnie, łatwo znaleźć odpowiedni kolor, mnie nie zapychał, co tez było dużym plusem , jest bardzo łatwy w obsłudze, dobrze sie rozprowadza i nie tworzy smug
Dzięki Madlaine, muszę przyznać, że mocno mnie do Subli'mine zachęciłaś Muszę jeszcze przejrzeć KWC i poczytać opinie, a jak będę mieć czas, żeby spędzić trochę czasu w Sephorze to chyba się rozejrzę za odcieniami.
Krissie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-09, 22:54   #2100
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Pryzmy Givenchy

Krissie, odcienie do teoretycznego zgłębienia problemu są tu:
http://us.strawberrynet.com/makeup.a...neId=4924#4924
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.