Spódniczka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-20, 13:46   #1
faza14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 65

Spódniczka


Witam )
Mam dwa pytania. Jedno odnośnie tego, co można ubrać do takiej spódniczki (zdjęcie w załączniku, jest zrobiona z tweedu jak się nie myle [nie znam się], więc chyba będzie odpowiednia zimową porą, np. do grubych rajstop?a może jestem w błędzie?) oraz jakie ciuchy pasują do mojej figury: mam 175 cm wzrostu i 53 kg wagi, jestem chudziutka, mały biust, niezbyt mocna zarysowane biodra i talia, długie nogi i szyja, jasna cera, szatynka, niebieskie oczy. Mój styl...hmm...do niedawna nosiłam się na luzie, koszula, t-shirt, rurki i trampki, ale teraz staram się kupować rzeczy bardziej kobiece. Na razie jakoś się w tym odnajduję, ale nie wiem, czy pasuje ten styl do mnie mam 17 lat. Pozdrawiam i z góry dziękuję ) każda podpowiedź na wagę złota!

Edytowane przez faza14
Czas edycji: 2010-07-20 o 13:49
faza14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 15:22   #2
sarah22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Zduńska Wola
Wiadomości: 772
GG do sarah22
Dot.: Spódniczka

pewnie że pasuję na zimę oraz na każdą inną porę jeśli rajstopy to mogą być i będą pasować szare jak i czarne do tego np. szpilka bądź kozaczek..jeśli chcesz ją na lato to rajstopy beżowe, czarne na wieczór.jeśli chodzi o górę to może być coś białego bądź szarego albo czarnego wszystkie tego typu będą pasować..
sarah22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 15:55   #3
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Spódniczka

na jesień, wczesną wiosne i zimę będzie pasować. w lecie sie w niej ugotujesz. ja mam podobną spódnice (podobny wzór) i noszę do niej takie brudno różowe grubsze rajstopy, a cała reszta na czarno - czarne buty i czarny golf.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.