Miesiączka pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-06, 08:59   #1
roswita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 7

Miesiączka pomocy


Witam mam okres od prawie 2 lat jest nieregularny co jest normalne, ale od pewnego czasu zauważyłam że jest jeszcze bardziej obfity i często trwa nawet tydzień. Często muszę zmieniać podpaski a ostatnio w nocy to już w ogóle pływałam i miałam skurcze. Przyznam że nigdy nic mnie nie bolało ani nie miałam mocnych ale od pewnego czasu to się zmieniło jest bardzo uporczywe szczególnie w szkole. Jak sobie z tym radzić czy iść do lekarza brać jakieś tabletki? Bardzo proszę o pomoc. Mam 16 lat.
roswita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 09:12   #2
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Miesiączka pomocy

Kochana jesteś młodziutka, wszystko się regluje ja też tak miałam, zresztą do teraz tak mam, że trzy pierwsze dni to masakra, okres trwa tydzień. a miesiączkuję już od 11 lat
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 10:10   #3
sonia0824
Raczkowanie
 
Avatar sonia0824
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: Miesiączka pomocy

Czasami tak się dzieje że miesiączka jest obfitsza.Ma tu też znaczenie czy współzyjesz już czy nie?Odzywianie też ma tutaj do życzenia i czy uprawiasz jakieś sporty,bo to tez ma znaczenie.Przyjdzie czas że miesiączka wyreguluje się jak w zegarku a co do obfitości to jest róznie.Nie ma co się martwić wszystko jest ok.
sonia0824 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-06, 12:28   #4
Kelaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 18
Dot.: Miesiączka pomocy

Wiesz, jeżeli podejrzewasz że tracisz za wiele krwi, to oczywiście możesz pójśc do ginekologa, podpytać mamy (jeżeli masz do niej zaufanie). Ja w twoim wieku, to 2 dni miałam wyłączone z życia, mogłam tylko leżeć zwinięta w kłębek i wyć z bólu z ciepłym okładem na brzuchu. Teraz są tabletki rozkurczowe dostępne. I tak jak dziewczyny mówią, odżywianie też ma znaczenie.
Kelaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.