Rowerzysta we mnie wjechał - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-17, 11:23   #1
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261

Rowerzysta we mnie wjechał


Zastanawiam się czy zgłaszać na policję sytuację, kiedy wjechał we mnie rowerzysta i nic się nie stało? Wymijałam pana na rowerze a on nagle zatrzymał się na moim aucie. Nie przewrócił się, nie obił, tylko zachwiał, nic a nic się nie stało. Zanim zdążyłam wysiąść z auta on już był koło moich drzwi. Zapytałam kilka razy czy nic mu nie jest. Bardzo spokojnie powiedział, że nie i kazał mi uważać na drodze. Nie mam pojęcia czemu skoro o on wjechał we mnie. Ale to jest nie ważne. Okazało się, że on nie pojechał dalej jak prowadzi droga, czyli jak żeśmy jechali oboje, tylko całkiem w drugą stronę i podejrzewam, że może dlatego wjechał na mnie. Po wszystkim on wsiadł na rower i odjechał tak szybko, że jak wsiadłam w auto i ruszyłam to już go nie widziałam na horyzoncie. Nikt się nie zatrzymał, jeden samochód tylko przejeżdżał, czy więcej nie wiem. No i teraz nie daje mi to spokoju. Co w takiej sytuacji? Nic się nie stało. Gość pojechał bez obrażeń i złości. Moje auto też się nie uszkodziło. Ktoś mi radził, żeby zgłosić tą sytuację na policję, tak po prostu, ale z drugiej strony po co. Nie wiem co robić.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:29   #2
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 644
Dot.: Rowerzysta we mnie wjechał

Nie widzę sensu wzywania policji jak nic nikomu (Tobie i rowerzyście), ani niczemu (Aucie i rowerowi) się nie stało.
dbff611010d7beb2d6d465dd69f947a5f4eb32a8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 11:57   #3
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rowerzysta we mnie wjechał

No na wzywanie to za późno, bo to było wczoraj, ale zgłoszenie tak po prostu, gdyby np. komuś przyszło do głowy coś głupiego. Np. temu dziadkowi zgłoszenie, że niby coś się stało, a nie stało, jeśli spisałby sobie numeru moje. Ale z drugiej strony nie zauważyłam, żeby spisywał, bo zanim wysiadłam, on już był koło moich drzwi.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-17 12:57:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.