Prezent na Chrzciny - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 09:01   #301
wiolcia3108
Przyczajenie
 
Avatar wiolcia3108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 29
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja też zostanę matką chrzestną i daje pieniądze.Jestem pewna że rodzice wydadzą je na dziecko a nie na swoje wydatki(ale wiem też że zdarzają się rodzice którzy pokrywają z tego raty,kredyty i tak dalej a dziecko nie zobaczy nic),oprócz prezentu kupiłam cały strój dla małego, śliczny ocieplany komplecik ,oczywiście szatkę i kocyk z metryczką żeby nie zmarzł w kościele.

Kocyk kupowałam z tej stronki www.haftykomputerowe.pl
i jest piękny po prostu.
wiolcia3108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 21:46   #302
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja rozniez zostane matka chrzestna synka mojej przyjaciolki.
I kompletnie nie wiem co kupic, tym bardziej ze takie praktyczne rzeczy krzeselka nie krzeselka to moja przyjaciolka ma z poprzedniego synka(starszego o poltora roku).
A jakies łyzeczki srebrne czy smoczki to nie przemawiaja do mnie wogole. Moze gdyby to byla dziewczynka to w przyszlosci mialaby jakis sentyment do tego czy cos, ale chlopak no nie wiem...
Tez jednak nie chce dawac samych pieniedzy, no bo pieniadze sie wyda raz dwa a dziecko jaka bedzie miec pamiatke z tego?
Bardzo prosze o jakis pomysl
Za wszystkie dziekuje
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 06:19   #303
monisiawsp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent na Chrzciny

Mój Tż ma być chrzestnym córki swojej siostry i nie mam zielonego pojęcia co kupić maluniej. Powiem ze dla małej ma wszystko a nawet za dużo. Więc co mam zrobić. Kasa odpada. Chcemy przeznaczyć ok 800 zł
monisiawsp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 01:03   #304
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez monisiawsp Pokaż wiadomość
Mój Tż ma być chrzestnym córki swojej siostry i nie mam zielonego pojęcia co kupić maluniej. Powiem ze dla małej ma wszystko a nawet za dużo. Więc co mam zrobić. Kasa odpada. Chcemy przeznaczyć ok 800 zł
Hmmm....masz ten sam dylemat co ja, tyle ze ja mam byc chrzestna chlopczyka a nie dziewczynki.
Tez dlugo myslalam co kupic i w koncu zapytalam matki dziecka, ktora mnie naprowadzila... Tak wiec kupuje takie krzeselko do karmienia za ok 200 zl(ktorego nie ma, a myslalam, ze takie ma z poprzedniego dziecka).
No wlasnie i tu powstaje problem bo teraz wypada chyba cos dac by dziecko mialo tez jakas pamiatke, wiadomo ze krzeselko przetrwa z kilka lat moze i tyle. I sama nie wiem co jeszcze kupic.....

A co do Ciebie to wiem , ze dla dziewczynek czesto kupuje sie kolczyki zlote i medalik.
No mozecie tez popytac matki dziecka co potrzebuje, ona tez wie co przydaloby sie.

A z takich pamiatek to czesto przewija sie tu srebrna lyzeczka czy smoczek.....hmmm ...mi to jakos nie odpowiada, wiec raczej nie kupie.
No ale bardzo duzo kasy chcecie przeznaczyc az 800 zl wow
Ja mam zamiar nie przekroczyc 350 zl, gdyz no nie stac mnie na wiecej, tym bardziej ze jestem studentka i nie chce tak rodzicow naciagac
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 17:48   #305
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Prezent na Chrzciny

Podłączam sie do watku.

Przyjaciółka poprosiła mnie wstepnie o zostanie mama chrzestna jej synka. No i tak już mysle co by tu zakupić...




Myślałam o złotym medaliku.

A dodam także, że jeszcze nie zarabiam.

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2011-01-14 o 18:01
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 19:42   #306
MoOoNiA
Raczkowanie
 
Avatar MoOoNiA
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 469
Dot.: Prezent na Chrzciny

Jeżeli nie zarabiasz to musisz jakos pokombinować.
Medalik dostałyśmy i jak narazie leży i przez kilka lat jeszcze będzie leżał(chociaż pamiątka jest)
Oprócz takich rzeczy materialnych typu: krzesełka, kocyki, zabawki itd
córka dostała jeszcze portret namalowany przez znajomego. Myślę że i rodzice się ucieszą ( tak jak my) i dziecko tez będzie miało pamiątkę ( moja babcia cały czas ma powieszone swoje wielkie zdjęcie z dzieciństwa i ma do niego wileki sentyment). Możesz znależc chociaż na allegro osoby które zajmuja sie takim malowaniem na zamówienie nie wiem ile to kosztuję alee myśle ze fajne

A jeżeli ktoś ma fundusze to np założenie jakieś lokaty, rachunku oszczednościowego z jakąś kwotą na który na wszystkie urodziny będzie można wpłacać pieniądze
Sama taki założyłam, i wpłacam wszytskie"prezenty" bo tak to wydawałam nie wiadomo na co
__________________
Martulka
27.05.2009 r

Majeczka
04.12.2012 r

MoOoNiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 12:52   #307
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez MoOoNiA Pokaż wiadomość
Jeżeli nie zarabiasz to musisz jakos pokombinować.
Medalik dostałyśmy i jak narazie leży i przez kilka lat jeszcze będzie leżał(chociaż pamiątka jest)
Ale juz nie chodzi o fundusze na sam prezent, bo kase dzadzą mi rodzice... Ale np. własnie konta czy coś to założyć nie moge, bo to już inna bajka.



Ja mysle, że myśle, że medalik może później np. do komunii założyć I zawsze to będzie coś wartościowego, bo np.krzesełka itp. to dziecko po pierwsze już ma, a po drugie wyrośnie za jakiś czas...

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2011-01-16 o 12:54
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-18, 13:32   #308
Niesforna_88
Wtajemniczenie
 
Avatar Niesforna_88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 345
Dot.: Prezent na Chrzciny

Dziewczyny ponawiam pytanie...
Co kupić chrześniakowi (chłopczyk) i czy 600 zł wystarczy? Jestem studentą i więcej pieniędzy nie będę mieć
__________________
10.09.2011

Lecz kiedy wszystko już będzie spełnione, bądź dla mnie takim w jakiego dziś wierzę.


Jako jedność :
Niesforna_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 13:55   #309
samanta00
Wtajemniczenie
 
Avatar samanta00
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Heaven And Hell.:)
Wiadomości: 2 746
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ja mysle, że myśle, że medalik może później np. do komunii założyć I zawsze to będzie coś wartościowego, bo np.krzesełka itp. to dziecko po pierwsze już ma, a po drugie wyrośnie za jakiś czas...
Lepiej się zastanów nad tym medalikiem...za parę lat może już być nie modny albo poprostu nie przypadnie do gustu dziecku poza tym to gadżet który będzie leżał w szafce przez wiele lat i jeszcze nie wiadomo czy dziecko ucieszy się z niego jak będzie starsze.

Moje propozycje to: mata edukacyjna, karuzela do łóżeczka z projektorem albo taka podróżna na fotelik samochodowy, leżaczek/bujak, jakaś zabawka edukacyjna, nocnik np. ze spłuczką, chusta do noszenia dziecka.
__________________
"Tam Gdzie Nie Ma Nic,Wszystko Się Zaczyna (...)"

"Nigdy Nie Jest Za Późno...Zacząć Tak Jak Chce Się Żyć..."
samanta00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 14:24   #310
latinka
Zadomowienie
 
Avatar latinka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 088
GG do latinka
Dot.: Prezent na Chrzciny

My kupiliśmy na chrzciny porządny kojec. Składany, żeby się do samochodu mieścił jak rodzice z małym pojadą na działkę. Kosztował nas ok 350 zł i zrobił furorę
latinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 01:27   #311
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam pytanie...
Co kupić chrześniakowi (chłopczyk) i czy 600 zł wystarczy? Jestem studentą i więcej pieniędzy nie będę mieć
Ja tez studentka jestem i pewnie dam okolo 350-400 zl, bo wiecej nie mam.
Jak Cie stac i chcesz dac to pewnie, ze daj. 600 zl jak dla mnie to bardzo duzo.

Tez mam chrzesniaka i kupilam krzeselko do karmienia, taka lepsza ksiezeczke jak to sie do chrztu daje , obrazek z Aniolem Strozem ,ktory na sciane sie wiesza no i pewnie w kopercie dam z 100-150 zl. I tyle...
Z tym , ze mysle ze jak wparuje tam na uroczystosc do domu to wypada moze dac jakas zabawke starszemu chlopakowi(ma 2 latka) i tez moze jakis samochodzik kupie,no zeby dziecko tez sie cieszylo,a tak to moze byc zazdrosne czy cos...

Chlopakowi jest gorzej cos kupic, bo ani kolczykow jak dziewczynce, i jakies medaliki ,lancuszki fajne-ale czy chlopak to zechce?
Mi sie wydaje , ze takie praktyczne rzeczy to sa jeszcze najlepsze...
A na takie medaliki to bedzie czas jeszcze na jakies urodziny albo na komunie.
Ja zapytalam matki dziecka co chce i jestem zadowolona ze postapilam tak,bo pewnie glowilabym sie do tej pory
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 19:51   #312
Yjzelek
Przyczajenie
 
Avatar Yjzelek
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11
Dot.: Prezent na Chrzciny

ja też za tydzień zostanę Matką Chrzestną, z czego niezmiernie się cieszę! Jestem w szkole średniej, więc też nie zarabiam... finansowo wesprą mnie oczywiście rodzice. a na chrzest "przeznaczę" ok. 350zł.
u nas na śląsku, podejrzewam, że w innych regionach jest podobnie, Matka Chrzestna kupuje białą szatkę i bukiecik na becik. Oczywiście obowiązkowo książeczka Pamiątka Chrztu) do tego kasa.
Myślałam jeszcze nad takim małym body, na którym bylby jakiś fajny tekst nadrukowany(niegdzie póki co nie znalazłam ;/ ), albo oddać do fotografa, żeby nadrukowali jakieś zdjęcie maluszka, czy napis...
jako tako pamiątką będzie już książeczka, a maluch świetnie będzie się prezentować w maleńkim body ze śmiesznym tekstem, albo jakąś fotką
__________________
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
[ P. Holbach ]
Yjzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 18:11   #313
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Niesforna_88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ponawiam pytanie...
Co kupić chrześniakowi (chłopczyk) i czy 600 zł wystarczy? Jestem studentą i więcej pieniędzy nie będę mieć
Aż nadto Ja kurcze nie rozumiem jednej rzeczy - ciągle przewija się kwestia: nie mam kasy, a jestem chrzestną - no przecież rodzice dziecka chyba wiedzieli, kogo wybierają, i czy osobę stać na drogie rzeczy czy na skromne podarki? Pomijam, że nie o to w tym chodzi...
A co kupić? 1 - coś, co po latach będzie pamiątką, i tu obstawiam książkę (moja córa od cioci dostała np. Akademię Pana Kleksa ślicznie wydaną), bo w niej można napisać dedykację, a to się fajnie po latach czyta. 2 - coś na teraz. Ile chłopiec ma miesięcy/lat? rodzice z pewnością ucieszyliby się z rzeczy dla dziecka:
-krzesełka do karmienia, jakiegoś składanego (100 zł drewniane najprostsze, a takie porządne już z różnymi poziomami, składane, no z bajerami to spokojnie za 250zł - rzecz jasna są i droższe).
-leżaczka-bujaczka (100-300 taki standard, dobrej jakości)
-maty edukacyjnej (100-300zł)
-może łóżeczka turystycznego (takie naprawdę fajne 300-400zł)
-jakiegoś fajnego panelu zabaw/pchacza dla dziecka (tu różnie, i 100zł, i 400, zależy co chcemy i na jaką firmę stawiamy)
-a może basen z piłkami lub namiot taki? (od 60 zł wzwyż, bardzo fajne namioty z piłkami widziałam na all chyba za 130zł)
- fotelik samochodowy (dla maluszka pewnie mają, ale już dla większego dziecka, 9-18kg - super)
-porządna paka ubranek na zapas, ja chrzcząc dziecko w wieku 3 miesięcy na pewno ucieszyłabym się z rzeczy na 12-18 miesięcy - spokojnie można kupić rzeczy uniwersalne, noszone każdą porą roku (dresiki, bodziaki, bluzy, jeansy).

Cytat:
Napisane przez samanta00 Pokaż wiadomość

Moje propozycje to: mata edukacyjna, karuzela do łóżeczka z projektorem albo taka podróżna na fotelik samochodowy, leżaczek/bujak, jakaś zabawka edukacyjna, nocnik np. ze spłuczką, chusta do noszenia dziecka.
Co do 2 ostatnich to porządnie radzę przepytać rodzica, nie każdy to chce

Cytat:
Napisane przez Malgorzatka21 Pokaż wiadomość
Ja tez studentka jestem i pewnie dam okolo 350-400 zl, bo wiecej nie mam.
Jak Cie stac i chcesz dac to pewnie, ze daj. 600 zl jak dla mnie to bardzo duzo.

Tez mam chrzesniaka i kupilam krzeselko do karmienia, taka lepsza ksiezeczke jak to sie do chrztu daje , obrazek z Aniolem Strozem ,ktory na sciane sie wiesza no i pewnie w kopercie dam z 100-150 zl. I tyle...
Z tym , ze mysle ze jak wparuje tam na uroczystosc do domu to wypada moze dac jakas zabawke starszemu chlopakowi(ma 2 latka) i tez moze jakis samochodzik kupie,no zeby dziecko tez sie cieszylo,a tak to moze byc zazdrosne czy cos...

Chlopakowi jest gorzej cos kupic, bo ani kolczykow jak dziewczynce, i jakies medaliki ,lancuszki fajne-ale czy chlopak to zechce?
Mi sie wydaje , ze takie praktyczne rzeczy to sa jeszcze najlepsze...
A na takie medaliki to bedzie czas jeszcze na jakies urodziny albo na komunie.
Ja zapytalam matki dziecka co chce i jestem zadowolona ze postapilam tak,bo pewnie glowilabym sie do tej pory
No i super

Cytat:
Napisane przez Yjzelek Pokaż wiadomość
ja też za tydzień zostanę Matką Chrzestną, z czego niezmiernie się cieszę! Jestem w szkole średniej, więc też nie zarabiam... finansowo wesprą mnie oczywiście rodzice. a na chrzest "przeznaczę" ok. 350zł.
u nas na śląsku, podejrzewam, że w innych regionach jest podobnie, Matka Chrzestna kupuje białą szatkę i bukiecik na becik. Oczywiście obowiązkowo książeczka Pamiątka Chrztu) do tego kasa.
Myślałam jeszcze nad takim małym body, na którym bylby jakiś fajny tekst nadrukowany(niegdzie póki co nie znalazłam ;/ ), albo oddać do fotografa, żeby nadrukowali jakieś zdjęcie maluszka, czy napis...
jako tako pamiątką będzie już książeczka, a maluch świetnie będzie się prezentować w maleńkim body ze śmiesznym tekstem, albo jakąś fotką

Moja córa od swojej chrzestnej dostała bodziaka z napisem: mam fajną matkę chrzestną
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:07   #314
ptakassia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 101
Dot.: Prezent na Chrzciny

Dziewczyny co myślicie o zkaupie na chrzest dla dziewczynki takiego posrebrzanego kompletu + wygrawerowac cos ( jescze nie wiem co, nie chcialabym by to było imie i data urodzenia). Do tego pięknie ilustrowana baśn lub bajka (może własnie alicja w krainie czarow) z dedykacją oraz bukiecik kwiatków lub taki bukiet ze skarpetek lub ubranek ( do kupienia na all).
Mam 19 lat i mam do przeznaczenia 250 zł. A moi rodzice dają oddzielny prezent Bobas wszystko ma, a wiem ze matka dziecka nei preferuje dawania dzicku w prezencie pieniedzy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 560nr1.jpg (213,1 KB, 49 załadowań)
__________________
Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.



ptakassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:12   #315
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: Prezent na Chrzciny

No bardzo fajnie, a napewno nic takiego bardziej praktycznego nie chcesz kupić?
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:28   #316
ptakassia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 101
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Malgorzatka21 Pokaż wiadomość
No bardzo fajnie, a napewno nic takiego bardziej praktycznego nie chcesz kupić?
Wiesz co, jesli chodzi o zabawki to dzidzius ma ich już sporo, ciuszków równiez. Myslałam o kolczykach lub bransoletce z imieniem, ale chyba jednak nie.
__________________
Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.



ptakassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:09   #317
sadziunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Prezent na Chrzciny

Moja córeczka dostała srebny smoczek z grawerem . Mi się to podoba
sadziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:43   #318
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez ptakassia Pokaż wiadomość
Wiesz co, jesli chodzi o zabawki to dzidzius ma ich już sporo, ciuszków równiez. Myslałam o kolczykach lub bransoletce z imieniem, ale chyba jednak nie.
Aha, w takim razie to tak jak uważasz, skoro dziecko wszystko ma to nie ma sensu.
Ale kolczyki to chyba dobry pomysł, dużo dziewczynek na chrzciny dostaje właśnie kolczyki. Kup jak uważasz, a napewno będzie dobrze !!!
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 13:28   #319
afr0dyzjak
Przyczajenie
 
Avatar afr0dyzjak
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice / Żory
Wiadomości: 14
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja kupiłam dla mojej chrześnicy wisiorek na łańcuszku w kształcie aniołka z wygrawerowanym jej imieniem. Będzie miała jak znalazł na noszenie, jak dorośnie Dałam jeszcze pieniądze w kopercie, ale jestem zwolenniczką prezentów, niż gotówki, dlatego dałam taki podwójny prezent

Tego aniołka kupiłam tutaj: http://www.bizuteriaimienna.pl/Produ...acuszkiem.aspx W rzeczywistości wygląda o wiele lepiej niż na zdjęciu. Mnie zachwycił i każdemu polecam tę stronkę Przymierzam się teraz do zakupu tam naszyjnika z imieniem.
afr0dyzjak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-04, 16:42   #320
Malgorzatka21
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 826
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cudny ten aniołek !
Malgorzatka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 17:25   #321
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Prezent na Chrzciny

Cytat:
Napisane przez Malgorzatka21 Pokaż wiadomość
Aha, w takim razie to tak jak uważasz, skoro dziecko wszystko ma to nie ma sensu.
Ale kolczyki to chyba dobry pomysł, dużo dziewczynek na chrzciny dostaje właśnie kolczyki. Kup jak uważasz, a napewno będzie dobrze !!!
Tylko kiedy to dziecko zacznie nosić tę bizuterie ?
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 17:47   #322
ptakassia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 101
Dot.: Prezent na Chrzciny

Właśnie też myślę ze nawte jak dizecko będzie miało rok , to raczej uszy nie zostaną mu przekute. Już zdecydowałam się na ten zestaw Twinkle (szczotka + grzebyk z grawerem), ładnie ilustrowana książka z baśniami ( w środku dedykacja) oraz tilda anielica do przytulania
__________________
Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.



ptakassia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:33   #323
lacostee123
Przyczajenie
 
Avatar lacostee123
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: Prezent na Chrzciny

witam prosze o pomoc.
dostalismy zaproszenie na chrzest ktory odbedzie sie za 2tyg. nie jestesmy rodzicami ch. tylko gośćmi. dzieciaczkow jest 2je chłopak i dziewczynka. co wg Was powinnismy kupic? cos z ubranek czy moze pieniadze? złotem i innymi bizuteriami to niech zajma sie rodzice chrzestni. nie mam pomysłu. pomozcie. maluszki maja 2mce.
lacostee123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 17:39   #324
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja bym kupiła po jakiejś zabawce (albo jedną porządniejszą, większą) na potem, na ok. rok.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 19:10   #325
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja dzisiaj kupiłam złoty łańcuszek + medalik z Matką Boską, zabawke i ubranko. No i białą szatke. Dodam, że jestem matką chrzestną, a to mój pierwszy chrześniak

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2011-02-22 o 19:12
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 19:53   #326
nikita262
Rozeznanie
 
Avatar nikita262
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hull
Wiadomości: 527
Dot.: Prezent na Chrzciny

Witam,
A ja mam tez pytanie o prezent dla dziecka na chrzciny, tyle tylko, ze jestem mama
Zastanawialam sie, czy rodzice (ale ci rodzeni ) tez powinni cos maluszkowi podarowac w tym dniu?
pomocy
nikita262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:45   #327
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja nic nie dawałam no, ale jeśli liczyć np. ubranko, które sama kupowałam...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 08:11   #328
Gerdusia
Raczkowanie
 
Avatar Gerdusia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 93
Dot.: Prezent na Chrzciny

Ja byłam w ubiegłą niedzielę chrzestną i dałam Małej Biblię dla dzieci z dedykacją, pamiątkę chrztu i 300zł. Tylko mama Małej musi tę Biblię poświęcić i będzie dobrze.

A chrzciny były kameralne, msza-chrzest, obiad i poczęstunek w domku
__________________
M
Gerdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 12:55   #329
katarzynka013
Raczkowanie
 
Avatar katarzynka013
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 380
Dot.: Prezent na Chrzciny

Witam WAs
Ja w kwietniu również będę matką...chrzestna
Dzięki przeczytaniu paru postów doszłam do wniosku,że wiem co chce kupić, mojemu małemu mężczyźnieDodatkowo, rozmawiałam z mamą malca i zapytałam,czy jest coś czego Mały potrzebuje, lub co przyda mu sie za jakiś czas...
Bo kto pyta nie błądzi
katarzynka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 10:47   #330
nikita262
Rozeznanie
 
Avatar nikita262
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Hull
Wiadomości: 527
Dot.: Prezent na Chrzciny

Hej dziewczyny, tak sobie wymyslilam, ze moze razem z mezem podarujemy naszej Malej w dniu Chrztu Swietego
taka wlasnorecznie wykonana pamiatke
Mam na mysli album na zdjecia ozdobiony jakimis kwiatkami i np. napisem "dla naszego sloneczka mamusia i tatus" albo moze ramke, ktora rowniez ozdobimy wlasnorecznie. Nie bedzie to kosztowac majatek, a mala bedzie miala fajna pamiatke.
Co Wy o tym myslicie?
nikita262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-09 08:36:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.