Miesiaczka 3 tygodnie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-06, 15:14   #1
ankaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1

Miesiaczka 3 tygodnie


Czesc dziewczyny

Mam taki problem, moj okres jest strasznie nieregularny, trwa kolo 3-4 tyg co 2-2,5 miesiaca a nawet i 3. strasznie boje sie lekarza. slyszalyscie o czyms podobnym?

ratujcie
ankaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 15:16   #2
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

lekarz nie gryzie! poza tym tylko on może co pomóc.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 21:13   #3
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

Zawsze mnie to zastanawia... czy jakikolwiek problem zdrowotny, 3-tygodniowa miesiączka chociażby, jest naprawdę przyjemniejszy od 5-minutowego badania u ginekologa? Czy naprawdę wizja powikłań ewentualnej nieleczonej choroby jest mniej przerażająca od głupich kilku minut na fotelu ginekologicznym? Po prostu nie mogę tego pojąć
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 21:33   #4
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

Cytat:
Napisane przez giginthesky Pokaż wiadomość
Zawsze mnie to zastanawia... czy jakikolwiek problem zdrowotny, 3-tygodniowa miesiączka chociażby, jest naprawdę przyjemniejszy od 5-minutowego badania u ginekologa? Czy naprawdę wizja powikłań ewentualnej nieleczonej choroby jest mniej przerażająca od głupich kilku minut na fotelu ginekologicznym? Po prostu nie mogę tego pojąć
zawsze się nad tym samym zastanawiam. wiele dziewczyn przychodzi na forum z problemami (długotrwałe upłąwy, bóle jajników, krwawienia itd), które nieleczone prowadzą do chorób, które o wiele trudniej wyleczyć niż objawy z bólem zęba latamy do lekarza wiec tym abrdziej powinnyśmy z poważnymi sprawami (ale także tymi mniej niepokojącymi) iść na wizytę do ginekologa.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:53   #5
Karla166
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

Ja też bałam sie iść do ginekologa, dlatego dopiero pierwszy raz poszlam jak mialam 21 lat i szczerze? nie bylo wcale tak strasznie jak sie tego obawialam zalozylam sobie tunike i w momencie gdy siedzialam na fotelu i nic nie widzialam w ogole sie nie krepowalam ani nic nawet badanie cytologiczne poprzez wziewnik nic nie boli

Pozdrawiam
Karla166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 22:44   #6
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

Cytat:
Napisane przez ankaa1 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Mam taki problem, moj okres jest strasznie nieregularny, trwa kolo 3-4 tyg co 2-2,5 miesiaca a nawet i 3. strasznie boje sie lekarza. slyszalyscie o czyms podobnym?

ratujcie
Ale boisz się, że lekarz Cię zje?
Do dentysty, laryngologa, okulisty też nie chodzisz?

Dziewczyno nie ośmieszaj się i pędem do ginekologa.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:48   #7
asiulak1213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

Witam ! Mam problem oczekuje porady od Pań..
Otóż ponad 3 tygodnie temu dostałam bardzo nieprzyjemnych upławów (brązowe nie białe)kilka dni później zauwazyłam lekkie prawie niewidoczne krwawienien myślałam ze to miesiączka, lecz zazwyczaj w sumie zawsze moje miesiączki są bardzo bolesne i się spóźniają a ta przyszła wgl niewyczuwalna , udałam sie do ginekologa opowiedziałam swój prblem jednak ten powiedział ze on nic niepokąjącego nie widzi ze to miesiączka, tylko ze teraz mija juz 3 tydzień a ja dalej ją mam i tak jak mówilam moja miesiaczka zawsze wygląda tak: bardzo bolesna przez 2 dni bardzo silne krwawienie i trwa max 7 dni , zaś ta jest nie wyczuwalna raz na dobe pojawia sie lekkie plamienie i trwa juz ponad 3 tygodnie , czy miał ktoś podobną sytuację?
asiulak1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 20:21   #8
ekrystal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 183
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

Cytat:
Napisane przez asiulak1213 Pokaż wiadomość
Witam ! Mam problem oczekuje porady od Pań..
Otóż ponad 3 tygodnie temu dostałam bardzo nieprzyjemnych upławów (brązowe nie białe)kilka dni później zauwazyłam lekkie prawie niewidoczne krwawienien myślałam ze to miesiączka, lecz zazwyczaj w sumie zawsze moje miesiączki są bardzo bolesne i się spóźniają a ta przyszła wgl niewyczuwalna , udałam sie do ginekologa opowiedziałam swój prblem jednak ten powiedział ze on nic niepokąjącego nie widzi ze to miesiączka, tylko ze teraz mija juz 3 tydzień a ja dalej ją mam i tak jak mówilam moja miesiaczka zawsze wygląda tak: bardzo bolesna przez 2 dni bardzo silne krwawienie i trwa max 7 dni , zaś ta jest nie wyczuwalna raz na dobe pojawia sie lekkie plamienie i trwa juz ponad 3 tygodnie , czy miał ktoś podobną sytuację?

A bierzesz/bralas tabletki anty? Jakieś zdiagnozowane problemy z hormonami?

Ja brałam tabletki przez 2 lata. Dodam ze mam PCO.
Mnie sie takie uplawy pojawialy w trakcie przerw w terapii hormonalnej, zaraz przed miesiaczka wlasnie kiedy ta długo nie przychodziła dopiero potem miałam jakby "prawdziwy" okres .

Mój gin nie widział problemu również.
ekrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 23:16   #9
miedzy_nami_kobietami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 22
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

Cytat:
Napisane przez asiulak1213 Pokaż wiadomość
Witam ! Mam problem oczekuje porady od Pań..
Otóż ponad 3 tygodnie temu dostałam bardzo nieprzyjemnych upławów (brązowe nie białe)kilka dni później zauwazyłam lekkie prawie niewidoczne krwawienien myślałam ze to miesiączka, lecz zazwyczaj w sumie zawsze moje miesiączki są bardzo bolesne i się spóźniają a ta przyszła wgl niewyczuwalna , udałam sie do ginekologa opowiedziałam swój prblem jednak ten powiedział ze on nic niepokąjącego nie widzi ze to miesiączka, tylko ze teraz mija juz 3 tydzień a ja dalej ją mam i tak jak mówilam moja miesiaczka zawsze wygląda tak: bardzo bolesna przez 2 dni bardzo silne krwawienie i trwa max 7 dni , zaś ta jest nie wyczuwalna raz na dobe pojawia sie lekkie plamienie i trwa juz ponad 3 tygodnie , czy miał ktoś podobną sytuację?
A czy ten lekarz badał w ogóle Cię? Może w takim razie zmień lekarza, bo na pewno tak nie dzieje się bez powodu. Przyczyn może być wiele, mogą to być np. mięśniaki macicy, zwłaszcza że masz bardzo bolesne mięsiączki oraz plamienia. Koniecznie to zbadaj! Życzę Ci dużo zdrowia
miedzy_nami_kobietami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 06:20   #10
asiulak1213
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

No badał tylko mówie on powiedział ze nic niepokąjcego nie widzi nie nie biore tabletek ani żadnych hormonów ... i ja mu opowiadam ze to jest dziwne ze moja miesaiczka objawila sie w ten sposob bo ja jak mam miesiaczke to przechodze tzw. " piekło" nie mogę się ruszać , z bólu to się zwijam, i do tego bardzo silne plamienia , to jedyne co powiedzial na miesiaczke nie ma rady raz tak a raz tak ... no to moze i mial racje tylko czemu ta miesiaczke mam do tej pory czyli ponad 3 tygodnie
asiulak1213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 12:29   #11
miedzy_nami_kobietami
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 22
Dot.: Miesiaczka 3 tygodnie

Miesiączka trwająca ponad 3 tygodnie to nie jest normalny objaw zdrowej kobiety. Może to być spowodowane błahym powodem, ale może być również to coś poważniejszego. Ja bym na Twoim miejscu skonsultowała to z innym lekarzem. Takim sposobem doprowadzisz się do anemii bądź do czegoś poważniejszego. Pozdrawiam
miedzy_nami_kobietami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.