Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-06, 16:03   #1
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957

Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012


Witam. Jutro jadę do Berlina na Weihnachtsmarkt. Szukałam przez wyszukiwarkę wątku, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania.

Ile powinnam wziąć euro, żeby kupić cokolwiek fajnego (nie wiem, jakieś ozdoby, gorąca czekolada, czy coś) na takowym Jarmarku? I drugie pytanie - czy jakoś przy którymś z jarmarków (niestety nie wiem, na który jadę, w programie jest tylko: Weihnachtsmarkt in Berlin) jest McDonald bądź inna knajpka, gdzie można dość tanio zjeść? Byłam w zeszłym roku w Dreznie i tam nas wysłali na obiado-kolację do Mc'a...

Pozdrawiam
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:54   #2
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Witam. Jutro jadę do Berlina na Weihnachtsmarkt. Szukałam przez wyszukiwarkę wątku, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania.

Ile powinnam wziąć euro, żeby kupić cokolwiek fajnego (nie wiem, jakieś ozdoby, gorąca czekolada, czy coś) na takowym Jarmarku? I drugie pytanie - czy jakoś przy którymś z jarmarków (niestety nie wiem, na który jadę, w programie jest tylko: Weihnachtsmarkt in Berlin) jest McDonald bądź inna knajpka, gdzie można dość tanio zjeść? Byłam w zeszłym roku w Dreznie i tam nas wysłali na obiado-kolację do Mc'a...

Pozdrawiam
zależy ile jesteś w stanie wydać
gorąca czekolada-2,5e
gluhwein- 2,5-4
creps- 3,5-6
jagertee-3,5-4

Pierniki w zależności of wielkości ale ceny od 2,5 euro, ozdoby: też rozpiętość cenowa ogromna.
Co do stołowania się w MCD to trochę przegięcie dla mnie: na WM jest wiele stoisk z różnego typu przysmakami więc jedzenie tego dnia hamburgera i frytek można sobie odpuścić.

C
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 18:31   #3
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez jagaba Pokaż wiadomość
zależy ile jesteś w stanie wydać
gorąca czekolada-2,5e
gluhwein- 2,5-4
creps- 3,5-6
jagertee-3,5-4

Pierniki w zależności of wielkości ale ceny od 2,5 euro, ozdoby: też rozpiętość cenowa ogromna.
Co do stołowania się w MCD to trochę przegięcie dla mnie: na WM jest wiele stoisk z różnego typu przysmakami więc jedzenie tego dnia hamburgera i frytek można sobie odpuścić.

C
Według mnie też przegięcie, no ale szkoła to szkoła... bezsens totalny. biorę ok 30 e, mam nadzieję, że na jakieś ozdóbki starcyz. Dziękuję!!!
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 09:47   #4
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

tez byłam w sobotę w Berlinie na jarmarku, bardzo fajna przygoda sama atmosfera na jarmarkach jest super, wszedze pelno ludzi, kolejki do grzanego wina, kasztany, swiatełka, karuzele... mi bardzo podobało się a przy okazji zwiedzilam troszke miasto ogólnie polecam
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 12:27   #5
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Ja się chyba w tym roku wybiorę do Berlina, w następny weekend, chcę zrobić niespodziankę dzieciom i mężowi, bo ma urodziny 12go.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 16:52   #6
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

My na te jarmarki od paru lat jeżdzimy regularnie, swietne są W zeszłym roku byliśmy w Berlinie, Dreznie i Poczdamie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 17:43   #7
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Ehhhh, już się posprzeczaliśmy o ten jarmark, mąż nie ma ochoty i kompromis taki, że .... pojedziemy na Targ Węglowy do Gdańska. Soso- warto? Pytam, bo masz w lokalizacji Gdańsk
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-06, 18:47   #8
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Ehhhh, już się posprzeczaliśmy o ten jarmark, mąż nie ma ochoty i kompromis taki, że .... pojedziemy na Targ Węglowy do Gdańska. Soso- warto? Pytam, bo masz w lokalizacji Gdańsk
Dobrze trafiłaś, bo akurat dziś na nim byłam Jest całkiem sympatyczny, sporo instalacji z lampek i światełek, dużo rękodzieła, stosunkowo mało chińszczyzny, trochę jedzenia, trochę grzanego wina. Jest mikołaj, miejsce pod jemiołą , szopka, scena, więc możliwe, że bedzie jakiś koncert. Ale mimo mojej ogromnej sympatii do Gdańska nie da się tego jarmarku porównać do tych berlińskich czy tego w Poczdamie
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 23:17   #9
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dobrze trafiłaś, bo akurat dziś na nim byłam Jest całkiem sympatyczny, sporo instalacji z lampek i światełek, dużo rękodzieła, stosunkowo mało chińszczyzny, trochę jedzenia, trochę grzanego wina. Jest mikołaj, miejsce pod jemiołą , szopka, scena, więc możliwe, że bedzie jakiś koncert. Ale mimo mojej ogromnej sympatii do Gdańska nie da się tego jarmarku porównać do tych berlińskich czy tego w Poczdamie
Który polecasz bardziej - Berlin czy Poczdam? Jak wydobrzeję to się wybieram, bo mam zaproszenie do Szczecina przed Świętami - żal nie pojechać na dzień. Byłam dotychczas w podobnym stylu tylko w Wiedniu i klimat był cudowny
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 23:23   #10
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Który polecasz bardziej - Berlin czy Poczdam? Jak wydobrzeję to się wybieram, bo mam zaproszenie do Szczecina przed Świętami - żal nie pojechać na dzień. Byłam dotychczas w podobnym stylu tylko w Wiedniu i klimat był cudowny
W Berlinie jest ich kilka, w różnych miejscach miasta, za to w Poczdamie jest jeden, ale całkiem spory, jak my byliśmy, była też muzyka na żywo itp. Ponadto w Poczdamie jest piękny zespół pałacowy, który warto zwiedzić
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 06:53   #11
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
My na te jarmarki od paru lat jeżdzimy regularnie, swietne są W zeszłym roku byliśmy w Berlinie, Dreznie i Poczdamie
W Koloni jest cudnie
Wczoraj bylam. Mieliśmy jechać do Dortmundu a wylądowaliśmy w Koloni.
Kupiłam fajne nauszniki ze skóry.

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinovva Pokaż wiadomość
Witam. Jutro jadę do Berlina na Weihnachtsmarkt. Szukałam przez wyszukiwarkę wątku, ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytania.

Ile powinnam wziąć euro, żeby kupić cokolwiek fajnego (nie wiem, jakieś ozdoby, gorąca czekolada, czy coś) na takowym Jarmarku? I drugie pytanie - czy jakoś przy którymś z jarmarków (niestety nie wiem, na który jadę, w programie jest tylko: Weihnachtsmarkt in Berlin) jest McDonald bądź inna knajpka, gdzie można dość tanio zjeść? Byłam w zeszłym roku w Dreznie i tam nas wysłali na obiado-kolację do Mc'a...

Pozdrawiam

Na bank jak co roku będą / są placki ziemnaczane z głębokiego oleju, są też kiełbaski( niemieckie) . Poza tym w Niemieckich sieciówkach można niedrogo zjeść coś lepszego niż w Macu. Nie wiem czemu wiecznie wycieczki do MAca ciągają
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 11:49   #12
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
W Berlinie jest ich kilka, w różnych miejscach miasta, za to w Poczdamie jest jeden, ale całkiem spory, jak my byliśmy, była też muzyka na żywo itp. Ponadto w Poczdamie jest piękny zespół pałacowy, który warto zwiedzić
Byłam już w Poczdamie, ale no właśnie nie na jarmarku Zobaczymy jeszcze, czy zdrowie pozwoli

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Na bank jak co roku będą / są placki ziemnaczane z głębokiego oleju, są też kiełbaski( niemieckie) . Poza tym w Niemieckich sieciówkach można niedrogo zjeść coś lepszego niż w Macu. Nie wiem czemu wiecznie wycieczki do MAca ciągają
Ja mam zawsze problem z jedzeniem w Niemczech, bo dla mnie ich kuchnia jest zbyt ciężka i tłusta. Dlatego zazwyczaj jadę tam na chińczykach :P
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 11:57   #13
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Byłam już w Poczdamie, ale no właśnie nie na jarmarku Zobaczymy jeszcze, czy zdrowie pozwoli

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------



Ja mam zawsze problem z jedzeniem w Niemczech, bo dla mnie ich kuchnia jest zbyt ciężka i tłusta. Dlatego zazwyczaj jadę tam na chińczykach :P
W dobrych regionalnych knajpach nie jest tłusto
Niestety we większości miejsc podobnie jak w PL jadą po taniości i używają np gotowych sosów holenderskich i masy bardziewia.wszystko wsadzają do głebokiego tłuszczu a potem polewają wspomnienym gotowym sosem.
Nie wszędzie tak jest i dobra kuchnia niemiecka tak nie wygląda... Niestety , kto ma dziś czas szukać Korzystają na tym producenci sosów holenderskich w saszetkach
Na jarmarkach lub w podobnych miejscach też zwykle ocieka tłuszczem, niemniej wolę tłustego placka na jarmarku niż McDonalda nie wiem czemu dzieciaki tam ciągają.

Chińszczyzne też lubie, a w Dusseldorfie jest najlepszy prowadzony prżez Arabów ( Irakijczyków) przybytek w jakim byłam taki lepszy fast food, bo potrawy niezbyt wyszukane ale mięso robi tam pewien starszy Pan który jest genialny
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 12:08   #14
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
W dobrych regionalnych knajpach nie jest tłusto
Niestety we większości miejsc podobnie jak w PL jadą po taniości i używają np gotowych sosów holenderskich i masy bardziewia.wszystko wsadzają do głebokiego tłuszczu a potem polewają wspomnienym gotowym sosem.
Nie wszędzie tak jest i dobra kuchnia niemiecka tak nie wygląda... Niestety , kto ma dziś czas szukać Korzystają na tym producenci sosów holenderskich w saszetkach
Na jarmarkach lub w podobnych miejscach też zwykle ocieka tłuszczem, niemniej wolę tłustego placka na jarmarku niż McDonalda nie wiem czemu dzieciaki tam ciągają.

Chińszczyzne też lubie, a w Dusseldorfie jest najlepszy prowadzony prżez Arabów ( Irakijczyków) przybytek w jakim byłam taki lepszy fast food, bo potrawy niezbyt wyszukane ale mięso robi tam pewien starszy Pan który jest genialny
Co to znaczy, że nie jest tłuste? Nie musi ociekać tłuszczem, by było tłuste. Dla mnie jakikolwiek wurst jest ciężkostrawny i bardzo tłusty, bo mam chory żołądek Sosów nie jem, bo nie lubię (no chyba, że do pizzy). Generalnie boję się zjeść czegoś prosto z ulicy Nie wybieram się tam bez kombo tabletek + kropli żołądkowych...
Moje ulubione żarcie azjatyckie jest w galerii handlowej, w której jest pierwszy Primark w Berlinie - można wziąć na talerz pysznego, także wegetariańskiego jedzenia, bez limitu - za 5,5 e. Dla mnie to jest fajne i lekkie, bardzo zróżnicowane smakowo.
Ps. pytanie jeszcze, jakie są ceny w tych regionalnych knajpach... No mi trochę szkoda kasy na jedzenie za >10e, po prostu nie mam jeszcze na tyle stabilnej sytuacji finansowej, by pozwalać sobie na takie szaleństwa :P
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 12:21   #15
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co to znaczy, że nie jest tłuste? Nie musi ociekać tłuszczem, by było tłuste. Dla mnie jakikolwiek wurst jest ciężkostrawny i bardzo tłusty, bo mam chory żołądek Sosów nie jem, bo nie lubię (no chyba, że do pizzy). Generalnie boję się zjeść czegoś prosto z ulicy Nie wybieram się tam bez kombo tabletek + kropli żołądkowych...
Moje ulubione żarcie azjatyckie jest w galerii handlowej, w której jest pierwszy Primark w Berlinie - można wziąć na talerz pysznego, także wegetariańskiego jedzenia, bez limitu - za 5,5 e. Dla mnie to jest fajne i lekkie, bardzo zróżnicowane smakowo.
Ps. pytanie jeszcze, jakie są ceny w tych regionalnych knajpach... No mi trochę szkoda kasy na jedzenie za >10e, po prostu nie mam jeszcze na tyle stabilnej sytuacji finansowej, by pozwalać sobie na takie szaleństwa :P

Miałam na myśli raczej pasztety ,watróbki,. Nie wszędzie można dostać jedynie golonkę i kiełbasę( niefajną swoją drogą ) ale ceny są wyższe:/ niemniej ostatnio byłam na obiedzie, nie zupełnie tanim a właściwie całkiem nie tanim i sos do sałatki był sosem z Edeki za 2,20
Wiem bo sama go czasami kupuje
Zdradzisz nazwę knajpy? Tego azjatyckiego przybytku?
Będę w styczniu w Berlinie to się wybiore.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 18:33   #16
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Byłam już w Poczdamie, ale no właśnie nie na jarmarku Zobaczymy jeszcze, czy zdrowie pozwoli

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------



Ja mam zawsze problem z jedzeniem w Niemczech, bo dla mnie ich kuchnia jest zbyt ciężka i tłusta. Dlatego zazwyczaj jadę tam na chińczykach :P
Ja uwielbiam na tych jarmarkach placki ziemniaczane z musem jabłkowym
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 19:18   #17
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam na tych jarmarkach placki ziemniaczane z musem jabłkowym
Aj nie .... Są z głębokiego oleju i potem mnie mdli:P
Poprzypalane, olej.... Widziałam raz z bliska
Mus lubie, robią jeszcze mus mango- jabłoko. Znajoma gospodyni podaje placki z borówka jak u nas mięso. Trochę nietypowo ale smaczne)

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2014-12-07 o 19:31
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 19:52   #18
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Aj nie .... Są z głębokiego oleju i potem mnie mdli:P
Poprzypalane, olej.... Widziałam raz z bliska
Mus lubie, robią jeszcze mus mango- jabłoko. Znajoma gospodyni podaje placki z borówka jak u nas mięso. Trochę nietypowo ale smaczne)
Wiesz co, chyba nie zawsze są z głębokiego oleju. Widziałam kiedyś jak oni to robią, robili przy nas, i kobieta ściągała je z takiej dużej blachy, a'la patelnia, na pewno nie wyciągała ich z oleju.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-07, 20:02   #19
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Ooo...takie to rozumiem ja jeszcze takich nie spotkałam
Jadałam zwykle takie z dużej frytownicy, na blachach no ale z frytownicy . One są mega tłuściutkie.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 08:30   #20
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Dobrze trafiłaś, bo akurat dziś na nim byłam Jest całkiem sympatyczny, sporo instalacji z lampek i światełek, dużo rękodzieła, stosunkowo mało chińszczyzny, trochę jedzenia, trochę grzanego wina. Jest mikołaj, miejsce pod jemiołą , szopka, scena, więc możliwe, że bedzie jakiś koncert. Ale mimo mojej ogromnej sympatii do Gdańska nie da się tego jarmarku porównać do tych berlińskich czy tego w Poczdamie
Jadę w niedzielę, mają być renifery, dzieci się ucieszą Dla mnie z jedzenia to ... grzane wino Podejrzewam, że nie da się porównać do jarmarku w Berlinie czy Poczdamie (nota bene uwielbiam te miasta), ale czasami muszę iść na kompromis...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 20:42   #21
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Weihnachtsmarkt - jarmark w Berlinie 2012

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Jadę w niedzielę, mają być renifery, dzieci się ucieszą Dla mnie z jedzenia to ... grzane wino Podejrzewam, że nie da się porównać do jarmarku w Berlinie czy Poczdamie (nota bene uwielbiam te miasta), ale czasami muszę iść na kompromis...
Ja też uwielbiam grzane wino To jest właśnie moje wspomnienie jarmarków
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-08 21:42:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.