Halo Gdańsk- Forever f.i.t Clean9 grupa od marca ktoś chętny ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 10:43   #1
Aloesowa_Kuznia_Zdrowia
Przyczajenie
 
Avatar Aloesowa_Kuznia_Zdrowia
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: GDAŃSK
Wiadomości: 1

Halo Gdańsk- Forever f.i.t Clean9 grupa od marca ktoś chętny ?


Dziewczyny ! Tworzę Grupę 10 osób które chcą się wziąć za siebie na produktach FOREVER LIVING CLEAN 9 a potem płynnie F15 CZAS SIĘ ZMETAMORFOZOWAĆ
Czym jest Clean9 ?
FOREVER LIVING PRODUCTS - CLEAN 9 FOREVER <3 TO NADZWYCZAJ GŁĘBOKIE OCZYSZCZANIE I ODCHUDZANIE ORGANIZMU PRZEZ 9 DNI .
Zrzucamy kilogramy , oczyszczamy organizm bezpiecznie i naturalnie <3 Clean 9 to dziewięciodniowy program stworzony po to, by pomóc w oczyszczeniu organizmu ze szkodliwych konserwantów i substancji chemicznych, a jednocześnie zapoczątkować proces spalania nadmiaru tłuszczu. W skład Oczyszczającego Programu Odżywczego Clean 9 wchodzi 5 spośród najpopularniejszych produktów:
Miąższ Aloe Vera, Forever Lite Ultra, Forever Fiber i Forever Garcinia Plus.
W takim zestawie dostarczają one optymalnych, bogatych w substancje odżywcze składników, które będą wspierać organizm podczas dziewięciodniowego oczyszczania.Jeżeli układ trawienny jest pełen toksyn, które gromadziły się latami,
a pochodzą z chemicznych składników i zanieczyszczeń zawartych w żywności,
którą jemy i powietrzu, które wdychamy, organizmowi bardzo trudno optymalnie przyswajać konieczne substancje odżywcze z pokarmu i suplementów.
Podjęcie 9-dniowego programu oczyszczania to potwierdzenie zaangażowania, by uzyskać kontrolę nad tym zdrowym stylem życia, który zawsze wydawał się tak nieuchwytny.
Nic się nie martwcie ja mam do zrzucenia 15kg ale wiem że jest to możliwe - zaparszam was na mojego FB Aloesowa Kuźnia Zdrowia Saganowscy
Wiem że każdemu jest ciężko zacząć - mnie tym bardziej przeprowadziłam się do GD z Łodzi w listopadzie więc jestem tu nowa i zielona <3
Aloesowa_Kuznia_Zdrowia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 11:43:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.