Reformacja dla luteranina - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-15, 22:39   #1
AngryLutheran
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1

Reformacja dla luteranina


Dobra, po tytule żarty (wiem że nieśmieszne) mamy za sobą. Cześć. Wybaczcie mi proszę może przydługi wstęp, ale jestem aspirującym pisarzem, to sami wiecie. Otóż co chcę napisać, to to że kiedyś, dawno temu miałem pewne powodzenie. Niewielkie. W każdym razie miałem i byłem z siebie zadowolony. Jednakże, zdążyłem trochę podrosnąć i długie włosy jakoś tak średnio już do mnie pasują. Może to nie ich wina? Dobrze, ja się na tym absolutnie nie znam, dlatego przychodzę do was po radę.

Nie nazwałbym siebie człowiekiem, który użala się nad sobą po jakieś komplementy, ale z czystym sercem przyznaję, że nie jestem najprzystojniejszym chłopakiem na świecie. Niemniej, uważam że skoro kiedyś mogłem się komuś podobać, to może być tak i teraz. Może ktoś rzuciłby frazesem, że "najważniejszym jest by podobać się sobie" i takie tam, ale niestety do tej pory byłem dla siebie właśnie zbyt łagodny i... No wychodzi na to, że nie mam gustu. Okej, koniec mojej paplaniny.

Jestem wysoki i dość mocno chudy. 186 cm / 56 kg. Cera po przodkach Austriakach bardzo blada i wręcz niemożliwym jest dla mnie opalenie się. (Podczas wakacji byłem na praktykach w Hiszpanii przez bite trzy miesiące i nic). Mam mocno kontrastujące czarne oczy i ciemne, kręcone włosy. To po innych przodkach z Węgier. Generalnie wszystko jest na zdjęciu, więc tam zobaczycie sobie dokładniej.

Teraz ubiór. Na szczęście wyrosłem z bojówek, które wraz z całą zabawą w metala wspominam jako ostro żenujące. No nic, ubieram się w bluzy z kapturem w odcieniach szarości, do tego wąskie, czarne spodnie. Nie, nie rurki. Butów najbardziej nie mogę przeboleć, bo noszę adidasy. Chociaż wygodne i całkiem wytrzymałe, to raczej nie lubię ich wyglądu. Mój problem właściwie polega na tym, że kompletnie nie wiem co ubrać. W co można się ubrać. Próbowałem szukać w google pod hasłem "ubranie dla wysokiego chudego", ale wiele mi to nie dało.

No, dlatego jestem tutaj.
PS: Tak, włosy chętnie bym ściął, ale mam dość duże odstające uszy, a one w miarę to maskują.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13833230_1115070655214208_265207019_o.jpg (143,3 KB, 206 załadowań)
AngryLutheran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 19:55   #2
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: Reformacja dla luteranina

Nie no, włosy masz ładne, ale jednak bym coś z nimi poeksperymentowała... Ciężko powiedzieć mi co, szczególnie, że nie wiem jak w rzeczywistości wyglądają Twoje uszy, i czy rzeczywiście odsłonięcie ich na tym etapem nie będzie strzałem w stopę? (masz szczupłą twarz, uszy jeszcze mogą to podbić niepotrzebnie) Pomyśl nad jakimś cięciem, które je trochę zabierze z twarzy...dobry fryzjer (typowo męski) powinien wiedzieć co podziałać, żeby krzywdy nie było, ale generalnie to fryzurą możesz się aż tak nie przejmować chyba..

Co do ubioru, to spodnie spoko, bo to taka baza (czarne spodnie zawsze się sprawdzą), polecam mocno klasyczne dżinsy, ciemny granat. Zmierz sobie też chinosy (pogooglaj, ogólnie też klasyka) takie piaskowe (albo inny kolor, ale piaskowy będzie pasował do większości "gór"), fajnie w nich faceci wyglądają.

Jeśli zaś o górę chodzi, to poprzymierzaj sobie sweterki (ale polecam dekolt okrągły, w serek jeszcze mocniej wyciągnie Ci twarz), takie proste bawełniane. Jednolite, lub w paski (jednolite są łatwiejsze do stylizowania, mniejsze prawdopodobieństwo, że brzydko kolory połączysz...ale jeśli zdecydujesz się na paski, to nie więcej niż dwa kolory). Zwykłe t-shirty, albo bluzki z długim rękawe wiadomo, że spoko, byleby nie były absurdalnie długie i szerokie i też dekolt okrągły. Jeśli naduki na koszulkach, to raczej duży, na środku, niż drobne wzory na całej. Na wierzch fajna będzie dla Ciebie jakaś sportowa marynarka, np. czarna (bo łatwiej łączyć, niż granatową), pod nią najlepiej bluzka raczej kontrastująca, może być nawet z nadrukiem. Możesz też zakładać rozpiętą dżinsową koszulę.

Tak ogólnie uważaj na kolorystykę w tym znaczeniu, że raczej ubieraj inny kolor dołu i inny góry. Warto też ubierać pasek, przetniesz sylwetkę i będzie wydawać się krótsza. Wydaje mi się, że pasowałyby Ci kolory: bordowy, granatowy, butelkowa zieleń, musztardowy (mam na myśli kolor góry, dół wiadomo - pasujący, jakiś klasyczny). Szary może być, spróbuj różnych odcieni. Czarny też ok, tylko nie w połączeniu z czarnymi spodniami.

Buty...no adidasy to takie szerokie pojęcie. Są ciekawie wyglądające buty sportowe, które zgrabnie "ubierają" stopę. Więc wszystko zależy od tego, jaki model wybierzesz. Przypuszczam, że przy Twojej szczupłej sylwetce buty wsuwane mogą się nie sprawdzić, bo stopa wyda się jeszcze dłuższa niż jest. Więc sznurowane spoko - jak masz dość adasiów, to może trampki? Na jesień/zimę może coś w stylu timberlandów? Przede wszystkim niech będą niezadeptane i czyste (niestety zauważam ciągle, że wielu facetów ma rozklekotane albo totalnie brudne obuwie, stąd moja uwaga).

Wydajesz się bardzo młody, więc takie propozycje przedstawiłam. Szczególnie z butami miałam zagwozdkę, bo nie wiem jakie są buty dla młodych mężczyzn.. No i do zaproponowanego przeze mnie stylu raczej swobodnego nie znam odpowiedniego modelu klasycznych skórzanych butów (a pewnie taki jest, pogrzeb na modowych blogach dla mężczyzn)
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 15:24   #3
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Reformacja dla luteranina

hmm.. a nie prościej byłoby zainspirować się w sklepach? Idz do jakiejs sieciówki i zobacz w czym dobrze się czujesz
Co do butów, jeśli lubisz "adidasy" przerzuc sie moze na modniejsze sneakersy
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 08:46   #4
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: Reformacja dla luteranina

Twoje włosy kręcą się tylko na dole? Tak to wygląda na zdjęciu.

Niezależnie, ja bym je na pewno skróciła. Byle nie fryzura na lumbersexual barber hipstera (to tylko moja obiektywna opinia).
Coś takiego jak w załącznikach może?

Co do stylu to ciężko powiedzieć w czym byś się najlepiej czuł.
Ja bym cię widziała w jakiejś mieszance casual/elegant (nie wiem czy jest na to jakaś nazwa ) - ale mam na myśli takie połączenie współczesnego codziennego stylu z eleganckim, brytyjskim (jakbyś wziął trochę ciuchów z H&Ma i połączył z ciuchami Sherloka Holmesa ) Kratka, marynarki, kamizelki, skóra, szaliki. Pasuje mi to też do pisarza
Coś jak w załącznikach.
__________________
ythas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 19:24   #5
fire_fly
Raczkowanie
 
Avatar fire_fly
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 80
Dot.: Reformacja dla luteranina

ja polecam wygooglowanie czegoś w stylu "scandinavian streetwear men" albo "copenhagen streetwear men". Coś żeby było na luzie, minimalistycznie, wygodnie i cool. W tych rejonach jest dużo wysokich i szczupłych męzczyzn, może cos Cię zainspiruje. Bluzy i adidasy jak najbardziej na tak ale to muszą być ładne bluzy i adidasy
fire_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-27, 14:46   #6
nick11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 30
Dot.: Reformacja dla luteranina

Cytat:
Napisane przez fire_fly Pokaż wiadomość
ja polecam wygooglowanie czegoś w stylu "scandinavian streetwear men" albo "copenhagen streetwear men". Coś żeby było na luzie, minimalistycznie, wygodnie i cool. W tych rejonach jest dużo wysokich i szczupłych męzczyzn, może cos Cię zainspiruje. Bluzy i adidasy jak najbardziej na tak ale to muszą być ładne bluzy i adidasy
zgadzam się z koleżanką
nick11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 15:46:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:16.