Żel Duac - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 18:26   #751
agattee
Zakorzenienie
 
Avatar agattee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Germany.
Wiadomości: 9 640
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
To zrezygnuj na lato z Duacu, jak nie chcesz się filtrować, bo możesz sobie szkody narobić. Mimo, że na twarzy nie widzisz działania słońca, to promienie UVA mogą Ci plam narobić
i chyba tak zrobię. na razie w swoim zakresie kupię sobie coś innego w aptece do mycia twarzy, słyszałam że dobry jest żel antybakteryjny Bioderma Sebium a po lecie jeśli ten żel mi nie pomoże, to zdecyduje się na Duac
__________________

R.



agattee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 19:26   #752
Omara1000
Raczkowanie
 
Avatar Omara1000
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: POLAND
Wiadomości: 72
Dot.: Żel Duac

Stosuje DUAC od kilku dni. Jest rewelacyjny, moje pryszcze i zaczerwienienia znikają. Powinno się go stosować na noc, po dobrze oczyszczonej i osuszonej buzi. Należy jednak pamiętać, że lek ten może odbarwiać włosy lub jakiś materiał. Dlatego warto z nim postępować ostrożnie. Lek ten jest na receptę i zapłaciłam za niego ok. 50zł

Polecam również Iwostin żel do mycia twarzy, do cery trądzikowej.
Omara1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 15:04   #753
mmidnight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Żel Duac

Hej mam problem z tym żelem.. dermatolog kazał mi go stosowac co rano,ale z tego co piszecie wnioskuje , że lepiej nakładac go na noc?
aha i jeszcze jedno.. Czy to się jakoś zmywa wieczorem z twarzy?;D czy dopiero rano umyc twarz po tym ?
z góry dziękuję za odpowiedzi
mmidnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 17:00   #754
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez mmidnight Pokaż wiadomość
Hej mam problem z tym żelem.. dermatolog kazał mi go stosowac co rano,ale z tego co piszecie wnioskuje , że lepiej nakładac go na noc?
aha i jeszcze jedno.. Czy to się jakoś zmywa wieczorem z twarzy?;D czy dopiero rano umyc twarz po tym ?
z góry dziękuję za odpowiedzi
Ja nakładałam na noc, tak poleciła pani dermatolog, gdyż ten żel lubi brudzić np. ubrania.
Tego żelu nie zmywa się wieczorem, ja zmywałam następnego dnia wieczorem, bo rano nie mam nigdy czasu
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 21:12   #755
mmidnight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Żel Duac

wlasnie kilka minut temu posmarowalam twarz duackiem ,wzielam tego maciupinke na pierwszy raz,bo sie naczytalam jak zwykle i przestraszylam,że trzeba uwazac z ta iloscia.. do chwili obecnej nic mnie nie szczypie ani nie swędzi,buzi czerwonej tez nie mam.. oby tak zostało i pomagało
mmidnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 20:32   #756
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Żel Duac

używałam kiedyś Duaca i bardzo mi pomógł. Smarowałam nim jedynie czoło, które całe miałam w grudkach. Ostatnio zauważyłam wysyp na policzkach oraz żuchwie, więc postanowiłam powrócić do tego żelu.Niestety bardzo mnie podrażnił, czuję skorupę na twarzy, szczypie mnie i piecze;/ Ulgę przynoszą tylko okłady z mleka.. Mam nadzieję, że to szybko minie i bede mogła używać Duaca co 2 lub 3 dzień.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:27   #757
givemesummer
Raczkowanie
 
Avatar givemesummer
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 46
Dot.: Żel Duac

Hej dziewczyny, mam pytanie. Stosuję Duac chyba dopiero trzy dni, ale czy on pomaga również na przebarwienia czy tylko na same grudki i wypryski? Pytam, ponieważ oprócz trądziku mam też sporo takich czerwonych kropek-śladów po wyciskaniu u nieudolnej kosmetyczki
givemesummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-27, 14:31   #758
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez givemesummer Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam pytanie. Stosuję Duac chyba dopiero trzy dni, ale czy on pomaga również na przebarwienia czy tylko na same grudki i wypryski? Pytam, ponieważ oprócz trądziku mam też sporo takich czerwonych kropek-śladów po wyciskaniu u nieudolnej kosmetyczki
Mnie usunął wszystko - przebarwienia i krostki. Do tego nie było po nim nawrotów, przez 2 lata miałam spokój. Zaczął też "ruszać" zanieczyszczone pory, ale to dopiero przy końcu opakowania, a następnego już nie kupiłam (zużyłam tylko jedno).
Efekty po nim były naprawdę świetne i długofalowe.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:41   #759
givemesummer
Raczkowanie
 
Avatar givemesummer
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 46
Dot.: Żel Duac

Dzięki za odpowiedź a ile stosowałaś to jedno opakowanie? I czy mialas bardzo podrażnioną cerę? Bo ja u siebie widzę delikatne zaczerwienienia, ale nie jest to jeszcze jakaś tragedia, tylko mam nadzieje, ze nie bedzie gorzej
givemesummer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 17:09   #760
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez givemesummer Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź a ile stosowałaś to jedno opakowanie? I czy mialas bardzo podrażnioną cerę? Bo ja u siebie widzę delikatne zaczerwienienia, ale nie jest to jeszcze jakaś tragedia, tylko mam nadzieje, ze nie bedzie gorzej
No właśnie najciekawsze jest to, że używałam tego żelu kilka lat temu, zanim przeczytałam na wizażu o tym, jak należy stosować kwasy. I śmiało nakładałam cienką warstwę co wieczór, rano krem nawilżający, filtrami się nie przejmowałam, bo mnie dermatolog nie poinformowała, a ja w ogóle nie miałam o tym pojęcia. Nie miałam na twarzy ani jednej suchej skórki, zaczerwienienia, szczypania, nic.
Używałam jedynie żelu do mycia z Ziai (obojętnie który, one wszystkie nie wysuszają). Ale niech się nikt do mojego sposobu nie stosuje, bo to co robiłam wynikało z niedoinformowania i nie chcę, żeby któraś z was miała zamiast wymarzonej czystej cery jeszcze większe problemy.

Jedno opakowanie wystarczyło mi chyba na 1,5-2 miesiące stosowania (dokładnie nie pamiętam).
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 22:57   #761
paaablo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3
Dot.: Żel Duac

witam
ja stosuje żel Duac od 4 dni..po nałożeniu mam czerwoną skórę, do tego mam przepisany antybiotyk tetralysal.. ogolnie narazie nie widze efektow, caly czas cos nowego sie pojawia i nie wiem czy to trzeba czasu zanim to wszystko zacznie dzialać czy juz powinno cos pomoc. Nie nawilzam niczym bo nie wiem nawet czym a lekarka tez o niczym nie wspominala :P lek stosuje na cala twarz bo dermatolog powiedziala ze tak mam stosowac chociaz w ulotce pisze inaczej i sam juz nie wiem... jestem dobrej mysli mam nadzieje ze sie cos w koncu polepszy :P
paaablo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 11:01   #762
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Żel Duac

Paaablo,dziś 5 dzień stosuje identyczna kurację Tetralysal+Duac,na razie nie widze efektów :< duac miałam punktowo nakładać,ale ja stosuje na całe problemowe okolice.Musze sie zaczac filtrowac w końcu.. do nawilzania uzywam kremu mineral flowers i olejku jojoba
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 19:54   #763
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Żel Duac

witam, używam od dwóch dni duac żel i zrobiły mi się po nim krosty ropne pod skórą, czy to jest normalne?i zejdzie po kilku dniach? czy po prostu muszę odstawić lek? miał ktoś taką sytuacje?
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 20:04   #764
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Asitsu Pokaż wiadomość
witam, używam od dwóch dni duac żel i zrobiły mi się po nim krosty ropne pod skórą, czy to jest normalne?i zejdzie po kilku dniach? czy po prostu muszę odstawić lek? miał ktoś taką sytuacje?
Mnie na szczęście taka sytuacja ominęła, dla dermatolog mi mówiła, że właśnie na początku stosowania może nastąpić wysyp krostek, ale trzeba to przeczekać po prostu.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-12, 20:35   #765
Asitsu
Raczkowanie
 
Avatar Asitsu
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: GŚ.
Wiadomości: 94
Dot.: Żel Duac

no mi o tym nie wspomniała dlatego byłam zaniepokojona, ale uspokoiłaś mnie uf.. ulżyło mi na sercu.;P
dzięki bardzo.
Asitsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 10:52   #766
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Żel Duac

Ja też zaczęłam używać tej maści od kilku dni i szczerze mówiąc nie widzę efektów. Zmagam się z taką kaszką na czole.

Wiecie co... byłam u Pani dermatolog, zapłaciłam 80 zł, a ona nawet nie dotknęła mojej twarzy, zerknęła tylko, ale nie wiem co ona mogła zobaczyć skoro miałam makijaż. Ręce mi opadły. Ja do niej mówię a ona już recepte wypisuje. I do mnie że mam za miesiąc przyjść na kontrolę

Mam wrażenie że dermatolodzy Duac wypisują przy problemach z trądzikiem tak z zasady, na początek. Z tego co czytam nie każdemu pomaga a bardzo często go przypisują, mogliby wprowadzić jakąś różnorodność i przede wszystkim postawić na dobór dobrego leku, a nie tak żeby coś dać, bo MOŻE pomoże.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 19:59   #767
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
Ja też zaczęłam używać tej maści od kilku dni i szczerze mówiąc nie widzę efektów. Zmagam się z taką kaszką na czole.

Wiecie co... byłam u Pani dermatolog, zapłaciłam 80 zł, a ona nawet nie dotknęła mojej twarzy, zerknęła tylko, ale nie wiem co ona mogła zobaczyć skoro miałam makijaż. Ręce mi opadły. Ja do niej mówię a ona już recepte wypisuje. I do mnie że mam za miesiąc przyjść na kontrolę

Mam wrażenie że dermatolodzy Duac wypisują przy problemach z trądzikiem tak z zasady, na początek. Z tego co czytam nie każdemu pomaga a bardzo często go przypisują, mogliby wprowadzić jakąś różnorodność i przede wszystkim postawić na dobór dobrego leku, a nie tak żeby coś dać, bo MOŻE pomoże.
Miałam taką samą sytuację... i Duac miejscowo. Miałam nadzieję, ze jednak da mi coś od wewnątrz... ech
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-13, 20:23   #768
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
Ja też zaczęłam używać tej maści od kilku dni i szczerze mówiąc nie widzę efektów. Zmagam się z taką kaszką na czole.
Ja pierwsze widoczne efekty zauważyłam po 3 tyg., a po miesiącu już w ogóle było super
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 09:50   #769
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja pierwsze widoczne efekty zauważyłam po 3 tyg., a po miesiącu już w ogóle było super
No cóż.. to będę cierpliwie stosować maść i czekać
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-18, 19:45   #770
mmidnight
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: Żel Duac

Witam Duac stosuje od miesiaca,tez zmagam sie z taka kaszka na czole
;( jednak jest juz coraz lepiej.Nie pozbylam sie jej jeszcze do konca,ale mam nadzieje ,że za miesiac sie jej pozbede mimo wszystko przy miesiączce wyskakują mi nowe krostki;( ale za to bardzo szybko schodza jak potraktuje je duackiem Aby juz ladnie wyleczyc buzke trzeba naprawde duzo czasu i przede wszystkim cierpliwosci.
mmidnight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:59   #771
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: Żel Duac

Duac stosuje od 16 dni,na pocztaku była poprawa,teraz znów jest średnio,możliwe ,że przez mydło węglowe(dziewczyny na forum skarżyły sie na nie,odstawiłam zatem) biorę też tetralysal.Od 2 dni mam problem opuchniętymi powiekami,wczoraj prawa ,dzis dla odmiany lewa czekam zatem nas poprawę,pozdrawiam
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 20:01   #772
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: Żel Duac

Hej dziewczyny , mi pani doktor tez przepisala Duac na razie posmarowalam wczoraj wieczorem i dzisiaj tez na noc posmaruje , mialam lekko poliki zaczerwienione rano a tak wszystko ok , zastanawiam sie czy mozna robic peeleng ale nie na krostach tylko chodzi mi o ok . policzkow mam straszne wagry no i czolo . Naprawde bardzo zabronione jest solarium moja twarz wyglada strasznie dolacze zdjecie juz nie wiem jak sobie z tym radzic...SDC10208.jpg
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 08:58   #773
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny , mi pani doktor tez przepisala Duac na razie posmarowalam wczoraj wieczorem i dzisiaj tez na noc posmaruje , mialam lekko poliki zaczerwienione rano a tak wszystko ok , zastanawiam sie czy mozna robic peeleng ale nie na krostach tylko chodzi mi o ok . policzkow mam straszne wagry no i czolo . Naprawde bardzo zabronione jest solarium moja twarz wyglada strasznie dolacze zdjecie juz nie wiem jak sobie z tym radzic...Załącznik 4251261
Wągry są Twoim mniejszym zmartwieniem. Uważam że nie powinnaś podrażniać skóry peelingiem. Chyba, że enzymatycznym. Powinnaś najpierw skupić się na tym by pozbyć się krost. I zbyt dużo nie eksperymentuj, wiem że to trudne, ja też to przechodziłam, ale w ten sposób można jeszcze bardziej podrażnić skórę. Używaj cierpliwie Duac i poczekaj na efekty
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 12:19   #774
xxcherry90xx
Zakorzenienie
 
Avatar xxcherry90xx
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 736
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez skaz Pokaż wiadomość
Wągry są Twoim mniejszym zmartwieniem. Uważam że nie powinnaś podrażniać skóry peelingiem. Chyba, że enzymatycznym. Powinnaś najpierw skupić się na tym by pozbyć się krost. I zbyt dużo nie eksperymentuj, wiem że to trudne, ja też to przechodziłam, ale w ten sposób można jeszcze bardziej podrażnić skórę. Używaj cierpliwie Duac i poczekaj na efekty
nom staram sie cierpliwie czekac na efekty , ale ucze sie mam praktyki w szpitalu , musze jakos wygladac , czasem kilka musze wycisnac , to zdjecie bylo robione jakis czas temu , wczoraj jeszcze mialam biala kaszke ( wiecie o co chodzi) strasznie to wyglada kilka na raz zeby na sobie roslo , strasznie to boli , same pekaja a z nich wycieka ropa , dzisiaj juz lepiej , duac przyjmuje sie super , nie mam zadnych zaczerwien ani podraznien ... a mozna stosowac fluid? zrobilam sobie ten peeling ale nie dotykalam tych miejsc.. wiecie od czego moze takie cos wyskakiwac? jakis czas temu zaczelo mi schodzic i mialam gorszy weekend jadlam duzo czy to od jedzenia? moja siostra ma tego pelno na szyi i plecach (takie jak u mnie ) , ale ona dowiedziala sie od lekarza ze to tradzik ciazowy ( ja w ciazy nie bylam i nie jestem ) czy mozliwe ze mnie zarazila? jezeli mam sklonnosci do tradziku?
__________________
wymianka : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1259580

Edytowane przez xxcherry90xx
Czas edycji: 2011-09-29 o 12:21
xxcherry90xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 06:21   #775
skaz
Zadomowienie
 
Avatar skaz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 004
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez xxcherry90xx Pokaż wiadomość
nom staram sie cierpliwie czekac na efekty , ale ucze sie mam praktyki w szpitalu , musze jakos wygladac , czasem kilka musze wycisnac , to zdjecie bylo robione jakis czas temu , wczoraj jeszcze mialam biala kaszke ( wiecie o co chodzi) strasznie to wyglada kilka na raz zeby na sobie roslo , strasznie to boli , same pekaja a z nich wycieka ropa , dzisiaj juz lepiej , duac przyjmuje sie super , nie mam zadnych zaczerwien ani podraznien ... a mozna stosowac fluid? zrobilam sobie ten peeling ale nie dotykalam tych miejsc.. wiecie od czego moze takie cos wyskakiwac? jakis czas temu zaczelo mi schodzic i mialam gorszy weekend jadlam duzo czy to od jedzenia? moja siostra ma tego pelno na szyi i plecach (takie jak u mnie ) , ale ona dowiedziala sie od lekarza ze to tradzik ciazowy ( ja w ciazy nie bylam i nie jestem ) czy mozliwe ze mnie zarazila? jezeli mam sklonnosci do tradziku?
Chyba zapomniałaś że nie można wyciskać pryszczy ! jejku mam nadzieję że chociaż zdezynfekowałaś te miejsca. Słuchaj jeśli dotąd nie używałaś fluidu to nie używaj, może źle wpłynąć na leczenie. Uważam że im mniej kosmetyków tym lepiej.

Ehh.. tak to jest chodzić do lekarzy w pl. Człowiek po wizycie ma mnóstwo pytań bez odpowiedzi.. Ja Ci nie powiem skąd to i czy Cię siostra zaraziła. Możliwe że macie to w genach.
__________________
Nigdzie nie jesteśmy bardziej samotni, niż leżąc w łóżku,
z naszymi tajemnicami i wewnętrznym głosem,
którym żegnamy lub przeklinamy mijający dzień.
skaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 14:13   #776
ciastko z arszenikiem
Raczkowanie
 
Avatar ciastko z arszenikiem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 224
Dot.: Żel Duac

Używałam Duacu, nawet teraz chyba mam go w domu. Dosyć dobrze na mnie działał, mianowicie zmniejszał widocznie w 1 dzień większe wypryski, ale przy dłuższym stosowaniu "tracił swą moc", przynamniej ja odniosłam takie wrażenie. Dlatego co jakiś czas do niego wracam.
ciastko z arszenikiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 15:57   #777
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Żel Duac

Jak minie czas do użytkowania maści,a jest jej jeszcze sporo ( nie używam) to wywalić do kosza czy co?
Dużo się mówi żeby oddawać w dane punkty przeterminowane leki,ale czy tak też jest z tego typu maściami?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2011-09-30 o 15:59
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 16:52   #778
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Żel Duac

Ja wyrzuciłam
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-30, 17:53   #779
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja wyrzuciłam
Ok,to idę wywalić
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-01, 10:28   #780
ciastko z arszenikiem
Raczkowanie
 
Avatar ciastko z arszenikiem
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 224
Dot.: Żel Duac

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Ok,to idę wywalić
Kiedy zapytałam kiedyś o to pani dermatolog, odpowiedziała mi, że spokojnie mogę zużyć do końca.
ciastko z arszenikiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-08 23:45:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.