jak spotakć fajnego faceta? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-15, 09:21   #361
switezianka
Wtajemniczenie
 
Avatar switezianka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 492
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Droga Wioletto,

"pokochanie samego siebie", pomaga przetrwać w trudnych momentach, ale nie powoduje osłabienia uczucia niespełnienia.
Akceptacja swoich zalet i wad daje poczucie siły, ale nie zmieni naszych relacji z innymi ludźmi.

Musze przyznać, że życzliwe rady Dziewczyn wiele mi pomogły, zmobilizowały do działań, w których znajduję satysfakcję
switezianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:50   #362
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomości: 253
GG do Wioletta28
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Switezianko, dzieki za odpowiedz.. chyba jednak nie moge sie z Toba zgodzic.. w pelni.. Masz racje, zaakceptowanie swojej osoby daje bardzo duzo sily i pewnosci siebie co na pewno odbija sie na samopoczuciu i tym samym zmienia relacje miedzyludzkie, wplywa na aktywnosc i nastawienie do swiata oraz sposob jego postrzegania. I wydaje mi sie iz wiekszosc osob zamknietych w sobie, stroniacych od cieszenia sie zyciem ma problem z pokochaniem siebie i samoakceptacja.. dlatego tak wazne jest to aby znalezc przepis na cos co ja nazwalam polubieniem wlasnej osoby co jest chyba dosc trudnm zadaniem.. Pozdrawiam cieplutko
Wioletta28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 14:11   #363
mescallina
Raczkowanie
 
Avatar mescallina
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Ja tez długo nie mogłam spotkać odpowiedniego faceta, motocyklista, sportowiec, biznesmen, milioner... niewiele warci. zdecydowałam się otworzyc profil na portalu randkowym... i poznałam... dobijał sie do mnie 6 miesięcy... nie odpisywałam... ostatniego dnia przed wykasowaniem profilu odpisałam do niego. jesteśmy razem grubo ponad rok, kochamy sie. nie zamieniła bym Go na nikogo innego... nigdy w życiu
mescallina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 17:23   #364
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Ja mam coraz mniejszą ochotę na spotkanie TEGO ... Dziś mam rozmowę z ojczymem, który mając lat 52 od kilkunastu miesięcy spotyka się ze swoją pracownicą (22lata) - będąc jednocześnie z moją Mamą... trzymajcie kciuki... zupełnie nie wiem, jak sie zachowam-mimo tego, ze scenariusz opracowany...
to niezwykle trudne...

Pozdrawiam Wizażanki z tego z zapomnianego wątku
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 17:34   #365
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Ja mam coraz mniejszą ochotę na spotkanie TEGO ... Dziś mam rozmowę z ojczymem, który mając lat 52 od kilkunastu miesięcy spotyka się ze swoją pracownicą (22lata) - będąc jednocześnie z moją Mamą... trzymajcie kciuki... zupełnie nie wiem, jak sie zachowam-mimo tego, ze scenariusz opracowany...
to niezwykle trudne...

Pozdrawiam Wizażanki z tego z zapomnianego wątku
Karolino
Jestem przekonana, że Twój TEN, jeśli naprawdę będzie TYM - nie okaże się dwulicowym egoistą.
Nie namawiam do pośpiechu, nie skłaniam do poszukiwań na siłę. Po prostu mam jakieś głębokie przekonanie, że jeśli wybierzesz - to to już naprawdę będzie wielka rzecz (pamiętam Twoje poprzednie zauroczenie i trudną decyzję, jaka podjęłaś).

A swoją drogą - co Twoja Mama z tym zrobi?
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 22:12   #366
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Sabbath - dziękuję.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 19:57   #367
szirin
Przyczajenie
 
Avatar szirin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Witam! Ja co prawda nie z tego topicu - ale napiszę swoją historię jako przykład, że fajnego faceta można poznać zawsze i wszędzie! Otóż jakiś czas temu przeprowadzałam się do bloku i tak sobie wyobrażałam - jacy tam będą ludzie? No i wymarzyłam sobie samotnego, przystojnego sąsiada Po jakimś czasie okazało się, że ktoś taki rzeczywiście mieszka na tym samym piętrze co ja - poznaliśmy się w windzie (najlepsze miejsce poznawania się w wieżowcach ) i jak na razie jesteśmy razem i to coraz bardziej. Nieraz się śmieję, że go sobie wymyśliłam!Co może potęga podświadomości!
A wniosek - nigdy się nie zna dnia ani godziny!
Pozdrawiam!
__________________
>> egocentryczna jak żyroskop <<
szirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 21:51   #368
gonieczka_o
Raczkowanie
 
Avatar gonieczka_o
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: moje male krolestwo ;-)
Wiadomości: 323
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

dołączam się do pytania w tytule i jeszcze jak zachować zdrową równowagę w związku, żeby po jakimś czasie nie zacząć matkować swojemu Tż, albo żeby nie zaczął czuć się zbyt pewny siebie. Niestety ja z tych, co za bardzo się troszczą, a potem dostają kopa w tyłek. ech, nie wiem co z tym zrobic, bo zmiana siebie nie przychodzi łatwo chyba nie wszyscy faceci kochają zołzy??????
__________________



"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever" (Gandhi)

Love doesn't make the world go round. Love is what makes the ride worthwhile.
~ Franklin P. Jones
gonieczka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:31   #369
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Hej!Wbrew przestrogom i mimo wszystko proponuję portale randkowe i internet...warto spróbować, naprawdę...nigdy nie wiadomo, gdzie ta druga połowa jest.A jezeli czas dzielony jest między pracę i dom -to naprawdę mało miejsca jest na nowe znajomości....
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:16   #370
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Cytat:
Napisane przez gonieczka_o Pokaż wiadomość
dołączam się do pytania w tytule i jeszcze jak zachować zdrową równowagę w związku, żeby po jakimś czasie nie zacząć matkować swojemu Tż, albo żeby nie zaczął czuć się zbyt pewny siebie. Niestety ja z tych, co za bardzo się troszczą, a potem dostają kopa w tyłek. ech, nie wiem co z tym zrobic, bo zmiana siebie nie przychodzi łatwo chyba nie wszyscy faceci kochają zołzy??????
pozwolę sobie wtrącić trzy grosze do wątku

polecam mimo wszystko książkę "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" nie musisz od razu się zmieniać w rzeczoną "zołzę", ale uważam, że ta książka pomaga spojrzeć na kwestie związków z trochę innej, bardziej asertywnej perspektywy i kto wie, być może jakaś "techhnika" Ci się spodoba i wprowadzisz ją w życie
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 22:57   #371
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Witam Was

Ja jestem w trakcie lektury- "Chcę być kochana tak jak chcę" - Katarzyny Miller i Ewy Konarowskiej (książkę można kupić z październikowym Zwierciadłem)- to rozmowy psychoterapeutki i dziennikarki o miłości, o nas - kobietach, o naszym dzieciństwie... o lękach, błędach, nowej drodze... przyznam, że noszę tę książkę w torebce i czytam w każdej wolnej chwili... zaczynam rozumieć, gdzie popełniałam błędy... mam już sposób na to, żeby nad sobą pracować

Polecam Wam - Kochane tę książkę... na mnie działa... terapeutycznie
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-09, 20:20   #372
MagdalenaK2
Raczkowanie
 
Avatar MagdalenaK2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 196
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Witam Was

Ja jestem w trakcie lektury- "Chcę być kochana tak jak chcę" - Katarzyny Miller i Ewy Konarowskiej (książkę można kupić z październikowym Zwierciadłem)- to rozmowy psychoterapeutki i dziennikarki o miłości, o nas - kobietach, o naszym dzieciństwie... o lękach, błędach, nowej drodze... przyznam, że noszę tę książkę w torebce i czytam w każdej wolnej chwili... zaczynam rozumieć, gdzie popełniałam błędy... mam już sposób na to, żeby nad sobą pracować

Polecam Wam - Kochane tę książkę... na mnie działa... terapeutycznie
Na mnie też ta książka zrobiła duże wrażenie. Bardzo wciąga.
Mam wrażenie, ze trochę "wyluzowałam" w temacie mężczyzn.
MagdalenaK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 00:08   #373
kasiak222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 59
GG do kasiak222
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Hej!Wbrew przestrogom i mimo wszystko proponuję portale randkowe i internet...warto spróbować, naprawdę...nigdy nie wiadomo, gdzie ta druga połowa jest.A jezeli czas dzielony jest między pracę i dom -to naprawdę mało miejsca jest na nowe znajomości....

I tu sie z MeryJane zgodzę, znam kika osób z portalu randkowego jedną radą jat podchodzenie do tego z dystansem, bo naprawde są tam różni ludzie jak w życiu

powodzenia wszystkim szukającym
kasiak222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 11:57   #374
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomości: 253
GG do Wioletta28
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

a czy ktoras zna jakis rzeczywiscie dobry portal randkowy?
Wioletta28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:03   #375
ella76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 40
GG do ella76
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Witajcie! Chciałam dowiedziec się co mam zrobic , żeby spotkac tego jedynego . Bo do tej pory to trafiają mi się sami faceci którzy lubią tylko się bawic . Otóż jestem po rozwodzie ponad rok , a od dwóch lat sama , wychowuje dwie córeczki3 i 5 lat. Mieszkam sama z dziecmi , i w tej sytuacji nie mam nawet jak i gdzie wyjśc , bo nie mam z kim zostawic dzieci. Już trace siły i chęci na znalezienie kogokolwiek. Coraz częściej mam "doły" , nie radzę sobie , nawet nie mam z kim pogadac tak od serca . Z góry dziękuję za jakiekolwiek rady. Pozdrawiam wszystkich !!!
ella76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 12:57   #376
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Cytat:
Napisane przez Wioletta28 Pokaż wiadomość
a czy ktoras zna jakis rzeczywiscie dobry portal randkowy?
Ja poznałam mojego męża właśnie na portalu randkowym. To takie samo miejsce jak każde inne. Poznaniu kogoś ciekawego sprzyja wklejenie zdjęcia, bo z osobami ,,bez twarzy" mężczyźni raczej nie chcą korespondować. Pisali do mnie najróżniejsi mężczyźni - przekrój całego społeczeństwa , róznej maści i na róznym poziomie, jedni wykształceni, inni ,,ledwo potrafiący sie podpisać".
Moja rada, to być sobą, nie udawać nikogo innego i ... nie opuszczać poprzeczki, nawet w akcie największej desperacji i samotności
W razie pytań, piszcie na priv, chętnie pomogę. Byłam na Sympatii 3 lata, ale takiego Skarbu, jaki znalazłam, nie znajduje się w 3 dni Warto było
Pozdrawiam,
Inka
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 11:59   #377
ella76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 40
GG do ella76
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Witaj Ineczka przeczytałam wczoraj twoją wypowiedz i zapisałam się do Sympatii . Zobaczymy co czas pokaże. Pozdrawiam
ella76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 19:14   #378
kasiak222
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 59
GG do kasiak222
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

zgadzam się, Sympatia polecam, wszystkie darmowe portale się nie nadają. w sympati jest mniej dzieci
kasiak222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 15:53   #379
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Cytat:
Napisane przez ella76 Pokaż wiadomość
Witaj Ineczka przeczytałam wczoraj twoją wypowiedz i zapisałam się do Sympatii . Zobaczymy co czas pokaże. Pozdrawiam
Czyli pierwszy krok wykonany Ella76 trzymam kciuki!
Najważniejsze to nie obniżać poprzeczki
W razie pytań, zapraszam na Priv. Postaram się pomóc
Pozdrawiam Cię cieplutko,
Inka
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 17:17   #380
synonim
Raczkowanie
 
Avatar synonim
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 240
GG do synonim
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

mam pytanie... o co chodzi komuś, kto pyta "czy Ty zawsze musisz być taka konkretna?"
w tym kontekście to raczej nie zaleta...
ale o co właściwie chodzi?
__________________
[link=http://www.suwaczek.pl/][image noborder]http://www.suwaczek.pl/cache/68079cbb02.png[/image][/link]
synonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:23   #381
monaa01
Rozeznanie
 
Avatar monaa01
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 662
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

bardzo trudno, niestety, ale jest nadzieja (chyba
monaa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 20:26   #382
Olma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Mam 35 lat i od 5 lat nie bylam w stalym zwiazku. Podobam sie tym, na ktorych nie zwracam uwagi a ten, na ktorego zwrocilam uwage, traktuje mnie jak kolezanke. Nie wiem co sie dzieje 5 lat to szmat czasu... Wczesniej nie mialam takich problemow, nie mialam zadnych dylematow.Jest mi ciezko ale mam nadzieje, ze cos mi zaskoczy w serduchu, ze pokocham ze wzajemnoscia. Najwyzszy czas...
Olma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 20:34   #383
Greeneye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

I ja polecam portal randkowy Wbrew pozorom można tam poznać wartościowego faceta.Byłam dosyć długo sama i w końcu, chyba w akcie desperacji , zdecydowałam sie założyć profil na ilove. Zeby sie nie rozpisywać to własnie tam poznałam swojego obecnego faceta, jestesmy razem od ponad roku Znamy sie w sumie ok. 3 lat, wiec trochę to trwało. Wystarczyło nam jedno spotkanie ;-) Moja przyjaciółka również poznała na ilove swojego przyszłego męza.
Namówiłam tez kolezankę zeby założyła profil na portalu randkowym. Założyła na o2 i na ilove. Była strasznie niesmiała, mnostwo kompleksow i kompletny brak wiary w siebie. Udało sie, zaczeła chodzic na randki i pomimo poczatkowych hmmm, nazwijmy to niewypałów , znalazła w końcu swoja połowkę. W jej przypadku zcesto sie smieję, że stworzyłam "potwora" :d Naprawdę warto spróbować, ja zaryzykowałam
Greeneye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 23:50   #384
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

poznalam trzech facetow( chyba) na portalach randkowych.
pierwszy, spotkalismy sie: fajny, milo sie gadalo, ale jak z kumplem
drugi: przestal odpisywac po tym jakk napisalam, ze pracuje w sklepie ( wowczas tak bylo)
trzeci, po 10 minutach silenia sie na rozmowe, stwierdzilismy, ze mamy jeszcze tyle do zrobienia)
zupelne nieporozumienie.
podziwiam te, ktore tam odnajduja swojego jedynego. mi ani internet, ani nic nie wychodzi z tymi facetami ostatnio.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 09:59   #385
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Cytat:
Napisane przez synonim Pokaż wiadomość
mam pytanie... o co chodzi komuś, kto pyta "czy Ty zawsze musisz być taka konkretna?"
w tym kontekście to raczej nie zaleta...
ale o co właściwie chodzi?
Wiesz czego chcesz, nazywasz rzeczy po imieniu, A znaczy B, TAK znaczy TAK. Też mnie kiedyś o to spytano. Dokładnie pytanie brzmiało "czy Ty zawsze jesteś taka konkretna i poukładana?".

Cytat:
Napisane przez monaa01 Pokaż wiadomość
bardzo trudno, niestety, ale jest nadzieja (chyba
Bardzo, bardzo, bardzo trudno. Czy jest nadzieja... No w coś trzeba wierzyć. Aczkolwiek ja już przestałam.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 17:10   #386
synonim
Raczkowanie
 
Avatar synonim
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 240
GG do synonim
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Na portalach randkowych to raczej ciężko kogoś poznać. Ludzie tam liczą na miłość od pierwszego spojrzenia albo na sex bez zobowiązań... płytkie te znajomości strasznie są, niestety
__________________
[link=http://www.suwaczek.pl/][image noborder]http://www.suwaczek.pl/cache/68079cbb02.png[/image][/link]
synonim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 20:11   #387
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Odkopuję stary wątek i zastanawiam się, czy szukające z tego wątku - znalazły
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 21:20   #388
brzydula_81
Zakorzenienie
 
Avatar brzydula_81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 19 312
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Odkopuję stary wątek i zastanawiam się, czy szukające z tego wątku - znalazły
znam kilka par,ktorym sie udalo
__________________
We don't attract what we want,but what we are. Only by changing your thoughts you will change your life.

J. Allen

brzydula_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-02, 16:29   #389
TeZet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 37
Dot.: jak spotakć fajnego faceta?

Napiszę coś na ten temat jako men.
Facet, który często "zarywa" ma już "we krwi" zagadanie czy podejście do kobiety. Tacy to są "myśliwymi" - oni polują. Nie ta to inna, następna... A taki, który jest przez kobiety najbardziej poszukiwany (tzn. taki, który za np 10 lat okazuje się nadal wspaniałym facetem - i tacy istnieją), nie ma śmiałości Was kobiety poderwać, zagadać itp, nawet w bibliotece, na ulicy, tramwaju itp. Oni często (w obecnych czasach) piszą na forach, bo czują się anonimowi i mają większą odwagę, ubierają się średnio (nie wyglądają jak "maczo") itd, itp. Natomiast z moich obserwacji widzę, że często kobiety robią sobie same problemy z zaistniałych/zastanych sytuacji, bo: czy nie oceniacie zbyt pochopnie? czy nie wychodzicie z nieodpowiedniego założenia - nie będę dzisiaj to czy tamto, nie wychodzę bo..., nie robię bo..., zrobię bo... a po spotkaniu z facetem (nawet przez przypadek) - nie pasuje on do Waszego założenia, ideału czy np ostatnio oglądanego filmu (bo tam był taki men, że... mniam, mniam a ten tu to...), bo deszcz, bo nie umalowana itp. Facet nie widzi TYLE szczegółów co kobieta.
Widzę też, jak kobiety reagują, gdy facet podejdzie i coś tam powie (na razie nie ważne co i jak powie), po ich minie lub tzw fochu widać: a co to ja jestem taka...? albo - nie jestem taka...? co ty sobie myślisz...?
Teraz był sylwek. Nawet przy zapraszaniu do tańca - selekcjonujecie. A po co? Dlaczego nie nauczyc się czegoś, nie nabyć jakiegoś doswiadczenia (nie pisze tu o cielesnych doświadczeniach tylko o intelektualnych, osobowych, werbalnych itp). Dalej. Na początku imprezy wszyscy jesteśmy porządni a po kilku głębszych hamulce się odblokowują nawet u pań niedostępnych. Jak teraz nie tańczą to okazuje się, że potem zatańczą chętnie - co jest? panowie się pozmieniali?
Aha, nie piję i bawię się świetnie (bez alkoholu też można) i widzę jak to działa u innych w czasie i przestrzeni. Panowie też nie są lepsi, po wypiciu nabierają odwagi.
Myślę, że trzeba się zastanowić co chcę robić przez resztę życia z drugim człowiekiem. Czy będę chodzić na dyskoteki co tydzień czy do biblioteki, czy na koncerty, a może lubię narty, żagle, rolki... czy to będzie tylko praca, praca, praca, dom, święta, czasem urodziny, wczasy raz na rok itd czy coś jeszcze innego
TeZet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.