Tableciary plotkary VII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-13, 17:17   #31
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

Marcelko mozesz mnie wpisać na listę starających się przełom 2010/2011 ?

jutro ostatni dzień w pracy i nad morze mykamy
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:03   #32
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Tableciary plotkary VII

Abilene tak mala ma naczyniaczka na nosie, nam nie kazano nic robic i tez czekac ale mysle ze jak bedzie miec 3 latka sama poprosze o jego usuniecie, bo podejrzewam ze predzej czy pozniej to nastapi

co do zarazania nie musisz sie bac, mojej szwagierki corka miala pod okiem naczyniaka bali sie ze sie powiekszy i zamrozili jej nie ma po nim sladu a bylo to z 18 lat temu wiec teraz zapewe juz sa lepsze metody.

ja sie wlasnie musze wybrac do dermatologa na usuniecie pieprzyka tylko czasu brak ech

u nas dalej nie specjalnie, tz sie rozlozyl ma goraczke nie chce jesc no i wyglada jak warzywo jak jutro nie bedzie lepiej to pojedziemy do lekarza, na szcsescie mala wraca do zdrowia bo nie wymiotuje dzis i wiecej zjadla niz dotychczas

nikita to zycze ci udanego pobytu podobno pogoda ma byc od 20 to chyba niezle traficie
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:05   #33
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
Abilene tak mala ma naczyniaczka na nosie, nam nie kazano nic robic i tez czekac ale mysle ze jak bedzie miec 3 latka sama poprosze o jego usuniecie, bo podejrzewam ze predzej czy pozniej to nastapi

co do zarazania nie musisz sie bac, mojej szwagierki corka miala pod okiem naczyniaka bali sie ze sie powiekszy i zamrozili jej nie ma po nim sladu a bylo to z 18 lat temu wiec teraz zapewe juz sa lepsze metody.

ja sie wlasnie musze wybrac do dermatologa na usuniecie pieprzyka tylko czasu brak ech

u nas dalej nie specjalnie, tz sie rozlozyl ma goraczke nie chce jesc no i wyglada jak warzywo jak jutro nie bedzie lepiej to pojedziemy do lekarza, na szcsescie mala wraca do zdrowia bo nie wymiotuje dzis i wiecej zjadla niz dotychczas

nikita to zycze ci udanego pobytu podobno pogoda ma byc od 20 to chyba niezle traficie

dla mnie nie musi byc goraco grunt to zeby nie padało , jakos przezyje ten tydzien nad morzem, wazne zeby młody wypoczął przed szkoła.


Justys a gdzie masz tego pieprzyka co chcesz go usunąc?>
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:20   #34
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Ray, teraz po wakacjach dobry moment na wszelkie zabiegi chirurgiczne, byle nie opalać miejsca świeżo po zabiegu...

Zrobiłam zamównie w aptece na leki dla mnie i J. w ramach leków przedciążowych
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:30   #35
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Ray, teraz po wakacjach dobry moment na wszelkie zabiegi chirurgiczne, byle nie opalać miejsca świeżo po zabiegu...

Zrobiłam zamównie w aptece na leki dla mnie i J. w ramach leków przedciążowych
ja po wakacjach chce znowu czoło podleczyc bo mam krem, ale tez słońca nalerzy potem unikać

a dużo wydałaś Marcelko w tej aptece?
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:30   #36
gusia..
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 636
Dot.: Tableciary plotkary VII

Kati zgadzam sie z dziewczynami Ja npzaszłam w ciążę w pierwszym cyklu a brałam tabletki wiele lat.

Marcelko proszę dopisz mnie do listy bo jakoś wyparowałam Staranka II połowa 2010 roku. Chociaż nie wiem jak to będzie bo pracy dalej nie. No ale wszystko możliwe więc się okaże.

Kasiasiar jest przynajmniej jedna tableciara-JA

Abilene my jedziemy najprawdopodobniej w nocy z 23/24 sierpnia. Zaufaj lekarzowi, może ten chłonniak rzeczywiście się wchłonie a jak bardzo boisz się reakcji innych dzieci to przed wysłaniem Emilki do przedszkola usuń go.

Ray dużo zdrówka dla Was

Nikitko udanego urlopu

A ja dziś zostałam bardzo mile zaskoczona. Koleżanka z Anglii podała dla Nikoli torbę z ubrankami. Kupiła nowe body bardzo dobrej firmy-7szt (jak jej mówiłam po ile są u nas to za głowę się lapała), śliczne buciki lakierki i po swojej córeczce kilka pięknych sukienek i bluzę. Kiedyś mówiła mi, że poda ale myślałam, że tylko tak mówi a tu proszę taka niespodzianka
__________________
Nikolka
gusia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:34   #37
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez gusia.. Pokaż wiadomość
Kati zgadzam sie z dziewczynami Ja npzaszłam w ciążę w pierwszym cyklu a brałam tabletki wiele lat.

Marcelko proszę dopisz mnie do listy bo jakoś wyparowałam Staranka II połowa 2010 roku. Chociaż nie wiem jak to będzie bo pracy dalej nie. No ale wszystko możliwe więc się okaże.

Kasiasiar jest przynajmniej jedna tableciara-JA

Abilene my jedziemy najprawdopodobniej w nocy z 23/24 sierpnia. Zaufaj lekarzowi, może ten chłonniak rzeczywiście się wchłonie a jak bardzo boisz się reakcji innych dzieci to przed wysłaniem Emilki do przedszkola usuń go.

Ray dużo zdrówka dla Was

Nikitko udanego urlopu

A ja dziś zostałam bardzo mile zaskoczona. Koleżanka z Anglii podała dla Nikoli torbę z ubrankami. Kupiła nowe body bardzo dobrej firmy-7szt (jak jej mówiłam po ile są u nas to za głowę się lapała), śliczne buciki lakierki i po swojej córeczce kilka pięknych sukienek i bluzę. Kiedyś mówiła mi, że poda ale myślałam, że tylko tak mówi a tu proszę taka niespodzianka

To ładnie ze strony kolerzanki że dała tyle fajnych rzeczy , dzieci szybko rosną i szkoda tyle kasy wydawać na ubranka które czasem ani razu nie założą znam to z własnego doświadczenia
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 19:37   #38
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Gusia zapisałam Cię

Miła niespodzianka ze strony kolezanki Jednak prawdę mówiła, że ciuszki przekaże
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:38   #39
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

wiecie dziewczyny co tak sobie mysle, zeby wrócic do tabsów, jakis słabych tak tylko żeby cykle miec znowu regularne bo ta moja @ jakies wakacje sobie robi i mnie to strasznie wkurza , pogadam po urlopie z ginka i zobaczymy co ona wymysli
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:39   #40
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VII

Abilene mam znajomą(razem studiowalysmy) ma takiego naczyniaka na twarzy i to na prawie na polowie . I wiesz co ona jakos tego źle nie wspomina. bardziej opowiadała o tym, ze dzieci sie jej pytają co jej się stało i czy nie boli. A jak odpowiada , ze tak się urodziła to po prostu o tym zapominają. Wiesz ja mysle, ze takie przedszkolne dzieci przejda nad tym do porządku, gorzej może byc juz w szkole .Ale mam nadzieje, ze wszystko sie wchłonie. ja jeszcze dodam, ze ja obcujac z kolezanka po prostu przestałam to zauważać .a dziewczyna jest sliczna, ma piekne włosy, cudna cerę i wspaniały ksztalt twarzy

Gusiu bardzo miło kolezanka się zachowala. ja uwazam, ze takie wymiany ciuszkowe to wspaniala sprawa, bo dzieci malutkie nie zdąża zniszczyc bo szybko wyrastają więc niech ktos inny skorzysta

Kiniu a Ty internet zabrałaś na wakacje milego wypoczynku kochana i ... owocnego
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 19:51   #41
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Kiniu a Ty internet zabrałaś na wakacje milego wypoczynku kochana i ... owocnego
jestem teraz u mamy i weszłam na trochę na wizaż
dzięki za życzenia urlopowe
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 19:59   #42
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VII

Kiniu a jak Mama sie czuje? Fajnie, ze do nas zajrzałas
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:03   #43
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Kiniu a jak Mama sie czuje? Fajnie, ze do nas zajrzałas
mama dobrze
zajrzałam, bo się za Wami stęskniłam
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:12   #44
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
mama dobrze
zajrzałam, bo się za Wami stęskniłam
My też tęsknimy i miło nam że do nas zajrzałaś mimo urlopu
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:19   #45
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Kinia kiedy wyjezdzacie nad morze??
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:21   #46
kina2807
Zakorzenienie
 
Avatar kina2807
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 7 571
Dot.: Tableciary plotkary VII

dzięki Nikitko

Cytat:
Napisane przez zgadnij_MS Pokaż wiadomość
Kinia kiedy wyjezdzacie nad morze??
a nie wiem dokładnie, okaże się, na razie mamy trochę spraw do pozałatwiania
__________________
Kochamy się

Mąż i żona...
kina2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:28   #47
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez kina2807 Pokaż wiadomość
dzięki Nikitko


a nie wiem dokładnie, okaże się, na razie mamy trochę spraw do pozałatwiania
To w takim razie życze szybkiego załatwienia spraw i do dzieła
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 20:34   #48
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

dobrej nocy dziewczyny ja sie dzisiaj wczesniej zbieram, jutro do pracy a po południu pakowanko
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 22:40   #49
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VII

Melduje się i JAAAAAAAA na nowym wąteczku !!

Cześć laseczki !

Gusiu po rozmowie na gadu w sumie to nie wyszło nic ciekawego taka zwykła rozmowa niestety .. jedyne to że mówiłam że pogoda ma być dosyć beznadziejna w przyszłe dni i on powiedział że trzeba jechać do ciepłych krajów, choć planowaliśmy wyjazd do wrocławia hym .. takie gadanie tylko zapewne ..
To bardzo ładnie się zachowała koleżanka skoro tyle fajnych rzeczy ubrankowych dała dla Nikolki

Olciu ale ten Twój smyk przesłodki !!! o jaaaaaaa cudeńko !!

Kachulka Ty nie tableciara bo zaciążona a ja nie tableciara bo nie mam partnera haha no cóż ale mam nadzieje że plotkarą pozostanę

Asiu a ja tak z ciekawości zapytam, a Ty wysyłasz mamie swoje zdjęcia ? lub ona Tobie jak wygląda ?

Karolinko wspaniałego wypoczynku !

Nikitko to niedługo też będziesz wypoczywać na całego

Kinia, Kasiasiar, Marcelka i Pomidorka do DZIEŁA kobietki ! Druga połowa 2009 rozpoczęta ! a więc wskakiwać do łóżek i nie wychodzić !

Ja dziś widziałam się z dawno nie widzianymi koleżankami z jedną tak z 3 lata się nie widziałam a drugą z rok i bardzo sympatycznie było a jutro wybieramy sie razem na imprezke także super

Babcia moja ma działeczke za Białymstokiem już Wam chyba wcześniej o tym mówiłam że robiłam tam takiego babskiego grilla i teraz zarezerwowałam wolny weekend z 29/30 sierpnia bo 29 sierpnia mam urodzinki no i chcę zrobić niezłą imprezke w końcu 21 lat tzw. "oczko" ma się raz w życiu ! hehe pozapraszałam już osoby tzn. pozostawiałam osobom wiadomości na nk których nie ma na gg i zobaczymy poczekam na odpowiedzi .. narazie wiem że 4 osoby razem ze mną będą na bank ale chcę zaprosić też kolegów więc zobaczymy .. a K. to chyba zaprosze na żywo jeśli się zdązymy zobaczyć do imprezkki żeby nie miał jak odmówić heheheh tylko lipka bo on sędziuje mecze w weekendy ale może jeden weekend poświęci no zobaczymy .. nawet jak odmówi to będzie żałował a ja mam nadzieje i tak będę się dobrze bawić

Buziaki
__________________
"Aniu, ja wierze że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie do nas ze zdwojoną siłą" - Hmm no to teraz trzeba czekać ..

tylko jak długo ??
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-13, 23:22   #50
kachula27
Zakorzenienie
 
Avatar kachula27
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9 529
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez dragonka123 Pokaż wiadomość
Melduje się i JAAAAAAAA na nowym wąteczku !!

Cześć laseczki !

Gusiu po rozmowie na gadu w sumie to nie wyszło nic ciekawego taka zwykła rozmowa niestety .. jedyne to że mówiłam że pogoda ma być dosyć beznadziejna w przyszłe dni i on powiedział że trzeba jechać do ciepłych krajów, choć planowaliśmy wyjazd do wrocławia hym .. takie gadanie tylko zapewne ..
To bardzo ładnie się zachowała koleżanka skoro tyle fajnych rzeczy ubrankowych dała dla Nikolki

Olciu ale ten Twój smyk przesłodki !!! o jaaaaaaa cudeńko !!

Kachulka Ty nie tableciara bo zaciążona a ja nie tableciara bo nie mam partnera haha no cóż ale mam nadzieje że plotkarą pozostanę

Asiu a ja tak z ciekawości zapytam, a Ty wysyłasz mamie swoje zdjęcia ? lub ona Tobie jak wygląda ?

Karolinko wspaniałego wypoczynku !

Nikitko to niedługo też będziesz wypoczywać na całego

Kinia, Kasiasiar, Marcelka i Pomidorka do DZIEŁA kobietki ! Druga połowa 2009 rozpoczęta ! a więc wskakiwać do łóżek i nie wychodzić !

Ja dziś widziałam się z dawno nie widzianymi koleżankami z jedną tak z 3 lata się nie widziałam a drugą z rok i bardzo sympatycznie było a jutro wybieramy sie razem na imprezke także super

Babcia moja ma działeczke za Białymstokiem już Wam chyba wcześniej o tym mówiłam że robiłam tam takiego babskiego grilla i teraz zarezerwowałam wolny weekend z 29/30 sierpnia bo 29 sierpnia mam urodzinki no i chcę zrobić niezłą imprezke w końcu 21 lat tzw. "oczko" ma się raz w życiu ! hehe pozapraszałam już osoby tzn. pozostawiałam osobom wiadomości na nk których nie ma na gg i zobaczymy poczekam na odpowiedzi .. narazie wiem że 4 osoby razem ze mną będą na bank ale chcę zaprosić też kolegów więc zobaczymy .. a K. to chyba zaprosze na żywo jeśli się zdązymy zobaczyć do imprezkki żeby nie miał jak odmówić heheheh tylko lipka bo on sędziuje mecze w weekendy ale może jeden weekend poświęci no zobaczymy .. nawet jak odmówi to będzie żałował a ja mam nadzieje i tak będę się dobrze bawić

Buziaki
Aniu to widze ze niezla imprezka sie szykuje, K. napewno sie pojawi jak go zaprosisz,trzymam kciuki zeby Wam wyszło
__________________
http://abcslubu.pl/suwak/11_08_2007_7_1_2002_66.png


Mateuszek jest z nami od 03,11,2009

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200911031762.html


Odchudzanko od 28,01,13
Jest mnie mniej o 19,5kg
kachula27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-13, 23:38   #51
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Tableciary plotkary VII

Kachulka Ci trzeba zbić pupke nie sądzisz siedzisz tak po nocach na kompie ! Spać mi i się wysypiać ooo
__________________
"Aniu, ja wierze że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie do nas ze zdwojoną siłą" - Hmm no to teraz trzeba czekać ..

tylko jak długo ??
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 06:17   #52
gusia..
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 636
Dot.: Tableciary plotkary VII

Witam z rana

Dziś wstałam z szumiącymi uszami, nie wiecie od czego to może być Normalnie huczy mi cały czas i nic nie pomaga:/
Koleżanka bardzo ładnie się zachowała, ja też jestem zdania, że ubrania można powydawać po dziecku, tylko ja np planuję jeszcze drugie więc trzymam. A potem to już wszystko porozdaję, ubranka, zabawki itp.

Dragonka mam nadzieję, że K. się zgodzi Fajna imprezka się szykuje, może wpadnę jako niezapowiadany gość bo mam blisko

Nikitko dzień Ci szybko zleci i już tylko urlopik

Miłego dzionka
__________________
Nikolka
gusia.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 06:46   #53
Nikita_Wawa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 939
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez gusia.. Pokaż wiadomość
Witam z rana

Dziś wstałam z szumiącymi uszami, nie wiecie od czego to może być Normalnie huczy mi cały czas i nic nie pomaga:/
Koleżanka bardzo ładnie się zachowała, ja też jestem zdania, że ubrania można powydawać po dziecku, tylko ja np planuję jeszcze drugie więc trzymam. A potem to już wszystko porozdaję, ubranka, zabawki itp.

Dragonka mam nadzieję, że K. się zgodzi Fajna imprezka się szykuje, może wpadnę jako niezapowiadany gość bo mam blisko

Nikitko dzień Ci szybko zleci i już tylko urlopik

Miłego dzionka
Aga, mam taką nadzieje że zleci szybko , ale pakowanie mnie czeka a zebrac sie do tego jakos nie mogę

moja szanowna @ wróciła z wakacji i raczyła mnie nawiedzić, przestraszyła się ginki chyba , ale tak czy siak chce iść i zapytać się co robic, wracać do tabsów czy inaczej regulowac cykle

miłego dnia dziewczyny
Nikita_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:25   #54
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Ania ciekawe, jak się K. zdeklaruje przyjdzie czy nie przyjdzie, oto pytanie?
Nikitko 39dc dobrze pamiętam?? Najważniejsze, że dotarła i oby szybko minęła i troszke wakacji zostawiła
Gusiu może Cię przewiało po uszkach??

Zaczynam się szykować do lekarza.... Zobacze co mi powie...
__________________
Bez zbędnych ceregieli


Edytowane przez zgadnij_MS
Czas edycji: 2009-08-14 o 07:28
zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:29   #55
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Tableciary plotkary VII

Marcelko, i jak sie zapatrujesz na ceny paczek??
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:40   #56
zgadnij_MS
Zakorzenienie
 
Avatar zgadnij_MS
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 757
Dot.: Tableciary plotkary VII

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
zaraz poszukam, jestem juz obeznana

A wiec Marcelko:
paczka do Polski do 10 kg - 22€
do 20 kg - 32€
Madziu, nie widzialm Twojego postu... Hmmmm dzięki Te ceny wcale mnie nei satysfakcjonują
__________________
Bez zbędnych ceregieli

zgadnij_MS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:47   #57
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VII

Gusiu a moze to od zabka?

Aniu super imprezka Ci sie szykuje! Na pewno bedzie super!
ja zaprosiłam gosci ale niestety nikt chyba nie przyjdzie więc olałam. Bo szefowa na wesele idzie no to ok, jedna kolezanka to taka dzika jest i nigdy nie przychodzi, druga na urlopie. A te dwie moje gwiazdy co nawet u nas na weselichu były, stwierdziły, ze mnie dzisiaj wieczorem poinformuja czy dzisiaj przyjdą wiec stwierdzilam, ze ok najwyzej dostana kawe i ciastka i ok
a nich mi tylko powiedza za jakis czas, ze mnie w ogóle nie widuja i tp Bo zawsze co je spotkam lub smsujemy to ciagle pisza, ze trzeba sie spotkac. Tylko jakos nigdy nie zapraszaja do siebie :p

Marcelko oby lekarz cos poradził

Nikitko udanego urlopiku Fajnie, ze @ się znalazła. Wiesz ja sadze, ze tzw regulowanie @ tabsami to nie zadne regulowanie tylko takie chodzenie na skroty, bo jak odstawisz to znów bedzie lipa i nieregularna Wiec moim zdaniem trzeba zbadac poziom hormonów i zobaczyc co w normie co ponad lub pod norma i wtedy leczyc odpowiednio

Kiniu oby sprawy sie udalo pozałatwiac i spedzic miły urlopik nad morzem

Miłego dnia nareszcie piateczek!
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 07:54   #58
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Tableciary plotkary VII

Marcelko, tak sie domyslam ale co zrobic Przesylki z Pl za granice tez nie sa tanie

Kasiu, to faktycznie sie nie przejmuj, najwyzej zapodasz kawke tylko. Ja jestem z tych, co to musi miec wszystko zaplanowane i uzgodnione co do godziny, wiec jesli ktos by mi powiedzial, ze da znac w dzien przyjscia, to niech sie

Przepraszam, ze nie odpisze wszystkim, ale nie mam weny ostatnio jakos

Dzisiaj jedziemy na szczepienie, wiec czekam az E. zasnie na drzemke i musze sie wyszykowac.
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 08:26   #59
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: Tableciary plotkary VII

I sprawa się wyjasniła, przysłały sms , ze nie przyjda takze nie musze sie stresować ...

Madziu oby wena powrócila i udanego jak najmniej bolesnego szczepienia
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 10:38   #60
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Tableciary plotkary VII

No jestem kochane Wyobraźcie sobie, że wczoraj po dodaniu zdjęcia Jędrusia komp mi się zawiesił i nic nie można było zrobić. Cały dzień P. kompa formatował Ale już jest w miarę dobrze

Od razu napiszę, że Ola czuje się dobrze, rodziła tylko 3,5 godziny. Dziś już wraca do domu A w poniedziałek może już zobaczę Jędrusia na żywo

Kasiasiar, ja też nie lubię jak ktoś na ostatnią chwilę ma powiedzieć, czy przyjdzie (w tym mistrzem jest mój teść - potrafi godzinę wcześniej zadzwonić, że zaraz będzie na noc u nas) Moi znajomi też wiecznie zajęci, trudno się spotkać. Dobrze, chociaż, że sytuacja się wyjaśniła i nie będziesz się wieczorem denerwować

Madziu, oby szczepienie przebiegło szybko i bezboleśnie

Marcelinko, spokojnej wizyty u lekarza

Nikitko, myślę, że tabsy to rzeczywiście dobry sposób na wyregulowanie @. Po co masz się męczyć? Tylko czy ty naprawdę tego chcesz?

Gusiu, koleżanka super się zachowała! Też słyszałam, że w wielu krajach ciuszki dziecięce są tak tanie, że nie warto nawet ich chować dla następnego dziecka Świetnie, ze koleżanka pomyślała o tobie

Dragonko, ale impreza się szykuje Mam nadzieję, że K. przyjmnie zaproszenie!

Kiniu, przyłączam się do życzeń dziewczyn - miłego i owocnego odpoczynku

Ray, z tego co słyszałam, to naczyniaki same się wchłaniają szybko

A ja byłam wczoraj u ginka, ale nie chciał pobrać mi cyto bo stwierdził, że mam przyjść za tydzień, żebym była po @ (dziś mi się zaczęła) bo inaczej wyniki będą przekłamane Czyli wyniki cyto będę miała dopiero w połowie września Ale beznadzieja! A co do innych badań to nie wiedziałam, ze tak trudno wybębnić na kasę chorych badanie na różyczkę i toksoplazmozę No taka flądra wredna mi się trafiła, ze szok Dała mi na tarczycę i morfologię (w poniedziałek wyniki), ale na resztę nie Na szczęście moja ciocia jest położną i da mi skierowanie w przyszłym tygodniu na tokso i różyczkę. Tylko co mają zrobić osoby, które, nie mają znajomości? Straszne! Acha, i ta flądra powiedziała mi jeszcze, ze mam się kota jeszcze przed ciążą pozbyć Myślałam, ze jej się zaraz pozbędę! Chyba z średniowiecza się wzięła, jak nie wie, ze prościej zarazić się tokso przez nieumyte jabłko niż kota
No, to się wygadałam Miłego dnia kochane
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:06.