Test Therm Line - dyskusja ogólna - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-12, 16:29   #91
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
po pierwsze reklamę można przeprowadzić kosztem albo fajnego plakatu i napisania "uwierzcie na słowo, że warto" albo zorganizować tego typu akcję i pokazać faktyczne działanie preparatu.

po drugie być może źle było określeniem, że sesja zdjęciowa będzie "nagrodą".... tu raczej chodzi o to, żeby pokazać właśnie efekty... i w tym przypadku organizator również jest fair, ponieważ nie bierze pierwszej lepszej z brzegu modelki z ładnym ciałem i nie podpisuje "ona schudła z Therm line forte"... tylko bierze faktyczne uczestniczki testu i pokazuje ich efekty....

po trzecie i najważniejsze!

Ulotka (warto czasem poczytać i wyciągnąć wnioski nim się kogoś oskarży o nieuczciwość)

"
Przenaczenie: preparat polecany osobom dorosłym z nadwagą, aktywnym fizycznie, jako suplement diety wspomagający odchudzanie, aktywując lipolizę (proces rozpadu tłuszczu), ułatwiający kontrolę wagi ciała, szczególnie polecany dla osób dążących do redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej"

ponadto w dawkowaniu jest także zaznaczone, ze dwie tabletki przed obiadem lub przed treningiem

więc do powyższego nie było za bardzo podstaw do pisania o nieuczciwości - wręcz pokuszę się o stwierdzenie o pomówieniu...

jednakże jak zauważyłaś/eś niektóre recenzentki nie ćwiczyły, a jednak też schudły...

a moim skromnym zdaniem od siedzenia, narzekania i nic nie robienia to tylko tyłek rośnie niestety....

i chcę zauważyć, że osobiście też poczułam się obrażona, bo ja akurat ćwiczyłam dużo (bo lubię aktywność fizyczną) i z Twojego postu wynika, że jestem oszustką... ale jak widzisz z samej ulotki wynika, że nikt tu Cię nie oszukuje....
Po pierwsze - nie wiem o co Ci z tym Twoje "po pierwsze" chodzi? Tak, można zrobić plakat, reklamę w telewizji, a można się zareklamować dzięki forum z dziewczynami, które przetestowały produkt. Racja. No i??? Nie wiem jaki to miał był kontrargument? Tak czy inaczej to rodzaj reklamy. Nie twierdze że to złe, to ŚWIETNA reklama.

Po drugie - oprócz sesji chyba jeszcze suplementy miały być "nagrodą"? Z resztą, która dziewczyna nie marzy o profesjonalnej sesji zdjęciowej?


Po trzecie i najważniejsze - dlaczego uważasz że nie przeczytałam ulotki? Owszem, pobieżnie, bo online, ale przeczytałam. A osoba "aktywna fizycznie", to nie koniecznie osoba, która spędza pół dnia na ćwiczeniach, czasami wystarczy być młodą mamą, żeby spędzać każdy dzień bardzo aktywnie I WŁAŚNIE DLATEGO w ulotce jest albo przed treningiem albo (DLA OSÓB NIE TRENUJĄCYCH, ALE AKTYWNYCH FIZYCZNIE) przed posiłkiem.



Poza tym powtórzę, że moim zamiarem nie było nikogo urazić. Nie sugerowałam nikomu oszustwa, tylko, to, że większość z was w jakiś sposób wspomagała TL swoją ciężką pracą. W moim odczuciu TL na razie oszukuje

A Ty, wystarczyłoby żebyś napisała "Ja zawsze dużo ćwiczyłam, z TL nie ćwiczyłam wcale więcej niż zwykle, ale zaczęłam chudnąć".
O takie opinie mi chodzi. Bo opinia typu "TL jest super, zaczęłam brać tabletki, przeszłam na restrykcyjną dietę, zaczęłam ćwiczyć dniami i nocami i schudłam! Kupujcie TL bo działa" to nie jest dla mnie opinia. Ja nawet gdybym się głodziła i cały dzień biegała od świtu do nocy to mam problem z każdym najmniejszym kg. NIE STAĆ mnie, na kupowanie czegoś, co w żaden sposób nie wspomoże moich wysiłków jakie wkładam w to, żeby schudnąć i być zdrową, dlatego pytam Was jak jest faktycznie. Dokładnie to te z was, które TL nie wspomagały (ale spełniały wymogi ulotki ). Lub faktycznie obiektywne zdanie, czy w ich mniemaniu, po tych wszystkich zmianach jakie wprowadziły w swoim życiu w trakcie brania TL, to czy nie mają odczucia, że bez niego i tak by schudły? ...
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 18:22   #92
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość


Poza tym powtórzę, że moim zamiarem nie było nikogo urazić. Nie sugerowałam nikomu oszustwa, tylko, to, że większość z was w jakiś sposób wspomagała TL swoją ciężką pracą. W moim odczuciu TL na razie oszukuje

ok rozumiem, ale tak jak napisałam wcześniej... mnie się osobiście zrobiło niefajnie skoro jestem recenzentką, a nagle czytam opinię:

"Zero uczciwości tak naprawdę, co widać po blogach"

Nie wiem w takim razie co miałaś tu na myśli, ale generalnie już nie chcę wiedzieć...


poza tym nie dziw się reakcji kogoś kto włożył dużo pracy i energii, żeby inni wchodzący na blog mogli sprawdzić rzetelność i 100% opisu jak do tego doszło, że schudły, skoro w ten właśnie sposób traktujesz te opisy...

i na koniec dodam tylko od siebie, że jak najbardziej jasną sprawą jest dla mnie, że masz wątpliwości i chcesz o nich napisać zanim wydasz pieniądze na produkt, ale w moim przekonaniu jak czytałam Twój post, to na dzień dobry zabrzmiał on wyśmiewczo i ironicznie, bo używanie dokładnie takiej formy:

"niesamowitym" wynikom
Znaleźli chętnych na "testowanie"
to w zasadzie był "konkurs z nagrodami"

to skoro efekty są niesamowite, test był testowaniem produktu i ostatecznie za nasze zaangażowanie i poświęcony czas na rzetelny opis zażywania tlf dostałyśmy preparaty w podziękowaniu, to czemu ujmujesz to w cudzysłów? Ten właśnie cudzysłów nadał Twojej wypowiedzi charakter jakbyś chciała napisać (że coś zostało rzekomo przekazane)...

podsumowując dla mnie Twoja wypowiedź brzmiała tak jakbyś nagle chciała wszystkich zbuntować przeciwko... bo było wielkie "testowanie" z "niesamowitymi" wynikami i dziewczyny miały "konkurs z nagrodami"... brakuje jeszcze tylko dodać Ha Ha Ha... poważnie - ja w taki właśnie sposób odebrałam Twój post - może jestem jedyna i być może się mylę, ale przeczytaj na spokojnie swoją wypowiedź z perspektywy osoby trzeciej proszę....

a jeżeli chodzi o preparaty, które otrzymamy od firmy w nagrodę to moja opinia jest taka, że inne dziewczyny zakładają wątki, malują paznokcie i na koniec dostają produkty do makijażu za 500zł - czemu mu nie miałybyśmy zostać nagrodzone za naszą pracę i determinację? Czemu organizator nie miałby docenić nas, dając nam te produkty, skoro przeszłyśmy długą drogę i włożyłyśmy w nią dużo energii?


a w tym moim "po pierwsze" to taki mam już styl pisania po prostu.... jak chce coś wypunktować, to piszę po pierwsze... po drugie... itp., inni stosują "*", a jeszcze inni "-"... przepraszam jeśli moje "po pierwsze" Cię uraziło...

EDIT:

Aha i jeszcze chciałam napisać jeśli chcesz jakieś konkretne porównanie...

półtora roku temu rozpoczęłam półroczne odchudzanie do ślubu:

Byłam na Dukanie (początkowo, potem wprowadziłam inne składniki, ale starałam się zachować część nawyków z diety)
i dużo ćwiczyłam (myślę, że porównywalnie do tego jak teraz przy Therm Line )

udało mi się wówczas (nie pamiętam tak całkiem dokładnie) zrzucić około 5kg

czyli pół roku, ćwiczenia + dieta = -5kg

w tym momencie nie stosowałam żadnej diety (w między czasie miałam tylko postanowienie postne niejedzenia słodyczy) i dużo ćwiczyłam i z Therm Line w przeciągu dwóch miesięcy schudłam 7,3kg

czyli dwa miesiące, ćwiczenia + Therm Line (brak konkretnej diety) = -7,3kg

to takie w miarę rzetelne porównanie mam nadzieję, że pomocne przy podjęciu decyzji, ale oczywiście trzeba wziąć poprawkę, że różnie to u różnych osób bywa.... jak widać po blogach gdzieniegdzie TLF nie zadziałał niestety... jeśli się zdecydujesz na zakup, to trzymam kciuki, żeby w Twoim przypadku okazało się skutecznie

powodzenia!

Edytowane przez frezyjka85
Czas edycji: 2012-05-12 o 19:35
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 09:21   #93
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez enviee Pokaż wiadomość
Czy ktoś może mi powiedzieć jakie nicki mają recenzentka 13 i 27? Byłabym wdzięczna
Recenzentka 27 to ja
Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:06   #94
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

frezyjka , dzięki, właśnie o to mi chodziło . Ja na razie nie mogę sobie z sobą poradzić. Wcześniej generalnie uczciwa dieta i ćwiczenia załatwiały sprawę. Chudłam optymalnie 05-1kg tygodniowo. Od kiedy zaszłam w ciąże generalnie nie pomaga nic. BMI mam na poziomie otyłości, a moje wszelkie wysiłki zdają się spełzać na niczym. Nie chce żeby coś schudło za mnie ... chce żeby mi pomogło. Dziękuję za Twoją opinię I czekam na inne, może jednak warto?


P.S.
Co do tego obrażania jeszcze. Naprawdę nie chciałam nikogo obrazić. Może faktycznie to tak zabrzmiało.... ? Zdenerwowałam się, bo zobaczyłam grupę dziewczyn, które naprawdę ciężko pracowały by osiągnąć swój sukces. Dziewczyn zdeterminowanych, walczących o swoją sylwetkę i zdrowie. Które zrobiły tak wiele, (...) a pod tym wszystkim podpisał się TL. Właśnie to mnie zdenerwowało. Jeżeli uznałam kogoś za oszusta, to TL właśnie.
Dlatego jeszcze raz dziewczyny. Nie umniejszam waszych zasług. Jedynie zasługi TL w tym wszystkim. I dlatego też tu napisałam byście tak jak frezyjka napisały szczerze, czy faktycznie to tl tak pomogło? Czy może było bodźcem tylko? A może jednak miałyście problem by stracić na wadze mimo diet i ćwiczeń i dopiero TL pchnęło sprawę do przodu?

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2012-05-13 o 22:14
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:32   #95
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
frezyjka , dzięki, właśnie o to mi chodziło . Ja na razie nie mogę sobie z sobą poradzić. Wcześniej generalnie uczciwa dieta i ćwiczenia załatwiały sprawę. Chudłam optymalnie 05-1kg tygodniowo. Od kiedy zaszłam w ciąże generalnie nie pomaga nic. BMI mam na poziomie otyłości, a moje wszelkie wysiłki zdają się spełzać na niczym. Nie chce żeby coś schudło za mnie ... chce żeby mi pomogło. Dziękuję za Twoją opinię I czekam na inne, może jednak warto?


P.S.
Co do tego obrażania jeszcze. Naprawdę nie chciałam nikogo obrazić. Może faktycznie to tak zabrzmiało.... ? Zdenerwowałam się, bo zobaczyłam grupę dziewczyn, które naprawdę ciężko pracowały by osiągnąć swój sukces. Dziewczyn zdeterminowanych, walczących o swoją sylwetkę i zdrowie. Które zrobiły tak wiele, (...) a pod tym wszystkim podpisał się TL. Właśnie to mnie zdenerwowało. Jeżeli uznałam kogoś za oszusta, to TL właśnie.
Dlatego jeszcze raz dziewczyny. Nie umniejszam waszych zasług. Jedynie zasługi TL w tym wszystkim. I dlatego też tu napisałam byście tak jak frezyjka napisały szczerze, czy faktycznie to tl tak pomogło? Czy może było bodźcem tylko? A może jednak miałyście problem by stracić na wadze mimo diet i ćwiczeń i dopiero TL pchnęło sprawę do przodu?
cieszę się, że pomogła moja opinia...

i też przepraszam jeśli moja reakcja była zbyt silna

w każdym razie tyle razy słyszę, że coś co zażywam to pic na wodę, że już mi się słabo robi


wiele osób mówi, że to placebo, a nawet nie próbowały i nie wiedza.... a najwięcej mówią te, które nie muszą chudnąć i nigdy nie próbowały takich preparatów stąd może już mój wybuch

ale tak jak napisałam wyżej.... kiedyś też dużo ćwiczyłam i nie miałam takich wyników jak teraz przy ćwiczeniach z Therm Line...

no kurcze - coś musi w tym być

i nawet jeśli to działa na zasadzie placebo (tak jak to większość uważa) to przyznam, że świetne to działania!

zgoda?

Edytowane przez frezyjka85
Czas edycji: 2012-05-13 o 22:34
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-13, 22:45   #96
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
ok rozumiem, ale tak jak napisałam wcześniej... mnie się osobiście zrobiło niefajnie skoro jestem recenzentką, a nagle czytam opinię:

"Zero uczciwości tak naprawdę, co widać po blogach"

Nie wiem w takim razie co miałaś tu na myśli, ale generalnie już nie chcę wiedzieć...


poza tym nie dziw się reakcji kogoś kto włożył dużo pracy i energii, żeby inni wchodzący na blog mogli sprawdzić rzetelność i 100% opisu jak do tego doszło, że schudły, skoro w ten właśnie sposób traktujesz te opisy...

i na koniec dodam tylko od siebie, że jak najbardziej jasną sprawą jest dla mnie, że masz wątpliwości i chcesz o nich napisać zanim wydasz pieniądze na produkt, ale w moim przekonaniu jak czytałam Twój post, to na dzień dobry zabrzmiał on wyśmiewczo i ironicznie, bo używanie dokładnie takiej formy:

"niesamowitym" wynikom
Znaleźli chętnych na "testowanie"
to w zasadzie był "konkurs z nagrodami"

to skoro efekty są niesamowite, test był testowaniem produktu i ostatecznie za nasze zaangażowanie i poświęcony czas na rzetelny opis zażywania tlf dostałyśmy preparaty w podziękowaniu, to czemu ujmujesz to w cudzysłów? Ten właśnie cudzysłów nadał Twojej wypowiedzi charakter jakbyś chciała napisać (że coś zostało rzekomo przekazane)...

podsumowując dla mnie Twoja wypowiedź brzmiała tak jakbyś nagle chciała wszystkich zbuntować przeciwko... bo było wielkie "testowanie" z "niesamowitymi" wynikami i dziewczyny miały "konkurs z nagrodami"... brakuje jeszcze tylko dodać Ha Ha Ha... poważnie - ja w taki właśnie sposób odebrałam Twój post - może jestem jedyna i być może się mylę, ale przeczytaj na spokojnie swoją wypowiedź z perspektywy osoby trzeciej proszę....

a jeżeli chodzi o preparaty, które otrzymamy od firmy w nagrodę to moja opinia jest taka, że inne dziewczyny zakładają wątki, malują paznokcie i na koniec dostają produkty do makijażu za 500zł - czemu mu nie miałybyśmy zostać nagrodzone za naszą pracę i determinację? Czemu organizator nie miałby docenić nas, dając nam te produkty, skoro przeszłyśmy długą drogę i włożyłyśmy w nią dużo energii?


a w tym moim "po pierwsze" to taki mam już styl pisania po prostu.... jak chce coś wypunktować, to piszę po pierwsze... po drugie... itp., inni stosują "*", a jeszcze inni "-"... przepraszam jeśli moje "po pierwsze" Cię uraziło...

EDIT:

Aha i jeszcze chciałam napisać jeśli chcesz jakieś konkretne porównanie...

półtora roku temu rozpoczęłam półroczne odchudzanie do ślubu:

Byłam na Dukanie (początkowo, potem wprowadziłam inne składniki, ale starałam się zachować część nawyków z diety)
i dużo ćwiczyłam (myślę, że porównywalnie do tego jak teraz przy Therm Line )

udało mi się wówczas (nie pamiętam tak całkiem dokładnie) zrzucić około 5kg

czyli pół roku, ćwiczenia + dieta = -5kg

w tym momencie nie stosowałam żadnej diety (w między czasie miałam tylko postanowienie postne niejedzenia słodyczy) i dużo ćwiczyłam i z Therm Line w przeciągu dwóch miesięcy schudłam 7,3kg

czyli dwa miesiące, ćwiczenia + Therm Line (brak konkretnej diety) = -7,3kg

to takie w miarę rzetelne porównanie mam nadzieję, że pomocne przy podjęciu decyzji, ale oczywiście trzeba wziąć poprawkę, że różnie to u różnych osób bywa.... jak widać po blogach gdzieniegdzie TLF nie zadziałał niestety... jeśli się zdecydujesz na zakup, to trzymam kciuki, żeby w Twoim przypadku okazało się skutecznie

powodzenia!


ponad 7 kg???????

wow super klask i:

wygrałam te tabletki, i czekam juz z niecierpliwościa na nie. Mam nadzieję że u mnie tez takie efekty będą. Zazdroszczę Ci hihi

Teraz biorę coś innego i w tydz 2 kg zrzuciła, ale są to dość mocne tab i chce je odstawić bo źle się czuje po nich i straszna zołza jestem
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 01:41   #97
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

To może i ja zabiorę głos....
Odchudzam się od wakacji 2011r.
Do testu przystąpiłam w trakcie całego tego odchudzania, tak więc nie zmieniłam nagle nawyków żywieniowych i aktywności fizycznej. Mam mniej więcej tę samą od początku mojego odchudzania. Mało tego, w pierwszych tygodniach testowania ThermLine przestałam chodzić na siłownię ( skończył mi się karnet, a zabrakło siana na nowy ), gdzie wcześniej ćwiczyłam tam kilka razy w tygodniu po 2-3 godziny.
Więc wydaje mi się, że moja opinia jest obiektywna: therm line pomaga schudnąć, bo podczas jego testowania, chudłam dużo szybciej, o czym świadczy z resztą wynik.

A tak z innej beczki, różne środki różnie działają na różnych ludzi. Proponuję zatem może zakup preparatu "na próbę" i zobaczenie, czy na Ciebie również będzie działał?

Pic na wodę, konkurs z nagrodami? wydaje mi się, że niezupełnie tak to miało być. Ja to traktuję jako miłe zakończenie akcji z Therm Line, a dziewczyny, które pojadą na sesję ( w tym ja ) w pełni zasłużyły na nią. Można to też potraktować jako niejakie podziękowanie za aktywny udział w teście.

A jeszcze dodam, znajoma z mojego polecenia bierze Therm Line i pierwsza jej opinia jest taka, że ma dużo więcej siły, chęci do ćwiczeń, dłużej może rowerkować itp. Therm Line to suplement WSPOMAGAJĄCY odchudzanie, nie odchudzający. I chyba w sumie to jest zdanie-klucz do tej dyskusji.


---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

A jeszcze warto dodać, że podczas trwania testu były święta i jak przypuszczam- nie jedna z dziewczyn sobie w te dni pofolgowała. Ja np. nażarłam się ( powiedzenie najadłam byłoby nie na miejscu ) jak prosie
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 09:14   #98
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Siekiera, czytałam Twój blog Pojechałaś po bandzie z tym odchudzaniem naprawdę Gratuluję
Jednocześnie dziękuję za opinię

Frezyjka - pewnie że zgoda


Nie wiem już sama co z tym TL. Powiem szczerze, że mnie kusi i gdybym miała cokolwiek wolnej kasy pewnie bym spróbowała bez zastanowienia, żeby móc miec opinię z pierwszej ręki . Póki co dam sobie chyba jeszcze parę tygodni. Zmodyfikowałam (znów) swoją dietę i coś jakby dygło do przodu .... zobaczymy na jak długo
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 12:34   #99
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Siekiera, czytałam Twój blog Pojechałaś po bandzie z tym odchudzaniem naprawdę Gratuluję
Jednocześnie dziękuję za opinię

Frezyjka - pewnie że zgoda


Nie wiem już sama co z tym TL. Powiem szczerze, że mnie kusi i gdybym miała cokolwiek wolnej kasy pewnie bym spróbowała bez zastanowienia, żeby móc miec opinię z pierwszej ręki . Póki co dam sobie chyba jeszcze parę tygodni. Zmodyfikowałam (znów) swoją dietę i coś jakby dygło do przodu .... zobaczymy na jak długo
Dzięki Nieskromnie przyznaję, że jestem na etapie 88,4 kg Czyli - 31,6kg

A Tobie proponuję przejść się po aptekach, bo ceny są tak różne.... U mnie w przydomowej były za ok. 45zł, a w innej ( fakt, że w promo ) były za 24 zł.
Szukaj i próbuj
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:10   #100
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
Dzięki Nieskromnie przyznaję, że jestem na etapie 88,4 kg Czyli - 31,6kg

A Tobie proponuję przejść się po aptekach, bo ceny są tak różne.... U mnie w przydomowej były za ok. 45zł, a w innej ( fakt, że w promo ) były za 24 zł.
Szukaj i próbuj
No wiem własnie! Rządzisz MALEŃKA (Maleńka jesteś wielka hihi) Z czego wiem, że większość schudłaś sama dzięki sobie! Na TL to ostatnie 13kg tak?
A co do TL, to ja na allegro znalazłam 120tabletek z przesyłką chyba 61zł wychodziło. 120 tbl. to starcza na równy miesiąc tak?

P.S. Ja teraz warze 81kg, rozmiar 44/46, ale jestem o 10cm niższa od Ciebie. Wizualnie przypominaj Ciebie z wagą 115kg (patrząc na fotki z Twojego wątku). Dlatego jakoś głupio czuję, że kto jak kto, ale Ty zrozumiesz moją niedolę

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2012-05-14 o 13:34
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:15   #101
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
No wiem własnie! Rządzisz MALEŃKA (Maleńka jesteś wielka hihi) Z czego wiem, że większość schudłaś sama dzięki sobie! Na TL to ostatnie 13kg tak?
A co do TL, to ja na allegro znalazłam 120tabletek z przesyłką chyba 61zł wychodziło. 120 tbl. to starcza na równy miesiąc tak?
tak na równe 4 tygodnie a dokładnie 30 dni

zastanawiam się tylko czy ryzykowałabym kupno przez allegro chyba, że organizator ma tam swoje konto i sprzedaje faktycznie 100% lek

siekierrra sama się wypowie, ale z tego co wiem to wcześniej (jeszcze dużo przed testem) brała TL II ale to zapewne zaraz Ci odpisze, a ja jeśli wprowadzam w błąd to edytuję post.
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 13:25   #102
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Ja się pogubiłam troszkę. Widziałam,że gdzieś pisała o TLII, ale nie wiem już, czy pisała że brała, czy, że będzie brać po zakończeniu z TLforte ???

A lek na allegro pisało w opisie że z apteki i że fakturę wystawiają, więc chyba pewne?

Eh, nie wiem co robić. 60zł to dla mnie naprawdę na chwilę obecną kupa kasy... choć wiem, że to może się wydać śmieszne. Mam 2-letniego synka, razem z Tż pracujemy (przeważnie na 1,5-2 etaty) ale po opłaceniu wszystkiego często zostaje nam po 500zł na życie na cały miesiąc. W takim przypadku 60zł to obiady na tydzień ...
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 13:43   #103
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Ja się pogubiłam troszkę. Widziałam,że gdzieś pisała o TLII, ale nie wiem już, czy pisała że brała, czy, że będzie brać po zakończeniu z TLforte ???

A lek na allegro pisało w opisie że z apteki i że fakturę wystawiają, więc chyba pewne?

Eh, nie wiem co robić. 60zł to dla mnie naprawdę na chwilę obecną kupa kasy... choć wiem, że to może się wydać śmieszne. Mam 2-letniego synka, razem z Tż pracujemy (przeważnie na 1,5-2 etaty) ale po opłaceniu wszystkiego często zostaje nam po 500zł na życie na cały miesiąc. W takim przypadku 60zł to obiady na tydzień ...

rozumiem


na spokojnie sobie przemyśl

poczytaj jeszcze o TL w internecie, żeby się upewnić
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:44   #104
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

No już się wypowiadam
Tak, brałam wcześniej Therm Line II, ciężko mi teraz powiedzieć przez jaki okres, bo miałam przerwy, i dwa tygodnie i jakoś ok. 2 miesiące, czasem bralam nieregularnie, czasem wcale, ale ogólnie wspomagałam się tym, no a podczas testu Therm Line Forte.
Teraz próbuję dalej zrzucać, ale chwilowo ze sportem marnie, bo czasu brak, pogoda okropna, a do tego @ przyszła, a to nie ułatwia ćwiczeń....
A co do zakupu przez neta- ja swoje pierwsze Therm Line II też miałam z allegro. Jakaś apteka wystawiała, dostałam oryginalne TH, oraz paragon.
Rozumiem Twoją sytuację, ale jakbyś kiedyś gdzieś zaoszczędziła jakiś grosz- spróbuj na sobie ten suplement
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.

Edytowane przez siekierrra
Czas edycji: 2012-05-15 o 09:05
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 00:53   #105
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Jezu dziewczyny jak czytam ile schudłyscie to aż się zastanawiam czy to realny, i czy to zdrowe tak dużo zrzucić????

Ja w ciązy z synem 8 lat temu przybrałam ponad 30 kg, cięzko bylo mi zrzucić ale udało sie po 3 latach, doszłam do wagi 48 kg. Później znowu przytyłam, i znowu schudłam...... moja skóra wygląda na brzuchu i udach jak to mój mąż określa skóra zebry

Przed 2 ciążą brałam Zelixe, efekty super!!!!!! w tydz z 7 kg w dół, ale zdrowie na tym ucierpiało, w szczególności wzrok. Od miesiąca nie karmie a że zostało mi pare tabletek, to znowu zaczełam moje odchudzanie idę wagowo w dół, ale jestem starsznie podenerwowana, zmierzła.... więc odstawiam

Teraz czekam na TL i jestem bardzo ciekawa jak na mnie będą działać

Bo jeśli tak jak na niektóre z Was to już się cieszę, bo wejdę do swoich ulubionych spodni
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 08:04   #106
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez agusia0584 Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny jak czytam ile schudłyscie to aż się zastanawiam czy to realny, i czy to zdrowe tak dużo zrzucić????

Ja w ciązy z synem 8 lat temu przybrałam ponad 30 kg, cięzko bylo mi zrzucić ale udało sie po 3 latach, doszłam do wagi 48 kg. Później znowu przytyłam, i znowu schudłam...... moja skóra wygląda na brzuchu i udach jak to mój mąż określa skóra zebry

Przed 2 ciążą brałam Zelixe, efekty super!!!!!! w tydz z 7 kg w dół, ale zdrowie na tym ucierpiało, w szczególności wzrok. Od miesiąca nie karmie a że zostało mi pare tabletek, to znowu zaczełam moje odchudzanie idę wagowo w dół, ale jestem starsznie podenerwowana, zmierzła.... więc odstawiam

Teraz czekam na TL i jestem bardzo ciekawa jak na mnie będą działać

Bo jeśli tak jak na niektóre z Was to już się cieszę, bo wejdę do swoich ulubionych spodni
Kiedyś na jakimś forum czytałam jak kobiety biorące Zelixę skarżyły się na skutki uboczne właśnie.. Jak ucierpiało Ci raz zdrowie, to odpuść sobie to i czekaj na TL
A zmieszczenie się we wczesniej za małe spodnie- faajne uczucie
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 08:34   #107
kierowniczka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 502
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Drogie Panie, mogę podzielić się z wami moimi SUBIEKTYWNYMI spostrzeżeniami. Czynnie uprawiam sport. W ciągu mojego niedługiego życia próbowałam większości "spalaczy". Tych najpopularniejszych, z najróżniejszych firm. Ale bardziej sprawdzonych i pewnych. Nie będę was zasypywała nazwami, bo braknie miejsca
W każdym razie, jeśli któraś z was brała coś mocniejszego wcześniej (dyma-burn, venom, Clenburexin, tight, scorch itp) to niech nie liczy że TR coś zdziała. Nie jestem sceptycznie nastawiona do producenta, trzeba przyznać że w ostatnim czasie badania laboratoryjne Olimp robią swoje, ale to środek dla kobietek które wcześniej nic nie brały, są bardzo pozytywnie nastawione do tego przedsięwzięcia i wydawszy kilka zł z budżetu więcej (cena TR) będą patrzeć z uwagą na to co jedzą i wybiorą rower zamiast samochodu. Wtedy na pewno coś ruszy!
Ale nie ma tabletek które działają cuda!!!!
Wtedy nie byłoby ludzi otyłych na świecie. Zwłaszcza że nie są mega drogie......To bardziej motor psychiczny i impuls do zmian.
Pozdrawiam trzymając kciuki

Edytowane przez kierowniczka_
Czas edycji: 2012-05-15 o 08:57
kierowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 08:55   #108
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Oczywiście nie ma tabl, które działają cuda. Nie ma tabl, które odchudzają, a są takie, które wspomagają odchudzanie i takie właśnie jest TL.
Poza tym, pisząc, że na Ciebie mało co działa bierz pod uwagę, że każdy organizm jest inny. Na Ciebie coś nie działa, na inną osobę i owszem. ( Z resztą TL tego nie zataja- w wynikach testu było ile procent kobiet schudło- jak widać nie wszystkie).
Może i TL jest niejako motorem do działania itp., ale nie tylko, bo są osoby, które nie zmieniły swoich przyzwyczajeń żywieniowych i aktywności, a chudły szybciej, np. ja.

A tak poza tym, ( czysto teoretycznie) nawet jeśli by było to tylko działanie na psychikę, a dzięki temu byśmy na tym chudły, to i tak, i tak wspomaga odchudzanie i daje efekty. Dużo jest kobiet, które po prostu chcą efektu, nieważne jak, ważny efekt.

A jeśli ktoś liczy, że będzie siedział i brał jakiekolwiek tabletki, a przy tym schudnie, jest po prostu głupcem.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.

Edytowane przez siekierrra
Czas edycji: 2012-05-15 o 08:57 Powód: dd
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 09:27   #109
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez agusia0584 Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny jak czytam ile schudłyscie to aż się zastanawiam czy to realny, i czy to zdrowe tak dużo zrzucić????

Ja w ciązy z synem 8 lat temu przybrałam ponad 30 kg, cięzko bylo mi zrzucić ale udało sie po 3 latach, doszłam do wagi 48 kg. Później znowu przytyłam, i znowu schudłam...... moja skóra wygląda na brzuchu i udach jak to mój mąż określa skóra zebry

Przed 2 ciążą brałam Zelixe, efekty super!!!!!! w tydz z 7 kg w dół, ale zdrowie na tym ucierpiało, w szczególności wzrok. Od miesiąca nie karmie a że zostało mi pare tabletek, to znowu zaczełam moje odchudzanie idę wagowo w dół, ale jestem starsznie podenerwowana, zmierzła.... więc odstawiam

Teraz czekam na TL i jestem bardzo ciekawa jak na mnie będą działać

Bo jeśli tak jak na niektóre z Was to już się cieszę, bo wejdę do swoich ulubionych spodni
No na pewno zdrowej zrzucić tak jak dziewczyny 5-12kg w 8 tyg. Niż tak jak Ty piszesz 7kg w tydzień. NIE MA TAKIEJ REALNEJ MOŻLIWOŚCI, żeby w tydzień spalić 7kg tłuszczu. Tym bardziej, że piszesz że miałeś takie skutki uboczne. Jeżeli straciłaś na wadze tak wiele to raczej woda, może trochę tkanki mięśniowej, ale na pewno nie 7kg tłuszczu. Nie warto. Teraz jesteś mamą i musisz być zdrowa dla swojego malucha! Daj sobie spokój z czymś, co sama dobrze wiesz że Ci szkodzi
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 12:27   #110
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
No na pewno zdrowej zrzucić tak jak dziewczyny 5-12kg w 8 tyg. Niż tak jak Ty piszesz 7kg w tydzień. NIE MA TAKIEJ REALNEJ MOŻLIWOŚCI, żeby w tydzień spalić 7kg tłuszczu. Tym bardziej, że piszesz że miałeś takie skutki uboczne. Jeżeli straciłaś na wadze tak wiele to raczej woda, może trochę tkanki mięśniowej, ale na pewno nie 7kg tłuszczu. Nie warto. Teraz jesteś mamą i musisz być zdrowa dla swojego malucha! Daj sobie spokój z czymś, co sama dobrze wiesz że Ci szkodzi
Tak wiem, że zdrowiej tak jak dziewczyny, tylko dla mnie 30 pare kilogramów to strasznie dużo, tym bardziej że TL to suplement diety, wspomaga odchudzanie tylko. Te co ja brałam to typowe tabletki odchudzające, tylko z przepisu lekarza, tak nie kupisz nigdzie. Nie czujesz głodu, wystarczy pic tylko wode i czujesz się cały dzien syta. A do tego w tamtym czasie korzystałam tez z siłowni teraz niestety nie mam czasu na siłownie, ale będę ostro walczyc w domku tak jak wspomniałam Zelixe odstawiam!!!!!! nie warto!!!!!!
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:11   #111
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez agusia0584 Pokaż wiadomość
Nie czujesz głodu, wystarczy pic tylko wode i czujesz się cały dzien syta. A do tego w tamtym czasie korzystałam tez z siłowni

Bardzo rozsądne ...
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 16:13   #112
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez agusia0584 Pokaż wiadomość
Tak wiem, że zdrowiej tak jak dziewczyny, tylko dla mnie 30 pare kilogramów to strasznie dużo, tym bardziej że TL to suplement diety, wspomaga odchudzanie tylko. Te co ja brałam to typowe tabletki odchudzające, tylko z przepisu lekarza, tak nie kupisz nigdzie. Nie czujesz głodu, wystarczy pic tylko wode i czujesz się cały dzien syta. A do tego w tamtym czasie korzystałam tez z siłowni teraz niestety nie mam czasu na siłownie, ale będę ostro walczyc w domku tak jak wspomniałam Zelixe odstawiam!!!!!! nie warto!!!!!!
Niestety o samej wodzie też człowiek żyć nie może. Spustoszenie w ten sposób siejesz w organizmie. Jeżeli lekarz przepisał Ci leki to ze względów ZDROWOTNYCH, a nie estetycznych. Więc miej świadomość, że robiąc w ten sposób to zdrowia za grosz nie osiągniesz, a jedynie pomniejszych rozmiar ubrań. Zastanów się co jest ważniejsze.
I tak, wiem że 30kg to dużo. Ja sama mam do zbicia 25, więc podobnie. Ale mam 2 letniego synka, którego kocham nad życie. I nie poświęcę zdrowia dla urody. Chcę schudnąć by mieć zdrowie i siłę się z nim bawić, by móc z nim spędzać czas, a dopiero później żeby lepiej wyglądać.....
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 23:31   #113
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Niestety o samej wodzie też człowiek żyć nie może. Spustoszenie w ten sposób siejesz w organizmie. Jeżeli lekarz przepisał Ci leki to ze względów ZDROWOTNYCH, a nie estetycznych. Więc miej świadomość, że robiąc w ten sposób to zdrowia za grosz nie osiągniesz, a jedynie pomniejszych rozmiar ubrań. Zastanów się co jest ważniejsze.
I tak, wiem że 30kg to dużo. Ja sama mam do zbicia 25, więc podobnie. Ale mam 2 letniego synka, którego kocham nad życie. I nie poświęcę zdrowia dla urody. Chcę schudnąć by mieć zdrowie i siłę się z nim bawić, by móc z nim spędzać czas, a dopiero później żeby lepiej wyglądać.....
Nie zrozumiałysmy się 30 kg to tutaj gdzieś czytałam że dziewczyna zrzuciła z TL, i jestem w szoku

Tabletki przepisał mi lekarz ale to po znajomości. Mam 166 cm i teraz 63 kg. Chciałabym jeszcze 5 zrzucić, ale tak jak piszesz nie kosztem swojego zdrowia. Tu się całkowicie z Tobą zgadzam, mam dla kogo żyć i wolę wyglądać jak wyglądam ale oglądać dziennie uśmiechy swoich pociech. Nie powiem, czasami jak stanę przed lustrem to chciałabym zobaczyć Agę z przed kilku lat .... no ale czasu nie cofniemy

Reszte tab wyrzuciłam by mnie już więcej nie kusiły, więcej ćwiczeń i mniej slodyczy i powinno byc dobrze.
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:53   #114
kierowniczka_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 502
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Dziewczyny, widać że wątek kipi emocjami
Nie ma się co dziwić i się oszukiwać. Życie jest jedno i część ludzi powie że skoro tak, to nie będą sobie nic odmawiać, ale większość podchodzi do tego w taki sposób, że skoro jest jedno to chcą czuć się i wyglądać najlepiej jak potrafią. Z resztą na pewno spotkałyście się z różną reakcją otoczenia jak kiedykolwiek byłyście na diecie. Przeważnie krytykują was wtedy grubsze koleżanki, których po prostu psychicznie nie stać aby zebrać się w sobie i coś zrobić. Ze po co wam to, że wyglądacie dobrze, że to grzech mówić że się jest za grubym......tak tak. Znamy to.
Nie da się w dzisiejszych czasach nie zwracać uwagi na wygląd. Ale nie można nie jeść!!! gdy z powrotem zaczniemy jeść organizm będzie magazynował co się da na wypadek następnej "głodówki".
Dieta nie jest na określony czas! To słowo oznacza sposób na życie i wybraną drogę. To jedyne rozwiązanie. Trzeba słuchać swojego ciała!
Jestem trenerem sportowym i widzę co ruch robi z ludźmi. Bez tych dwóch czynników ani rusz! Piękno boli ale się opłaca.
kierowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 09:04   #115
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez kierowniczka_ Pokaż wiadomość
Bez tych dwóch czynników ani rusz! Piękno boli ale się opłaca.



ja się zgadzam
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 11:33   #116
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Oczywiście, że racja.
pisałam już gdzieś tu kiedyś, nie podchodzę do diety jak do procesu, czasu, który pozwoli mi osiągnąć cel, bo ile wtedy mogłabym się nim cieszyć? Dla mnie moje odchudzanie to nauka zdrowego żywienia i przyswojenie go.
Chcę ważyć dobrze, jeść dobrze, czuć się dobrze i być zdrowa zawsze.
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 12:03   #117
blanka230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 3
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Chętnie przetestuje w/w preparat na sobie ale za darmo, czy jest to możliwe?? po prostu chce schudnąć a nie stacćmnie na taki preparat
blanka230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-18, 12:57   #118
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez blanka230 Pokaż wiadomość
Chętnie przetestuje w/w preparat na sobie ale za darmo, czy jest to możliwe?? po prostu chce schudnąć a nie stacćmnie na taki preparat
.... jasne, ja też chętnie za darmo przetestuje ten specyfik. Chętnie też za darmo przetestuje nowe Diablo III - w ramach betatestów! No i o ile to możliwie chętnie za darmo przetestowałabym jakąś wycieczkę którejś znanej firmy turystycznej... oczywiście tylko po to aby rzetelnie sprawdzić czy wystarczające standardy

Edytowane przez fatass
Czas edycji: 2012-05-18 o 12:58
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.