Inglot - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 08:35   #721
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
wiem Kochana, ale chciałam jakoś zobrazować to Dianie która udziela się przecież, też w wątku Essence'owym natomiast Inglotowe kabuki jest większe niż to z Essence
Widziałam i nawet dotykałam Zdecydowanie większe
Dzięki

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
Diana, najdroższy jest po 97zł droższych nie ma, a jest to taka mała kulka [jak kabuki Essence tyle, że większa i w ogóle inna trochę ] do pudru sypkiego i prasowanego. typowy do pudru, duży jest po 67zł. używany do pudru i różu kosztuje dość normalnie 38zł [nr pędzla 15BJF]
do cieni są różne. od 18zł taki najzwyklejszy [możliwość zakupienia z paletka pro5 za 12zł i taka pomniejszona wersja z paletką por3 za 11zł] po 30zł z hakiem [nie pamiętam dokładnie] bardzo fajny do nakładania jest 11s lub 9s [lub 9ss - nigdy nie pamiętam czy to jedna literka s jest czy dwie ] pierwszy jest po 26zł, a drugi po 32zl - chyba jeden i drugi jest dostępny dodatkowo w wersji syntetycznej. 6ss jest rewelacyjny do mieszania cienia powiekach tez 30zł z hakiem. 80HP - chyba 27-28zł do rozcierania kresek jest boooski, taki lekko ołówkowy, mój ulubieniec jutro popatrzę na ulotkę naszą może uda mi się wziąć do domu i cyknąć jej fotkę
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedz
A mi się jakoś ubzdurało, że Pani w Inglocie pokazywała mi pędzel za 100zł z groszami
W każdym bądz razie widzę, że można już dobrać pędzel w miarę rozsądnej cenie, dlatego na pewno następnym razem zajdę i coś wybiorę.
Powiedz tylko jeszcze proszę jak jest z tym pudrem sypkim nr 14? Czy on naprawdę nie daje żadnego koloru? I czy ten prasowany 14 to jest na pewno ten sam odcień?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 12:32   #722
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

jeśli chodzi o sypki i prasowany nr 14 to sa mniej więcej te same odcienie. na pewno nie na 100% bo minimalna różnica będzie, choć na bank niewidoczna na twarzy sypki się bardziej opłaca bo jest 3 razy większy a niewiele droższy [od 14 za 28zł, nawet od 14 za 18zł to się opłaca ]
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 12:42   #723
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

tylko sypkie mają to do siebie, że trochę bardziej wysuszają, więc trzeba uważać:P
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 13:34   #724
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Inglot

Kobietki a ja mam takie pytanko Czy z Inglota są dostępne duże paletki cieni? Tzn. takie po 18 kolorków na przykład? Słyszałam te, że paletkę można sobie stworzyć? Ale to chyba na kilka kolorków tylko. Jak to z tym jest? Bo do tej pory kupiłam sobie potrójny cień Inglota i jestem bardzo zadowolona. A szukam jakiejkolwiek palety cieni po sklepach i nie ma żadnych-wyszły Zbiegałam się dziś po rynku jak dziki osioł i nie ma! A najchętniej wolałabym zapłacić więcej i kupić coś z Inglota. Te cienie są wydajne!
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 15:10   #725
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o sypki i prasowany nr 14 to sa mniej więcej te same odcienie. na pewno nie na 100% bo minimalna różnica będzie, choć na bank niewidoczna na twarzy sypki się bardziej opłaca bo jest 3 razy większy a niewiele droższy [od 14 za 28zł, nawet od 14 za 18zł to się opłaca ]
Prasowany i tak chciałam do poprawek do torebki, a sypki w domu. Ale jest bezbarwny? Prawie nie daje koloru? To prawda? Bo już i tak kupiłam nr 14 prasowany, ale jeszcze nie używałam, a właśnie tak mi powiedziano w Inglocie

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
tylko sypkie mają to do siebie, że trochę bardziej wysuszają, więc trzeba uważać:P
Naprawdę
__________________

Edytowane przez DianaM
Czas edycji: 2008-12-09 o 15:12
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 15:13   #726
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

ja to generalnie po pudrach zauważyłam, ale może ja tak reaguję. Kulki są najmniej wysuszające, potem kompakty i dopiero potem sypkie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-09, 15:16   #727
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja to generalnie po pudrach zauważyłam, ale może ja tak reaguję. Kulki są najmniej wysuszające, potem kompakty i dopiero potem sypkie
. Dzięki za info. Ja ogólnie mam cerę suchą (chyba), ale jak się pomaluję to po jakimś czasie zaczynam się świecić I to tak, że bibułka matująca w ruch, albo puder. Normalnie nie świecę się ani trochę. Ciekawe od czego to zależy?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-09, 15:18   #728
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Inglot

hm moze skora zaczyna ci po polozeniu pudru produkowac wiecej sebum? ja nie wiem jak to dokladnie dziala, musialabys sie na watkach o swieceniu twarzy popytac... albo np na biochemii poszukac skladu i popytac o dany puder
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:24   #729
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
hm moze skora zaczyna ci po polozeniu pudru produkowac wiecej sebum? ja nie wiem jak to dokladnie dziala, musialabys sie na watkach o swieceniu twarzy popytac... albo np na biochemii poszukac skladu i popytac o dany puder
Wydaje mi się, że w ogóle po nałożeniu pudru zaczyna to sebum produkować
Ale masz rację, na BU czegoś poszukam. Dzięki
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 08:48   #730
dominiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1
Red face Dot.: Inglot

Witam wszystkie Inflotomanki:P ze mna wlacznie ja sobie wczoraj zaszalalam troch i kupilam 3 kolorki z tych sypkich ahhh zakochana
Nosze sie z zamiarem kupienia Bronzera i prosze o rade? jaki jest ?
dominiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 11:07   #731
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Inglot

mój nowy nabytek: trójeczka 589 Perła.

cienie są dość miałkie, przez to trochę mało wydajne. w swojej poprzedniej trójce (matowe brązy), którą też tu wklejałam, szybko zużyłam najciemniejszy cień. dosłownie miesiąc i już widać było wielgachną dziurę.

EDIT: zdjęcia mi się nie chcą załadować. później spróbuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 089.jpg (87,7 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 090.jpg (97,5 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2008-12-30 o 16:02
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 15:15   #732
Dottie_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 155
Dot.: Inglot

dziewczyny, miała któraś z was podkład w kompakcie z Inglota? nie ma go na KWC i nie mogę nic o nim znaleźć, na kafeterii jest 1 opinia ale dobra...używała go któraś z was? ja stosuję kompakt Sephory, ale kosztuje 49 zł więc szukam czegoś tańszego. Może któraś z was je chociaż dokładniej oglądała w Inglocie? Jak z jasnymi kolorami, kryciem i matowieniem? jaka pojemność? no i czym go nakładać? w internecie wyczytałam że nie ma osobnej przegródki na gąbeczkę, więc nie trzymałabym jej w środku
Dottie_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 16:03   #733
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Inglot

udało mi się załadować zdjęcia.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 08:39   #734
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Inglot

W jakiej cenie są bazy korekcyjne Inglota ?
Jaka jest ich jakość ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 09:16   #735
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

bazy sa fajne. bardzo dobrze tuszują to co muszą, a gdzieś widziałam opinię, że twarz jest jak po PS przy tej zielonej i fioletowej chyba bazie klientki sobie chwalą, a cena to 32zł
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 09:51   #736
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
bazy sa fajne. bardzo dobrze tuszują to co muszą, a gdzieś widziałam opinię, że twarz jest jak po PS przy tej zielonej i fioletowej chyba bazie klientki sobie chwalą, a cena to 32zł
Dziękuję Agattko za odpowiedź
Teraz już wiem, że muszę ją kupić Wezmę białą, do rozjaśnienia.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:08   #737
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
mój nowy nabytek: trójeczka 589 Perła.

cienie są dość miałkie, przez to trochę mało wydajne. w swojej poprzedniej trójce (matowe brązy), którą też tu wklejałam, szybko zużyłam najciemniejszy cień. dosłownie miesiąc i już widać było wielgachną dziurę.

EDIT: zdjęcia mi się nie chcą załadować. później spróbuję.
ile kosztują te mapki ?
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 10:25   #738
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
mój nowy nabytek: trójeczka 589 Perła.

cienie są dość miałkie, przez to trochę mało wydajne. w swojej poprzedniej trójce (matowe brązy), którą też tu wklejałam, szybko zużyłam najciemniejszy cień. dosłownie miesiąc i już widać było wielgachną dziurę.

EDIT: zdjęcia mi się nie chcą załadować. później spróbuję.
Umbra, świetna jest ta mapka.
chyba się skuszę na taką, będzie idealna do dziennego makijażu.

ogólnie planuję spore zakupy w Inglocie - rozświetlacz, cienie, PRO5, róż, może cień sypki.

EDIT: a tak w ogóle, to muszę bardzo pochwalić cienie Inglota - są mega trwałe. bez bazy, jedynie na przypudrowaną powiekę, nałożyłam je ok. 6 i spokojnie wytrzymały 12h z jedną, niewielką poprawką. nigdy mi się to nie zdażało z innymi cieniami.

Edytowane przez fuksjaa
Czas edycji: 2009-01-03 o 10:37
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 12:03   #739
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: Inglot

dziewczyny mam pytanie czy jest cos takiego jak fluid AMC ? widzialam cos takiego (chyba ) w galeri Krakowskiej ..
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-03, 12:19   #740
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez aassiiaa11 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czy jest cos takiego jak fluid AMC ? widzialam cos takiego (chyba ) w galeri Krakowskiej ..
Jest, ale pewnie jeszcze nie we wszystkich Inglotach bo to nowosc kosztuje 45zl, jest bodajze 10 odcieni, wszystkie raczej jasne.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 12:22   #741
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot

Agatko a taką fioletową bazę to na całą papkę? No i możesz coś powiedzieć o bazie silikonowej - na kwc (jeśli to ta) to ma takie średnie oceny.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:04   #742
aassiiaa11
Rozeznanie
 
Avatar aassiiaa11
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 676
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jest, ale pewnie jeszcze nie we wszystkich Inglotach bo to nowosc kosztuje 45zl, jest bodajze 10 odcieni, wszystkie raczej jasne.
ufff to z moimi oczami wszystko Ok wlaśnie przygladałam sie tym fluidom i bardzo podobaly mi sie odcienie sa raczej żółtawe (nie pomaranczowe) i jasne!!!!! wreszcie ktoś sie opamiętał i zrozumiał ze polska to nie afryka i mało tu mulatek
aassiiaa11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:23   #743
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez antii Pokaż wiadomość
ile kosztują te mapki ?
20 zł.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Umbra, świetna jest ta mapka.
chyba się skuszę na taką, będzie idealna do dziennego makijażu.

ogólnie planuję spore zakupy w Inglocie - rozświetlacz, cienie, PRO5, róż, może cień sypki.

EDIT: a tak w ogóle, to muszę bardzo pochwalić cienie Inglota - są mega trwałe. bez bazy, jedynie na przypudrowaną powiekę, nałożyłam je ok. 6 i spokojnie wytrzymały 12h z jedną, niewielką poprawką. nigdy mi się to nie zdażało z innymi cieniami.
dzięki, fajna jest.

ja też bym chciała duże zakupy w Inglocie, ale muszę poczekać na jakąś gotówkę. chciałabym pędzel do różu i cienia, korektor jakiś beżowy, rozświetlacz (nie wiem czy paskowy czy tą mozaikę- który lepszy? chciałabym jakiś różowawy odcień) i jakieś cienie. i jeszcze tu jakimiś bazami dziewczyny kuszą. one są w buteleczkach z pompkami?
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 13:33   #744
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
20 zł.



dzięki, fajna jest.

ja też bym chciała duże zakupy w Inglocie, ale muszę poczekać na jakąś gotówkę. chciałabym pędzel do różu i cienia, korektor jakiś beżowy, rozświetlacz (nie wiem czy paskowy czy tą mozaikę- który lepszy? chciałabym jakiś różowawy odcień) i jakieś cienie. i jeszcze tu jakimiś bazami dziewczyny kuszą. one są w buteleczkach z pompkami?
Mozaiki sa bardziej swiecace, paski sa delikatniejsze. Bazy sa wyciskane, bez pompek
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 15:54   #745
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Mozaiki sa bardziej swiecace, paski sa delikatniejsze. Bazy sa wyciskane, bez pompek
a, dzięki. rozejrzę się za nimi następnym razem.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 16:13   #746
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Inglot

Posiadacie może kremowe pomadki w słoiczkach? Zaczyna mnie męczyć taki jeden dośc mocny kolorek i chciałabym wiedzieć jak się toto na ustach zachowuje, czy nie wysusza i czy długo trwa a jeśli nie to czy równo schodzi z ust?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:30   #747
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: Inglot

Nie wiem jak to z innymi sklepami ale w SCC w Katowicach jakiś czas już trwa wyprzedaż pewnych kolorów do paletek. Okrągłe są za 3 zł, kwadratowe za 4.
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 18:50   #748
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Jest, ale pewnie jeszcze nie we wszystkich Inglotach bo to nowosc kosztuje 45zl, jest bodajze 10 odcieni, wszystkie raczej jasne.
odcieni jest znacznie więcej na szkoleniu o tym było [dziewczyny mi mówiły, ja na szkolenie sie jeszcze nie załapałam] i sa też odcienie baaardzo ciemne

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Agatko a taką fioletową bazę to na całą papkę? No i możesz coś powiedzieć o bazie silikonowej - na kwc (jeśli to ta) to ma takie średnie oceny.
na całą papuchę mozna kłaść można tez na czesci papuchy a baza silikonowa jest jak kazda inna silikonowa baza. nie używałam żadnej wiec porównać nie mogę, jednak klientki z chęcia po nią wracają [jak widać nie wszedzie i nie wszystkie ]

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Posiadacie może kremowe pomadki w słoiczkach? Zaczyna mnie męczyć taki jeden dośc mocny kolorek i chciałabym wiedzieć jak się toto na ustach zachowuje, czy nie wysusza i czy długo trwa a jeśli nie to czy równo schodzi z ust?
uuuuu kłooocham te pomadki mnie fajnie nawilżają, ładnie się trzymają i nie warzą się na ustach jeśli chodzi o to równomierne ścieranie się
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:29   #749
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Inglot

Ojej, no to chyba wpadłam jak ta biedna śliwka
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-03, 19:41   #750
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Inglot

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Agatko a taką fioletową bazę to na całą papkę? No i możesz coś powiedzieć o bazie silikonowej - na kwc (jeśli to ta) to ma takie średnie oceny.
o silikonowej: mam porównanie z bazą sephory [matująca z pompką], dermiki collaction [wygładzająco-matująca] i AA [matująca]. Baza inglota jest z nich wszystkich najcięższa i chyba na co dzień najlepsza nie będzie. Ja ciągle "czułam" ją na twarzy - po kilku użyciach baza powędrowała na targowisko.
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:26.