Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-04, 11:19   #1711
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

napisze to co już napisałam na blogu cathy, żeby wszyscy wiedzieli:

EGM zniosło minimalną kwotę zamówienia trochę było z tym zachodu, bo najpierw im napisałam, że nie da się zamówić samego zestawu darmowych sampli, więc znieśli kwotę 10usd jako minimum, a potem napisałam że paypal nie rozumie jak można wpłacać 0 usd i blokuje zamówienia, więc kit od tej pory kosztował nie 0 a 0,1 USD. Nie wiem czy ich denerwowałam ciągłymi mailami, ale w końcu działa
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:52   #1712
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dominiko niestety nie napisali.

Rozi to super, że już działą. Teraz czekamy na resztę
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 11:53   #1713
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Rozi, to zasypywanie ich mailami będzie Ci wynagrodzone w niebie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 21:44   #1714
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Zastanawiam się nad kupnem kremu pod oczy EGM. Czytałam wątek ale nie znalazłam opinii, poza tym że jest bardzo wydajny. Czy możecie coś napisac o jego działaniu? Jest skuteczny?
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 23:01   #1715
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dalej są jakieś problemy ze stroną?

Bo nie mogę wejść.

trochę się zawiodłam z Lumiere nie znalazłam swojego odcienia (miałam w ręce każdy sensowny kolor- 6 zamównien probkowych ) z EDM mam wszystkie odcienie Beige i Buff (oprocz tych najjasniejszych) trochę Golden i Olive już innych kolorów nie mam siły próbować prawdę mówiąc (ile to kasy poszło a nie widze nic co mogloby mi pasowac)
pokładam nadzieje w EGM

Na zimę odcien mam, teraz na lato zrobił się problem, ale opalenizna wydobyła sporo żółci z mojej skóry (a zawsze kupowałam odcienie Neutralne, bez grama żółci, dla zimnego typu, chyba źle siebie oceniałam )

a i najważniejsze, mam pytanie; w ktorym miejscu mam szukac odcieni jasnosci Medium z Lumiere, podejrzewam że gdzieś druga strona, początek, koniec?
(mam nadzieje że to jest pokolei i że strona wygląda tak jak dawniej, szkoda że się nie otwiera)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 05:29   #1716
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Dalej są jakieś problemy ze stroną?

Bo nie mogę wejść.

trochę się zawiodłam z Lumiere nie znalazłam swojego odcienia (miałam w ręce każdy sensowny kolor- 6 zamównien probkowych ) z EDM mam wszystkie odcienie Beige i Buff (oprocz tych najjasniejszych) trochę Golden i Olive już innych kolorów nie mam siły próbować prawdę mówiąc (ile to kasy poszło a nie widze nic co mogloby mi pasowac)
pokładam nadzieje w EGM

Na zimę odcien mam, teraz na lato zrobił się problem, ale opalenizna wydobyła sporo żółci z mojej skóry (a zawsze kupowałam odcienie Neutralne, bez grama żółci, dla zimnego typu, chyba źle siebie oceniałam )

a i najważniejsze, mam pytanie; w ktorym miejscu mam szukac odcieni jasnosci Medium z Lumiere, podejrzewam że gdzieś druga strona, początek, koniec?
(mam nadzieje że to jest pokolei i że strona wygląda tak jak dawniej, szkoda że się nie otwiera)
Proponuję zamówić próbki za 0,1 $ ja niestety co do jasności nie podpowiem bo lumiere jeszcze do mnie nie dotarło , są zestwy jeżeli chodzi o jasność a kolory tak jak było wcześniej na stronie nie są posegregowane jak trzeba- raczej pomieszane- przeglądnij poprzednie posty ja tak zrobiłam i pomogło, powodzenia w poszukiwaniu
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 10:52   #1717
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Hmmm ale to wątek o EGM a nie o Lumiere.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 10:59   #1718
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Hmmm ale to wątek o EGM a nie o Lumiere.
ale inc0rrect chyba chodziło o znalezienie odpowiednika odcienia z lumiere w egm...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:22   #1719
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ale inc0rrect chyba chodziło o znalezienie odpowiednika odcienia z lumiere w egm...
Teraz dopiero doszukałam się tam sensu
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:25   #1720
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Tak pewnie źle się wyraziłam

chodziło mi o to w którym miejscu mam szukać podkładow odpowiadających jasności podkładom z Lumiere Medium (w formule VV), który podklad z rzędu mam brać, bo trudno mi ocenić, czy wybór zaczyna się od całkiem jaśniutkich podkładów czy od ciemniejszych.

Ikka1 - są zestawy jeśli chodzi o jasność, tzn że w tych darmowych próbkach są takie zestawy? Niestety nie widzę strony więc za bardzo nie wiem o czym mowa, tylko mi ona się nie otwiera?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:38   #1721
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Tak pewnie źle się wyraziłam

chodziło mi o to w którym miejscu mam szukać podkładow odpowiadających jasności podkładom z Lumiere Medium (w formule VV), który podklad z rzędu mam brać, bo trudno mi ocenić, czy wybór zaczyna się od całkiem jaśniutkich podkładów czy od ciemniejszych.

Ikka1 - są zestawy jeśli chodzi o jasność, tzn że w tych darmowych próbkach są takie zestawy? Niestety nie widzę strony więc za bardzo nie wiem o czym mowa, tylko mi ona się nie otwiera?
To ja źle przeczytałam Wybacz

Są zestawy darmowych podkładów, w których wybiera się zestaw próbek wg. formuły (tylko CM albo tylko YG) jako fair, medium itd Wysyłają wtedy kilka próbek zazwyczaj 7-8 o ile dobrze pamiętam z różnych odcieni czyli beże, neutrale, żółcie itd.
Przed zmianami zakładka znajdowała się na górze, nie w dziale Foundiations lecz w osobnym dziale Free Foundation Kit
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 14:54   #1722
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

inc0rrect
Spróbuj TUTAJ. Adres im się zmienił
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:27   #1723
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dostałam dzisiaj ich olivki- okropne - szok bo to takie pomarańczowe ciemne kolory ich zdjęcia nie mają ani kszty prawdy
jak znajdę czas porobię zdjęcia , ciesze się z znanego proszku na noc i zitzap- zapach morderca- ciekawe co powie małż jak otworzy lodówke - czeka go ciężka noc a ja jej już nie moge się doczekać
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:51   #1724
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziękuje dziewczyny za pomoc

już zamawiam
a wiecie może co jest w tym? " OPTIONAL Mixing Kit w/ 5gram jar"?
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 16:53   #1725
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Bierz te ktore sa oznazcone jako light medium albo medium (jakos tak od polowy drugiego rzedu-trzeciego), bo mi sie zdarzyło ze mialam light medium super jasny i taki w sam raz
w lumiere jestem light medium/medium (goldeny) w zaleznosci od ekspozycji na slonce
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 17:04   #1726
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
Bierz te ktore sa oznazcone jako light medium albo medium (jakos tak od polowy drugiego rzedu-trzeciego), bo mi sie zdarzyło ze mialam light medium super jasny i taki w sam raz
w lumiere jestem light medium/medium (goldeny) w zaleznosci od ekspozycji na slonce
dzięki, więc wezme te darmowe probki co teraz są wlasnie w odcieniach light medium i medium.

tylko ile ich moge wziasc, bo pakują mi się do koszyka ile chcę, tylko czy tak mozna?
wkoncu nic mi nie dadza, jak nabiore sobie same kity próbek i jednego soft focusa
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:02   #1727
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ze względu na ograniczone środki zrobiłam dzisiaj małe zamówionko EGM, wzięłam pełnowymiarowego Soft Focusa gdyż jest nie zrównany jako wykończeniówka oraz darmowy zestaw sampli w tonacji light. Nie mogę się doczekać jak to do mnie przyjdzie.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:24   #1728
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Ze względu na ograniczone środki zrobiłam dzisiaj małe zamówionko EGM, wzięłam pełnowymiarowego Soft Focusa gdyż jest nie zrównany jako wykończeniówka oraz darmowy zestaw sampli w tonacji light. Nie mogę się doczekać jak to do mnie przyjdzie.
Muffinko, ile płaciłaś za przesyłkę?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 16:31   #1729
muffinka84
Raczkowanie
 
Avatar muffinka84
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 171
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Muffinko, ile płaciłaś za przesyłkę?
Zapłaciłam 3 $ z małym hakiem, w sumie wyszło ponad 18 $ do zapłacenia.
__________________





muffinka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 17:00   #1730
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja się od ponad tygodnia zastanawiam, o co chodzi z tym Soft Focusem - czemu Wy go tak lubicie? Mam próbkę, którą testowałam już na wszelkie chyba sposoby - wcieranie, omiatanie, flat topem, lhk, duo fiber i wygląda on na mnie naprawdę źle.
Zdecydowanie lepiej wyglądam bez niego. Nie wiem o co tu chodzi, że tyle osób lubi ten puder. Jakaś dziwna jestem.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:09   #1731
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Frantic, a jaki masz odcien? bo one w obrebie odcieni roznia sie moim zdaniem (choc teoretycznie nie powinny). U mnie najlepiej wygladaja pomieszane: Golden z Translucent, solo nie robia takiego wrazenia, zwlaszcza ten drugi jakis "gorszy" mi sie wydaje.
Rozi uratowala dzisiaj Twoja wysylke primera, zapomnialam adresu spisac i Roziaczek wyslal mi na poczcie smsem
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:26   #1732
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Zapłaciłam 3 $ z małym hakiem, w sumie wyszło ponad 18 $ do zapłacenia.
Dzięki Myślałam, że będzie więcejPowoli przygotowuję się do zamówienia nowości i oby w promocji, dlatego pytam.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja się od ponad tygodnia zastanawiam, o co chodzi z tym Soft Focusem - czemu Wy go tak lubicie? Mam próbkę, którą testowałam już na wszelkie chyba sposoby - wcieranie, omiatanie, flat topem, lhk, duo fiber i wygląda on na mnie naprawdę źle.
Zdecydowanie lepiej wyglądam bez niego. Nie wiem o co tu chodzi, że tyle osób lubi ten puder. Jakaś dziwna jestem.
A czego używasz? Bo na mnie SF tez średnio
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:39   #1733
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A ja się od ponad tygodnia zastanawiam, o co chodzi z tym Soft Focusem - czemu Wy go tak lubicie? Mam próbkę, którą testowałam już na wszelkie chyba sposoby - wcieranie, omiatanie, flat topem, lhk, duo fiber i wygląda on na mnie naprawdę źle.
Zdecydowanie lepiej wyglądam bez niego. Nie wiem o co tu chodzi, że tyle osób lubi ten puder. Jakaś dziwna jestem.
Frantic - ale Ty do SF nawet podchodzić nie powinnaś w myśl zasady, ze to, co Tobie odpowiada, na mnie się kompletnie nie sprawdza i odwrotnie. Jak kiedyś znajdę produkt, z którego obie jesteśmy zadowolone, to chyba opić to pójdę (mimo, że ja z tych nie pijących
Właściwie w ciemno mogłam powiedzieć, że SF nie polubisz
Aż dziw bierze, że na minerałach wylądowałam właśnie dzięki Tobie
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:44   #1734
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, a jaki masz odcien? bo one w obrebie odcieni roznia sie moim zdaniem (choc teoretycznie nie powinny). U mnie najlepiej wygladaja pomieszane: Golden z Translucent, solo nie robia takiego wrazenia, zwlaszcza ten drugi jakis "gorszy" mi sie wydaje.
Rozi uratowala dzisiaj Twoja wysylke primera, zapomnialam adresu spisac i Roziaczek wyslal mi na poczcie smsem
Roziaczek jest czwartą atomówką po prostu.

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Frantic - ale Ty do SF nawet podchodzić nie powinnaś w myśl zasady, ze to, co Tobie odpowiada, na mnie się kompletnie nie sprawdza i odwrotnie. Jak kiedyś znajdę produkt, z którego obie jesteśmy zadowolone, to chyba opić to pójdę (mimo, że ja z tych nie pijących
Właściwie w ciemno mogłam powiedzieć, że SF nie polubisz
Aż dziw bierze, że na minerałach wylądowałam właśnie dzięki Tobie
no i trzeba frantic podziękować, gdyby nie ona bloga by nie było


zamówiłam 3 darmowe zestawy (fair YG i CM oraz light YG), dziś wysłane, zobaczymy co oni tam przyślą.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:44   #1735
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Frantic, a jaki masz odcien? bo one w obrebie odcieni roznia sie moim zdaniem (choc teoretycznie nie powinny). U mnie najlepiej wygladaja pomieszane: Golden z Translucent, solo nie robia takiego wrazenia, zwlaszcza ten drugi jakis "gorszy" mi sie wydaje.
Rozi uratowala dzisiaj Twoja wysylke primera, zapomnialam adresu spisac i Roziaczek wyslal mi na poczcie smsem
Mam Goldena. Tak szczerze mówiąc to koszmarnie w nim wyglądam, bo proszek się odznacza od skóry. Gdyby nie to, pewnie bym tak nie narzekała, ale wyglądam jakbym się mąką opruszyła, tak samo źle wygląda na mnie jedwab solo. To bardzo dziwne, bo zawsze tylko odrobinkę stosuję.

Dzięki (Tobie i Rozi). Skrobnij mi pw co Ci wysłać w zamian.

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
A czego używasz? Bo na mnie SF tez średnio

Od kilku miesięcy głównie EGM cover me, na drugim miejscu stary prasowaniec EDM, ostatnio wracam też z powodzeniem do Lumiere VV.
Mówiąc szczerze nie stosuję na te podkłady żadnej wykończeniówki i bardzo sobie chwalę taką opcję Ewentualnie omiatam lekko twarz boronem 16 lub 30 (nie widzę różnicy, oba bardzo lubię), ale częściej dosypuję któryś do podkładu, więc na wierzch nic już nie idzie.

Chyba typowa wykończeniówka nie dla mnie. Z drugiej strony może niepotrzebnie kombinuję, skoro bez pudru ulubione podkłady trzymają się na mnie długo i dobrze.

Cathy Ty chyba masz rację. Ale EGM cover me chyba lubisz z tego co pamiętam? No więc jest jeden wyjątek, musimy to razem opić.

Rozi to aż tyle ode mnie zależało? No popatrz, przespałam to chyba.

Rozi a Ty te zestawy zamawiałaś razem, czy każdy w osobnym zamówieniu? I Ile płaciłaś za przesyłkę?

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-06 o 17:53
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 17:47   #1736
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

frantic, smsa mi wyślij

też nie używam wykończeniówki, a SF jest niezłym priimerem.

co do darmowych kitów, to jest limit jednego na jedno zamówienie, jak w edm.
Złożyłam 3 oddzielne zamówienia i 3 razy opłaciłam przesyłkę, ok. 3,7USD.
Jak dojdą napiszę ile sztuk i co wrzucili do każdego z nich.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-08-06 o 18:12
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:28   #1737
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Mam Goldena. Tak szczerze mówiąc to koszmarnie w nim wyglądam, bo proszek się odznacza od skóry. Gdyby nie to, pewnie bym tak nie narzekała, ale wyglądam jakbym się mąką opruszyła, tak samo źle wygląda na mnie jedwab solo. To bardzo dziwne, bo zawsze tylko odrobinkę stosuję.

Dzięki (Tobie i Rozi). Skrobnij mi pw co Ci wysłać w zamian.




Od kilku miesięcy głównie EGM cover me, na drugim miejscu stary prasowaniec EDM, ostatnio wracam też z powodzeniem do Lumiere VV.
Mówiąc szczerze nie stosuję na te podkłady żadnej wykończeniówki i bardzo sobie chwalę taką opcję Ewentualnie omiatam lekko twarz boronem 16 lub 30 (nie widzę różnicy, oba bardzo lubię), ale częściej dosypuję któryś do podkładu, więc na wierzch nic już nie idzie.

Chyba typowa wykończeniówka nie dla mnie. Z drugiej strony może niepotrzebnie kombinuję, skoro bez pudru ulubione podkłady trzymają się na mnie długo i dobrze.
O_o moje ulubione firmy/formuły (oprócz prasowanca). Ja właśnie szukam jakiejś sensownej wykończeniówki, bo obecnie mam wszystko w jednym - Hauschke, ryż, boron, primer JMW i nie wiadomo, co jeszcze Pewno sobie w końcu z CS coś uważę na bazie silicy, ale wszystko po kolei Jak będziesz miala ochotę, o popróbuj łączyć CM i YG z EGM - u mnie lepiej się wtapia i o dziwo lepiej kryje niż samo CM. ja lubię wykończeniówkę, bo przy primerze mam wrażenie, ze mniej filtra ścieram
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:49   #1738
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
O_o moje ulubione firmy/formuły (oprócz prasowanca). Ja właśnie szukam jakiejś sensownej wykończeniówki, bo obecnie mam wszystko w jednym - Hauschke, ryż, boron, primer JMW i nie wiadomo, co jeszcze Pewno sobie w końcu z CS coś uważę na bazie silicy, ale wszystko po kolei Jak będziesz miala ochotę, o popróbuj łączyć CM i YG z EGM - u mnie lepiej się wtapia i o dziwo lepiej kryje niż samo CM. ja lubię wykończeniówkę, bo przy primerze mam wrażenie, ze mniej filtra ścieram
Tzn. ja to chyba trochę inaczej rozumiem, bo primera nie zaliczam do wykończeniówki.
Pod podkład od dawna dawałam samą silicę, od pewnego czasu przerzuciłam się na primer od jmw, który jest dla mnie genialny i bardzo żałuję, że nie mogę sobie kupić gdzieś takiego w dużym opakowaniu. I też uważam, że stosując primer mniej się filtra ściera (inna sprawa, czy tak jest naprawdę).
Jako wykończeniówkę rozumiem to co kładę na podkład i tu jak wspominałam ideału nie znalazłam, ale z drugiej strony bez pudru wyglądam naprawdę dobrze.

Nad YG zastanawiałam się kilka razy czy brać, ale doszłam do wniosku że mniej kryjącą formułą od Cover Me jest dla mnie właśnie Lumiere VV i sądziłam, że to będzie taki odpowiednik YG.
Jeżeli się mylę, to zaraz zamówię też próbki YG bo przymierzam się właśnie do darmowego kita.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 18:54   #1739
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tzn. ja to chyba trochę inaczej rozumiem, bo primera nie zaliczam do wykończeniówki.
Pod podkład od dawna dawałam samą silicę, od pewnego czasu przerzuciłam się na primer od jmw, który jest dla mnie genialny i bardzo żałuję, że nie mogę sobie kupić gdzieś takiego w dużym opakowaniu. I też uważam, że stosując primer mniej się filtra ściera (inna sprawa, czy tak jest naprawdę).
Jako wykończeniówkę rozumiem to co kładę na podkład i tu jak wspominałam ideału nie znalazłam, ale z drugiej strony bez pudru wyglądam naprawdę dobrze.

Nad YG zastanawiałam się kilka razy czy brać, ale doszłam do wniosku że mniej kryjącą formułą od Cover Me jest dla mnie właśnie Lumiere VV i sądziłam, że to będzie taki odpowiednik YG.
Jeżeli się mylę, to zaraz zamówię też próbki YG bo przymierzam się właśnie do darmowego kita.
Frantic nam pasują podobne rzeczy. Bierz YG - spodoba Ci się SF nie próbowałam, ale z wykończeniówki to znów Lauressem będę kusić, bo Finishing Touch jest świetny
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 19:08   #1740
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tzn. ja to chyba trochę inaczej rozumiem, bo primera nie zaliczam do wykończeniówki.
Pod podkład od dawna dawałam samą silicę, od pewnego czasu przerzuciłam się na primer od jmw, który jest dla mnie genialny i bardzo żałuję, że nie mogę sobie kupić gdzieś takiego w dużym opakowaniu. I też uważam, że stosując primer mniej się filtra ściera (inna sprawa, czy tak jest naprawdę).
Jako wykończeniówkę rozumiem to co kładę na podkład i tu jak wspominałam ideału nie znalazłam, ale z drugiej strony bez pudru wyglądam naprawdę dobrze.

Nad YG zastanawiałam się kilka razy czy brać, ale doszłam do wniosku że mniej kryjącą formułą od Cover Me jest dla mnie właśnie Lumiere VV i sądziłam, że to będzie taki odpowiednik YG.
Jeżeli się mylę, to zaraz zamówię też próbki YG bo przymierzam się właśnie do darmowego kita.
No ja kładę to samo pod spód i na wierzch, nie chce mi się tak bawić Powiedz Ty mi, czy Boron 16 może zapychać, względnie powodować mini wysyp grudek? Bo przez to, że wszystko zmieszałam, nie wiem co mi szkodzi. Pojawiły się po dodaniu boronu, ale to może być niezwiązane z minerałami a z dietą, bo ostatni miesiąc przeżyłam niemal wylącznie na drożdżówkach

YG jest ciut mniej kryjąca, ale wyposazona w próbki EGM z czterech źródeł i z żadnym pasującym kolorem zaczęlam kombinować i mix CM z YG sprawdza mi się najlepiej - CM kryje (i mnie robi niemal PSa) a YG daje takiej gładkości i prawdziwego PS

Tak teraz myślę, ze YG to może być dobra wykończeniówka dla Ciebie. Ja by brała sample

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Frantic nam pasują podobne rzeczy. Bierz YG - spodoba Ci się SF nie próbowałam, ale z wykończeniówki to znów Lauressem będę kusić, bo Finishing Touch jest świetny
Mnie Lauress średnio przypadł do gustu, ale wykończeniówki nie testowałam po tragedii z podkladami, więc może, może
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.