Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-21, 10:54   #931
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
To jak, miśki, w październiku kolejny nalot na Barską?
No oczywiście, że tak!
Szkoda, ze do października taaaaak daleko... Zapewnimy sobie rozrywke zastępczą w postaci China Glaze?

Kattie, mówisz o kolekcji Suede? Też mi się bardzo podoba
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:02   #932
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Szkoda, ze do października taaaaak daleko... Zapewnimy sobie rozrywke zastępczą w postaci China Glaze?
Kiedy? Oby jak najszybciej
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:40   #933
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
No oczywiście, że tak!
Szkoda, ze do października taaaaak daleko... Zapewnimy sobie rozrywke zastępczą w postaci China Glaze?

Kattie, mówisz o kolekcji Suede? Też mi się bardzo podoba
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Kiedy? Oby jak najszybciej
W przyszłym tygodniu może? Muszę tylko sprawdzić w jakich godzinach otwarta jest ta hurtownia na Solidarności
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:02   #934
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu może? Muszę tylko sprawdzić w jakich godzinach otwarta jest ta hurtownia na Solidarności
Mi pasuje, zresztą dostosuję się, zbyt ciężko mi ostatnio opanować manię
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:09   #935
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Hej wczoraj byłam w hurtowni na Solidarności, dużo rzeczy przebranych, kolorów frenczowych prawie nie ma; czekają na dostawę, teraz ma być jakiś remont. Mają dużo czerwieni, sama jedną wczoraj nabyłam Otwarte mają do 17.
Okazało się, że Barską mam dwa kroki od biura, więc na pewno się tam wybiorę w przyszłym tygodniu.
Orientujecie się w jakiej cenie jest OPI? Szukam też jakieś dobrego Top Coat'a, nie wiem co wybrać. Kattie może Ty mi doradzisz?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:30   #936
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Orientujecie się w jakiej cenie jest OPI? Szukam też jakieś dobrego Top Coat'a, nie wiem co wybrać. Kattie może Ty mi doradzisz?
Lakiery O.P.I są po 26zł w cenie hurtowej.
Co do Top'ów to ja polecam Rapid Dry z O.P.I - jeden mankament - dosyć szybko gęstnieje ale pieknie nabłyszcza i wysycha błyskawicznie. Jeżeli nie zależy Ci na czasie to druga alternatywa Glosser z Orly - pieknie sie błyszczy i idealnie wykańcza, ale dłużej schnie.

A ja dzisiaj sobie noszę ... Strawberry Margarita

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-08-21 o 14:33
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:40   #937
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Dziękuję za odpowiedź; może macie ochotę żeby wpaść w następnym tygodniu na Barską?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 14:51   #938
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź; może macie ochotę żeby wpaść w następnym tygodniu na Barską?
No pewnie, tylko o ktorej? I którego dnia? Otwierają o 10-tej...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:53   #939
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Lakiery O.P.I są po 26zł w cenie hurtowej.
Co do Top'ów to ja polecam Rapid Dry z O.P.I - jeden mankament - dosyć szybko gęstnieje ale pieknie nabłyszcza i wysycha błyskawicznie. Jeżeli nie zależy Ci na czasie to druga alternatywa Glosser z Orly - pieknie sie błyszczy i idealnie wykańcza, ale dłużej schnie.

A ja dzisiaj sobie noszę ... Strawberry Margarita
No OK, ale żeby dostać cenę hurtową, też musisz spełniać jakieś tam warunki. Jak przyjdziesz na żywioł, niejako "z ulicy" (sorry ), zaśpiewają 42 zł Niektóre dziewczyny z wizażu mają zniżki dzięki uprzejmości pani Moniki z OPI, wtedy się opłaca, bo tak normalnie - nie kupiłabym.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 16:38   #940
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Trzeba by się zorientować, czy hiszpańska kolekcja juz jest w Polsce, w USA pojawila się w sierpniu...
Ciagle zapominam ze w Polsce troche pozniej sie pewnie pojawi...
Chyba konsystencja zalezy od koloru....
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 16:58   #941
Oczko160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Tez mi sie wydaje ze czeka nie na pazdziernik nie mialo sensu wiec zamowilam przez ebay i przyszlo w ciagu...4 dni!!
Zamowilam 6 odcieni z tej kolekcji i musze powiedziec ze bardzo podoba mi sie konsystencja tej kolekcji (i pedzelek jakby inny? ale moze mi sie sni). Ale uwielbiam kolory!!

Edytowane przez Oczko160
Czas edycji: 2009-08-21 o 17:01
Oczko160 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 21:09   #942
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Talking Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Mi pasuje, zresztą dostosuję się, zbyt ciężko mi ostatnio opanować manię
Bo obsesję trzeba pielęgnować, a nie zwalczać! Nie wiedziałaś ?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
W przyszłym tygodniu może? Muszę tylko sprawdzić w jakich godzinach otwarta jest ta hurtownia na Solidarności
Jak przyjemnie znów się zrobiło na wątku A kolekcja jesienna już jest w PL? Mnie kusi, prócz Thunderbird i Short & Sassy, także Recycle. To moja nowa (na razie wirtualna! ) miłość, zapoczątkowana przez You don't know Jacques! OPI

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No pewnie, tylko o ktorej? I którego dnia? Otwierają o 10-tej...
Heh, jak takie fajowe zniżki załatwicie, to ja ogłaszam wszem i wobec, że lakierów muszmieciowych mam jeszcze dłuuuugą listę! Chętnie dołączę do zakupów, jeśli można

Cytat:
Napisane przez Oczko160 Pokaż wiadomość
Tez mi sie wydaje ze czeka nie na pazdziernik nie mialo sensu wiec zamowilam przez ebay i przyszlo w ciagu...4 dni!!
Zamowilam 6 odcieni z tej kolekcji i musze powiedziec ze bardzo podoba mi sie konsystencja tej kolekcji (i pedzelek jakby inny? ale moze mi sie sni). Ale uwielbiam kolory!!
Na którymś z blogów czytałam, że pędzelki są faktycznie zmienione

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2009-08-21 o 21:12
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:35   #943
Oczko160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No OK, ale żeby dostać cenę hurtową, też musisz spełniać jakieś tam warunki. Jak przyjdziesz na żywioł, niejako "z ulicy" (sorry ), zaśpiewają 42 zł Niektóre dziewczyny z wizażu mają zniżki dzięki uprzejmości pani Moniki z OPI, wtedy się opłaca, bo tak normalnie - nie kupiłabym.
A tak z ciekawości nie wiesz moze jakie to sa warunki konkretnie?

No wlanie myslalm ze te pedzelki sa troche..inne. Dla mnie sa wygodniejsze, jakos latiwej mi sie nimi maluje, ale moje kolezanki nie przepadaja za nimi.
Oczko160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:58   #944
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Basia - tak o Suede mi chodziło
Estella - tak szczerze to nie mam dużych doświadczeń co do top coatów, bo obecnie najczęściej używam odżywki Nail Tek Hydration I (kiedyś na All trafiłam na okazję i kupiłam ok 20 sztuk za ok. 100 zł, więc je już 3 rok używam ), z OPI nie miałam utwardzaczy, miałam SH Mega Shine ale tego nie polecam (normalnie się marszczy po zaschnięciu), teraz mam też Speedey od Creative Nail Design (na targach kosztował 15 zł ) i jestem z niego zadowolona bardzo. Ale też wiele słyszałam o Seche - ponoć najepszy, można go dostać też na Solidarnosci, ale nie interesowałam się ceną na razie (jak skończą mi się Nail Teki to go kupię bo bardzo chcę wypróbować)

Co do rabatu na Barskiej: był taki okres, w którym na hasło wizaż.pl można było kupić lakiery taniej. Te osoby które w danym czasie skorzystały z okazji i kupiły wówczas kilka lakierów zostały wpisane na listę rabatową i mogą korzystać z rabatu (to był taki swego rodzaju prezent dla fanek OPI od Pani Moniki Król), dotyczyło to dziewczyn aktywnych na wątku o OPI. Teraz niestety ale ta opcja nie obowiązuje, bo firma Beauty In nie może dawać rabatów wszystkim kto tylko zechce. Ale nadal na targach lakiery są taniej, ok. 26-28 zł za szt. (bywaja też promocje że przy zakupie 20 szt lakierów są one po 20 zł).

Co do jesiennej kolekcji China Glaze : najlepiej zadzwonić podać Pani na Solidarnosci nazwy, może je skołuje, ale szczerze wątpię. Niedawno pojawiła się kolekcja Summer 2009, więc na jesienną przyjdzie poczekać tak jak na OPI
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:09   #945
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Uuu, to zmartwiłaś mnie tym potencjalnym brakiem kolekcji jesiennej ChG.

Co do Seche- też mam na niego chcicę, na stronie widziałam że mają zaq 132pln wersję z uzupełniaczem (118ml + 15ml). Korci jak diabli, ale nie wiem, jak długo mogłabym taki otwarty już uzupełniacz przechowywać. Mam resztki Poshe, który jest często porównywany do Seche Vite, i jestem zachwycona.

Co do zniżek w OPI- nam, grupie opętanych, chyba nie będzie ciężko kolejną zniżkę wywalczyć?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:47   #946
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Oczko160 Pokaż wiadomość
Tez mi sie wydaje ze czeka nie na pazdziernik nie mialo sensu wiec zamowilam przez ebay i przyszlo w ciagu...4 dni!!
A od jakiegoś konkretnie sprawdzonego sprzedawcy 4 dniowy termin to rewelacja, czasami dłużej czekam na paczki z Łodzi

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Co do zniżek w OPI- nam, grupie opętanych, chyba nie będzie ciężko kolejną zniżkę wywalczyć?
Jejku nie wiem jak to jest ze zniżkami sorki bo rozpedziłam się z tą cena hurtową, nie wiedziałam że musicie "walczyc" o rabat

Edytowane przez DevilInside
Czas edycji: 2009-08-21 o 22:49
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 23:17   #947
Oczko160
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 114
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
A od jakiegoś konkretnie sprawdzonego sprzedawcy 4 dniowy termin to rewelacja, czasami dłużej czekam na paczki z Łodzi
nazywa się nailderoyale http://stores.shop.ebay.pl/NaildeRoyale__W0QQ_armrsZ1
nie wiem czy mi sie tak poszczescilo? bo nawet jak zamawialam do anglii czekalam minimum tydzien. az sie sama zdziwialam. tylko ze poniewaz zlozylam duze zamowienie dostalam kurierska przesylke gratis (FedExem) i udalo mi sie ominac sluzby celne
Oczko160 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 01:29   #948
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Oczko160 Pokaż wiadomość
A tak z ciekawości nie wiesz moze jakie to sa warunki konkretnie?
Niestety nie wiem, musiałabyś dowiadywać się u źródła.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Co do zniżek w OPI- nam, grupie opętanych, chyba nie będzie ciężko kolejną zniżkę wywalczyć?
Jam gwarancją otrzymania zniżki Kattie też

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Jejku nie wiem jak to jest ze zniżkami sorki bo rozpedziłam się z tą cena hurtową, nie wiedziałam że musicie "walczyc" o rabat
Przepraszać nie masz za co I walczyć to może za dużo powiedziane, wszystko pięknie wytłumaczyła już Kattie Na szczęście parę z nas się załapało
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 07:06   #949
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jam gwarancją otrzymania zniżki Kattie też
A czy któraś z Was będzie niedługo w okolicach Barskiej?


Kattie pani na Solidarności polecała mi właśnie nabłyszczacz Seche - cena mnie troszkę odstraszyła, chyba wybiorę się na targi kosmetyczne, może uda mi się upolować taniej.
Ogólnie nałożyłam wczoraj lakier na odżywkę podkładową NailTeka i nie wygląda to ładnie, nie wiem co się stało z odżywką. Paznokcie są matowe i chropowate, tak jakby lakier wniknął w odżywkę. Dodam dziś drugą warstwę lakieru, może będą wyglądać normalnie.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 08:18   #950
KattiePL
Zadomowienie
 
Avatar KattiePL
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Marki/Warszawa
Wiadomości: 1 166
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Estella ta odżywka Nail Teka ma matowe wykończenie, więc nie nadaje się pod 1 tylko warstwę lakieru. 2 to min, a czasem też dodaje utwardzacz. Jeśli chodzi o Seche to nie ma co liczyć, że na targach będzie taniej rozprowadza go EF, a ich normalne ceny są już "hurtowymi" więc na targach nie ma nic taniej (dlatego China Glaze jest po 18 zł), co najwyżej można wybrać coś z wyprzedawanych lakierów (ale tylko pod warunkiem, że EF chce się pozbyć całej kolekcji - na wyprzedaż ChG raczej nie ma co liczyć)
__________________
Mój własny blog paznokciowy

Razem z kilkoma dziewczynami tworzymy KLUB LAKIEROWY - katalog lakierów do paznokci, ale regulamin forum zabrania mi podania jego adresu.
(Google)
KattiePL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:03   #951
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Wiem, że jest matowy, ale wcześniej w ogóle się nie odznaczał pod lakierami. No trudno, trzeba będzie zainwestować w Seche
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:09   #952
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Jam gwarancją otrzymania zniżki Kattie też
Koffam Was I Aggie też
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Przepraszać nie masz za co I walczyć to może za dużo powiedziane, wszystko pięknie wytłumaczyła już Kattie Na szczęście parę z nas się załapało
No ja z tym wywalczeniem to tak w przenośni, jakby nam kazali kupić ileśtam lakierów by dostać dodatkowe zniżku

Jak mnie ten Seche kusi
Idę pytać na MUA, ile można toto otwarte trzymać.
Szkoda, że to nie perfumy- można by kupić i się podzielić...
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:15   #953
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was będzie niedługo w okolicach Barskiej?
Do tej pory nie planowałam, ale po poczytaniu wątku nabrałam ochoty Może jakoś w przyszłym tygodniu?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Koffam Was I Aggie też
Nie ma to, jak wizażowe miłości opętanych manią na punkcie tych samych produktów

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
No ja z tym wywalczeniem to tak w przenośni, jakby nam kazali kupić ileśtam lakierów by dostać dodatkowe zniżku
A w to nie wątpię akurat, że łatwo dobiłybyśmy do wymaganej liczby

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Jak mnie ten Seche kusi
Idę pytać na MUA, ile można toto otwarte trzymać.
Szkoda, że to nie perfumy- można by kupić i się podzielić...
Moje marzenie dzielenie się lakierami, robienie próbek kolorów... szkoda, że się nie da.


Dziewczyny, a nie szykują się czasem w niedalekiej przyszłości jakieś targi?
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:37   #954
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Do tej pory nie planowałam, ale po poczytaniu wątku nabrałam ochoty Może jakoś w przyszłym tygodniu?

Dziewczyny, a nie szykują się czasem w niedalekiej przyszłości jakieś targi?
To ja bardzo chętnie się dołączę
Targi na pewno będą w październiku, wydaje mi się, że powinny być jeszcze jedne na Torwarze, ale nie wiem kiedy.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 11:54   #955
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Do tej pory nie planowałam, ale po poczytaniu wątku nabrałam ochoty Może jakoś w przyszłym tygodniu?
idę na nailgal przeglądać zdjęcia- chętnie dołączę do zakupów, jeśli jakaś dobra duszyczka by mi znów wysłała


Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Moje marzenie dzielenie się lakierami, robienie próbek kolorów... szkoda, że się nie da.
Jakby się uprzeć, to by się jakoś dało podzielić ten refill Seche, ale trzeba by najpierw nagromadzić puste, wymyte acetonem buteleczki
Ale ze 118ml mamy aż ok 7-8 buteleczek 15ml, duuuużo tego.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:57   #956
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
idę na nailgal przeglądać zdjęcia- chętnie dołączę do zakupów, jeśli jakaś dobra duszyczka by mi znów wysłała
Jasne, nie wiem, czy Aggie będzie miała ochotę się wybrać, ale ja Ci chętnie wyślę

Edit: hehe, pierwsza :P ale się zgrałyśmy
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:57   #957
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
idę na nailgal przeglądać zdjęcia- chętnie dołączę do zakupów, jeśli jakaś dobra duszyczka by mi znów wysłała
No, ja moge być tą dobra duszą
Rayne, co za zwątpienie we mnie, JA bym nie miala ochoty się wybrać...?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 13:02   #958
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
No, ja moge być tą dobra duszą
Rayne, co za zwątpienie we mnie, JA bym nie miala ochoty się wybrać...?
Nie no, gdzieżbym śmiała wątpić Super, im więcej osób, tym lepiej.

A z akcentów humorystycznych zerknijcie na to - http://allegro.pl/item715446313_opi_...cm_gratis.html
Nazwa koloru mnie rozwaliła kto zna butelki OPI od spodu, ten wie, o co chodzi
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:26   #959
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Nie no, gdzieżbym śmiała wątpić Super, im więcej osób, tym lepiej.

A z akcentów humorystycznych zerknijcie na to - http://allegro.pl/item715446313_opi_...cm_gratis.html
Nazwa koloru mnie rozwaliła kto zna butelki OPI od spodu, ten wie, o co chodzi
Oplułam monitor

Ale ja głupia jestem, mam 15 tych samych kolorów, bo na każdym jednym jest napisane "Peel here"
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 14:41   #960
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A z akcentów humorystycznych zerknijcie na to - http://allegro.pl/item715446313_opi_...cm_gratis.html
Nazwa koloru mnie rozwaliła kto zna butelki OPI od spodu, ten wie, o co chodzi
O matko...
Ktoś może napisze do tego biedaka i wyjasni mu, że to niezupełnie tak...
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Oplułam monitor

Ale ja głupia jestem, mam 15 tych samych kolorów, bo na każdym jednym jest napisane "Peel here"
No i ślepa w dodatku, bo codziennie malujesz paznokcie na wydawałoby się inny kolor, a tu ZONK - to przeciez to samo
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.