Guerlain - kolorówka cz. II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-12, 11:49   #1561
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Załamałyście mnie tym zapychaniem przez Narce. Włanie moje ma kurier dostarczyc we wtorek bo wczoraj przyjechał wczesniej gdy byłam jeszcze w pracy
W kwestii prasowanych Meteorytów i ich zużywania to ja się namiętnie miziałam Beige Lumineux i po pół roku używania środkowego-jasnego kołeczka już nie mam, środek "lata" osobno po puderniczce a na zewnętrznym pasku widać wciąż wypustki.I w związku z tym teraz nie używam bo za ciemny na teraz, poczeka do lata.
A czy Was zatykały prasowane Meteoryty - nie limitowane? mnie nie
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 11:53   #1562
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Bale są naprawdę śliczne A tsarina i ndm lecą w świat, przygarnę za nie coś, co mnie nie będzie irytowało.

Nacre nałożyłam na bazę, podkład i puder sypki, ale innym pędzlem i zamiast meteorków. I tak mnie jakoś zbombkował
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 11:53   #1563
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Mnie chyba tez Nacre zapychaja Po tym jak tu przeczytalam,ze macie z tym problem,skojarzylam fakty,ze i u mnie cos zaczelo sie dziac na twarzy,a ja glupia zwalalam to na kwasy... Od dzis nie bede uzywac i poobserwuje jak sie bedzie skora zachowywac...
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 11:57   #1564
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Załamałyście mnie tym zapychaniem przez Narce. Włanie moje ma kurier dostarczyc we wtorek bo wczoraj przyjechał wczesniej gdy byłam jeszcze w pracy
W kwestii prasowanych Meteorytów i ich zużywania to ja się namiętnie miziałam Beige Lumineux i po pół roku używania środkowego-jasnego kołeczka już nie mam, środek "lata" osobno po puderniczce a na zewnętrznym pasku widać wciąż wypustki.I w związku z tym teraz nie używam bo za ciemny na teraz, poczeka do lata.
A czy Was zatykały prasowane Meteoryty - nie limitowane? mnie nie
nie limitowanych nie używałam i mimo tej przygody z nacre, przymierzam się do mythic

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Mnie chyba tez Nacre zapychaja Po tym jak tu przeczytalam,ze macie z tym problem,skojarzylam fakty,ze i u mnie cos zaczelo sie dziac na twarzy,a ja glupia zwalalam to na kwasy... Od dzis nie bede uzywac i poobserwuje jak sie bedzie skora zachowywac...
ja zwaliłam na even better... a to na pewno nacre, bo odstawiłam i niespodzianek brak.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 11:57   #1565
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Załamałyście mnie tym zapychaniem przez Narce. Włanie moje ma kurier dostarczyc we wtorek bo wczoraj przyjechał wczesniej gdy byłam jeszcze w pracy
W kwestii prasowanych Meteorytów i ich zużywania to ja się namiętnie miziałam Beige Lumineux i po pół roku używania środkowego-jasnego kołeczka już nie mam, środek "lata" osobno po puderniczce a na zewnętrznym pasku widać wciąż wypustki.I w związku z tym teraz nie używam bo za ciemny na teraz, poczeka do lata.
A czy Was zatykały prasowane Meteoryty - nie limitowane? mnie nie
No właśnie - ja kupiłam Nacre po fali zachwytów, bez czekania na dalsze oceny... Stuprocentowej pewności co do zapychania jeszcze nie mam - zacznę używać za kilka dni i zobaczymy jak to się skończy. Najgorsze, że mam jeszcze zapasowe opakowanie.
Fajnie, że piszesz,że reszta prasowańców Cię nie zapchała, bo na lato chciałam kupić Beige Lumineux. Masz może jeszcze opakowania pudrów i mogłabyś sprawdzić czy mają identyczny skład? A może do Nacre dodali jakieś paskudztwo?

Coraz więcej nas poszkodowanych przez nacre... Coś w tym musi być. Ja chyba dam mu jeszcze jedną szansę, ostatnią...

Edytowane przez RedShine
Czas edycji: 2009-12-12 o 12:00
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:09   #1566
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Red ja używam beige lumineux i kocham ze względu na czysty chłodny beż i nadają mi taki zdrowy odcień skóry, ja nie jestem jakaś tam super opalona ani blada - taka beżowa
No i od kiedy ich używam to mam niestety pozapychane wągry na nosie tzn. tak kiedyś nie rzucało się to w oczy i wyciskałam sobie koło nosa tak może z raz na miesiąc, a ostatnio co się nie przyjrzę w lustrze to mam aż takie czarne kropeczki (nigdy nie miewałam) i co wycisnę to coś tam jest . Wybaczcie takie obrazowe opisywanie z detalami Także może wszystkie prasowańce zapychają? U mnie to jest tylko koło nosa i na nosie, z resztą twarzy nie mam problemów.
A pudru używam dużo i często na całą twarz pędzlem lub puszkiem.
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:10   #1567
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Beige lumineux jest cudny na lato, kocham go najbardziej z moich malowideł i bardzo sie cieszę że to nie limitowanka.
niestety nie mam skladu lumineux
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 12:24   #1568
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

A ja Nacre uwielbiam....Nakładam na podkład mineralny Bare Escentuals i puderek Mineral veil i może przez to cerę mam idealną, bez zaskórniaków.A Nacre nakladam duuuużo , bo mi się polamał - spadł mi na ziemię w zamkniętym pudełku i wygląda tak , że nie chcialybyście go zobaczyc.Masakra!Mogę wam powiedziec , jaka jest grubośc pudru - około 7mmNa szczęscie zapasówka już leci! Chciałam sobie kupic Imperiale , ale jak dla to za dużo bombki na twarzy....chociaż teraz jest -20% w Sephorze , więc jeszcze pomyślę....
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:44   #1569
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Ja zużyłam już prawie całe Beige Luminex i nie widzę efektu zapychania. Zdziwiałam sie jak napisałyscie ze was zapycha, bo mnie sporo kosmetyków zapycha, a te mi w 100% służą. Daja śliczny efekt - buzia jest roświetlona tak naturalnie, jakby miała tak sama z siebie Właśnie poluję na zapas.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
A ja Nacre uwielbiam....Nakładam na podkład mineralny Bare Escentuals i puderek Mineral veil i może przez to cerę mam idealną, bez zaskórniaków.A Nacre nakladam duuuużo , bo mi się polamał - spadł mi na ziemię w zamkniętym pudełku i wygląda tak , że nie chcialybyście go zobaczyc.Masakra!Mogę wam powiedziec , jaka jest grubośc pudru - około 7mmNa szczęscie zapasówka już leci! Chciałam sobie kupic Imperiale , ale jak dla to za dużo bombki na twarzy....chociaż teraz jest -20% w Sephorze , więc jeszcze pomyślę....
Jak pierwszy raz obejzałam imperiale to też pomyslałam :,,błysk totalny", ale uległam i wypróbowałam je na buzi. Na twarzy efekt jest zupełnie inny. Nie uzywam ich na całą twarz, ale na policzki, skronie i po bokach twarzy, dają śliczną poswiatę.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 12:58   #1570
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Red ja używam beige lumineux i kocham ze względu na czysty chłodny beż i nadają mi taki zdrowy odcień skóry, ja nie jestem jakaś tam super opalona ani blada - taka beżowa
No i od kiedy ich używam to mam niestety pozapychane wągry na nosie tzn. tak kiedyś nie rzucało się to w oczy i wyciskałam sobie koło nosa tak może z raz na miesiąc, a ostatnio co się nie przyjrzę w lustrze to mam aż takie czarne kropeczki (nigdy nie miewałam) i co wycisnę to coś tam jest . Wybaczcie takie obrazowe opisywanie z detalami Także może wszystkie prasowańce zapychają? U mnie to jest tylko koło nosa i na nosie, z resztą twarzy nie mam problemów.
A pudru używam dużo i często na całą twarz pędzlem lub puszkiem.
Tego właśnie szukam! Widzę, że masz problemy z zaskórnikami "tylko", ja wolę obrazowo nie opisywać swoich niespodzianek

A taką miałam ładną skórę po ostatniej mikrodermabrazji...

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Beige lumineux jest cudny na lato, kocham go najbardziej z moich malowideł i bardzo sie cieszę że to nie limitowanka.
niestety nie mam skladu lumineux
Kusi coraz bardziej.... Szkoda, że nie masz składu, może to byłaby jakaś wskazówka.

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
nie limitowanych nie używałam i mimo tej przygody z nacre, przymierzam się do mythic
Ja chyba mimo wszystko przymierzę się do beżowych prasowańców...

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
A ja Nacre uwielbiam....Nakładam na podkład mineralny Bare Escentuals i puderek Mineral veil i może przez to cerę mam idealną, bez zaskórniaków.A Nacre nakladam duuuużo , bo mi się polamał - spadł mi na ziemię w zamkniętym pudełku i wygląda tak , że nie chcialybyście go zobaczyc.Masakra!Mogę wam powiedziec , jaka jest grubośc pudru - około 7mmNa szczęscie zapasówka już leci! Chciałam sobie kupic Imperiale , ale jak dla to za dużo bombki na twarzy....chociaż teraz jest -20% w Sephorze , więc jeszcze pomyślę....
Ale miałaś przejścia z tym pudrem! Niby tylko rzecz, ale mnie serce by bolało

7 mm to nawet całkiem sporo. Też mam zapasowy, bo moja cera po nim była naprawdę cudna, w sensie efektu photoshopa. Ale jak faktycznie pogarsza mi cerę to ja mu grzecznie podziękuję... Z żalem...

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Ja zużyłam już prawie całe Beige Luminex i nie widzę efektu zapychania. Zdziwiałam sie jak napisałyscie ze was zapycha, bo mnie sporo kosmetyków zapycha, a te mi w 100% służą. Daja śliczny efekt - buzia jest roświetlona tak naturalnie, jakby miała tak sama z siebie Właśnie poluję na zapas.
To może jednak jest nadzieja? Nacre rozumiem nie miałaś?

Ja jeszcze jestem w fazie testów. Zauważyłam pogorszenie mojej cery, ale zaczęłam myśleć, że to wina Nacre dopiero jak dziewczyny napisały, że chyba zapycha. No nic - poczekamy, zobaczymy.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:07   #1571
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


To może jednak jest nadzieja? Nacre rozumiem nie miałaś?

Ja jeszcze jestem w fazie testów. Zauważyłam pogorszenie mojej cery, ale zaczęłam myśleć, że to wina Nacre dopiero jak dziewczyny napisały, że chyba zapycha. No nic - poczekamy, zobaczymy.
Nacre nie mam - jeszcze , ale beige polecam. U mnie są same korzysci z używanie prasowanych meteorytów.
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 13:10   #1572
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

nie chce ulegać zbiorowej histerii, ale zdaje się że i mi Nacre własnie zaszkodziły na cerę, od rana jestem muchomorem

A niech to ....
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:13   #1573
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Nacre nie mam - jeszcze , ale beige polecam. U mnie są same korzysci z używanie prasowanych meteorytów.
Ja jak dotąd też widziałam same korzyści i chciałabym bardzo, żeby tak zostało...

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
nie chce ulegać zbiorowej histerii, ale zdaje się że i mi Nacre własnie zaszkodziły na cerę, od rana jestem muchomorem

A niech to ....
Matko! Majade, strasznie mi przykro... Ależ Ty masz wrażliwą cerę. Co oni dodali do tego pudru...
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:18   #1574
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
nie chce ulegać zbiorowej histerii, ale zdaje się że i mi Nacre własnie zaszkodziły na cerę, od rana jestem muchomorem

A niech to ....
ciekawe co oni do tych nacre dodali
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:22   #1575
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ciekawe co oni do tych nacre dodali
No właśnie, też o tym pomyślałam. Jako limitowankę pewnie uraczyli ten puder jakimś "cudem"

Jedyne wyjście to chyba porównać skład Nacre i pozostałych prasowańców.
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:23   #1576
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Matko! Majade, strasznie mi przykro... Ależ Ty masz wrażliwą cerę. Co oni dodali do tego pudru...

no niestety, z cerą mam wieczne problemy mimo, że juz od jakiegoś czasu nie jestem nastolatką. Jeszcze będę się obserwować, bo mam trzech podejrzanych: użyłam po przerwie pryzmy prasowane Givenchy (wcześniej nie miałam kłopotów), nowy minerał (tu raczej wątpię) i Nacre. Człowiek chce sie upiększyć i o

Przykro, bo wszystkie sie starasznie napalałyśmy a niezadowolonych przybywa
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:30   #1577
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

no niestety, z cerą mam wieczne problemy mimo, że juz od jakiegoś czasu nie jestem nastolatką. Jeszcze będę się obserwować, bo mam trzech podejrzanych: użyłam po przerwie pryzmy prasowane Givenchy (wcześniej nie miałam kłopotów), nowy minerał (tu raczej wątpię) i Nacre. Człowiek chce sie upiększyć i o

Przykro, bo wszystkie sie starasznie napalałyśmy a niezadowolonych przybywa
Majade - jakbym czytała o sobie... Tez nastolatką dawno nie jestem, a cera dalej wariuje
Również mam prasowane pryzmy i leżą nieużywane, bo kiedyś też je podejrzewałam!

Tak się zastanawiam czasem, ze te wszystkie kosmetyki to chyba nie dla mnie... Mało co u mnie się sprawdza
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:34   #1578
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Majade - jakbym czytała o sobie... Tez nastolatką dawno nie jestem, a cera dalej wariuje
Również mam prasowane pryzmy i leżą nieużywane, bo kiedyś też je podejrzewałam!

Tak się zastanawiam czasem, ze te wszystkie kosmetyki to chyba nie dla mnie... Mało co u mnie się sprawdza
i u mnie to samo niestety, nastolatką już nie jestem, a twarz ciągle jakbym ją malowała hormonami, a nie kosmetykami
mam teraz takie czerwone-sensacje-wykwity, że nie ma nawet jak tego ukryć, a dzisiaj impreza urodzinowa
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:38   #1579
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Majade - jakbym czytała o sobie... Tez nastolatką dawno nie jestem, a cera dalej wariuje
Również mam prasowane pryzmy i leżą nieużywane, bo kiedyś też je podejrzewałam!

Tak się zastanawiam czasem, ze te wszystkie kosmetyki to chyba nie dla mnie... Mało co u mnie się sprawdza
ja też...
Kurka nie chcę offtopować ale wiesz co, ja mam na przykład śliczna skórę na szyi. A tam, gdzie się paciam kolorówką i twarzową pielęgnacją to skóra naprawdę jest w średniej kondycji. Nie wiem czy na własne życzenie się tak nie urządzamy, za dużo tej chemii
a do tego niedługo zaczną się pewnie zmarchy i ogólnie będzie klops

Czyli podejrzewasz też pryzmy?

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i u mnie to samo niestety, nastolatką już nie jestem
Ale studentką
a ja studia dawno skończyłam i podyplomowe zdązyłam i juz stara jestem

O urodziny???
100 lat z piekną cerą:ro za::roz a:!!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-12, 13:39   #1580
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Ale studentką
a ja studia dawno skończyłam i podyplomowe zdązyłam i juz stara jestem

O urodziny???
100 lat z piekną cerą:ro za::roz a:!!
dziękuję
no w sumie ja ciągle gówniara jestem...
urodziny jutro, dzisiaj tylko imprezujemy z teściową...

w prezencie chciałabym meteorki i summer stonesy
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:49   #1581
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
i u mnie to samo niestety, nastolatką już nie jestem, a twarz ciągle jakbym ją malowała hormonami, a nie kosmetykami
mam teraz takie czerwone-sensacje-wykwity, że nie ma nawet jak tego ukryć, a dzisiaj impreza urodzinowa
Mam dokładnie to samo

W takim razie, życzę Ci z okazji urodzin spełnienia marzeń, tych osobistych i kosmetycznych. I pięknej cery już na zawsze

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ja też...
Kurka nie chcę offtopować ale wiesz co, ja mam na przykład śliczna skórę na szyi. A tam, gdzie się paciam kolorówką i twarzową pielęgnacją to skóra naprawdę jest w średniej kondycji. Nie wiem czy na własne życzenie się tak nie urządzamy, za dużo tej chemii
a do tego niedługo zaczną się pewnie zmarchy i ogólnie będzie klops

Czyli podejrzewasz też pryzmy?
Ja na szyi tez mam spokój... Ostatnio testowałam bardziej odżywczy krem na szyi w jednym tylko miejscu i dokładnie tam pojawiła się niespodzianka
Co do zmarch to ja przerażona jestem - pora zacząć używać coś solidniejszego, a wszystko raczej zapycha Tej chemii może faktycznie za dużo. Ja żel do mycia twarzy mam teraz ziołowy, najprostszy, bo krem i chociaż podkład muszę nałożyć...

Pryzmy to nawet mnie już nie ciągną do używania. Czasem poprawki sporadycznie zrobię. Teraz, zimą, nie muszę aż tak bardzo, więc zupełnie poszły w kąt.

Przepraszam za OT
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:51   #1582
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Mam dokładnie to samo

W takim razie, życzę Ci z okazji urodzin spełnienia marzeń, tych osobistych i kosmetycznych. I pięknej cery już na zawsze
dziękuję

no ale jakby nie patrzeć... chyba na nacre trzeba zrzucać
w poniedziałek jadę na mini-wakacje do PL, zabieram tylko jeden podkład i meteoryty kulkowe mythic. zobaczymy jak po tym okresie będzie wyglądała moja cera.
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:53   #1583
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
no w sumie ja ciągle gówniara jestem...
urodziny jutro, dzisiaj tylko imprezujemy z teściową...

w prezencie chciałabym meteorki i summer stonesy
Ja studia już skończone dawno, to Ty naprawdę jeszcze gówniara
Udanej zabawy z teściówką

Jakie meteorki byś znowu chciała? SS miałam i poleciały w świat. Tak, to pewnie już bym szukała ich po sieci
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:55   #1584
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja studia już skończone dawno, to Ty naprawdę jeszcze gówniara
Udanej zabawy z teściówką

Jakie meteorki byś znowu chciała? SS miałam i poleciały w świat. Tak, to pewnie już bym szukała ich po sieci
o, to teraz będą mnie wyzywać
chodzą za mną winter radiance, bo w sumie tylko tych mi brakuje do pełni szczęścia
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 13:58   #1585
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
dziękuję

no ale jakby nie patrzeć... chyba na nacre trzeba zrzucać
w poniedziałek jadę na mini-wakacje do PL, zabieram tylko jeden podkład i meteoryty kulkowe mythic. zobaczymy jak po tym okresie będzie wyglądała moja cera.
Ja od poniedziałku nie używam w ogóle meteorytów jakichkolwiek... Bardzo jestem ciekawa jak się skończy to nasze testowanie...

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
o, to teraz będą mnie wyzywać
chodzą za mną winter radiance, bo w sumie tylko tych mi brakuje do pełni szczęścia
Matko, jak ja bym chciała, żeby mnie tak wyzywał ktoś

Łeeee, tylko jeden puderek do pełni szczęścia? No coś Ty! Edytuj może wiadomość
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 14:00   #1586
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Matko, jak ja bym chciała, żeby mnie tak wyzywał ktoś

Łeeee, tylko jeden puderek do pełni szczęścia? No coś Ty! Edytuj może wiadomość
a po co mi więcej? pastele mam dwa pudełeczka, mam mythic, beige chic, pink fresh, motyle, gold temptation i mythic voyage.
jak tu chcieć więcej? wyjdzie, że zachłanna jestem
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 14:07   #1587
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

Co do zmarch to ja przerażona jestem - pora zacząć używać coś solidniejszego, a wszystko raczej zapycha Tej chemii może faktycznie za dużo. Ja żel do mycia twarzy mam teraz ziołowy, najprostszy, bo krem i chociaż podkład muszę nałożyć...
o, musimy sie zatem gdzieś zgadać na pielęgnacyjnym
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 14:12   #1588
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
a po co mi więcej? pastele mam dwa pudełeczka, mam mythic, beige chic, pink fresh, motyle, gold temptation i mythic voyage.
jak tu chcieć więcej? wyjdzie, że zachłanna jestem
A, no przecież! My tylko o meteorytkach piszemy
Fakt, dużo tego masz

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
o, musimy się zatem gdzieś zgadać na pielęgnacyjnym

Gdzie i kiedy i już jestem
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 14:14   #1589
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
chodzą za mną winter radiance, bo w sumie tylko tych mi brakuje do pełni szczęścia

Prosze bardzo -Winterki- Wysylka do UK 6 Ojro
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-12, 14:19   #1590
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Guerlain - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Prosze bardzo -Winterki- Wysylka do UK 6 Ojro
Maja ciiiiiiiiiiiii... ... ja sie na nie czaje ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.