karmelkowe włosy:)) - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 18:19   #1231
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Igusia92 Pokaż wiadomość
ja myślę że raczej ciepłe karnacje delikatnie złote, żółte coś w ten deseń
Dziękuję za odpowiedź.
No ja jestem bladolica ale skóra ma odcień jakby jasno oliwkowy - bardziej ciepły niż zimny. Tylko chyba jestem mimo wszystko za blada na karmel, a tak bardzo mi się spodobał.
Zastanawiam się jeszcze nad rudym, miedzianym albo tycjanem, ale nie mogę się zdecydować.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 05:58   #1232
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź.
No ja jestem bladolica ale skóra ma odcień jakby jasno oliwkowy - bardziej ciepły niż zimny. Tylko chyba jestem mimo wszystko za blada na karmel, a tak bardzo mi się spodobał.
Zastanawiam się jeszcze nad rudym, miedzianym albo tycjanem, ale nie mogę się zdecydować.
Ja uważam, że dla bladej też pasuje , szczególnie jak ktoś ma jasną skórę i piegi - przecież to w końcu rodzaj rudego!
Co do jasnej oliwkowej karnacji to nie wiem... Żeby się nie zlało z resztą. Jeśli jesteś raczej ciepłym typem to będzie ładnie.
Ubierz coś w odcieniu pomarańczowego - jeśli ci ładnie to karmelkowe włosy będą ok. Jeśli brzydko - to masz odpowiedź.

Ja np. jestem takim lekko piegowatym bledziochem, mój naturalny kolor włosów to ciemny złoty blond, no i ten karmel świetnie mi ociepla cerę. Przedtem miałam prawie czarne włosy i wyglądałam jak duch. Cera była prawie biała. Wieczorem to fajnie wyglądało ale w dzień podkreślało zmęczenie itd.
Wszyscy twierdzą, że teraz ładniej i młodziej. Nie widać tak bardzo cieni pod oczami, zaczerwienionych oczu itd.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 08:53   #1233
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Ja uważam, że dla bladej też pasuje , szczególnie jak ktoś ma jasną skórę i piegi - przecież to w końcu rodzaj rudego!
Co do jasnej oliwkowej karnacji to nie wiem... Żeby się nie zlało z resztą. Jeśli jesteś raczej ciepłym typem to będzie ładnie.
Ubierz coś w odcieniu pomarańczowego - jeśli ci ładnie to karmelkowe włosy będą ok. Jeśli brzydko - to masz odpowiedź.

Ja np. jestem takim lekko piegowatym bledziochem, mój naturalny kolor włosów to ciemny złoty blond, no i ten karmel świetnie mi ociepla cerę. Przedtem miałam prawie czarne włosy i wyglądałam jak duch. Cera była prawie biała. Wieczorem to fajnie wyglądało ale w dzień podkreślało zmęczenie itd.
Wszyscy twierdzą, że teraz ładniej i młodziej. Nie widać tak bardzo cieni pod oczami, zaczerwienionych oczu itd.
A możesz mi doradzić na podstawie zdjęcia? Bo waham się między rudym/tycjanem a właśnie karmelem.
Mam parę ciuchów w kolorze "przybrudzonej pomarańczy" (nie jaskrawe) i wydaje mi się, że wyglądam neutralnie - ani dobrze, ani źle.

Ciężko zrobić zdjęcie, które oddałoby w pełni odcień mojej skóry, bo prawie za każdym razem wychodzi inne
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 16:38   #1234
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A możesz mi doradzić na podstawie zdjęcia? Bo waham się między rudym/tycjanem a właśnie karmelem.
Mam parę ciuchów w kolorze "przybrudzonej pomarańczy" (nie jaskrawe) i wydaje mi się, że wyglądam neutralnie - ani dobrze, ani źle.

Ciężko zrobić zdjęcie, które oddałoby w pełni odcień mojej skóry, bo prawie za każdym razem wychodzi inne
Hmm.. Masz chyba egzotyczną urodę?
Mi się trochę kojarzy z Japonią
Znalazłam w Interku kilka zdjęć, które kojarzą mi się z taką urodą i jaśniejszymi włoskami (sorry że wzięte z Allegro). Może Ci się spodobają. Mi się bardzo podoba taka jasna buzia.

Wydaje mi się, że pasowałby Ci kolor jak dwa środkowe zdjęcia. Takiego tycjanowskiego rudego bym chyba nie robiła. Masz chyba dość ciemne włosy z natury, więc trzeba by rozjaśnić no i miałabyś problem z ciemnym odrostem.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-02-10 o 16:40
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 17:56   #1235
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Hmm.. Masz chyba egzotyczną urodę?
Mi się trochę kojarzy z Japonią
Znalazłam w Interku kilka zdjęć, które kojarzą mi się z taką urodą i jaśniejszymi włoskami (sorry że wzięte z Allegro). Może Ci się spodobają. Mi się bardzo podoba taka jasna buzia.

Wydaje mi się, że pasowałby Ci kolor jak dwa środkowe zdjęcia. Takiego tycjanowskiego rudego bym chyba nie robiła. Masz chyba dość ciemne włosy z natury, więc trzeba by rozjaśnić no i miałabyś problem z ciemnym odrostem.
Dzisiaj umówiłam się już z fryzjerem na farbowanie.
Tak jak Ty, odradził mi jednak jaśniejsze kolory i zdecydowaliśmy się na coś podobnego do dwóch środkowych zdjęć Niestety na pierwszy raz będę musiała pokryć włosy normalną farbą (zwykle byłam smarowana bezamoniakową, delikatną).
Dziękuję za opinię, bo utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że właśnie taki będzie mi pasować najbardziej (ale tego karmelku trochę mi mimo wszystko żal, bo jest prześliczny).
A tak na marginesie: to ja jestem typem kolorystycznym/urody ciepłym czy zimnym?

Pozdrawiam
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:32   #1236
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj umówiłam się już z fryzjerem na farbowanie.
Tak jak Ty, odradził mi jednak jaśniejsze kolory i zdecydowaliśmy się na coś podobnego do dwóch środkowych zdjęć Niestety na pierwszy raz będę musiała pokryć włosy normalną farbą (zwykle byłam smarowana bezamoniakową, delikatną).
Dziękuję za opinię, bo utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że właśnie taki będzie mi pasować najbardziej (ale tego karmelku trochę mi mimo wszystko żal, bo jest prześliczny).
A tak na marginesie: to ja jestem typem kolorystycznym/urody ciepłym czy zimnym?

Pozdrawiam
Wow! To cieszę się, że mam podobne zdanie co profesjonalista! Moi znajomi mówią, że minęłam się z powołaniem - powinnam byc fryzjerką

Myślę, że będzie ci ładnie w takim kolorku. Ja bym postawiała na farbę z odcieniem lekko opalizującym ale też mającym troszkę złotego.
W karmelku złotawo-rudym byłabyś może za bardzo rozmyta.
A farby się nie bój. Nie powinna zniszczyć włosów - widać raczej, że masz gatunkowo mocne włosy.
Co do typu to ja stawiam na chłodny, ale wiadomo, powinnam Cię widzieć na żywo. Jeśli nie masz piegów a żyłki na twoim przedramieniu i nadgarstku są niebieskie a nie zielonkawe, a oczy nie mają złotawych plamek to jesteś na 99% "chłodna".
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-02-10 o 18:36
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:44   #1237
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Wow! To cieszę się, że mam podobne zdanie co profesjonalista! Moi znajomi mówią, że minęłam się z powołaniem - powinnam byc fryzjerką
Zawsze można też hobbystycznie doradzać na Wizażu. (jak widać - porady się przydały ).

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Myślę, że będzie ci ładnie w takim kolorku. Ja bym postawiała na farbę z odcieniem lekko opalizującym ale też mającym troszkę złotego.
W karmelku złotawo-rudym byłabyś może za bardzo rozmyta.
A farby się nie bój. Nie powinna zniszczyć włosów - widać raczej, że masz gatunkowo mocne włosy.
Włosy mam jak druty, ale mimo wszystko trochę się boję. Poza tym nie znoszę zapachu amoniaku.
Po pofarbowaniu mogę wkleić zdjęcie w temacie, ale boję się, że to będzie mały offtop. W końcu temat jest o karmelkach.

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Co do typu to ja stawiam na chłodny, ale wiadomo, powinnam Cię widzieć na żywo. Jeśli nie masz piegów a żyłki na twoim przedramieniu i nadgarstku są niebieskie a nie zielonkawe, a oczy nie mają złotawych plamek to jesteś na 99% "chłodna".
Zgadza się
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 11:43   #1238
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Tak wygląda mój kolorek ok 3tyg po farbowaniu.
Najpierw ściągnęłam kolor z ciemno-czarnego brązu do marchewkowo-żółtawego, potem na to Majirel 8.13 z oksydantem 6%. Kolor raczej nie zmienia się z czasem.
Pierwsze zdjęcie - rano, przy oknie z lampą.
Drugie, trzecie i czwarte - rano, przy oknie bez lampy.
Piąte - wieczorem, z lampą.
Kolor strasznie trudno uchwycić na zdjęciach. Myślę, że najprawdziwiej wyglądają nr 1 i 3.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-02-11 o 11:47
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:53   #1239
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: karmelkowe wlosy:))

CocoPoznan bardzo fajny kolor. Jestem zdumiona, że po miesiącu jest wciąż intensywny (chociaż nie wiem, jaki był na początku).

I fryzura również fajna. Czyżby bob?
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 14:59   #1240
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Tak wygląda mój kolorek ok 3tyg po farbowaniu.
Najpierw ściągnęłam kolor z ciemno-czarnego brązu do marchewkowo-żółtawego, potem na to Majirel 8.13 z oksydantem 6%. Kolor raczej nie zmienia się z czasem.
Pierwsze zdjęcie - rano, przy oknie z lampą.
Drugie, trzecie i czwarte - rano, przy oknie bez lampy.
Piąte - wieczorem, z lampą.
Kolor strasznie trudno uchwycić na zdjęciach. Myślę, że najprawdziwiej wyglądają nr 1 i 3.


Cudny kolor włosów, od dawna o takim marzę, jeszcze są ślicznie wymodelowane i wypielęgnowane. Aktualnie mam jasny brąz, ale bardzo zbliżony do naturalnego koloru czyli bez specjalnych refleksów, chciałabym mieć coś co by ożywiło moją twarz. Zaciekawiło mnie jak robiłaś dekoloryzację? ile wizyt u fryzjera? jedna więcej? Jakoś na początku grudnia byłam na farbie w instytucie kerastase i stylistka zaproponowała mi właśnie Majirel ale nie pamiętam jaki to odcień :/ utwierdziła mnie również w przekonaniu, że ciemny odcień do mnie pasuje..a mi się ciągle marzy taki jak Twój Chyba na wiosnę wybiorę się tam z Twoim zdjęciem i powiem - chcę TAKI
__________________
Bo układanie Wierszy i Piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu.
To one cię łapią i wszystko, co można zrobić, to pójść tam, gdzie one mogłyby cię znaleźć...
ginza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 19:43   #1241
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Hmm, dziewczyny doradźcie mi...
Jestem farbowaną jasną blondynką. Farbuję się tak już długo, ale na Wiosnę potrzebna mi zmiana image.. i myslałam nad jasnym karmelowym blondem, tzn jeszcze jasniejszym niż ma CoCoPoznan.
Widziałam ost. w Rossmannie farby Palette jasny karmelowy blond i chyba ciemny karmelowy blond, i proszę doradźcie mi czy któras z tych farb da mi pożądany efekt ładnego NIERUDEGO blondu?
a jesli nie te to jakie?
dodam, że odrosty w Marcu będę miała swoje natrual czyli ciemny blond...

i jak myslicie będzie mi dobrze/ładnie w takim wlasnie kolorze do mich niebieskich oczu?
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 21:35   #1242
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
CocoPoznan bardzo fajny kolor. Jestem zdumiona, że po miesiącu jest wciąż intensywny (chociaż nie wiem, jaki był na początku).

I fryzura również fajna. Czyżby bob?
Dzięki! Tak to bob. Ale już trochę mi się znudził.
Kolor pewnie nadal intensywny, bo pod farbą miałam niezłą rudą marchewkę. Ale faktycznie nie zmienił się ani trochę.

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ginza Pokaż wiadomość
Cudny kolor włosów, od dawna o takim marzę, jeszcze są ślicznie wymodelowane i wypielęgnowane. Aktualnie mam jasny brąz, ale bardzo zbliżony do naturalnego koloru czyli bez specjalnych refleksów, chciałabym mieć coś co by ożywiło moją twarz. Zaciekawiło mnie jak robiłaś dekoloryzację? ile wizyt u fryzjera? jedna więcej? Jakoś na początku grudnia byłam na farbie w instytucie kerastase i stylistka zaproponowała mi właśnie Majirel ale nie pamiętam jaki to odcień :/ utwierdziła mnie również w przekonaniu, że ciemny odcień do mnie pasuje..a mi się ciągle marzy taki jak Twój Chyba na wiosnę wybiorę się tam z Twoim zdjęciem i powiem - chcę TAKI
dziękuję!
Wizyt u fryzjera zero!
Sama ściągałam kolor. Kilka postów powyżej opisałam cały proces.
Na dekoloryzowane włosy nałożyłam 8.13 Majirel, ale to dla wychłodzenia. Teraz już, na naturalny odrost będę robić 8.31 zmieszanym z 8.04, żeby miały taki sam odcień jak długości.
Ale nie kryję, że trzeba mieć trochę doświadczenia w tym.
A co do wypielęgnowania i modelowania to też sama . Teraz używam maski Pantene dla włosów zniszczonych.

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Pokaż wiadomość
Hmm, dziewczyny doradźcie mi...
Jestem farbowaną jasną blondynką. Farbuję się tak już długo, ale na Wiosnę potrzebna mi zmiana image.. i myslałam nad jasnym karmelowym blondem, tzn jeszcze jasniejszym niż ma CoCoPoznan.
Widziałam ost. w Rossmannie farby Palette jasny karmelowy blond i chyba ciemny karmelowy blond, i proszę doradźcie mi czy któras z tych farb da mi pożądany efekt ładnego NIERUDEGO blondu?
a jesli nie te to jakie?
dodam, że odrosty w Marcu będę miała swoje natrual czyli ciemny blond...

i jak myslicie będzie mi dobrze/ładnie w takim wlasnie kolorze do mich niebieskich oczu?
Ja odradzam sklepowe farby, ale wiadomo, ładne opakowania kuszą (mnie też).
Jeśli się wahasz, to zawsze wybierz jaśniejszy kolor. Pamiętaj, że zawsze, ale to zawsze wyjdą ciemniejsze niż na pudełku. Łatwiej też poprawić jany niż za ciemny odcień.
Jeśli mówisz, że masz jasny blond farbowany, to wg fryzjerskiech palety będzie to pewnie jakieś 9 i 1/2, albo nawet 10, bo ludzie zawsze oceniają włosy ciemniej niż się powinno.
Z tego powodu użyj czegoś co ma poziom 9 (b. jasny blond) - tu odrost może byż trochę widoczny. Albo poziom 8 - tu powinno wyrównać.
Ja na zdjęciach mam 8.13, ale nie były rozjaśnione do blondu, więc wyszły ciemniej.
Jeśli chcesz mieć karmelowy ale blond nie-rudy to może to być 8.31 Majirel. Ze sklepowych ładny też jest kolor DG3 z Recitala (jasny blond złocisto-opalizujący). Miałam go kiedyś, nakładany na rozjaśnione włosy. Jest też nowy Casting 8304 z tej serii "miody". Widziałam gdzieś na zdjęciu, też fajnie wyglądał, wcale nie rudy i nie za ciemny.
Na pewno coś co ma w nazwie jasny blond.
Co do niebieskich oczu to jak najbardziej, ładnie je podkreśli.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:44   #1243
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

CocoPoznan dzięki serdeczne za radę, na razie pochodzę po sklepach, obczaję te farby które mi poleciłas i zdecyduję czy farbować się którąs z nich czy może isc do fryzjera na koloryzację
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 15:57   #1244
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Dzisiaj zrobiłam na kosmyku próbkę Karmelowej Czekolady Welli.
Jak dla mnie to wyszła niezła wiewiórka, szczególnie na odroście. Dobrze, że mnie nie pokusiło zrobić nim na całość, bo nie widzę się w tak rudym kolorze .
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:10   #1245
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Dzisiaj zrobiłam na kosmyku próbkę Karmelowej Czekolady Welli.
Jak dla mnie to wyszła niezła wiewiórka, szczególnie na odroście. Dobrze, że mnie nie pokusiło zrobić nim na całość, bo nie widzę się w tak rudym kolorze .
ale Ty masz teraz takie włosy jak na tych zdjęciach wyżej na tym bobie?
to jakim cudem Ci złapało na ognistą marchewę skoro takich nie masz? Jedynie co wnioskuję to powinno Ci złapać na ciemniejszy niż masz... ?
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 06:00   #1246
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Glam Rock Pokaż wiadomość
ale Ty masz teraz takie włosy jak na tych zdjęciach wyżej na tym bobie?
to jakim cudem Ci złapało na ognistą marchewę skoro takich nie masz? Jedynie co wnioskuję to powinno Ci złapać na ciemniejszy niż masz... ?
Na naturalnym odroście (ciemny złoty blond) wyszły mi rude, nie na dugości. I nie napisałam, że ognista marchewa, tylko wiewiórka.
To jest pewnie też subiektywne odczucie, bo nidgy nie miałam rudych. Ktoś co nosi rude, pewnie stwierdziłby, że to wcale nie jest rudy.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 07:38   #1247
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Palette "Color&Gloss" farba bez amoniaku, odcień "Smakowity Toffe"

2 tygodnie po farbowaniu,kładziony na farbowany ciemny złocisty blond.
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 09:20   #1248
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Palette "Color&Gloss" farba bez amoniaku, odcień "Smakowity Toffe"

2 tygodnie po farbowaniu,kładziony na farbowany ciemny złocisty blond.
Super, wychodzi bardzo rude na poczatku?

Palette "Color&Gloss" to tak w ogole szampon do 6-8 tyg , a nie farba . Chce wyprobowac,ale nie widzialam jeszcze w sklepie u siebie w poblizu

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-02-16 o 09:31
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 15:34   #1249
spectrum133
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: transylwania
Wiadomości: 24
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Karmelowy odcień włosów jest dość ładny, ale szczerze mówiąc, nie chciałabym go widzieć na swojej głowie.
__________________
Vivere nolit, qui mori non vult
spectrum133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 16:39   #1250
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Super, wychodzi bardzo rude na poczatku?

Palette "Color&Gloss" to tak w ogole szampon do 6-8 tyg , a nie farba . Chce wyprobowac,ale nie widzialam jeszcze w sklepie u siebie w poblizu

W tym sęk ze na poczatku wogole nie wychodzi rudy,tylko taki braz dosc ciemny zlocisty.Szampony sa w rossmanie.
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 15:45   #1251
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
W tym sęk ze na poczatku wogole nie wychodzi rudy,tylko taki braz dosc ciemny zlocisty.Szampony sa w rossmanie.
No to juz mi sie podoba . Wlasnie widze, z sa teraz tam w promocji. Ja bylam tydzien temu to w moim nic nie bylo takiego na polce :/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 11:28   #1252
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Smile Dot.: karmelkowe wlosy:))

A to mój dzisiejszy karmelek light..

Bardzo podoba mi sie taki mocny karmel jak u Coco, ale mi w takich niestety nieładnie

Loreal excellence creme 8.13.. Ta farba to totalna zagadka, odrost ciemny blond brało mi na jasny blond, nalozyłam na resztę a tu normalnie brąz.. Splukuje a tu nadal brąz.. Suszę a tu proszę, to co widać.. Trzeba mieć mocne nerwy do blondów loreala i nie wyskakiwać pochopnie przez okno

Zasugerowałam się toffi na kitce przy tej farbie w sklepie która była mocniejsza, pudelkiem nie bardzo

Perłowy beż nakładana na bardzo jasny blond + odrost ciemny blond. Że niby 'frosted blonde'.. Wyszło takie o:
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć

Edytowane przez kariera85
Czas edycji: 2010-02-27 o 11:30
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 17:13   #1253
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
A to mój dzisiejszy karmelek light..

Bardzo podoba mi sie taki mocny karmel jak u Coco, ale mi w takich niestety nieładnie

Loreal excellence creme 8.13..

...Perłowy beż nakładana na bardzo jasny blond + odrost ciemny blond. Że niby 'frosted blonde'.. Wyszło takie o:
Suuuper! Jak na pudełku.
A ja właśnie uwielbiam taki kolor, tylko mi nie do twarzy

Mój karmel też mi się już nie podoba, bo nie pasują mi te włosy do ubrań . Nie wiem już w ogóle jakie kolory do tego pasują...
Mi nie jest ładnie w zieleniach itd. Wydawało mi się, że jestem jesienią, ale nie czuję się w jesiennych kolorach. Lubię granaty, niebieski, koralową czerwień, śmietankowy. Chcę teraz zrobić taki bardziej chłodny kolorek - ciemny beż.
Taki o:
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 13:30   #1254
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

kariera85 zajefajny ten kolorek! chyba się skuszę na taki, ale nie wiem czy wyjdzie mi aż tak ładny jak Tobie

A własnie, co do koloru włosów i ubrań... najczęsciej ubieram się na czarno, ostatnio czarno-szaro, i mam jasny blond włosy, a jaki jeszcze kolor włosów pasuje do czerni? Pewnie odpowiecie, że każdy, ale mnie ta odpowiedź nie zadowala :P Dodam, że mam niebieskie oczy...
???
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 12:57   #1255
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Garnier color naturals "jasny blond" farbowane na sprany palette "toffe"

Jestem bardzo zadowolona
__________________
Nigdy nie kłóć się z głupcem...ludzie mogą nie dostrzec różnicy....


Moja wymiana:





Perfumy: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post80378806
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 13:08   #1256
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: karmelkowe wlosy:))

heyka! chciałabym uzyskac taki kolorek włosów jak ma Ciara https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1158006764 z tym, że mam włosy rozjaśniane na blond i prawie 2 cm. odrostów bo próbuję je jakoś "podratować" i nie farbuję ich... pomożecie? Jakiej farby uzyć, albo chociaż jak nakierowac fryzjerkę na ten kolor
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:15   #1257
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez ImmortalWoman Pokaż wiadomość
heyka! chciałabym uzyskac taki kolorek włosów jak ma Ciara https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1158006764 z tym, że mam włosy rozjaśniane na blond i prawie 2 cm. odrostów bo próbuję je jakoś "podratować" i nie farbuję ich... pomożecie? Jakiej farby uzyć, albo chociaż jak nakierowac fryzjerkę na ten kolor
Heh. Też bym chciała taki mieć, ale w realu nigdy jeszcze takiego nie spotkałam. To jakiś blond miedziany z dodatkiem czerwieni. Pewnie jakaś mieszanka musiałaby być. Tylko jaka?????
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 17:19   #1258
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Pomóżcie kobietki. Może któraś z Was coś podobnego ma?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 22:21   #1259
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Heh. Też bym chciała taki mieć, ale w realu nigdy jeszcze takiego nie spotkałam. To jakiś blond miedziany z dodatkiem czerwieni. Pewnie jakaś mieszanka musiałaby być. Tylko jaka?????
Ta mieszanka to Photoshop + odpowiednie naświetlenie
Na przykładzie moich własnych włosów wiem, że w każdym świetle wyglądają inaczej.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 08:02   #1260
ImmortalWoman
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalWoman
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 877
Dot.: karmelkowe wlosy:))

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1268068755 śliczny kolorek
ImmortalWoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.