Sklep Dobrarada - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-16, 07:53   #1381
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

Biel kredowa jest bielsza i zdecydowanie plastyczniejsza.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 08:20   #1382
Jaga501
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 28
Dot.: Sklep Dobrarada

Ok w takim razie dziękuje bardzo za pomoc

Edytowane przez Jaga501
Czas edycji: 2010-05-16 o 08:24
Jaga501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 09:35   #1383
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

hej dziewczyny!
mam do was pytanie!
czy sklep Dobra Rada ma cos takiego jak schowek? Pytam, bo ja osobiscie nie znalazlam, a przyznam, ze fajnie byloby aby cos takiego moj najukochanszy sklep pod sloncem mial Ostatnio czesto robie zakupy (srednio raz w tygodniu) i czasami robie je na raty miedzy klientkami. Wrzucam wszystko do koszyka, poznije jeszcze cos dorzuce a jak chce zamowic wieczorem, albo na drugi dzien to koszyk jest pusty
Moze DR pomysli o takim rozwiazaniu? Wiele sklepow internetowych ma cos takiego, albo rzeczy dodane do koszyka "nie uciekaja" jak np. chce za tydzien zrobic zamowienie, ewentualnie sama moge je wykasowac Fajnie by bylo, a wy co o tym sadzicie??)
ps. po malutku przechodze z zeli PB na i-nailsy, tylko pare artykolow z PB zostawilam niezmienionych, bo sa sprawdzone i doskonale, teraz moje klientki placa mniej za pazurki, sa zadwolone z jakosci i z ceny a ja moge spokojnie odkladac pieniazki na wlasny interes Fajnie, ze jestes DR)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 14:05   #1384
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja również jestem bardzo zadowolona z zakupów u DR. Jednofazówka violet meeeega dla mnie jak ibd. Super się trzyma. Coverki rewelacja i w ogólete wszystkie artykuły które nabyłam w sklepie sprawdziły się na 6+
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 15:24   #1385
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny, powiecie coś o tych cążkach? http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...c-i-dobra-cena i http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...wojna-sprezyna Chodzi o taki zwykły domowy amatorski manicure
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-05-16 o 15:26
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 16:30   #1386
SMAKUSIA
Rozeznanie
 
Avatar SMAKUSIA
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 777
Dot.: Sklep Dobrarada

Magali polecam te z podwójną sprężyną bo ja mam te z pojedynczą i podczas pracy często i się ta kulka ześlizguje i cążki szczekają przesuwając się No i mają dość krótkie rączki że średnio w ręce leżą, ale cena jest przystępna.
Co do ostrości to ładnie tną.
__________________
MOJE PAZURKOWE COSIE


SMAKUSIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 18:21   #1387
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Sklep Dobrarada

ja mam takie jak z drugiego linka ale bardzo źle się je w ręku trzyma :/
wolałąm takie z 1, mogłam złapać jak Bóg przykazał, a teraz niestety niet.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 20:26   #1388
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja mam pytanie odnośnie bricka, czy wymaga on użycia primera? Moje paznokcie należą do "trudnych" przez obgryzywanie. Jak zrobie sobie paznokcie superbudującym to przez 4tyg ciesze się pięknymi, niezapowietrzonymi pazurkami, dodam, że nie daje pod niego primera. Zrobiłam sobie drugi raz paznokcie brickiem (wczoraj) i dzis mam powietrze pod prawie kazdym pazurkiem, wiem, że może to być wina źle przygotowanej płytki, ale zastanawiam się, że może pod bricka powinnam dać primer.. Bo np. masked świetnie mi się trzyma jak dam pod niego primer, jak nie dam to schodzi płatem, a brick jest chyba żelem z dodatkiem silikonu, tak jak masked ?

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2010-05-16 o 20:30
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 20:40   #1389
disarrays
Rozeznanie
 
Avatar disarrays
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 557
GG do disarrays
Dot.: Sklep Dobrarada

co do bricka, to się nie wypowiem - ja uzywam pod niego primer, ale zauważyłam, że u mnie czy moich klientek, że albo u jakiejś trzyma się naprawdę przerewelacjnie (inne żele wymiękają), albo jak u niektórych - zaczynają nawet odpadać w całości, mimo, że płytka przygotowana tak samo dokładnie... nie wiemc zym to się ma, ale ostatnio testuje gelly pink

co do cążek - ja mam już nie pamietam od kiedy te z top choica i dla mnei są super.
http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...sprezyna-76558
są ostre, dorze mi się nimi pracuje i moge polecić.

Natomiast w poszukiwaniu kolejnego niedrogiego pędzelka do kwiatuchów, natrafiłam na EzFlow u Doberka i muszę przyznać, że mimo kilku podejść to strasznie mi nie przypasował... włosie rozczapierza się już od nowości, nie umiem porządnie nabrać nim kuleczki, nie mówiąc o zrobieniu "dziurki" w kuleczce...

Musze znów szukać innego...
__________________
Zapraszam również
..:: TU ::..
disarrays jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:02   #1390
adzia'90
Rozeznanie
 
Avatar adzia'90
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 512
Dot.: Sklep Dobrarada

Jeśli chodzi o pędzelki do kwiatków to kupiłam sobie w plastycznym coś takiego (chodzi mi o ulożenie włosia) http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...zerwona-kuna-6 fakt, że te moje (4,6,8) są syntetyki, ale są b.fajne, najdroższy kosztował 3.80!! Włosie póki co jest cały czas ułożone w pięknego szpicka i mozna dziureczke zrobić, teraz większe umiejętności by się przydały Poszukuje jeszcze kociego języka mój w kompakcie na początku był super, ale juz jest taki nie teges, czaje sie na Granda... Dobra Rada mówiła, że ma gęste włosie i pije dużo liquidu, dziewczyny bardzo go chwalą.
---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

PS. Nie umiem dbać o pędzelki do akrylu. Dlatego boje się zapłacić nawet te 30 pln za pędzelek jak po pierwszym użyciu ma wyglądać jak mój koci język LUX, Dobra Rada sama widziała co z nim zrobiłam Do żelu mam kilka, niektóre rok i każdy fajny

Edytowane przez adzia'90
Czas edycji: 2010-05-16 o 21:04
adzia'90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 21:31   #1391
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Jak dla mnie Gelly pink jest super. Ma ciekawą konsystencję i super się nakłada a cążki właśnie też muszę sobie kupić. Jeśli chodzi o Bricka czekam na rezultaty wytrzymałości
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-16, 22:31   #1392
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Sklep Dobrarada

Ja z kolei jestem bardzo zadowolona z bricka.
Zrobiłam sobie szybkie uzupełnionko brick i na to glossik i trzyma się super!
Moje paznokcie zapowietrzaja sie z byle powodu, więc uważam, że żel jest naprawdę dobry
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 08:25   #1393
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Sklep Dobrarada

Jeśli chodzi o pędzle muszę zainwestować w jakiś dobry do kwiatów akrylowych, bo ten od Doberka się rozciepierzył, no ale jaka cena (5zł) taka jakość ,ale tylko w przypadku pędzla , bo żele są Boskie
Może macie coś godnego polecenia u Doberka? Jaki rozmiar pędzla i model, miałam 8 i moim zdaniem byl za duzy , albo poprostu zły
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 09:08   #1394
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez SMAKUSIA Pokaż wiadomość
Magali polecam te z podwójną sprężyną
Co do ostrości to ładnie tną.
Ja również używam z podwójną i dla mnie to opcja zdecydowanie optymalna

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
ja mam takie jak z drugiego linka ale bardzo źle się je w ręku trzyma :/
wolałąm takie z 1, mogłam złapać jak Bóg przykazał, a teraz niestety niet.
Ale z powodu sprężyny,czy czegoś innego?

Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
co do cążek - ja mam już nie pamietam od kiedy te z top choica i dla mnei są super.
http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...sprezyna-76558
są ostre, dorze mi się nimi pracuje i moge polecić.
Hmmm, szukamy czegoś niezłego tak do 20 zł. To dla koleżanki, a niestety ma mało gotówki (studentka, praca na pół etatu...). Ja mam cążki za 60zł mało nie padła jak usłyszała cenę :P
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 10:34   #1395
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...acy-dziewczyny, czy dzieki temu akrylowi otrzymam efekt pazurkow przy proszonych brokatem (chodzi mi konkretnie o polozenie go na plytke pokryta wczesniej coverkiem, przy robieniu frencha)?
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 10:37   #1396
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Jak dla mnie Gelly pink jest super. Ma ciekawą konsystencję i super się nakłada a cążki właśnie też muszę sobie kupić. Jeśli chodzi o Bricka czekam na rezultaty wytrzymałości
Te cążki mam i polecam z całego serducha

http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...sprezyna-53269
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 12:09   #1397
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

no i problem z głowy już wiem jakie wybrać
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 12:11   #1398
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...acy-dziewczyny, czy dzieki temu akrylowi otrzymam efekt pazurkow przy proszonych brokatem (chodzi mi konkretnie o polozenie go na plytke pokryta wczesniej coverkiem, przy robieniu frencha)?
A nie lepiej troche covera wymieszac z masa perlowa na przyklad?
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 12:13   #1399
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Eve21 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pędzle muszę zainwestować w jakiś dobry do kwiatów akrylowych, bo ten od Doberka się rozciepierzył, no ale jaka cena (5zł) taka jakość ,ale tylko w przypadku pędzla , bo żele są Boskie
Może macie coś godnego polecenia u Doberka? Jaki rozmiar pędzla i model, miałam 8 i moim zdaniem byl za duzy , albo poprostu zły
Co prawda nie od doberka ale...Ja polecam #4 z La Femme dla mnie rewelacyjny. Koci język się chowa. Ma taki super szpicek. Nie zamienię go na żaden inny.
http://www.lf.pl/page,product,pid,11...,pl,index.php5
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 13:02   #1400
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez tynnkaaa Pokaż wiadomość
A nie lepiej troche covera wymieszac z masa perlowa na przyklad?
hmmm... musze sprobowac dzieki za rade)
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 13:36   #1401
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
czy sklep Dobra Rada ma cos takiego jak schowek? Pytam, bo ja osobiscie nie znalazlam, a przyznam, ze fajnie byloby aby cos takiego moj najukochanszy sklep pod sloncem mial Ostatnio czesto robie zakupy (srednio raz w tygodniu) i czasami robie je na raty miedzy klientkami.

Mi też tego bardzo brakuje. Ja sobie kopiuję linki do wybranych produktów. Ale to rozwiązanie jest dość pracochłonne.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 13:37   #1402
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
mam do was pytanie!
czy sklep Dobra Rada ma cos takiego jak schowek? Pytam, bo ja osobiscie nie znalazlam, a przyznam, ze fajnie byloby aby cos takiego moj najukochanszy sklep pod sloncem mial Ostatnio czesto robie zakupy (srednio raz w tygodniu) i czasami robie je na raty miedzy klientkami. Wrzucam wszystko do koszyka, poznije jeszcze cos dorzuce a jak chce zamowic wieczorem, albo na drugi dzien to koszyk jest pusty
Moze DR pomysli o takim rozwiazaniu? Wiele sklepow internetowych ma cos takiego, albo rzeczy dodane do koszyka "nie uciekaja" jak np. chce za tydzien zrobic zamowienie, ewentualnie sama moge je wykasowac Fajnie by bylo, a wy co o tym sadzicie??)
ps. po malutku przechodze z zeli PB na i-nailsy, tylko pare artykolow z PB zostawilam niezmienionych, bo sa sprawdzone i doskonale, teraz moje klientki placa mniej za pazurki, sa zadwolone z jakosci i z ceny a ja moge spokojnie odkladac pieniazki na wlasny interes Fajnie, ze jestes DR)
Jest cos takiego - nazywa się to koszyk tymaczsowy - ale czas przechowania to max 24 godziny.
Skrypt sklepu tak jest skonstruowany.

Sklepy które mają mały ruch i wąską grupę asortymentu (do 1000 pozycji) - mogą sobie pozwolić na trzymanie w koszyku towarów np. przez tydzień...

ale nie taki jak nasz
1) mamy ponad 8000 pozycji asortymentowych
2) rzeczy które są w sklepie - są dostępne fizycznie - nie tak jak w innych sklepach, gdzie połowa rzeczy brakuje tak faktycznie a stany są uzupełniane "na pałę" - dopiero po złożeniu zamówienia się okazuje, że połowy rzeczy nie ma - wiem co mówię bo czasami sobie coś kupuję
3) nie jesteśmy w stanie zablokować tak ogromnych ilości towarów przez tydzien - bo z tych zamówień wkładanych do koszyka tymaczsowego - zaledwie 30% faktycznie zostaje złozone finalnie - więc przez tydzień zablokowane by były tysiące produktów które mógłby ktoś inny kupić bo ilości są ograniczone
4) poza tym - obsługa takiego koszyka tymczasowego zajmuje tak strasznie dużo miejsca na naszych serwerach (mimo, że mamy własny serwer dedykowany i naprawdę o ogromnej pojemności), że sklep wysypywałby się kilka razy na dobę.

Dlatego nie będzie nigdy takich możliwości aby sobie tydzień zbierać zamówienie. Tylko do 24h.
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 13:42   #1403
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

Z Twojej perspektywy wygląda to zupełnie inaczej. Jakoś nigdy nie pomyślałam o tym blokowaniu towaru. A w sumie to przecież logiczne.
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 13:58   #1404
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sklep Dobrarada

rozmawialam pare dni temu ze znjaoma,ktora obsluguje sklep internetowy ze sprzedaza ubran (jedna z bardziej znanych firm, czetso dostajemy katalogi ofertowe, na pewno domyslacie sie o kim mysle), tez asortyment maja ogromny i tez maja schowek. Nie mowila o blokowaniu towaru, gdy przy zamowienu jesli okazuje sie, ze juz zostalo wykupione to, co jest w schowku odlozone przeze mnie pokazuje sie jako wyprzedane i nie ma mozliwosci wrzucenia go do koszyka - bo towar w schwoku jest teoretycznie anie fizycznie. Nic sie tez nie zawiesza i nie padaja serwery..ale moze ja sie nie znam...no nic, w takim razie pozostaje mi kartka i dlugopis
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 14:36   #1405
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

U Doberka miałam odłożone nakładki - patrzę, a tu koszyk mi zaktualizowało, usuwając ten produkt, jako sprzedany. Czekam, a możejeszcze będzie na magazynie i Beatka dołoży.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:25   #1406
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Jest cos takiego - nazywa się to koszyk tymaczsowy - ale czas przechowania to max 24 godziny.
Skrypt sklepu tak jest skonstruowany.

Sklepy które mają mały ruch i wąską grupę asortymentu (do 1000 pozycji) - mogą sobie pozwolić na trzymanie w koszyku towarów np. przez tydzień...

ale nie taki jak nasz
1) mamy ponad 8000 pozycji asortymentowych
2) rzeczy które są w sklepie - są dostępne fizycznie - nie tak jak w innych sklepach, gdzie połowa rzeczy brakuje tak faktycznie a stany są uzupełniane "na pałę" - dopiero po złożeniu zamówienia się okazuje, że połowy rzeczy nie ma - wiem co mówię bo czasami sobie coś kupuję
3) nie jesteśmy w stanie zablokować tak ogromnych ilości towarów przez tydzien - bo z tych zamówień wkładanych do koszyka tymaczsowego - zaledwie 30% faktycznie zostaje złozone finalnie - więc przez tydzień zablokowane by były tysiące produktów które mógłby ktoś inny kupić bo ilości są ograniczone
4) poza tym - obsługa takiego koszyka tymczasowego zajmuje tak strasznie dużo miejsca na naszych serwerach (mimo, że mamy własny serwer dedykowany i naprawdę o ogromnej pojemności), że sklep wysypywałby się kilka razy na dobę.

Dlatego nie będzie nigdy takich możliwości aby sobie tydzień zbierać zamówienie. Tylko do 24h.
Doberku a nie opcji dodania jakiejś funkcji w stylu ulubione? Albo jakiegoś koszyka, który nie blokuje tych produktów na sklepie? W qnszt.pl jest taka opcja i bardzo ją lubię, upatrzę sobie koraliki, wrzucam do koszyka albo do ulubionych ale nie są one dla mnie zablokowane, jeśli braknie na magazynie to z koszyka poprostu znikają. Takie funkcje są mega przydatne bo pewnie duża częśc z nas tak ma, że coś sobie upatrzy a finalnie zapomni o tym podczas składania zamówienia
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 17:49   #1407
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

O właśnie coś takiego jak ulubione było by super.
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:07   #1408
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...ofazowy-5ml-5g Jak gęsty jest ten żel? W sensie czy bardziej gęsty czy bardziej średnio :P
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK


Edytowane przez Magali
Czas edycji: 2010-05-17 o 20:11
Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:26   #1409
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Magali Pokaż wiadomość
http://dobrarada.com.pl/index.php?p1...ofazowy-5ml-5g Jak gęsty jest ten żel? W sensie czy bardziej gęsty czy bardziej średnio :P
Dla mnie bardziej średnio gęsty
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-17, 20:29   #1410
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Sklep Dobrarada

A bardzo się kurczy?
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:04.