Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-04, 16:25   #91
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Klariss dzięki Tobie wiem jak wyglądają na żywo odcienie, które sobie zamówiłam Czekam i czekam, a one coś dotrzeć nie mogą...

Asia19x, Kathi75 dzięki dziewczyny

denq, a oto obiecane swatche. N1 porównałam do Linen, który obecnie jest dla mnie idealny

Dzięki Tobie wyszperałam i ustawiłam obok siebie wszystkie podkłady, których używałam i zdałam sobie dopiero sprawę jak zjaśniałam
Łaaa piękny widok
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 17:07   #92
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Oj, ja też czekałam bardzo długo(jakiś..tydzień..?)a le to nie wyna Pani Sylwii Nie martw sie,napewno dotrą a Breena 0 jest genialnym odcieniem nastawiałam się na Ailive 0,ale jest szary,zbyt zimny..
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 17:33   #93
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Klariss- przez Ciebie się chyba skuszę na tą Breenę Masz kryjącą formułę? Radzi sobie z rumieńcami?

Też mam strasznie wrażliwą skórę w ogóle :< Wystarczy, że się podrapię lekko po dekolcie i już mam czerwone plamy. I również się okropnie rumienię, na szczęście tylko na twarzy. I dlatego potrzebuję kryjących podkładów, bo nie cierpię mieć czerwonych polików :<
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 17:49   #94
Klariss
Raczkowanie
 
Avatar Klariss
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 185
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Klariss- przez Ciebie się chyba skuszę na tą Breenę Masz kryjącą formułę? Radzi sobie z rumieńcami?

Też mam strasznie wrażliwą skórę w ogóle :< Wystarczy, że się podrapię lekko po dekolcie i już mam czerwone plamy. I również się okropnie rumienię, na szczęście tylko na twarzy. I dlatego potrzebuję kryjących podkładów, bo nie cierpię mieć czerwonych polików :<
Tak, mam kryjącą W sumie to chyba sobie radzi z rumieńcami, bo mam lekkie i ich nie widać za bardzo lekko się waży ale może zależy to od filta? chyba tak. Ale ogólnie to mój najlepszy podkład, najlepiej się trzyma. I w końcu dla bladolicych
Klariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 19:52   #95
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a te pudry widziałyście? http://www.sensique.pl/promocje/26
dziś na szybko je oglądałam, faktycznie są jasne, jakbym wiedziała, że kosztują 6zł to bym bez wahania wzięła. co o nich sądzicie?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 20:41   #96
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Przeglądam sobie stronkę essence w poszukiwaniu jakiś fajnych lakierów, sprawdzam limited edition i tu nagle szok. W związku z premierą trzeciej części Zmierzchu robią limitowankę http://www.essence.eu/pl/beauty-news...e-preview.html
Już jestem gotowa na polowanie na te lakierki Kto wie może jakiś jaśniutki puderek się trafi.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:09   #97
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Tylko czy ta limitowanka będzie u nas?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 21:18   #98
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Przeglądam sobie stronkę essence w poszukiwaniu jakiś fajnych lakierów, sprawdzam limited edition i tu nagle szok. W związku z premierą trzeciej części Zmierzchu robią limitowankę http://www.essence.eu/pl/beauty-news...e-preview.html
Już jestem gotowa na polowanie na te lakierki Kto wie może jakiś jaśniutki puderek się trafi.
Ło matko moja! Diamond powder!!! I te lakiery!

Nadal te Natury prosperują we Wrocławiu?

Wrocław - Dom Handlowy ASTRA ul. Horbaczewskiego 4/6
Wrocław - CH FERIO GAJ ul. Świeradowska 51/57
Wrocław - GALERIA MAGNOLIA PARK ul. Legnicka 58
Wrocław - CH MARINO ul. Paprotna 7

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-06-04 o 21:26
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:24   #99
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A jednak z tymi plamami nie jestem sama No tak to jest, cos kosztem czegos, piękne blade skóry tez mają swoje minusy Co do lakierów, nabyłam dzisiaj kolejny Tym razem taki śliczny, matowy morelowy odcien, z tych małych miss selene Muszę w koncu sfotografować swoją kolekcję, wciąz nie mogę się zabrać.

A upał jakos niespecjalnie dziala na moją skórę. Podklad szybciej się sciera/ulatnia, cera się szybciej przetłuszcza no i ogolnie nieciekawie.
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:25   #100
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ło matko moja! Diamond powder!!! I te lakiery!

Gdzie we Wrocku jest natura?
mam ten puder, był już kiedyś w innej limitowance. żadna rewelacja, szczerze mówiąc... kupiłam bo wiele obiecywał no i ma piękne opakowanie ale nigdy go nie użyłam, myślałam, że będzie to rozświetlacz, a okazał się byś drobno zmielonym brokatem

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2010-06-04 o 21:27
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 21:29   #101
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
mam ten puder, był już kiedyś w innej limitowance. żadna rewelacja, szczerze mówiąc... kupiłam bo wiele obiecywał no i ma piękne opakowanie ale nigdy go nie użyłam, myślałam, że będzie to rozświetlacz, a okazał się byś drobno zmielonym brokatem

Też go mam i mam taką samą opinię o nim.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 22:00   #102
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Klariss,
A Berlin, to jedno z moich ulubionych miast! Co prawda byłam tam tylko raz, 8 lat temu, na trzy dni, ale i tak było super!
Ja we wrześniu planuję długo wyczekiwaną eskapadę do Berlina, pieniądze już ciężko zaoszczędzone spoczywają na koncie

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Dziewuszki, a czy wy też macie taką bardzo, bardzo delikatną skórę na szyi i dekolcie? Jasna skóra z reguły jest delikatniejsza od ciemnej, ale to co mi się wyprawa wlasnie w tych miejsach jest szokujące Wystarczy, ze lekko potrę przez przypadek skórę czy nawet dotknę, zaraz mam czerwone plamy, zaczerwienia itd, jest to bardzo widoczne. Mozna w ogole jakos z tym walczyc?
Mam taki sam problem, na dekolcie i na szyi po lekkim potarciu od razu mam czerwoną plamę

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:49 ----------

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Ja tak mam... przejadę nieuważnie ręką, albo się podrapie i od razu robią się czerwone plamy, które znikają dopiero po jakimś czasie... Najgorsze, że najczęściej tego nie widzę, za to widzą to inni i pytają z przerażeniem co mi się stało, a ja nie wiem o czym mówią

Dokładnie, mam tak samo

Obejrzałam sobie właśnie "Kochanice króla" (ten film o siostrach Boleyn) i kurcze cudna bladość Ciekawe czy aktorkom zakazano się opalać na jakiś czas, czy po prostu "wybielono" je makijażem? pewnie makijaż...


:
Dzisiaj oglądałam "Tristan + Isolde" i Sophia Myles, która grała tytułową rolę wyglądała naprawdę pięknie, tak naturalnie...
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 22:25   #103
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Wątpie żeby w essence były jakieś jasne pudry - oni są przeciwko nam ;(
dziś idę ulicą a tu jedna solara, druga solara, no ciepło sie zrobiło to wypełzy spod lamp
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 22:54   #104
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Nadal te Natury prosperują we Wrocławiu?

Wrocław - Dom Handlowy ASTRA ul. Horbaczewskiego 4/6
Wrocław - CH FERIO GAJ ul. Świeradowska 51/57
Wrocław - GALERIA MAGNOLIA PARK ul. Legnicka 58
Wrocław - CH MARINO ul. Paprotna 7
astra,gaj i marino to nie moje tereny ale w magnoli jest na 100%

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
Wątpie żeby w essence były jakieś jasne pudry - oni są przeciwko nam ;(
dziś idę ulicą a tu jedna solara, druga solara, no ciepło sie zrobiło to wypełzy spod lamp
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 23:15   #105
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Dzisiaj oglądałam "Tristan + Isolde" i Sophia Myles, która grała tytułową rolę wyglądała naprawdę pięknie, tak naturalnie...
A widzisz to śmiesznie wyszło, bo jak skończyłam z "Kochanicami..." to pomyślałam, że jeszcze jakiś klimatyczny filmik nie zaszkodzi i też puściłam "Tristana i Izoldę".



Dzięki temu wątkowi na serio zaczęło się zmieniać moje myślenie o jasnej cerze. Z przekleństwa stała się czymś wyróżniającym i już z mniejszym uwielbieniem patrze na opalone dziewczyny. Wszystko jest kwestią dobrej pielęgnacji i odpowiedniego podkreślenia. Dziękuje Wam za skorygowanie światopoglądu



Pytanie mam, czy któraś z Was zna jakiś puder rozświetlający (w sensie, że sypki lub prasowany... nie mylić z podkładem), ale taki żeby efekt rozświetlenia nie pochodził z brokatu (feee), tylko żeby to był taki wewnętrzny blask? Pogmatwałam, ale może ktoś wie o co mi chodzi
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 23:22   #106
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Pytanie mam, czy któraś z Was zna jakiś puder rozświetlający (w sensie, że sypki lub prasowany... nie mylić z podkładem), ale taki żeby efekt rozświetlenia nie pochodził z brokatu (feee), tylko żeby to był taki wewnętrzny blask? Pogmatwałam, ale może ktoś wie o co mi chodzi
Paese (czy jak się ta firma zwała) ma coś takiego, ale nie wiem, jak się zachowuje na twarzy, w każdym razie na nadgarstku wygląda super
Poza tym mają też cudnie blady puder matujący, ale jeszcze nie jestem w posiadaniu. Chcę kupić, ale nie wiem po co, bo pudru nie używam
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-04, 23:43   #107
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabou w Astrze jest Natura... ale 1 szafa-2 sa tylko(chyba) w Magnolii.
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 08:55   #108
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, usłyszałam super anegdotkę Moja przyjaciółka zgłosiła się do konkusru na "Miss Miedwia", to takie lokalne wybory miss, ktore co roku odbywają się nad jeziorem miedwie. Owa dziewczyna absolutnie blada nie jest, ma ciepły odcien cery i jest nawet opalona, a od jednej z pań na castingu usłyszała, ze musi się opalic bo "miss miedwia nie moze byc blada" Kazali jej tez ujednolicic kolor włosów, a co ciekawe, dziewczyna ma kasztanowe, jednolite włosy

Wiecie co, ja postanowiłam, ze w tym roku nie dam się opalic nawet trochę, o nie! Nie wiem jak u Was, ale w moich okolicach słonce grzeje drugi dzien, pogoda śliczna takze zaraz przyodziewam filtr 50 i z czystym sumieniem mogę polezec sobie w ogródku za domem

Mam jeszcze pytanie- jak dbacie o skórę wokoł oczu? Ja co prawda nie mam cieni pod oczami, takze nawet nie kamufluję skóry w tych okolicach, ale i tak jest strasznie sucha. Uzywacie kosmetyków typowo "pod oczy"?

I jeszcze mam pytanie do pudru bambusowego Uzywacie go na czy pod makijaż?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 09:44   #109
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

U mnie też słonecznie, a cały dzień planuję spędzić na zewnątrz, więc muszę się uzbroić w filtr po zęby

I też mam tak, że blizny (po moich częstych wypadkach, zwłaszcza w kuchni ) zostają mi przynajmniej na parę lat... Cóż, uroki jasnej skóry

Mila, wspaniale Twoją koleżankę potraktowano Ale w sumie można się było spodziewać, toż to konkurs piękności

Czarodzielnica, zazdroszczę wyjazdu do Berlina! Na pewno spędzisz tam cudowne chwile

P.S. Dziś idę zakupić Manhattan 2in1 beżowy. Muszę go wypróbować, bo nie spocznę, póki się nie dowiem czy bardziej odpowiada mi niż porcelanowy!!!
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-06-05 o 09:45
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 10:28   #110
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

nie mogę się powstrzymać Dziewczyny, muszę się Wam pochwalić zostałam testerką kosmetyków Bourjois na i beauty pl, mam wielką nadzieję, że przesyłane produkty będą dobre dla Bladolicych uwielbiam tą markę, pomimo cen. jako jedna z pierwszych miała naprawdę jasne kolory pudrów i podkładów
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 10:37   #111
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Maqua, to gratulacje
Musisz na w takim razie raportować i donosić o kosmetykach dla bladolicych Zabrzmiało trochę szpiegowsko
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 10:41   #112
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam Mam nadzieję, że mogę się dołączyć? Cieszę się, że nie jestem sama z moją bladością Lubię swoją baaaaardzo jasną cerę, ale czasami nie mam już sił szukać odpowiedniego podkładu, wszystkie, nawet najjaśniejsze odcienie są za ciemne Chciałabym się przerzucić na minerały, ale zupełnie nie wiem na co konkretnie.. Może coś doradzicie? Dodam, że mam tłustą cerę :/ i potrzebuję porządnego matu żeby jakoś wyglądać. Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
P.S. Dziś idę zakupić Manhattan 2in1 beżowy. Muszę go wypróbować, bo nie spocznę, póki się nie dowiem czy bardziej odpowiada mi niż porcelanowy!!!
Możesz coś napisać o tym Manhattanie 2w1? Dobry jest? Odcień porcelanowy jest naprawdę porcelanowy, jaśniutki?
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 10:51   #113
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Maqua, to gratulacje
Musisz na w takim razie raportować i donosić o kosmetykach dla bladolicych Zabrzmiało trochę szpiegowsko
nie ma sprawy! z przyjemnością zostanę Waszą... wtyką ale o tym ciii..!

też byłabym ciekawa manhattanowego pudru. jakiś czas temu skusiłam się na ten z serii antybakteryjnej, wysypało mnie po nim nadzwyczajnie a ja głupia dałam mu jeszcze kilka szans i potem męczyłam się 2 miesiące. pominę to, że miał brzydkie opakowanie i beznadziejnie się odznaczał i ciemniał.

RoOxAnKaA ja używam minerałów everyday minerals, są chyba najtańsze z możliwych i dobre na początek. wpadnij na wątek edm i przeczytaj pierwszy post, wszystko w pigułce

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2010-06-05 o 10:53
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 11:02   #114
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
Mi na szczęście już znikają, bo też miałam kryzys To chyba za sprawdą kremu Soraya i tonujacego Nivea Visage, które odstawiłam, teraz tylko krem bambino i mus z Golden Rose i jest pięknie, aby tylko mnie znowu tak nie wysypało makabrycznie
Zastanawiam się nad tym musem Ogólnie lubię podkłady w musie A kosmetyki z Golden Rose mogę tylko w Łodzi kupić, a jadę za tydzień, więc chciałam się zapytać jak ten mus się sprawuje?
Przepraszam, że tak Wam truję tutaj

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
RoOxAnKaA ja używam minerałów everyday minerals, są chyba najtańsze z możliwych i dobre na początek. wpadnij na wątek edm i przeczytaj pierwszy post, wszystko w pigułce
Dziękuję Ci bardzo zaraz tam zajrzę i sobie poczytam
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 11:06   #115
karolanka
Raczkowanie
 
Avatar karolanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Możesz coś napisać o tym Manhattanie 2w1? Dobry jest? Odcień porcelanowy jest naprawdę porcelanowy, jaśniutki?
Wprawdzie pytanie nie do mnie, ale mam nadzieję, że nikt się nie obrazi jak sama też o nim napiszę
Stosuję go tylko jako puder, na mokro nie używam, bo wygląda jak tapeta Generalnie to nie jest ani bardzo zły, ani super dobry. Nakładany pędzlem daje naturalny efekt i dobry mat... tylko że u mnie nie na długo. Kolor porcelain mnie lekko rozjaśnia no ale nie jestem superblada tylko umiarkowanie blada (najlepiej to pójść i obmacać tester, żeby do siebie dopasować). No i jeśli w ciągu dnia za dużo się nim zmatawiam, to lekko zapycha. Jak dla mnie megawydajny.
Sama szukam teraz czegoś innego, ale może Tobie spasuje

jyyli no to jestem zaskoczona bo pierwszy raz słyszę o tej firmie gdzie można to dostać i jak z cenami?
chciałam taki efekt jak daje podkład mineralny loreal no ale wiadomo, jakie tam są odcienie... (powinny się nazywać 1. uwięziona w solarium, 2. przysmażona frytka, 3. córka wodza afrykańskiego plemienia i tak dalej). Ale dają taki piękny naturalny połysk
__________________
"Nie pracuj ciężko,
pracuj MĄDRZE"

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 11:41   #116
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie- jak dbacie o skórę wokoł oczu? Ja co prawda nie mam cieni pod oczami, takze nawet nie kamufluję skóry w tych okolicach, ale i tak jest strasznie sucha. Uzywacie kosmetyków typowo "pod oczy"?
Też mam straszliwie przesuszoną. Kupiłam teraz krem Ava z algami, od razu widać, że nawilża Czasem na straszny przesusz nakładam robioną maść od dermatologa, która jest... na skórki

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
jyyli no to jestem zaskoczona bo pierwszy raz słyszę o tej firmie gdzie można to dostać i jak z cenami?
U nas można dostać w drogeriach Miko, nie wiem, jak w innych miastach. Ceny są przyjazne, bo puder kosztuje 13zł z groszami. Na KWC nie ma pudrów, inne produkty są.
Chyba po prostu będę musiała wypróbować na sobie, jeśli to okaże się trudno dostępna firma
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 11:46   #117
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Możesz coś napisać o tym Manhattanie 2w1? Dobry jest? Odcień porcelanowy jest naprawdę porcelanowy, jaśniutki?
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
nie ma sprawy! z przyjemnością zostanę Waszą... wtyką [COLOR=Gray] ale o tym ciii..!
[COLOR=Black]
też byłabym ciekawa manhattanowego pudru.
Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Wprawdzie pytanie nie do mnie, ale mam nadzieję, że nikt się nie obrazi jak sama też o nim napiszę
Stosuję go tylko jako puder, na mokro nie używam, bo wygląda jak tapeta Generalnie to nie jest ani bardzo zły, ani super dobry. Nakładany pędzlem daje naturalny efekt i dobry mat... tylko że u mnie nie na długo. Kolor porcelain mnie lekko rozjaśnia no ale nie jestem superblada tylko umiarkowanie blada (najlepiej to pójść i obmacać tester, żeby do siebie dopasować). No i jeśli w ciągu dnia za dużo się nim zmatawiam, to lekko zapycha. Jak dla mnie megawydajny.
Sama szukam teraz czegoś innego, ale może Tobie spasuje

...(powinny się nazywać 1. uwięziona w solarium, 2. przysmażona frytka, 3. córka wodza afrykańskiego plemienia i tak dalej). Ale dają taki piękny naturalny połysk
Karolanka, nikt się nie obraził
Co do pudru/podkładu Manhattan Perfect Teint 2in1, to MOIM zdaniem dla SUPERjasnych osób będzie on za ciemny.
Ja niby jestem dość jasna ale jednak stosuję z powodzeniem ten Manhattan, a co więcej, pałam do niego miłością żywą i gorejącą Mimo że Porcelain jest żółtawy i nie mega jasny, to na mojej twarzy wygląda niesamowicie naturalnie i świeżo i za to go kocham! Ale chcę wypróbować, tak z ciekawości, jeszcze odcień Beige, który jest chyba trochę bardziej różowy, ale i jaśniejszy.
Ja też stosuję go raczej na sucho, jako jedyną 'rzecz' na twarz (w sensie bez podkładu), trzyma się wspaniale, cudownie kryje i nigdy mnie nie zapchał... Mogłabym mnożyć zalety Opinie na temat tego pudru są oczywiście różne, ale dla mnie to po prostu ideał

P.S. uśmiałam się z tych nazw odcieni... 'uwięziona w solarium'
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-06-05 o 11:50
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 11:57   #118
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Pytanie mam, czy któraś z Was zna jakiś puder rozświetlający (w sensie, że sypki lub prasowany... nie mylić z podkładem), ale taki żeby efekt rozświetlenia nie pochodził z brokatu (feee), tylko żeby to był taki wewnętrzny blask? Pogmatwałam, ale może ktoś wie o co mi chodzi
Mogę polecić sypki puder rozświetlający z Pierre Rene - jest jaśniutki i pięknie rozświetla. Nie ma brokatu, efekt też nie jest tandetny. Ja mam najjaśniejszy odcień Są 3 do wyboru.


Maqua - gratulacje! Ja też bardzo lubię ich firmę - szczególnie róże, tusze i cienie

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
dziś idę ulicą a tu jedna solara, druga solara, no ciepło sie zrobiło to wypełzy spod lamp
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 12:12   #119
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja mam głupi problem. Nie chcę się opalić (a słońce już u mnie porządnie grzeje), ale nie mam cierpliwości do filtrów. Jestem jasna, ale nie biała, więc okropnie mnie bielą, tłuszczą, zapychają, spływają, pieką po dostaniu się do oczu... Chyba będę smarować tylko ręce, a twarz zasłonię czapką
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-05, 14:11   #120
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
A ja mam głupi problem. Nie chcę się opalić (a słońce już u mnie porządnie grzeje), ale nie mam cierpliwości do filtrów. Jestem jasna, ale nie biała, więc okropnie mnie bielą, tłuszczą, zapychają, spływają, pieką po dostaniu się do oczu... Chyba będę smarować tylko ręce, a twarz zasłonię czapką
Z dostawaniem się do oczu też mam problemy. Więc oczu nie smaruję, tylko grubo krem pod oczy nakładam. Może jak zamówię wreszcie filtr z Evy, to okaże się, że da się go pod oczy nałożyć.
A i mój Vichy Capital Soleil nie bieli ani trochę. Na początku jest się białym strasznie, ale jak się wchłonie, to już nie. Za to ma alkohol i czuję go skórą, nosem i oczami Dlatego już nie kupię więcej.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.