Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pachnąca' - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 20:27   #91
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez Emef_ Pokaż wiadomość
Podoba mi się ten wątek ;D Uwielbiam balsamy, ale nie gromadzę... staram się kupować nowe gdy poprzednie się skończą.
Obecnie używam: oliwka w żelu johnson & johnson rumianek, Cztery Pory Roku Balsam rozświetlający z drobinkami złota, Soraya Summer Slim i balsam brązujący Lirene do ciemnej karnacji
Czaję się na coś owocowego, najlepiej malinowego Co polecacie?
Ja właśnie mam to zboczenie, że lubię gromadzić, potem trzeba zużyć, a ja mam ochotę na kolejne nowości Z malinowych polecam AA oceanic

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Oj, lubię być gładka i pachnąca, zdecydowanie.

Póki co, w moim własnym rankingu, wygrywa balsam AA o zapachu malin (truskawek? nie pamiętam dokładnie. W każdym razie ma taki jasnoróżowy kolorek). Pachnie pięknie i dobrze nawilża. Nie podoba mi się jednak jego opakowanie, ciężko zużyć do końca.

Lubię też owocowe balsamy do ciała z Avonu z serii naturals.
Avonu nie próbowałam, pewnie w niedługo czasie skosztuję

Cytat:
Napisane przez violet_butterfly Pokaż wiadomość
Ja mam balsam z Avonu Naturals taki o zapachu mango, jest przecudny na równi z malinowym z tej samej Serii. Miałam tez z Avonu truskawkowy i zapach był okropny! ;p Kocham serię Avon Naturals. Nie mam suchej skóry więc się sprawdzają a w dodatku śliiiczniee pachną. polecam .
Na pewno spróbuję Avonu hihi Może mają jakieś czekoladowo-kawowe zapaszki

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
ja tez uwielbiam balsamy. obecnie mam
isana body creme oliwkowy
lirene wyszczpulajacy moja milosc,nie wyszczupla jakos specjalnie,ale ma boski zapach
AA balsam oliwkowy cialo wrazliwe
AA balsam z wyciagiem z kaszmiru cialo wrazliwe
isana body lotion z witamina E
maslo bielenda awokado
maslo guawa & watermelon enliven
na razie to tyle i wiecej nie kupuje,poki tych nie wykoncze...
Ten krem z isany ma chyba 500g? Też muszę go spróbować, jak z wchłanianiem?

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Leciutki, pachnie ślicznie, może trochę mniej słodko, niż z tubki, ale naprawdę przyjemnie. Wchłania się szybciutko, nawilża normalnie, bez jakichś rewelacji - dla skóry normalnej na lato jest akurat. Na pewno wypróbuję kiedyś inne wersje zapachowe.
Dziękuję za informacje
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 22:43   #92
violet_butterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mój świat!
Wiadomości: 129
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam to zboczenie, że lubię gromadzić, potem trzeba zużyć, a ja mam ochotę na kolejne nowości Z malinowych polecam AA oceanic



Avonu nie próbowałam, pewnie w niedługo czasie skosztuję



Na pewno spróbuję Avonu hihi Może mają jakieś czekoladowo-kawowe zapaszki



Ten krem z isany ma chyba 500g? Też muszę go spróbować, jak z wchłanianiem?



Dziękuję za informacje
Nie mają czekoladowych zapachów tylko widziałam jakieś orzechy laskowe. Jak lubisz czekoladowe zapachy to polecam Ci masło do ciała z Joanny, barzdo dobrze nawilża, ale od jakiegoś czasu stoi u mnie na półce nietkniętne, bo mdli mnie od czekoladowych zapachów :/ wolę świeże, owocowe.
__________________
Mam swój świat i swoje uczucia.

violet_butterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 08:11   #93
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez violet_butterfly Pokaż wiadomość
Nie mają czekoladowych zapachów tylko widziałam jakieś orzechy laskowe. Jak lubisz czekoladowe zapachy to polecam Ci masło do ciała z Joanny, barzdo dobrze nawilża, ale od jakiegoś czasu stoi u mnie na półce nietkniętne, bo mdli mnie od czekoladowych zapachów :/ wolę świeże, owocowe.
Masło kawowe z joanny miałam kiedyś nas spółkę z siostrą, cudne było
Ja uwielbiam takie zapaszki: czekolada, kokos, kawa
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:40   #94
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość

Ten krem z isany ma chyba 500g? Też muszę go spróbować, jak z wchłanianiem?
tak,ma 500ml, duze rodzinne opakowanie w sumie jest. to taki troche balsamo-krem,nieco tepy w rozsamarowywaniu i wchlanianiu,ale dobry i pachnacy! wydaje mi sie ze ciut natluszcza skore,a ja tego nie za bardzo lubie,ale i tak warto.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 10:46   #95
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
tak,ma 500ml, duze rodzinne opakowanie w sumie jest. to taki troche balsamo-krem,nieco tepy w rozsamarowywaniu i wchlanianiu,ale dobry i pachnacy! wydaje mi sie ze ciut natluszcza skore,a ja tego nie za bardzo lubie,ale i tak warto.
Ciekawe kiedy go zużyję, jak kupię hehe
Teraz jestem zakochana w masłach bielendy i muszę obkupić wszystkie
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:10   #96
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

dzięuję za stworzenie takiego wątku, bo "wielbicielkach żeli pod prysznic" bedzie to mój drugi ulubiony
uwielbiam smarowidła i rzadko kupuję 2 razy takie samo
wrzucę niedługo zdjęcia zbiorów, mam około 15 balsamów
bardzo rzadko się zdarz nie smarować po kąpieli, chyba tylko jeśli uzywam olejku do mycia
zimą to konieczność bo mam suchą skórę, ale latem mogłabym się obyć bez balsamu, jednak lubię ładnie pachnieć, szczególnie owocowo
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 20:54   #97
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Emmo właśnie też najbardziej lubię te 2 wątki: wielbicielki żeli i balsamów

Ostatnio bierze mnie chęć na kremy do ciała fruttini - widziałam w auchanie 500g za 20 zł bodajże, kokosowo-bananowy był (zapach) i jeszcze wiśniowo-waniliowy. Znając mnie kupię i nie wiem kiedy zużyję
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 22:35   #98
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Też bardzo lubię oba te wątki, ale są one bardzo niebezpieczne po pierwsze dla mojego portfela, a po drugie do zaplanowanej akcji-minimalizacji zbiorku kosmetycznego.

Mam do Was nietypowe pytanie. Polećcie mi kochane jakieś smarowidełko, które będzie w miarę w niedużej butelce/tubce (tak do 300 ml) i będzie się z niej łatwo wyciskało. Potrzebne mi coś takiego na wyjazd. Zapach najlepiej z tych świeższych, owocowych. A, no i najlepiej, gdyby dość szybko się wchłaniało.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:36   #99
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

przychodzi mi do głowy balsam isana z koenzymem Q10, ale on jest w dużej butli
może balsamy joanny w tubce? są owocowe, szybko wysychają choć nie nawilżają za mocno
a może ten eveline bo pozostałe są w duzych butlach
nivea happy time też może być
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:00   #100
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Balsamy eveline w tubkach są teraz takie, bodajże 250ml, np. z oliwkami
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...sam-Oliwka.htm
Widzę, że emma poleciła podobny
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:16   #101
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Melduję się, świetny wątek
Mam suchą skórę i balsamów muszę używać. Obecnie na zmianę nawilżającego Oriflame (ten 400ml), ujędrniającego Garnier, Ziaja Sopot spa i brązującego L'oreal czasem. No i męczę jakiś z Luksji, który w zeszłym roku był dodawany do Świata kobiety. Ten jest ble, roluje się i nie nawilża prawie w ogóle

Dziewczyny, jaki jest Wasz ulubiony balsam ujęrdniający? Bo szukam ideału
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 09:31   #102
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Ja lubiłam z isany, taki żółty, fajny był, ładnie pachniał, nawilżał i ujędrniał skórkę, ale ja nie mam z nią bardzo dużych problemów

Kupiłam dziś masło kawowe i truskawkowe joanny
Waniliwe mi zapachem nie podeszło, ale ja wanilii nie lubię.
Przechodziłam i chciałam tylko powąchać, ale wrzuciłam do koszyka, to było silniejsze ode mnie Kawowe już znałam bo miała, truskawy nie - a cudna, taka naturalna, cały czas teraz wącham
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:47   #103
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

witam melduje sie wsrod fanek kosmetykow do ciala
strasznie lubie sie smarowac oto moj aktualny zbior z ktorego korzystam od lewej
1mleczko po opalaniu z nivea
2mleczko brazujace e ekstraktem z brzowskiwini garniera
3zjaja oliwka do masazu z komplesem antycelulitowym
4nawlizajace mleczko nivea do skory suchej(moj faworyt wsrod mleczek balsamow od lat)
5nivea dziecinny lubie czasem pachniec jak dzidzia
6perfecta serum do podniesienia i wypelnienia biustu
7 nivea soft uzywany do wszystkiego zwlaszcza jak gdzies wyjezdzam i nie moge zabrac ze soba tylu kosmetykow
drugie foto do dodatki moje teraz na lato
1od lewej noa perfumowany z drobinkami nablyszczajacymi balsamik idealny na opalenizne
2clinique balsam perfumowny do stosowania razem z perfumami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 09:51   #104
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Witamy kolejną fankę maziania się Ładny zbiorek
Mam pytanie odnośnie oliwki z ziaji antycellulitowej i serum do biustu - jak się sprawują

Chyba kupię sobie jakiś dziecinny balsamik/kremik do ciała, kiedyś mój kochany, jak odwiedzaliśmy znajomych, którzy mają dzieciaczka, był zachwycony tym słodkim kremikowym zapaszkiem, któregoś wieczora kupię, wysmaruję się i się zdziwi

Edytowane przez myszka2020
Czas edycji: 2010-06-25 o 09:53
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:01   #105
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Witamy kolejną fankę maziania się Ładny zbiorek
Mam pytanie odnośnie oliwki z ziaji antycellulitowej i serum do biustu - jak się sprawują

Chyba kupię sobie jakiś dziecinny balsamik/kremik do ciała, kiedyś mój kochany, jak odwiedzaliśmy znajomych, którzy mają dzieciaczka, był zachwycony tym słodkim kremikowym zapaszkiem, któregoś wieczora kupię, wysmaruję się i się zdziwi
otoz serum do biustu ladnie nawilza i napina biust troszke na drugi dzien smierdzi taka chemia ale ogolnie da sie zniesc
co do oliwki zjaji to jest bardzo tlusta czy zwalcza celluli niewiem bo kupilam ja zeby zapobiegac w przyszlosci (mam niewielki niewidoczny cellulit) ogolnie nie jestem z niej zadowolona bo nie nadaje sie na cale cialo po wysmarowaniu sie nia za pierwszym razem dostalam uczulenia stosuje tylko na uda na zewnatrz wcieram oraz na posladki...
co do dziecinnych balsamikow kremow to polecam bo ladnie pachna mam jeszce pare ale nie wklejalam smaruje sie nimi na zmiane z moim synkiem
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2010-06-25 o 10:05
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:06   #106
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Szukam właśnie czegoś do biustu, bo chcę go ujędrnić i nieco zaokrąglić Albo eveline albo ten właśnie, który Ty masz.
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:12   #107
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

wiesz co dobrze nawilza wygladza biust to mozna wyczuc reka czy uniosl mi hmmm niewiem (mam taki wiekszy troche miseczkaC) mozliwe ze cos tam dziala pozostawia na skorze taka siateczke ale trzeba smarowac sie 2 razy dziennie
raczej w dzialanie uniesienia widocznego czy powiekszenia biustu nie ma co wierzyc to tylko krem ktory dziala na zewnatrz skory
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:15   #108
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Szukam właśnie czegoś do biustu, bo chcę go ujędrnić i nieco zaokrąglić Albo eveline albo ten właśnie, który Ty masz.
Ja miałam oba i osobiście wolę Eveline (a biust mam spory)
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:15   #109
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Też mam rozmiar C
I zależy mi właśnie na wygładzeniu, ujędrnieniu, żeby skóra taka ładniejsza była
Eveline ten różowy ma właśnie dobre opinie na KWC
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 10:23   #110
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
przychodzi mi do głowy balsam isana z koenzymem Q10, ale on jest w dużej butli
może balsamy joanny w tubce? są owocowe, szybko wysychają choć nie nawilżają za mocno
a może ten eveline bo pozostałe są w duzych butlach
nivea happy time też może być
Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Balsamy eveline w tubkach są teraz takie, bodajże 250ml, np. z oliwkami
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...sam-Oliwka.htm
Widzę, że emma poleciła podobny
Dzięki, chyba właśnie skuszę się na któryś z tych Eveline. Właśnie w Isanie trochę nie pasuje mi to duże opakowanie. Powącham też ten Nivea i coś wybiorę. Joanny Naturii właśnie mam i dlatego chciałabym coś innego.

Jeszcze raz dzięki, jesteście niezastąpione.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:26   #111
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ja miałam oba i osobiście wolę Eveline (a biust mam spory)
a mozesz powiedziec opisac jak dokladnie on podzialal na twoj biust bo bede pewnie zmieniac niedlugo swoja perfecte
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 10:35   #112
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Poprawił wygląd biustu- ujędrnił i mam wrażenie, że lekko podniósł, wg mnie jak na krem to dużo. Mam jeszcze porównanie z żelem Oriflame i wolę Eveline, dobre i tanie Nie wałkował się, ta stara wersja czasem mi się wałkowała na skórze.

Z serum na biust chwaliłam sobie kiedyś też Bielendę Sexy look.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:25   #113
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Poprawił wygląd biustu- ujędrnił i mam wrażenie, że lekko podniósł, wg mnie jak na krem to dużo. Mam jeszcze porównanie z żelem Oriflame i wolę Eveline, dobre i tanie Nie wałkował się, ta stara wersja czasem mi się wałkowała na skórze.

Z serum na biust chwaliłam sobie kiedyś też Bielendę Sexy look.
.
hmm no to spoko sprobujemy eveline dodam ze rok uzywam juz perfecty na biusti zmian w uniesieniu niema w dotyku owszem sa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:40   #114
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Ja też spróbuję eveline
TŻ nawet mnie namawiał, jak powiedziałam, że takie mazidła mają właśnie za zadanie nieco unieść i ujędrnić biust, choć istnieje ryzyko, że już nie oderwie ode mnie łapek wtedy
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:10   #115
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Ciekawe kiedy go zużyję, jak kupię hehe
Teraz jestem zakochana w masłach bielendy i muszę obkupić wszystkie
tez kusza mnie te masla,na razie mam awokado z tej firmy i niech tak pozostanie,bo mam oszczedzac na kosmetykach,bo musze najpierw wszystko zuzyc,to co juz mam...

Cytat:
Napisane przez Meell Pokaż wiadomość
Też bardzo lubię oba te wątki, ale są one bardzo niebezpieczne po pierwsze dla mojego portfela, a po drugie do zaplanowanej akcji-minimalizacji zbiorku kosmetycznego.
ja mam taaaaak samo... minimalizacja!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 15:19   #116
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
tez kusza mnie te masla,na razie mam awokado z tej firmy i niech tak pozostanie,bo mam oszczedzac na kosmetykach,bo musze najpierw wszystko zuzyc,to co juz mam...
Na mnie JESZCZE TŻ nie krzyczy, więc kupię wszystkie chyba No na pewno kokosowe i aloesowe. Przerzucam się z mleczek i balsamów na masła i kremy do ciała, jakoś teraz mnie na nie wzięło
Joanna ma też oprócz maseł zauważyłam fajne kremy do ciała: marakuja, ananas i malina Czuję, że znowu będą moje
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:20   #117
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Ooo wątek dla mnie dziękuję myszko za zaproszenie To może na początek pokażę Wam ile tego mam... Kocham balsamy, mleczka, masła
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:47   #118
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Super nosku że jesteś z nami
Jak widzę te masełka bielendy to mam ochotę iść wszystkie kupić
To karotenowe nie przyciemnia skóry prawda? Ma konsystencję taką jak awokado czy gęstszą?
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 16:52   #119
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

Cytat:
Napisane przez myszka2020 Pokaż wiadomość
Super nosku że jesteś z nami
Jak widzę te masełka bielendy to mam ochotę iść wszystkie kupić
To karotenowe nie przyciemnia skóry prawda? Ma konsystencję taką jak awokado czy gęstszą?
Podobną do awokado, nie przyciemnia, karoten ma chyba tylko w nazwie pachnie ładnie, tak subtelnie, kremowo. Ale nawilża chyba mniej niż awokado. Muszę poszukać wątku o żelach pod prysznic, bo żele też kocham. Szkoda, że Bielenda nie ma żeli.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 17:17   #120
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: Wielbicielki mleczek, balsamów, masełek do ciała-czyli 'lubię być gładka i pach

To na karotenowe też w swoim czasie się skuszę
Jakby bielenda miała żele kokosowe, awokado, oliwkowy
Szkoda, że ma tylko olejki/sole.

Edytowane przez myszka2020
Czas edycji: 2010-06-25 o 17:23
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-28 16:23:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.