Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-16, 00:58   #1591
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Na wątku BB wcale nie uważają, że te kremy są tanie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale chyba wiekszosc z nas bierze ten BB Cream 20ml nie?

bo nie wiem czy to chodzi o to, ze te 20ml za 28zl to drogo

czy 50ml kosztuje 100zl i o to chodzi, ze drogo?
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
eee no to wedlug mnie to wcale duzo nie jest, gdyby kosztowalo jakies 100zl to faktycznie juz tak troche gorzej ale 50zl?
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale widziałam wieksze opakowanie na ebay 50 gramowe i kosztowało jakieś 48 zł
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No właśnie a przecież to BB ma się stosować zamiast podkładu? A ile kosztuje porządny podkład? po cenach internetowych ok 150 PLN? a to ma mieć jeszcze właściwości kremu to znaczy leczyc, odżywiać, a dobry krem to drugie 100-150 PLN, więc w sumie powinno kosztować z 200- 300 PLN? wtedy bym się nie stresowała ceną
dobre
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i od wątku w którym się zaczynało karierę na wizażu
Gdybyśmy w większości miały po nascie lat, były na utrzymaniu rodziców lub pracowały dorywczo i Maybelline czy Rimmel byłyby dla nas markami wysokopółkowymi to też byśmu jęczały że BB kremy są drogie

Cytat:
Napisane przez lios Pokaż wiadomość
ooo nowe purchawy.. chyba wezme maseczki ardenki.. tylko ktora lepiej? czy obie?

zastanawia mnie tez ten krem http://pl.strawberrynet.com/skincare...571/?CatgId=19
i czy ktos zna roze kanebo?
Te róze Kanebo są malutkie - zaledwie 3 gramy no i faktycznie nie wyglądają na produkt pierwszej świezości

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pozale sie co do BB kremu...nie podoba mi sie!!
strasznie mocno kryje i robi mi maske z buzi!
be BB cream!
BB krem jest be i tego się będę trzymać

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23261629]Wy wciaz o charmsach, pandorach i innych cudakach rozprawiacie. Mnie one jakos nie kreca . Chociaz to by do mnie pasowalo .[/QUOTE]

Mnie też te cudaki nie kręcą
Pierścionków i wisiorków nie lubie, bransoletek zresztą też nie bo na codzień tylko mi zawadzaja i myśle co by mi nigdzie nie spadły, w nic sie nie wkręciły itp.


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mnie jakoś tak jak dennyrose nie ciągnie ani do minerałów, ani do BB kremu. Za dużo z tym "zachodu". Minerały porzuciłam szybko. Były zbyt czasochłonne. BB kremu trochę się boję... Wydaje mi się, że to musi być mega chemiczne mazidło...[COLOR="Silver"]

Mi się wydaje z kolei ze ten BB krem własnie mało chemiczny będzie ale i tak mnie nie kręci
Nie ma to jak to normalne żółciutkie podkłady i puderki a nie jakieś mineralno-cudoBBkremowe kombinacje

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sie ma ten talent
nie znam sklepu- ale poszukaj na wizazu bo moze ktos zalozyl o nim watek?

ba!
Dr. Dymek w swojej dimipedii sam potrafi zdzialac cuda! bez pomocy wujka Google!
Dimipedia

Ja kupowałam w dolce.pl podklad Lancome, wszystko w porządku tak wiec polecam sklep
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 06:42   #1592
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ja chyba w koncu nie place
podklady Gosha zostaly w kolorach dla kosmitow. maseczki ardenki az tak nie pragne.. a te kanebo to sie kurcze boje, ze kupie jakies stare cos w dodatku mikro pojemnosci no i jeszcze o kanebo rozach nie ma opinii za bardzo
i nie mam rozu

---------- Dopisano o 07:42 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


mejkapie - czy Ty wzięłaś tę klinikową paletkę?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../95143/#DETAIL
ja ja bralam tez - na zasadzie dla kogos na prezent
Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny Zenek sprzedaje znowu ten cudowny zestaw Borghese
http://pl.strawberrynet.com/skincare.../94005/#DETAIL

zaglądałam co jakiś czas i przez cały rok go nie było na Truskawce
Tylko niech Zenek da jakąś fajną promocję, w tym zestawie co rok temu kupowałam widać już denko, a uwielbiam go
koooochaaaaaaaaaaaaaaaaam ten zestaw tylko niech go rzuci w takiej promo jak wtedy


co do charmsow itp to mnie nie krecily kompletnie. a potem jednego dnia mi sie odmienilo i zaczely mnie krecic strasznie teraz maniakalnie ogladam jakie nowe wypuszcza apart i yes, bo jakos krukowe mi sie najmniej podobaja

przyszly moje emu
taaaaaaaaaaaki wielki karton sliczne sa
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 07:04   #1593
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

wstawac

ranyyy z nudow przegladam sobie strone emu, a tam sa emu dla dzieci
Załącznik 3535476
Załącznik 3535475
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 07:37   #1594
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no tej plaskiej nie uzywam chodzi mi o ta bezbarwna z raczka
bylo wszystko ok a tutaj nagle zaczela pekac przy koncach i odpadac razem z wloskami! normalnie super bo juz nie mam zadnej szczotki do mycia buzki...
A ja mówię o tej z rączką, płaskiej używam ale do zmywania innych maseczek, na przykład maseczki EA która ciężko schodzi, a tej z rączką jeszcze nie otwierałam

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
koooochaaaaaaaaaaaaaaaaam ten zestaw tylko niech go rzuci w takiej promo jak wtedy

No ja zestaw pokochałam od razu jak go zobaczyłam na stronie, i nie zapomne jak pierwszy raz powąchałam , Zenek ma takie przyzwyczajenia że ciągle to samo daje w promocjach więc może wkrótce przeceni, bo mi zostało tylko gdzieś na dwa użycia

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no ale mseczke oczyszczającą po pelingu?
ja to po peelingu bym jakąś odżywczą lub nawilżającą chciała..
bo peeling i oczyszczająca to nie za dużo na raz?




dwa są "scruby" , jeden to maska http://pl.strawberrynet.com/skincare.../67705/#DETAIL
czyli w sumie mogę chyb a brać - szczególnie że niecałe 40 zł
tlko chciałam z czymś i na jakąś promo sie jeszcze załapać..
a nie wiem co do komletu mogłabym wziąć

o matko
a Wy znów o jakimś cudownym zestawie o którym ja nic nie wiem i znowu sie gubie co brać, za co płacić i w ogóle
coś chyba ominie mnie ta mikrodermabrazja bo tak codziennie niby za nią płacę ale coś mnie powstrzymuje więc chyba nie mam jej mieć.....

a w PL w ogóle do dostania jest kolorówka z borghese??
bo mnie cały czas nęci ten zestaw z 5 cieniami mineralnymi
ale nie wiem czy to nie jakiś kompletny szajs...
Oczywiście, że po peelingu maseczkę, nie wyobrażam sobie samego peelingu, przecież on przygotowuje skórę do korzystania z dobrodziejstw maseczki każdego rodzaju to czy nawilżająca czy oczyszczająca zależy już od potrzeb skóry

A ten zestaw Borghese to jeden ( z wielu ) najbardziej trafionych zakupów na Truskawce jak dla mnie
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 07:37   #1595
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

ja to ostatnio jej nie uzywam i oszczedzam czekajac na Zenkowa promocje
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 07:53   #1596
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja to ostatnio jej nie uzywam i oszczedzam czekajac na Zenkowa promocje
no ale w międzyczasie będziemy mogły się pocieszać tym zestawem do mikrodermabrazji , ciekawe jaki on będzie, czytałam w necie że tam chyba nie ma załączonych baterii ale nie wiem jakie potrzebne a boję się że jak go dostanę to natychmiast będę chciała użyć i się zestresuje bez tych baterii
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 08:01   #1597
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

to lepiej kup kilka roznych na wszelki wypadek
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 08:13   #1598
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

iliosie a ja dobrze kojarze że Ty zbierasz i charmsy i pandorke?
na 2 bazach?
daj jakies foty co uzbierałaś...
mi sie calą noc bizuteria śniła - i sie zastanawiam czy kupowac tą baze czy nie - bo jak już kupie to przesrane.... trzeba będzie ciągle nowe koraliki kupować ...

czyli ardenke musze kupić
a teraz tak kusicie tym zestawem borghese... rozumiem że należy czekać na jakaś lepszą cenę??
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 08:30   #1599
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

mejkap, tzn tak - ja pandorki mam tylko 1 koralika i nosze go na lancuszku, na szyi
charmsow mam 5 trzasne fote w domu

a z tym zestawem czekamy czekamy, on w zeszlym roku byl chyba cos kolo 70 zl czy jakos tak
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 08:46   #1600
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mejkap, tzn tak - ja pandorki mam tylko 1 koralika i nosze go na lancuszku, na szyi
charmsow mam 5 trzasne fote w domu

a z tym zestawem czekamy czekamy, on w zeszlym roku byl chyba cos kolo 70 zl czy jakos tak

łe no jak był za 70 to teraz nie da rady żeby kupic za 130 - to grzech byłby normalnie

wczoraj rozmyslając nad tą bransoletą dodatkowo zakochałam się w ringach z Yes http://www.yes.pl/ringspremiera
no i teraz chyba poprosze gwiazdora o 4-5 pierścionków srebrnych żeby sobie ładnie nosić na paluchu...
w ogóle jak kiedyś pisałyście dużo o bizu to mnie to kompletnie nie kręciło i nudziło - a teraz odpał zupełny
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:10   #1601
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
iliosie a ja dobrze kojarze że Ty zbierasz i charmsy i pandorke?
na 2 bazach?
daj jakies foty co uzbierałaś...
mi sie calą noc bizuteria śniła - i sie zastanawiam czy kupowac tą baze czy nie - bo jak już kupie to przesrane.... trzeba będzie ciągle nowe koraliki kupować ...

czyli ardenke musze kupić
a teraz tak kusicie tym zestawem borghese... rozumiem że należy czekać na jakaś lepszą cenę??

Ja też cały czas myślę o tej promocji Kruka Dwa koraliki i baza gratis? Dobrze zrozumiałam?

Mi się bardziej podobają te koraliki do nanizania, a nie te dopinane charmsy, więc jest fajna okazja...
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 09:20   #1602
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
jesteście boskie
gdyby nie to że sama chcę te ardenki, czułabym się skuszona

znacie ten sklep? ma oryginały?
http://www.dolce.pl/chanel/les_tissa...nel/11109.php5
bo jesli za jakiś czas Zenek nie wrzuci mojego różu to będę musiała klikac gdzie indziej
ja znam dolce bo kupuje tam perfumy - moge polecic. Szybka wysylka, jeszcze mnie nie zawiedli
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:31   #1603
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
mała? ale jakie ma mniej więcej wymiary?
hmm... zastanawiam się czy nie wziąć przyrodniej siostrze na prezent. Ona jest ciemną blondynką (24 lata), ma taka typową polską urodę, ciepła tonacja skóry, lubi się opalać, oczy hmm nie pamietam zieloneo-szare
czy kolory by jej pasowały?
ja jakoś nie umiem dobrać

Dimek, a może Ty byś poleciła jakiś neutralny błyszczyk dla mej siostry? Jakiś Clinique albo cos z tej półki cenowej nie wyżej.
Na prawdę mam dylemat...
ten co james dala moze byc ciekawy nie mialam go, ale chyba sama bym sie skusila
tyle, ze wiem po sobie- wieksze wrazenie zawsze na mnie robily wspaniale nazwy typu clinique, lancome itd ja uwielbiam fever glossy ale moze taki tubkowiec wlasnie bylby lepszy?

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23267760]Ja nie Dimiti, ale moze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...to.html&next=1 ?[/QUOTE]
UUuu sama bym sie skusila
Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
dobre
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i od wątku w którym się zaczynało karierę na wizażu
Gdybyśmy w większości miały po nascie lat, były na utrzymaniu rodziców lub pracowały dorywczo i Maybelline czy Rimmel byłyby dla nas markami wysokopółkowymi to też byśmu jęczały że BB kremy są drogie

BB krem jest be i tego się będę trzymać
itp.


Mi się wydaje z kolei ze ten BB krem własnie mało chemiczny będzie ale i tak mnie nie kręci
Nie ma to jak to normalne żółciutkie podkłady i puderki a nie jakieś mineralno-cudoBBkremowe kombinacje
Dimipedia
Ja kupowałam w dolce.pl podklad Lancome, wszystko w porządku tak wiec polecam sklep
no racja ostatnio w RP byl jakis sondaz co nasi rodacy uwazaja za luksus- i dla wiekszosci luksus to L'oreal
musze chyba zmienic nazwe bloga na Dimipedia!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wstawac

ranyyy z nudow przegladam sobie strone emu, a tam sa emu dla dzieci
Załącznik 3535476
Załącznik 3535475
fajne!!

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A ja mówię o tej z rączką, płaskiej używam ale do zmywania innych maseczek, na przykład maseczki EA która ciężko schodzi, a tej z rączką jeszcze nie otwierałam

No ja zestaw pokochałam od razu jak go zobaczyłam na stronie, i nie zapomne jak pierwszy raz powąchałam , Zenek ma takie przyzwyczajenia że ciągle to samo daje w promocjach więc może wkrótce przeceni, bo mi zostało tylko gdzieś na dwa użycia

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Oczywiście, że po peelingu maseczkę, nie wyobrażam sobie samego peelingu, przecież on przygotowuje skórę do korzystania z dobrodziejstw maseczki każdego rodzaju to czy nawilżająca czy oczyszczająca zależy już od potrzeb skóry

A ten zestaw Borghese to jeden ( z wielu ) najbardziej trafionych zakupów na Truskawce jak dla mnie
aaaa to ja jej jeszcze nie uzywalam, ale jak Ty ja do maseczek uzywasz to ja tez zaczne!
peeling uzywam bardzo oszczednie zeby mi sie przypadkiem nie skonczyl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:38   #1604
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Ja też cały czas myślę o tej promocji Kruka Dwa koraliki i baza gratis? Dobrze zrozumiałam?

Mi się bardziej podobają te koraliki do nanizania, a nie te dopinane charmsy, więc jest fajna okazja...
no mi właśnie te koralikowe też bardziej pasują niż dyndajki - charmsy
i ta promocja mi miesza w głowie - bo oczywiście ograniczenie czasowe nakazuje kupować ... ( promo jest do 22 listopada)
i dobrze zrozumiałaś - płacisz za 2 dowolne koraliki a do tego bazę dostajesz gratis;
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:46   #1605
elizziak
Zakorzenienie
 
Avatar elizziak
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 391
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no mi właśnie te koralikowe też bardziej pasują niż dyndajki - charmsy
i ta promocja mi miesza w głowie - bo oczywiście ograniczenie czasowe nakazuje kupować ... ( promo jest do 22 listopada)
i dobrze zrozumiałaś - płacisz za 2 dowolne koraliki a do tego bazę dostajesz gratis;
Chyba dziś pójdę do Kruka.... popatrzeć sobie.... Na wszelki wypadek wcześniej kupię Vivę
Tylko patrzyłam na ich stronie, to w sumie mały wybór tych koralików, zobaczymy, co będzie w sklepie
elizziak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:46   #1606
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Ja też cały czas myślę o tej promocji Kruka Dwa koraliki i baza gratis? Dobrze zrozumiałam?

Mi się bardziej podobają te koraliki do nanizania, a nie te dopinane charmsy, więc jest fajna okazja...
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
mejkap, tzn tak - ja pandorki mam tylko 1 koralika i nosze go na lancuszku, na szyi
charmsow mam 5 trzasne fote w domu
Babki, a ten Kruk jest kompatybilny z Pandorą?? Tzn koraliki też mają gwinty??
Ja mam Pandorkę i co prawda jestem na nich trochę obrażona, ale znów mam wielkie ssanie na nowy koralik więc może z Kruka coś dobiorę?? To kolekcjonowanie strasznie wciąga, gorzej niż truskawa

A bransoletke z Pandrory też dają gratis, tylko trzeba się zaczaić. Mają zwyczaj dawać darmowe bransoletki do zakupów za 200 zł w dniu otwarcia nowego salonu, ja tak capnęłam swoją) Tylko musi być takie otwarcie w okolicy, ale warto było
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 09:55   #1607
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Babki, a ten Kruk jest kompatybilny z Pandorą?? Tzn koraliki też mają gwinty??
Ja mam Pandorkę i co prawda jestem na nich trochę obrażona, ale znów mam wielkie ssanie na nowy koralik więc może z Kruka coś dobiorę?? To kolekcjonowanie strasznie wciąga, gorzej niż truskawa

A bransoletke z Pandrory też dają gratis, tylko trzeba się zaczaić. Mają zwyczaj dawać darmowe bransoletki do zakupów za 200 zł w dniu otwarcia nowego salonu, ja tak capnęłam swoją) Tylko musi być takie otwarcie w okolicy, ale warto było
wiesz co, wydaje mi sie że powinien być kompatybilny z pandorą bo w sumie bransoletka taka sama...
mnie przeraziło jak sie dowiedziałam że sama baza pandora 300 zł ... no i ceny ich koralików po prostu zwalają z nóg mam katalog koło łózka, oglądam sobie codziennie przed zaśnięciem i stwierdzam że w życiu bym nie uzbierała całej
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:02   #1608
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
wiesz co, wydaje mi sie że powinien być kompatybilny z pandorą bo w sumie bransoletka taka sama...
mnie przeraziło jak sie dowiedziałam że sama baza pandora 300 zł ... no i ceny ich koralików po prostu zwalają z nóg mam katalog koło łózka, oglądam sobie codziennie przed zaśnięciem i stwierdzam że w życiu bym nie uzbierała całej
Aaaa super dzięki, to podjadę do Kruka w takim razie.
No tak Pandora się ceni, niestety. I prawdę mówiąc wciąż nie jestem pewna czy te koraliki są warte takiej kasy. Srebro jak to srebro - trochę się rysuje, miałam już nimi jedną niefajną utarczkę reklamacyjną. No i niestety - w katalogu (też się ślinię) i w salonie te rzeczy wyglądają jak milion dolarów a na łapie już jakoś biedniej zdecydowanie...
I szczerze mówiąc wolałabym, żeby mieli tańsze zawieszki, ale za to puste w środku. Nazbierałam dopiero 1/3 a już jest ciężka jak cholera Kruki tez sa pełne i takie ciężkie????
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:30   #1609
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

a mi sie bardziej podobaja charmsy, bo ostatnio jakos tak lubie jak mi cos "dynda" na rece
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 10:35   #1610
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a mi sie bardziej podobaja charmsy, bo ostatnio jakos tak lubie jak mi cos "dynda" na rece
a zdejmujesz dyndoły do kąpieli i na noc?? Bo mi się takie chwosty podobają, ale wydaje mi się że to przeszkadza??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:04   #1611
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;23267760]Ja nie Dimiti, ale moze https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...to.html&next=1 ?[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ten co james dala moze byc ciekawy nie mialam go, ale chyba sama bym sie skusila
tyle, ze wiem po sobie- wieksze wrazenie zawsze na mnie robily wspaniale nazwy typu clinique, lancome itd ja uwielbiam fever glossy ale moze taki tubkowiec wlasnie bylby lepszy?
o, te Collistary to całkiem niezły pomysł dziękuję Jamestown maja dobre opinie i cenę znośną
fever gloss na pewno cudny, ale cenowo już odpada, bo jak się okazuje w święta - mam liczną rodzinkę do obdarowania
a jaki kolor polecacie?
muszę zobaczyć czy są w Sephorze, czy tylko w Douglasie (bo na zakupy w S. mam kupon zniżkowy)

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
dobre
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia i od wątku w którym się zaczynało karierę na wizażu
Gdybyśmy w większości miały po nascie lat, były na utrzymaniu rodziców lub pracowały dorywczo i Maybelline czy Rimmel byłyby dla nas markami wysokopółkowymi to też byśmu jęczały że BB kremy są drogie
zgadzam się my jesteśmy już rozpasane

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość

Mi się wydaje z kolei ze ten BB krem własnie mało chemiczny będzie ale i tak mnie nie kręci
Nie ma to jak to normalne żółciutkie podkłady i puderki a nie jakieś mineralno-cudoBBkremowe kombinacje
może i mało chemiczny, ale wolę klasyczne żółtki

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja ja bralam tez - na zasadzie dla kogos na prezent

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Ja kupowałam w dolce.pl podklad Lancome, wszystko w porządku tak wiec polecam sklep
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja znam dolce bo kupuje tam perfumy - moge polecic. Szybka wysylka, jeszcze mnie nie zawiedli
super, to znaczy, że są pewni, można u nich zamawiać

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
peeling uzywam bardzo oszczednie zeby mi sie przypadkiem nie skonczyl
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:11   #1612
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

od 12 nie wysłali mi maila o wysyłce
chyba coś jest nie halo prawda?
na stronie mam info, że zamówienie w przygotowaniu
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:19   #1613
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
a mi sie bardziej podobaja charmsy, bo ostatnio jakos tak lubie jak mi cos "dynda" na rece
mnie nie kreca- chociaz ladne sa, ale taka bransoletke tous'a bym chciala
http://tous-shop.com/product/1431/14...BROWN-CORD.htm
http://tous-shop.com/product/1449/14...MICROGREEN.htm
http://tous-shop.com/product/975/14/...TINE-HEART.htm
http://tous-shop.com/product/559/14/...A-ELASTICA.htm

http://tous-shop.com/product/166/14/...2009-CHAIN.htm
albo cos takiego jak z tymi serduszkami dyndajacymi, ale zamiast serducha misia
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o, te Collistary to całkiem niezły pomysł dziękuję Jamestown maja dobre opinie i cenę znośną
fever gloss na pewno cudny, ale cenowo już odpada, bo jak się okazuje w święta - mam liczną rodzinkę do obdarowania
a jaki kolor polecacie?
muszę zobaczyć czy są w Sephorze, czy tylko w Douglasie (bo na zakupy w S. mam kupon zniżkowy)



heh ja colistar widzialam w douglasie- sephory nie mam wiec nie wiem czy jest czy niet a ona lubi mocne odcienie? najlepsze niby sa delikatne rozy i bezy ale to zalezy kto jakie kolory lubi

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
od 12 nie wysłali mi maila o wysyłce
chyba coś jest nie halo prawda?
na stronie mam info, że zamówienie w przygotowaniu
nie przejmuj sie- mi czasem wogole nie wysylali a paczka leciala
moze znowu sie dziaduja poczekaj do jutra i jak sie status zamowienia nie zmieni to ich mecz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:31   #1614
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Dim http://tous-shop.com/product/967/0/3...-Nº12.htm
slooooooooodziak

majade, sciagam do kapieli i spania
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:49   #1615
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

mnie też kręci Pandora

TŻ kupił mi bransoletkę, którą zupełnie nie wiem do czego nosić
o tą http://www.swarovski.com/Web_PL/en/1...egoryName=0102
jest raczej mocno wieczorowa na żywo ładniejsza niż na stronie, no ale mimo wszystko chętnie bym ją oddała
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:20   #1616
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
mnie też kręci Pandora

TŻ kupił mi bransoletkę, którą zupełnie nie wiem do czego nosić
o tą http://www.swarovski.com/Web_PL/en/1...egoryName=0102
jest raczej mocno wieczorowa na żywo ładniejsza niż na stronie, no ale mimo wszystko chętnie bym ją oddała
rany, no niech juz Ci bedzie - mozesz mi oddac




ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:32   #1617
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
rany, no niech juz Ci bedzie - mozesz mi oddac




mam podesłać razem z Lushem? (o ile dojdzie ....)
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:46   #1618
koreanjapanclothing
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 17
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Ja też kliknełam bez opakowania i nie wiem czy płacić Już 3 paczki lecą do mnie z tru, ta by była 4-tą w tak krótkim czasie
koreanjapanclothing jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 12:53   #1619
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
mam podesłać razem z Lushem? (o ile dojdzie ....)
o, dobry pomysl



i jakie O ILE musi dotrzec moje wlosy czekaja
[tzn nie, zebym ich teraz nie myla w miedzyczasie ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 13:27   #1620
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Dim http://tous-shop.com/product/967/0/3...-Nº12.htm
slooooooooodziak

majade, sciagam do kapieli i spania
nie chce mi sie wyswietlic!

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
mnie też kręci Pandora

TŻ kupił mi bransoletkę, którą zupełnie nie wiem do czego nosić
o tą http://www.swarovski.com/Web_PL/en/1...egoryName=0102
jest raczej mocno wieczorowa na żywo ładniejsza niż na stronie, no ale mimo wszystko chętnie bym ją oddała
ladna a na rece jak wyglada? heh ja uwielbiam swarovskiego ale mi raczej nie pasuje za to mojej siostrze moze
tylko ona zestaw pedzli smasha chciala

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
rany, no niech juz Ci bedzie - mozesz mi oddac





Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
o, dobry pomysl



i jakie O ILE musi dotrzec moje wlosy czekaja
[tzn nie, zebym ich teraz nie myla w miedzyczasie ]
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.