Catrice - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 17:23   #721
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Catrice

Testowała już któreś z was, dziewczyny, to serum do rzęs?
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-09, 19:17   #722
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Byłam dziś w Naturze w Galerii Kazimierz i myślalam, że sobie pooglądam porządnie nowości. Ale pani z Natury tak zastawiła wielkim pudłem szafę Catrice i z drugą się w niej grzebały pół godziny tylko kilka rzeczy sobie obejrzałam, bo od sięgania przez całe pudło mi się odechciało.

Cienie (nowe) wydają mi się średnie jakieś. Tylko dwa odcienie przetestowałam na ręce (w końcu dali testerki) i wyglądały na średnio napigmentowane - sprawdzałam chyba zgniłą zieleń i pomarańcz.

Zainteresowały mnie róże Catrice (te jednokolorowe). Na stronie ładnie wygląda Wild Rose, ale w rzeczywistości był jakiś taki ceglasty :/. Spodobał mi się za to Light Burgundy z tego co pamietam .
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:12   #723
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Catrice

Ooo, a czy w Kazimierzu była dostawa lakierów? poluję na ten nowy ciemnozielony. Na starowiślnej ta szafa w ogóle zaniedbana, pustki, ze wiatr wieje
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:15   #724
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ooo, a czy w Kazimierzu była dostawa lakierów? poluję na ten nowy ciemnozielony. Na starowiślnej ta szafa w ogóle zaniedbana, pustki, ze wiatr wieje
Rzyrafko, na Starowiślną to ja już wogóle nie chodzę , z lakierów od kilku misięcy widzę ciagle ten sam srebrny i wielka puuustka.

W Kazimierzu, tak jak pisałam nie mogłam się dopchać do szafy za bardzo, więc tylko wzrokiem przelciałam za tym własnie ciemnozielonym nowym (Run Forest Run zdaje się) bo też chcę go kupić ale nie widzialam go. Więc jeśli był to stał za innymi odcieniami.

Kiedy do nas dotrze nowa limitka :/
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:03   #725
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
Z tego co widziałam, eyeliner z pędzelkiem jest w nowej książeczce. Powinien więc być dostępny.
Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ja je widzialam w Tesco na Goclawiu, chyba, ze nie o tym mowimy.. ale maja jakos mniej kolorow zdaje sie.
no właśnie ja widziałam tylko czarny, a moje dwa ulubione to brązowy i granatowy Ostatnio kupiłam eyeliner w pisaku, ale tak średnio jestem z niego zadowolona (mogłam wziąć ten mega black)- bałam się, że będzie za mocny, a jego właśnie tak średnio widać, mało pigmentu aplikuje, więc muszę kilka razy w jednym miejscu trzeć i od tego tarcia końcówka zaczyna się rozczapierzać W pędzelkowym jestem zakochana (choć mógłby mieć większą pojemność), ale ten pisak mnie zawiódł.

Dzisiaj sterczałam przy szafach catrice i essence ponad 1/2 h. Chciałam kupić kredkę na prezent i nie wiedziałam, na którą catrice się zdecydować, wyszłam w końcu z kredką kobo Zastanawiałam się też nad pędzelkiem do cieni, nie kupiłam- za to w h&m znalazłam pędzelki za 4.9 i myślę, że są podobnej jakości co catricowe Kończąc przydługi wywód, kupiłam w końcu sweets for my sweets i czerwień z essence, ale przy nieograniczonym budżecie na pewno złapalabym jeszcze It blue my mind, dwa błyszczyki, dwie szminki i puder mozaikowy
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 14:27   #726
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
no właśnie ja widziałam tylko czarny, a moje dwa ulubione to brązowy i granatowy Ostatnio kupiłam eyeliner w pisaku, ale tak średnio jestem z niego zadowolona (mogłam wziąć ten mega black)- bałam się, że będzie za mocny, a jego właśnie tak średnio widać, mało pigmentu aplikuje, więc muszę kilka razy w jednym miejscu trzeć i od tego tarcia końcówka zaczyna się rozczapierzać W pędzelkowym jestem zakochana (choć mógłby mieć większą pojemność), ale ten pisak mnie zawiódł.
Na pewno czarny i sliwkowy widzialam.. ALe skoro maja wycofywac chyba te kolorowe jak dobrze widze na stronie Catrice to moze juz ich nie ma:/
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 16:28   #727
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Catrice

bylam dzis w GK i jestem prawie pewna, ze ten zielony forestowy lakier widzialam, ogolnie lakierow bylo sporo ()byly tez te nowe odzywki przyspieszajace porost rzes. ja wzielam tylko szminke light purple- piekna jest
a szafa jest nadal troche zastawiona towarem..
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-10, 16:58   #728
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Użyłam dziś wreszcie matt top coatu i z niemałym zdziwieniem stwierdziłam, że wygląda świetnie (to mój pierwszy tego typu wynalazek, i ogólnie nie przepadam za matem na paznokciach).

Ale co mnie jeszcze położyło na łopatki to to, że na polskiej naklejce jest napisane 'matowe wykończenie makijażu'. Czasem się słyszy, że malowanie paznokci podciąga się pod makijaż, ale dla mnie to jakieś totalne nieporozumienie. Dziwna sprawa
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 22:00   #729
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Catrice

Kupiłam sobie dziś szminkę Gentle beige, piękna jest. I mam pytanie ile u Was kosztuje kredki do oczu z gąbeczką? U mnie była cena 7.99 a na kasie 9.99, jak sie zapytałam o co chodzi to pani zdjęła cenę z półki do zmiany na 9.99, a mi zwróciła dwa złote bo niby klient ma się upominać jak oni mają źle. Ale dziwne to bo w tej książeczce chyba tez jest 7.99, więc nie wiem czy oni sobie sami ceny ustalają czy jak to jest.
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 22:32   #730
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Catrice

lorek, nie wiem ile kosztują te kredki, ale jeżeli piszesz o tych z gąbeczką, to ja nie polecam brązowej. Jest strasznie twarda i prędzej da się nią oko wybić niż namalować kreskę. Chyba że kupujesz dla gąbeczki, a ta jest fajna.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 10:07   #731
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
bylam dzis w GK i jestem prawie pewna, ze ten zielony forestowy lakier widzialam, ogolnie lakierow bylo sporo ()byly tez te nowe odzywki przyspieszajace porost rzes. ja wzielam tylko szminke light purple- piekna jest
a szafa jest nadal troche zastawiona towarem..
No to świetnie, bo planuję sobi ten lakierek kupić . Ale tych zestawów do smokey nie ma prawda ?

Szminka Light Purple to ślicny kolorek wogole te szminki to rewelacja jak dla mnie!

A jak te jednokolorowe róże, ma ktoś ?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-12, 11:56   #732
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
A jak te jednokolorowe róże, ma ktoś ?
Ja mam ten brzoskwiniowy. Jest ok ale słabo na pigmentowany. Trzeba się bardzo namachać żeby było coś widać a ja lubię takie dające mocniejszy efekt.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 11:58   #733
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Testowała już któreś z was, dziewczyny, to serum do rzęs?

Podpinam się pod pytanie.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 00:09   #734
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
bylam dzis w GK i jestem prawie pewna, ze ten zielony forestowy lakier widzialam, ogolnie lakierow bylo sporo ()byly tez te nowe odzywki przyspieszajace porost rzes. ja wzielam tylko szminke light purple- piekna jest
a szafa jest nadal troche zastawiona towarem..
Nom był i już nie ma bo w sobotę wzięłam ostatni kusił bardzo zestaw do bwri, ale jednak ten najjaśniejszy kolor chyba jest zbyt szary dla mnie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 10:33   #735
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja mam ten brzoskwiniowy. Jest ok ale słabo na pigmentowany. Trzeba się bardzo namachać żeby było coś widać a ja lubię takie dające mocniejszy efekt.
Aha, no to zniechęciłas mnie trochę do tych róży. Może mają testery do nich to będę miała okazję przetestować

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Nom był i już nie ma bo w sobotę wzięłam ostatni kusił bardzo zestaw do bwri, ale jednak ten najjaśniejszy kolor chyba jest zbyt szary dla mnie
Oj nieładnie, też go chcialam
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:22   #736
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Aha, no to zniechęciłas mnie trochę do tych róży. Może mają testery do nich to będę miała okazję przetestować
Są testery.
Oczywiście, pomimo sterty róży w kolekcji, nie mogłam się powstrzymać i kupiłam w weekend. To prawda, że słabo napigmentowany. Wzięłam go, bo wolę takie słabiaki, gdy mam kiepskie oświetlenie, ale przy tym różu się dziś rano zastanawiałam, czy w ogóle go widać na polikach Potestuję jeszcze w lepszym świetle
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 19:37   #737
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Są testery.
Oczywiście, pomimo sterty róży w kolekcji, nie mogłam się powstrzymać i kupiłam w weekend. To prawda, że słabo napigmentowany. Wzięłam go, bo wolę takie słabiaki, gdy mam kiepskie oświetlenie, ale przy tym różu się dziś rano zastanawiałam, czy w ogóle go widać na polikach Potestuję jeszcze w lepszym świetle
O to potestuj jeszcze i zdaj relację czy warto kupić . Widzialam jak jedna dziewczyna na jakimś blogu (nie polskim) polecała te róże, więc myslalam ,że fajne będą a tu piszecie, że takie blade :/.
Mam kilka mocnych róży, więc mogłabym mieć i słabszy ale jak go prawie wcale nie widać no to byłoby bez sensu.

Emha, a jeśli można zapytać jaką masz karnację , jasną/ciemną? I który kolorek wzięłaś ?
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 20:11   #738
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Ja szczerze mówiąc nie poleciłabym tego różu Przynajmniej brzoskwiniowego. Dla mega bladziochów fajny, dla jasnej karnacji do delikatnego efektu ok, ale już dla średniej odpada. Słabo go widać i mam wrażenie że również szybko znika. Potwierdzam że rano, w słabym świetle w ogóle go nie widać.
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 20:53   #739
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
O to potestuj jeszcze i zdaj relację czy warto kupić . Widzialam jak jedna dziewczyna na jakimś blogu (nie polskim) polecała te róże, więc myslalam ,że fajne będą a tu piszecie, że takie blade :/.
Mam kilka mocnych róży, więc mogłabym mieć i słabszy ale jak go prawie wcale nie widać no to byłoby bez sensu.

Emha, a jeśli można zapytać jaką masz karnację , jasną/ciemną? I który kolorek wzięłaś ?
Karnację mam jasną, ale nie bardzo jasną Na pewno jestem ciut ciemniejsza od Ciebie. Używam obecnie podkładu Vichy Normaderm Teint 15. Może nakierowaniem na mój kolor będzie to, że na mnie Flaming Essence jako róż jest niewidoczny

Z kolorem było zabawnie, bo testery nie były podpisane, a te róże przy zamkniętym wieczku trudno dopasować do testera wybrałam odcień na testerze i z pomocą pani ekspedientki i lubego (dziwne, wiem) dobraliśmy pudełeczko Myślałam, że wybrałam coś bardziej koralowego niż zachwalany wszędzie Wild Rose (byłam z siebie dumna z tego powodu), a potem się okazało, że wybrałam jednak WR, a to, co myślałam, że jest WR było Burgundy cośtam (notabene to był drugi odcień, nad którym się zastanawiałam, ale obawiałam się, że jest zbyt podobny do Best Friend Essence, poza tym chciałam coś mniej różowego).

Kończąc ten przydługi wywód: jeśli światło jutro pozwoli to mogę Ci zrobić fotki porównujące z Flamingiem, Best Friend, różo-bronzerem z Ess.. bo to wszystko chyba podobna półka pigmentacyjna

Nie powstrzymałam się też przed szynszylowym lakierem z nowości

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc nie poleciłabym tego różu Przynajmniej brzoskwiniowego. Dla mega bladziochów fajny, dla jasnej karnacji do delikatnego efektu ok, ale już dla średniej odpada. Słabo go widać i mam wrażenie że również szybko znika. Potwierdzam że rano, w słabym świetle w ogóle go nie widać.
Dokładnie - myślę, że dla jasnych karnacji będzie fajny dla uzyskania delikatnego efektu. Wydaje mi się, że Kleopatre ma właśnie taką mleczną skórkę
Co do trwałości na polikach - tak byłam dziś zaganiana na uczelni, że nie miałam kiedy w lustro zerknąć, może to i dobrze

Edytowane przez emha
Czas edycji: 2010-12-13 o 20:55
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-14, 12:14   #740
beejbi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Dot.: Catrice

Porównałam dzisiaj skany nowej książeczki Catrice z poprzednim katalogiem Wiosna/Lato 2010, żeby sprawdzić które z dotychczasowych lakierów zostały wyparte przez: Absolutely Chinchilly, Run Forest Run i Hip Queens Wear Blue Jeans.

Otóż wycofane ze sprzedaży zostały 3 lakiery:
050 - The Pinker The Better
260 - Blue's Brother
290 - My Best Friend's Tiara
beejbi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:05   #741
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez beejbi Pokaż wiadomość
Porównałam dzisiaj skany nowej książeczki Catrice z poprzednim katalogiem Wiosna/Lato 2010, żeby sprawdzić które z dotychczasowych lakierów zostały wyparte przez: Absolutely Chinchilly, Run Forest Run i Hip Queens Wear Blue Jeans.

Otóż wycofane ze sprzedaży zostały 3 lakiery:
050 - The Pinker The Better
260 - Blue's Brother
290 - My Best Friend's Tiara
o dzięki za info, bo się kiedyś zastanawiałam, ale nic nie wymyśliłam
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:12   #742
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez beejbi Pokaż wiadomość
Porównałam dzisiaj skany nowej książeczki Catrice z poprzednim katalogiem Wiosna/Lato 2010, żeby sprawdzić które z dotychczasowych lakierów zostały wyparte przez: Absolutely Chinchilly, Run Forest Run i Hip Queens Wear Blue Jeans.

Otóż wycofane ze sprzedaży zostały 3 lakiery:
050 - The Pinker The Better
260 - Blue's Brother
290 - My Best Friend's Tiara
Wujek google powiedział na szczęście, że żadnego z nich nie chciałabym wpuścić do mojej kolekcji
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 13:30   #743
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Wujek google powiedział na szczęście, że żadnego z nich nie chciałabym wpuścić do mojej kolekcji
ja ewentualnie ten pierwszy bym wpuściła
ale zdecydowanie lepsze nowości
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 15:54   #744
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ja ewentualnie ten pierwszy bym wpuściła
ale zdecydowanie lepsze nowości
Ten pierwszy najlepszy z nich wszystkich, ale i jak płakać za nim nie będę A nowości są smakowite
emha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-14, 16:16   #745
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc nie poleciłabym tego różu Przynajmniej brzoskwiniowego. Dla mega bladziochów fajny, dla jasnej karnacji do delikatnego efektu ok, ale już dla średniej odpada. Słabo go widać i mam wrażenie że również szybko znika. Potwierdzam że rano, w słabym świetle w ogóle go nie widać.

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość
Karnację mam jasną, ale nie bardzo jasną Na pewno jestem ciut ciemniejsza od Ciebie. Używam obecnie podkładu Vichy Normaderm Teint 15. Może nakierowaniem na mój kolor będzie to, że na mnie Flaming Essence jako róż jest niewidoczny

Z kolorem było zabawnie, bo testery nie były podpisane, a te róże przy zamkniętym wieczku trudno dopasować do testera wybrałam odcień na testerze i z pomocą pani ekspedientki i lubego (dziwne, wiem) dobraliśmy pudełeczko Myślałam, że wybrałam coś bardziej koralowego niż zachwalany wszędzie Wild Rose (byłam z siebie dumna z tego powodu), a potem się okazało, że wybrałam jednak WR, a to, co myślałam, że jest WR było Burgundy cośtam (notabene to był drugi odcień, nad którym się zastanawiałam, ale obawiałam się, że jest zbyt podobny do Best Friend Essence, poza tym chciałam coś mniej różowego).

Kończąc ten przydługi wywód: jeśli światło jutro pozwoli to mogę Ci zrobić fotki porównujące z Flamingiem, Best Friend, różo-bronzerem z Ess.. bo to wszystko chyba podobna półka pigmentacyjna

Nie powstrzymałam się też przed szynszylowym lakierem z nowości



Dokładnie - myślę, że dla jasnych karnacji będzie fajny dla uzyskania delikatnego efektu. Wydaje mi się, że Kleopatre ma właśnie taką mleczną skórkę
Co do trwałości na polikach - tak byłam dziś zaganiana na uczelni, że nie miałam kiedy w lustro zerknąć, może to i dobrze


abercrombie&fitch, emha dziękuje Wam za odpowiedzi
Emha, ja jestem jasna w okolicach pierwszego koloru sklepowego podkładu i Flaming jako róż jest dla mnie za blady .

Byłam dziś w Naturze i przyjrzałam się wreszcie dokladnie testerkom tych róży. Faktycznie wydawały się straaasznie blade. Mimo, że w opakowaniu nie wyglądają na takie jasne. Brzoskwinka byłaby dla mnie napewno za jasna.

Mi z kolei bardzo spodobał się nie Wild Rose, a Light Burgundy (taki zgaszony w fiolet wpadający). Też był jasny.
W sklepie po obmacaniu testerów od razu zrezygnowałam z tych róży, no poprostu kiepskie mi się wydawały, a teraz znów o nich myślę i mnie kuszą .
Mam jeden róż z My Secret (z Purple Garden), taki jasny właśnie zgaszony, jasny jak na róż i jest świetny dla mnie - ale jak mówicie, że szybko znikają z policzków to mam nadzieję, że się powstrzymam od nich .



Cytat:
Napisane przez beejbi Pokaż wiadomość
Porównałam dzisiaj skany nowej książeczki Catrice z poprzednim katalogiem Wiosna/Lato 2010, żeby sprawdzić które z dotychczasowych lakierów zostały wyparte przez: Absolutely Chinchilly, Run Forest Run i Hip Queens Wear Blue Jeans.

Otóż wycofane ze sprzedaży zostały 3 lakiery:
050 - The Pinker The Better
260 - Blue's Brother
290 - My Best Friend's Tiara
Ostatnio własnie doszlam do wniosku , że Blue's Brother zostal wycofany . Ale żadna strata tak jak piszecie, nowości o wiele lepsze .




Podzielę się z Wami moimi refleksjami po moim dzisiejszym przydługawym postoju przed szafą Catrice:
W Galerii Kazimierz nadal nie ma zestawów do smokey . W miejscu limitki nadal jakieś przeceny-nieprzeceny.
Znów sprawdzałam cienie i znów mnie nie przekonały. Nie bylo szminki Gentle Beige (ja już swoją mam) jak zwykle, do jednej czy dwóch nie ma testerów, a jeden tester był poprostu bez szminki (cały wyjęty z opakowania).

Mam już swojego Claytona i Foresta . Wzięłam chyba ostatni Run Forest Run, nie widzialam Chinchily ani tego nowego niebieskiego. Wpadły mi w oko błyszczyki , niektóre fajne dają mocny kolor. Mam ochotę na różowy albo czerwony i taki bardziej przezroczysty jasny brzoskwiniowy .
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 16:49   #746
karolcia198506
Zakorzenienie
 
Avatar karolcia198506
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Królewskie miasto S-rz
Wiadomości: 5 373
Dot.: Catrice

Ostatnio narzekałam na moją naturę że nie mam nic z Catrice i pojechałam dziś do galerii i prawie padłam nowiutka szafa pełna wszystkiego tylko miejsce na limitowankę puste nie wiedzialam co wziąśc tak nie ten widok zaskoczył kupiłam dwa lakiery miętę i śliczny brudny róż jeszcze tam wrócę i zbankrutuję
__________________
karolcia198506 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 17:18   #747
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Catrice

http://innenundaussen.blogspot.com/2...n-baroque.html

Odrobine więcej zdjęć nowej limitowanki, i to już nie wygląda tak fajnie, przynajmniej według mnie ;/
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 18:02   #748
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
http://innenundaussen.blogspot.com/2...n-baroque.html

Odrobine więcej zdjęć nowej limitowanki, i to już nie wygląda tak fajnie, przynajmniej według mnie ;/
Może to przez kiepskie zdjęcia? Puder rzeczywiście nie powala ale nadal ciekawi szminki i pędzelek też.

Edit:
Znalazłam lepsze zdjęcia. http://looksoflovet.blogspot.com/201...-swatches.html http://ripleysstrangeworld.blogspot....aroque-le.html
Jak dla mnie nadal bardzo ciekawe

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2010-12-26 o 18:09
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 18:50   #749
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Może to przez kiepskie zdjęcia? Puder rzeczywiście nie powala ale nadal ciekawi szminki i pędzelek też.

Edit:
Znalazłam lepsze zdjęcia. http://looksoflovet.blogspot.com/201...-swatches.html http://ripleysstrangeworld.blogspot....aroque-le.html
Jak dla mnie nadal bardzo ciekawe
Oooo puder super poprosiłam chłopaka żeby jutro odwiedził DM, oby było
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 18:55   #750
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Catrice

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Oooo puder super poprosiłam chłopaka żeby jutro odwiedził DM, oby było
Zazdroszczę

Poradzi sobie? Ja parę razy wykorzystywałam mojego TŻ-ta i raz podobno wziął tester szminki zamiast normalnej i pobiegł z tym do kasy a sprzedawczyni patrzy na niego i
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.